NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.08.29. 23:40:19

Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2011.08.29. 18:46:40

Nem szép játékkal, nem valami jó meccsen, szerencsével, de sikerült végre nyernünk, a többi nem nagyon érdekel.
Azért voltak biztató jelek. Küzdés, a hátsó alakzat egész jól mozgott, Ferkó beállítása.

Gyerünk, gyerünk Angyalföld!!!
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.29. 16:11:00

Ez itt nem edző kérdés, egyszerűen katasztrofális a csapatjáték, 3 passz nincsen sajnos, elől meg teljes dekoncentráltság!Hihetetlen, hogy lassan szeptember s van 2 pontunk....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.08.29. 12:39:51

Istenem, még egy ilyen szánalmas bajnokságot, mint ez az NB1 én még sose láttam.Vízszünet, kemény 28 fokban!!?? :shock:

Mikor ezt meghallottam, tegnap el se hittem csak mikor volt a 2. félidőben is, ott meg szánalomból röhögtem. :lol:

1.Nem kell akkor nagybetűkkel írni, meg sírni az újságíróknak, h augusztus elején, már megint nincs magyar csapat a nemzetközi fociban.Mégegyszer mondom vízszünet :lol: ez vmi hihetetlen. :twisted:

2.Lehet kifogást keresni, bár aki erre tud azt megtapsolom, de az volt a kemény, mikor öreg fiúk emlék meccset játszottak a múlt héten, és mondták h bocsi mi ebből nem kérünk nem nevettetjük ki magunkat.

3.Nem volt, tét meg nem volt olyan hajtás azon a meccsen!?Az NB1-be olyan nagy hajtás van, h nem igaz. :D
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.29. 12:31:15

zola8787 írta:Nem lett igazad szerencsére :) Hajrá Dvsc és Dvtk
Szerencsére nem. :) Így pedig nekünk is megvan 7-ből 7! Csak azt sajnálom hogy nem a következő körben lesz a Loki-Győr, mekkora meccs lenne! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.08.28. 21:36:40

L.Messi 10 írta:...
Na látod, ez az amit nem tudtam :oops: :)

Persze tudtam, hogy mindenki utálta. De mégis bajnokságot nyert velünk, kupát nyert velünk és a sopronnal. Valami csak tud. Nem pofozgatták egymást az öltözőbe, nem volt balhé. Persze az tény, hogy nem félixek meg somáliák szaladgáltak a pályán.

És még mindig szívesebben látnám, mint Selymest vagy Pruknert.

szerk.: Socio, igen ez csak ilyen álom feeling, bár már nagyon sokan lenyilatkozták, hogy itt szeretnék befejezni a pályafutásukat, remélem 33-35 évesen valamelyik tényleg itt fejezi be. Mert Lisztes is már 30+os és még mindig többet ér, mint 1-2 játékos.

A Pintér témához pedig még annyit, hogy szívesen néznék el egy olyan embert, aki ízig-vérig fradista, és pintér az.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
socio66

2011.08.28. 21:35:05

lipcsei csak egy ideális,saját nevelésekkel teletűzdelt,de minimum magyar maggal rendelkező fradihoz lenne jó választás,ezzel a csapattal szerintem nem tudna mit kezdeni.
nem tudom kit tudtok majd padra ültetni,de szerintem épeszű edző nem vállalja el ezt a csapatot,itt hosszútávon csak bukni lehet.
az elvárások és a körülmények nincsenek összhangban.
prukner hozott tavaly egy bravúros bronzérmet(azt hiszem détári tavaly a tizedik hely körül várta a csapatot),aztán idén néhány rossz meccs után mennie kellett,pedig nyilvánvaló volt hogy nem ő a hibás,ez azóta be is bizonyosodott.
és belőlük megvenni Gerát vagy Tőzsért vagy Husztit.
gondolom ez csak valami fantasy eszmefuttatás volt,de akkor is.
gera a premier league-ben játszik,tőzsérék most jutottak bl-be, huszti pedig ha más nem is,szénné keresni magát a zenitnél.
akik kijutnak külföldre,azokat amíg tehetik ott is maradnak,nemhogy ezek a játékosok,akik ráadásul viszonylag nívós helyen vannak.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.08.28. 21:29:35

FtcSikiHun írta: szerk2.: Akiket említettél, Ranilovic, Morales, meg akik tényleg nem tudják ki az a Lipcsei, vagy mi az a Fradi, azok takarodjanak is el :)
Nagyjából egyetértek, de ezt különösen adom!

