Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2012.01.09. 07:32:57

Volt a 92.percben egy Pedro lövést,amit kézzel ütött ki a védő. az tiszta tizi volt. azon kívül más nem volt,ami számottevő.
Két leshelyzet még, amiből egyet át se tudott venni Messi,szóval ott helyzet se lett volna, a mások sem egyértelmű 1-1ezés lett volna a kapussal.
köszönöm. a kezezést én nem tudom megitélni, hogy az most szándékos, vagy lendületböl volt ott ak eze, engem inkább évek óta a tévesen les címén visszafujt lesek idegesitenek, mert lehet nem 1v1es szitu alakulhat ki belöle, de azért potenciálisan gólveszély, Romaric kiállitásával az lett volna a gond, hogy elötte Piqué szépen könyökkel tarkóra rádolgozott, ezért ment a törlesztés, valószinüleg ezt figyelembe véve nem kapott pirosat, mert ha azt lefujja spanyolország leggyengébb szervezetének egyik tagja, akkor nem lett volna ez az eset. (bár erről senki sem írt sehol, de nekem csak így logikus).
Tudjuk, gyengék a bírók, pro és kontra lehet a Barcelonaval kapcsolatban felhozni dolgokat, ahogy a Real Madriddal, Valenciaval, Villarreallal.
Amugy az elsö 45 perc alapján az Espanyol nagyon harcos ügyes, néhol szép focit lehozott, és meg is lett a szerencséjük. Fog bukni még mindenki, és a klasszikust automatikusan a Barca nyeri sajnos, ugyh a Madridnak ezeket a botlásokat kell meglovagolnia föleg.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.09. 01:43:04

amúgy remélem, valami kínai no life kocka csinál majd egy legalább 20 perces vidit az utóbbi évek barca elleni bírói tévedéseiből.

ilyen "anti hollywood cheater barcelona" videót :D

van egy jó, a "referee mistakes againsts barca under guardiola era" csak abból hiányzik jópár, illetve 1-2 felesleges is bekerült. :D

nem azért, mert valamit is elérünk vele, mert mindig is voltak/vannak/lesznek ilyen tévedések, de azért ha leszokna a világ (értsd, a nem barca szurkolók) a csaló barca szlogenről, ami a csapból is folyik még manapság is, akkor annak örülnék, mert közel sem igaz.

de nem tudom hány ilyen ítélet (vagy inkább ítéletek halmaza/meccs) kell ahhoz, hogy az RMCF-féle arcok is belássák, a barcát is ugyanúgy segítik vagy éppen hátráltatják bírói tévedések, mint a világ minden csapatát...az izlandi u19-től kezdve az nb2-n át a görög bajnokságig.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.09. 01:17:49

peccerta írta:
miihii írta:
Lehet,h oda is tévedett a bíró,de az tuti,h nem legalább 3szor,meccset befolyásolóan! Semmi köze az eredményhez az elmaradt 11-es,a jogos kiállítás elmaradása és mondjuk a 2, jó méter-másféllel hátrébbról induló Messi kiugrás lesnek intése? Ne viccelj már. Elhitték,h van keresnivalójuk,bírták is végig,mi is gyengébbek voltunk,mint szoktunk és mint kellett volna.De vastagon benne volt a bírói hármas is ,már megint. Messit meg nem volt nehéz levenni ma,levette ő saját magát szinte...
A bíró is ember tévedhet,főleg ha egy idióta ember nem nevezem meg hatást gyakorol rá,és akkor mi van?Ezért nem nyertünk??????????? dehogy.....ne mond már,akkor mi is azt tennénk mint a b......[auto_cenzúra] Mou ember,de mi nem vagyunk ő- ők!!!!
Kiemeltem neked,h röviden minek köszönhettük szerintem,h nem sikerült nyerni. Ezek között szerepel a bírói ténykedés is. Nem értek egyet azzal,h nekünk simán bele kellene kalkulálnunk,h menetrend szerint tévednek pölö a büntetők meg NEM ítélésénél és h ez nem befolyásolja a meccset,mert nem vagyunk murinnyo...

