Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2011.04.21. 23:08:04

Ezek szerint a Madridon múlott végig, hogy mit játszik a Barca??? :) És a második félidőben direkt magukra húzták őket, és direkt hozták pedrot ziccerekbe... Szerintem csak annyi volt, hogy a Barca összekapta magát, gondolom Pepe kapufája azért sokakat megijesztett a pályán is. Aztán már csak a befejezéseknél voltak hibák. A második félidő játékához a Madridnak nem sok köze volt!!!
..................................
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.21. 23:05:03

daman írta:Annak az oka az volt, hogy az elsoben annyira hagytak oket amennyire, a masodikban meg szinten.
Vagy: az első félidőben ennyire tudta előrenyomni a Barca a Realt, a másodikban meg annyira. ;)

Amúgy pedig szerintem mindkettőtöknek igaza van. A Madrid visszavett egy kicsit, mert vissza kellett vennie. Feljavultunk egyértelműen és jobban ment az előre játékunk, veszélyes lett volna tovább ennyire feltoltan maradni. Plusz se fizikálisan, se mentálisan nem bírta volna ezt 90 percen keresztül a Madrid, így se bírta, csak vagy elcsesztük a támadásokat, vagy Casillas még védett.
De az látszott, hogy sebezhető még ez a Real, lehet ott gólt rúgni. Egy jobb Villa mondjuk nem ártana hozzá.
És igen, a több helycsere a támadók közt nagyon feldobta a csapatot és összekavarta a Real védelmét. Abból többet szeretnék látni és azt is szeretném látni, ha ebben Messi is jobban részt venne és megjelenne a széleken is olykor, nem csak előre-hátra mozogni, mint legtöbbször tette tegnap is.
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2011.04.21. 22:58:37

samy85 írta:
daman írta:Mint mar mondtam, szerintem ez leginkabb annak volt koszonheto, hogy a Madrid valamiert abbahagyta azt a jatekot amit addig jatszott
nem lehet hogy azért mert fáradtak egyre jobban? mármint a Madrid játékosok... azért 90 percen keresztül ilíen pressziót nem gyakorolhat senki sem....
bocs a dupla hsz-ért, de erre nem tudtam nem reagálni :oops:
De lehet, de azert nem 45 perc utan. Bar arra tudok gondolni, hogy inkabb Mourinho nem kockaztatta, hogy 60-70 perc utan teljesen elfogyjon az erejuk, mert akkor ha nem is lo abban a 20-30 percben golt a Barca, meg ott a hosszabbitas. Mast nem tudok elkepzelni.
Rivaldo11 írta:Gyorsabb lett a labdajáratásunk, több mozgás, pár helycsere, és ezzel már nem tudtatok mit kezdeni. A mi szempontunkból sajnos az utolsó passzok, a befejezések pontatlanok voltak, vagy épp Casillas mentett.
Azt a verziót, h. visszaálltatok, felejtsd el. Ha valóban taktika lett volna, nem ilyenek lettek volna a "labdafelhozatalaitok" ( Laughing ).
Vagy mourinho zseniális agyából azt pattant ki, h. bikázzátok arra, amerre álltok, 40 percen keresztül?
Szerintem ennyi erovel te is elfelejtheted ezt a verziot, mar csak azert is mert ha megprobalta volna azt jatszani a Madrid amt addig es a Barca meg csak siman gyorsabb lett volna, plusz amiket mondasz abbol veletlen sem ez a jatek alakult volna ki. Meg sem probaltak az elso perctol kezdve ugyanazt jatszani, semmi letamadas, nyomas, semmi. Ezt akkor mivel magyarazod? Vagy szerinted ugy voltak vele, hogy "hmm most a Barca gyorsabban jatszik, akkor gyerunk a 16-osunkra"?
Mert azert ezt eleg nehez nem eszrevenni (marmint a presszionalas telejes hianyat), mar ha nem csak azt nezed, hogy "A Barca igy jatsztott az elso felidoben, igy meg a masodikban". Annak az oka az volt, hogy az elsoben annyira hagytak oket amennyire, a masodikban meg szinten.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 22:42:55

