Serie A / Coppa Italia

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2022-23-as idényt?

A szavazás 2022.11.01. 06:21:35-kor befejeződött.

AC Milan
3
60%
Juventus
1
20%
Inter Milan
1
20%
Napoli
0
0 szavazat
AS Roma
0
0 szavazat
Más csapat, leírom kommentben:
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.07.04. 15:22:30

A Juvénél mi folyik? Lányos zavarukban nem tudják, hogy kire adják rá a rabruhát? :D Elég érdekes igazolások, ahogy látom, az erős európai középcsapat rangtól nem akarnak megszabadulni egy könnyen. Egy Juvétól nem ezt várna az ember. Bár inkább ne is várjak semmit maguktól az olaszoktól sem. Az Inter érdekelne főképp, hogy mit akar most csinálni... Az összes vén rókát kipaterolják Julius Caesar hadvezérrel együtt, aztán meg néznek, ha süllyednek a lócitromban, mert a sok fiatal, tapasztalan kölök nem tudja, hogy merre fusson! Mert azért Cambiasso is űzi az ipart egy ideje és az öreg még mindig tud, tanácsadónak és útegyengetőnek még mindig kiváló. De ahogy gondolják, én ugyan egy pillanatig nem gátolom meg az igazolási szándékaikat, és ha esetleg lehetőségem is lenne rá, akkor sem tenném meg. :) Legalább van még olyan csapat, ami szrik a világra és totális zsákmacska terveket szövöget, rajtuk biztos nem fogunk unatkozni a nyáron! :) Mármint nem csak az Interen, hanem a többi digon sem! :wink:

Kíváncsian várom a folytatást, valahogy olyan jó nézni külső szemmel ezeket az első ránézésre tök felesleges és tök értelmetlen igazolásokat, meg magának az olasz focinak a pulzálását évről-évre. Hála az égnek, hogy a Barcánál minden rendben van az utóbbi időben és semmi hülyeségre - igazolásra - nem panaszkodhatunk! :) Nosza előre olasz futball, várom, hogy a PSG Hamsíkot vagy Cavanit veszi e meg következőnek a nápolyi koszfészekből és gyarapítja nem kevés összeggel a már amúgy sem csekély vagyont magáénak bíró délvidéki bábmestereket.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.07.04. 14:24:34

Lúcio
Inter :arrow: Juventus

szép... :D
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.07.04. 14:14:27

az internél nagy átalakításban vannak az interes haverom szerint, állítólag a nagypénzű zsugások kerültek lapátra: lucio, maicon, pandev, muntari. július cézárt ugye árulják, de adnák forlánt, sztankovicsot és még cambiassót is... cordoba ugye befejezte, meg az orlandoni is, nem nagyon fog maradni senki sem.
de nem baj, mert megvették a guarínt, a palaciót és a polt (ez ki a fsz...?)
kergetik a mudingayit, a kolarovot, de jongot meg a destrót.. és nagy dobásnak szánják a müllert a monacoból...

és még csodálkoznak, h egyre szarabb a serie a...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.04. 13:36:45

Ejha... :shock: :lol:

Az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Internazionale 64-szeres brazil válogatott kapusa, Júlio César lapértesülések szerint a városi rivális AC Milanhoz kerülhet.

A Bajnokok Ligájáról lemaradó Inter a hírek szerint sorban igyekszik megválni kiöregedőben lévő, sokat kereső játékosaitól, Lúcio távozása után Maicon neve vetődött fel korábban a távozók sorában a 32 éves kapusét megelőzően. A brazil kapus a hírek szerint nem szeretné elhagyni a várost, így jöhet képbe az AC Milan – már, amennyiben az Inter valóban szabadlistára helyezi a játékost..

Az Inter Júlio César elküldésével teremtene helyet az Udinese játékosának, a tizenegyesölő Samir Handanovicnak, aki már meg is egyezett szerződésében a milánói klubbal, de a két együttes még nem jutott közös nevezőre. Az udinei csapat 14 millió eurót kérne a játékosért, a fekete-kékek viszont szeretnék belevonni az ajánlatban sokszoros korosztályos védője, Marco Faraoni játékjogát is.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... et-2146015
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.06.30. 13:18:07

kanty írta:Kicsit le vagyok maradva. :oops: Most visszavonul vagy még elmegy levezetni?
Még nem fejezi be szerencsére, elvileg megy ki az Amcsikhoz.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.30. 12:55:20

visca el barca írta:
19 év a juvéban. nem semmi. sajnos egyre kevesebb lesz az ilyen legenda. és milyen aranyos mikor írja, hogy most már más is álmodozhat a a juve 10-es mezéről :D
Kicsit le vagyok maradva. :oops: Most visszavonul vagy még elmegy levezetni?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.30. 12:41:45

19 év a juvéban. nem semmi. sajnos egyre kevesebb lesz az ilyen legenda. és milyen aranyos mikor írja, hogy most már más is álmodozhat a a juve 10-es mezéről :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2012.06.30. 11:12:56

Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.06.15. 22:19:02

Game90 írta: Fenébe, örültem volna, ha az Interbe jönnek :)

Csak a fele játékjogukat vettétek meg (kb. 1 hete ilyesmiről olvastam) vagy már 100%-osan a tiétek mindkettő? Mennyibe fájtak? Asamoah már a VB-n is feltűnt, hogy tehetséges játékos és Isla is meggyőzött akkor, jó igazolások, ha még egy csatárt is szereztek, akkor jövőre a legnagyobb esélyesek lesztek a Serie A-ban (sajnos...).

Udinese-nek meg korrekt játékosmegfigyelői vannak, Sánchez, Isla, Asamoah, Inler, és mind a négyet szinte fillérekért szerezték még.
Fele játékjogukat vettük meg, 15millióért.
Csatárposztra igazán igazolhatna valakit Marotta, eddig jó pár név felröppent...:
Higuaín, Suarez, RvP, Cavani... Talán Edinsonnak örülnék a legjobban.

Mellberg... 8) :lol: Sajnáltam amikor elment 3éve... :D
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.06.15. 18:18:59

L.Messi 10 írta:Mától hivatalosan is a Juventus játékosa Kwadwo Asamoah, Mauricio Isla (mindkettőjük az Udinesetől jött)
Fenébe, örültem volna, ha az Interbe jönnek :)

Csak a fele játékjogukat vettétek meg (kb. 1 hete ilyesmiről olvastam) vagy már 100%-osan a tiétek mindkettő? Mennyibe fájtak? Asamoah már a VB-n is feltűnt, hogy tehetséges játékos és Isla is meggyőzött akkor, jó igazolások, ha még egy csatárt is szereztek, akkor jövőre a legnagyobb esélyesek lesztek a Serie A-ban (sajnos...).

Udinese-nek meg korrekt játékosmegfigyelői vannak, Sánchez, Isla, Asamoah, Inler, és mind a négyet szinte fillérekért szerezték még.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.15. 18:15:09

Szétkapkodják ismét az Udineset :( De erősödik a Juve :D
Valdivia tűnt még fel nekem a chileiek közül a Vb-n, ha jól tudom a Palmeirasban játszik.
"And my heart will leave you never."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.06.15. 16:33:43

Isla jó vétel, amennyit én láttam játszani ügyes zsugás a gyerek.
A másik srácot nem ismerem, így nem nyilatkozok.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.06.15. 16:23:51

Mától hivatalosan is a Juventus játékosa Kwadwo Asamoah, Mauricio Isla (mindkettőjük az Udinesetől jött) és Nicola Leali (19éves kapus a Bresciatól). 8)

Az új idegenbeli mez:
Kép

Nem is lehetne jobb ez a nap.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.06.05. 18:09:34

LG írta:
ab1daL írta:Ahogyan arról korábban már beszámoltunk, a Pescarát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba (Serie A) feljuttató Zdenek Zeman rohamléptekben közeledik az AS Roma megüresedett vezetőedzői posztjához. A fővárosi klub korábbi klasszisa, Aldair szerint a prágai születésű, 65 éves szakember tökéletes választás a távozó Luis Enrique pótlására.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2135383
Ennek Boixos koma örülni fog, ő már régebben emlegette, h szívesen látná Zemant a Roma padján.
ez az utobbi tiz ev legjobb hire az asrrel kapcsolatban!
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21330
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.30. 15:57:51

barca99 írta:Luis Enrique után nem biztos. :D Azért nem kis kamikaze, amit az öreg játszat, nem biztos, hogy eredményes lenne az ASR... mondjuk hogy egy csomó szimpatizánst szereznének, az tuti. :)

