Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.03.24. 13:11:31

Idézett:"Tegnap este csalás történt. Arra, amit Paradas Romero játékvezető művelt nincs jobb szó. Ami igazán idegölő, hogy tulajdonképpen a madridiak kicsit több koncentrációval, pontosabb játékkal mindkét mérkőzést behúzhatták volna. Csakhogy Romero a mérkőzés első percétől kezdve tördelte a játékot, esélyt sem adva arra, hogy a fővárosiak saját játékukat játszhassák. Túlságosan is középpontba akart kerülni, neki kellett a főszerepet játszania, mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy félidőben már hat sárgalapot is felmutatott. Tette mindezt úgy, hogy sokszor tudni sem lehetett, hogy miért figyelmeztette a játékosokat, ellenben nem büntette meg a favágó hazaiakat, például Callejón esetében, sőt, a Pepét brutálisan letaroló Musacchio helyett a sértettnek osztott ki egy lapot.Megérte tehát nyavajogni a katalánoknak; a minden fronton elindított támadás elérte a célját, ugyanis a szerdai játékvezetőről mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy a Madridnak fújt volna."

Ezek szerint ők igy látják.A szent madrid az ártatlan Pepével és múringyúval.:lol:

Forrás: http://penamadridista.hu/index.php?mod=nw_d&hr_id=379
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.24. 13:04:54

altercore írta:
MQuC írta:Olyan, mintha valami nagyon durva gombapörkölttel etetnék a bagázst :lol: :lol:

Szégyen, hogy állandóan kifogásokat keresnek. Jó hogy arra nincs valami mentség vagy összeesküvés elméletük, ha 5 góllal ők nyernek... :twisted:


kicsit off: Nem is tudom, amugy NSO-n egyik cikkhez volt egy hozzászólás, amiben taglalták, hogy amikor egy bizonyos személy volt a biroi tagság vezetője és ő válogatta a sporikat a meccsekre, a Real nyerte a bajnokságokat szinte egytől egyig. Mikor nem ő volt, akkor pedig Barca, Bilbao, Valencia stb.... Persze erre sincs bizonyiték és sajnos nincs meg a hozzászolás, nem tudom ki és hová irta :S Ezt cska érdekesség képpen irtam, hogy ilyet is hallottam már.
Nem tudom milye sűrűn szoktad ezt a topicot olvasni, de az elmúlt 4 hónap megnyilvánulásai a Barca drukkerek részéről sírás, kifogáskeresés, képtelen összeesküvéselméletek gyártása, a bírók kritizálása volt.
Az éremnek 2 oldala van...
Te nagyon informált.

Nem érzékeled a különbséget aközött,hogy fórumerek mit írnak, mit látnak bele, vagy aközött,hogy a klub miket nyilatkozik? Nem mind1 ám.

az FC BARCELONA mikor nyilatkozott olyat,hogy Unicef,ENSZ (ó édes Istenem) és a többi szépség ami elhagyta Mourinho, szóvivője, vagy egyes Reál legendák száját?

szégyen kb, de persze tapsoljátok meg ezeket is, aki egy Mourinhonak bír tapsolni, miközben a Real Madridtól teljesen idegen (nek kellene lennie) eszközökhöz nyúl, alkalmaz, azon már meg sem lepődök.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.24. 13:02:24

altercore.Igen, a szurkolóknak, meg a katalán sajtónak fel lehet ilyen dolgokat róni.Ott meg az edzőnek, játékosoknak, igazgatósági tagoknak.Az éremnek tényleg 2 oldala van, de ez két teljesen más érme.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.24. 12:46:20

Tényleg hatalmas :D Ahogy egyik realos ismerősöm írta erre:
"Frédit hagyd is, 113 éves volt 20 éve..." :lol:
Kép
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.03.24. 12:36:44

MQuC írta:Olyan, mintha valami nagyon durva gombapörkölttel etetnék a bagázst :lol: :lol:

Szégyen, hogy állandóan kifogásokat keresnek. Jó hogy arra nincs valami mentség vagy összeesküvés elméletük, ha 5 góllal ők nyernek... :twisted:


kicsit off: Nem is tudom, amugy NSO-n egyik cikkhez volt egy hozzászólás, amiben taglalták, hogy amikor egy bizonyos személy volt a biroi tagság vezetője és ő válogatta a sporikat a meccsekre, a Real nyerte a bajnokságokat szinte egytől egyig. Mikor nem ő volt, akkor pedig Barca, Bilbao, Valencia stb.... Persze erre sincs bizonyiték és sajnos nincs meg a hozzászolás, nem tudom ki és hová irta :S Ezt cska érdekesség képpen irtam, hogy ilyet is hallottam már.
Nem tudom milye sűrűn szoktad ezt a topicot olvasni, de az elmúlt 4 hónap megnyilvánulásai a Barca drukkerek részéről sírás, kifogáskeresés, képtelen összeesküvéselméletek gyártása, a bírók kritizálása volt.
Az éremnek 2 oldala van...
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.24. 12:29:06

Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.24. 12:25:25

gergo9 írta: ...
Neeeeee, Ő most kajak ezt nyilatkozta :?:
Szakadok :lol: :lol: :lol:

Hol olvastad :shock:
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.24. 12:16:47

Di Stefano tényleg ezt nyilatkozta?? :shock: :(
Akkor lassan már csak Raulnak kell valami értelmeset hozzászólni ehhez az egészhez, és teljes lesz a kép. :roll:

Azt hiszem, nincs is miről beszélni.Teljesen megbolondultak edzőstől, játékosostól, szurkolóstól.

A Benny Hilles zene nagy ötlet! :D A háttérben meg Chaplin táncolhatna... :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.24. 12:06:18

MQuC írta: kicsit off: Nem is tudom, amugy NSO-n egyik cikkhez volt egy hozzászólás, amiben taglalták, hogy amikor egy bizonyos személy volt a biroi tagság vezetője és ő válogatta a sporikat a meccsekre, a Real nyerte a bajnokságokat szinte egytől egyig. Mikor nem ő volt, akkor pedig Barca, Bilbao, Valencia stb.... Persze erre sincs bizonyiték és sajnos nincs meg a hozzászolás, nem tudom ki és hová irta :S Ezt cska érdekesség képpen irtam, hogy ilyet is hallottam már.

Lapozz vissza egy oldalt, és ott van valahol középen az a bizonyos hozzászólásom dőlt betűvel.
gergo9 írta:Miközben a Real Madrid szakmai stábja ......
Ez már több mint súlyos... :shock:
KépKép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.24. 12:03:11

Olyan, mintha valami nagyon durva gombapörkölttel etetnék a bagázst :lol: :lol:

Szégyen, hogy állandóan kifogásokat keresnek. Jó hogy arra nincs valami mentség vagy összeesküvés elméletük, ha 5 góllal ők nyernek... :twisted:


kicsit off: Nem is tudom, amugy NSO-n egyik cikkhez volt egy hozzászólás, amiben taglalták, hogy amikor egy bizonyos személy volt a biroi tagság vezetője és ő válogatta a sporikat a meccsekre, a Real nyerte a bajnokságokat szinte egytől egyig. Mikor nem ő volt, akkor pedig Barca, Bilbao, Valencia stb.... Persze erre sincs bizonyiték és sajnos nincs meg a hozzászolás, nem tudom ki és hová irta :S Ezt cska érdekesség képpen irtam, hogy ilyet is hallottam már.
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.24. 11:48:41

Miközben a Real Madrid szakmai stábja "csendszabályt" rendelt el, addig a klub vezetősége nem hallgatja el kemény vádjait Paradas Romero tevékenységét illetően. Alfredo Di Stefano tőle szokatlanul vádló hangvételben beszélt az andalúz játékvezetőről.

"A Villarreal gólja ürügyként szolgált a játékvezetőnek, hogy a világ összes szurkolójában azt a gondolatot váltsa ki, hogy itt történik valami. Olyan meglepő lépései voltak egy védtelen fél ellen, hogy nem lehet mást gondolni, mintsem hogy a vitát az ENSZ Biztonsági Tanácsa elé kell terjeszteni.

Ha nem, akkor hogyan magyarázható az, aminek a Real Madrid jogilag alávetettnek látszik? Igen, szabályokhoz vagyunk kötve, amelyek a labdarúgás esetében a jótékonyságról szólnak... "1. cikkely: A Real Madrid köteles a bajnoki címet eladományozni, a Barcelona pedig elfogadni azt."

"Ne lopj! Így szól az egyik parancsolat. Azon a napon, amelyen Paradas megfosztott minket két ponttól, egy másik isteni törvényt is megszegett, amelyik azt mondja: Tiszteld atyádat és anyádat! és Légy tisztelettel neved és hivatásod iránt. Ez a játékvezető nem a Real Madrid, hanem maga a Szentlélek ellen vétkezett."


:lol: :lol:
Sírok ezek teljesen meghlyültek. Meccs előtt,végén Madrid himnusz helyett nyugodtan mehet a Benny Hill theme sokkal jobban illik napjaink Madridjához.
Jóég ENSZ Biztonsági Tanácsa , amennyit mi szívtunk nekünk egyenesen a pápához vagy az ufókhoz kéne menni.
Nyilván ha poénnak gondolta akkor visszaszívom.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.24. 11:26:14

Olvasgattam pár oldalt, és sok Madrid drukker szerint még mindig Ruben kapott 2 sárgalapot. :D :D Komolyan, ugyanolyanok mint a portugál mentoruk.