daman írta:
monyo69 írta: Nem tudom, mit mondott Pep a szünetben, de a 2. félidőben már az a Barca játszott, amelyiknek az elsőben is kellett volna.
Mint mar mondtam, szerintem ez leginkabb annak volt koszonheto, hogy a Madrid valamiert abbahagyta azt a jatekot amit addig jatszott, es gykorlatilag hagyta jatszani a Barcat a sajat jatekat. Persze a Barca jobb lett ennek folyomanyakent, mivel tudtak azt a jatekot jatszani, ami a vilag legjobbjaiva emelte oket.
Szerencse volt, hogy megusztuk, de tobb ilyet nem akarok.
Gyorsabb lett a labdajáratásunk, több mozgás, pár helycsere, és ezzel már nem tudtatok mit kezdeni. A mi szempontunkból sajnos az utolsó passzok, a befejezések pontatlanok voltak, vagy épp Casillas mentett.
Azt a verziót, h. visszaálltatok, felejtsd el. Ha valóban taktika lett volna, nem ilyenek lettek volna a "labdafelhozatalaitok" ( :lol: ).
Vagy mourinho zseniális agyából azt pattant ki, h. bikázzátok arra, amerre álltok, 40 percen keresztül?
Samy85: Olvasd már el még 1x, mit írtam, és emeld ki az oltást belőle. Köszi.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.21. 22:37:56

KépKép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.21. 22:35:04

daman írta:
monyo69 írta: Nem tudom, mit mondott Pep a szünetben, de a 2. félidőben már az a Barca játszott, amelyiknek az elsőben is kellett volna.
Mint mar mondtam, szerintem ez leginkabb annak volt koszonheto, hogy a Madrid valamiert abbahagyta azt a jatekot amit addig jatszott, es gykorlatilag hagyta jatszani a Barcat a sajat jatekat. Persze a Barca jobb lett ennek folyomanyakent, mivel tudtak azt a jatekot jatszani, ami a vilag legjobbjaiva emelte oket.
Szerencse volt, hogy megusztuk, de tobb ilyet nem akarok.
Lehet, hogy "pihentek" egy kicsit, mert már fáradtak voltak. Csak ebbe könnyen belebukhattak volna. De megúszták.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.21. 22:33:30

Kép

:D
KépKép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.21. 22:29:39

daman írta:Mint mar mondtam, szerintem ez leginkabb annak volt koszonheto, hogy a Madrid valamiert abbahagyta azt a jatekot amit addig jatszott
nem lehet hogy azért mert fáradtak egyre jobban? mármint a Madrid játékosok... azért 90 percen keresztül ilíen pressziót nem gyakorolhat senki sem....
bocs a dupla hsz-ért, de erre nem tudtam nem reagálni :oops:
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.21. 22:25:11

Rivaldo11 írta:Sanama: Ha garanciát szeretnél a továbbjutásunkra, az nincsen. Ez futball, a gyengébb is győzhet-tegnap láthattuk. Ne essünk már abba a hibába, hogy a bajnoki ikszet az ő sikerüknek könyveljük el...A BL-ben idegenben kezdünk, és ez jó. egy újabb 1:1 tökéletes lenne. Nem szabad 0:0-ra játszanunk semmiképp, ez lehet a kulcs.
nem értem... miért emlegeti mindenki úgy a Madridot, mintha egy kis Getafe szintű csapat lenne...oltjuk őket, pedig azt játsszák, amit nekik kell a sikerekért.... jó hogy nem elvárjuk tőlük hogy csak a mezeket küldjék fel a pályára... jobbak vagyunk stb...ezeket kell hangoztatni....ne értsetek félre, mert én is így gondolom...de nem szerencsés ezt mindig hangoztatni.... nekik is vannak fegyvereik....nekünk is!
a másik meg hogy állandóan undorító foci, stb stb....fordítsátok meg...mi lenne ha mindenki számon kérné, hogy mi miért passzolgatunk, miért tartjuk a labdát....??? mert nekünk ez az a fegyver a tudás amivel le lehet győzni szinte mindenkit... és itt a lényeg... nem folytatom a gondolatmenetem, remélem értetek....próbáltam reálisan látni, bocs ha átestem a ló túlsó oldalára...visca el Barca :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2011.04.21. 22:18:38

