Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.21. 10:36:07

albicelesteX írta: Nem mondom,hogy én sem fogom nézni,inkább azt mondom bele bele nézek.Erre az állóháborúra meg favágó madridiakra nem vagyok kíváncsi.És nem is akarok ideg betegeskedni sem a fórumon sem otthon.És lejáratni magamat.Mert ehhez meg az ilyen győzelmekhez nem tudok gratulálni senkinek..ehhez nem kell semmi extra.
a világ legjobbjait levédekezni 120 percen keresztül valóban semmi extra nem kell. gratulálok.

valahogy kevesebbnek érzem guardiola szerepét azzal, hogy beküldi messi-t középre és annyit mond neki, hogy csináld leo, mint azt, ahogy Mourinho kidolgozta hihetetlen precizitással ezt a stratégiát.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.04.21. 10:33:02

Ha Bírókat küldtek volna a meccsre, nem ilyen töketleneket, már az első félidőben kiállt volna pepe és albiol... A bírónak kellett volna megfognia már nagyon korán a meccset, nem tudom az az idóta mégis mit gondolt? Elhitte, hogy ha legyintget a karjával, majd megnyugszik mindenki? Gratulálok neki, ilyen pocsék sporit küldeni egy iylen rangos meccsre... Hatalmas szégyen... És ne mondja már meg nekem senki, hogy nem a madridnak fújt, mert kinevetem... Mert ha a Barcának fújt volna, kb 3-an mehettek volna zuhanyozni a realtól, minden félreértés nélkül, teljesen jogosan...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 10:32:57

Bunkerfoci=8 ember védekezik a 16 os körül ,ha kell kézzel lábbal ,de közbelépünk,ha esetleg sikerül akkor bumm bele 70 méteres átadás aztán Cr vagy lefut mindenkit vagy nem .
Senki nem mondta Hogy MOU nem nagy edző,itt az a baj hogy ezzel a taktikával megöli a szép Spanyol focit.

Jó edző ,szép edző,de mindezt bizonyítsa valahol más ország fergeteges bajnokságában.

Fáradtak vagyunk ez nagyon látszik,és nekem csak az a bajom a tegnapi meccsel hogy egyre jobban elhitetjük velük,van keresnivalójuk a bl ben!
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2011.04.21. 10:28:05

Teljesen igazad van, max annyiban nem osztom a velemenyed, hogy nekem nem volt ez annyira nagyon elvezheto meccs. A nagy resze a jatektordelesrol es a rugdosodasrol szolt. De ehhez hozza kell szokni, Mou csapatitol mindenkepp, szerintem.

Az pedig elvitathatatlan hogy amit csinaltak, azt jol csinaltak. De nem kell ezt tuldimenzionalni, de leszolni sem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.21. 10:21:02

Komolyan mondom valaki legyen kedves leírni, mit ért azon, hogy undorító bunkerfoci?
És pontos érvekkel, taktikai elképzeléssel írja le, szerinte mi a célra vezető ellenünk, s miylen felállást kell választani!
Nem megvédeni akarom a RM-t, mindenki azt játssza amivel nyerni lehet, !Jól védték a területet, s jók voltak a megindulásaik,de így is benne volt a második félidőpben, hogy mi szerzünk vezetést!Kifejezetten élvezhető meccs volt, indulatokkal, feszültséggel, helyzetekkel, lesgóllal stb….

Azt meg végképp nem tudom megérteni, hogy ha 1-1 rosszabb eredmény születik, akkor mindenkit le kell cserélni, stb!
Nem Messinek vagy Guardiolanak vagy Villanak szurkolunk, hanem magának a csapatnak!Ebben a csapatban meg ugyanúgy a 25ik játékos is részese a sikernek, mint a vereségnek!Most arról filózni, hogy kiket kell lecserélni, s ki nem Barca szint!Amit ezerszer elmondtak már mások is, néha nézni kellene 1-2 ember teljesítményt, s reálisan megítélni, s nem vagdalkozni a játékosok felé!
Kiábrándító ami 2 napja folyik itt!
Kép
Kép
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.21. 10:20:35

