Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.02.07. 20:54:43

madridronie írta:
Ehhez mi köze van Mou "bá"nak?Csak azt ne mond azért estek vissza mert Mou úr már nincsen ott.....................
Pedig véleményem szerint ez is jelentősen hozzájárult a dolgokhoz!:wink: Az Internél milyen jelentős játékos mozgás volt a távozása után??? Benítez gyakorlatilag ugyanazzal a kerettel csúnyán betlizett! :oops: A Chelsea egészen idáig (a mostani idény kezdetéig) szintén az ő munkájából, felépített csapatából élt (tavaly David Luíz és Torres sem volt még tényező, mondjuk a spanyol most sem az)! :oops:
Véleményem szerint az Interrel egy óriási szerencse malaccal nyert bl-t persze minden elismerésem ez ügyben felé,de pl a chelsivel mit is ért el???

Senki nem mondta hogy rossz taktikus,edzőnek direkt nem nevezem mert számomra nem az agyatlan vádaskodás ,saját fejem élénkítése stb egy edző ismérvei.

Most sem tudok mást mondani:az afrika ligában szeretném viszont látni,nem látni:)
Addig is megnézem a Real Madrid-Fc Barcelona 2:6 mérkőzést full hd felvételben:))))))))))))))))))))))
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.07. 20:48:39

Ehhez mi köze van Mou "bá"nak?Csak azt ne mond azért estek vissza mert Mou úr már nincsen ott.....................
Pedig véleményem szerint ez is jelentősen hozzájárult a dolgokhoz!:wink: Az Internél milyen jelentős játékos mozgás volt a távozása után??? Benítez gyakorlatilag ugyanazzal a kerettel csúnyán betlizett! :oops: A Chelsea egészen idáig (a mostani idény kezdetéig) szintén az ő munkájából, felépített csapatából élt (tavaly David Luíz és Torres sem volt még tényező, mondjuk a spanyol most sem az)! :oops:
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.02.07. 20:24:17

Az egész mesebeli szafrika park náluk nyomul:)

Karvalyló, Kontraóó, Őzike, Antilop
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.02.07. 20:14:28

AndrésGerardHernandez írta:
madridronie írta:
Szerintem is azok a csapatok akiket otthagyott (legalább is a két legnagyobb) egyszerűen leeresztettek, mert ő fogta be (maradva a lufis hasonlatnál! :lol: ) a nyílást és fújta fel őket. De a fehéreknél az eddigieknél sokkal több az igazán kreatív játékos aki talán nem törik össze és borul sírva a nyakába ha pattan. Benzema, Cé, Higuain és esetleg Di Maria is tud hozni egy egész jó szintet talán nélküle is(+Kaká, ő 100% nem esik össze). Bár közülük lord zselé lesz az első aki olajra lép (ami a hajáról csöppen, mit csöppen, folyik/ömlik/árad a lába elé) gondolom én. De psycho sem marad, sem Karvalyló, sem Kontraóó, Őzike, Antilop( :?: ). Lesz nagy mozgás megint. Talán.
Tökéletes hozzászólás:)
Lesz még RAUL Madrid játtékos
"LORD ZSELÉ" hát ez a csúcs:)
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.02.07. 20:10:53

madridronie írta:
Szerintem is azok a csapatok akiket otthagyott (legalább is a két legnagyobb) egyszerűen leeresztettek, mert ő fogta be (maradva a lufis hasonlatnál! :lol: ) a nyílást és fújta fel őket. De a fehéreknél az eddigieknél sokkal több az igazán kreatív játékos aki talán nem törik össze és borul sírva a nyakába ha pattan. Benzema, Cé, Higuain és esetleg Di Maria is tud hozni egy egész jó szintet talán nélküle is(+Kaká, ő 100% nem esik össze). Bár közülük lord zselé lesz az első aki olajra lép (ami a hajáról csöppen, mit csöppen, folyik/ömlik/árad a lába elé) gondolom én. De psycho sem marad, sem Karvalyló, sem Kontraóó, Őzike, Antilop( :?: ). Lesz nagy mozgás megint. Talán.
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.02.07. 20:08:51

madridronie írta:
Miért hol vannak? Mind a két csapat a saját bajnoksága élvonalában....... vagy nem egy dologról beszélünk?
A Chelsea már féltávnál igen komoly lemaradásban; a City 14, a MU. 12, míg a Tottenham 7 ponttal veri a szebb napokat is megélt londoniakat! És hátra is nagyon kell figyelniük, ha jövőre is a BL.-ben szeretnének vitézkedni, hisz a Newcastle 1, míg az Arsenal mindösszesen 3 ponttal van lemaradva!