monyo69 írta: Nem tudom, mit mondott Pep a szünetben, de a 2. félidőben már az a Barca játszott, amelyiknek az elsőben is kellett volna.
Mint mar mondtam, szerintem ez leginkabb annak volt koszonheto, hogy a Madrid valamiert abbahagyta azt a jatekot amit addig jatszott, es gykorlatilag hagyta jatszani a Barcat a sajat jatekat. Persze a Barca jobb lett ennek folyomanyakent, mivel tudtak azt a jatekot jatszani, ami a vilag legjobbjaiva emelte oket.
Szerencse volt, hogy megusztuk, de tobb ilyet nem akarok.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.21. 22:14:06

Rivaldo11 írta:Sanama: Ha garanciát szeretnél a továbbjutásunkra, az nincsen. Ez futball, a gyengébb is győzhet-tegnap láthattuk. Ne essünk már abba a hibába, hogy a bajnoki ikszet az ő sikerüknek könyveljük el...A BL-ben idegenben kezdünk, és ez jó. egy újabb 1:1 tökéletes lenne. Nem szabad 0:0-ra játszanunk semmiképp, ez lehet a kulcs.
Nem garanciát szeretnék,tudom,hogy az nincs :)

Csak írtad,hogy támadásból is fel kell majd mutatni valamit a továbbjutásért.
A tények pedig azt mutatják-tök mindegy,hogyan- de a Real több gólt lőtt,mint a Barca, az emúlt 2 klasszikuson. Ugyanígy lőhet többet a Bl-ben is.

Én annyit szeretnék,hogy Pep legalább próbáljon taktiká módosítani,mert mióta itt van ugyanazt játsza a csapat a védekező ellenfelek ellen,és láthatjuk,hogy nem sok sikerrel.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2011.04.21. 22:04:16

Jó volt a Real, a Barca meg gyengébb, gratulálok a Madridnak!
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 22:02:35

Sanama: Ha garanciát szeretnél a továbbjutásunkra, az nincsen. Ez futball, a gyengébb is győzhet-tegnap láthattuk. Ne essünk már abba a hibába, hogy a bajnoki ikszet az ő sikerüknek könyveljük el...A BL-ben idegenben kezdünk, és ez jó. egy újabb 1:1 tökéletes lenne. Nem szabad 0:0-ra játszanunk semmiképp, ez lehet a kulcs.
Rivaldo-A Legnagyobb.
monyo69
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.12.06. 21:40:14
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.21. 22:01:33