csababarca írta:
zsuni írta:mik voltak a biroi hibák? 2. félidöt skippeltem, ugyh amik akkor történtek, azok érdekelnek. thx
Volt a 92.percben egy Pedro lövést,amit kézzel ütött ki a védő. az tiszta tizi volt. azon kívül más nem volt,ami számottevő.
Két leshelyzet még, amiből egyet át se tudott venni Messi,szóval ott helyzet se lett volna, a mások sem egyértelmű 1-1ezés lett volna a kapussal.
Igen,a másodikat át sem tudta venni,pedig az volt a tisztább.Ezen kívül még Romaric a könyöklésért megnyithatta volna a csapokat a többieknek mire beérnek.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.09. 01:16:40

zsuni írta:mik voltak a biroi hibák? 2. félidöt skippeltem, ugyh amik akkor történtek, azok érdekelnek. thx
Volt a 92.percben egy Pedro lövést,amit kézzel ütött ki a védő. az tiszta tizi volt. azon kívül más nem volt,ami számottevő.
Két leshelyzet még, amiből egyet át se tudott venni Messi,szóval ott helyzet se lett volna, a mások sem egyértelmű 1-1ezés lett volna a kapussal.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2012.01.09. 01:11:12

mik voltak a biroi hibák? 2. félidöt skippeltem, ugyh amik akkor történtek, azok érdekelnek. thx
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.01.09. 01:07:41

miihii írta:
peccerta írta:
Tévedtek és akkor mi van?
Hatalmas elszántsággal játszottakmés oda is tévedett a bíró,ennek semmi köze az eredményhez,megérdemelték mert elhitték van keresni valójuk.Ha berúgjuk az elején,megnit 4:0 nem ez lett ,ez van.Poketino szenzációs edző!Messit levette a pályáról és ezzel baj is volt,fab,ini nem tudtak 2 en mit alkotni savi tehetetlen volt,,de még így is jók voltunk.Alexis csúcs,pár mecss és messi 2 lesz.Puyol,Abidal páros verhetetlen
Lehet,h oda is tévedett a bíró,de az tuti,h nem legalább 3szor,meccset befolyásolóan! Semmi köze az eredményhez az elmaradt 11-es,a jogos kiállítás elmaradása és mondjuk a 2, jó méter-másféllel hátrébbról induló Messi kiugrás lesnek intése? Ne viccelj már. Elhitték,h van keresnivalójuk,bírták is végig,mi is gyengébbek voltunk,mint szoktunk és mint kellett volna.De vastagon benne volt a bírói hármas is ,már megint. Messit meg nem volt nehéz levenni ma,levette ő saját magát szinte...
A bíró is ember tévedhet,főleg ha egy idióta ember nem nevezem meg hatást gyakorol rá,és akkor mi van?Ezért nem nyertünk??????????? dehogy.....ne mond már,akkor mi is azt tennénk mint a b......[auto_cenzúra] Mou ember,de mi nem vagyunk ő- ők!!!!
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.09. 01:02:02

peccerta írta:
Tévedtek és akkor mi van?
Hatalmas elszántsággal játszottakmés oda is tévedett a bíró,ennek semmi köze az eredményhez,megérdemelték mert elhitték van keresni valójuk.Ha berúgjuk az elején,megnit 4:0 nem ez lett ,ez van.Poketino szenzációs edző!Messit levette a pályáról és ezzel baj is volt,fab,ini nem tudtak 2 en mit alkotni savi tehetetlen volt,,de még így is jók voltunk.Alexis csúcs,pár mecss és messi 2 lesz.Puyol,Abidal páros verhetetlen
Lehet,h oda is tévedett a bíró,de az tuti,h nem legalább 3szor,meccset befolyásolóan! Semmi köze az eredményhez az elmaradt 11-es,a jogos kiállítás elmaradása és mondjuk a 2, jó méter-másféllel hátrébbról induló Messi kiugrás lesnek intése? Ne viccelj már. Elhitték,h van keresnivalójuk,bírták is végig,mi is gyengébbek voltunk,mint szoktunk és mint kellett volna.De vastagon benne volt a bírói hármas is ,már megint. Messit meg nem volt nehéz levenni ma,levette ő saját magát szinte...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.01.09. 00:54:03