Csalódott vagyok. A csapat iránt, továbbra is töretlen a bizalmam, fel kell állni, és kiütni őket a BL-ből. A tegnapi meccs pár dolgot még jobban megerősített bennem...
Tegnapi meccs legszebb jelenete:
Kép
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 10:13:12

Vázlatpontokban összefoglalva:
1., Real: undorító bunkerfoci
2., Barca: tanácstalanság, fásultság
3., Real siker, a foci szégyene
4., a BL madridi meccsen ugyanez lesz
5., ha ugyanilyen eredménnyel, akkor az utolsó classico lesz a legnehezebb, mert akkor a Real 10 védővel fog felállni és 3x ennyire fog bunkerfocit játszani!!
Amit a Real művelt az a foci szégyene!!! Ez a Hercules, meg a Sporting Gijon focija, nem egy Real Madridé!!! Mivel ez bejött, a BL meccseken is ugyanez várható, csak ennek a sokszorosa!!!
Sajnos a sorsolás nem a legjobb, mert a 4 meccsből csak az utolsó lesz Barcelonában, amikor a Real még inkább betonvédekezéssel fog előállni, a Barca meg talán még fásultabb lesz, mert elegük lesz már az egészből.
Ezt a Barcát sajnos csak így lehet legyőzni, ezt José látja és biztos hogy ezt fogják tolni vigig, ha lehet még jobban betömörülve, még inkább ölve a focit!!! Ez a Real emlékeztet a 2004-es Görög csapatra!!! Akkor a görögök undorító focival lettek Európa bajnokai...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.21. 10:09:14

Ezzel én is egyetértek Maxwell elindult egy jó úton látványosan visszazuhant.Adriano meg csak van.Tegnap is Ronaldo nem leugrotta hanem leszökkente.
Kép
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2011.04.21. 10:06:17

[/quote]
Azért álljon csak meg a menet :!: AZ tény, hogy nem mi nyertük a kupát, de attól még nehogy már ilyeneket mondjunk, hogy Adriano, Villa és Maxwell nem Barcelona szint, az ez nagyon nagy meggondolatlanságot jelent. [/quote]

Pedig többen jól megírták. Adriáno nem tudta levenni cr-t tegnap, ezen ment el a meccs. Pedig mindenki tudta, hogy őt kell kikapcsolni. Csak neki voltak helyzetei. Ha a gólnál puyol vagy abidal ugrik vele...persze nincs ha.
De fenntartom: adriano, maxwell nem barca szint. Nagyon lyukasak vagyunk velük Dani alves sem védekezik jobban, de legalább ő segít a támadásokban, elől "visszahozza" azt amit hátul nem tesz meg. Adriano, Maxwell sem elől sem hátul nem nyújt kiemelkedőt,csak "elpötyög"
Villa nagy játékos, csak nem nálunk, nem ebben a játékrendszerben. Folyamatosan hátráltat minket
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.21. 09:58:47

sjd írta:Számomra eldőlt, hogy nem nézem a BL-elődöntőt. Ezt már tavaly megfogadtam, belátva, hogy részünkről csak a szokásos szenvedésre számíthatok, és csak a sorsolás láttán inogtam meg. De az elmúlt 5 nap... :roll:
Azt hittem ha Clasico-ról van szó, az (jelen esetben hatványozottan) a világ két legjobb csapatának szuperrangadóját jelenti, de már bánom, hogy nem az Arsenal-Spurs-t néztem vagy egy spanyol kiesési rangadót. Vagy esetleg a Rubin Kazany elleni meccseinket felvételről...
Már gyakorlatilag nem is izgultam az egészen, a végén röhögve jöttem el a TV-től, hogy Mourinho megint verheti arra, hogy 10 emberrel fejezték be a meccset.
Szerintem Puskás és Kubala forogna a sírjában, ha látnák csapataik tegnapi produkcióját. A saját csapatomra se vagyok büszke, de ezt különösen értem a Real-ra. Már ott tartottam, hogy amikor az első félidőben kezdődött a kakaskodás, komolyan örülni kezdtem, hogy végre valaki le fogja rúgni ezt a baromarcú Arbeloát meg többit...
Nem mondom,hogy én sem fogom nézni,inkább azt mondom bele bele nézek.Erre az állóháborúra meg favágó madridiakra nem vagyok kíváncsi.És nem is akarok ideg betegeskedni sem a fórumon sem otthon.És lejáratni magamat.Mert ehhez meg az ilyen győzelmekhez nem tudok gratulálni senkinek..ehhez nem kell semmi extra.
Kép
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.04.21. 09:57:57