Hello! A tegnapi meccsről a véleményem, talán néhányan egyetértünk. Nincsen katasztrófa helyzet, nyilván szebb lett volna nyerni, de szerintem a győzelmet egyik csapat sem érdemelte volna meg jobban, mint a másik. Az első félidőben szerintem mintha nem is lettünk volna a pályán, ha akkor 2:0 oda, nem szólhatunk egy kukkot sem. Talán még a mellény is nagy volt egy kicsit. Így a Madrid megráncigálhatta az oroszlán bajszát. Nem tudom, mit mondott Pep a szünetben, de a 2. félidőben már az a Barca játszott, amelyiknek az elsőben is kellett volna. Aztán a hosszabbításra megint egy olyan Barca jött ki, amelyik azt hitte, hogy na most jól beszarattuk Őket, jön majd a gól magától. Jött is ahogy ilyenkor jönnie kell, csak rossz kapuba. Azt gondolom, ez így van jól, ne higgyük mi azt, hogy bucira verünk egy Real Madridot, három éven keresztül oda meg vissza. De azért van itt pozitívum vastagon, mégpedig az az ominózus 2. félidő. Abból a félidőből kell kiindulni és azt kell bekagylózni, hogy egy jó félidő nem biztos, hogy mindig elég egy Madrid ellen, mint ahogy az sem szentírás, hogy elég egy vezető gól meg egy kiállítás, aztán megvan a meccs. Lásd előző meccs. Szóval szerintem ez így jól van, rá kell mindenkinek ébrednie, hogy nem vagyunk verhetetlen istenek s a komplett meccsen azt kell nyújtani amit mi olyan jól tudunk és olyan alázattal ahogy tettük egészen idáig. Nem kell hemperegni, aztán miután sportszerűtlenül felrángatnak, hirtelen meggyógyulva veszekedni kezdeni. Tudom, hogy megtaposták Villát, de ez nem szimpi a bírónak sem, a nézőnek sem. Ez Mou praktika, ez nem jellemző ránk, minket nem erről ismer a focivilág. Remélem, Pep rendet vág a fejekben, aztán meglátjuk mire vagyunk jók. Kapaszkodjunk meg a 2. félidőben, ez be fog jönni. És vezetés után nem leállni. Hajrá Barcaaaaa!!!!!!
monyo69
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.21. 21:59:39

Nem kell előre temetni a BL-t sem. Ha jobban teljesít a csapat - és jobban tud ennél, még ha a Madrid ismét 120%-ot hoz ki magából -, belőjük a helyzeteket és simán tovább is tovább juthatunk akár. Persze benne van a pakliban, hogy a Madrid legyőz, de amikor Casillas kivédi a szemünket, akkor azért csak az derül ki, hogy nem lett teljesen lenullázva taktikailag a Barca.
Kicsit több stabilitás hátul, ami Puyollal meg is lehet, végre 100%-os állapotú Pedro, esetleg egy javuló formájú Villa és máris nálunk az előny.
Közel nem éreztem annyira tehetetlennek a csapatot, mint az Inter ellen. Ebben a Madridban több a hiba még. Ki kell használni, ez van.
Igen, nincs mese, ez a Madrid annyira jó lett mindenesetre, hogy nem tudjuk őket, csak komoly erőbedobással, akarással, felkészüléssel megverni. De egyelőre még mindig mienk a jobb csapat. Csak el kellene kezdeni a hullámvölgyből kicsit kifele mászni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.21. 21:56:48

Rivaldo11 írta:
Sanama írta:Látni lehet,hogy ezt a taktikát nem csak egy meccsen lehet eredményesen játszani a Barca ellen,hiába mondták sokan ezt eddig.
2kalsszikus után 210perc alatt sikerült rúgni 1(!) gólt,azt is büntetőből. Szerintem ez elég sokat elmond a helyzetről.

Nem a Realt kéne szidni,amiért az egyetlen olyan taktikát játsza-sikeresen-,amivel a Barcat meg lehet fogni, hanem inkább Pepnek kéne kitalálni valamit,amivel okozhat meglepetést.(szerintem)
Ne feledjük el, hogy pl. a BL-ben kell produkálni valamit támadójáték terén annak, aki tovább akar jutni. Nos, az a helyzet, hogy már most nyílvánvaló, hogy majd a Nou Campban akarják megszerezni azt a gólt, amivel továbbmehetnek. A Bernabeuban tökéletesen elég lesz nekik egy 0:0 is, ebben 100% biztos vagyok.
Hányingerkeltő. De legyőzzük ezt a hazug, sunyi, megalkuvó taktikát. Csak elől javuljunk valamit.
Ez engem nem nyugtat meg,hogy gól kell. 2 meccs alatt a Real több gólt lőtt,mint a Barca. Simán lőhetnek a következő 2 meccsen is többet.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 21:51:40

Sanama írta:Látni lehet,hogy ezt a taktikát nem csak egy meccsen lehet eredményesen játszani a Barca ellen,hiába mondták sokan ezt eddig.
2kalsszikus után 210perc alatt sikerült rúgni 1(!) gólt,azt is büntetőből. Szerintem ez elég sokat elmond a helyzetről.