Tudom hogy akármennyire objektívek akarunk lenni, akkor is a Barca felé húz a szívünk sok vitatkozásban.De a mai Barcelona tényleg nem külömb a mai Real Madridnál?Nem látják a madridisták, hogy mi történik a csapatukkal mióta Mourinho ott van?Én nem is tudom, mit csinálnék ha ilyen botrányosan viselkednének a játékosaink meg az edzőink.Már néha a színészkedéseinktől is hülyét kaptam, pedig 1-2 eseten kívül az sem volt kirívó, más csapatok is csinálják ilyen szinten.Most én vagyok ennyire mocskosul elfogult, vagy a madridisták 80%-a nem lát a szemétől?
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.24. 10:56:46

mahitoo írta: A jegyzőkönyv alapján hogy jöttek rá, hogy ez ne legyen már sárga??
Ez csak úgy lehetett, hogy megnézték, hogy milyen felállásban tud kiállni a Madrid a következő meccsre és rájöttek, hogy nincs elég védőjük. :lol:

Ezt az utólagos lap eltörlést én sem értem. Az, hogy valakit eltiltanak, mert nem lett kiállítva még elmegy, de ez totál értelmetlen.

Kéne az a videóbíró, de akkor meg az utolsó lehetőséget is elvesztenék a meccsek manipulálására...
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.24. 10:54:38

Értem én, és egy oldalon is állunk! :D

A mai világban egyébként elképesztő amit a spanyol szövetség művel.Régen sokkal kevesebben láthatták a meccseket, sokkal kevesebb kamera vette stb.Nem nagyon volt net, nem volt ekkora háború a szurkolók között.Ma már tényleg 2 perc alatt letöltöd az egész meccset, megosztod, megnézik 5 millióan.Mindenki látja azt az elképesztően sok hibát, amit a bírók csinálnak.Amíg a videóbírót nem vezetik be, legalább a spanyolok is használhatnák a videó alapján eltiltásokat.De csak azért sem.Erre egy közveszélyes, ideggyenge idiótának eltörlik az egyik lapját, hátha a mai meccsen megint nem állnak nyerésre, és eltöri valaki lábát.

Ha meg ezt mégis videó alapján vonták vissza (mert máshogy hogy a fenébe?), akkor meg végképp nevetségesek.Akkor töröljék el Özilét is, Pepe első sárgáját, Ronaldo meg kapjon pár meccset a "rablózásért".Arról már nem is beszélek, hogy Alves meg pihenhet ma... A legnézettebb bajnokság, és teljesen bohócot csinálnak magukból.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo 2012.03.24. 10:58:49-kor.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.03.24. 10:45:39

mahitoo írta:Persze, szabálykönyv szerint jogos a lap, csak azt mondom, hogy ekkora visszahúzásnál nem mindig adják meg a félpályánál.A második meg sima piros volt. :D De most komolyan! A jegyzőkönyv alapján hogy jöttek rá, hogy ez ne legyen már sárga??
Nem a visszahúzás mértéke a lényeg itt, hanem az, hogy milyen helyzetet akadályozott meg, ahogy már többen is elmondtuk, ez a klasszikus taktikai szabálytalanság.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.24. 10:42:03

Persze, szabálykönyv szerint jogos a lap, csak azt mondom, hogy ekkora visszahúzásnál nem mindig adják meg a félpályánál.A második meg sima piros volt. :D De most komolyan! A jegyzőkönyv alapján hogy jöttek rá, hogy ez ne legyen már sárga??
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.24. 10:41:13

mahitoo írta:Na leszedtem a meccset, kivágtam Ramos első sárgáját, mert én sem találtam sehol.

http://www.youtube.com/watch?v=YMEBH97Q ... e=youtu.be

Nem biztos, hogy ez sárgát ért, nem volt akkora visszarántás, de könyörgöm, nekünk teljesen nyilvánvaló hibák után sem törölnek lapot.Meg valóban, ha nem néznek videót meccs után, hogy jöttek rá, hogy ez mégsem sárga?És a Madrid drukkerek még mindig Ruben 2 sárgájánál tartanak... Tele van a youtube azokkal a videókkal.Nevetségesek.kumma Unicef meg Platini... :D

Ja és szerintem gyorsan leszedik ezt is, nem nagyon foglalkoztam a szerzői jogokkal, ezt a felvételt tudtam letölteni. :)
Ez jogos sárga, Ramos mögött már nem volt védő, csak középen. Taktikai szabálytalanság volt.
Biztos sárgát ért :!: Ramos sem reklamált...
Na ezért nem volt fent erről videó, ez se lesz sokáig. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Donny 2012.03.24. 10:42:16-kor.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.03.24. 10:37:40

mahitoo írta:Na leszedtem a meccset, kivágtam Ramos első sárgáját, mert én sem találtam sehol.

