Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.12.14. 14:01:17

Alexander Mahone írta:ferninhonak nem azért írtam amiért madridista. viszonylag korrekt, de még így se hozza azt a szintet amit kéne. feleslegesen birkózik itt, próbálja magyarázni a bizonyítványt, de semmi szükség rá. az eredmények magukért beszélnek. már a túloldalon se akarnak nagyon magyarázkodni, itt pláne nem kell.
bocsáss meg, hogy nem felelek meg a tőled elvárt szintnek... :cry:
bocsáss meg... :cry:
én nem magyaráztam semmi bizonyítványt, kixoptunk, mert jobbak voltatok, csak ha CR nem ilyen béna lazán meg lehetett volna egy X, ha nem több... és ennyi.

komolyan mondom erre már nincsenek szavak... :lol:
még így se hozza azt a szintet amit kéne
:lol:
már több mint 2 és fél éve vagyok regisztrált felhasználó, sztem a moderátorok el tudják dönteni mi ide a megfelelő szint...
néha olyanokat kapok, amiket már én se hiszek el... :roll:
nincs meg a szint....

Enjoy, ez a videó már ki lett tárgyalva korábban :) szabad és ennyi, köze nem volt a sárgához.
madridista
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.12.14. 14:00:42

Legtöbben azért adtak volna Messinek 2. sárgát, mert "felrúgta" Xabi-t...
23. másodpercben látszik, hogy mennyi kontakt volt, s mennyire szándékos:
Slowmotion - YouTube
Nagyon jók ezek a lassítások! :)
Kép
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2011.12.14. 13:43:20

Mindent bevetnek. Innen már nincs kifogás.
-------------------------------------------------------
Sztem ez a humor topicba is mehetne!
Miért is (szerintem nagyon is jól teszik)? Ebben semmi szégyellni való nincs, nem ők lennének az elsők és valószínűleg nem is az utolsó élsportolók, akik egy szakember segítségét vennék igénybe a mentális gát legyűréséhez! Nem a Pszichiátria-osztályra és nem gyógyszeres kezelésre mennének a fiúk! :oops: De ha már itt tartunk; a magyar férfi vízipóló válogatottra ugyanúgy ráférne már egy kis beszélgetés; szerintem éppen itt lenne már az ideje, hogy végre megküzdjenek azzal a k..va szerb-fóbiával (személy szerint és mint e tudományban jártas emberke rengeteg hasonlóságot vélek felfedezni a 2 csapat mentális problémái között)! :wink:
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2011.12.14. 13:42:24

és CR is csak rúgott egyet....
nahát CR megmutatta ki a legény a gáton, hogy kell elverni egy 2. osztályú csapatot. :lol:
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2011.12.14. 13:30:27

ronaldinho89: Ez hatalmas :lol: :lol:

ferninhonak nem azért írtam amiért madridista. viszonylag korrekt, de még így se hozza azt a szintet amit kéne. feleslegesen birkózik itt, próbálja magyarázni a bizonyítványt, de semmi szükség rá. az eredmények magukért beszélnek. már a túloldalon se akarnak nagyon magyarázkodni, itt pláne nem kell.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.12.14. 12:49:18

Hali. lehet volt már ( de ha nem, szerintem vicces :D )

Házi védés. Avagy Diplomadolgozatom bemutatása.
A reál madrid górcső alá vétele minden szemszögből.
Dolgozatom címe: A távolság
Röviden a tartalomból:
-A reál madrid és a serlegek -kiváltképp a BL serleg- jelenkori viszonya és a köztük elhelyezkedő szakadék bemutatása. Az elemzés 30%-ig részletes mert emberi életre veszélyesnek nyilvánították azt a mélységet. Gyakorlatom során is csak a 30%-os szintig engedtek betekinteni.
-A Barcelonával szembeni konfrontáció: Dicsőség és egyoldalúság. A Fagylalt-szindróma bemutatása: 'ez még gombócból is sok'. Az elmúlt 3 és fél év (labda) kutatási "eredményeinek" feltáró magyarázata.
-Játékelmélet: Ötödölő: A 2010 november 29-i El ClasCinco elemzése.
-Stílus: Pankráció mint új taktikai finomság a zöld gyepen.
-Számítástechnika és pszichológia: mit jelent a Barca demójának lenni.
-Földrajz: A fasor: ahol még 'sem' vagyunk.
-Arculat: öltözködési, viselkedési és megjelenési etikett a Barcelona visszapillantó tükrében.
-Számelmélet és számvitel: az elmúlt 9 év nemzetközi kupa termésének készletre vétele, avagy számoljunk 0-ig. Ugyanennek a városi riválissal való szembeállítása avagy 1-0 az Atleticonak.
-Világűr és GALAKTIKUS fizika: súlytalanságunk a nemzetközi porondon. Okai, magyarázata és "divatbarcázás" orrba-szájba.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.14. 12:39:03