De az Inter sem nagyon büszkélkedhet a kemény 5. helyezésével; 5 ponttal lemaradva a BL. indulást érő 3. helytől!

Ezt fényesnek azért nem nevezném!
Én sem,de nem is erről beszéltünk:)
Ehhez mi köze van Mou "bá"nak?Csak azt ne mond azért estek vissza mert Mou úr már nincsen ott..................... Nézd már meg a játékosmozgást.

Amúgy meg mi is féltávnál elég szarúl állunk de azért nem lesz ez mindíg így:)
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.07. 19:37:59

Miért hol vannak? Mind a két csapat a saját bajnoksága élvonalában....... vagy nem egy dologról beszélünk?
A Chelsea már féltávnál igen komoly lemaradásban; a City 14, a MU. 12, míg a Tottenham 7 ponttal veri a szebb napokat is megélt londoniakat! És hátra is nagyon kell figyelniük, ha jövőre is a BL.-ben szeretnének vitézkedni, hisz a Newcastle 1, míg az Arsenal mindösszesen 3 ponttal van lemaradva!

De az Inter sem nagyon büszkélkedhet a kemény 5. helyezésével; 5 ponttal lemaradva a BL. indulást érő 3. helytől!

Ezt fényesnek azért nem nevezném!
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.02.07. 19:19:23

madridronie írta:
már nem foghatják a gusztustalan játékot a sikertelenségre.
Nem tudom milyen gusztustalan focira gondolsz? Ha az évi 1-2 db. bunker-favágósra...
Arra gondolok. Nem láttam túl sokat a reál idei játékából a classicók kivételével, így nem is tudnám azt meghatározni és ilyen csekély infókból nem is alkotok róla véleményt, meg egyébként is az már mindenkinek szíve-joga milyen focit szeret, természetesen ezen kár is vitázni, én sem fogok most. De az az 1-2 meccs is sok abból az alpári stílusból, amit az a csapat mutatott. Ha az megszűnik, vagy legalább is nem kelt ennyire erősen (és jogosan) felháborodást minden épeszű, kicsit is objektív emberben, akkor talán én is elkezdem újra nagy betűvel írni a klub nevét, mert azt azért láthatja bármelyik madrid drukker is, ha felnéz ide, hogy itt 99% tiszteljük és elismerjük a tiszteletre méltó játékosaitokat, még ha létszámuk jelenleg a legkisebb prím számmal megfelelő is.

"miihii"
Értelek én, de a "rato"-t már eléggé megaláztuk ez alatt a pár év alatt. Hogy mit mutat ki ebből nem érdekel, tudom, hiszem, vagy legalább is nagyon remélem, hogy ezt nem teszi zsebre soha. Viszont nála nekem sokkal fontosabb a jövő, abból a szempontból, hogy ősi riválisunknak legalább minimális erkölcsi tartása legyen már. A klasszikusokon nem azért szeretnék izgulni, hogy mikor rúgják öt felé széjjel a világ legjobb futballistáját, ennyi.
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.02.07. 19:17:42

madridronie írta:
idő kellett a szellőztetéshez a cselszkijnek és úgy tűnik az internek is...
Ja, aztán meg lehet nézni, hogy most hol vannak ezek a csapatok a nagy szellőztetésben --> a béka s...e alatt! :roll:
Miért hol vannak? Mind a két csapat a saját bajnoksága élvonalában....... vagy nem egy dologról beszélünk?
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.07. 19:08:48

idő kellett a szellőztetéshez a cselszkijnek és úgy tűnik az internek is...
Ja, aztán meg lehet nézni, hogy most hol vannak ezek a csapatok a nagy szellőztetésben --> a béka s...e alatt! :roll:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.07. 18:55:25

