Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.03.22. 21:04:59

dak900 írta:
Zsolti95 írta:valaki leírná pontosan h kik fognak hiányozni a margitnál a sociedad elleni meccsen (sérülés, lapok)?
özilt,diarrát, és ramost tudom :)
Carvalho úgy tudom sérült, és elvileg Pepét is eltiltják.
Ők igen +Di Maria is sérült még. Pepe 1-4 meccsig fog kapni.
Simán foghatók.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.03.22. 20:58:59

Zsolti95 írta:valaki leírná pontosan h kik fognak hiányozni a margitnál a sociedad elleni meccsen (sérülés, lapok)?
özilt,diarrát, és ramost tudom :)
Carvalho úgy tudom sérült, és elvileg Pepét is eltiltják.
istee104
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.07.20. 20:11:29

2012.03.22. 20:52:32

Elvileg Pepét is kiállította a folyosón. De a franc tudja ennél a baromnál :D
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.03.22. 20:50:13

valaki leírná pontosan h kik fognak hiányozni a margitnál a sociedad elleni meccsen (sérülés, lapok)?
özilt,diarrát, és ramost tudom :)
istee104
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.07.20. 20:11:29

2012.03.22. 20:42:40

Én azt gondolom a Sociedad pont rosszkor fog jönni a hétvégén nekik. A Camp Nouban is megmutatták mire képesek. Most, hogy a Madrid fele eltiltott lesz, rendkívül nehéz meccs vár rájuk. Főleg ha megverjük a Mallorcát. Az szerintem rendkívül megterhelő lenne nekik, ha egy hét leforgása alatt tulajdonképpen elszórakoznák a 10 pontos előnyt. Innentől tulajdonképpen a Madrid ugyanabban a helyzetben van, mint mi az Osasuna óta, minden meccset meg kell nyerniük ha meg akarják nyerni a bajnokságot.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 20:35:32

engem is szivatgatott egy kollégám, hogy hideg van Barcelonában, -10..
ma mondtam is neki, hogy itt a tavasz és hétvégén már csak 3 lesz... :) április végén meg jön a nyári kánikula... :lol:
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.03.22. 20:24:12

gianni írta:Enyhül az idő Barcelonában!!! :) :) :)
Van egy tanárom, aki Madrid drukker. Hétfőn reggel a suliba érve összefutottam vele. Tanár úr, melegszik az a mínusz tíz! Ma reggel: Itt a tavasz! Remélem, hogy jövő hétfőn már a globális felmelegedést is közölhetem vele... :D
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2012.03.22. 20:13:11

Enyhül az idő Barcelonában!!! :) :) :)
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.03.22. 20:04:21

Nem védtem, sőt, éppen az hogy egy idióta.
bocsánat, a sörök megtették hatásukat :)
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.03.22. 19:48:29

raul72 írta:Aha tehát , mivel a a brca ellen nem állították ki Pepét így itt sem kell Brunot , tisztasor , ez a megoldás. :)
Azt kérdeztem (mert értelmes ember számára egyértelmű, hogy az egész spanyol bírói kar úgy alkalmatlan ahogy van, így az ítéleteiken vitatkozni teljességgel felesleges), akkor hol voltál fröcsögő nyállal, amikor Pepe megtaposta Messit, hogy miért nem állította ki? Elárulom: sehol. Akkor most minek is vagy itt, és kéred rajtunk számon a bírói ítéleteket? Amíg a Madrid durvaságai felett hunytak szemet, addig miért nem reklamáltál itt???
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.03.22. 19:45:47