ferninho írta: pedig első évében zseniális volt...
mindegy, amik itt van Varane no problem 8)
abból a srácból még lesz valaki :)
és CR is csak rúgott egyet.... :lol:
bízom benne,hogy mou elég lehetőséget ad a srácnak és a fejlődése így töretlen lesz. csak pepe és ramos sem kifejezetten öreg játékosok,így varane hova fér majd be?
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.12.14. 12:28:20

Mikaos írta:
d írta:
ferninho írta:és CR is csak rúgott egyet.... :lol:
A szerencse döntött a meccsen! ;)
1-0-ás Madrid vezetésnél volt egy Ponferradina-kapufa. Azért megnéztem volna 1-1-nél, hogy reagálnak a madridi oldalon :)
(X+2 piros lap?)
heh?mivan? :D X+2 piros?

nem tudom emlékszel-e de tavaly éppenséggel 526744784 év után megnyertük a Copa del Rey-t...
és végre elkezdtük ezt az egészet komolyan venni.
valószínűleg észbekapnak és rúgnak egy gólt, de ha nem, lesz még egy visszavágó a Bernabeuban.
madridista
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.12.14. 11:52:56

d írta:
ferninho írta:és CR is csak rúgott egyet.... :lol:
A szerencse döntött a meccsen! ;)
1-0-ás Madrid vezetésnél volt egy Ponferradina-kapufa. Azért megnéztem volna 1-1-nél, hogy reagálnak a madridi oldalon :)
(X+2 piros lap?)
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.12.14. 10:50:13

ferninho írta:és CR is csak rúgott egyet.... :lol:
A szerencse döntött a meccsen! ;)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.12.14. 10:43:04

daffy írta:nem tudom,hogy ki látta tegnap albiolt?! :D
egy ilyen lúzer védőt... sokáig kéne keresni,hogy még egyet találjunk. egy harmadosztályú csapat simán veri. már tavaly is gyenge volt,de ez az idei produkció egészen nevetséges. 5 millió és még a télen mehet.
pedig első évében zseniális volt...
mindegy, amik itt van Varane no problem 8)
abból a srácból még lesz valaki :)
és CR is csak rúgott egyet.... :lol:
madridista
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.14. 10:39:38

nem tudom,hogy ki látta tegnap albiolt?! :D
egy ilyen lúzer védőt... sokáig kéne keresni,hogy még egyet találjunk. egy harmadosztályú csapat simán veri. már tavaly is gyenge volt,de ez az idei produkció egészen nevetséges. 5 millió és még a télen mehet.
barcafan1988
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:50:15
Tartózkodási hely: Kecskemét

2011.12.14. 09:55:47

CsacsMate írta:http://hvg.hu/sport/20111212_real_madri ... pszicholog

:) :)

Mindent bevetnek. Innen már nincs kifogás. :D
Sztem ez a humor topicba is mehetne! :D
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2011.12.14. 00:28:52

http://hvg.hu/sport/20111212_real_madri ... pszicholog

:) :)

Mindent bevetnek. Innen már nincs kifogás. :D
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2011.12.13. 23:43:10

JELWAZ
Egyszerűen imádom az írásaidat, mind tartalmilag, mind pedig a stílusát.
Speciel elsősorban az ilyen hsz.ekért (nagyon sok igazság volt benne valóban) olvasom a ti oldalatokat jó magam is (meg van még jó pár értelmes ember azért itt rajta kívül is)! Olvasni rendszeresen olvasom a honlapotokat, írni viszont ritkán írok ide; csak és kizárólag akkor ha végképp késztetést érzek rá! :D
Annyiban azért védem a Real kötődésű személyeket, hogy fogalmam sincs, hogyan tudnám feldolgozni azt a frusztrációt, ami a sok be...pott klasszikusból fakadóan gyülemlett volna fel bennem.


