Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.08.24. 18:17:26

Azért Casillas változatlanul úriember. Igaz, hogy a meccs utáni nyilatkozatnál elkapta a hév (gyorsvonat :)), de azóta a válogatott és a Real csapatkapitányához méltóan úriemberként elnézést kért, és mindent megtesz, hogy elsimítsa az ellentéteket. Respekt neki!
=D> =D> =D>

Lehet, hogy mégsem volt teljesen alaptalan az a pletyka, hogy Mourinho el akarta venni tőle a csk karszalagot? :-k Elvégre Casillas már bőven Mourinho előtt itt volt és bizonyított, nem neki köszönhette, hogy valaki lett. Remélem, még bőven Mourinho után is marad és ez mihamarabb bekövetkezik. [-o<
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.08.24. 18:10:24

ab1daL írta:De leginkább Balotellit nézegetném el habfehérben. :D
Na ő még Mourinhonak is túl csökött agyú volt, sztem Jo5é azonnal feltenné az első manchesteri repülőre

Van Bommel meg szerintem EZZEL a kézmozdulatával egyértelművé tette, hogy játszana-e Madridban
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.24. 18:03:26

Nazario írta:
Tocy írta:Különben szerintem abszolút beleillene még Ibrahimovic, De Jong és Van Bommel is a képbe. Igazából egy Ramos,Pepe,Carvalho,Marcelo-Xabi, De Jong, Van Bommel-CR,Ibrahimovic,Adebayor kezdő tökély lenne Mounak.
Meglehet. Kérdés, hogy az egykori Barcások játszanának-e Madridban.
Figo és Saviola után, pláne ahogy Ibra távozott, simán...Van Bommelről szintén simán elképzelem :)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.24. 18:00:09

visca el barca írta:
Tocy írta:Igazából egy Ramos,Pepe,Carvalho,Marcelo-Xabi, De Jong, Van Bommel-CR,Ibrahimovic,Adebayor kezdő tökély lenne Mounak.
hahaha :D és tényleg :D igazából már csak egy jó kapus kellene, ha jol tudom anno toldonak volt egy jó pár kungfu mozdulata...
Tim Wiese az emberünk. :D De leginkább Balotellit nézegetném el habfehérben. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2011.08.24. 18:04:53-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.08.24. 17:57:26

Ahogy DelaBarca írta, a "pito" "annyit jelent, "paszulyka", amit átvitt értelemben használnak. Kiegészíteném azzal, hogy "kispöcs", "fütyike" értelemben használják. Mourinho teljesen tisztában volt az egésszel, és elképesztő, hogy a média erre az arroganciára rá se hederít. Ez egy abszolút proli stílus, Mourinhonak sikerült a "királyi gárdából", a habfehér úriemberek csapatából és szurklóikból egy utolsó, füstös prolicsapatot és csatornatöltelék-színtű bandát csinálnia.

Na, ezt nem lehet megbocsátani neki!

Barca-drukkerként!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atomot Nekik! 2011.08.24. 18:03:23-kor.
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.08.24. 17:53:37

Tocy írta:Különben szerintem abszolút beleillene még Ibrahimovic, De Jong és Van Bommel is a képbe. Igazából egy Ramos,Pepe,Carvalho,Marcelo-Xabi, De Jong, Van Bommel-CR,Ibrahimovic,Adebayor kezdő tökély lenne Mounak.
Meglehet. Kérdés, hogy az egykori Barcások játszanának-e Madridban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.08.24. 17:53:36

Tocy írta:Igazából egy Ramos,Pepe,Carvalho,Marcelo-Xabi, De Jong, Van Bommel-CR,Ibrahimovic,Adebayor kezdő tökély lenne Mounak.
hahaha :D és tényleg :D igazából már csak egy jó kapus kellene, ha jol tudom anno toldonak volt egy jó pár kungfu mozdulata...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.24. 17:51:00

Különben szerintem abszolút beleillene még Ibrahimovic, De Jong és Van Bommel is a képbe. Igazából egy Ramos,Pepe,Carvalho,Marcelo-Xabi, De Jong, Van Bommel-CR,Ibrahimovic,Adebayor kezdő tökély lenne Mounak.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.08.24. 17:28:56

ab1daL írta:"Mourinho a legjobb edző a világon, mindig is ezt mondtam. Az az álmom, hogy egyszer Vele dolgozhatok, de jelenleg boldog vagyok a Galatasaray játékosaként. Remélem nyerni tudok este a Galataval , ezután pedig Madridban Mourinhoval." - nyilatkozta Felipe Melo az AS-nek.

"Olyan vagyok, mint Mourinho. Erős személyiségű srác, aki nem szeret veszíteni. Ezek normális dologok a fociban. Ha nem tetszik ez a fajta futball, jobb ha az idődet teniszezéssel töltöd" - folytatta mondandóját Melo a Spanyol Szuperkupával kapcsolatban.