retek10 írta:
Érdekes mondjuk, hogy rögtön csalónak meg barçásnak lett kikiáltva a madridisták között Paradas Romero, holott ő fújta a mi Osasuna elleni idegenbeli meccsünket (3-2) is, ahol érdekes módon mintha nem a Barçának fújt volna, sőt...
Az meg, hogy allergiás a beszólogatásra meg a kritikára szintén köztudott volt, hiszen Mourinhot is állította már ki, meg ugye a mi meccsünk után a játékoskijáróban sem volt rest Mascheranonak 2. sárgát adni, mikor számon kérte rajta az Osasuna lesgólját.
ahol Xavi a kispadról rohant be a pályára, és ahol Guardiola sem éppen megszokott módon viselkedett. A retorzió elmaradt. Ez a bíró egy kretén, nem kell védeni.
Nem védtem, sőt, éppen az hogy egy idióta. :lol:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 19:30:24

ha esetleg 3-ra csökkenne, akkor a klasszikus döntene! ha ott győzünk, akkor egyenlő és az egymás elleni eredmény számít és csak 2 forduló marad...
szóval izguljunk a döntő miatt!!! idén oda vissza verjük a Real-t, sztem most sem lesz ez máshogy... 8)
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.03.22. 19:20:34

Érdekes mondjuk, hogy rögtön csalónak meg barçásnak lett kikiáltva a madridisták között Paradas Romero, holott ő fújta a mi Osasuna elleni idegenbeli meccsünket (3-2) is, ahol érdekes módon mintha nem a Barçának fújt volna, sőt...
Az meg, hogy allergiás a beszólogatásra meg a kritikára szintén köztudott volt, hiszen Mourinhot is állította már ki, meg ugye a mi meccsünk után a játékoskijáróban sem volt rest Mascheranonak 2. sárgát adni, mikor számon kérte rajta az Osasuna lesgólját.
ahol Xavi a kispadról rohant be a pályára, és ahol Guardiola sem éppen megszokott módon viselkedett. A retorzió elmaradt. Ez a bíró egy kretén, nem kell védeni.
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.03.22. 19:11:20

Érdekes mondjuk, hogy rögtön csalónak meg barçásnak lett kikiáltva a madridisták között Paradas Romero, holott ő fújta a mi Osasuna elleni idegenbeli meccsünket (3-2) is, ahol érdekes módon mintha nem a Barçának fújt volna, sőt...
Az meg, hogy allergiás a beszólogatásra meg a kritikára szintén köztudott volt, hiszen Mourinhot is állította már ki, meg ugye a mi meccsünk után a játékoskijáróban sem volt rest Mascheranonak 2. sárgát adni, mikor számon kérte rajta az Osasuna lesgólját.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.22. 18:55:03

A mi 10 pontos hátrányunk sem a bírók miatt alakult ki, és a Realnak sem azért csúszott be az utóbbi 2 döntetlen. A spanyol játékvezetés kritikán aluli, nem méltó a Ligához. Nyilvánvaló tévedések születtek mind két oldal kárára, és minden bizonnyal születni is fognak. Egy meccset ez befolyásolhat, és mivel mi szurkolói szemmel nézzük természetes hogy hevesen reagálunk, ez a normális. Viszont hosszabb távon nem ez a döntő, ezért nem is volt helytálló hogy erre fogták sokan a jelentős hátrányt, és igen tegnap ismét egy rossz játékvezetést láttunk, még ha nem is annyi hibával mint ahogy azt néhány Real drukker beállítja. De szerencsére ma olyan Realos véleményekkel is találkoztam akik elismerték hogy az utóbbi 2-3 meccsen nem úgy megy ahogy kellene, és a tegnapi pontvesztés is ennek tudható be.
És ennyi a lényeg. Magunknak köszönhetjük hogy loholhatunk a Madrid után, mivel buta hibákból, könnyelműségből buktunk el pontokat, de szerencsére kijelentető hogy a múlté ez a rosszabb forma és visszataláltunk a helyes útra.
A Madrid pedig gödörbe került, tudható volt hogy nem fognak végigszáguldozni a mezőnyön.

A hátrány rövid időn belül jelentősen csökkent, eddig csak reménykedtem de most komolyan úgy gondolom hogy ismét nyitott a versenyfutás. Az meg hogy ilyen megnyilvánulásaik vannak mint pl ez a twitteres bejegyzés is, csak őket minősíti. Tényleg érdekes hogy hogy tolerálják ezt Madridban. :roll: Mindenesetre látható a zavar.

