NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.09.25. 21:56:14

kíváncsi vagyok, puhlék mennyit kapnak azért, hogy ebben a hülye 3.félidőben bohóckodnak hétről hétre..itt is pincért játszik, narancslével.
socio66

2011.09.25. 19:56:03

shutterisland írta:atyaég, mi van diósgyőrben...az a hangulat.
hát igen,irigylésre méltó.
szerdán az egerrel játszottak a kupában és itt volt a meccs,jó volt látni őket.
a hétköznap kora délutáni időpont ellenére eljött kb. 3-400 diósgyőri,érdekes volt látni őket a mi kis stadionunkban. :)
egyébként csak tizenegyesekkel estünk ki,kibekkeltük az egész meccset úgy hogy náluk talán csak a luqe nem játszott a legerősebb kezdőből.
:)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.09.25. 18:05:54

atyaég, mi van diósgyőrben...az a hangulat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.09.25. 17:56:02

Azért sokat nyom a latba ki mihez van szokva!Én úgy nőttem fel, hogy évekig kimentünk nagyfaterral minden Fradi hazai meccsre!
Órákat álltunk sorba, hogy jegyet vegyünk!Volt a Góóól műsor odatapadtunk a képernyőre és azt néztük, mert foci kb ennyi jutott el, vagy a DSF-n a Bundesliga!Most azért más a helyzet főleg az internet által gyakorlatilag a csádi megye 2-t is tudod streamen nézni!
Viszont a magyar foci és az eredmények belém rögzültek, s megnézem a magyar meccseket Lehet a színvonalról vitatkozni, főleg úgyhogy mennyi külföldit láthattunk, de olykor már túlságosan negatívan tüntetik fel a magyar bajnokságot!

Mai meccsről:
Lélektelen gyenge játék ez az 1:0 nagyon hízelgő ránk nézve, főleg ha azt veszem Lencse a gólján kívül rúgott 2 kapufát!Egyszerűen hihetetlen ez az anomália, s elkeserítő!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.25. 17:40:33

Nem hülyeség NB1-es meccset nézni de sokszor időpazarlás. :roll: Ha meg akarok nézni egy meccset, miért kapcsolnék az NB1-es meccsre, ha pl nézhetek egy Bundesliga meccset is?! Mert egy időben általában több meccset is adnak. De ha csak magyar focit nézhetnék, akkor sem biztos hogy nézném. Egyszerűen egy egy meccs nézhetetlen számomra, még a körítés sem tudja feldobni mert nincsen. :roll:
Én csak a Loki meccseit nézem meg, nem mondom hogy egytől egyig érdekes és színvonalas, de csak ez tud érdekelni.

Egyébként ha már Loki: Értékes 1 pontot szereztünk tegnap, ahogy Bob is írta Kaposváron nehéz dolga van a vendégcsapatnak. Szerencsére Coulibaly berúgta a végén a jogos büntetőt, és továbbra is veretlenek vagyunk.

Következő fordulóban jön a Diósgyőr, és aztán a Győr!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.09.25. 14:36:56

azért is szoktam nb1-es meccseket nézni, mert ugyan a játék színvonala nem olyan ütős, de sokszor szórakoztató, akár a hibák miatt is. :lol:
amikor meg a sport tv-ben behallatszódnak a szurkolók anyázásai, vagy a zajmikrofonon átjön, mikor egy játékos szitkozódik...felbecsülhetetlen. :D

ami amúgy idegesít, ez a hülye labda, amivel játszanak, olyan, mint a goofy soccerben volt a laszti.

http://img.brothersoft.com/screenshots/ ... 815-1.jpeg
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.09.25. 14:16:07

Miért lenne hülyeség NB1es meccset nézni!
Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk :lol: Persze ebben kell felnőni, én még emlékszem, hogy a Fradi pályán ha nem voltak tízezren akkor krízisről volt szó, s gödörről!Pedig a 70es 80as éveket nem láttam, amikor meg 50-70ezren voltak, no mindegy!
Győr nagyon jól áll a bajnokságban a Diósgyőr meg látványos meccseket játszik!Jó kis csatának ígérkezik, de ez nem egy klasszikus rangadó, vagy presztízs meccs!
Egyik az ország keleti fele a másik nyugat :lol: Egy Zte-Haladás vagy Loki-Nyíregyháza lenne, akkor lenne puffotatás!
De ha már NB1
érdekes az eddigi forduló!
Nyert az Újpest a mostanában kifejezetten jó Hali ellen, ez azt jelenti mi is nyerünk :lol: Paks-Pécs 4-4, hibázott a Loki (igaz Kaposváron nehéz játszani), Videoton simán nyert ZTE nagy bajban, Vasas szép hogy pontot hozott Pápáról, Honvéd meg addig nem álmodozhat nagy dolgokról, amíg Siófokról csak 1 pontokat hoznak!Nem lebecsülve a Siófokot, s tudnak nagyon jól játszani, s otthon kifejezetten veszélyesek, de ilyen nehezebb meccseket kell behúzni, ahhoz hogy elől legyél!