"Pintér Attila érkeztével alapvetõen megváltozott a csapatnál végzett edzésmunka, és egyre kevesebb munkát végeztünk. Az edzések többségén alig mozogtunk, inkább csak álldogáltunk és az úgynevezett tolódásos védekezést gyakoroltuk úgy, hogy az edzõnk mászkált a pályán és egyenként rángatott minket. Többször fordult elõ sérülés amiatt, hogy lemerevedtünk a hosszú áldogálásban. A nem megfelelõ edzésmunka miatt a csapat egyre rosszabb erõállapotba került, és egy idõ után többen arra kényszerültünk, hogy külön, egyéni edzéseket végezzünk szabadidõnkben.Felmerült az is, hogy túl kényesek vagyunk és túlságosan érzékenyek edzõnk viselkedésével szemben. Szeretnénk elmondani, hogy a játékos minden esetben kiszolgáltatott helyzetben van, ha játszani szeretne, éppen ezért sok mindent elvisel egy edzõtõl. Éppen ezért elviseltük azt, hogy Pintér Attila számos alkalommal még köszönésre sem méltatott játékosokat. Volt több olyan játékostársunk, akihez hetekig nem szólt, akinek nem köszönt. Elviseltük azt is, hogy az edzéseken nem szólított a nevünkön minket, hanem csak mint a kutyáknak füttyentgetett nekünk. Azt azonban már mindannyian megalázónak tartottuk, hogy például Leandrot rendszeresen Elton brazilként emlegette és szólította, de ez persze csak egy kiragadott példa, hiszen számos játékostársunkat alázta meg ehhez hasonló módon. Vezetõedzõnk nyilvánosan hirdette, hogy egységes csapatot kíván kialakítani, miközben az öltözõben ennek ellenkezõjére törekedett. Elõször felszólított bennünket arra a tavaszi rajt után, hogy közösítsük ki Tököli Attilát, ne beszéljünk vele. Ezt a csapat nem tette meg, de játékostársunk ennek ellenére hetekig nem léphetett pályára csak csereként, miközben végig kellet néznünk, hogy értékes pontok sorát veszítjük el. Ennél is súlyosabb eset volt, amikor egyik játékostársunkat megpróbálta spiclinek beszervezni és az öltözõi szobában egy papírt tett elé, amiben arra kérte, hogy jelölje meg azokat a játékosokat, akik szerinte úgymond ellene játszanak. Természetesen ilyen senkinek nem fordult meg a fejében, a gyengébb játéknak nem ez volt az oka. Játékostársunk a felvetést is elutasította, de akkortól mindannyian tudtuk, hogy milyen mentalitású emberrel van dolgunk. Ettõl a pillanattól végleg megromlott a viszony köztünk és Pintér Attila között. Vezetõedzõnk több alkalommal is azzal fenyegetett bennünket, hogy a nyilvánosság elé tárja fizetésünket, és számos más gyerekes módszerrel próbált bennünket zsarolni, vagy gyerekes dolgokat kényszerített ránk. Imádkoznia kellett a nem hívõknek is, ugyanakkor a közös ima után percekkel a legtrágárabb Istenkáromlást kellett végighallgatnia a mélyen hívõ játékosoknak is az edzésen. A bajnok és kupagyõztes csapat játékosaiként szeretnénk leszögezni, hogy a fenti sérelmeken, a csapategység megbontására irányuló törekvéseken túlléptünk és a szurkolók, illetve a Ferencváros iránt érzett elkötelezettségbõl megpróbáltunk minden megtenni a sikeres szereplésért. Sokat elmond vezetõedzõnkrõl, hogy az általa az öltözõben csak Múmiának nevezett, és lekicsinyelt Garami Józsefnek nem köszönte meg a bajnoki cím megnyerését, holott elõzõ edzõnk sokkal többet tett ezekért a sikerekért, mint õ. A Magyar Kupa döntõje elõtt és a sorsdöntõ Debrecen elleni mérkõzés elõtt tõlünk játékosoktól kért segítséget a taktikára vonatkozóan, miközben korábban számos alkalommal durván trágár módon reagált a taktikára vonatkozó felvetéseinkre. A Debrecen elleni utolsó mérkõzés elõtt Pintér Attila és Farkas József az öltözõben egymással beszélték meg a taktikát, miközben a csapat testületileg átvonult a másik öltözõbe, hogy ott egymással megbeszéljük a teendõket és egymást hangoljuk a meccsre. A bajnoki hajrában a Sopron elleni mérkõzés második félideje elõtt már arra kényszerültünk, hogy a játékoskijáróban megbeszéljük, hogy nem foglalkozunk, a számunkra állandóan ellentmondásos utasításokat adó vezetõedzõnkkel és azt játszuk, amire magunktól képesek, vagyunk, amit mi jónak látunk. Ugyanez történt Siófokon, Újpesten és a Debrecen ellen is."
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.08.28. 21:16:55

