Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.14. 16:28:14

ferninho írta:
shutterisland írta: mivel kivették a sport1 és sport2-t (köszi primcom kábel..) ezért nem is látom a meccset :D
http://onlinetvkeresre.eu/

itt tudod nézni majd a meccseket (gondolom a Barca meccset szeretnéd megnézni), regisztrálj, kéréseknél kérd a meccset és majd amikor lesz a meccs, csak kiválasztod melyik közvetítésnél megy a meccs és élvezheted teljesen jó minőségben a Sport TV varázsát :lol:
köszi, ezt már olvastam valahol, csak megfeledkeztem amúgy róla, bár egy barca meccset még arab kommentátorral is meg szoktam nézni :D

real meccsen meg csak akkor kapcsolódok be, ha 2-vel visz az ellenfél, és 5 perc van hátra :D :D
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.01.14. 16:21:47

shutterisland írta:
Valóban... és ez lesz a 4.
reméljük, de nagyon jó lenne, ha a classicóig 3 pont (vagy kevesebb) lenne az előny...ha úgy jönnek ide, hogy 5 ponttal visznek előttünk, akkor az túlságosan megnyugtató lehet :D

amúgy ez elkövetkezendő 5 meccsük : zaragoza (o), getafe (i), levante (o), racing (o), rayo (i)
Itt inkább az a probléma:mi veszítünk túl sok pontocskát.
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.14. 16:21:24

shutterisland írta: mivel kivették a sport1 és sport2-t (köszi primcom kábel..) ezért nem is látom a meccset :D
http://onlinetvkeresre.eu/

itt tudod nézni majd a meccseket (gondolom a Barca meccset szeretnéd megnézni), regisztrálj, kéréseknél kérd a meccset és majd amikor lesz a meccs, csak kiválasztod melyik közvetítésnél megy a meccs és élvezheted teljesen jó minőségben a Sport TV varázsát :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2012.01.14. 16:22:18-kor.
madridista
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.14. 16:14:54

Valóban... és ez lesz a 4.
reméljük, de nagyon jó lenne, ha a classicóig 3 pont (vagy kevesebb) lenne az előny...ha úgy jönnek ide, hogy 5 ponttal visznek előttünk, akkor az túlságosan megnyugtató lehet :D

amúgy ez elkövetkezendő 5 meccsük : zaragoza (o), getafe (i), levante (o), racing (o), rayo (i)
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.01.14. 15:58:58

daffy írta:
peccerta írta:Én sem fizikailag gondoltam a tartalékolást,inkább fejben.
Biztos vagyok benne ők remegnek jobban,és ha megint elpáholjuk a Realt odahaza, valaki feje hullni fog.

Mallorca ügyes kis csapat,szerintem nem nyer ma a Real.

Legyen igazam:)
olyan ügyesek,hogy 9ből 3at nyertek otthon :D
ha nyer a barca a tavaszi klasszikuson,akkor mi van? semmi,van még előny. senki feje nem hullhat ettől. mou nem egy és nem két clasicot bukott el,mégsem merült fel a kirúgás veszélye,a köv meccsnél pedig a jelen állás szerint "kisebb" a tét,mint eddig,mert 5 az előny

Valóban... és ez lesz a 4. :)
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.14. 15:55:27

peccerta írta:Én sem fizikailag gondoltam a tartalékolást,inkább fejben.
Biztos vagyok benne ők remegnek jobban,és ha megint elpáholjuk a Realt odahaza, valaki feje hullni fog.

Mallorca ügyes kis csapat,szerintem nem nyer ma a Real.

Legyen igazam:)
olyan ügyesek,hogy 9ből 3at nyertek otthon :D
ha nyer a barca a tavaszi klasszikuson,akkor mi van? semmi,van még előny. senki feje nem hullhat ettől. mou nem egy és nem két clasicot bukott el,mégsem merült fel a kirúgás veszélye,a köv meccsnél pedig a jelen állás szerint "kisebb" a tét,mint eddig,mert 5 az előny
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.01.14. 15:52:45

Én sem fizikailag gondoltam a tartalékolást,inkább fejben.
Biztos vagyok benne ők remegnek jobban,és ha megint elpáholjuk a Realt odahaza, valaki feje hullni fog.

Mallorca ügyes kis csapat,szerintem nem nyer ma a Real.

