Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.20. 20:36:18

daffy írta:nagyon egyszerű a képlet. általában pepééknek akkor tilt le az agyuk,amikor a barca vezetést szerez. egyszerűen nem kell 90 percig gólt lőni. a hosszabbításban messi vág egyet és a gólöröm az lesz,hogy nem áll meg és befut az öltözőbe a többiekkel együtt és magukra zárják az ajtót.
:D :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.04.20. 20:21:51

MessiFan írta: Én feláldoznám a BL-t egy bajnoki címért gondolkodás nélkül.
VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én meg a Bajnokságot adnám oda a BL-ért!
Szeretném látni Mou arcát ha megnyernénk azt a bajnokságot amit a Madrid agyonnyert!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.20. 20:15:29

nagyon egyszerű a képlet. általában pepééknek akkor tilt le az agyuk,amikor a barca vezetést szerez. egyszerűen nem kell 90 percig gólt lőni. a hosszabbításban messi vág egyet és a gólöröm az lesz,hogy nem áll meg és befut az öltözőbe a többiekkel együtt és magukra zárják az ajtót.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.04.20. 20:07:13

Ha bele gondolok az egészbe, akkor úgy érzem hogy a Barcelona és a Real úgy fog kiállni a pályára, hogy akármi történjen itt, győzni kell. Biztosan hatalmas taktikai, és fizikai harc lesz. A Barcának azért kell majd győznie, mert 5 forduló van hátra, és ha nyernek 1 pont lesz a különbség és bízhatnak az esetleges botlásban a Madridiaknál, és a hátralévő 4 meccs megnyerésében. A Realnak meg egyértelmű, hogy itt nem lehet döntetlenre játszani, itt a győzelemre kell hajtani és ha az megvan nekik, akkor a bajnokság is.
Szóval én nagyon remélem, hogy egy remek meccset fogunk látni Barcelona győzelemmel, viszont ami meccs közben és után fog történni Madridi részről az érdekes lehet majd.
Holnapi nap különleges lesz az biztos.
Én feláldoznám a BL-t egy bajnoki címért gondolkodás nélkül.
Holnap este szurkoljunk együtt a csapatunkért, és végződjön bárhogyan is ez az összecsapás, SOHA ne veszítsük el a fejünket. Ne süllyedjünk le egyes emberek szintjére, és tartsuk szem előtt a Barca eszméit!
VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2012.04.20. 19:15:36

Holnap 19-től bajnokim van, így lemaradok az első félidőről :evil: És lehet a másodikról is, mert a Könyves Kálmán körúti Goldball/Siketek pályán (ahol lesz a meccsem) 8-kor bezár a büfé, pedig szép kis tévé van ott.
Ha csak nem valaki tud javasolni egy helyet a közelben, ahol tuti adják a meccset. Nem tudom, hogy a Lurdy-házban pl van-e ilyen hely?
Ha valaki tud infóval szolgálni, annak nagyon hálás lennék.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.04.20. 19:09:39

már a meccs előtt bíróznak, mi lesz itt utána... :roll:

madridéknál valami nem stimmel az intelligencia-szinttel. de itt már talán értelmi gondok is vannak.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.20. 18:59:58

socio66 írta:
mahitoo írta:..due to things that are beyond our control.'[/i]
Basszus, köszi! :D Azt a részt átugrottam ezek szerint, de most megtaláltam. Így legalább még unszimpatikusabbak! :D
Alapból bocsánat a kérdésért, csak van elég bajom velük, nem akarom olyan dolgok miatt is ostorozni őket, amiket esetleg nem mondtak.Jobb az ilyeneknek utána járni, ahogy ezt sokan, sok dologgal kapcsolatban megtehetnék az ellenfél szurkolói közül is.Nekik elég ha Mou mondja, akkor az már szent és sérthetetlen.

