Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.20. 17:30:24

Most Remynek adok igazat. Mindenhonnan lehetne dobálni a sarat.
Mihu, mi azért nem durvulunk, mert lányosodunk :lol:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 16:59:51

REMY írta:

Tudod hogy van ez. Mindig lehet ilyen videót találni. Mi is tudunk barca ellen videót mutatni, ti is tudtok Real ellenest. És ugyan ezt meglehet csinálni bármelyik csapatnál. Meg amúgy is nem a netes összevágott videókból kell kiindulni.
példa. Látsz a videón egy fiatal focistát, cselez össze vissza, húde király, közben meg tolja valami Vietnámi megye 3-ban.

Néha hányigert tudnék kapni egyes játékosok viselkedésétől. Pepe vagy DM miatt is éreztem már így. Nem szeretem amikor nem a fociról szól a játék. És ilyenkor lényegtelen melyik csapatban focizik az ember. :wink:
Hát én nem az ilyen netes összevágott videókból indulok ki, mivel láttam az összes egymás elleni meccset, és az alapján :wink: Úgyhogy vedd úgy, hogy az agyamban lévő emlékképeket mutattam meg ezzel a videóval :wink: És valahogy nekem a Barca keménységéről csak egyetlen egy jelenet jut eszembe, az amikor Alves majdnem eltörte a Betis játékos lábát, de az sem volt szándékos, hanem tisztán a labdára ment. Olyan sebességnél 10 centit tévedni asszem nem olyan nagy bűn...

A 2. részére meg respect :!: P.U.Y.O.L kolléga említette az Alexis esetet. Na hát ott én is ki voltam akadva, és ebből volt is egy jó kis felháborodás a topicjában. Patkány megmozdulás volt.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.08.20. 16:53:19

REMY írta:
Néha hányigert tudnék kapni egyes játékosok viselkedésétől. Pepe vagy DM miatt is éreztem már így. Nem szeretem amikor nem a fociról szól a játék. És ilyenkor lényegtelen melyik csapatban focizik az ember. :wink:
Ezt egy az egyben adom! Én például leszegtem a fejem dühömben, amikor most a PSG ellen kaptunk egy 11-est. Alexishez a kutya nem ért hozzá és feldobta magát. Ez csak egy tetves felkészülési meccs volt, de éles helyzetben még jobban szégyellem magam, ha ilyet látok. Akkor valahogy nem az jut eszembe, hogy jajj de jó legalább valahogy megvan a győzelem. (hála az égnek ilyen azért ritkán van, DE VAN!)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.20. 16:36:47

Mihu írta:
REMY írta: Ez egy rendkívül okos hsz volt. De most komolyan. Nem akarok személyeskedni, de mi az, hogy ti jobbulást kívántok? Mert mi nem??? Abidal mezben feszítettek a játékosok, az nem volt az? azért ezeket ne feledjük el :wink: sose volt rendkívül jó a légkör a 2 klub között, de ne csak a másikat hibáztassuk. Tiszteletre méltó Piqué viselkedése.
Látszik, hogy realos vagy, mert nem sikerült megérteni a mondanivalóját. Csak elolvastad, és ahogy az le van írva, úgy értelmezted. A mögöttes dolgok meg sem fordultak a fejedben.

Erre gondoltam :wink: :arrow:

http://www.youtube.com/watch?v=MX6q7uqx0bM

Tudod hogy van ez. Mindig lehet ilyen videót találni. Mi is tudunk barca ellen videót mutatni, ti is tudtok Real ellenest. És ugyan ezt meglehet csinálni bármelyik csapatnál. Meg amúgy is nem a netes összevágott videókból kell kiindulni.
példa. Látsz a videón egy fiatal focistát, cselez össze vissza, húde király, közben meg tolja valami Vietnámi megye 3-ban.
Ezért més que un club...mi nem sérülést okozunk, hanem jobbulást kívánunk.
Erre reagáltam. És szerintem jogosan. Felemelted magatokat a mindenhatóhoz. Ugyan azokat a mocskos dolgokat elköveti az összes csapat. Mi is hibázunk, nem is keveset. Le is vannak cseszve a játékosok általunk és őszintén megmondom. Néha hányigert tudnék kapni egyes játékosok viselkedésétől. Pepe vagy DM miatt is éreztem már így. Nem szeretem amikor nem a fociról szól a játék. És ilyenkor lényegtelen melyik csapatban focizik az ember. :wink:
Varane-t pedig nagyon bírom, ugyan túl sokat nem játszik, de látszik rajta hogy iszonyat intelligens, higgadt játékos, remek fejjáték, ütemérzék. Helyezkedésén van még mit csiszolnia, de ez rutinnal együtt fejlődhet. Viszont Mou nem igazán bízik benne, inkább a szerényebb képességű, de rutinosabb Albiolban. Szerintem a spanyollal fogja pótolni Pepét.
Hatalmas kedvence lett sokaknak. A következő Thuramot látják benne. És minden tehetsége megvan hozzá, hogy olyan jó legyen. 19 éves létére olyan magabiztossággal nyomja, hogy hihetetlen. Mi is kiakadtunk, hogy miért a szerencsétlen Albiolt kell erőltetni.... :roll:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.20. 16:34:50

Lego írta: Pepe esete pedig ha jól tudom nem súlyos... hasonló, mint nálunk volt tavaly Piqué és VV eseténél, szal nem kell nagy dobra verni. Ha csütörtökön játszik akkor játszik, ha nem akkor nem. Mondjuk ha nem akkor kíváncsi leszek, hogy kit rak be az "Egy edző mind fölött, egy edző kegyetlen..." :lol:
Talán Varane?
Ki is hagyott Piqué egy hetet. :)
Varane-t pedig nagyon bírom, ugyan túl sokat nem játszik, de látszik rajta hogy iszonyat intelligens, higgadt játékos, remek fejjáték, ütemérzék. Helyezkedésén van még mit csiszolnia, de ez rutinnal együtt fejlődhet. Viszont Mou nem igazán bízik benne, inkább a szerényebb képességű, de rutinosabb Albiolban. Szerintem a spanyollal fogja pótolni Pepét.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 16:30:20

REMY írta: Ez egy rendkívül okos hsz volt. De most komolyan. Nem akarok személyeskedni, de mi az, hogy ti jobbulást kívántok? Mert mi nem??? Abidal mezben feszítettek a játékosok, az nem volt az? azért ezeket ne feledjük el :wink: sose volt rendkívül jó a légkör a 2 klub között, de ne csak a másikat hibáztassuk. Tiszteletre méltó Piqué viselkedése.
Látszik, hogy realos vagy, mert nem sikerült megérteni a mondanivalóját. Csak elolvastad, és ahogy az le van írva, úgy értelmezted. A mögöttes dolgok meg sem fordultak a fejedben.

Erre gondoltam :wink: :arrow:

http://www.youtube.com/watch?v=MX6q7uqx0bM
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.20. 16:27:46

Egy kis érdekesség:

Alex Songnak és Luka Modrićnak is szeptember 9-én van a születésnapja.
Az a különbség,hogy Song két évvel fiatalabb.2012 szeptember 9-én Modrić 27éves lesz míg Song csak 25.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.08.20. 16:26:37

Nem akarok személyeskedni, de mi az, hogy ti jobbulást kívántok? Mert mi nem??? Abidal mezben feszítettek a játékosok, az nem volt az? azért ezeket ne feledjük el Wink sose volt rendkívül jó a légkör a 2 klub között, de ne csak a másikat hibáztassuk. Tiszteletre méltó Piqué viselkedése.
Nagyon adom...senki sem szent...talán Ini 8) .
Ezért més que un club...
Nem, nem ezért több, mint egy klub...teljesen más a jelentése. Gondolom, hogy tudod mire gondolok, csak ne hangoztassuk ezt a szlogent feleslegesen, mert ezek miatt hisznek minket beképzeltnek.

Pepe esete pedig ha jól tudom nem súlyos... hasonló, mint nálunk volt tavaly Piqué és VV eseténél, szal nem kell nagy dobra verni. Ha csütörtökön játszik akkor játszik, ha nem akkor nem. Mondjuk ha nem akkor kíváncsi leszek, hogy kit rak be az "Egy edző mind fölött, egy edző kegyetlen..." :lol:
Talán Varane?
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.20. 16:12:18

Mihu írta:
Erxy írta:Dícséretes! Gerard Piqué ‏@3gerardpique I've just seen the TV images. They're scary. I hope Pepe will play again soon! #AnimoPepe
Ezért més que un club...mi nem sérülést okozunk, hanem jobbulást kívánunk...ezért mondom mindig azoknak, akik jönnek a színész Barcával, hogy inkább színészkedjen egy csapat, minthogy megpróbálja -szó szerint- a földbe taposni az ellenfelét...a színészkedésben még senkinek se tört el az ujja, vagy a lába...
Ez egy rendkívül okos hsz volt. De most komolyan. Nem akarok személyeskedni, de mi az, hogy ti jobbulást kívántok? Mert mi nem??? Abidal mezben feszítettek a játékosok, az nem volt az? azért ezeket ne feledjük el :wink: sose volt rendkívül jó a légkör a 2 klub között, de ne csak a másikat hibáztassuk. Tiszteletre méltó Piqué viselkedése.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2012.08.20. 15:58:04

BritishKnight írta:Pepe nem játszhat a Barca ellen csütörtökön és a Getafe ellen is kérdéses a játéka
Majd akkor hiszem, ha látom (vagyis nem látom).
Szerintem tuti kezdő lesz..
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.20. 15:51:55

Pepe nem játszhat a Barca ellen csütörtökön és a Getafe ellen is kérdéses a játéka
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 13:27:40

Erxy írta:Dícséretes! Gerard Piqué ‏@3gerardpique I've just seen the TV images. They're scary. I hope Pepe will play again soon! #AnimoPepe
Ezért més que un club...mi nem sérülést okozunk, hanem jobbulást kívánunk...ezért mondom mindig azoknak, akik jönnek a színész Barcával, hogy inkább színészkedjen egy csapat, minthogy megpróbálja -szó szerint- a földbe taposni az ellenfelét...a színészkedésben még senkinek se tört el az ujja, vagy a lába...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.20. 13:02:22

Dícséretes! Gerard Piqué ‏@3gerardpique I've just seen the TV images. They're scary. I hope Pepe will play again soon! #AnimoPepe
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.08.20. 12:35:11

mess2009 írta:én ellen drukkerként néztem a Real meccset, de még így is azt mondom, hogy ez a Valencia totál béna egy csapat. nem is értem, hogy hogy húzhatták ki de elképesztően gyenge és gyáva (deffenzív) focit mutattak be. a Madridi támadó alakzat ezuttal sebességben nem állt top-on, márpedig ha le lassulnak akkor bizony oda a hatékonyság, igaz volt egy kapufájuk és néhány ziccer, de a góljuk meg piszok szerencse volt.
Bennem is az fogalmazódott meg meccs közben, (ahol egyértelműen sokkal jobb volt végig a Madrid) hogy ez a Valencia nem fog odaérni az első 4-be év végén. Borzasztó gyengék voltak, de pont ettől lehet még inkább értékelni a végén kialakult 1-1et, ráadásul Madridban. A Real most bemutatta azt, ami általában mi "erősségünk". Azaz, hogy 20 helyzetből képesek 1 gólt belőni...

A mi meccsünk meg olyan volt, mint egy tündérmese így kezdésnek. Puyol (a legnagyobb) góllal nyit, Messi duplával kezd. Pedro (hála az égnek) ott folytatja, ahol tavaly év végén befejezte és a visszatérő Villa felrakta a pontot az i-re. Jordi Alba és Tello is remekül játszott. Tökéletes kezdés!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.08.20. 12:31:14

Én csak azt remélem, hogy Casillasnak nem lesz baja. Ő nem érdemli meg, hogy megsérüljön. Bár nagyon erős ellenfél, remélem ott lesz csütörtökön, mert úgy lenne szép a győzelem, ha azt a lehető legerősebb Real ellen tenné a csapat! Szóval jobbulást Iker, várunk vissza!

Viszont ez a tróger meg igazán kiülhetne egy kicsit, ha most nem is egy ellenféltől, de kapja meg a járandóságát legalább egy kicsikét is azért a vandalizmusért és pszichopata játékért, amit bemutatott az évek alatt és amit most is művel... Remélem meg is sérült és nem is fog játszani egy ideig, mindenki nyugodtabban lépne pályára a Madrid ellen, ha nem kellene tartani ettől a vadállattól... Félreértés ne essék, maradandó sérülést nem kívánok neki, csak egy kicsit ő is üljön a hűvösben. Lehet, hogy csúnya dolog amit írok, de szvsz ennyi bele fér, bőven is. Főleg azok után, amit olyan tisztességes és feddhetetlen emberek ellen elkövetett, mint pl. Iniesta vagy Xavi. Legyen már neki is szr egy kicsit, ne mindig másoknak. Ez lenne a élet fair play-e...
Football, bloody hell. /SAF/
TorghelleSandor
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.08.23. 20:16:33

2012.08.20. 12:22:38

Kon547 írta:
HAnonymus írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... lt-2166245

Egy féregnek tartom ezt a fickót, de nehogy már komoly baja legyen. :shock:
Én sérülést sose kívánok senkinek de amikor tegnap ott maradtak a földön Ikerrel akkor Casillast nagyon sajnáltam de őt nem tudtam.... Épp beszélgettem este madridista haverommal/barátommal és mondtam neki hogy én azt a patkányt nem tudom sajnálni azt mondta hogy ő se.... Így valószínűleg nem lesz a Classicon aminek örülök legalább nem rúgja szét az embereket.... Egyébként jobbulást Pepe!
Enyhe paradoxont érzek a mondandódban!:D nem tudod sajnálni,patkánynak nevezed,de jobbulást kívánsz? hogy is van ez?
Egyébként annak ellenére,hogy én se bírom,nem kívánok neki rosszat.
Avatar
Kon547
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.02.05. 00:49:45

2012.08.20. 12:11:58

HAnonymus írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... lt-2166245

Egy féregnek tartom ezt a fickót, de nehogy már komoly baja legyen. :shock:
Én sérülést sose kívánok senkinek de amikor tegnap ott maradtak a földön Ikerrel akkor Casillast nagyon sajnáltam de őt nem tudtam.... Épp beszélgettem este madridista haverommal/barátommal és mondtam neki hogy én azt a patkányt nem tudom sajnálni azt mondta hogy ő se.... Így valószínűleg nem lesz a Classicon aminek örülök legalább nem rúgja szét az embereket.... Egyébként jobbulást Pepe!
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.08.20. 11:52:52

Ha emlékszel Puerta halálára, ő a saját lábán ment le a pályáról. Nyilván nem lehet összehasonlítani a két helyzetet, de azért az nem mérvadó, hogy 2 perccel az eset után hogy nézett ki.
Még egy ilyen ha emlékszel... kezdetű cucc is eszembe jutott, mégpedig az, amikor Larsson az egyik klasszikón szakadt térdszalaggal, fagyasztózva játszott kb 5-10 percet. Aztán meg fél év pihenő.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 11:48:51

HAnonymus írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... lt-2166245

Egy féregnek tartom ezt a fickót, de nehogy már komoly baja legyen. :shock:
Óriási kacsa.... Intubálás meg lélegeztetőgép, meg intenzív....hagyjuk már...szenzációhajhász cikk.

hétfő, 09:30 - A tegnapi mérkőzésen Xabi Alonso, Casillas és Pepe ütközött a levegőben, aminek következtében a portugál játékos kisebb sérülést szenvedett. A Real Madrid védőjének kórházban kellett töltenie az éjszakát, ahol átesett egy CT vizsgálaton is, ami kizárta a súlyos sérülés veszélyét. forrás: madridista.hu


Az ütközés után is láthatólag sokkal aktívabb volt, mint Casillas, sokkal jobban magánál volt. Majd miután megkapta a turbánt, visszajött a pályára, és kb 10-15 mp múlva adott egy hajszálpontos, 50 méteres keresztlabdát a társának. Ezután még játszott egy kicsit, és úgy cserélték le. Általában az intenzívre nem utólag szoktak beküldeni embereket, hanem a baleset után azonnal.
Kép
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.08.20. 11:38:38

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... lt-2166245

Egy féregnek tartom ezt a fickót, de nehogy már komoly baja legyen. :shock:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.20. 02:59:34

Lehet les, mindketten egyfelé futnak, nem az van, h Ramos kilép.
Passz pillanatában kellene.
Avatar
Kon547
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.02.05. 00:49:45

2012.08.20. 02:11:56

Mihu írta:
Kon547 írta:Szerintetek Soldado lesen volt? Egyébként szép volt Valencia :)
Biztos hogy lesen volt...egyetlen egy kameraállást mutattak, előről, a kapu felől, tehát finoman szólva sem volt vonalban a kamera, viszont az egyértelműen látszott a fű csíkozásából, meg egyébként is, hogy Soldado legalább 1 méteres lesen volt az indítás pillanatában. Nem értem egyébként, hogy miért lassították vissza legalább 5x a félpályánál lévő kameraállást, mikor azon nem fért fel a képre Soldado és a leghátsó védő... :roll:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater


Bár itt már rég az indítás után volt!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.20. 01:46:06

40 éves? akkor mégnagyobb gáz... gondolom a való életben valami frusztralt ember lehet...

de hogy ne legyen off

én kajak azt hittem h a madrid vmi nagy bevásárlást fog tartani nyáron... bár a tavalyi év tükrében hulyeségnek hangzik, de sztem a legnagyobb gyengeségük, a szűk keret.

jo5é tolja a 4-2-3-1-et, minden posztra van 1 jó játékos és annyi. a három tamado kp szerepét betölti cr-özil-di maria és kész. egyszeruen nincs alternativajuk. van, kaka meg callejon, de ez már nem az a szint. azon is csodalkozom h tavaly h birtak végigtolni az összes meccset.

azért ha odáát kiesne cr, sokkal nagyobb bajban lennének, mintha nálunk kiesne messi...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.20. 01:38:59

megmondta mystiq (ottani modi) hogy általában azok az év fórumozói, akik sokat vannak a rivalda fényben, sokat vitáznak, csinálják a show-t.
hehe,rmcf...

ezzel pedig egyetértek. :)

hihetetlen amúgy ez a folyamatos barca vs médiás cirkusz, a song-os cuccban is már több madridista szólt neki, hogy hülyeséget beszél, most a tellosnál is megmondta a tutit, na meg persze ha a barca nyeri a szk-t, az a felkészülési időszak miatt lesz.

én sem vagyok a fórumozók gyöngye, de epic...főleg úgy, hogy vagy 35-40 éves.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.20. 01:37:56

visca el barca írta:remy, faust

aruljatok mar el nekem, ez a R.M.F.C gyerek hogy lett nalatok az ev forumozoja.

megjartam mar egy par netes sportforumot, de én ekkora arrogáns, taplo, lenéző emberrel még sehol nem találkoztam. ennek a gyereknek mire van ekkora arca?
Ez az év fórumozója nem takarja az legjobb, legszimpatikusabb fórumozó címet. Egyértelmű, hogy az kapja akiről a legtöbbet van szó. Akit mindenki ismer. Mivel minden regisztrált tag szavazhat, így egyértelmű, hogy sokan arra szavaznak akit egyfolytában hallanak. Mivel ő marad meg bennük.

Szerintem.
Válasz küldése