Viszont akiknek nem szabad további pontokat bukniuk azok egyelőre mi vagyunk, úgyhogy az a fontos hogy mi hozzuk a meccseinket, mert ha nem fölösleges is bármiről beszélni. Aztán kiderül hogy ez mire lesz elég.

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.03.22. 18:36:53

Én komolyan mondom, nem is az lenne a legszebb, ha innen megfordulna a bajnokság (no azért akkor se sírnék, legalábbis bánatomban), hanem ha az a féreg eltűnne Madridból. Ezalatt a 3 év alatt gallyra vágta a spanyol focit gyakorlatilag, a Real Madridot, a játékosok undorítóan viselkednek, holott én nem ilyen szellemiségre emlékszem. Nem tudom, hogy Roberto Carlos neve mond-e még valamit, lassan feledésbe merülnek az ilyen játékosok, és holmi Pepék és Rikárdó Kóválygók váltják fel őket. Mikor látunk olyat, hogy egy madridi játékos mosolyogva segíti fel az ellenfelét? Jó, ha csak egyet rúg bele a földön fekve, és nem töri el valamijét...
De meggyőződésem az is, hogy a világ futballja is az ilyenek miatt ilyen.
Például 10 évvel ezelőtt elképzelhető volt, hogy a két legjobb német csapat 120-120 perc alatt ne tudjon gólt rúgni? Förtelmes... Elment a foci abba az irányba, hogy a cél az, hogy ne kapjunk gólt, ne pedig az, hogy rúgjunk.
Szerencsére teljesen nem tűnt el a foci és a küzdőszellem. És vajon ki is jár ebben élen, és miért is ezen a fórumon írom én ezt?
Visca el Barca!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.22. 18:36:25

Renesans írta:
visca el barca írta:kár h most 7végén csak a santanderrel játszanak, mert ha most lenne a bilbao/atma/sevilla/vale négyesből valaki, tuti h kikapnának.
nana, nézd csak meg jobban, inkább egy másik RS rövidítésű csapattal, a Real Sociedaddal :D mindjárt más
A madridista ezt írja:csütörtök, 18:03 - A Real Madrid a mai napon zárt kapuk mögött folytatja a felkészülést. A hazai csapat következő meccsén hiányozni fog eltiltás miatt: Lass, Ramos, Özil és Pepe. Sérülés miatt nem lesz ott Di María, Carvalho és feltehetően Callejón sem.

Ha normálisan megszervezik a védelmüket és kihasználják a helyzeteiket, amit klasszikusan elbénáztak ellenük hazai pályán, akkor bent lehet a Real pontvesztése. Minden esetre nagyon szurkolok nekik.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.03.22. 18:31:17

visca el barca írta:kár h most 7végén csak a santanderrel játszanak, mert ha most lenne a bilbao/atma/sevilla/vale négyesből valaki, tuti h kikapnának.
nana, nézd csak meg jobban, inkább egy másik RS rövidítésű csapattal, a Real Sociedaddal :D mindjárt más
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.22. 18:29:27

barcaaa91 írta:Nem tudom, hogy volt-e már. Nincs időm most visszaolvasni, de...

Eladio Paramés, a portugál szakember szóvivője viszont internethez jutva twitter-oldalán nem állta meg, hogy ne piszkáljon oda a hatpontos hátrányban lévő katalánoknak: „Igaz, hogy két ponttal csökkent az előnyünk, de még mindig hahahahaha, elnézést, nem tudom abbahagyni a nevetést, mert a tabellára nézve még mindig látok hatot. És ne feledjük, hogy a második az az első az utolsók között. Na és most ki a második, ki? Elnézést, megint nevetnem kell.”