Hát nem könnyű, de ami nem öl meg az megerősít! 8) Meg hát Istenem egyszerűen szeretjük, imádjuk a srácokat, ugyanúgy, ahogy ti a tieiteket! Na meg persze a remény hal meg utoljára! :wink:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.12.13. 22:41:23

JELWAZ

Egyszerűen imádom az írásaidat, mind tartalmilag, mind pedig a stílusát. Brutális és fájdalmas igazságokat tartalmaz, amit a legtöbb Barcás még a saját oldalunkon sem mer kimondani v. nem tud megfogalmazni, nem beszélve azokról a mártírokról, akik más oldalakra járkálnak át "objektíven" fórumozni.

Marhaságnak tartom, h nem múlt semmi ezen a meccsen, sztem olyan lelki fordulópont volt nekünk (pozitív) és neki (negatív), h komoly befolyása lesz a bajnokság végkimenetelében. Nem beszélve arról, h tipikus példája volt az ún. 6 pontos meccseknek.

Annyiban azért védem a Real kötődésű személyeket, hogy fogalmam sincs, hogyan tudnám feldolgozni azt a frusztrációt, ami a sok be...pott klasszikusból fakadóan gyülemlett volna fel bennem. :twisted:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.13. 19:46:48

ferninho írta:
h Messi miért nem lett kiállítva?Most őszintén!?
ja azon még én is röhögtem... bár nem bántam volna ha kiszórják :D
Pepének még sárgája se volt, pont a reklamálás előtt volt a sárgás este erre Messi kapott :lol: azt erre akartak itt pirosat... még mindig nem értem, hogy gondolták azt néhányan...
Hajjajjajj... Mint valami szép népmesében. Nem fogom neked kiszedni, mert hajnal 5-ig válogatnám a hsz-eket, amik mind-mind azt magyarázzák, hogy márpedig a büdös katalánok összemákolták a meccset és nekik kellett volna győzniük
hát figyelj, olvastam én meccs közben meg után is a madridistát és én nem nagyon találkoztam ilyennel...
persze az nso-s meg a többi oldalon lévő trolloktól biztos "kaptatok" ilyen féle megnyílvánulást...
nso-n meg a különféle blogokon rengeteg troll van, akik elképesztő dolgokat írnak...és ami a legzavaróbb, hogy a többi meg szajkózza ugyanazt a baromságot. egyébként vicc, hogy még mindig ez a téma :D az első félidő x-es volt, x is lett, a másodikban egyértelműen jobbak voltunk, meg is nyertük. igazságos meccs, igazságos eredmény, mindkét fél részéről felejthető játék, meglepetésre tűrhetően fújó bíró, semmi agresszíó ( bár azért mindkét részről voltak érdekes becsúszások... ) semmi barca-anyázás moutól.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.12.13. 19:40:14

h Messi miért nem lett kiállítva?Most őszintén!?
ja azon még én is röhögtem... bár nem bántam volna ha kiszórják :D
Pepének még sárgája se volt, pont a reklamálás előtt volt a sárgás este erre Messi kapott :lol: azt erre akartak itt pirosat... még mindig nem értem, hogy gondolták azt néhányan...
Hajjajjajj... Mint valami szép népmesében. Nem fogom neked kiszedni, mert hajnal 5-ig válogatnám a hsz-eket, amik mind-mind azt magyarázzák, hogy márpedig a büdös katalánok összemákolták a meccset és nekik kellett volna győzniük
hát figyelj, olvastam én meccs közben meg után is a madridistát és én nem nagyon találkoztam ilyennel...
1-t tudok, azt is 3 óra körül írta egy valószínűleg ittas állapotban lévő fórumozó :lol:
persze az nso-s meg a többi oldalon lévő trolloktól biztos "kaptatok" ilyen féle megnyílvánulást...
madridista
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.12.13. 19:34:12