L.Messi 10 írta:Persze, hogy normális játékos is kellene, és nem csak tucatlégiósok, és olyanok akik itt Kaposváron se tettek csodát, csak azt mond meg nekem, hogy miért kell egy olyan nagy tamást kinevezni, aki a Tanár úr segítőjeként se tudta azokat a játékbeli hibákat korrigálni, mint most. Mivel lett jobb azzal, hogy elment Prukner? Lipcseit pedig nem merném még bedobni a vízbe. Mert lehet, hogy 1-2 játékos példaképként tekintene rá, és tudna nála hozni valamennyi teljesítményjavulást, de egy Ranilovic, egy Morales azt se tudja, hogy "ki a fene ez?".
Gondolom még nem egyeztek meg az új edzővel, és éppen ezért Nagy Tamás a megbízott edző. De legalább már annyival jobb lett, hogy 3 külföldi volt csak a kezdőnkbe. Itt egyébként csak Pintér Attila tudna rendet tenni.
Lipcseit még a vezetőség sem meri bedobni.

Más:

Játékosaink nagy része a lefújás után az öltözőbe rohant.
Mindössze Jova,Fülöp, Otten, Csizmadia és Sváb volt az akiben volt annyi, hogy a szukolók előtt vállalják a mai vereséget.
Mindezt az akkor még a szektorban tartózkodó pár száz szurkoló is értékelte, ők nagy részben tapsot és nem füttyöt kaptak.
Reméljük mindeközben a többiek legalább szégyenkeztek az öltözőben és elgondolkodtak azon, hogy ez a teljesítmény elfogadhatatlan Ferencváros mezben.

szerk.:
A lényeg:

Van két NB 2-es szintű csapatunk!Egy szerethető,meg a másik!

szerk2.: Akiket említettél, Ranilovic, Morales, meg akik tényleg nem tudják ki az a Lipcsei, vagy mi az a Fradi, azok takarodjanak is el :)

Most elég valószínű, hogy egy finn válogatott játékos jön hozzánk Juha Hakola néven. Ha olyan jó elől, mint Otten hátul, akkor nem lehet rossz :D
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.08.28. 21:13:48

Persze, hogy normális játékos is kellene, és nem csak tucatlégiósok, és olyanok akik itt Kaposváron se tettek csodát, csak azt mond meg nekem, hogy miért kell egy olyan nagy tamást kinevezni, aki a Tanár úr segítőjeként se tudta azokat a játékbeli hibákat korrigálni, mint most. Mivel lett jobb azzal, hogy elment Prukner? Lipcseit pedig nem merném még bedobni a vízbe. Mert lehet, hogy 1-2 játékos példaképként tekintene rá, és tudna nála hozni valamennyi teljesítményjavulást, de egy Ranilovic, egy Morales azt se tudja, hogy "ki a fene ez?".
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.08.28. 21:05:01

L.Messi 10 írta: Csak azt nem értem, miért kell ezt a senkiházi nagy tamást erőltetni?
Szerintem először normális játékos kéne :? Van is egy csodás elméletem, majd felhozom Facebook Gábornak.

Eladjuk a következő játékosokat: Maróti, Rósa, Félix, Oláh, Ranilovic, Alison, Pölöskey, Morales (talán), Andrezinho, Abdi és belőlük megvenni Gerát vagy Tőzsért vagy Husztit. Ha kijön akár kettőt is. Megszüntetni az NB2es csapatot, arra se menne pénz, az ottaniakat mind az első csapatba, és akkor nem esnénk ki. Így már várom a rigmust, hogy Nb2 keleti csoport.

Aztán jöhet edzőnek Lipcsei Peti (adnánk neki 2-3 évet), és nem érdekelne, hogy 2-3 meccsen kikapnának, mert tudnám, hogy rutintalan, és szinte biztos lennék benne, hogy a fiatalok, és még egy páran megszakadnának azért a zöld-fehér címerért a mellükön.
Hidd el, a vereség is könnyebben meglenne bocsájtva, ha játszanának, küzdenének. És néhányan meg vannak lepődve, hogy megy a "k.rva gyenge", "mi a f.sz van veletek" , "xy te állat ... anyádat" és a különböző rigmusok. Ez a csapat nem is érdemli meg a biztatást. 5-6 meccsen keresztül, úgy szurkoltak, kiabáltak stb. mint Magyarországon kevés tábor. A Haladás elleni meccsen, ahol azért már nagy volt a baj, azon a meccsen volt a legtöbb néző az NB1 azon fordulójában. Még így is.

De így, hogy komolyan, sétálnak a labdáért, üres kapura nem lövik be, Rósa nem tudja lekezelni a labdát, Oláh 1 az 1ben passzol, ez. tragédia.

Jova-Fülöp-Grúz-Otten-Sváb; Vass/Fitos-Peszmeg/Junior-Tóth-Tőzsér; Varga-Bölcsföldi.

Köszönöm aki elolvasta. :)

Ferencváros Mindhalálig!
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.28. 18:57:08

Aki értelmes magyarázatot ad arra, hogy miért Rósa végzi el a pontrúgásokat-tehát még csak nem is arra, mit keres rajta a Fradi mez-annak utalok egy db murinnyó matricát.
Oláh, Rósa, hihetetlen hulladék mindkettő. Lehet hogy a két renitens nem tudott viselkedni, de ha e kettő helyett játszanának, tuti nem a Vasas vezetne...áh, mindegy is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.08.28. 18:29:24

Barcaman14 írta:
Messa írta: Danilo 6 gólos, és vezeti az NB1 góllövőlistáját, idén eddig csak büntetőből volt eredményes. :roll: :lol: 'magyarfoci' így szeretlek.
Ez tényleg elég érdekes. 7 forduló alatt 6 büntető gól?! :roll: :D Egyébként a büntető jogos volt, a meccset viszont nem láttam.

Nah és akkor ma Loki-Újpest! Jó lenne zárkózni a Győrhöz, elképesztő mit művelnek. De ma van egy olyan érzésem hogy nagy meglepetés születik, de ne legyen igazam. Nem írnám le a lilákat, és reméljük a csapat sem teszi meg, mert akkor bajban lehetünk.
Nem lett igazad szerencsére :) Hajrá Dvsc és Dvtk
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.28. 18:23:18

Vasas - Fradi 4. percben 1-0. Felkötöm magam... :cry: :cry:
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.08.28. 11:00:59

Csak a DIÓSGYŐR!!!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.28. 09:50:37

Messa írta: Danilo 6 gólos, és vezeti az NB1 góllövőlistáját, idén eddig csak büntetőből volt eredményes. :roll: :lol: 'magyarfoci' így szeretlek.
Ez tényleg elég érdekes. 7 forduló alatt 6 büntető gól?! :roll: :D Egyébként a büntető jogos volt, a meccset viszont nem láttam.

Nah és akkor ma Loki-Újpest! Jó lenne zárkózni a Győrhöz, elképesztő mit művelnek. De ma van egy olyan érzésem hogy nagy meglepetés születik, de ne legyen igazam. Nem írnám le a lilákat, és reméljük a csapat sem teszi meg, mert akkor bajban lehetünk.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.08.27. 22:35:03

Honvéd 1-0 Videoton

Undorító. A labdarúgás szégyene, hogy ezt a meccset megnyerte a kispest. Ölték, csalták a focit, tördelték ahol csak tudták.

1(!) darab kaput eltaláló lövés, 11-esből(!)...

Danilo 6 gólos, és vezeti az NB1 góllövőlistáját, idén eddig csak büntetőből volt eredményes. :roll: :lol: 'magyarfoci' így szeretlek.

Akassou meg egy barom. Remélem kap vagy 5 meccset, 2 centiről szemközt köpi Horváthot...

