Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2012.01.11. 12:02:29

De még kb. 19 elmaradt piros lap is van ezen időszakban. És ez még durvább.
szerintem 63.
sztem sokatmondó adat, a cikk forrása a marca...
sok a piros, de a Barca elleni meccsek kivételével, csak jobban küzdenek a játékosok, emberhátrányban sok meccset nyertek.
ettöl függetlenül vissza kéne venni, mert tényleg sok, és hiba lenne magyarázkodni, hogy miért
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.11. 11:57:47

Fecooo írta:http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/01/11 ... i_pirosak4
sztem sokatmondó adat, a cikk forrása a marca, tehát nem lehet belekötni, h elfogult a Sport TV...
Másfél év, 19 piros lap. Önmagában is durva.
De még kb. 19 elmaradt piros lap is van ezen időszakban. És ez még durvább.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2012.01.11. 11:51:08

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/01/11 ... i_pirosak4

sztem sokatmondó adat, a cikk forrása a marca...
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.11. 11:47:19

A bírói tévedések felhozása, meg egy végtelen folyamat, szóval semmi értelme. Ez van, és kész.
mégis napi szinten foglalkoztok vele, főleg a "főkolompos". (na meg a hálivúd csítörsz end ektörsz videók..)
ezzel nincsen baj, de akkor ha már titeket is ugyanúgy segítenek/ minket hátráltatnak a bírók, hadd jegyezzük már meg mi is...
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2012.01.11. 11:28:10

Ahhoz komolyabban kéne írnod. Például nem egy pontatlan "3" szavas hsz kellene hogy legyen a reakció.

Meg némi tartalom, meg objektív gondolkodás sem ártana, meg miután szítod a tüzet nem kéne kihátrálni, jaj de én nem is akartam ám semmi rosszat.
rendben. a Ti oldalatokon jelent meg az a magyarázat, ami most, hogy már forditva aktuális, vicc.
ezzel nem is szándékozok tovább foglalkozni, akkor vedd támadásnak, engem rohadtul hidegen hagy, mint Messi vagy CRonaldo. Felőlem aztán bizonygathatod az igazad.

A bírói tévedések felhozása, meg egy végtelen folyamat, szóval semmi értelme. Ez van, és kész.
Azért most amikor majd sorra jönnek a meccsek, nem lesz egyszerű a RM helyzete se, s bizony ez a kupa klasszikus bizony felforgathatja a dolgokat, mert nagy erőbedobást igényel, s a továbbjutónak még nagyon kemény meccsei lehetnek a kupában, a kiesés meg a riválissal szemben sohasem jó!
azért gondolom, hogy a kupában a RM helyzete könnyebb, mert már én is elkönyveltem, hogy a klasszikusok vége mindig Barcelona győzelem lesz. Szóval max pozitivan caslódunk :) persze ez nem igaz, mert nem szabad feladni előre, de nálam a Barca a nyerő, kupa, bajnokság vagy bl, mind1.
egyetlen esély a bajnokság, ahol a többi meccset be kell húzni, és meglehet.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.11. 11:17:58

zsuni írta:
Akkor azt hiszem emlékeztetést se kérünk nagyon.
fáj vagy mivan?
Ahhoz komolyabban kéne írnod. Például nem egy pontatlan "3" szavas hsz kellene hogy legyen a reakció.

Meg némi tartalom, meg objektív gondolkodás sem ártana, meg miután szítod a tüzet nem kéne kihátrálni, jaj de én nem is akartam ám semmi rosszat.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2012.01.11. 11:07:26

Akkor azt hiszem emlékeztetést se kérünk nagyon.
fáj vagy mivan?
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.11. 10:49:24

zsuni írta: 2szer. Levante, Santander. Persze nem a bíró miatt feltétlenül, hanem mert töketlen unalmas, semmi játék volt, de ott is voltak vitatható ítéletek, ami 4 pontot hozott volna. De mivel a csapat hullagyenge volt, megérdemelték a pofont.
A Levante elleni meccs volt az amikor DM színészkedett, Khedirát kipöckölték és Pepe ámokfutása büntetlenül maradt, ugye?