dak900 írta:
Barbas írta:A legtöbben itt simán elsiklotok a bírók tevékenységén, mondván, nem jól játszunk idegenben, Nem tudom pontosan hány pont ment el ebben a szezonban a bírók miatt, de szvsz, ha csak a fele meglenne, nem lenne ilyen síri a hangulat.
Nem siklunk el...de hát nem tudunk mit tenni... :( Ha nem tévedtek volna a bírok ellenünk, akkor lehet nem lennénk hátrányba (legalábbis öttel biztos nem) a Madriddal szemben... :roll: De nem is érdemes ilyen dolgokkal foglalkozni...mi is kezdjük el, h: "Por qué?" :lol: Saját magunkkal kell foglalkozni! :wink:
Tévedtek és akkor mi van?
Hatalmas elszántsággal játszottakmés oda is tévedett a bíró,ennek semmi köze az eredményhez,megérdemelték mert elhitték van keresni valójuk.Ha berúgjuk az elején,megnit 4:0 nem ez lett ,ez van.Poketino szenzációs edző!Messit levette a pályáról és ezzel baj is volt,fab,ini nem tudtak 2 en mit alkotni savi tehetetlen volt,,de még így is jók voltunk.Alexis csúcs,pár mecss és messi 2 lesz.Puyol,Abidal páros verhetetlen
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.01.09. 00:46:20

Barbas írta:A legtöbben itt simán elsiklotok a bírók tevékenységén, mondván, nem jól játszunk idegenben, Nem tudom pontosan hány pont ment el ebben a szezonban a bírók miatt, de szvsz, ha csak a fele meglenne, nem lenne ilyen síri a hangulat.
Nem siklunk el...de hát nem tudunk mit tenni... :( Ha nem tévedtek volna a bírok ellenünk, akkor lehet nem lennénk hátrányba (legalábbis öttel biztos nem) a Madriddal szemben... :roll: De nem is érdemes ilyen dolgokkal foglalkozni...mi is kezdjük el, h: "Por qué?" :lol: Saját magunkkal kell foglalkozni! :wink:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.09. 00:46:01

Barbas írta:A legtöbben itt simán elsiklotok a bírók tevékenységén, mondván, nem jól játszunk idegenben, Nem tudom pontosan hány pont ment el ebben a szezonban a bírók miatt, de szvsz, ha csak a fele meglenne, nem lenne ilyen síri a hangulat.
én nem bírom ki, hogy egy ekkora szarvashibát ne említsek meg, de hőzöngeni azért is felesleges, mert akkor valaki valahol rá fog kontrázni övrebö-re, pepevsalves-re, kacsintós busquetsre, mi pedig megint felhozunk érveket ez ellen...és so on....teljesen végeláthatatlan.

benne van a fociban a hiba, sokszor ellenünk is, én csak annyit kérek, hogy felejtsék már el az ellendrukkerek és antibarcások a bírózást, mert látható (és elég sokszor előfordul, főleg idén) hogy egyáltalán nem kedveznek nekünk.
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.01.09. 00:35:58

Ha van csapat, aki nem fekszik nektek, az az Espanyol. Az ellenük való pontvesztést sztem valamennyire mindenki borítékolta szezon elején. Nekünk a Depor elleni idegenbeli volt mindig necces, idén ugye nem lesz ilyen problémánk. Ettől függetlenül fogunk még idén botlani, és úgy tűnik több játékos nincs most fejben rendben, gondolom még benne van mindenkiben az ellenetek való zakó. Ha ezt az időszakot, és a potenciális kupakiesés időszakát a bajnokságban pontvesztés nélkül túléljük, akkor a bajnokság szerintem már nem fog kicsúszni a kezeink közül. A Barcának most van a legjobb esélye megfogni minket, pechetek, hogy erre botlotok.

mihii: korrekt.

Te is kihagyod a bírókat, vagy a sorozatos hibáikat is kalkuláljuk be előre idegenben? :) Ozsi
Avatar
Barbas
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2005.07.18. 23:06:33

2012.01.09. 00:31:20

A legtöbben itt simán elsiklotok a bírók tevékenységén, mondván, nem jól játszunk idegenben, Nem tudom pontosan hány pont ment el ebben a szezonban a bírók miatt, de szvsz, ha csak a fele meglenne, nem lenne ilyen síri a hangulat.
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2012.01.09. 00:21:36

ozsimiki írta:
Andris írta:Na, most először van idén valóban, hogy a madrid kezében a bajnoki gyeplő. Kiváncsi vagyok!
Ha folytatjuk az idegenbeli szerényebb teljesítményt, + ha ez társul óriási, meccset eldöntő (pontokat) bírói hibákkal is általában,akkor ott is marad.