Nem értékeltem a meccset még, nem is akarom nagyon bőbeszédűen. Annyi véleményem az egészről, hogy ez nem volt egy kifejezetten jól játszó Barca, de pozitívum, hogy fegyelmezetten játszva, akarással meg tudtunk nyerni egy ilyen mérkőzést, ami nem csak a Real ellen lenne pozitívum. Meccs képe alapján az 1-1-et is reálisnak találtam volna, én inkább ki-ki meccsnek éreztem. Az is jó, hogy amit itt elvett, ott visszadta a sors (Benzema-Xavi gólváltás). Ezekután minden magyarázkodás ellenfél részéről ócska kifogás.
madridronie írta:1. A madridistáknak is van szemük, és én oda át sem olvastam egyetlen egy hsz.-t sem, amely vitatná a jogos győzelmeteket! Győztetek, mert egész egyszerűen még jobb csapat vagytok, amit burkolt formában maga José is elismert!
Hajjajjajj... Mint valami szép népmesében. Nem fogom neked kiszedni, mert hajnal 5-ig válogatnám a hsz-eket, amik mind-mind azt magyarázzák, hogy márpedig a büdös katalánok összemákolták a meccset és nekik kellett volna győzniük. Annyira félelmetesen visszataszító bagázsotok lett, hogy az már fáj. No persze kivételek is vannak, sajnos nem sok, és nem állítom, hogy nálunk nem gáz a helyzet(sőt, lehet kisebb százalékban, mint nálatok, ami lehet, hogy a sikereknek tudható be, de itt is nagyon nagy számban vannak trollok), csak nem tudom mire várnak még? Meddig lehet úgy elmenni a sikertelenségben, hogy mindig más a hibás, mert távirányítós a labda, amit az UEFA irányít, akiket az Unicef pénzel, és közben 5 percenként pénzt utal a bíró számlájára, aki összeköti a madridisták cipőfűzőit, amíg azok atombukert építenek, mert a Barca játékosok páncéltörő lövedékekkel lövik őket, amiért nemhogy sárgát nem kapnak, de még nekik jár 11-es. Hagyjuk már. 7 classicót (vagy mennyit) egymás után nem lehet szerencsével megnyerni. Ha csöndben maradnátok, csendben dolgoznátok, tisztességes nyilatkozatokat tennétek, most még ti lennétek az áldozatok. De a szájalás és a hiszti miatt kb. nem csak futballbéli, hanem erkölcsi győzelem is ez. És nem csak a mi oldalunkon, kb. mindenhol máshol is.
Azért nem tudom hol röhögjem körbe azt az embert, aki olyat ír, hogy mi mákoltuk az első gólunkat, de ti a sajátotokban vastagon benne voltatok. Ja wazz, kell hozni egy ilyen szabályt, hogy a madridnak csak az a mák gól, ami úgy kerül az ellenfél kapujába, hogy madridi nem ért hozzá legalább 25 perce. (Majd rúgjuk be magunknak nem? Nyilván Xabi Alonso aurájáról pattan úgy a labda.) Ha meg gólt kapnak, akkor az csak úgy tiszta, ha az ellenfél a saját alapvonaláról sarkazással lövi be úgy, hogy előtte mindenki csinál vele egy brazil kört. Borzalom.
És akkor Messi piros, ti vertétek meg magatokat, közünk nem volt a meccshez, hogy mindig elénk pattan a labda, de elétek soha (első gólotok). Hát erre mit lehet mondani? Semmit. Nem fogom az értelmes madridistákat ezzel a győzelemmel zrikálni, mutatott játékra nem is lehetünk büszkék, elismerendő, hogy a Real végre épkézláb felfogásban játszott, voltak igen szép támadásaik, megmozdulásaik. Az értelmesebbjével erről fogok beszélni, a maradék 95%-nak meg tahó, pökhendi stílusban fogom az orra alá dörgölni. Majd a végén még mi érezzük magunkat rosszul, hogy győztünk, nem?
Nem győztetek kész, de most legalább már mutattatok olyat, ami bizalomra ad okot, és amire lehet építeni (de, ha csak sirdogáltok...). Mi sem arcoskodhatnánk, hogy de szétkaptunk titeket, *********, meg ti kis ****** (ide amúgy nem írtam semmit csak a vulgáris szavakat jelenítettem meg képileg).
Szép, hogy védeni próbálod a társaid (vagy akármik), de a szentbeszéd mehetne nekik is, mert bőven rájukfér...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.12.13. 18:54:42