Kassainak meg nem való az NB1. Tisztelem, és baromi büszke voltam rá, hogy BL döntőt vezetett, de itthon, ahol a játék helyett a duma megy, nem képes jól fújni. 1 full szabályos gólt vett el tőlünk.

Supka: "Emberhátrányban önkéntelenül is visszább álltak a játékosaim, azonban több alkalommal is növelhettük volna az előnyünket. Mindent megtettünk a 3 pontért, és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést."

Ez az ember amellett hogy vak, még hülye is. Majdnem 40 percet játszottak emberelőnyben. :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.08.27. 22:07:08

Magyar játékvezetés... Köszönöm hogy vagy nekem.
Kaposvár-Paks összefoglalót ajánlom mindenkinek a holnapi 3. félidőben.
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.08.26. 23:45:37

http://kivulallo.blog.nepsport.hu/archi ... zt_uzente/
Hát menjetek ti a .... Így kell elrontani több ezer ember szórakozását! Abba nem gondolt bele tisztelt samu istván, hogy van aki bizonyos okokból kifolyólag csak a meccs napján tudja megvenni a jegyeket?...
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.08.26. 20:52:12

VargaAron írta:ETO - ZTE 5-1
Örülhet a ZTE hogy megúszta ennyivel, ETOnak vagy 30 kapuralövése volt... Csank búcsúmeccse volt valszeg...
1, A meccset nem láttam, arról nem tudok nyilatkozni.
2, Csankot elküldeni, a legnagyobb hiba lenne. Arról nem Ő tehet, hogy ilyen lusta, fatökű a banda (tisztelet a kivételnek). A sok zsoldost kellene elzavarni a viharba.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.08.26. 20:03:54

ETO - ZTE 5-1
Örülhet a ZTE hogy megúszta ennyivel, ETOnak vagy 30 kapuralövése volt... Csank búcsúmeccse volt valszeg...
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2011.08.26. 16:50:23

http://sportgeza.hu/futball/2011/08/25/ ... _detariek/
Elgondolkodtató nagyon, amit a magyar futballközegről mond....én egyet is tudok érteni vele....ha már szóba került a Sousa-s cikk.... :wink:
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.08.26. 16:01:54

Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.08.24. 00:18:56

FtcSikiHun írta:
L.Messi 10 írta: Ezt nem értem... Hogy lehet teljesítményfüggően meccsre járni? Na mindegy.

szerk.: Nem fogok 300 km-et utazni azért, hogy lássak egy lélektelen f.s vereséget.
A vezetőség megköszönheti, hogy van ember aki még kimegy ezekre.

szerk2.: A hír meg szerintem kacsa.
1.Azt hittem fővárosi vagy
2.Remélem igazad van. Először játékosok kellenének. Prukner keze alatt is meg lehetett mondani, hogy itt nem edzőgond van...
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.08.24. 00:04:42

L.Messi 10 írta: Ezt nem értem... Hogy lehet teljesítményfüggően meccsre járni? Na mindegy.
Majd ha a szívüket kiteszik a pályán, akkor kijárok a meccsükre. Kapjunk ki 5el, de legalább lássam, hogy ott döglenek meg azért a a címerért, ami a mellükön van. Ők nem tudják mit jelent fradistának lenni, és milyen érzés ez nekünk szurkolóknak. Hogy meccsenként van 2 ziccerünk, de nincs 3 normális passzunk, nincs normális játékosunk, és le se szrják a meccset. Kikapnak, öltözőbe elröhögcsélnek, talán verekednek, aztán beülnek egy bárba koktélozni.

Mindegy volna kiállnunk focizni a női kézilabda csapatunkkal, ők megdöglenének a pályán. Lehet beraknánk védekezőközéppályásnak Szamoránszky Piroskát lehet több ellenfél támadás elakadna rajta, mint Maróti Bélánkon. meg lehet az ellenfél elkábulna meglátnák rövid ujju rövid nadrágban Zácsik Szandrát, Szucsánszki Zitát, Szádvári Krisztát, Szarka Adrient, Kovacsicz Mónikát stb.

szerk.: Nem fogok 300 km-et utazni azért, hogy lássak egy lélektelen f.s vereséget.
A vezetőség megköszönheti, hogy van ember aki még kimegy ezekre.

szerk2.: A hír meg szerintem kacsa.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Válasz küldése