AndrésGerardHernandez írta:
Szerintem a mou. mítosz már egy ideje nem az ami előtte "volt", vagy inkább aminek látták. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az állítólagos elégedetlenségek vele kapcsolatban. Még, ha 90%-ban nem is igazak a pletykák, akkor is, még a felvetődésük is... eddig ilyen nem volt nála, sem a macskazabálóknál, sem a kelszinél. Szerintem akkor is az lenne a legjobb nekünk, ha ők nyernék a bajnokit, mi a BL-t, a Del Rey-t meg talán a [auto_cenzúra]. Nem tudom miért, de nekem szimpatikus csapat, tetszik a tartásuk és a küzdeni tudásuk, lehet még a végén Bilbao szurkoló leszek( :lol: ).
Ha ez történne a következő idény akár nagyon jó is lehetne, mert bár tudom, hogy a trófeahalmozás jól mutat majd később és bevételek szempontjából mindent meg akarnak ragadni, de a spanyol szuperkupát ki is húzhatnák így a köv. idény naptárjából, ami szerintem mentálisan jól jöhetne nekik.

A reál vs. Barca szempontból pedig azért lehetne pozitív hatással, mert ha a "csodálatos" esetleg mégis távozna (adja az ég!), attól az a csapat még ugyanaz maradna egy ideig, főleg mentalitásban és ha továbbra is sikertelen balfácánok képében tetszelegnek majd akkor, esély se lesz rá, hogy a következő adandó alkalommal ne rendeznének egy olyan vérontást ellenünk, ami SÚLYOS sérülést ne okozna, esetleg tömegverekedést. Mert ha a mesterük távozásra adja fejét, abban biztos vagyok, hogy sokan távoznak majd onnan, ha nem is egyből, így veszteni valójuk 0 lesz. Ezt mi sem akarhatjuk, szerintem mindenkinek az lesz a legjobb, ha ezt most behúzza a reál, józsi meg: Rest In Peace (vagy legalább is ott, ahol még tv-s közvetítés sincs).
Az a mítosz sztem nem kopna a hangok miatt,rá lenne tolva,h a média koholmánya (mint ahogy könnyen elő is fordulhat).Tisztán annyi maradna meg,h a csodaBARCÁt egy embernek sikerült megállítania....

A második fejezethez meg a saját verzióm az,h ha eltűnne a színről a speckós,akkor a játékosok alá nem lenne adva a ló a gusztustalanságok terén,amiben messzemenőkig biztos vagyok.Előtte is fociztak a pitbulljai,de ennyire menetrend szerint nem jött ki belőlük az állat,sztem nem lennének kézretaposások,utolsó perces Ramos belépők,effélék.Persze nyilván nem tűnne el egyből a zsigerekből a portugál stílusjegye,de ha nem kap táptalajt,kihalna,de legalábbis elenyészőbbé válna.Idővel,mint ahogy idő kellett a szellőztetéshez a cselszkijnek és úgy tűnik az internek is...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.02.07. 18:49:24

Nekem aztán ezer hogyan lép la Spanyol földről,lépjen mihamarabb aztán kevergesse a kis "főztjét" lehetőleg afrikában vagy a marson....és forrón ajánlanám neki, Dr Csernus Imi barátunkat.