http://www.youtube.com/watch?v=YMEBH97Q ... e=youtu.be

Nem biztos, hogy ez sárgát ért, nem volt akkora visszarántás, de könyörgöm, nekünk teljesen nyilvánvaló hibák után sem törölnek lapot.Meg valóban, ha nem néznek videót meccs után, hogy jöttek rá, hogy ez mégsem sárga?És a Madrid drukkerek még mindig Ruben 2 sárgájánál tartanak... Tele van a youtube azokkal a videókkal.Nevetségesek.kumma Unicef meg Platini... :D

Ja és szerintem gyorsan leszedik ezt is, nem nagyon foglalkoztam a szerzői jogokkal, ezt a felvételt tudtam letölteni. :)
Annyiban jogos a sárga, hogy nyilvánvaló taktikai szabálytalanság volt, azért 2 vs 2 ment volna a Villarreal támadás. A piros viszont abszolút jogos volt, annyira eldurrant már az agya, hogy hiába kap ott csak sárgát, utána úgyis elintézett volna még valakit.

Azt viszont továbbra sem értem, hogy ezeknek az utólagos vizsgálódásoknak mi az értelme? Eltörölték a lapját, így nem kellett volna kiállnia, valószínűleg Özilt sem tették volna ki, vagyis igencsak befolyásolta volna a meccs hátralévő részét. Ezeknek mi értelme van??? Jó, nem kell kihagynia egy meccset, de attól még az adott meccsen a bírói tévedésből hátrányt szenvedett a csapata, amit a szövetség el is ismert, mégsem hoztak semmi komoly döntést. Lehet, hogy szükség lenne a gól/videóbíróra, de ezektől az utólagos félmegoldásoktól mindig kiráz a hideg. Hiába örülök, hogy speciel ennek most a Real itta meg a levét, de attól ez még nem megoldás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Drigo 2012.03.24. 10:43:32-kor.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.24. 10:35:55

Szvsz ez visszhúzás/rántás, ami ugye sárgát ér. :)
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.24. 10:32:37

Na leszedtem a meccset, kivágtam Ramos első sárgáját, mert én sem találtam sehol.

http://www.youtube.com/watch?v=YMEBH97Q ... e=youtu.be

Nem biztos, hogy ez sárgát ért, nem volt akkora visszarántás, de könyörgöm, nekünk teljesen nyilvánvaló hibák után sem törölnek lapot.Meg valóban, ha nem néznek videót meccs után, hogy jöttek rá, hogy ez mégsem sárga?És a Madrid drukkerek még mindig Ruben 2 sárgájánál tartanak... Tele van a youtube azokkal a videókkal.Nevetségesek.kumma Unicef meg Platini... :D

Ja és szerintem gyorsan leszedik ezt is, nem nagyon foglalkoztam a szerzői jogokkal, ezt a felvételt tudtam letölteni. :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.24. 10:31:33

Elég durva cenzurázott világban élünk :S És egyre inkább ez lesz.

Na mindegy. Barca-Realhoz hozzászólva :D... Benne van hogy megelőzzük őket, de ugy érzem hogy 3 ponttal vernek a végén minket. A Classicót hozzuk reméle.
Kép
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.24. 10:09:37

G.Gabe írta:

ezt gyorsan letiltották....
szerzői jogokra hivatkozva. vajon a többi focis videót miért nem tiltják le?
Azért mert azokban nincs ennyi kérdőre vonható ítélet.
Nagyon durva, hogy egyből letiltották, pedig megnéztem volna így egyben az összeset.

Érdekes amúgy az is, hogy sehol nem lehet találni Ramos első sárgájáról videót, amit eltöröltek. Ez sem lehet véletlen.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.24. 07:51:47


ezt gyorsan letiltották....
szerzői jogokra hivatkozva. vajon a többi focis videót miért nem tiltják le?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.24. 00:32:40

Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2012.03.23. 23:52:34

A spanyol szövetséget nem bírálom, mert nincs miről vitatkozni. Értékelhetetlen a munkájuk.

Engem 2 dolog zavar. Az egyik hogy a fehérbalett szurkolótábora még mindig napernyő méretű szemellenzőt hord, és lenyeli a portugál különítmény által sulykolt dolgokat.
A másik, hogy nincs senki, aki megemberelné a Ramos féle játékosokat.

Sztem Raúl azért sem szólal fel SOHA a jelenlegi Real kapcsán, mert esze ágában sincs ezzel a csapattal egy cikkbe kerülni. Viszont Zidane, aki szintén részese volt a galaktikus időszaknak és jelenleg is a klubnál ténykedik, igazán elmagyarázhatná ennek a csürhének, hogy mit jelent ebben a csapatban játszani....
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Válasz küldése