Nem a Realt kéne szidni,amiért az egyetlen olyan taktikát játsza-sikeresen-,amivel a Barcat meg lehet fogni, hanem inkább Pepnek kéne kitalálni valamit,amivel okozhat meglepetést.(szerintem)
Ne feledjük el, hogy pl. a BL-ben kell produkálni valamit támadójáték terén annak, aki tovább akar jutni. Nos, az a helyzet, hogy már most nyílvánvaló, hogy majd a Nou Campban akarják megszerezni azt a gólt, amivel továbbmehetnek. A Bernabeuban tökéletesen elég lesz nekik egy 0:0 is, ebben 100% biztos vagyok.
Hányingerkeltő. De legyőzzük ezt a hazug, sunyi, megalkuvó taktikát. Csak elől javuljunk valamit.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.21. 21:39:35

Capon írta:Én nem tudom mi volt/van velem, de elkezdtem nézni a meccset annak rendje s módja szerint, aztán elég hamar rájöttem, hogy ez a meccs engem egy csöppet sem érdekel pedig nem miden napos, hogy összefut ez a két csapat a döntőben. Hamar el is kapcsoltam. Aztán ma kora este eszméltem, hogy jaaa meg kéne nézni az eredményt :oops: Látom a real nyert na mondom, de jó hogy nem néztem végig.
Grat a kupához :!: Bár nem kis vidámságot okozott nemrég mikor láttam, hogy retardált Ramos leejti a buszról az meg átmegy rajta. Azt hittem sírva fakadok a röhögéstől, ez már megérte :lol: hiába zavarba jönnek egy kupa látványától...
Csak egy idegeskedést, és egy bekkelünk11emberrelés1kontrábólmegnyerjükameccsethozémódra című mérkőzést hagytál ki. Még örülhetsz is.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.04.21. 21:37:32

Már bocs, de Én megállapításod ezen részével vitatkoznék. Ez szerintem nem a Real Madrid. Nekem erről a névről egy teljesen más csapat jut eszembe. Most valóban láttunk 11 embert,a kik ilyen-olyan okból felvették(felveszik mostanában) a MADRID mezét,de ez nem az Madrid, akit elismernek és rajonganak világszerte... Ez csak az én véleményem. lehet tévedek és lehurrognak
[/quote]
........ Most tért vissza a Madrid az európai elitbe.[/quote]
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.21. 21:34:11

Látni lehet,hogy ezt a taktikát nem csak egy meccsen lehet eredményesen játszani a Barca ellen,hiába mondták sokan ezt eddig.
2kalsszikus után 210perc alatt sikerült rúgni 1(!) gólt,azt is büntetőből. Szerintem ez elég sokat elmond a helyzetről.

Nem a Realt kéne szidni,amiért az egyetlen olyan taktikát játsza-sikeresen-,amivel a Barcat meg lehet fogni, hanem inkább Pepnek kéne kitalálni valamit,amivel okozhat meglepetést.(szerintem)
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2011.04.21. 21:32:35

Barcaman1993 írta:
daman írta:Latom nem sokat ertettel meg abbol, amit irtam.
Madrid szempontbol az lenne a legjobb ha "kijonnenek" a latottak alapjan, mert azzal a Barca nem tudott mit kezdeni eddig, mivel egy jatekot kepesek jatszani, de azt nem a sajat kapujuk elott kezdik.
Én teljesen értem. De azt neked is be kell látnod, hogy előbb-utóbb gólt kelll lőni :D Anélkül nem megy :D AKár még fejre is állhatunk :D
Hat ha a Barca nem lo, engem az se zavar :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.04.21. 21:25:35

