Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.30. 20:54:14

blanee írta:
Boixos írta:...
Schuster és Pellegrini egyáltalán nem volt nagy név, közük nme volt megalomániához. Ráadásul Schuster pont egy nagy madridista is volt, aki ismerte a klub hagyományait. Az amit leírsz, hogy miért nem találunk ilyen embert pedig ott sántít, hogy attól, hogy még ilyen tulajdonságokkal rendelkezik, abból távolról se következik egyenesen, hogy győztes lesz, meg trófeákat nyer. Jól mutat meg minden, de a győzelem kell egy ekkora klubnál. Szóval nem olyan könnyű találni hasonlót, tisztelet a barcának, amiért ki tudta nevelni nektek guardiolát, de hogy pont ő a nyerőember, hogy ilyen edzőtök legyen, ehhez nagy mázli kell a hagyományokon túl is.
természetesen nem evidens, h egy saját ember egyből győztes lesz, de rengeteg olyan plusz motivációval rendelkezhet, ami egy kívülről jött embernél nincs, nem lehet meg. guardiola a fakó edzője volt amikor kiemelték, és sztem egyáltalán nem volt egy világverő nimbusz a háta mögött. ahhoz, h akkorát szakítson amekkorát, ehhez sztem nem elsőroban mák kellett, hanem inkább az a filozófia, ami a barcát körülveszi, ez a madridnál már régen nincs meg. suszter egyébként legalább akkora barcelonista, mint amekkora madridista volt, sztem vele is egyértelműen mellényúltak, nála addig ment a bugi, amíg capello hatása tartott (na, ha őt megtartottátok volna, akkor biztos, h keményebben fel kellett volna kötnünk a gatyánkat, mert az a faaszi nemcsak beszélt, hanem dolgozott is keményen, elsősorban a fejekben). pellegrini pedig évek óta bizonyított a villarreallal, de a madridhoz, vagy inkább az ottani fílinghez kevés volt.

kiváncsi lennék, h mit csinálnátok mondjuk michellel, akit hagynának dolgozni és egy normális elnökkel, nem egy ilyen elbillent pöxxel - aki egyébként egyszer már teljes joggal megbukott -, mint perez.
bár ez sem menne egyik pillanatról a másikra, úgyhogy tuti, h marad az elkrt évek után komplett sorokat cserélünk-hozzáállás meg egy új vki, akinek ismételten olyan elvárásokkal kell szembenéznie, amik jóformán teljesíthetetlenek.
de ez a maradjon a ti bajotok. 8)

szerk. még csak annyit, h suszter és pelle pont arra volt jó, h a megalomán vádakkal szemben belengesség őket, h ugye mégsem vagyunk azok. nem a túrót nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boixos 2011.04.30. 21:24:57-kor.
PUYOL-XAVI-INIESTA
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.30. 20:36:17

Boixos írta:természetesen most is mindenki ellenük van, egy világösszeesküvés zajlik azért, h megborítsa a madridot. mint a startrek b+...

egyébként nem értem, h a madridnál miért nem tudnak találni egy olyan maximálisan elkötelezett, a klubjukban felnövő és azt minden szinten ismerő, edzői képesítéssel rendelkező embert, mint amilyen nálunk guardiola? dobálóznak itt a nevekkel, odavisznek mindenféle bohócot, kiszórnak egy valag pénzt tulajdonképpen a semmiért. el kellene felejteniük a megalomániát és onnantól talán masszívan feljöhetnének. az uccsó ilyen emberük delbosque volt, emlékezhetünk rá, h milyen eredménnyel melózott az öreg.
viszont ha ezen a hozzáálláson változtatnának, akkor már nem a realmadridról beszélnénk.
Schuster és Pellegrini egyáltalán nem volt nagy név, közük nme volt megalomániához. Ráadásul Schuster pont egy nagy madridista is volt, aki ismerte a klub hagyományait. Az amit leírsz, hogy miért nem találunk ilyen embert pedig ott sántít, hogy attól, hogy még ilyen tulajdonságokkal rendelkezik, abból távolról se következik egyenesen, hogy győztes lesz, meg trófeákat nyer. Jól mutat meg minden, de a győzelem kell egy ekkora klubnál. Szóval nem olyan könnyű találni hasonlót, tisztelet a barcának, amiért ki tudta nevelni nektek guardiolát, de hogy pont ő a nyerőember, hogy ilyen edzőtök legyen, ehhez nagy mázli kell a hagyományokon túl is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.04.30. 20:23:16