Karanka csodásan beállt a sorba.A vicc, hogy most legalább a Classico következik, de ha olyan meccs van, amihez közünk nincs, akkor is benne vagyunk.Mindegy, nem érdekes, magukat járatják le.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
socio66

2012.04.20. 18:46:39

mahitoo írta:A Karanka nyilatkozat honnan származik, ami nálunk kinnt van az oldalon?Mert az Madrid hivatalos oldalán (nem a magyaron) az angol verzióban sem láttam a "Barcelonában vannak dolgok, amiket nem tudsz kontrollálni" mondatot.Spanyolul meg nem tudok. :(
'..due to things that are beyond our control.'
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.20. 18:39:09

A Karanka nyilatkozat honnan származik, ami nálunk kinnt van az oldalon?Mert az Madrid hivatalos oldalán (nem a magyaron) az angol verzióban sem láttam a "Barcelonában vannak dolgok, amiket nem tudsz kontrollálni" mondatot.Spanyolul meg nem tudok. :(
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.04.20. 18:38:40

Tippem, 4-1 ide. Messi biztos fog gólt lőni, és úgy érzem Cesc is be fog találni.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.20. 18:25:59

Xavi001 írta:este 6:2 t álmodtam :)
Egy bizonyos 2-6-al ők is sokat álmodhattak! :twisted:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.04.20. 18:22:03

Puyol ollózós góljával húzzuk be a derbit! :wink: :P

Az eredmény számomra mindegy, de higgadtan, szépen meg kell leckéztetni a Realt. Nem bánnám, ha Alexis betalálna Messivel együtt, jól esne a szememnek! :) 3:1-et tippelek újfent, mint késő ősszel, de bármilyen eremény jó, amíg a Barca oldalán magasabb a szám. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.20. 18:18:39

este 6:2 t álmodtam :)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.20. 18:08:58

nos, mondják, hogy támadni jönnek, de tudjuk, hogy a 0-0 nekik jó eredmény!!! vagyis azt fogják játszani mint a kupadöntőben és hátha találnak 1 gólt, mint a szpartak London szerdán... vagyis lehet 0-0, lehet 0-1 is, de az is lehet, hogy egy gólgazdag mecsen győzünk! így legyen!!!
én személy szerint 2-1, vagy 3-1 tippelek és nagyon kemény meccset pirossal és 11-essel, ami után sírhatnak madridban!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.20. 17:39:30

amugy nem nehéz megjosolni mi fog történni.. az első 10 percet iszonyat megnyomják ha találnak egy golt akkor 5-1 lesz ha nem akkor 5-0 :lol:

azért titkon remenykedem egy serülésmentes ámokfutásban, hátha a sevilla ellen lesz egy két hiányzojuk...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.04.20. 17:38:43

LG írta:
visca el barca írta:
Barcaman1993 írta:Csak én nekem nincsenek olyan tipikus klasszikusi hangulatom? Már csak 1 nap, de semmi. Korábban már szinte "unalmas" volt ez a párharc, most meg, mintha nem is lenne meccs a hétvégén. Ha Barcára gondolok, csak a Chelsea elleni meccs jár a fejemben. Ezzel csak én vagyok egyedül?
én is vagyok vele, a sok classico már amugy is az agyamra megy motanaban, főlg h nem a fociról szól... így, meg hogy a két bl meccs között van mégkevésbé érdekel..holnap már azért jobban fogom érezni 8)

ettől függetlenül nyerni kell 8)
Csatlakozom. Különlegesebb volt, amikor csak évente két darab klasszikus volt, és nem nagyon lehetett előre kiszámítani az eredményt. De az elmúlt 2 év sok klasszikusa, és az egyértelmű Barca dominancia kicsit elvette az egész varázsát.
Ezzel énis ígyvagyok,mert míg 2-3 éve már 1 hónappal a klasszikusok elött rávoltam izgulva a meccsre,most meg 1 nap múlva jön a meccs,és szinte semmi...de ez legutóbb is ígyvolt,és a meccs napján viszont már hatalmas lázban égtem,és ez szerintem holnap sem lesz másként. :D :!:
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.20. 17:30:04

Érdekes ez a Madrid...otthon bekkelnek, ide meg már zsinórban harmadszorra támadni jönnek (ebből valahogy két félidőnél több még nem jött össze)...

De azért bírom a Realt, Mourinhostúl, Karankástól, Pepéstől....jó arcok! :lol:

A lenti témához:
Én általában minden Barça-tétmeccset nagyon várok, és csak még jobban, ha komoly ellenféllel játszunk!
A Clásico pedig szerintem mindig különleges, úgyhogy én nagyon várom a holnapi meccset is! 8)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.04.20. 17:11:12

visca el barca írta:
Barcaman1993 írta:Csak én nekem nincsenek olyan tipikus klasszikusi hangulatom? Már csak 1 nap, de semmi. Korábban már szinte "unalmas" volt ez a párharc, most meg, mintha nem is lenne meccs a hétvégén. Ha Barcára gondolok, csak a Chelsea elleni meccs jár a fejemben. Ezzel csak én vagyok egyedül?
én is vagyok vele, a sok classico már amugy is az agyamra megy motanaban, főlg h nem a fociról szól... így, meg hogy a két bl meccs között van mégkevésbé érdekel..holnap már azért jobban fogom érezni 8)

ettől függetlenül nyerni kell 8)
Csatlakozom. Különlegesebb volt, amikor csak évente két darab klasszikus volt, és nem nagyon lehetett előre kiszámítani az eredményt. De az elmúlt 2 év sok klasszikusa, és az egyértelmű Barca dominancia kicsit elvette az egész varázsát.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.20. 16:43:00