Komolyan mondom nem idegelne annyira ez a helyzet,ha a bírók nem tévednének és vennének el ezzel PONTOKAT a csapattól. Akkor belenyugodnék,h idén idegenben nem stimmel valami,kevesebb a motiváció,ami érthető is ennyi siker után. Csak a Real ellen,meg otthon nyújtunk 100%hoz közeli teljesítményt.

De így....
Nincs ez még lefutva,rengeteg van hátra és ha kell akkor megmutatjuk.
Frusztráló lenne nem megnyerni a bajnokságot,de ha a Madrid 2 szer zakozik akkor személy szerint nem is érdekelne a dolog:)

engem akkor jobban idegesítene, hiszen akkor kb magunkat vertük meg a többi meccsen...Ozsi
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.01.09. 00:14:23

Andris írta:Na, most először van idén valóban, hogy a madrid kezében a bajnoki gyeplő. Kiváncsi vagyok!
Ha folytatjuk az idegenbeli szerényebb teljesítményt, + ha ez társul óriási, meccset eldöntő (pontokat) bírói hibákkal is általában,akkor ott is marad.

Komolyan mondom nem idegelne annyira ez a helyzet,ha a bírók nem tévednének és vennének el ezzel PONTOKAT a csapattól. Akkor belenyugodnék,h idén idegenben nem stimmel valami,kevesebb a motiváció,ami érthető is ennyi siker után. Csak a Real ellen,meg otthon nyújtunk 100%hoz közeli teljesítményt.

De így....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2012.01.09. 00:12:05

daffy írta:
Galen írta:...
igenis? nem mondtam az ellenkezőjét :)
köszönöm egyébként!

az "igenis"-t azoknak szántam, akik lefitymálják a játékunkat.

No, jóéjt mindenkinek!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.09. 00:09:25

Halfkey írta:miihii: Ment itt egy társalgás egy témáról, én meg hozzászóltam. Én kérek elnézést, hogy nem a totalcar fórumon reagáltam rá. Konkrétan a te erről írt kisnovellád volt az, mikor úgy gondoltam megmagyarázom mi is böki a csőrét az embereknek Hegyiben. Sajnálom hogy nem gondoltam bele, hogy te meg sem akarod érteni a helyzetet, tökéletesen kielégít a már felépített véleményed, az attól való eltérés egyébként is lehetetlen.

Egyébként ha elolvasod a hszem, egy szót sem írtam a Real-Barca meccsekről, hogy bármelyiken ki hogyan játszott, főleg ezzel kapcsolatos megértő füleket nem keresek, az elég Mission Impossible lenne.
Igazából azért nem is idéztelek,mert tulajdonképpen nem közvetlenül neked szólt amit írtam.Hanem már eleve sem igazán értem,h miért jött ez fel és miért pont itt,ami természetesen nem a te hibád,hisz most kapcsolódtál bele.Semmi probléma,h megírtad a magadét,semmi rosszat nem írtál,én bocs,ha nem úgy jött le.Valszeg a legtöbb szakértőnek a véleményében valaki talál kivetnivalót,annyira populárisan nem tudnak nyilatkozni,h mindenkinek jó legyen.Ez áll Hegyire is.Cs éppen itt megoldást,megértést találni rá nehéz dió lesz (nem neked :wink: ).És az egész téma felvetésének kapcsán írtam a BARCA-Real dolgot,nem a tiédre,mivel azt tökéletesen észrevettem,h nem írtál erről egy hangot sem :)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.09. 00:08:59

daffy írta:és szépen fociztok? :)
és ezt most teljes komolysággal kérdezem. ha igennel válaszolsz,akkor kérlek indokold meg,hogy neked miért tetszik!köszönöm
nem tőlem kérdezted,de kicsi komolyságot erőltess már magadra légyszíves.
most ne ebből a meccsből indulj ki, az esetek többségében szépen játszunk.
Nekünk barcásoknak a sok lapos rövid passz,kényszerítők,háromszögelések a szépek.
Másrészt sehol nem látok olyan finom labdaátvételeket,higgadt lefordulásokat,mint a mi játékosainknál. Xavi,Iniesta mestere ezeknek.

nekünk ez tetszik,másnak a brit rúgd előre fuss utána stílus,másnak a kontra.

De elnézést,hogy a focit nézők emberek többsége szerint a mi focink a legszebb. Én ezt kicsiben úgy mérem le,hogy a 10-15 fős baráti/haveri körömben egyedül vagyok barcás, van realos, bayernes, milanos, chelseas,arsenalos,mu-s...és mindenkinek ez a véleménye,hogy bár nem a barcának drukkolnak,de az ő focijuk a legszebb.

Hogy egy mu-s barátomat idézzem a 2011es bl döntő után: "azért találták fel a focit,hogy egy csapat így focizzon".
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.09. 00:08:39

daffy! Szerintem is szépen focizunk, nem ezen a meccsen, hanem úgy általában. A tiki-taka tetszik, tetszett és tetszeni is fog mindig, ez nem objektív, így nyilván neked nem kell tessék,de ezt a tökélyre fejlesztettük és olyan technikai képzettség kell hozzá, ami csak kevés játékosnak adatott meg.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.09. 00:07:30

ezt írtam eredetileg
de azért Hegyi tart erről egy 10 perces beszédet...
ezután meg lettem támadva, hogy igaza van és stb.
és én szimplán elmagyaráztam, hogy pontosan, hogy is értettem ezt.

és a magyarázás közbe, egy-két rosszul megfogalmazott szavak miatt, jöttek az újabb viták...
a rugdosódás is szimplán azért került ide, mert ez az egy videó volt Hegyiről, beszerettem volna mutatni, hogy hiába játszottunk jobban, nem arról beszél, csak nagyon-nagyon minimálisan... és ő 90%-ban csak a negatívumokról dumál... ezt szerettem volna bemutatni, hogy most is csak ez volt vele a bajom... kb másról nem is beszélt.

sajnos, ez nagyon nem sikerült... nagyon nem...
Szóval elnézést kell kérnem, egyáltalán nem állt szándékomban vitát generálni, sajnos ez most így "sikerült"...
és szerintem ezt a témát zárjuk le egy jó időre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2012.01.09. 00:09:02-kor.
madridista
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2012.01.09. 00:07:18

daffy írta:
Galen írta:
papek89 írta:Innen még semmi nincs veszve. 5 pontot le lehet 2 meccs alatt dolgozni akár úgy is, hogy plusz egy a javunkra. Ha esetleg mégsem lenne meg a bajnokság, még mindig ott a BL, amire jó esélyünk van. (de jobb szeretném, ha mindkettő meglenne :) )
Engem a kupák kevéssé érdekelnek. Ameddig szépen focizunk. Persze nem baj ha jön az eredmény is :D
és szépen fociztok? :)
és ezt most teljes komolysággal kérdezem. ha igennel válaszolsz,akkor kérlek indokold meg,hogy neked miért tetszik!köszönöm
Ez szubjektív dolog (szépség), de szerintem igenis szép focit játszunk.
Nekem tetszik a rövid passzos "ellenfél nem tudja, hol a a labda a védő lábán két görcs kötve" játék.
Tetszik, ( ha nem épp a reál játékosnál köt ki) hogy alapelv az, hogy amíg lehet földön tartjuk a labdát, a kapustól kiindulva építkezünk ah kell.

Szeretem, mikor a gyors passzoktól megőrült ellenfél között egy gyönyörű mozdulat után a labda a csatárhoz kerül ( ALves, Messi, Xavi, Ini Fabre passzok) aki vagy belövi vagy nem :D

Szeretem amikor mozgatjuk az ellenfelet, ha kell úgy, hogy látszólag a gólhelyzetet adjuk fel, aztán fél perccel később meg már valami "azta" gólt ünnepeljük.

Talán két, számomra kicsit negatív dolog van.
A csapatjáték miatt néha úgy érzem vissza van fogva egy egy egyéniség ( Alexis-en pl ezt érzem sokszor, bár lehet h rosszul. Meg tudná csinálni a cselt de inkább a tutira megyünk c fejezet)

A másik, hogy a kontratámadásainkon van mit javítani, de nem ez a csapat fő profilja, amennyire én látom.