Subinho írta:most olvastam:
"Példátlan háború van kialakulóban a Barcelona és a Real Madrid között, miután a csütörtöki nap folyamán mindkét klub közleményben tudatta: ellentétes okokból feljelentéssel él az UEFA Fegyelmi Bizottságánál."
Az utóbbi években már egész jó volt a kapcsolat a 2 klub között és a fociról szóltak a klasszikusok, nem a pályán kívüli háborúról!!!

KÖSZÖNJÜK JOSÉ!!!!! NAGY VAGY!!!!! A MR. TÖKÉLETES!!!!!!!
Nyilván José keze is benne van ebbe, de egyedül őt hibáztatni ezért abszolút böszmeség. Rajta kívül a sajtó is rásegített a dolgokra, és még jó néhány személy mind2 klubtól.
Sajnos most már ez a helyzet, ez valóban háború. Sztem nyugodtan mondhatjuk, h már nem ellenfélnek, hanem ellenségnek fogják fel egymást, és nemcsak a szurkolók, hanem játékosok, és a vezetők közül és néhányan, kivétel persze a néhány értelmesebb ember, mint pl. Pep.
Sok jóra nem számítok a meccsen. Azt szeretném, ha pályán, tisztességes módszerekkel legyőznénk őket, nem mennénk bele semmi mocskosságba, nem rugdosódnánk, nem színészkednénk. Ami múlt héten történt, az volt méltó a klubhoz, most meg kéne mutatni, h az csak egy kisiklás volt.

Ami a Madridot illeti: biztos nagyon frusztráltak, és ég bennük a reváns vágy. Remélem ez futballban fog megmutatkozni, és nem rugdosásban.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.30. 20:22:17

Mundo Deportivo nálad = a nagy országok portáljaival? :) köszi, hogy jobban tudod miket olvasok :D Német,Francia,Olasz, Brit sajtóra gondoltam elsősorban, és nem a Mundora, se nem a méltán objektív AS-re :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.30. 20:19:46

ozsimiki írta:Antifoci!

utóbbi hozzám intézett hszedre (nem erre az utolsóra, mert ezt nem én írtam) válaszoltam lentebb,

vmint mindenki a színészkedésről beszél?

olvasgattad a világsajtót? :) Javaslom vess egy pillantást nagy országok, nagy netes portáljaira, mi a vélemény. Igaz, színészkedést elítélik ők is, na de a Madridat jobban savazzák. bár azon biztos átsiklik a nem elfogult szemed.
Nyilván elfogult vagyok.
De ez igazság, az hogy te a mundo deportivóban megtalálod a számításaid ..
de ez még nem minden.
Napi szinten olvasok nyugati újságokat ,ez a dolgom, hidd el igen leírják hogy nem real madridhoz illő taktika.
De nem egy cikket láttam arról hogy ez a színészkedés hova vezet.
Ha te reálról többet olvastál, akkor más újságokat forgatunk , véleményed tiszteletben tartom.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.30. 20:13:46

most olvastam:
"Példátlan háború van kialakulóban a Barcelona és a Real Madrid között, miután a csütörtöki nap folyamán mindkét klub közleményben tudatta: ellentétes okokból feljelentéssel él az UEFA Fegyelmi Bizottságánál."
Az utóbbi években már egész jó volt a kapcsolat a 2 klub között és a fociról szóltak a klasszikusok, nem a pályán kívüli háborúról!!!