Ez mindent elmond murinnyóról és a stábjáról. Háthova süllyedt ez a csapat?! Én szégyellném magam, ha Pep szóvívője ilyen lenne.
Gyerekes hozzáállás, de a nagy lóról lehet nagyot esni. Még simán eltűnhet az az előny, főleg ha ilyen gyengén játszanak, mint az utóbbi 5-6 meccsükön.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.22. 18:19:36

ezzel az idétlen, agresszív hozzáállással csak és kizárolag maguk alatt vágják a fát. amig odaát pánikhangulat van, az nekünk csak jót tesz. csak szép csendben huzogassuk be a hátralévő meccseket, a classicot hozzuk le akár parádéval, akár mákkal, a többi már csak rajtuk mulik.

kár h most 7végén csak a santanderrel játszanak, mert ha most lenne a bilbao/atma/sevilla/vale négyesből valaki, tuti h kikapnának.

christina is tuti h a santander ellen fog besárgulni, h az osasuna meccset kelljen neki kihagyni, mert utána már huzosabb meccsek vannak és nem fogják bevállani h mondjuk egy classicno vagy egy városi derbin ne játszon.

a legszánalmasabb az egész madridban nekem az, hogy semmiféle egészges rivalizálást nem vélek felfedezni amiota josé5 itt van, csak a gusztustalan favágás, meg az ordenáré sárdobálás megy.

és az egész királyi gárdánál nincs egy ember aki ki merne kelni murinnyó ellen.

nah ez a szégyen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.22. 18:08:28

Az nevet igazán, aki utoljára nevet. :lol:
barcaaa91
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.08.29. 12:10:20
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 17:55:02

Nem tudom, hogy volt-e már. Nincs időm most visszaolvasni, de...

Eladio Paramés, a portugál szakember szóvivője viszont internethez jutva twitter-oldalán nem állta meg, hogy ne piszkáljon oda a hatpontos hátrányban lévő katalánoknak: „Igaz, hogy két ponttal csökkent az előnyünk, de még mindig hahahahaha, elnézést, nem tudom abbahagyni a nevetést, mert a tabellára nézve még mindig látok hatot. És ne feledjük, hogy a második az az első az utolsók között. Na és most ki a második, ki? Elnézést, megint nevetnem kell.”

Ez mindent elmond murinnyóról és a stábjáról. Háthova süllyedt ez a csapat?! Én szégyellném magam, ha Pep szóvívője ilyen lenne.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.22. 17:40:44

A korona mögöttről:

" A tehetetlenség agressziót szül, de én ellenállok neki. Ezt a mondatot kéne leíratni Ramosszal négyezerszer minden edzés után. A bekapott gól után ugyanis nem elég, hogy Josét is felparancsolták, még Ramos is úgy érkezett szerelni, hogy véletlenül se lehessen nem kiosztani neki a 2. sárgáját. A bajt csak tetézte, hogy Özil már gagyog valamit spanyolul; a k*rvaany*d már biztosan megy, mert hát ő is pirosat kapott, és indulhatott az öltöző felé megnézni Ramos-t zuhi közben. Lehet, hogy ezért mondta? ( :D :D)"

Ez a baj Madridban. Ha nem úgy megy valami, ahogy eltervezik, pofáznak, rúgnak-vágnak-ütnek.. Hol volt ilyen a 2-6 során? Éljen José!!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.03.22. 17:37:08

Nonszensz, amit a real és a szurkolóik művelnek folyamatosan. Ők tényleg képesek egyetlen meccs után elhinni, hogy őket hátráltatják a bírók, és szándékosan elcsalják a meccseiket. És ez persze szerintük mindig is így volt, és így is lesz... Agyam eldobom komolyan. Ép ésszel fel nem foghatom mi járhat ezeknek a fejében.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.22. 17:23:50

pezZy írta: Nem értem mért nem tudják elfogadni h spanyol bírok nem mindig vannak a Topon.
Azért kicsit rosszabb a helyzet, de a bíró szerintem mindkét oldalra egyaránt tévedett.
Válasz küldése