Hát így hirtelen ennyi :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galen 2012.01.09. 00:09:37-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.09. 00:05:59

Én meg azt mondom inkább nyerjünk meg a bajnokságot és veszítsünk el minden mást (alapvetően hülye felvetés, mert mindenhol a győzelemre kell törekedni így ez csak egy buta gondolatmenet), mivel az összes közül (mint látjuk is) a legnehezebb megnyerni, s a legtöbbet jelent!

Fog mindenki botlani, ezzel teljesen egyetértek shutter pont emiatt a nagy jósolgatás midnen meccsünk vagy Madrid meccs után felesleges!Idén is kiélezett lesz a csata, nyilván az otthoni 3 pont majd kell ellenük, de az is lehet addigra 1 pont is elég lesz!

Ki ellen fognak botlani (jön úgyis a kérdés), nem tudni majd amikor sorban jönnek nekik is a meccsek bajnokság BL kupa 1-1 eltiltás kisebb sérülések, akadozóbb játék ami január februárban náluk is beüthet akkor bizony nem lesznek itt 6:0k!Ha meg túlélik ezt az időszakot, akkor el kell ismerni "felnőttek" a feladathoz s a végén ha úgy alakul meghajolni előttük, s gratulálni a bajnoki címhez, de ehhez még többek között 21*90 percet végig kell játszani itt is ott is, s nagyon kemény lesz, s a végén úgyis mi emeljük fel a kupát :P :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.09. 00:03:56

KÁR ÉRTE... :roll:

mivel a kupában tovább fog jutni mind a két csapat, ugye egymás ellen játszunk...mikor is lesz az a forduló ?
ott lehet érdemben javítani :D
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.01.09. 00:00:38

miihii: Ment itt egy társalgás egy témáról, én meg hozzászóltam. Én kérek elnézést, hogy nem a totalcar fórumon reagáltam rá. Konkrétan a te erről írt kisnovellád volt az, mikor úgy gondoltam megmagyarázom mi is böki a csőrét az embereknek Hegyiben. Sajnálom hogy nem gondoltam bele, hogy te meg sem akarod érteni a helyzetet, tökéletesen kielégít a már felépített véleményed, az attól való eltérés egyébként is lehetetlen.

Egyébként ha elolvasod a hszem, egy szót sem írtam a Real-Barca meccsekről, hogy bármelyiken ki hogyan játszott, főleg ezzel kapcsolatos megértő füleket nem keresek, az elég Mission Impossible lenne.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.08. 23:57:15

Galen írta:
papek89 írta:Innen még semmi nincs veszve. 5 pontot le lehet 2 meccs alatt dolgozni akár úgy is, hogy plusz egy a javunkra. Ha esetleg mégsem lenne meg a bajnokság, még mindig ott a BL, amire jó esélyünk van. (de jobb szeretném, ha mindkettő meglenne :) )
Engem a kupák kevéssé érdekelnek. Ameddig szépen focizunk. Persze nem baj ha jön az eredmény is :D
és szépen fociztok? :)
és ezt most teljes komolysággal kérdezem. ha igennel válaszolsz,akkor kérlek indokold meg,hogy neked miért tetszik!köszönöm
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.08. 23:54:04

papek89 írta:Innen még semmi nincs veszve. 5 pontot le lehet 2 meccs alatt dolgozni akár úgy is, hogy plusz egy a javunkra. Ha esetleg mégsem lenne meg a bajnokság, még mindig ott a BL, amire jó esélyünk van. (de jobb szeretném, ha mindkettő meglenne :) )
90%, hogy FOG még botlani a madrid, evvel nincs is baj, nekik is ki kell jöjjön majd egy ilyen, vagy még idiótább meccs.
de az, hogy mi is fogunk még idegenben pontot/pontokat hullajtani, az ennél is biztosabb, szóval én nem sok jót sejtek.

aztán a másik meg az, hogy az otthoni clasicót mindenképp 3 ponttal kell számolni, de bármi megtörténhet, ha mondjuk beállnak favágóbekkelni, és kihúzzák x-re, máris meszeltek.

nagyon nehéz helyzetbe sodortuk magunkat ilyen pontvesztésekkel ( a bírót inkább nem mondom, felesleges.)

ha a BL-t, és kupát behúznánk, akkor az idei szezon termése spanyol és európai szuperkupa, klub vb, cdr, bl....de szép is lenne, nem is érdekelne a bajnokság egy szálat sem :D
Válasz küldése