Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.29. 23:20:32

Hagyjátok már ezt a Pepe témát.
A csávónak nincs olyan mozdulata a pályán,ami nem az aljasságot szolgálná. Ezt tudta a bíró is, ezért küldte ki.
Meggyőződésem,hogy Xabi Alonsot pl nem zavarta volna le. emellett pl Stark az előző meccsen leküldte volna Busit is,de minimum sárgát adott volna a talpalásáért. Az a spanyol Mallenco fogyatékossága volt,hogy nem adott lapot.
De tudta a bíró,hogy jobb ha lezavarja,amíg nem lesz nagyobb baj.
Így is a kupadöntőt Messit csak valami csoda mentette meg a nyílt lábtöréstől...Véletlen ott is Pepe volt a hunyó.

Én amíg azt a pályán látom sose leszek nyugodt. Nem csak a mi játékosainkat féltem, de minden játékost sajnálok, akinek szembe kell nézni azzal az emberrel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 23:17:48

ferninho írta:na most aztán tényleg álljatok már le...
olvassátok már el azt a kiszabott cikket, azt utána osszátok az észt ennyire....
a madridista.hu teljesen normális hangnemben leírta ki kicsodát jelent fel és ti ezen vagytok kiakadva.... :lol: leírták mik történtek minden elfogultság nélkül.... és én kérek elnézést a Real Madrid legnagyobb szurkolói oldala nevében, hogy a minden elfogultság nélkül íródott cikkbe beletették a Real Madrid által közzétett képet meg leírták, hogy a Real Madrid milyen álláspontot képvisel /és nem a madridista.hu/...
bántsatok bárkit, de a madridista.hu-t hagyjátok békén.... föleg mert nincs is miért szidni...
lehet, hogy a cikkben nincs semmi olyan.
én felnéztem a meccs után az oldalukra. hát mit mondjak...
cigányoztak, anyáztak minden barcást, meg hogy ki kéne minket irtani, meg hogy a 2. gól előtt Albiolnak páros lábbal kellett volna Messire csúsznia, és szilánkosra törni a lábát, aztán behívni Pepét, és jól "megpepézni", és ezek voltak a legfinomabbak.
nem tudom, és itt ilyeneket nem olvastam egyik meccs után sem.
szóval azért kultúrában nekik van hova fejlődni.

de ez a jelző... megpepézni.... mindent elmod arról, hogy mit gondolnak róla ők is. csak ők azt hiszik, hogy ez a jó.
ez pont olyan, mint a VB-n volt, hogy "ő is bevette a Van Bommel-pirulát".
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.29. 23:12:05

ferninho írta:a képek alatt csak egyszerü ténymegállapítások voltak, miiszerint Alves színészkedett és Pepe nem talált lábat.

amúgy lenne egy kérdésem felétek:
szerintetek Stark úr kiállította-e volna Pepét, ha Alves nem kezd el színészkedni, hanem rögtön talpra áll és megy elvégezni a bedobást vagy csak szimplán feláll és focizik tovább? és tényleg érdekel a véleményetek ebböl a szempontból.
és most nem azt kérdeztem, hogy jogos-e, vagy hogy lehet-e így odamenni....
Szerintem igen. Részben Pepe múltja miatt, részben mert ha nem is játszik rá Alves, nagy esés nélkül ebből nem lehetett volna kijönni, el kellett rántani a lábát. Stark meg nem az a hetizálós fajta. Ő eldöntötte ezt már amikor lendült Pepe Alves lába felé szerintem.
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 22:59:41

ferninho írta:a képek alatt csak egyszerü ténymegállapítások voltak, miiszerint Alves színészkedett és Pepe nem talált lábat.

amúgy lenne egy kérdésem felétek:
szerintetek Stark úr kiállította-e volna Pepét, ha Alves nem kezd el színészkedni, hanem rögtön talpra áll és megy elvégezni a bedobást vagy csak szimplán feláll és focizik tovább? és tényleg érdekel a véleményetek ebböl a szempontból.
és most nem azt kérdeztem, hogy jogos-e, vagy hogy lehet-e így odamenni....
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy fogj egy labdát állítsd le a fal mellé és tiszta erőből bikázz bele egyet, utána szaladj ide vissza.. :wink:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.29. 22:56:26

ferninho írta: szerintetek Stark úr kiállította-e volna Pepét, ha Alves nem kezd el színészkedni, hanem rögtön talpra áll és megy elvégezni a bedobást vagy csak szimplán feláll és focizik tovább?
és nem azt kérdeztem, hogy jogos-e, vagy hogy lehet-e így odamenni....
nem, de így a focibam (a teljesen jogos) piros lapok kb. felére csökkennének.

mindenki színészkedik, ezt kéne észrevenni.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.04.29. 22:53:52

a képek alatt csak egyszerü ténymegállapítások voltak, miiszerint Alves színészkedett és Pepe nem talált lábat.

amúgy lenne egy kérdésem felétek:
szerintetek Stark úr kiállította-e volna Pepét, ha Alves nem kezd el színészkedni, hanem rögtön talpra áll és megy elvégezni a bedobást vagy csak szimplán feláll és focizik tovább? és tényleg érdekel a véleményetek ebböl a szempontból.
és most nem azt kérdeztem, hogy jogos-e, vagy hogy lehet-e így odamenni....
madridista
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.29. 22:18:34

ferninho írta:na most aztán tényleg álljatok már le...
olvassátok már el azt a kiszabott cikket, azt utána osszátok az észt ennyire....
a madridista.hu teljesen normális hangnemben leírta ki kicsodát jelent fel és ti ezen vagytok kiakadva.... :lol: leírták mik történtek minden elfogultság nélkül.... és én kérek elnézést a Real Madrid legnagyobb szurkolói oldala nevében, hogy a minden elfogultság nélkül íródott cikkbe beletették a Real Madrid által közzétett képet meg leírták, hogy a Real Madrid milyen álláspontot képvisel /és nem a madridista.hu/...
bántsatok bárkit, de a madridista.hu-t hagyjátok békén.... föleg mert nincs is miért szidni...
A képekhez írt komment akaszt ki, hogy nem érte el a lábát. Tehát nem piros? Aki szerint ez nem az...hát...totál szánalom ez az egész, és sajnos Rosell szereti bíróságra vinni az ügyeket, visszavágni, stb...ennek sem lesz jó vége.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.29. 22:08:19

Pavel írta:Srácok lenne egy utolsó gondolatom a témához.
Nem a színészkedést akarom megvédeni, de abba még senki sem rokkant bele. Azonban amit a madrid csinált abban komolyan benne van a súlyos sérülés veszélye.
Csak egyet kívánok a madridistáknak, hogy a közeljövőben legyen egy csapat aki próbalja meg agyonrúgni az összes játékost aki arra jár. Kíváncsi leszek az akkori véleményekre.
Nefélj sztem 1-2-éven belül,mikor Jose elmegy egy másik csapathoz,és ott majd összekerül a Reallal,majd akkor megtudják,pontosabban megérzik a madridiak hogy ők mit is csináltak mikor Mou náluk volt!!!
Kép
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2011.04.29. 22:07:45

Igaz nem érek egy kukkot sem, de jól gondolom hogy arról van benne szó, hogy a madridiak megbuherálták a felvételeket? :o

http://www.prosport.ro/fotbal-extern/li ... eo-8206150
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Poszi 2011.04.29. 22:08:31-kor.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 22:04:55

Srácok lenne egy utolsó gondolatom a témához.
Nem a színészkedést akarom megvédeni, de abba még senki sem rokkant bele. Azonban amit a madrid csinált abban komolyan benne van a súlyos sérülés veszélye.
Csak egyet kívánok a madridistáknak, hogy a közeljövőben legyen egy csapat aki próbalja meg agyonrúgni az összes játékost aki arra jár. Kíváncsi leszek az akkori véleményekre.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2011.04.29. 21:59:29

albicelesteX írta:
Ezzel én is egyetértek!Nem mondom,hogy pl. Alves is hagyja ott a lábát,húzza vissza és aztán hangoljon egyet Pepén,de a Mascherano,Busquets,Pedro féle színészkedések nálam sem férnek bele.Nem csak magukat,hanem a Klubot is lejáratják és ráadásul támadási felületet is adnak pl. pont a madridistáknak akik meg véres habzó szájjal csapnak le az ilyenekre,mert ugye nekik csak ez jutott! :D
Egyetértek én is, nem szabad megengedni ezt a színészkedést már csak azért is mert a Barcával szemben nagy az elvárás, mert mindenki a sportszerűség jelképeként tartják számon, ezért is szeretjük ezta klubot, meg egyszerűen a klub politikájához nem méltó és támadásfelületet ad, és így a henteskedésről el tudják vonnia figyelmet a madridisták
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 21:58:32

1., Mourinho a "nagy" edző, pedig semmi mást nem csinál, mint mindenkit berendel hátra és felhúzza a betonfalat!! ezt a sporting gijon is megcsinálja!!! és jobban mint a margó, mert ők le is nyomták 1-0 -ra őket... :lol:
2., soha nem fogja végigjátszani egy csapata sem 11 emberrel! miért? mert nem játszanak, hanem rombolnak!!! mivel a focit ma még labdával játszák, gólokra, amihez ugye támadni kell és nem K1 szabályok szerint, soha nem fogják 11-en befejezni!!!
ennyire egyszerű! :P
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.04.29. 21:56:12

ferninho írta:na most aztán tényleg álljatok már le...
olvassátok már el azt a kiszabott cikket, azt utána osszátok az észt ennyire....
a madridista.hu teljesen normális hangnemben leírta ki kicsodát jelent fel és ti ezen vagytok kiakadva.... :lol: leírták mik történtek minden elfogultság nélkül.... és én kérek elnézést a Real Madrid legnagyobb szurkolói oldala nevében, hogy a minden elfogultság nélkül íródott cikkbe beletették a Real Madrid által közzétett képet meg leírták, hogy a Real Madrid milyen álláspontot képvisel /és nem a madridista.hu/...
bántsatok bárkit, de a madridista.hu-t hagyjátok békén.... föleg mert nincs is miért szidni...
De van, ugyanis a fő tagok tudjuk hogy milyen véleményen vannak :lol:

Amúgy meg a színészkedésbe kapaszkodni.. én is utálom, de nekünk a közhiedelemmel ellentétben semmit nem kell megmagyaráznunk. Miben lehet ez rosszabb mint amit a mészárosok művelnek?

És akkor a lényegről a FUTBALLRÓL még nem is volt szó. Illetve ott nem volt itt volt.

Nem is tudom miért :roll: :wink:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 21:53:37

ferninho írta:na most aztán tényleg álljatok már le...
olvassátok már el azt a kiszabott cikket, azt utána osszátok az észt ennyire....
a madridista.hu teljesen normális hangnemben leírta ki kicsodát jelent fel és ti ezen vagytok kiakadva.... :lol: leírták mik történtek minden elfogultság nélkül.... és én kérek elnézést a Real Madrid legnagyobb szurkolói oldala nevében, hogy a minden elfogultság nélkül íródott cikkbe beletették a Real Madrid által közzétett képet meg leírták, hogy a Real Madrid milyen álláspontot képvisel /és nem a madridista.hu/...
bántsatok bárkit, de a madridista.hu-t hagyjátok békén.... föleg mert nincs is miért szidni...
Egyetértek, mikor elolvastam nem is értettem, min vannak itt úgy felháborodva... :roll:
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2011.04.29. 21:52:35

Most hurcolják a Real Madrid nevet végig a sáron... pár éve szerintem még mindenkiben volt egy kis tisztelet, ha azt hallottuk, hogy "Real Madrid". Most meg csak az jut eszedbe, hogy mekkora hentesbrigád, és milyen gerinctelenek, az edzőjükkel az élen.

Az eddigi 3 mecs közül csak a kupadöntőn volt jó bíró, mert ott nyertek ugye... Olyan Mourinho mint a gerinctelen gyerekek, akik mindig másra kenik a saját rosszaságaikat. Vagy a bíró a hibás, vagy a pálya, vagy akármi más. Soha nem mondott még olyat, hogy az ellenfél jobb volt most gratulálok, nem Ő mindig sokkal jobb, csak mindenki utálja a csapatával együtt, ezért nem nyernek... szánalmas.

Amikor meg mondja, hogy "sosem fejezezünk be meccset 11 emberrel a Barca ellen" akkor rohadtul elé raknám a videókat a 4 piros lapról, azt ugyan mondja már meg melyik nem volt jogos? (Ramos, Pepe, Albiol, szerintem egyértelműek, Di Maria kétsárgás volt) Azon kéne elgondolkoznia, hogy azért nem fejeznek be meccset 11 emberrel, mert valamelyiknek mindig eldurran az agya, azt elkezd mészárolni, nagyon rühellem most ezt a brigádot, Mourinhoval az élen! Kumma érdekes, hogy amíg ő nem volt Spanyolországban, valamiféle tisztelet volt a két klub között... most meg ezt érte el!!!!
..................................
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 21:50:04

http://www.hatharom.hu/article/3249a6cf ... acb11a5664

Nincs hasonló videó véletlenül a BL klasszikusról???
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.04.29. 21:46:34

Rivaldo11 írta:Van egy elméletem, miért is láthattunk viszonylag sok színészkedést: A játékosaink most már nem a madrid, hanem murinnyó ellen küzdenek. Tavaly nem volt ez tapasztalható, amióta ez a féreg az edzőjük, már sokkal nagyobb, mondhatni már már egészségtelen szenvedéllyel párosulnak a derbik. Ugyanakkor színészkedés és színészkedés között is van különbség, és attól, h. Busi, meg Pedro most alakított, még hentes, és favágó módon futballozik a madridi játékosok többsége-köszönhetően a portugál gyökérnek.
Szerintem a madridi hozzáállást nem is kérdőjelezi meg senki. De Busi, meg Alves állandóan fetrengenek össze-vissza, ellenféltől függetlenül, most Pedro is elkezdte ezt, ami minden csak nem szimpatikus. Remélem nem ez lesz az új trend, mert az nagyon elszomorítana. Lehet itt mutogatni a Madridra, de amit Alves meg Busi csinál folyamatosan az ugyan olyan elítélendő és ocsmány dolog, mint a szimpatikus madridi játékosok cselekedetei.

És még véletlenül sem kívánom egy játékosunknak se, sőt egyik csapat játékosának sem, hogy sérülést szenvedjen, de Pedroval kapcsolatban a az "aki tűzzel játszik megégeti magát" tipikus esete jutott eszembe.

Amit a Madrid a Mourinho-érában képvisel annak nincs helye a labdarúgásban, de a színészkedéseknek sincs!
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.04.29. 21:46:23

na most aztán tényleg álljatok már le...
olvassátok már el azt a kiszabott cikket, azt utána osszátok az észt ennyire....
a madridista.hu teljesen normális hangnemben leírta ki kicsodát jelent fel és ti ezen vagytok kiakadva.... :lol: leírták mik történtek minden elfogultság nélkül.... és én kérek elnézést a Real Madrid legnagyobb szurkolói oldala nevében, hogy a minden elfogultság nélkül íródott cikkbe beletették a Real Madrid által közzétett képet meg leírták, hogy a Real Madrid milyen álláspontot képvisel /és nem a madridista.hu/...
bántsatok bárkit, de a madridista.hu-t hagyjátok békén.... föleg mert nincs is miért szidni...
madridista
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 21:43:29

srácok, nyugi, ne kapjátok fel a vizet!!! :) először én is ku**a anyáztam, aztán lehiggadtam és már nem érdekel, mert pont ez José, "Mr. Tökéletes" taktikája, gerjeszteni a balhét, idegesíteni az embereket, címlapra kerülni a szájkaratéval és mártírkodni!!!
véleményem szerint egy undorító ember, már a cselszis időszakában is nagyon utáltam!!! főleg a játék stílusa (nagyképűség játéknak nevezni) miatt, de az állandó lázítgatásai sem tetszettek!!!
most, hogy idejött az utóbbi években elért, viszonylag egész jól elviseljük egymást és megpróbálunk jóba lenni stílust felváltotta újból a tömény gyűlölet!!! Köszönjük neked José, ebben valóban te vagy a Number One!!! ezen kívűl a szememben egy nagy 0, mint ahogy csapata "játéka" is = 0!!!
a királyuk kupáját havavihették, de azt egy Bilbao, vagy Deportivo is megnyeri... a ligához/BL-hez meg már évek óta közük nincs!!!!! :D
bocsi, remélem nem kapok eltiltást ezért :? , de szerintem ez a pali egy gyökér és kész!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 21:41:16