Hát én nem tudom, akárhány klasszikus is volt mostanában akármilyen BL elődöntő visszavágó vár a csapatra jövő héten!
Én erre a szombati meccsre várok már régóta!Kikaphatunk 100 góllal a Chelsea ellen ha holnap nyerünk! :D
És hiszek is benne, hogy nyerünk, s akkor bizony a bajnoki cím lehet, hogy nem a mi kezünkbe lesz továbbra sem, de hogy a bajnoki finisben akkor mi már nem fogunk hibázni abban szinte biztos vagyok, s akkor a bajnoki cím is meglesz!
De biztos vagyok benne, hogy akik most még nem égnek annyira Classico lázban, estétől fognak :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.20. 16:24:35

Én is így vagyok vele, bár az utóbbi 2-3 Clásico előtt is hasonlóan voltam, majd holnap viszont jobban ráhangolok. :D

Amúgy a meccs képe szerintem visszatér a korábbiakhoz ugyanis itt most nem az a helyzet, mint mondjuk a kupa visszavágón, hogy gyakorlatilag a Madrid akkor mindent egy lapra feltéve támadott. Itt ha kikapnak, 1 pontra olvad az előnyük, ami nagyon veszélyes. Valószínűsítem majd nekünk esnek a két félidő elején ettől függetlenül, de inkább talán a kontrákra hagyatkozhatnak, a biztos védekezés lesz a legfőbb cél szvsz.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.20. 16:22:14

Barcaman1993 írta:Csak én nekem nincsenek olyan tipikus klasszikusi hangulatom? Már csak 1 nap, de semmi. Korábban már szinte "unalmas" volt ez a párharc, most meg, mintha nem is lenne meccs a hétvégén. Ha Barcára gondolok, csak a Chelsea elleni meccs jár a fejemben. Ezzel csak én vagyok egyedül?
Én ugyanígy vagyok. :) Persze megyünk cimborákkal nézni, mez föl, és mikor kezdődik, már meg fogok őrülni. :D Szerintem nekem azért van így, mert tudom, hogyha meg is nyerjük, akkor sincs a kezünkben a bajnokság, míg ha a Chelsea-t megverjük 2 góllal, akkor irány München.Vagy besokalltam a Classicóktól.De inkább az első verzió. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.20. 16:19:55

Barcaman1993 írta:Csak én nekem nincsenek olyan tipikus klasszikusi hangulatom? Már csak 1 nap, de semmi. Korábban már szinte "unalmas" volt ez a párharc, most meg, mintha nem is lenne meccs a hétvégén. Ha Barcára gondolok, csak a Chelsea elleni meccs jár a fejemben. Ezzel csak én vagyok egyedül?
én is vagyok vele, a sok classico már amugy is az agyamra megy motanaban, főlg h nem a fociról szól... így, meg hogy a két bl meccs között van mégkevésbé érdekel..holnap már azért jobban fogom érezni 8)

ettől függetlenül nyerni kell 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.20. 16:16:18

Csak én nekem nincsenek olyan tipikus klasszikusi hangulatom? Már csak 1 nap, de semmi. Korábban már szinte "unalmas" volt ez a párharc, most meg, mintha nem is lenne meccs a hétvégén. Ha Barcára gondolok, csak a Chelsea elleni meccs jár a fejemben. Ezzel csak én vagyok egyedül?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.20. 15:58:40

Francért nem tudnak ezek magyarul nyilatkozni... :D A "másik" oldalon nincs benne az irritálló rész.Soha nem lehet tudni, hogy ki melyik külföldi oldalról veszi át, azok éppen Barca vagy Real drukkerek-e... Nekünk is voltak már kitalált nyilatkozataink, nem akarom egyértelműen a madridistára fogni hogy "lefelejtettek" valamit.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
nemrobi
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.04.29. 09:27:40

2012.04.20. 15:47:30

Köszi a gyors választ!
Válasz küldése