Ramos összetörte a kupát :roll: :lol:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.21. 09:49:29

Az a baj,hogy a csapat saját magának tette magasra a mércét.Így most nyilván sokan csalódottak ahogy köztük én is...nagyon.Mert el lehet veszíteni egy kupát,egy meccset,de ehhez az ötlettelen semmilyen játékhoz nagyon nem vagyunk hozzászokva.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.04.21. 09:49:29

Számomra eldőlt, hogy nem nézem a BL-elődöntőt. Ezt már tavaly megfogadtam, belátva, hogy részünkről csak a szokásos szenvedésre számíthatok, és csak a sorsolás láttán inogtam meg. De az elmúlt 5 nap... :roll:
Azt hittem ha Clasico-ról van szó, az (jelen esetben hatványozottan) a világ két legjobb csapatának szuperrangadóját jelenti, de már bánom, hogy nem az Arsenal-Spurs-t néztem vagy egy spanyol kiesési rangadót. Vagy esetleg a Rubin Kazany elleni meccseinket felvételről...
Már gyakorlatilag nem is izgultam az egészen, a végén röhögve jöttem el a TV-től, hogy Mourinho megint verheti arra, hogy 10 emberrel fejezték be a meccset.
Szerintem Puskás és Kubala forogna a sírjában, ha látnák csapataik tegnapi produkcióját. A saját csapatomra se vagyok büszke, de ezt különösen értem a Real-ra. Már ott tartottam, hogy amikor az első félidőben kezdődött a kakaskodás, komolyan örülni kezdtem, hogy végre valaki le fogja rúgni ezt a baromarcú Arbeloát meg többit...
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2011.04.21. 09:38:57

[quote="zsoltfree"]Gratula a Realnak a kupáért!

Köszönöm a hozzászólásodat, egyetértek. Jó volt olvasni soraidat. Tisztánlátás, elköteleződés, bizalom. Ez kell most a leginkább.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.04.21. 09:37:05

Pedro gólja elég határeset volt, én nem tudom eldönteni,
Les volt. Amúgy az is nagy jelenet volt, ahogy utána Pep nyugalomra intette az ünneplő Thiagot. :)
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2011.04.21. 09:36:45

Rengeteg dolgot kellene most itt felsorolni, ami ehhez a vereséghez vezetett, ami egy kupába került.

Remélem a szezon vége nem egy rosszul felépített menetrend miatt veszik el. Értem itt azt, hogy nagyon jól ment a szekér dec. közepéig, aztán gyakorlatilag 1-2 meccs kivételével nagyon nehéz volt már az újév. Ugyan hoztuk az eredményeket, de már mindenki kezdte meglátni a hibákat itt is a fórumon.

A Barcelona szerintem nagyon rossz pozicióból állt neki ennek a négyes meccsnek. Három meccs idegenben, 2 Madridban, és csak az utolsó meccs - amikor már lehet mindegy lesz? - lesz hazai.

Épp ekkor egy Real elleni négyes sorozatot megkezdeni úgy, hogy mint kiderült Mourinho 9-10 emberrel védekezik, nagyon esetleges. Egyszerűen megszállták a Barca adogató zónáját.
Ez ellen egy nagyon türelmes játékkal érhetünk el sovány győzelmet, ez eddig 2x nem jött be.
Még így is megnyerhette volna a Barca a kupát, de óriási formahanyatlásban van a csapat előrejátéka. Egyszerűen Villa és Pedro gyenge játékát és Abidal hiányát nem bírja el a csapat ilyen kiélezett meccseken. Ezen a meccsen Xavi játéka is nagy mélyütés volt.

A Real elleni bajnokiban is benne volt vereség, így még az is húzós lehetne. A 8 pont elég kell, hogy legyen, de rosszabbul is kijöhetett volna a csapat az utóbbi bajnoki meccsekből.

Látva a két meccset szinte törvényszerűek voltak az eredmények.

Akciógólokat nem lőttünk 2 meccsen, ez nagyon nagy probléma, főleg azért, mert akkor a Madrid feladta volna ezt a dögunalom focit, és szépen még 1-2-t be lehetett volna rámolni.
A védelem még csak csak helytállt, végül is nem kaptak akciógólokat, akárhogy is alakult a helyzetek száma.

A Real tudott mást is játszani, talán mi is megpróbáltunk egy visszafogottabb-óvatosabb-védekezőbb hadrendből építkezni, de nem jött be.Ronaldora épül a kontrajátékuk, a helyzetek nagy részében benne volt mindkét meccsen, mi mégsem vettük le megfelelően a pályáról(Abidal).
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 09:30:05

Gratula a Realnak a kupáért!

Barca drukkerként már rég elfelejtettem hogy milyen az amikor a Real elvesz az orrunk elől valamilyen kupát. Ez sajnos még biztosan sokszor fog előfordulni. Az a nagy büdös helyzet hogy el vagyunk kényeztetve az utóbbi időben ilyen téren. Bízom benne hogy a fiúknak ez egy ébresztő eredmény volt és a BL-re nagyon összekapják magukat és megnyerik.

A csapatnak viszont nagyon is gratulálok a tegnapiért. Én valahogy ha csak egy hajszállal is de inkább játsszon szép focit a csapatom és maradjon úgy alul, vagy egy ilyen undormány hatékony játékkal nyerjen meg valamit.

Tegnap a meccs az első félidőben nem volt túl szép nekünk. Jobban kijött az ellenfélnek a lépés. Undorító szabálytalanságok, jól működő középpálya, helyzetek. Viszont szerintem igen is nagyon jól megcsinálta Pep, hogy így átvariálta a játékot a második félidőre. Az a második félidő egy horror volt, azzal a sok helyzettel. Akkor tényleg csak mázli volt a Madridnak hogy nem bukta el a meccset. A játéka megegyezett egy kiscsapat játékával. Bunkerfoci, kontrákra építve. Ezt amit a Madrid csinált a második félidőben erre egy Racing is képes ha jó napot fog ki. A második félidőben egy Racing és egy Madrid között csak az volt a különbség hogy utóbbinál nem egy ismeretlen csatárt hagytak elől, hanem egy zsenit...

NODE mindig nem jöhet össze minden. Még egyszer gratula a Madridnak és még nagyobb gratula a Barca játékosoknak, mert igen is jók voltak.

Az itteni emberek akik meg zavarnák el egy ilyen meccs után a fél csapatot és az edzőt, nekik üzenem hogy több millió klub van a világon, szurkoljatok másnak. Szerintem most egyértelműen a Guardiola az aki az EDZŐ számunkra. Helyette ki a fenét ültetnénk a padra? Nincs egy nevem sem.

A játékosokat is meg Villát is lehet szidni nyugodtan, de ha gólt lő akkor meg jó hogy itt van ugye.

Mindig is lesz olyan hogy kikapunk a Realtól. Lesz olyan is hogy rosszabbul is játszunk. Olyan is lesz hogy egy vereségünk egy serlegbe kerül. De ilyen a foci. Messze NAGYON MESSZE irigylésre méltó a Barca drukkerek helyzete még így is.

Aki pedig vészharangozik, meg elzavarná a fél csapatot, annak egy kis házi feladatként tessék elolvasni (ne menjünk messzire) hogy milyen volt a klub Joan Gaspart elnök vezetése alatt. Pénzügy, játékosok, játék, edzők, eredmények. Nézzenek meg hozzá pár meccset is. Ha ezekkel megvagytok, akkor hasonlítsátok össze az elmúlt 6-8 év helyzetével.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.21. 09:28:57

Úgy gondolom meg kell említeni, hogy Mourinho teljes tisztelettel beszélt a meccsről, s mindenről, nem egy antikrisztus na!
Ő is mondta, minden más lesz a BL-ben, ebben kell bízni, s ha tudásunk legjavát tudjuk nyújtani, akkor tovább tudunk jutni, de addig is Osasuna!
Én is bízok a csapatban, de el kell ismerni a RM kemény dió, még ha 5:0 is lett ősszel!
Puyolra meg óriási szükség lesz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.04.21. 09:30:07-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.21. 09:28:51

Nem tudom, honnan veszi itt pár fórumtárs, hogy majd a BL-ben így-úgy...NEM!

Ez a csapat elfáradt mentálisan, ott van a fejekben minden feszültség az idényben, Mourinho pszichológiai hadviselése, a Real pár nem épp sportszerű cselekedete, a hatalmas teher a "világ legjobb csapata" miatt. Úgy érzem összeroppantunk picit fejben. Nem tudunk könnyedén odaállni egy meccshez, és játszani azt amit tudunk. Görcsölünk végig, nem lövünk kapura. Ami nagyon szembetűnő, az Dani Alves játéka, üres a jobboldalunk szinte, egyáltalán nem tudja megbontani a védelmet. Villa totál csőd, semmivel sem jobb jelen pillanatban, mint a tavalyi Ibrahimovics. Pedro a sérülése után még nincs igazán jó formában, a védelmünk pedig lyukas, Adriano a fontos szerelései mellett nagy hibákat is vét, és középen sem olyan ez, mint kéne. Puyol nagyon hiányzik, nem is feltétlenül a játéka, hanem a kapitányi rangja miatt. Talán ebben az egészben benne van Guardiola is, akin már szintén nem látom azt a tüzet, és az ő arca, viselkedése is picit ezt a mentális fáradtságot tükrözi. Úgy gondolom ( és nem csak a kupadöntő miatt ) hogy a BL-lel már nem tudunk mit csinálni, 50-50%-ra adom az esélyeket, de a nyáron mindenképpen meg kell újulni, frissíteni kell a kereten, és Pepnek is extra pihenő kéne, mert bele van fásulva a dolgokba.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.21. 09:24:09

fcbarca78 írta:pár gondolat

1. Először is gondolom mindenki egy kicsit letört, viszont azt gondolom az igazi válaszokat a BL-ben kapjuk meg. Ha ott nyerünk akkor igazság szerint nem sok minden változik tavalyhoz képest. Megnyerjük a két legfontosabb címet, a madridnak meg marad egy kis vigasz a kupával. Mou eléri, hogy kap még 1 évet a bizonyításra. Madridban keserű lesz a szájíz. Nálunk teljes a boldogság.
Ha a madrid jut tovább a BL-ben az más tészta. A legfontosabb cím a bajnokság a miénk, viszont a madrid a bl és kupagyőzelemmel fölénk nő. Az aranylabdát CR kapja és keserű lesz a szájíz.
Szóval igen, [auto_cenzúra] a kedv, de az igazi hangulatformáló a BL lesz

2. Adriano, Maxwell, Villa, Guardiola.
Tegnap nüanszokon múlt a meccs. Ilyen nüansz volt Adriano aki nem tudta CR-rel felvenni a lépést. Adriano és Maxwell nem barca szint, kell egy jó balhátvéd. Lyukas kib.módon a védelmünk ( ha Abidal visszatér ő bevethető középen is, tehát variálható a védelem). Villa menjen a … Végig emberhátrányban játszunk mert nemcsak, hogy olyan mintha a pályán sem lenne, de hátráltatja a csapatot ( lesek, rossz megoldások, stb.). Most kell eladni amég pénzt kapunk érte. Ibra szindróma csak másképp. Csatárt kell igazolni.
Guardiola nagyon jó a csapat motiválásában, de gyenge edző. Affelay aki kis lendületet és kreativitást adhatna a csapatnak nem játszik eleget.Nem cserél, vagy már csak későn. Gyenge

3. Puyol. Nagyon hiányzik a csapatnak. Hiányzik egy igazi kapitány a mostani barcaból.

4. Bunkerfoci. Nem vagyok benne biztos, hogy van ellenszer. Talán a szélen elvinni, és onnan bejövő labdák. De ahhoz meg alacsony a csapat.

5. Kreativitás =Messi. A csapat messifüggő. Ez nem baj. Az a baj ha messit kiveszik (2-3-an lsd.tegnap) senki nem képes megoldani a szituációt. Ha messinek megy akkor a csapatnak is megy. De ha pl. Iniestanak megy az nem feltétlenül jelenti, hogy a csapatnak is megy ( lsd.tegnap). Szval azt szeretném mondani, hogy messin kivűl más játékosainknak nincs akkor súlya, hogy vállára vegye a csapatot és elvigye. Affelayban látom azt amit Messiben, mármint hogy képes 1-2 csellel, gyors megindulással megbontani a védelmet, és létszámfölényes szituációt létrehozni
Azért álljon csak meg a menet :!: AZ tény, hogy nem mi nyertük a kupát, de attól még nehogy már ilyeneket mondjunk, hogy Adriano, Villa és Maxwell nem Barcelona szint, az ez nagyon nagy meggondolatlanságot jelent. Villa tényleg rossz volt (mostanában egyre gyakrabban), de Maxwell nem játszott, míg Adriano nagyon jól játszott azon kívül, hogy róla fejelte Ronaldo a gólt. A Real az első félidőben fölényben volt, de a 2. félidőtől a hosszabbítás végéig mintha a pályán sem lettek volna. A bírók megint nagyon gyengék voltak. Arbeolat egyértelműen ki kellett volna állítani, Alonsot is, míg Pepe sárgája jogtalan volt, de utána olyan belépői voltak, amik egyértelműen sárgát értek. Pedro gólja elég határeset volt, én nem tudom eldönteni, de nagyon fájó, mert a gólnál felpattantam a kanapéról és úgy örültem a gólnak, mint majom a farkának aztán visszafújta a bíró. Azt viszont nem értem, hogy miért nem lövünk 16 méterről? Ha 6-7-en ott állnak előttünk akkor vki miért nem próbálja meg? Ha jól emlékszem 1 Pedro ilyen lövés volt és ennyi egész meccsen. Ezt a játékot gólra játsszák Casillas meg mindent megfogott (mi meg mindent kihagytunk). Érzésem szerint a játék alapján nekünk kellett volna nyerni, és újra bebizonyosodott, hogy nem mindig a jobb nyer. A BL-ben remélhetőleg továbbmegyünk, mert most mindenki Mourinhot magasztalja, aminek érzésem szerint semmi oka nincs, mert ezt a döntőt nem a Real nyerte meg, hanem a Barcelona vesztette el. Ami nagyon szembe tűn,pedig az, hogy képtelenek vagyunk gólt lőni. Már hónapok óta a Sahtart leszámítva senkinek nem lövünk 4-5 gólt. És most nem a gálákat hiányolom igazán, ha azt, hogy megvannak a helyzeteink, azt rendre elpuskázzuk. És ezt itt a nagy gond. Pedro és Villa megtalálhatná újra a góllövőcipőjét, mert ha ez így megy, akkor a BL-t is bukjuk, mert Messi egyedül kevés elől.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.04.21. 09:23:07