Legyen igazam:)
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.14. 15:49:34

peccerta írta: Persze MOU elmondta,fontosabb a bajnokság stb,de biztos vagyok benne hogy erősen tartalékolni fognak a jövő heti meccsre.
ha minden igaz,a legerősebb real kezdő lép pályára. akár a barca elleni felállást is próbálgathatja mou
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.14. 15:45:32

pedig ha nem veszítenek pontokat (és ez nem csak 1 meccsre érvényes, mert mi is fogunk még botlani) akkor előjön az a szitu, hogy ha oda-vissza csapjuk őket, az sem lenne elég :D az meg bántó.

mivel kivették a sport1 és sport2-t (köszi primcom kábel..) ezért nem is látom a meccset :D de utóbbi időben felesleges is nézni, csak felszabja az embert, hogy mindenhogy nyernek, vagy mákkal, vagy bíróval, vagy csak simán, de mindenhogy.

de ma megígérem, hogy nem fogok a topicba sóhajtozni. ( pedig majd meglátjátok, hogy ezeken fog múlni azt első hely :D )
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.01.14. 15:42:41

Természetesen a legjobban örülnék egy real pontvesztésnek ( még a mix sem érdekelne) de kb sztem simán huzzák be majd a meccset. nem nagyon szoktak tartalékolni. persze fontos nekik a kupa meccs, de nyerni fognak ma. ( viszont a szerdait már nagyon várom és kíváncsi vagyok.)
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.01.14. 15:40:01

Szerintem nagyon is sanszos, pont-pontok vesztése a Realnak.

Persze MOU elmondta,fontosabb a bajnokság stb,de biztos vagyok benne hogy erősen tartalékolni fognak a jövő heti meccsre.

Nekik ez lassan létkérdés,már mint hogy a Bernabeuban legyőzzék a Barcát,esetlegesen CR végre mutasson valamit,főleg hogy egyre többet kritizálják,de mondhatnám itt MOU-t is,neki sem túl fényes a Barca elleni statja.

Szóval ha csak kicsit is "lazulni fognak" ez a csapat elkaphatja a Realt.
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.01.14. 15:09:33

CsacsMate írta:Ki gondolja rajtam kívül úgy, hogy ma sanszos a madridi pontvesztés? :) Valahogy van egy olyan érzésem. :) A pihentetésből kifolyólag nem fogják magukat túlhajtani, vagy egygólos meccset láthatunk maximum.
Erre akkor látok esélyt, ha a Reál 9 emberrel fejezi be a meccset... :roll:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.01.14. 15:07:48

daffy írta:
CsacsMate írta:Ki gondolja rajtam kívül úgy, hogy ma sanszos a madridi pontvesztés? :) Valahogy van egy olyan érzésem. :) A pihentetésből kifolyólag nem fogják magukat túlhajtani, vagy egygólos meccset láthatunk maximum.
nincs nagy pihentetés. mourinhonak is fontosabb a bajnokság,mint a kupa,mert ezt reális eséllyel be lehet húzni. a kupa megvolt tavaly,abból ki lehet esni és az a kisebb baj
Végülis logikus a dolog. Azért reménykedek egy pontvesztésben. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.14. 15:03:28

CsacsMate írta:Ki gondolja rajtam kívül úgy, hogy ma sanszos a madridi pontvesztés? :) Valahogy van egy olyan érzésem. :) A pihentetésből kifolyólag nem fogják magukat túlhajtani, vagy egygólos meccset láthatunk maximum.
nincs nagy pihentetés. mourinhonak is fontosabb a bajnokság,mint a kupa,mert ezt reális eséllyel be lehet húzni. a kupa megvolt tavaly,abból ki lehet esni és az a kisebb baj
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.01.14. 14:56:57

CsacsMate írta:Ki gondolja rajtam kívül úgy, hogy ma sanszos a madridi pontvesztés? :) Valahogy van egy olyan érzésem. :) A pihentetésből kifolyólag nem fogják magukat túlhajtani, vagy egygólos meccset láthatunk maximum.
Az a baj, hogy náluk mostanában már a cserék is simán behúzzák a meccseket. Örülnék egy Real pontvesztésnek (gondolom nem egyedül), de nekem vhogy egy utópiának tűnik, hogy rajtunk kívül bárki ellen is pontot veszítsenek. Ne legyen igazam :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.14. 14:53:46

CsacsMate írta:Ki gondolja rajtam kívül úgy, hogy ma sanszos a madridi pontvesztés? :) Valahogy van egy olyan érzésem. :) A pihentetésből kifolyólag nem fogják magukat túlhajtani, vagy egygólos meccset láthatunk maximum.

nem fog veszíteni pontot, nyugi.
KépKép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.01.14. 14:49:19

Ki gondolja rajtam kívül úgy, hogy ma sanszos a madridi pontvesztés? :) Valahogy van egy olyan érzésem. :) A pihentetésből kifolyólag nem fogják magukat túlhajtani, vagy egygólos meccset láthatunk maximum.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2012.01.14. 14:41:15

csabooo írta:A Messis képen, azért a háta mögött Abidal (?) azért fut gólörömmel ünnepelni :) 8)
szerintem az Eto'o :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.01.14. 14:29:12

A Messis képen, azért a háta mögött Abidal (?) azért fut gólörömmel ünnepelni :) 8)
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.14. 14:29:10

Ilúvatar írta:Most találtam valamelyik fórumon, hát igen, ez a madridisták álma:

VIGYÁZAT! ERŐS IDEGZETŰEKNEK AJÁNLOTT!