Bár ahogy elnézem, első lett a Pescara, messze többet lőttek és kaptak, mint a feljutást érő helyen végzők bármelyike. :lol:
Azt nem tudom, h mire lehet képes a Romával. De sztem ez a Roma olyan mély válságba van, h akármelyik edzőnek komoly problémákat okozna kilépni belőle.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.30. 15:53:07

Luis Enrique után nem biztos. :D Azért nem kis kamikaze, amit az öreg játszat, nem biztos, hogy eredményes lenne az ASR... mondjuk hogy egy csomó szimpatizánst szereznének, az tuti. :)

Bár ahogy elnézem, első lett a Pescara, messze többet lőttek és kaptak, mint a feljutást érő helyen végzők bármelyike. :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21330
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.30. 15:12:12

ab1daL írta:Ahogyan arról korábban már beszámoltunk, a Pescarát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba (Serie A) feljuttató Zdenek Zeman rohamléptekben közeledik az AS Roma megüresedett vezetőedzői posztjához. A fővárosi klub korábbi klasszisa, Aldair szerint a prágai születésű, 65 éves szakember tökéletes választás a távozó Luis Enrique pótlására.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2135383
Ennek Boixos koma örülni fog, ő már régebben emlegette, h szívesen látná Zemant a Roma padján.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.30. 14:52:52

Ahogyan arról korábban már beszámoltunk, a Pescarát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba (Serie A) feljuttató Zdenek Zeman rohamléptekben közeledik az AS Roma megüresedett vezetőedzői posztjához. A fővárosi klub korábbi klasszisa, Aldair szerint a prágai születésű, 65 éves szakember tökéletes választás a távozó Luis Enrique pótlására.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2135383
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.29. 11:52:25

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.05.28. 14:57:28

Azért remélem, hogy valahogy a Palermo - Cesena 2-2 (2011.04.10) is valahogy a nyomozók elé kerül, mert 30 feletti nyereményem ment el azon az egyetlen meccsen egy éve.

Palermo-Cesena 2-2
Renzo Barbera, 25 000 néző
Gól: 5. Kurtic, 36. Pinilla, ill. 92. Parolo, 96. Giaccherini
Piros lap: 74. Von Bergen, 76. Sammarco, 99. Calderoni (Cesena)
Palermo: Sirigu, Cassani, Goian, Bovo, Balzaretti, Acquah, Liverani (72. Bacinovic), Nocerino, Kurtic, Miccoli (59. Abel Hernández), Pinilla (91. Darmian)
Cesena: Antonioli, Santon, Von Bergen, Felipe (9. Pellegrino), Lauro, Caserta (59. Rosina), Colucci, Parolo, Giaccherini, Jiménez, Malonga (69. Bogdani)

Csak összegezve: 90. percben 2-0-ás Palermo vezetés és emberelőny után a 96. percben jön az egyenlítés. Jó kis olasz futball
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.05.28. 14:18:58

socio66 írta:csaló, egy erkölcsileg beszennyeződött klub, akinek az én olvasatomban normális ember képtelen szorítani, vagy legalábbis ugyanúgy szorítani, mint előtte.
Ilyen szépen még nem fogalmazták meg, hogy bolond vagyok. Köszönöm az elismerést. Per Sempre'!