Barcaman1993 írta:
madridronie írta:Kb. ennyi a történet! Illetve még annyi, hogy valószínűleg az első helyről, összetett kézzel hátradőlve a fotelban most minden szép és jó, meg k...va könnyű,(főleg lenézően beszélni a Real Madridról, meg hencegni a győzelemmel), illetve egyértelmű itt néhány Barca-fannak, de azt azért nem árt elfelejteni, hogy semmi sem tart örökké és egyszer minden álom véget ér, illetve, hogy lesz ez még másként is (lehet nem is olyan soká), főleg annak tudatában, hogy tetszik vagy sem mind3 trófeához egymáson keresztül vezet út és abban biztosak lehetünk, hogy a Real Madrid és José Mourinho soha nem fogja feladni, addig fogja a Barcelonat űzni-hajtani (ha kell euró milliókat felemésztve), amíg el nem éri a célját (és előb-utobb elfogja)! Apropó euró milliók: mert hát ugye ezen a fórumon néhány drukker szerint az is szégyen és szánalom, ha a Real Madrid az igazolásai révén megpróbálja felvenni a versenyt veletek; nos ezen úriemberektől kérdezném, hogy ők fordított helyzetben mit tennének, illetve mit várnának el a klubjuktól??? (Itt páran biztosan azt, hogy neveljenek ki egy új aranygenerációt :lol: --> a baj csak az, hogy ez maga Pep Guardiola szerint is lehetetlen, mert ilyen szerencsés körülményekre 50 évben egyszer ha sor kerül.) Szóval mit??? Azt ti se gondolhatjátok komolyan, hogy a klubvezetőink ölbetett kézzel nézik majd végig a jelenlegi helyzetet, eseményeket; vagy esetleg tán még asszisztáljanak is ahhoz, hogy még hosszú évekig ti legyetek a királyok?
Igazából egyetértek az egésszel. Csak annyi a különbség a 2 csapat játékosnevelései között, hogy a Barcelona megadja a lehetőséget a bizonyításra, ha eljön az idő, míg a Realnál egyáltalán nem. Erről a Morata gyerekről már nagyon régen nem hallottam, míg Sarabia is csak akkor tűnt fel, amikor ellenünk játszott. A Realnál ugyanúgy megvannak a tehetségek (Mata, Soldado, Negredo stb.), csak nem kapnak esélyt. Egyébként a jelenlegi Barca B-ben is vannak nagyon nagy zsugások. :D
H mit hoz a jövő, azt nem tudni, maradjunk a jelenbe, amikor is verjük a Madrid általában oda-vissza, ha kell, rendes támadó szellemű játékkal nem tud a Real győzni, h mi lesz jövőre vagy 5 év múlva az mellékes sztem.

Vhol védted a madridista fórumozókat és sztem reálisan olvasd végig a madrid vs barcelona topicot, ahol sokan azt sérelmezik, h Messi miért nem lett kiállítva?Most őszintén!? :lol: Meg miért nem kell, sokkal keményebben fellépni és eltörni a meccs elején Alexis vagy Messi lábát.Nyugodtan megnézheted a mai hsz-ben. :wink: Ha találsz itt ilyen hsz-t visszamenőleg jó pár évre, mikor bizony kaptunk ki csúnyán, az egész fórum letérdel előtted.

Őszintén szólva, sztem szó nincs itt hencegésről mikor is 10ből 6 Barcás várt vendég sikert vagy 7.Pont, h a madrid érdekeltségű emberek voltak odáig és röhögtek előre, h nah most végetek sima 3-0 9 pont háhá.Szinte az összes ember, aki a realnak szurkol ezt tette.Mikor ezt így 6 ember hozzám vágta a meccs előtt elismerően mondtam, h lehet 3-0 vagy 0-3 is, csak a meccs végén nehogy az legyen, h na de ki vezeti a bajnokságot!(ugye a lemaradt meccs kapcsán)Én úgy látom, h pont a fővárosiak akik alig várják, h ujjal mutogathassanak, h na végre végetek, háhá 0ák vagytok, eljött a mi időnk, ami persze normális is lehet, csak h mi hencegünk!?Bár nem mintha egy Real Madrid elleni sikerrel nem lehetne hencegni, bár mégegyszer mondom nem mintha vki is megtette volna.