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 0135_n.jpg


szépen arcul vágott ez a kép
hát az enyém biztos nem... :lol:
ha valaki vágyik ilyen szép képekre, szóljon csak ,csinálok... :lol:
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.14. 14:20:37

Ilúvatar írta:Most találtam valamelyik fórumon, hát igen, ez a madridisták álma:

VIGYÁZAT! ERŐS IDEGZETŰEKNEK AJÁNLOTT!

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 0135_n.jpg


szépen arcul vágott ez a kép
Nem is tudom melyik kép taglózott le jobban, mert mindkettő elég szomorú. :lol:
Forca Barca!!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.14. 13:57:02

Most találtam valamelyik fórumon, hát igen, ez a madridisták álma:

VIGYÁZAT! ERŐS IDEGZETŰEKNEK AJÁNLOTT!

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 0135_n.jpg


szépen arcul vágott ez a kép
KépKép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.14. 10:33:48

Én tartok ettől a klasszikustól, bár olyan hű de nagy tétje nincs. Mikor a Sevilla ellen kizúgtunk nem volt gáz, ha meg a Madrid kiejt minket, akkor na bumm. Elbúcsúzunk a legkevésbé fontos kupától, ami még mindig jobb mint tavaly, még meccseket lejátszani ugyanúgy a semmiért.

Egy dolog zavar, a bajnoki idegenbeli forma. Semmi nem dőlt még el, de kéne a stabilitás. Ez azért jön ide, mert ha csak a közelmúltat vesszük, a Barcánál nem fordulhat elő az ami pl egy Milan, Pool esetében, hogy gyengék a bajnokságban de megvan a Bl..

Mindig hoztuk azt is, bár kupasorozatokban 1-2 meccsen kell jónak lenni, de a Liga elég jó indikátor. Évek óta úgy érzem, hogy most van a Madridnak a legtöbb esélye, még több mint a bajnokin. Egy 2-1/3-2-s zakó sem lenne világvége, de jó lenne egy scoring drawt elérni.

Ami meg a padot illeti.. Kit érdekel? Messi, Cesc, Alexis front 3, miért kéne cserélni? Forma miatt nem, ha meg sérülés lenne ne adj'Isten akkor Thiago be, Ini föl, szélsőbekkek feljebb tolva, rengeteg variáció van.
Sajna most rossz előérzetem van, viszont de jó lenne megcsapni őket. Mellettünk szól a 2 meccs, ráadásul idegenben kezdünk, de a nagy számok törvénye alapján egyszer megvernek minket.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.14. 04:12:00

hullámzó a megítélésem, akár csak a csapat idegenbeli teljesítménye :D

de szerintem az, hogy ez az elmúlt jópár clasicó leggyengébb barca padja, nagyjából objektív.

picit más : úgy látszik, mourinho gyúr már a szerdára, a marca szerint mallorcán majd coentrao lesz a balszélső kp, marcelo ugye mögötte a védő.

ez azért lehet fontos, mert ha ellenünk is ezt dobná be josé, akkor egyértelműen ki akarja kapcsolni alvest azzal, hogy 2 védekezni tudó játékosa lesz a balszélen.
szerintem ő is látta, hogy az 1-3 alkalmával, amikor átálltunk 3-4-3-ra, és alves elkezdett ficánkolni a jobbszellőn...na ott volt baj, nem is kevés. :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.13. 22:30:10

shutterisland írta:én sem a kezdőnk miatt lennék kiakadva, tudom, hogy pörögnénk, de nagyon félek ettől a szerény padtól...pl csatárt nem is tudunk majd behozni, csak cuencát, ha esetleg előre kéne cserélni...de ha masch védőnek számít (hisz nincs csere khv-nk sem...) akkor meg a középpályára is csak thiago lesz, mint alternatíva.

tehát ha bele kell nyúlni a meccsbe, akkor nem lesz sok olyan alternatívánk, amivel javulhat a játékunk. (az más kérdés, hogy ha 3-0-ra vinnénk, akkor nem lennének majd ilyen problémáink :D)
az utóbbi klasszikusok előtti írásaid tipikus folytatása. ez után jön a "nem félek már annyira",aztán a "bizakodó vagyok". :)
Válasz küldése