KÖSZÖNJÜK JOSÉ!!!!! NAGY VAGY!!!!! A MR. TÖKÉLETES!!!!!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.30. 20:13:03

Antifoci!

utóbbi hozzám intézett hszedre (nem erre az utolsóra, mert ezt nem én írtam) válaszoltam lentebb,

vmint mindenki a színészkedésről beszél?

olvasgattad a világsajtót? :) Javaslom vess egy pillantást nagy országok, nagy netes portáljaira, mi a vélemény. Igaz, színészkedést elítélik ők is, na de a Madridat jobban savazzák. bár azon biztos átsiklik a nem elfogult szemed.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.30. 20:10:33

A játékvezető (mert hát ugye biztos ő is tehet a vereségről ezúttal is) hasonmásai óvakodjanak![/quote]

Egy tök tét nélküli meccsbe kötsz bele senki nem bírózik, ez egy moderátor..
Nem értem, erre jön majd a sok válasz ..
[/quote]
Most úgy csinálsz antifoci, mintha nem tudnád, hogy ez a hozzászólás még mindig a szerdai és az azóta elejtett nevetséges és szánalmas csapatod kommunikációjáról szólna, hanem tényleg erről a meccsről.[/quote]


Ne haragudj de szánalmas egy csapat azért mert van nála 1-2-3 jobb? de inkább annyi se.
Azért mert tele lett a tökök a színészekkel? Az a szánalmas hogy szerintetek , ez egy válasz, gusztustalan taktikával de mi igen is tartottuk magunkat a kiállításig egy nyílt párharc volt a hentesek fc a földre szállt angyalok ellen.
Mért van az és erre válaszolj kérlek hogy a barca szurkolókon kívül mindenki a színészkedésekről beszél?
Talán azért mert ez harcos taktikai faltos stílus mindenhol bevett az erősebb ellenfél ellen , születtek már hasonló szabálytalanságok mint amiket mi elkövettünk..
De valahogy ilyen színészi teljesítményeken mindenki felkapja fejét, nevet rajta , nem reál henteléstől hangos a sajtó ..
Nem véletlen...
Jó csapatod de igen bántó volt amit műveltek..
Az hogy egy moderátor szánalmasozik az meg.. mit várunk mástól.
gondolom vélemény nyilvánítás --ban.
Danke.
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2011.04.30. 20:07:09

trey88 írta:José nyilatkozata a mérkőzés után: "Szégyellném, ha a Zaragoza bennmaradna"

"A Zaragoza egy fantasztikus csapat, de nem értem miért kell egy ilyen kiegyenlített meccsen ilyet tenni. Mindenki látta 1-2-nél a 11-es szituációt, csak a játékvezető nem. Ma bebizonyosodott, hogy a Zaragoza ellen nincs semmi esélyed, mert a mezszponzoruk, a Pronino nem hagyja a többi csapatot, hogy játsszanak ellene. Nem értem, hogy miért... porké? porké? A Zaragoza edzője egy kíváló edző, de kívánom neki, hogy egyszer mellékzönge nélkül maradjon benn a bajnokságban. Én már nem egyszer végigvittem ezt tisztességesen. Botrány botrány botrány!!!"

hahahaha
még 4 pont és megvan a bajnokság, erre van 5 meccsünk
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
mes_que_un_club_
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2008.06.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.30. 20:07:08

Antifoci írta:Egy tök tét nélküli meccsbe kötsz bele senki nem bírózik, ez egy moderátor..

Ajánlom figyelmedbe a másik oldal fórumán az "Értékeld a legutóbbi meccset" című topikon az adminisztrátor TZOLI 19:58-as hozzászólását.
Ennyit arról, hogy senki nem bírózik, pláne az adminok nem. :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.30. 20:04:25

Mourinho azért elkezdte gyűjtögetni a hazai vereségeket...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.30. 20:03:06

Bizony, ha azóta Jose legalább belátta volna, hogy mit és hogy reagált, nem hoznék ilyesmit fel :) Nekem nem ez az öröm, hanem az,hogy nem Jose van a padunkon, áldom a vezetőséget,hogy anno nem hoztuk el. Képes lenne Messiből kapust csinálni :lol:

az érzékenyebb lelkű madridistáktól elnézést,hogy ezúttal megengedtem magamnak egy kis szurkát, legyen ez a legnagyobb gondod Antifoci, és ne az,hogy mi a szitu a csapatodnál. :wink:

szerk: jah és ezt nem az ellenfél oldalán teszem, hanem itt. Szerintem a hasonló piszkák meg hazai pályán beleférnek. Akkor lenne baj, ha átmennék és ott szítanám ilyesmivel a hangulatot. Lásd pár szurkolótársad itt :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2011.04.30. 20:07:04-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2011.04.30. 20:01:02

José nyilatkozata a mérkőzés után: "Szégyellném, ha a Zaragoza bennmaradna"