lui1698 írta:Na azért úgy látom van itt olyan is aki nem vágta fel hosszában az ereit amiért nem nyertük meg a kupát. (örülök, egész nap alig mertem benézni topicokba annyira sok baromságot olvastam, hogy szétszakadt a fejem)
Most sokan nagyon borúsan látják a helyzetek, de majd lehiggadnak, és ők is reálisan tudnak értékelni. Semmi különös nem történt, ok, nem fogunk idén hat kupát nyerni, de nem is az az elvárás, legalábbis a normálisabb szurkolóknál. De kérem, sokan temetik a csapatot, pedig még igy is fantasztikus pozícióban vagyunk! Szinte már zsebben a bajnokság, és BL első számú esélyesei vagyunk, mellé meg van egy kupa ezüstünk, akkor mi a búbánatról beszélünk? Ha még a BLben ki is esnék a Real ellen, akkor is azt kéne mondani, nagyon jó szezont futottunk!!! Ha vkinek egy kevés egy bajnoki cím, egy kupa döntő, meg BL elődöntő, az nem is érdemli meg, h a csapata sikeres legyen! Persze rossz úgy elbukni, h már nagyon közel a siker, ráadásul az ősi rivális ellen, de akkor is helyén kell kezelni a dolgokat!
Ha meg továbbmegyünk, ne adj is Isten meg is nyerjük a BL-t, akkor ez megint egy egészen zseniális szezon lenne.

A RM-ról annyit, h én a szurkolóik helyében már elégedett lennék, egy év alatt sztem nagyon fejlődtek. Tavaly még egy Lyon nagy falatnak bizonyult, idén már simán lenyomták őket, meg a Spurst is, amely hasonló játékerőt képvisel. Tavaly a Milan ellen 1 pontot szereztek, idén a 4-t. Tavaly nem szereztek pont a El Clasico-kon, idén 1 pont összejött, + a kupa is, és még ott a BL. 2003 óta ilyen messzire nem jutottak, a kupát meg 18 év után zsebelték be, vagyis nem ma volt az utolsó sikerük. Az ő szezonjuk sztem már most felülmúlta a reális elvárásokat, egy BL döntő, egy esetleg győzelem meg már óriási siker lenne a számukra. Most tért vissza a Madrid az európai elitbe.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.21. 21:24:19

daman írta:Latom nem sokat ertettel meg abbol, amit irtam.
Madrid szempontbol az lenne a legjobb ha "kijonnenek" a latottak alapjan, mert azzal a Barca nem tudott mit kezdeni eddig, mivel egy jatekot kepesek jatszani, de azt nem a sajat kapujuk elott kezdik.
Én teljesen értem. De azt neked is be kell látnod, hogy előbb-utóbb gólt kelll lőni :D Anélkül nem megy :D AKár még fejre is állhatunk :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2011.04.21. 21:21:45

Barcaman1993 írta:
daman írta:Szoval a kozelgo BL meccsekre vonatkozolag en csak azt remelem, hogy ezt a 3. verziot elfelejtjuk, legalabb a Bernabeuban...
Egyetlen dolgot kell csinálni. Gólt kell lőni :!: Ha ez meg van, akkor muszáj kijönniük. Ha ez megtörténik, akkor pedig már egyértelmű, hogy melyik csapat a jobb. A támadójátékuk nagyon gyenge, főleg ha csatár nélkül játszanak.
Latom nem sokat ertettel meg abbol, amit irtam.
Madrid szempontbol az lenne a legjobb ha "kijonnenek" a latottak alapjan, mert azzal a Barca nem tudott mit kezdeni eddig, mivel egy jatekot kepesek jatszani, de azt nem a sajat kapujuk elott kezdik.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.21. 21:19:08

lui1698 írta:Mellesleg az csak nekem tűnt fel, hogy rengetegszer volt olyan ember faultolva (már Madridban is) akinél nem is volt labda.
Csak nézem a meccset és hopp egy ember elesik, hopp még egy.... közben a labda 5 méterre tőlük. :roll:
Pep topicban írtam vmit, ami ehhez illik tökéletesen...
Válasz küldése