Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2012.01.10. 15:37:33

Ilúvatar írta:Az a barátnője, nem tudom a nevét! :)
Antonella Rocuzzo.

Ha beírja az ember a googleba ölég finom képeket dob ki. :) Eszméletlen posija van a kislánynak. :)

De ez egy kicsit off ebben a topikban.

H ne legyen az ezért megjegyzem,h abszolút megérdemelte idén is a díjat Messi.Nem volt nála jobb az évben.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.10. 15:37:17

zsuni írta:
Messi barátnőjére tippelnék.
de ha nem,akkor is egy atombomba a hölgy
a bal oldali? :lol:

hát nem rá gondoltam :)
de a baloldali meg az édesanyja Messinek ha jól tudom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2012.01.10. 15:37:51-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.10. 15:36:30

Ilúvatar írta:Az a barátnője, nem tudom a nevét! :)
Antonella Roccuzzo
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.10. 15:34:03

Az a barátnője, nem tudom a nevét! :)
KépKép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2012.01.10. 15:32:19

Messi barátnőjére tippelnék.
de ha nem,akkor is egy atombomba a hölgy
a bal oldali? :lol:
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.01.10. 15:31:00

csababarca írta:
Sanama írta:Kép

Ő ki? :roll:
Messi barátnőjére tippelnék.
de ha nem,akkor is egy atombomba a hölgy :shock: :)
Én is kérdezni akartam, hogy ki lenne, csak már nem volt eszembe ..Eszméletlen bőr (csak párom meg ne tudja miket irkálok itt :lol: )
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.10. 15:27:20

Sanama írta:Kép

Ő ki? :roll:
Messi barátnőjére tippelnék.
de ha nem,akkor is egy atombomba a hölgy :shock: :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.10. 15:26:29

Kép

Ő ki? :roll:
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.10. 14:43:30

bence-barca írta:Azt nem értem, h eddig nem úgy volt, h a saját nemzetbeli játékosodra nem szavazhatsz? Mert pl Messi szavazott Agüero ra, Van Bommel mg Sneijderre..
Asszem tavalyig volt az a kikötés, h saját nemzetbelire nem szavazhatsz...
Apropó! Az idei rendszerrel nagyon kezd az Eurovíziós Dalfesztiválra hasonlítani :D Mindenki nyomja a voksot a saját kutyája kölykére... :roll:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.10. 14:38:13

Azt nem értem, h eddig nem úgy volt, h a saját nemzetbeli játékosodra nem szavazhatsz? Mert pl Messi szavazott Agüero ra, Van Bommel mg Sneijderre..
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.10. 14:15:19

Nevetségesek az "antibarcások"...tavaly azon sírtak, h az eredeti(csak újságírók szavazata) menetrend szerint Messi nem kapta volna meg a bogyót, most meg azon röhögnek, h az újságírók mind Messinek adták. Skizofréniában is szenvednek, nem csak irigységben :D
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.10. 11:53:06

Gratulálok Messinek az aranybogyóhoz, Xavinak a dobogóhoz, Cé sem érdemtelenül került oda.
A díj a legjobb helyre került, nem volt kérdéses, de most se becsülöm többre ezt a díjat, mint eddig.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.01.10. 08:52:48

Barcaforever írta:Ezt akartam pont írni. :wink: A portugál szavazat elég vicces.

Vagy ezek:
Burundi
Adel Amrouche
Karim Benzema
Mesut Ozil
Samuel Eto'o

Palestine
Mahmoud Jamal
Iker Casillas
Wesley Sneijder
Thomas Müller

Equatorial Guinea
David Monsuy
Diego Forlan
Wayne Rooney
Éric Abidal
+ Rijkaard :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.01.10. 08:41:52

Balinho írta:
ab1daL írta:Aranylabda szavazatok: http://www.sport.es/es/ext_resources/pd ... _balon.pdf
Érdemes végignézni az egyes országok újságróinak a szavazatait. Nem sok ország van, ahol a zsurnaliszták szerint nem Messi lett az első, kb két kezemen meg tudom számolni :)

Viszont ami még komolyabbá teszi az elismerést, az alighanem az, hogy a játékos/edző/médiamogul szerepet egyszerre betöltő Urbányi Pista is őt látta a legjobbnak. :P

Amúgy meg szerintem jobb volt a régi rendszer, hogy a saját országbelire nem lehetett szavazni, mert eléggé nevetséges, hogy portugál részről edző és cséká is egyetért abban, hogy Cristiano mögött Nani volt az év játékosa, Nuno Gomesnél pedig Messi a dobogóra sem fér fel. Persze értem én, hogy szép dolog, ha az ember kiáll a válogatottbeli csapattársai mellett, de egy ilyen egyértelmű helyzetnél ezzel inkább csak magát blamálja és a saját személyiségéről állít ki szegénységi bizonyítványt mind Bento, mind Nuno Gomes. (és ezt nem CR miatt mondom, mert az még okés, hogy odatesznek, elvégre az erős szubjektivitást feltételezve vállalható, de Nani - hiába jó kis játékos - a második helyen vicc kategória.)

furcsállom Casillasnál a CR-Özil-Messi sorrendet elvégre Özil második helye az ősz teljesítményének tekintetében szintén kérdéses. Elvégre ha már elfogultan szavaz (ne adj' Isten Messi kárára próbál minél több pontot hozni CR-nek), akkor aztán Xavira igazán nyomhatott volna. Meg ennek azért van is egy olyan vetülete, hogy "hűségesebb" a Madrid irányába, mint a válogatott felé, de hát ez már lehet hogy kissé erős spekuláció :)
Ezt akartam pont írni. :wink: A portugál szavazat elég vicces.

Vagy ezek:
Burundi
Adel Amrouche
Karim Benzema
Mesut Ozil
Samuel Eto'o

Palestine
Mahmoud Jamal
Iker Casillas
Wesley Sneijder
Thomas Müller

Equatorial Guinea
David Monsuy
Diego Forlan
Wayne Rooney
Éric Abidal
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.01.09. 23:55:48

ab1daL írta:Aranylabda szavazatok: http://www.sport.es/es/ext_resources/pd ... _balon.pdf
Érdemes végignézni az egyes országok újságróinak a szavazatait. Nem sok ország van, ahol a zsurnaliszták szerint nem Messi lett az első, kb két kezemen meg tudom számolni :)

Viszont ami még komolyabbá teszi az elismerést, az alighanem az, hogy a játékos/edző/médiamogul szerepet egyszerre betöltő Urbányi Pista is őt látta a legjobbnak. :P

Amúgy meg szerintem jobb volt a régi rendszer, hogy a saját országbelire nem lehetett szavazni, mert eléggé nevetséges, hogy portugál részről edző és cséká is egyetért abban, hogy Cristiano mögött Nani volt az év játékosa, Nuno Gomesnél pedig Messi a dobogóra sem fér fel. Persze értem én, hogy szép dolog, ha az ember kiáll a válogatottbeli csapattársai mellett, de egy ilyen egyértelmű helyzetnél ezzel inkább csak magát blamálja és a saját személyiségéről állít ki szegénységi bizonyítványt mind Bento, mind Nuno Gomes. (és ezt nem CR miatt mondom, mert az még okés, hogy odatesznek, elvégre az erős szubjektivitást feltételezve vállalható, de Nani - hiába jó kis játékos - a második helyen vicc kategória.)

furcsállom Casillasnál a CR-Özil-Messi sorrendet elvégre Özil második helye az ősz teljesítményének tekintetében szintén kérdéses. Elvégre ha már elfogultan szavaz (ne adj' Isten Messi kárára próbál minél több pontot hozni CR-nek), akkor aztán Xavira igazán nyomhatott volna. Meg ennek azért van is egy olyan vetülete, hogy "hűségesebb" a Madrid irányába, mint a válogatott felé, de hát ez már lehet hogy kissé erős spekuláció :)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.09. 23:23:07

„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.09. 23:11:27

Gratulálok Messinek és Pepnek is!Amíg a kis argentin ilyen űrstatisztikákat hoz nem lehet vele versenyezni (ez persze azt jelenti termeli a gólokat nekünk)!
Az egész aranylabda szavazást nagy butaságnak tartom, lehetetlen objektívan megközelíteni semmibe nem lehet belekapaszkodni csak ki mennyi gólt rúg!Így egy védőnek vagy középpályásnak jóval kevesebb esélye van nyerni...!
Ettől függetlenül nehéz elvitatni, hogy olykor emberfeletti az a góláradat amit hoz Messi, de maradjunk annyiban kell hozzá egy csapat és "kiszolgáló" középpálya, ahogy Xaviéknak is kell egy ember, aki beverdesi elől!
:lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.01.09. 22:21:22

Köszi az infót! Hogy lehet egy ilyen zseniális ember ennyire peches? Remélem rendbe jön. A videója láttán, bár láttam minden jelenetét, elmosolyodtam. Hiányzik nekem ez az ember a fociból! Azért nem tudom észrevettétek-e, de Messi is megilletődött tőle (Ronaldotól), lehetett látni, hogy csillogott a szeme.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.09. 21:40:25

bence-barca írta:
AndrésGerardHernandez írta:Na, nem kis mázlival elkaptam a díjátadót. Nem mintha a gálára lettem volna kíváncsi, de így, hogy ismét láthattam kedvencemet: A FENOMÉN-t, nem bánom, hogy néztem. Sajnos nem festett túl jól. Valami komoly baja van?
Mondták Eurosporton, h valami szúnyogcsípéses vírust elkapott v mi :?
Ronaldót dengue-lázzal kezelték, infúziót is kapott.

Ronaldo a dengue-lázt vélhetően a szúnyogoktól kapta el, Brazília a napokban egyébként is a járványtól szenved. A helyi egészségügyi minisztérium már ötven városban jelentette be hivatalosan is a járványt, és az ország 236 folyójára adott ki ezzel kapcsolatban figyelmeztető jelzést.

A magas hőmérséklet és a sok csapadék kedvezett a szúnyogoknak, így a betegség elterjedésének, amelyben 2011 első felében 310-en hunytak el a dél-amerikai országban
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.09. 21:24:15

AndrésGerardHernandez írta:Na, nem kis mázlival elkaptam a díjátadót. Nem mintha a gálára lettem volna kíváncsi, de így, hogy ismét láthattam kedvencemet: A FENOMÉN-t, nem bánom, hogy néztem. Sajnos nem festett túl jól. Valami komoly baja van?
Mondták Eurosporton, h valami szúnyogcsípéses vírust elkapott v mi :?
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.01.09. 21:18:11

Na, nem kis mázlival elkaptam a díjátadót. Nem mintha a gálára lettem volna kíváncsi, de így, hogy ismét láthattam kedvencemet: A FENOMÉN-t, nem bánom, hogy néztem. Sajnos nem festett túl jól. Valami komoly baja van?

Egyébként minden a helyén volt az eseményen, minden díj a megfelelő emberhez került, ez azért ritkaság. Gondolok itt főleg arra, hogy idén VÉGRE Guardiola kapta a legjobb mesternek járót. Van még igazság kérem szépen. És a beszéde is elég ütős volt (még eurosportos kommentárral is).
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2012.01.09. 21:17:31

barca99 írta:
Barca_10 írta:OFF:Csak nekem tűnt fel, h mindig az nyert aki a képernyő közepén volt?
Nem. Elég amatőr volt, hogy a grafikán kiemelték a középső embert, majd próbáltak úgy tenni, mintha akkor derülne ki az eredmény. :)
Ez is egy lehetőség, vagy esetleg csak névsorrendben voltak, és éppen minden kategóriában a névsorrend szerinti második nyert. :wink:
Nyugodtan le lehet csekkolni :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rumig 2012.01.09. 21:18:35-kor.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.09. 21:12:59

Kép


:twisted: :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.09. 20:55:10

Vannak egy páran akik most nézik a ceremóniát az M1 -en, nem kicsit szivattam meg őket :D Legjobb haverom édesanyját átvágtam, de nagyon :D Mondtam neki h Ronaldo vitte el a díjat, erre dühöngött rendesen. Most kapcsolt hogy kamuztam.

szerk: ez nem kellett volna :S csak most kapom az sms -eket a havertól... :S
KépKép
Válasz küldése