"A Zaragoza egy fantasztikus csapat, de nem értem miért kell egy ilyen kiegyenlített meccsen ilyet tenni. Mindenki látta 1-2-nél a 11-es szituációt, csak a játékvezető nem. Ma bebizonyosodott, hogy a Zaragoza ellen nincs semmi esélyed, mert a mezszponzoruk, a Pronino nem hagyja a többi csapatot, hogy játsszanak ellene. Nem értem, hogy miért... porké? porké? A Zaragoza edzője egy kíváló edző, de kívánom neki, hogy egyszer mellékzönge nélkül maradjon benn a bajnokságban. Én már nem egyszer végigvittem ezt tisztességesen. Botrány botrány botrány!!!"
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.30. 20:00:21

ha igazi szurkoló vagy, te is ugyan ezt csinálnád "antifoci".. szurkolsz a csapatodnak, és a rivális aktuális ellenfelének!

a bírózás meg jogos, mert állllandóan megkapjuk.. :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.30. 19:59:48

Antifoci írta:
ozsimiki írta:Nah ha minden jól megy, a következő fordulóban, hazai pályán bajnokavatás 8)

A játékvezető (mert hát ugye biztos ő is tehet a vereségről ezúttal is) hasonmásai óvakodjanak!
Egy tök tét nélküli meccsbe kötsz bele senki nem bírózik, ez egy moderátor..
Nem értem, erre jön majd a sok válasz ..
Most úgy csinálsz antifoci, mintha nem tudnád, hogy ez a hozzászólás még mindig a nevetséges és szánalmas csapatod szerdai és azutáni kommunikációjáról szólna, hanem tényleg erről a meccsről.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2011.04.30. 20:01:58-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.30. 19:58:58

veszek zaragoza mezt :D
kiváncsi leszek a szájkarate hősünk nyilatkozatára.
na, már csak nekünk nyernünk kell ma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.04.30. 20:00:08-kor.
KépKép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.30. 19:58:56

Andris írta:A Real Zaragozát is segítette az UEFA, a NATO és a Szabadkőművesek, azért kapott csak ki a Madrid tőlük is, és azért fejezték be ellenük is 10 emberrel. Nem azért, mert egy hentes favágó brigád.
Azt azért tegyük hozzá, hogy a második félidőben győzelmet érdemeltek volna, mert tele voltak helyzettel. Di Maria egyre jobb és jobb lesz, nem az első olyan meccs, ahol nem csak egy gyors, agilis, életveszélyes szélső, hanem szinte irányító. És hatalmas labdákat ad! Mindenesetre kíváncsian várom ezek után a hazug majom nyilatkozatát...
Csoka
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2008.06.28. 18:48:15

2011.04.30. 19:57:10

Lájkolom a Zaragozát :lol: :lol:
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.30. 19:57:10

ozsimiki írta:Nah ha minden jól megy, a következő fordulóban, hazai pályán bajnokavatás 8)

A játékvezető (mert hát ugye biztos ő is tehet a vereségről ezúttal is) hasonmásai óvakodjanak!
Egy tök tét nélküli meccsbe kötsz bele senki nem bírózik, ez egy moderátor..
Nem értem, erre jön majd a sok válasz ..
Erre mi szükség van, te is tudtad én is ha reál 30-0 ra nyeri hátralévő meccseit akkor is ti vagytok a bajnokok..
Ha meg ez neked az öröm így szombat este felé akkor.. :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.30. 19:56:52

A Real Zaragozát is segítette az UEFA, a NATO és a Szabadkőművesek, azért kapott csak ki a Madrid tőlük is, és azért fejezték be ellenük is 10 emberrel. Nem azért, mert egy hentes favágó brigád.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.04.30. 19:55:44

Nagyon megszerettem ma a Zaragozát :lol:
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.30. 19:54:45

kikapott a margit :D
KépKép
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2011.04.30. 19:54:31

köszönjük Zaragoza :twisted: :D
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2011.04.30. 19:54:30

ezek szerint nem csak a Barcának fújnak a bírók,hanem a Zaragoza ellen se tudnak 11 emberrel végig játszani...ezek a spanyol bírók mienek már.... lollllll mehet amadrid a levesbe......6 perc és kezdődik a meccs!! Visca el Barca!!
Válasz küldése