Szerintem ezer oldalas könyvet írhatna erről az emberről:)
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.02.07. 18:45:56

miihii írta:
AndrésGerardHernandez írta:Az lenne a legjobb, ha a BL-t megnyernénk, megdönthetnénk egy mítoszt
Nekem kettős érzéseim vannak...
Szerintem a mou. mítosz már egy ideje nem az ami előtte "volt", vagy inkább aminek látták. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az állítólagos elégedetlenségek vele kapcsolatban. Még, ha 90%-ban nem is igazak a pletykák, akkor is, még a felvetődésük is... eddig ilyen nem volt nála, sem a macskazabálóknál, sem a kelszinél. Szerintem akkor is az lenne a legjobb nekünk, ha ők nyernék a bajnokit, mi a BL-t, a Del Rey-t meg talán a baszkok. Nem tudom miért, de nekem szimpatikus csapat, tetszik a tartásuk és a küzdeni tudásuk, lehet még a végén Bilbao szurkoló leszek( :lol: ).
Ha ez történne a következő idény akár nagyon jó is lehetne, mert bár tudom, hogy a trófeahalmozás jól mutat majd később és bevételek szempontjából mindent meg akarnak ragadni, de a spanyol szuperkupát ki is húzhatnák így a köv. idény naptárjából, ami szerintem mentálisan jól jöhetne nekik.

A reál vs. Barca szempontból pedig azért lehetne pozitív hatással, mert ha a "csodálatos" esetleg mégis távozna (adja az ég!), attól az a csapat még ugyanaz maradna egy ideig, főleg mentalitásban és ha továbbra is sikertelen balfácánok képében tetszelegnek majd akkor, esély se lesz rá, hogy a következő adandó alkalommal ne rendeznének egy olyan vérontást ellenünk, ami SÚLYOS sérülést ne okozna, esetleg tömegverekedést. Mert ha a mesterük távozásra adja fejét, abban biztos vagyok, hogy sokan távoznak majd onnan, ha nem is egyből, így veszteni valójuk 0 lesz. Ezt mi sem akarhatjuk, szerintem mindenkinek az lesz a legjobb, ha ezt most behúzza a reál, józsi meg: Rest In Peace (vagy legalább is ott, ahol még tv-s közvetítés sincs).

SZERK.: A cenzúrázott hely nem trágár kifejezést rejt, csupán az Atletic Bilbao csapat régióját Spanyolországon belül. Nem nemi közösülés, mégha csak egy betű is a különbség. :lol:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.07. 18:43:54

sjd írta:
miihii írta: Valamint ezzel viaskodik az a rész,amit leírtok.Ha esetleg megnyerné a bajnokságot és ezzel el is takarodna spanyolból,vinné magával a "személyiségét" azzal egy nagy szívességet tenne.Ha ez az ellenséges mentalitás,uszítás megszűnne felénk ( vagy legalábbis a korábbi "egészséges" szintre redukálódna) ,máris jobb lenne a légkör a LA Ligában,nem a bírózásról,csalásról,koholmányokról szólna a fel- és levezetése egy-egy meccsnek,valamint rövid úton kihalna sztem az alattomos fafaragás a reálból és ezzel kézben a nagyhalálok is a Blaugarnától.
Szerintem ez a kényelmesebb "megoldás" lenne, bennem (és talán a csapatban) is maradna egy kis tüske, hogy Mourinho nyerésben szállt ki a játékból és nem a veresége beismerésével. Persze igazán akkor lesz pikáns a helyzet, ha BL-ben is összekerülünk velük, mert úgy néz ki legkésőbb Münchenben erre is sor kerül, akkor viszont mindenképp a BL-duplát tartanám szem előtt

Pontosan.
Én is inkább a másik felé hajlok éppen ezért.Ne legyen már meg az az öröme,h győztes hadvezérként tolhassa el a kerékpárját,még tovább hízlalva a mítoszát és az egóját.Igazad van,nem kis tüske maradna bennem emiatt,de gondolom ezzel mind így vagyunk... A BL összekerülést meg mindenképpen elkerülném,elegem van a Klasszikusokból és a vele járó körítéssel.(Uh zúgjanak ki az elődöntőben,addig meg cs fáradjanak :P )

Mondjuk a legdurvább az lenne,ha megint a BL elődöntőben kerülnénk össze.Mivel ezek ápr. 17-18 és 24-25 a játéknapok. És ápr. 22-re van kiírva a BARCA-reál :D Nagyon nem kellene megint egy ilyen széria,lenne csetepaté rendesen,tovább mocskolva a Klasszikusokat [-X
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.07. 18:33:56