Érzi, hogy ebben a Madridban helye lenne. :D
Mellé még beszerezhetnék a dán favágók legnagyobb tehetségét aki két rúgásból kidönt egy mamutfenyőt Poulsent. Tökéletesen illene mourinho rendszerébe. Pepével örökbe fogadnák egymást.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.24. 17:23:44

"Mourinho a legjobb edző a világon, mindig is ezt mondtam. Az az álmom, hogy egyszer Vele dolgozhatok, de jelenleg boldog vagyok a Galatasaray játékosaként. Remélem nyerni tudok este a Galataval , ezután pedig Madridban Mourinhoval." - nyilatkozta Felipe Melo az AS-nek.

"Olyan vagyok, mint Mourinho. Erős személyiségű srác, aki nem szeret veszíteni. Ezek normális dologok a fociban. Ha nem tetszik ez a fajta futball, jobb ha az idődet teniszezéssel töltöd" - folytatta mondandóját Melo a Spanyol Szuperkupával kapcsolatban.

Érzi, hogy ebben a Madridban helye lenne. :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.24. 17:08:14

Nagyon régota figyelem a focit és azt kell mondanom, hogy cukkolás mindig volt és lesz is. Biztosan Messi is kinézett Moura amikor olyan volt a szitu. De oda - vissza ez belefér. Gondolom évtizedek ota ez van. De Mou szellemisége és agresszivitása ráragadt a csapatra is . Ilyen Pepe féle hentesek nem játszhattak volna mondjuk DelBosqe alatt, de ilyen mentalitás sem lehetett régebben. Vesztiteni is tudni kell, mert ha nem akkor nem szabad pályára lépni sem. A szurkolók meg mindig beszólnak, mindenütt - belefér. Csak a Mounál nem kaphat ki a csapat csak ugy egyszerüen, annak oka kell, hogy legyen, ráadásul olyasmi ami rajta kivül álló és igazságtalan. Ez nem normális dolog. De a legjobban a Reál vezetésén csodálkozom, hiszen hagyják, hogy lejárassák a csapat nimbuszát.
Fecó
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.24. 17:06:39

K900 írta:Azt hiszem Calderón nyilatkozta a napokban, hogy "Zsozé Műgringó" az elnök és az edző is egyben a Madridnál.Szerintem van benne valami. :lol:
Aha, viszont mikor Perez volt elnök, és edző egyben, az sem volt jobb, sőt! Amúgy meg pont Calderónnak kéne bekussolnia szvsz, az ő idejében volt a leggyengébb a Madrid az elmúlt 10 év során, nagyon leépítette őket.
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.08.24. 16:08:41

Subinho írta:mivel 35 éves vagyok, valószínű José hamarabb elpatkol, mint én. Nos, akkor pezsgőt bontok az tuti!!! :twisted:
Ezek alapján csak testileg vagy 35 éves. Nem semmi. Én azt tanácsolom Neked, hogy ne vedd annyira a szívedre, mert rámehet az egészséged és akkor José lesz a befutó.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.08.24. 15:08:33

Nem tudom a reálnál miért lepődtek meg a vizsgálaton. Azt hitték műringyó csak úgy minden következmény nélkül belenyúlkálhat bárki szemébe? Vagy azt hitték majd jót röhögnek rajta és annyival elintézik, hogy milyen jó fej ez a Mou?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.08.24. 14:47:20

ALEXDP írta:
MessiFan írta:Nevetséges ami ott megy.. Szvsz a sértegetésből ésa provokálásból a Real sem maradt ki aznap este. Nem hinném hogy ott ültek a kispadon és hallgatták. Na de mind1. Murinho ha nyer, akkor feltartott kézzel rohangál a Camp Nou gyepén, ha pedig kikap, akkor kifogásokat keres + ezek szerint bántalmazza is a másik csapat tagjait.
Igen, ez ettől szép, pedig ha végignézzük a történteket az elmúlt 6-7 meccsről, asszem több mint egyértelmű az egész saga mibenléte...
Abszolút: az, h folyamatosan mi nyerünk! :D
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2011.08.24. 14:12:50

Azt hiszem Calderón nyilatkozta a napokban, hogy "Zsozé Műgringó" az elnök és az edző is egyben a Madridnál.Szerintem van benne valami. :lol:
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2011.08.24. 14:04:44

Amióta Mourinho az edzőjük, és elkezdték a pampogást, nagyon rühellem a Madridot. Amikor nyernek, akkor kummajók, ha kikapnak az csak is a bírók hibája... Mourinho, hogy képzeli, hogy ilyet mond egy kollégájára, hogy "nem ismerem EZT" a kutyának nem mondd ilyet az ember...
A madridisták pedig teljesen megvannak róla gyöződve, hogy minden bíró ellenük fúj, minden minden ellenük van... Borzasztó népség lettek... :D
..................................
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.24. 13:47:56