fcbarca78 írta:pár gondolat

1. Először is gondolom mindenki egy kicsit letört, viszont azt gondolom az igazi válaszokat a BL-ben kapjuk meg. Ha ott nyerünk akkor igazság szerint nem sok minden változik tavalyhoz képest. Megnyerjük a két legfontosabb címet, a madridnak meg marad egy kis vigasz a kupával. Mou eléri, hogy kap még 1 évet a bizonyításra. Madridban keserű lesz a szájíz. Nálunk teljes a boldogság.
Ha a madrid jut tovább a BL-ben az más tészta. A legfontosabb cím a bajnokság a miénk, viszont a madrid a bl és kupagyőzelemmel fölénk nő. Az aranylabdát CR kapja és keserű lesz a szájíz.
Szóval igen, [auto_cenzúra] a kedv, de az igazi hangulatformáló a BL lesz
Azért még a továbbjutóra vár egy döntő is, ami szintén nem lesz egy egyszerű. De igen, végül is a BL párharc eldönteti, melyik csapat oldalára billen a mérleg.
A vesztesnek biztos keserű lesz a szájíze, de sztem igazán csalódott nem lehet egyik csapat sem, mert nekünk már zsebben a bajnoki cím, mellé még egy kupa döntő, és egy BL elődöntő...azt hiszem szezon előtt ezt így sokan aláírtuk volna. A Realnak 2. hely a ligában, kupa győzelem, és megannyi év után BL elődöntő.

Szerk: OMG! Most nézem mi történt a kupával! :lol: Ezek után tényleg meg kell verni a Madridot a BL-ben, mert ha nem, és a döntőt is behúzzák, akkor az is megy a busz alá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2011.04.21. 09:32:14-kor.
Avatar
S.Doyle
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010.02.27. 13:29:05

2011.04.21. 09:18:38

Barca 2010,
nagy vagy
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.21. 09:16:19

:lol:
Már megérte veszíteni :D

Remélem a Barca újult erővel, tele önbizalommal és a szurkolók segítségével megint úgy fogják a Realt kijátszani mint az 5-0-ás meccsen.
Ez egyáltalán nem lehetetlen. A Realnak "csak" a kontrái voltak veszélyesek de ha minden támadást el tudnak fojtani már a középpályán és kisebb átemelgetésekkel a védelem fölött (nem Villának) akkor meglehet a győzelem
Forca Barca!
Csoka
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2008.06.28. 18:48:15

2011.04.21. 09:15:12

Nyomorult Ramos kiejtette a kezéből a kupát és átment rajta a busz.... :lol: :lol:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.21. 09:13:37

IvánC írta:
raulmadrid írta:Gusztustalan .....stbstb
Te is megszűnhetnél.
a lényeg, ha a görögök 20 évre visszavetették a fotballt akkor a reál most mennyire???
Azért fel ne vágd az ereidet, a hasonlatod egy nagy hülyeség, mert a görög csapat egész játékrendszere erre épült, mi meg jó ha évente 2-3 ilyen meccset játszunk, mivel ilyen meccsekre hiányzik még egy minőségi box-to-box középpályás a csapatból. Inkább azon törd a fejed, hogy Guardiolat évek óta ugyanazzal verik meg és még nem tűnt fel neki.
"ezt a Barcelonat csak saját maga verheti meg"
Aha :roll:
Miért, nem csak maga verheti meg? Vagy szerinted tegnap minden egyes barca játékos az őszi 5-0-ás formájában volt? ti jobbak vagyok ősz óta, de abban a formában könnyedén ( ha nem is 5-0-ra) nyertünk volna. Ez van, jövő héten ezt be kell bizonyítani. Az pedig, hogy Guardiola észrevette-e vagy sem, hogy ezt játsszák ellenünk, egyértelmű, hogy igen a válasz, de mit kellene csinálnia? A Chelsea ellen mi jöttünk ki jobban belőle, az Inter ellen az Inter, a két bajnoki Classicon összességében mi jöttünk ki jobban, a kupadöntőn ti ( ez nem olyan egyértelmű bukás, ahogy sugallni szeretnéd), ez eddig 2-2, most jön a két bl elődöntő, meg kell mutatnun, hogy mi jövünk ki belőle jobban.
Válasz küldése