Na ott semmi olyan hátráltató tényező nem érte a Madridot, ami más meccseken nektek vagy nekünk ne lenne meg. Csak az első 20 perces töménytelen mennyiségű kihagyott helyzet. És ott is elmaradt ráadásul egy Pepe piros.

Mint ahogy most is. De ezzel kár foglalkozni, mert hál'Istennek nem ez döntötte el ide vagy oda az ominózus meccseket. Ha megnyeritek a Ligát akkor csakis saját magatoknak köszönhetitek, mert kiegyensúlyozottak voltatok végig. Mi meg...
zsuni írta:álomvilág off, valóság on.
ez egyáltalán nem vicc, és lehet rajta hőbörögni, miután valaki levette a kis szemüvegét ami a Barcelona álomvilágának megtekintésére szolgál
zsuni írta:Amennyiben ez vicc, mint sokan leírták, és felháborodtak, akkor a Barca egyik BL címe is egy vicc.
zsuni írta:csak emlékeztetés képpen írtam, nem kötekedésböl

Akkor azt hiszem emlékeztetést se kérünk nagyon.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.11. 10:47:28

zsuni írta: tegnap, Malaga játékos, páros lábbal szándékosan ráugrik Coentrao lábára. Piros hol marad? CRonaldo egyvonalból indul 1v1 a kpussal, visszafújják les. A Barcelona-t hátráltatják.. Nem csak, hanem mindekit, el kéne fogadni, hogy a pontvesztéseket a csapat magának köszöntheti, mert a bírók olyannyira vakok és szerencsétlenek, hogy már nem lehet felróni nekik ezeket.
A válasz a kérdésedre. A bíró zsebében. Azaz ott ahol a decemberi meccsen Pepe, Ramos esetében.
A bírói tévedések benne vannak a játékban, de nagyon sokszor szinte észre sem vesszük őket. A múlt heti kupameccsen a bíró két jogos tizit nem fújtak meg a Barca-nak. Nem volt mérvadó mert rúgtak négyet mellette. A hétvégén szintén nem fújtak be két tizit, plusz elmaradt a kiállítás. Mérvadó volt. Igen, mert két pont elúszott. Ahogy a Getafe ellen, a Valencia ellen.
Tehát nem azon kell lovagolni, hogy kinek mennyit tévednek a bírók, hanem azt, hogy mikor.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2012.01.11. 10:36:27

Hányszor veszítettetek már pontot a bírók miatt?
2szer. Levante, Santander. Persze nem a bíró miatt feltétlenül, hanem mert töketlen unalmas, semmi játék volt, de ott is voltak vitatható ítéletek, ami 4 pontot hozott volna. De mivel a csapat hullagyenge volt, megérdemelték a pofont.
Ezzel az egy mondattal megint érdemes lesz ovlasni a topikot s a sok vérszívót...Remélhetőleg csak nekünk olvasóknak lesz feladatunk görgetés ormájában, de a modik nem raknak kis senkit!
csak emlékeztetés képpen írtam, nem kötekedésböl. spanyol bírókkal nem érdemes foglalkozni senkinek, mint magyar focival :)

tegnap egyébként halálgyenge volt a Madrid, szerencse hogy a Malaga kapusa az utolso pillanatban került be a kezdőbe :D látszott most is, hogy a csapat játéka mostanában Benzema-n múlik. CRonaldo meg pihenhetne kicsit, mert kezd felhuzni a görcsössége.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.01.11. 10:28:29

zsuni írta:
A labda kezezése azt a szándékos cselekedetet jelzi, amikor egy játékos a kezével, vagy karjával kerül érintkezésbe a labdával. A játékvezető a következőket vegye figyelembe ezeknél az eseteknél:


- a kéz mozog a labda felé (nem a labda a kéz felé)
- az ellenfél és a labda közötti távolság (váratlan labda)
- a kéz helyzete nem szükségszerűen jelenti, hogy ez egy szabálysértés (…)

Ezek alapján pedig a következő jelenet figyelhető meg: az Espanyol bekkje igyekszik visszaérni az ígéretesnek tűnő vendég lövés blokkolására. Egy kicsit késve érkezik, mivel akkor ér vissza, amikor Pedro már lövi a labdát az ötöstől nem messze. A védő megpróbál szembe kerülni vele és a futás közbeni természetes testtartásnál természetesen fenntmarad a keze.Pedro meglövi a labdát a hátvédtől maximum 5-6 méterre, ami találkozik a védő kezével. Ha ezt, illetve a fentebb idézett, három pontot figyelembe vesszük, megállapíthatjuk, hogy a biró ítélete egy jó döntés volt.
álomvilág off, valóság on.
ez egyáltalán nem vicc, és lehet rajta hőbörögni, miután valaki levette a kis szemüvegét ami a Barcelona álomvilágának megtekintésére szolgál.
Ezzel a pár mondattal magyarázták a TI szerkesztőitek, a bizonyos Chelsea meccs után, miért is nem kapott 11est a Chelsea. Szóról-szóra ugyanez, csak az Espanyol helyett katalán van irva kb.
Amennyiben ez vicc, mint sokan leírták, és felháborodtak, akkor a Barca egyik BL címe is egy vicc.
http://wwww.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=9557
idén az ő kezükre játszik a szerencse is, nem az első ilyen meccsük volt, a bírók pedig inkább minket hátráltatnak.
tegnap, Malaga játékos, páros lábbal szándékosan ráugrik Coentrao lábára. Piros hol marad? CRonaldo egyvonalból indul 1v1 a kpussal, visszafújják les. A Barcelona-t hátráltatják.. Nem csak, hanem mindekit, el kéne fogadni, hogy a pontvesztéseket a csapat magának köszöntheti, mert a bírók olyannyira vakok és szerencsétlenek, hogy már nem lehet felróni nekik ezeket.
Ramos a Clasicón nyújtott páros lábbal rácsúszik Iniesta lábára. Piros hol marad? Messi nemhogy egy vonalból, fél méterrel hátrébbról indult. Mint ahogy a Getafe elleni meccsen is volt egy támadás, amikor Maxwell fél méterrel hátrábbról indult, beadott, gól, de a játékvezető visszafújta, meg az asszisztens beintette a lest. 0-0 volt az állás, kikaptunk 1-0-ra egy szögletből kapott góllal. Hányszor veszítettetek már pontot a bírók miatt?

Félreértés ne essék. Egy Espanyol ellen nem azon kellene filóznunk, hogy a bíró így, a bíró úgy. Mindenkit legalább 2 góllal kellene vernünk, és akkor a bíró akár megadhat egy jogtalan 11-est is az ellenfélnek, még akkor is 2-1-re mi szaladunk...ehelyett 1-0 után megy a töketlenkedés, ahelyett hogy a Real-hoz hasonlóan 3-5-ig meg se állnánk. Sajnos ez a Rijkaard-éra óta így van, és úgy tűnik, hogy Guardiola-val sem sikerült kigyógyulni ebből.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.11. 10:28:10

zsuni írta:
A labda kezezése azt a szándékos cselekedetet jelzi, amikor egy játékos a kezével, vagy karjával kerül érintkezésbe a labdával. A játékvezető a következőket vegye figyelembe ezeknél az eseteknél:


- a kéz mozog a labda felé (nem a labda a kéz felé)
- az ellenfél és a labda közötti távolság (váratlan labda)
- a kéz helyzete nem szükségszerűen jelenti, hogy ez egy szabálysértés (…)

Ezek alapján pedig a következő jelenet figyelhető meg: az Espanyol bekkje igyekszik visszaérni az ígéretesnek tűnő vendég lövés blokkolására. Egy kicsit késve érkezik, mivel akkor ér vissza, amikor Pedro már lövi a labdát az ötöstől nem messze. A védő megpróbál szembe kerülni vele és a futás közbeni természetes testtartásnál természetesen fenntmarad a keze.Pedro meglövi a labdát a hátvédtől maximum 5-6 méterre, ami találkozik a védő kezével. Ha ezt, illetve a fentebb idézett, három pontot figyelembe vesszük, megállapíthatjuk, hogy a biró ítélete egy jó döntés volt.
álomvilág off, valóság on.
ez egyáltalán nem vicc, és lehet rajta hőbörögni, miután valaki levette a kis szemüvegét ami a Barcelona álomvilágának megtekintésére szolgál.
Ezzel a pár mondattal magyarázták a TI szerkesztőitek, a bizonyos Chelsea meccs után, miért is nem kapott 11est a Chelsea. Szóról-szóra ugyanez, csak az Espanyol helyett katalán van irva kb.
Amennyiben ez vicc, mint sokan leírták, és felháborodtak, akkor a Barca egyik BL címe is egy vicc.
http://wwww.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=9557
idén az ő kezükre játszik a szerencse is, nem az első ilyen meccsük volt, a bírók pedig inkább minket hátráltatnak.
tegnap, Malaga játékos, páros lábbal szándékosan ráugrik Coentrao lábára. Piros hol marad? CRonaldo egyvonalból indul 1v1 a kpussal, visszafújják les. A Barcelona-t hátráltatják.. Nem csak, hanem mindekit, el kéne fogadni, hogy a pontvesztéseket a csapat magának köszöntheti, mert a bírók olyannyira vakok és szerencsétlenek, hogy már nem lehet felróni nekik ezeket.
Azért a reál szemüveget is e lehetne venni, mert ezzel a cikkel sokan akkor sem értettünk egyet. 1 vagy 2 tizenegyest ( többet nem, a kezezések közül Eto'o-é, vagy a másik, már a személyekre nem emlékszem pontosan, a testnél volt, nem tudta máshová rakni és nem állta el ezzel a labda útját, az állítólagos 16-oson belüli szabálytalanságok közül pedig szerintem csak egy volt az, Alvesé, az is kívül a 16-oson...) meg kellett volna ítélni azon a meccsen a Chelseanek,de ez semmilyen körülmények közt nem jelentheti azt, hogy a Barcelona bl címe egy vicc, mert: 1. A párharc két mérkőzésből állt, ahol az első meccsen legalább egy tizenegyest és egy kiállítást kapnia kellett volna a Barcelonának, amivel akár el is dőlhetett volna és a visszavágónak teljesen más képe lett volna ( tehát egy Essien bombagól után az elején nem egy visszahúzódó és kontrázó csapatot néztünk volna, hanem egy olyat, melynek lehet támadnia kell)
2. a második meccsen Abidal kiállítása egy vicc volt
Mindebben sok a "ha" és a "volna", de mivel te vetetted fel ezt, így kénytelen voltam feltételes módban reagálni ( másképp nem is lehet), úgy hogy kérlek ne ebbe köss bele. Ugyanis, ha az egyik tévedést észrevesszük, akkor vegyük a másikat is...
Mi beismertük, hogy tévedett a bíró a mi javunkra, de azt is, hogy a két meccsen közel annyit tévedett a kárunkra is ( elsősorban a másik bíró), ami teljesen megváltoztatná a második meccs képét. Ezek után pedig kár bírói tévedést felvetni, mert ha az elsőn másképp fúj, akkor könnyen benne van a pakliban, hogy a második meccs x tévedéséből egy sem következik be....
A második részben igazad van, nem kell a bírókra fogni ( szerintem a kolléga a bajnokság fújásáról beszélt egyébként, nem kell belekeverni a kupát, főleg, hogy továbbmentetek), de ettől még, ami hiba az hiba. Nem kivételeznek velünk negatívan, szándék biztos, hogy nincs ( de ezt egy-két emberen kívül senki sem írja, ebbe az 1-2-be persze belekapaszkodsz és úgy tünteted fel, mintha ez egy általános, mérvadó vélemény lenne. Ezt hívják szőrszálhasogatásnak és felesleges feszültségkeltő vitának...),de a bajnokságban sajnos úgy alakult, hogy többször tévedtek a kárunkra, ami befolyásolt egy-egy meccset. Mindenesetre tévedés ide, tévedés oda, az összes ilyen meccset meg lehetett és meg kellett volna nyerni, ez nem kifogás. A tegnapi polémiára annyiban visszacsatolnék, hogy szerintem sem lesz attól jobb csapat a reál, ha megnyeri a bajnokságot. Az adott bajnokságban jobban teljesítettek, de ahhoz, hogy jobb csapatként könyveljük el őket egyértelműen, több kell. Kell az egymás elleni eredmény is stb-stb. Szerintem ez tény. Aki megnyeri a bajnokságot az szerintem mindenképp megérdemli, de nem lesz jobb csapat feltétlenül, csak az adott sorozatban teljesített jobban. Ebben azt hiszem barcás és reálos egyaránt megegyezhet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.11. 10:25:45

zsuni írta:
Amennyiben ez vicc, mint sokan leírták, és felháborodtak, akkor a Barca egyik BL címe is egy vicc.
Ezzel az egy mondattal megint érdemes lesz ovlasni a topikot s a sok vérszívót...Remélhetőleg csak nekünk olvasóknak lesz feladatunk görgetés ormájában, de a modik nem raknak kis senkit!

Hogy on is legyen:Mi még tovább sem jutottunk :lol: RM-nek grat holnap próbáljuk őket követni (csoda kell hogy kiessünk de azért mégis)!Kétségünk ne legyen afelől, hogy mindkét csapat nagyon odafogja magát tenni, mert a belföldi kupa-bajnokság különös jelentőséggel bír!
Én mint már írtam saját magunkra kell figyelni a hibákat kijavítani a tűzet fent tartani, s ha így se jön össze a bajnokság akkor nincs mit tenni a RM megérdemli!Persze mondjuk keserű lenne az ember szájíze ha oda vissza tudnánk verni őket s mégis kicsúszik a bajnoki cím (de erre gondolni sem szabad ), de pont emiatt a legnehezebb sorozat a bajnokság, mert nem 2 meccsre kell koncentrálni hanem 38ra!És bizony ha ők jobban teljesítenek mint mi összességében, akkor meg kell hajolni!

Azért most amikor majd sorra jönnek a meccsek, nem lesz egyszerű a RM helyzete se, s bizony ez a kupa klasszikus bizony felforgathatja a dolgokat, mert nagy erőbedobást igényel, s a továbbjutónak még nagyon kemény meccsei lehetnek a kupában, a kiesés meg a riválissal szemben sohasem jó!Ha mi kiesünk, nem takarózhatunk, hogy ohhhhh ez csak CDR, mert a RM ellen estünk ki!Ha viszont a Realt kiejtjük lélektanilag megint ott egy kis tüske!
Plusz februárban kezdődik a nemzetközi kupa is, ami plusz igénybevétel, szóval akik már most Nostradamusnak gondolják magukat (irónia), azok figyelmébe mondom, hogy 21 forduló van hátra, plusz kupa BL, s nehezen fogja bírni mindkét gárda, persze az 5 pont 2 meccs, de nekik is nekünk is lesznek a bajnokságban szenvedős meccseink, ezeken kellene most már úgy túllépni, hogy nem mi hagyunk pontokat Bilbaoban vagy Valenciában!De ahogy a bírói ítéletek kiegyenlítik egymást, úgy ők is fognak szenvedős meccset elhagyni! :wink: :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.11. 10:22:51

zsuni írta: álomvilág off, valóság on.
ez egyáltalán nem vicc, és lehet rajta hőbörögni, miután valaki levette a kis szemüvegét ami a Barcelona álomvilágának megtekintésére szolgál.
Ezzel a pár mondattal magyarázták a TI szerkesztőitek, a bizonyos Chelsea meccs után, miért is nem kapott 11est a Chelsea. Szóról-szóra ugyanez, csak az Espanyol helyett katalán van irva kb.
Amennyiben ez vicc, mint sokan leírták, és felháborodtak, akkor a Barca egyik BL címe is egy vicc.
Piqué kezezése abszolút vétlen volt, lógott a keze,rápattant,azt csak akkor tudja kivédeni,ha levágja gyorsan a kezét.
Samué véleményes, ott ugrott,emelte a kezét,eltalálta a labda a hónalját, az fújható volt.
De most hozzam fel ellenpéldának Touréra befújt kezezést? a hasán volt a keze,telibelőtték a hasát,kezéhez nem is ért a labda, de lefújták. Pedig ment tovább az akció Bojan beverte.
Szóval Mou és az inter bl címe is vicc.

Hibákat lehetne sorolni pro kontra. az biztos,hogy egy szurkolókat mindig a saját csapatát ért hibák érintik rosszul, arra emlékszik, ráadásul az espanyolos eset még aktuális is,és teljesen jogos 11es lett volna.

Szóval nem kell ezen fennakadni, a szurkoló így működik,nem csak mi, mindenki, köztük ti is. :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2012.01.11. 09:57:17

A labda kezezése azt a szándékos cselekedetet jelzi, amikor egy játékos a kezével, vagy karjával kerül érintkezésbe a labdával. A játékvezető a következőket vegye figyelembe ezeknél az eseteknél:


- a kéz mozog a labda felé (nem a labda a kéz felé)
- az ellenfél és a labda közötti távolság (váratlan labda)
- a kéz helyzete nem szükségszerűen jelenti, hogy ez egy szabálysértés (…)

Ezek alapján pedig a következő jelenet figyelhető meg: az Espanyol bekkje igyekszik visszaérni az ígéretesnek tűnő vendég lövés blokkolására. Egy kicsit késve érkezik, mivel akkor ér vissza, amikor Pedro már lövi a labdát az ötöstől nem messze. A védő megpróbál szembe kerülni vele és a futás közbeni természetes testtartásnál természetesen fenntmarad a keze.Pedro meglövi a labdát a hátvédtől maximum 5-6 méterre, ami találkozik a védő kezével. Ha ezt, illetve a fentebb idézett, három pontot figyelembe vesszük, megállapíthatjuk, hogy a biró ítélete egy jó döntés volt.
álomvilág off, valóság on.
ez egyáltalán nem vicc, és lehet rajta hőbörögni, miután valaki levette a kis szemüvegét ami a Barcelona álomvilágának megtekintésére szolgál.
Ezzel a pár mondattal magyarázták a TI szerkesztőitek, a bizonyos Chelsea meccs után, miért is nem kapott 11est a Chelsea. Szóról-szóra ugyanez, csak az Espanyol helyett katalán van irva kb.
Amennyiben ez vicc, mint sokan leírták, és felháborodtak, akkor a Barca egyik BL címe is egy vicc.
http://wwww.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=9557
idén az ő kezükre játszik a szerencse is, nem az első ilyen meccsük volt, a bírók pedig inkább minket hátráltatnak.
tegnap, Malaga játékos, páros lábbal szándékosan ráugrik Coentrao lábára. Piros hol marad? CRonaldo egyvonalból indul 1v1 a kpussal, visszafújják les. A Barcelona-t hátráltatják.. Nem csak, hanem mindekit, el kéne fogadni, hogy a pontvesztéseket a csapat magának köszöntheti, mert a bírók olyannyira vakok és szerencsétlenek, hogy már nem lehet felróni nekik ezeket.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.01.11. 07:40:26

Várható Real győzelem lett belőle, tudjuk a Malaga mikor bukta el... Na mind1, de sztem mi rosszabbul járunk egy Klasszikussal a kupában, mint ők, még ha face to face mi vagyunk az erősebbek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.11. 00:48:27

daffy írta:
shutterisland írta:...
vagy a szokásos:
casillas-lass,ramos,pepe,marcelo-coentrao,xabi-dm,özil,cr-benzema
hát ebben az a buktató, hogy a középpályán szerintem josé 2 olyan játékost akar, aki védekezésben ad a csapatnak, és mivel khedira nem hiszem, hogy játszani fog, ezért marad a lass-xabi-coentrao trió...na most, ezek közül kettő kezdene, akkor szerintem egy a padra is kell.

talán majd sahin most kerül elő a cilinderből ? (tényleg, ő miért nem játszik?)

lass jobbhátvédként egy clasicón ? lehet, volt már ilyen, de nem rémlik.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.11. 00:43:44

shutterisland írta:...
vagy a szokásos:
casillas-lass,ramos,pepe,marcelo-coentrao,xabi-dm,özil,cr-benzema
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.11. 00:38:56

idén az ő kezükre játszik a szerencse is, nem az első ilyen meccsük volt, a bírók pedig inkább minket hátráltatnak.

necces lesz ez a szezon :D

amúgy ha khedira lesérült, arbeloa kipontozta magát, akkor nélkülük lesz a clasicó.

előbbi inkább jó a madridnak (bár az így is sovány kp-nak nem hiányzott egy sérült) de arbeloa kiesése miatt ramosnak szélen kell játszani (mivel khedira kiesése miatt lass nem hiszem, hogy jhv-t játszik majd, coentrao meg a jobboson kockázatos lenne mou-tól... ) így pepe mellé vagy a fiatal varane kerül...vagy...albiol ? :D
carvalhoról rég nem hallottam.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.11. 00:02:46

daffy írta:
Sanama írta: nem cáfolta,de a kapcsolatot még most sem értem :P :twisted:
indokolatlanul nem örömködhetek? :D

hol kezdünk,barcában?
Dede nyugodtan, remélem sokkal több örömöd nem is lesz a szezonban :D:D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.11. 00:01:47

Sanama írta: nem cáfolta,de a kapcsolatot még most sem értem :P :twisted:
indokolatlanul nem örömködhetek? :D

hol kezdünk,barcában? (bár gondolom nem :? )
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.11. 00:00:57

daffy írta:
lluisllach89 írta: Szerk.: Daffy, center van nálatok, mert nálunk nincs :mrgreen:
ezzel nem cáfoltad meg a kijelentésem :D

az első meccs jövő héten lesz
nem cáfolta,de a kapcsolatot még most sem értem :P :twisted:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.10. 23:59:00

lluisllach89 írta: Szerk.: Daffy, center van nálatok, mert nálunk nincs :mrgreen:
ezzel nem cáfoltad meg a kijelentésem :D

az első meccs jövő héten lesz
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.10. 23:55:21

Dátumot nem tudok, de az első meccs Madridban lesz.

Szerk.:Elvileg 18. az odavágó.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.10. 23:54:12

ferninho írta: majd emlékezz erre 1-2 év múlva, akkor már nem kell ebben alkalmaznod ezt a mérhetetlen iróniát :wink:
Te meg erre a nagyképű kijelentésre ha esetleg mégsem így történne :wink:

Valaki meg tudná esetleg mondani mikor lesznek a clássicók és ki játszik először otthon?

Szerk.: Daffy, center van nálatok, mert nálunk nincs :mrgreen:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Válasz küldése