Rivaldo11 írta:Van egy elméletem, miért is láthattunk viszonylag sok színészkedést: A játékosaink most már nem a madrid, hanem murinnyó ellen küzdenek. Tavaly nem volt ez tapasztalható, amióta ez a féreg az edzőjük, már sokkal nagyobb, mondhatni már már egészségtelen szenvedéllyel párosulnak a derbik. Ugyanakkor színészkedés és színészkedés között is van különbség, és attól, h. Busi, meg Pedro most alakított, még hentes, és favágó módon futballozik a madridi játékosok többsége-köszönhetően a portugál gyökérnek.
EZ akkor is undorító, felőlem akármi miatt csinálhatják, én elítélem ezért őket.
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.04.29. 21:39:13

fcjoc írta:Úristen :shock: nem tudom ki a főszerkesztője a "sötét oldalnak".. de ez már több a soknál.. ha egy blogon látom ezt nem lepődök meg, de egy MO legnagyobb szurkolói oldalán ilyet.. TE JÓ ÉG :roll: Szégyenteljes, amit csinálnak.. Undormány! FÖRTELEM! :S FÖHH
Hányingerem van tőletek királyi gárda!!
Kb. ugyanígy éreztem az oldal olvasása közben.

A mostani időkben egyre jobban undorodom a Real Madrid -tól, Mourinho -tól és a szurkoló tábortól. Egy honapja a "Real Madrid" szóról még teljesen más jutott eszembe mint most.

Amúgy amikor a Real megnyerte a kupát Guardiola adott ki bosszantó nyilatkozatokat? Úgy emlékszem, annyit mondott: Gratulálok a Madridnak.
- http://www.hatharom.hu/article/3249a6cf ... acb11a5664
E videó alapján BŐVEN lehetett volna egy csomó kifogása a Barcának.
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 21:37:53

Van egy elméletem, miért is láthattunk viszonylag sok színészkedést: A játékosaink most már nem a madrid, hanem murinnyó ellen küzdenek. Tavaly nem volt ez tapasztalható, amióta ez a féreg az edzőjük, már sokkal nagyobb, mondhatni már már egészségtelen szenvedéllyel párosulnak a derbik. Ugyanakkor színészkedés és színészkedés között is van különbség, és attól, h. Busi, meg Pedro most alakított, még hentes, és favágó módon futballozik a madridi játékosok többsége-köszönhetően a portugál gyökérnek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.04.29. 21:32:35

ozsimiki írta:Elképesztő, de magukat járatják le.

Hihetetlen,hogy olyan képekkel akarják azt bizonygatni,h nem ért pirosat, amelyen olyan lábtartás látható, ami kummára sérülésveszélyes, ráadásul a képek azt a lendületet nem adják vissza.

Vicces, kíváncsi lennék mennyire örülnének odaát, ha így érkezne rájuk egy-egy focista. Még mindig nehéz felfogni,h ezen képeket látva, a pirosat sokalják :D mert nem érte el, visszahúzta Pepe? nézzetek már rá könyörgöm azokra a képekre (madridisták) vicc amit csináltok.

NEM PEPE-N MÚLT, és a szándék is büntetendő.
Valaki a minap mondta a tökéletes jelzőt: "magyar ősmadridisták".

Legalább ennyi esze lehetne a magyar madridistáknak. Nem hiszem el hogy ennyire frusztráltak, vagy Mou vezette meg őket és ennyire bele akarják magyarázni a dolgokat.

Nem értem. Sry hogy megemlítem, de olyanokért lapát járt a sötétoldalon, önkényuralmi rendszer van, az igazságot száműzték egyedül :D

Maga az eset meg... Ha eltörik Alves lába, ha hozzá sem ér, ugyanaz. Piros lap!!!
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.29. 21:28:32

bence-barca írta:Mellesleg a színészkedésekért remélem feljelentenek minket. Undorító, amit mostanában láttam a játékosoktól :-& , ez eddig nem ránk vallott, a Clássicokon sajnos kijött.
Le kell állni az ilyenekkel a továbbiakban :!:
Ezzel én is egyetértek!Nem mondom,hogy pl. Alves is hagyja ott a lábát,húzza vissza és aztán hangoljon egyet Pepén,de a Mascherano,Busquets,Pedro féle színészkedések nálam sem férnek bele.Nem csak magukat,hanem a Klubot is lejáratják és ráadásul támadási felületet is adnak pl. pont a madridistáknak akik meg véres habzó szájjal csapnak le az ilyenekre,mert ugye nekik csak ez jutott! :D
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 21:16:58

Mellesleg a színészkedésekért remélem feljelentenek minket. Undorító, amit mostanában láttam a játékosoktól :-& , ez eddig nem ránk vallott, a Clássicokon sajnos kijött.
Le kell állni az ilyenekkel a továbbiakban :!:
Válasz küldése