"A Zenit védője Domenico Criscito nem lesz ott az EB-n az őt ért vádak miatt."
Szégyen...
Kép
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.28. 12:30:59

L.Messi 10 írta:
Zsolti95 írta:Szerintem azért vették elő a veretlenül bajnok Juventust, mert nem emelkedik ki a az olasz bajnokságból annyira h veretlenül zárjon.pl:
az NB1-ben a Loki simán kiemelkedik annyira h reális legyen a veretlenül megnyert cím.De hát a Juvénál már 2006-ban is voltak "érdekes" dolgok :lol: így logikus h a zebrákat veszik elő.
Most komolyan egy lapra veszünk egy Lokit a Juventussal, és egy Serie A-t az NB 1-el? Azért nem véletlen lett behívva a komplett védelem az Olasz válogatottba (és akkor még ott van Lichtsteiner, aki svájci válogatott, meg Cáceres aki uruguayi). Arról nem is beszélve, hogy egy súlyos hibán kívül (Muntari meg nem adott gólja [hahaha])
Kép
rendre ellenünk fújtak a bírók... Sőt! Ilyen alapon akkor simán lehetne vizsgálni a milant a kamu tizenegyesekért, meg Seedorf szabályos kézilabdázásáért, és hasonlók.
http://www.youtube.com/watch?v=ufbyq85zMQs
erre a muntari gólra gondolsz :lol: amit nem adtak meg, egyébként meg egy Almeria-Huesca Spanyol 2. osztályú meccs jobban érdekel mint egy seria a-s mert a digóknál nem lehet tudni mit bundáztak meg és mit nem.
Ja, és ha tudnál értelmezni akkor, akkor tudnád h nem össze hasonlítottam a lokit a juvéval csak mondtam egy példát h van olyan bajnokság ahol reális a veretlen bajnoki cím
socio66

2012.05.28. 12:29:53

[quote="L.Messi 10"][/quote]
nem mintha érdekelne a bundaügy, meg úgy az egész olasz foci, de te egyetlen dolgot tudsz állandóan felhozni válaszként a juventus-t ért vádakra, hogy a milan és az inter is csal(t)..
ez téged megnyugtat?
mindenki tudja hogy nem csak egy csapat van mocsokban arrafelé, de attól még a te csapatod egy csaló, egy erkölcsileg beszennyeződött klub, akinek az én olvasatomban normális ember képtelen szorítani, vagy legalábbis ugyanúgy szorítani, mint előtte.
ha te kitartasz, az a te dolgod, de ne várd már el másoktól, hogy ne nézzen megvetéssel a klubodra.
az meg ahogy előadod magad, továbbra is bicskanyitogató.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.05.28. 12:15:10

Zsolti95 írta:Szerintem azért vették elő a veretlenül bajnok Juventust, mert nem emelkedik ki a az olasz bajnokságból annyira h veretlenül zárjon.pl:
az NB1-ben a Loki simán kiemelkedik annyira h reális legyen a veretlenül megnyert cím.De hát a Juvénál már 2006-ban is voltak "érdekes" dolgok :lol: így logikus h a zebrákat veszik elő.
Most komolyan egy lapra veszünk egy Lokit a Juventussal, és egy Serie A-t az NB 1-el? Azért nem véletlen lett behívva a komplett védelem az Olasz válogatottba (és akkor még ott van Lichtsteiner, aki svájci válogatott, meg Cáceres aki uruguayi). Arról nem is beszélve, hogy egy súlyos hibán kívül (Muntari meg nem adott gólja [hahaha])
Kép
rendre ellenünk fújtak a bírók... Sőt! Ilyen alapon akkor simán lehetne vizsgálni a milant a kamu tizenegyesekért, meg Seedorf szabályos kézilabdázásáért, és hasonlók.
Kép
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.28. 12:08:50

L.Messi 10 írta:
Mezner2 írta:
Sok lesz már ebből... Alapól Serie B-s meccsekről van szó, de egyből a Juventussal kell jönni. Az inter vagy a milan miért nem jut senki eszébe? Ja, hogy Moratti és Berlusconi bácsi el tudta tusolni a dolgokat? Az meg abszolút nem gyanús, hogy egyetlen egy edző után nyomoznak csak, aki épp idén lett veretlenül edző a Juventussal.
Szerintem azért vették elő a veretlenül bajnok Juventust, mert nem emelkedik ki a az olasz bajnokságból annyira h veretlenül zárjon.pl:
az NB1-ben a Loki simán kiemelkedik annyira h reális legyen a veretlenül megnyert cím.De hát a Juvénál már 2006-ban is voltak "érdekes" dolgok :lol: így logikus h a zebrákat veszik elő.
Válasz küldése