"madridronie" téged meg elég gyorsan megtörtek itt a srácok, de azért ne hagyd magad! Folytatódjon a soha véget nem érő vita: Barca vs. Real. Én a Barcára szavazok!
Dehogy törtek meg, ugyanakkor az értelmetlen vitákba fölöslegesen minek menjünk bele (mint utólag kiderült; most is egy szimpla félreértésből indult ki az egész)!? :D Illetve attól még, hogy óriási Madrid drukkernek tartom magam, számomra egyáltalán nem derogál elismerni az ellenfél érdemeit és azt, hogy jelenleg még jobb csapat a Barca (egy tényleg egyedi belső középpályával)! Ettől nekem nem lesz se jobb, se rosszabb és a Madridot sem fogom kevésbé szeretni! Szóval Hala Madrid! :D
már nem foghatják a gusztustalan játékot a sikertelenségre.
Hát ízlések és pofonok! Nem tudom milyen gusztustalan focira gondolsz? Ha az évi 1-2 db. bunker-favágósra, akkor egyetértünk --> de hála a Jóistennek idén ez a kevés kivételek egyike és nem ez a jellemző! A Madrid játéka talán soha nem lesz olyan megkomponált, mint a Barcáé, de nem is kell hogy az legyen; ugyanúgy ahogy nekem jobban tetszik a jelenlegi német válogatott focija, mint a spanyolé, úgy a Madrid direktebb játéka is közelebb áll a szívemhez, mint a Barca tiki-takája! Természetesen a szép 3szögeléseket és azok tudatos beépítését a játékunkba én is nagy örömmel fogadnám, de akár idővel még ez is megtörténhet! :wink: Hozzáteszem, hogy idén és főleg mostanában már a Barcát sem érzem olyan meggyőzőnek, mint 1-2 éve; a szemkápráztató játék is jelentősen leredukálódott és időközben az ellenfelek is megérezték a vérszagot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2012.02.07. 18:45:51-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.07. 18:21:34

Egy szónak is száz a vége. Nyerjünk meg minden kupát, amit lehet, Mourinho meg le van tojva. Felőlem a feje tetejére is állhat, ha folyamatosan hozzuk a kupákat és természetesen a szép játékot.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.07. 18:19:33

miihii írta: Valamint ezzel viaskodik az a rész,amit leírtok.Ha esetleg megnyerné a bajnokságot és ezzel el is takarodna spanyolból,vinné magával a "személyiségét" azzal egy nagy szívességet tenne.Ha ez az ellenséges mentalitás,uszítás megszűnne felénk ( vagy legalábbis a korábbi "egészséges" szintre redukálódna) ,máris jobb lenne a légkör a LA Ligában,nem a bírózásról,csalásról,koholmányokról szólna a fel- és levezetése egy-egy meccsnek,valamint rövid úton kihalna sztem az alattomos fafaragás a reálból és ezzel kézben a nagyhalálok is a Blaugarnától.
Szerintem ez a kényelmesebb "megoldás" lenne, bennem (és talán a csapatban) is maradna egy kis tüske, hogy Mourinho nyerésben szállt ki a játékból és nem a veresége beismerésével. Persze igazán akkor lesz pikáns a helyzet, ha BL-ben is összekerülünk velük, mert úgy néz ki legkésőbb Münchenben erre is sor kerül, akkor viszont mindenképp a BL-duplát tartanám szem előtt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.07. 18:09:09

AndrésGerardHernandez írta:Az lenne a legjobb, ha a BL-t megnyernénk, megdönthetnénk egy mítoszt
Nekem kettős érzéseim vannak a leírtakkal kapcsolatban.
Egyrészt az idézett részre vonatkoztatva,h én nagyon szeretném,ha két mítoszt is megdöntenénk.Az egyik a BL duplázása,a másik pedig a murinnyo mítosz.Minden porcikámmal azért szorítok,h nyerjük meg a bajnokságot ismét és a BL-ben is előttük végezzünk.H ne lehessen újabb piedesztálra emelni a portugált,h igenis ő az aranyember ,a világlegjobbja, az edzőfejedelem.Hanem h visszakerüljön a halandók közé azzal,h még ő sem volt képes megállítani a csodaBARCÁt a csodamadriddal.Igenis piszkítsunk bele egy gazdagot a levesébe,dőljön le a bálványa,és ha nem is bukottként kéne távoznia (mert neki már tényleg majdnem sikerült legyőznie minket,és BL 8addöntő túlélő,plusz a CDR...),de úgyis annak élné meg.Ez meg a legszebb lenne,főjön cs a levében :twisted:

Valamint ezzel viaskodik az a rész,amit leírtok.Ha esetleg megnyerné a bajnokságot és ezzel el is takarodna spanyolból,vinné magával a "személyiségét" azzal egy nagy szívességet tenne.Ha ez az ellenséges mentalitás,uszítás megszűnne felénk ( vagy legalábbis a korábbi "egészséges" szintre redukálódna) ,máris jobb lenne a légkör a LA Ligában,nem a bírózásról,csalásról,koholmányokról szólna a fel- és levezetése egy-egy meccsnek,valamint rövid úton kihalna sztem az alattomos fafaragás a reálból és ezzel kézben a nagyhalálok is a Blaugarnától.

Tehát végülis mindkettőben meglenne a pozitívum,bár fikciók.Az sem tuti,h lelépne,ha nyerne,az meg pláne koránt sem biztos,h meg tudjuk előzni őket még...

Nah,majd kialakul,én mindenesetre az elsőre szavazok,azaz ne nyerjen (és úgy tűnjön el a francba :D ).
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.02.07. 17:36:48

Sablonos,de én is azt gondolom nyerje meg a Real a bajnokságot,mi meg húzzuk be a Bl-t + A kupát aztán Mou mester takarodjon vissza Angliába vagy ahova akar és többé nem köpködik egymást az emberek..

Mindig is felfokozott hangulata lesz minden egyes classicónak,de legalább nem akarnak "vért vennni" a másiktól,és helyre áll a normális szurkolói rend.

Amióta ez az "idióta ember" Madridba került,hadjáratot indított a Barca ellen mindezt egy régi vélt-valós sérelem miatt,és azóta van ez a nem-normális helyzet....

Csak azt kívánom:takarodjon el spanyol földről.
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.02.07. 17:25:48

Bocs, hogy ebbe is beleugatok, de szerintem, ha a reál megnyeri a bajnokságot, az lenne mindenkinek a legjobb. Nem a nonszensz helyzet negatívumait kellene csak hangoztatni, mert lehetnek jó vonzatai is.

Gondoljunk csak bele. Ha ők megnyerik a ligát, három év után, örülhetnek minden joggal és talán utána a blancó szurkolók is visszatérnek a realitások talajára, már nem foghatják a gusztustalan játékot a sikertelenségre. És fel-felröppennek a hírek, miszerint a "különleges" egyesük mindenképp távozik, ez pedig mindenkinek a javára válhat, de főleg a mi szemünket nem szúrja tovább a mocskos hazugságaival.

Másrészről, ha úgy nyernek bajnokságot, hogy mi oda-vissza legyőzzük őket (ami szerintem sincs még lefutva, azért ne legyünk pökhendik, még a múlt tudatában sem), az nekünk is jó, ettől nem kérdőjeleződik meg a csapat képessége, mondhatjuk majd: ez így jött össze. Egyébként is jól lakhattunk az évek során, ha még behúzunk valami kupát is, akkor meg pláne. Az lenne a legjobb, ha a BL-t megnyernénk, megdönthetnénk egy mítoszt, a többi nem is lenne lényeg.

"madridronie" téged meg elég gyorsan megtörtek itt a srácok, de azért ne hagyd magad! Folytatódjon a soha véget nem érő vita: Barca vs. Real. Én a Barcára szavazok!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.07. 17:01:55

Kicsit unalmas már ez a jobb csapat-e a Madrid, avagy sem... Ha ilyen utcahosszal behúzzák majd a bajnokságot és a BL-ben sem zúgnak ki egy jóval esélytelenebb ellenféllel szemben, akkor nyugodtan állíthatjuk, hogy (sajnos) jobb csapattá váltak. Egyénileg jobb csapat a Barca, ez szerintem egyértelmű, de ha valaki 7 ponttal vezeti a bajnokságot, az nem lehet véletlen. A motivációs problémáink miatt nőhet fölénk a Real, de egy kicsit értelmetlennek tartom ezt a többoldalas huzavonát. :) Majd a következő Clásico után vagy a bajnokság végén meg lehet ezt vitatni, amikor nem csak dobálózni tud a két fél az előnyével vagy a Bernabéuban mutatott játékával.

Egy a lényeg: FORCA BARCA!!!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.02.07. 16:58:22

Ha nyer Real az azért van mert jobb teljesítményt nyújt a ligában,ettől még nem lesz jobb csapat viszont adott bajnokságban jobban teljesít mint mi.Ezt is illik elismerni,nem kell vaskalappal élni.

Nem is értem miért kell ezt a végtelenségig fokozni..
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.07. 16:39:15

h megérdemelten nyer vki, nem biztos, hogy a legjobb lesz
És ilyenről ki beszélt (mondom, hogy meg vagytok lőve ezzel a legjobb dumával)??? Szerintem ezt senki nem vitatta (2 hsz.-szel ezelőtt is ezt mondtam)! Itt csupán arról volt szó, hogy az idei bajnokságban (ami 38-ból és nem 2 meccsből áll) eddig a Madrid jobban teljesít és ennyi! Nem kell ebbe többet belelátni, mint ami! :roll:
Valóban alakulhat máshogy is, de remélem azért elfogadod, hogy nem teljesen légből kapott feltételezés, amit leírtam a meccs várható kimenetelével kapcsolatban
Persze; nem légből kapott (el is fogadom) és Barca drukkerként érthető is, hogy ezért szorít az illető, de attól még egyelőre nem kezelhetjük tényként!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.07. 16:13:29

madridronie írta: Ne haragudj, de ebből a mondat megfogalmazásodból nem nagyon tudok másra gondolni!:roll:
Pedig leírtam még egyszer, hogy attól még, h megérdemelten nyer vki, nem biztos, hogy a legjobb lesz
pl. van 26 helyzetünk a tökutolsó ellen, ők nyernek 1-0ra. Megérdemelten nyertek? Igen, mert berúgták azt, amit mi nem. De ettől még mi voltunk a jobbak
madridronie írta:Itt végig csupán a 2 bajnoki meccsről volt szó, ami közül az egyiket még le sem játszottuk, ennek ellenére ti már azt is 3 pontnak könyveltétek el
Valóban alakulhat máshogy is, de remélem azért elfogadod, hogy nem teljesen légből kapott feltételezés, amit leírtam a meccs várható kimenetelével kapcsolatban
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.07. 15:53:03

Azt azért áruld már el, hogy hogyan lett abból, hogy "36 meccs alapján érdemli meg a Madrid" az, hogy a maradék 2 meccs miatt nem?
Ne haragudj, de ebből a mondat megfogalmazásodból nem nagyon tudok másra gondolni!:roll:
-->
bár többen is említették, hogy a Real 38 meccs alapján lesz megérdemelten bajnok, én inkább 36 meccset mondanék, mert 1 meccs biztos volt (és lesz még 1 jó eséllyel), ahol kiderült, nem ők a La Liga legjobbjai!

de én nyilvánvalóan 2 (ez egyébként sem tudom, hogy jött ki, mert tudtommal csak egy bajnoki meccsünk maradt hátra) le nem játszott meccs alapján vizionálom ezt
Ne legyünk már ennyire korlátoltak! Itt végig csupán a 2 bajnoki meccsről volt szó, ami közül az egyiket még le sem játszottuk, ennek ellenére ti már azt is 3 pontnak könyveltétek el (ami aztán valóban könnyen meg is eshet, de alakulhat másként is) --> szóval erre vonatkozott az írás ezen része is!
Válasz küldése