A meccs végén csend lett. :roll:
Kép
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.12.13. 18:49:51

A lényeg az, mi szurkolók nyugodtan elszállhatunk, csak a srácok ne tegyék... Legyen csak hurrá hangulat, élvezze ki mindenki, hogy újfent aláztuk őket, nem kell mértéket tartani, mert felesleges, drukkerek vagyunk, nincs szükségünk objektivitásra vagy felesleges jópofizó körök lefutására, legtöbbünknek a Barca szenvedélyünk és a szenvedély sosem követel meg rációt vagy épp igazságot. Pont ez a szép benne!

(Én a Madrid szurkolóktól sem várok elismerést vagy megértést, álszent képmutatás lenne... de ők se várják el tőlem ugyanezt, ősi riválisok vagyunk és jó érzés legyőzni őket és képletesen szólva beléjük rúgni ahol lehet)

Forca Barca!
:twisted:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.12.13. 18:26:39

madridronie írta:Kb. ennyi a történet! Illetve még annyi, hogy valószínűleg az első helyről, összetett kézzel hátradőlve a fotelban most minden szép és jó, meg k...va könnyű,(főleg lenézően beszélni a Real Madridról, meg hencegni a győzelemmel), illetve egyértelmű itt néhány Barca-fannak, de azt azért nem árt elfelejteni, hogy semmi sem tart örökké és egyszer minden álom véget ér, illetve, hogy lesz ez még másként is (lehet nem is olyan soká), főleg annak tudatában, hogy tetszik vagy sem mind3 trófeához egymáson keresztül vezet út és abban biztosak lehetünk, hogy a Real Madrid és José Mourinho soha nem fogja feladni, addig fogja a Barcelonat űzni-hajtani (ha kell euró milliókat felemésztve), amíg el nem éri a célját (és előb-utobb elfogja)! Apropó euró milliók: mert hát ugye ezen a fórumon néhány drukker szerint az is szégyen és szánalom, ha a Real Madrid az igazolásai révén megpróbálja felvenni a versenyt veletek; nos ezen úriemberektől kérdezném, hogy ők fordított helyzetben mit tennének, illetve mit várnának el a klubjuktól??? (Itt páran biztosan azt, hogy neveljenek ki egy új aranygenerációt :lol: --> a baj csak az, hogy ez maga Pep Guardiola szerint is lehetetlen, mert ilyen szerencsés körülményekre 50 évben egyszer ha sor kerül.) Szóval mit??? Azt ti se gondolhatjátok komolyan, hogy a klubvezetőink ölbetett kézzel nézik majd végig a jelenlegi helyzetet, eseményeket; vagy esetleg tán még asszisztáljanak is ahhoz, hogy még hosszú évekig ti legyetek a királyok?
Igazából egyetértek az egésszel. Csak annyi a különbség a 2 csapat játékosnevelései között, hogy a Barcelona megadja a lehetőséget a bizonyításra, ha eljön az idő, míg a Realnál egyáltalán nem. Erről a Morata gyerekről már nagyon régen nem hallottam, míg Sarabia is csak akkor tűnt fel, amikor ellenünk játszott. A Realnál ugyanúgy megvannak a tehetségek (Mata, Soldado, Negredo stb.), csak nem kapnak esélyt. Egyébként a jelenlegi Barca B-ben is vannak nagyon nagy zsugások. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2011.12.13. 18:15:35

Azt kijelenthető, h José taktikája ismét bejött, mert rá lett fogva az egész a szerencse faktorra, arról senki se beszél, h kikaptunk, na ismét jobb volt a Barca. Madridi részről ők ezt el is hiszik.
1. A madridistáknak is van szemük, és én oda át sem olvastam egyetlen egy hsz.-t sem, amely vitatná a jogos győzelmeteket! Győztetek, mert egész egyszerűen még jobb csapat vagytok, amit burkolt formában maga José is elismert! -->
Arra a kérdésre, hogy a Barcelona jobb csapat-e, Mourinhó megjegyezte „a számok segítségével könnyű válaszolni. Aki több mérkőzésen győz, az valószínűleg jobb, mit az ellenfél.
Ennél többet nem kell és nem is lehet elvárni tőle, mint ahogy pár nappal (héttel) ezelőtt, amikor a 6 pontos hátrányba kerültetek és megkérdezték Guardiolat a tabellával és Madriddal kapcsolatban, akkor valami hasonlóképp válaszolt ő is:" a számok alapján jobban teljesít a Madrid!" Apropó Pep -->
Az, hogy győztünk ellenük, nem jelent semmi különöset. Továbbra is azt gondolom, hogy nagyon kicsi a különbség a két gárda között minden tekintetben. Szerencsére le tudtuk győzni őket az elmúlt meccseinken, de nagyon közel vagyunk egymáshoz.
Ebben szerintem minden benne van! Ha a játék kombinatív oldalalát tekintve nem is, minden másban közel vagyunk hozzátok, erre utalt José is a "szerencsés" nyilatkozatában és most erre hívta fel Pep is az emberek figyelmét! :roll:

2. Abszolút nem lett a szerencsére fogva, csupán megjegyezte, hogy másként is alakulhatott volna, de kulcsmomentumokban hibáztunk, aminek vereség lett a vége! Javaslom a mérkőzés utáni nyilatkozatának objektív szemmel történő olvasását, bár ez egy Barca-fantól Joséval kapcsolatos ügyekben picit elképzelhetetlen dolog, de hátha sikerül!Na mind1, azért ha még is arra vetemednél, hogy ezt megteszed, akkor valami hasonlót fogsz kivenni belőle, mint amit d kolléga maga is leírt! -->
Egyszerűen jobb volt a Barca, sima meccs volt. Alakulhatott volna másként is, nem volt dominancia, de sima volt és kétségbevonhatatlan.
Kb. ennyi a történet! Illetve még annyi, hogy valószínűleg az első helyről, összetett kézzel hátradőlve a fotelban most minden szép és jó, meg k...va könnyű,(főleg lenézően beszélni a Real Madridról, meg hencegni a győzelemmel), illetve egyértelmű itt néhány Barca-fannak, de azt azért nem árt elfelejteni, hogy semmi sem tart örökké és egyszer minden álom véget ér, illetve, hogy lesz ez még másként is (lehet nem is olyan soká), főleg annak tudatában, hogy tetszik vagy sem mind3 trófeához egymáson keresztül vezet út és abban biztosak lehetünk, hogy a Real Madrid és José Mourinho soha nem fogja feladni, addig fogja a Barcelonat űzni-hajtani (ha kell euró milliókat felemésztve), amíg el nem éri a célját (és előb-utobb elfogja)! Apropó euró milliók: mert hát ugye ezen a fórumon néhány drukker szerint az is szégyen és szánalom, ha a Real Madrid az igazolásai révén megpróbálja felvenni a versenyt veletek; nos ezen úriemberektől kérdezném, hogy ők fordított helyzetben mit tennének, illetve mit várnának el a klubjuktól??? (Itt páran biztosan azt, hogy neveljenek ki egy új aranygenerációt :lol: --> a baj csak az, hogy ez maga Pep Guardiola szerint is lehetetlen, mert ilyen szerencsés körülményekre 50 évben egyszer ha sor kerül.) Szóval mit??? Azt ti se gondolhatjátok komolyan, hogy a klubvezetőink ölbetett kézzel nézik majd végig a jelenlegi helyzetet, eseményeket; vagy esetleg tán még asszisztáljanak is ahhoz, hogy még hosszú évekig ti legyetek a királyok?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2011.12.13. 19:35:19-kor.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.12.13. 17:52:51

A sikeres, gazdag és boldog emberek nem hisznek a szerencsében, sem pedig a véletlenekben, ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretnék, nem fogják a körülményekre (ők irányítják azokat), nem keresnek kifogásokat, csakis a megoldásra koncentrálnak. Mou viszonylag sikeres, pénze is van bőven, valszeg a harmadik nem stimmel nála. Komolyan mondom, kicsit hasonlítsa már össze ez alapján a két edzőt mindkét szurkolótábor, utána mindenki nézzen magába és nyugtázza a a végeredményt. :wink:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.12.13. 17:39:56

ferninho írta:
arról senki se beszél, h kikaptunk, na ismét jobb volt a Barca. Madridi részről ők ezt el is hiszik.
csak ennyit emelnék ki... :lol:


végre abba lett hagyva ez az idióta vita, erre megint fel kell hoznia valakinek és beszélni róla 1 oldalt....
Mi nem is vitáztunk semmiről, nem hiszem, h madridi szurkoló nélkül itt bármilyen vitának helye lenne, bár velük se érzem most megalapozottnak akármiről is vitázni, ezek tények. :wink:
Kép
Válasz küldése