Ma 4kor (F1 után :lol: ) Kecskemét-Fradi!
Jó kis meccs lesz ez, a Kecsó főleg otthon nagyon támadó látványos, ezért remélem okosan hagyjuk őket s kontrából lecsapunk :lol: Hajrá Fradi
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.09.25. 14:07:24

shutterisland írta:látom lesz ma diősgyőr-győr meccs, adja a sport tv.
hülyén hangzik, de most nb1-es meccset akarok majd nézni, a játék színvonalának ellenére néha simán megnézek 1-1 meccset.

ez rangadónak számít ? már mint a két csapat neve miatt kérdezem, hogy ez amolyan presztizs meccs ? mert akkor lehet beülök elé majd :)
Nem mondom presztízs meccsnek, de a tabellán elfoglalt helyezésük alapján mondható, hogy rangadó. Főleg, hogy Diósgyőrben lesz. Lehet megfogsz majd lepődni mennyi néző van kint a meccsen, ha nem figyeled rendszeresen az Nb 1-et.
Valszeg én élőben nézem majd, mint miskolci. Szóval: Csak a Diósgyőr :) (Meg Debrecen, úgyhogy ma mindenképpen Győr ellenes vagyok :D)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.09.25. 14:01:46

látom lesz ma diősgyőr-győr meccs, adja a sport tv.
hülyén hangzik, de most nb1-es meccset akarok majd nézni, a játék színvonalának ellenére néha simán megnézek 1-1 meccset.

szerk. : hülye kérdés helyett (mert nem hiszem, h rangadó) akkor jó meccs lesz ? hangulatos ?diósgyőrben jók a szurkolók még mindig ? :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.09.18. 18:29:58

Na eltelt 20 perc kaptunk 2őt :?
Esetleges a játékunk sajnos!Legszebb az volt mikor egy oldal szabadrúgásnál Tóth Bence gondolta úgy adja be, hogy minden játékosunk középen még beszélte a figurát....Mi aztán ritkán rúgunk 2őt sajnos, de azért hátha :lol: Szép gólokat lőttek a győriek, 2 kontrából, de játékban abszolút kiegyenlített a játék!na Hajrá Fradi
Sajnos vereség lett a vége, de nézzük a pozitív dolgokat a bajnokság egyik élcsapata ellen idegenben főleg a második félidőben végig irányítottunk és támadtunk a 2 kontragólért kár, de előzetesen benne volt egy vereség a Győr ellen, viszont volt némi javulás!Kicsinek is örülni kell!
Kép
Kép
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.09.17. 17:12:43

Bob_Marley írta: Sokaknak szúrja a szemét, hogy idejött hozott 1-2 külföldit
Pontosabban 8.

És kidobtak egy Présingert, Lázárt, Lencsét, Farkast. 10 magyar távozott.

Egyszerűen nem tudtam felfogni, hogy ha 80 év után végre bajnokságot nyernek, miért vágják ki az edzőt. :roll:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.09.17. 17:00:35

Semmi közöm a Videotonhoz, de ezt már kíváncsian figyelem, hogy fogják kikészíteni szerencsétlen Sousát!
Sokaknak szúrja a szemét, hogy idejött hozott 1-2 külföldit, miközben ott az akadémiájuk, s a mostani ügy!Mészöly banda ezt nem fogja sokáig így nézni....Először majd csak be-be csúsznak a rossz eredmények, majd állítólag megromlik a kapcsolat a játékosokkal és elküldik....Same old story
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.09.17. 12:35:08

Nagyon durva mi megy a hazai sajtóban a fejeléses téma után...

Épp véletlenül odakapcsoltam a DigiSportra, Kibicek megy. Nem tudom, hogy melyikük, nem ismerem nagyon őket, elkezdte teli torokból véres szájjal szidni Sousát, hogy ilyet nem lehet csinálni, szinte halálos sérülést okoz neki, rúgják ki azonnal, és tiltsák ki Fehérvárról. Akárhogy védekezik, hazudik. Kész. :lol:

Az ilyen embereket kéne eltiltani a képernyőre kerüléstől, komolyan mondom a hányinger kerülgetett. Természetesen abban egyetértek, hogy nem kellett volna és nem volt sportszerű, csökkent is a szememben valamennyit, de azért ez mégis túlzás.

Azt mondják, hogy ez a Borbola terjesztette anno a Carewes és a Henkés cikkeket is, amiknek mint már párszor kiderült semmi valóságalapja nem volt. Vidi.hu fórumán írták, akik többen kint voltak a meccsen, hogy Borbola többször leanyázta Sousát, persze a külföldi edző meg mi mást tanulna meg először nálunk, mint az anyázást...