ez hihetetlen ami már itt folyik... egyszerűen nem hiszem el!!! ez a szánalmas őstulok és a hentes favágó bandája!!! azt nem értem csak, hogy Kaká és CR7 mi a büdös fenéért nem megy onnan el!!! jobb bunkózni, mint címeket nyerni?????
Mourinho eddig is igazi paraszt volt, de ekkora bunkó nem lehet, hogy "Pito vagy mi, nem ismerem ezt..." Hát ez valami hihetetlen és érthetetlen számomra!!!
MEDDIG MEHET MÉG EL A MADRID ÉS MOURINHO BÜNTETLENÜL!!!!!!!! KIK ŐK, HOGY NEKIK MINDENT SZABAD, BÁRMIT MEGTEHETNEK!!!!!!!!!!!!!!
inkább nem részletezem jobban, mert az egy kb. 2 soros tömény káromkodás lenne!!!!!!!
mivel 35 éves vagyok, valószínű José hamarabb elpatkol, mint én. Nos, akkor pezsgőt bontok az tuti!!! :twisted:
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2011.08.24. 13:00:16

MessiFan írta:Nevetséges ami ott megy.. Szvsz a sértegetésből ésa provokálásból a Real sem maradt ki aznap este. Nem hinném hogy ott ültek a kispadon és hallgatták. Na de mind1. Murinho ha nyer, akkor feltartott kézzel rohangál a Camp Nou gyepén, ha pedig kikap, akkor kifogásokat keres + ezek szerint bántalmazza is a másik csapat tagjait.
Igen, ez ettől szép, pedig ha végignézzük a történteket az elmúlt 6-7 meccsről, asszem több mint egyértelmű az egész saga mibenléte...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.24. 12:03:45

Nevetséges ami ott megy.. Szvsz a sértegetésből ésa provokálásból a Real sem maradt ki aznap este. Nem hinném hogy ott ültek a kispadon és hallgatták. Na de mind1. Murinho ha nyer, akkor feltartott kézzel rohangál a Camp Nou gyepén, ha pedig kikap, akkor kifogásokat keres + ezek szerint bántalmazza is a másik csapat tagjait.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.24. 11:51:27

A Real Madrid ezt követően szintén közleményt adott ki, melyben nehezményezte a szövetség döntését, és TÁMADTA a Barcelonát, mely szerinte „provokálta, sértegette, inzultálta, illetve agresszivitást tanúsított a Real Madriddal szemben, amit el kellett viselnie a Real Madrid játékosainak, edzői csapatának és más tagjainak a pályán belül és az öltözőfolyosón egyaránt.”

Ezek beteg emberek, de aki ezekkel szimpatizál az is.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
adam_1519
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2008.12.07. 18:56:20
Tartózkodási hely: Győr

2011.08.24. 10:25:23

Erre nincs már szebb szó mint az, hogy SZÉGYEN !
Komolyan még ő nekik áll följebb, hogy mélyen "tisztelt" edzőjük belenyúlt Villanova szemébe, és erről az egészről mi tehetünk, mert mi gerjesztettük ki ezt.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.24. 10:15:31

http://hircsarda.blog.hu/2011/08/23/mou ... _folytatja

Az aktualitásokhoz hozzászólva pedig az a jó, hogy ezt a rengeteg agyhalott baromságot és gyökérkedést amit madridi oldalról művelnek 1,5 éve, már nem csak mi látjuk (így), hanem az egész világ.

2006ban, 2009ben, 2010ben sem gondoltam volna, hogy fogom még jobban sajnálni a madridisták értelmesebbjét. De.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.23. 21:46:31

soadroli írta:"A klub reméli, hogy a szövetség figyelembe veszi a provokációt, megaláztatást, inzultálást és agressziót, aminek a csapat játékosai és az edzői stáb is ki volt téve mind a pályán, mind pedig az öltözőbe vezető úton. Ezek az események voltak a sajnálatos incidensek okozói."
Real Madrid én így szeretlek :lol:

Nekem ez a kedvencem:

"A Real Madrid CF ezután is minden erővel azon lesz, hogy megvédje a klub által képviselt értékeket, és mindig törekedni fog a klubok és institúciók közötti maximális együttműködésre."

Ha ez jelenti a madridi értékeke, amiket zsozé csinált...
Forca Barca!!!!
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2011.08.23. 20:57:38

[/quote]
Szerk.: soadroli! Az semmi. Itt a lényeg: A Real Madrid CF meglepetten tapasztalja, hogy a kivizsgálás öt nappal a mérkőzés után lett elrendelve, és mindössze pár órával azután, hogy az FC Barcelona elnöke nyilvánosan követelte a Spanyol Futball Szövetségtől, hogy járjon el megfelelően az ügyben.

Megy a sárdobálás, bírózás, meg Rosell Villarral sugdalózott, de az RFEF tagja meg Perez, úgyhogy sírok a mai Real Madridon :lol:
[/quote]

Nem mertem belekezdeni, de körbeolvasgattam erre is arra is...
Félelmetes!
Mármint meglepődés az Ő! részükről, továbbmegyek, kifogások a már meglévő és a várható ítéletek ellen stb...
Talán nyílt levélben elnézést kérhetne a Barcelona ugy alles,nem?
Válasz küldése