Mindegy, ma a Vasas ellen győzni kell, talán csitulna valamit ez a 'botrány'.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.09.16. 23:16:38

faithnomore írta:Á kicsit messze lenne de csípem a diósgyőrt és követem a mérkőzéseit.:)
Pedig már azt hittem. :) Én sem voltam kint, nem vagyok rajongó, csak elég közel lakok a stadionhoz, hogy közvetlenül értesüljek a gólokról és a bírói ítéletekről, illetve a játékvezető női rokonainak hogyanlétéről. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.16. 22:59:57

Bob_Marley írta:
Mihu írta:Ki mit szól ehhez? :roll: :roll: :roll: :roll:

Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de láthattuk már neves külföldi szakemberek nálunk ált. megbuknak!Miért?????
szerintem is kiutálni akarják
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.09.16. 22:43:01

Lionel85 írta:Akár meccsen fejel Sousa, akár nem, ez nem méltó sportemberhez és igenis kell ügyet csinálni belőle és kérjen nyilvánosan bocsánatot a portugál! Az igazságot persze az érintettek tudják, de inkább hiszek a magyarnak, 'mit is' ? keverni szerintem nem ilyennel kezdene el az ember.
fejelje meg a focirovat a portugált edzőnullát, aztán tiltsák be a népsortot.
vagy csak simán tiltsák be a népsportot. ez mostanában lazán belefér a bugiba.


mondjuk azért ezen jót röhögtem. tényleg elég kemény, h láblevágás szinten kezelik ezt a szitut az nso részéről... :D ezzel együtt egy ritka nagy türhő sousa.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.09.16. 21:55:49

Á kicsit messze lenne de csípem a diósgyőrt és követem a mérkőzéseit.:)
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.09.16. 21:20:14

Jó meccs volt...Jövő héten jön a Győr....10.000 néző...."finom" lesz :lol: :lol:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.09.16. 20:42:42

faithnomore írta:Újabb győzelem a Kaposvár ellen :) 2-1

Jó kis meccs volt Carreno-t el kell felejteni mert nagyon rossz, helyette Menü vagy Seydi inkább. Menü becserélése nagyon jó volt olyanokat csinált néha hogy csak néztem :shock: volt egy olyan csele amit magyar labdarúgásban még nem is láttam :shock:

Arze is jó meccset játszott én személy szerint kedvelem a játékát mert hoz egy kis technikás dél-amerikai focit, a gólja is nagyon szép volt, remélem a kezdőcsapatban lesz helye a következő meccseken is.
Kint voltál? :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.09.16. 20:12:37

Akár meccsen fejel Sousa, akár nem, ez nem méltó sportemberhez és igenis kell ügyet csinálni belőle és kérjen nyilvánosan bocsánatot a portugál! Az igazságot persze az érintettek tudják, de inkább hiszek a magyarnak, 'mit is' ? keverni szerintem nem ilyennel kezdene el az ember.
Kép
Kép
Kép
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.09.16. 20:05:12

Újabb győzelem a Kaposvár ellen :) 2-1

Jó kis meccs volt Carreno-t el kell felejteni mert nagyon rossz, helyette Menü vagy Seydi inkább. Menü becserélése nagyon jó volt olyanokat csinált néha hogy csak néztem :shock: volt egy olyan csele amit magyar labdarúgásban még nem is láttam :shock:

Arze is jó meccset játszott én személy szerint kedvelem a játékát mert hoz egy kis technikás dél-amerikai focit, a gólja is nagyon szép volt, remélem a kezdőcsapatban lesz helye a következő meccseken is.
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.09.15. 15:43:12

Véleményem hasonló mint messidecoé!
Teljesen más a meccsen csinálni valamit, s utána!Közben nincs barátság!Sousa is védekezett inkább megtanulta, ember nem mehet el melletted!Persze lefejelni nem kellene, ez tiszta sor, de inkább szenzációhajhászás van a dolog mögött!
Illetve már nem egy külföldi edzőnél elindult 1-1 lejárató kampány majd az eredmények sem jöttek.....
Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de láthattuk már neves külföldi szakemberek nálunk ált. megbuknak!Miért?????
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.09.15. 15:04:55

Érdekes.
Számomra az enyhítő körülmény, hogy meccs közben tette, nem sajtótájékoztatón vagy pl. az utcán. A pillanat hevében megtörténhet, persze elítélendő az ilyen cselekedet. A feljelentés szerintem erős ebben az esetben...
Félreértés ne essék nem védem a portugált, de a firkász szerintem most hatalmas balhét akar csinálni az egészből...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.09.15. 14:50:35

Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.09.12. 20:11:42

Tóth Bence nagyot játszott, nem értem Prukner miért nem játszatta eddig. A meccs embere volt nálam is, a Sport TV-nél is, remélem töretlen lesz felé a bizalom és ezt jó játékkal hálálja meg. Somalia és az első félidőben Jovanovic is jól végezte a dolgát. Csizmadia viszont gyenge volt. A ZeTe nagyon küzdött, de a Fradi hazai pályán egy ilyen kötelező győzelmet nem hagyhatott ki.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése