Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.04.21. 00:16:18

Nagyon félek, hogy most indul el a helcsere a két csapat között. Nem hiszem el, hogy már egy Real ellen sem képesek motiváltan játszani s kiadni magukból 100%-ot egy kupadöntőben... Úgy látszik a szombati energiatakarékos üzemmód is csak beleszarás volt. Most is ugyanazt láthattuk a Barcától, csak nem kaptunk 11-est, mondjuk nem is volt mire. Villa meg sürgősen összekaparhatná magát. A csatáraink közül megint Piqué vállalkozott a legtöbbet, detto, mint az Inter ellen pont egy éve.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.21. 00:15:37

torrestoni írta:Azért kár elhallgatni, hogy mélységesen gyengék voltunk egy kupadöntőhöz. Kijött az egész éves robot, hasztalan, folyamatos állandó kezdőcsapat használata, no meg a rövid kispad. Fizikálisan már képtelen voltunk felvenni a harcot, és azt gondolom, mentálisan sem. Nagyon sajnálom, böszmeség azt mondani, hogy a Spanyol Kupa nem volt fontos. És ha valamikor, akkor most már minden téren ott az előny a Madridnál. Egyedül a csapatjáték maradt, de az önmagában kevés, ha a többi fronton alulmaradunk.

Nincs könnyedség, nincs megfelelő mentalitás, nincs elég mélységű keret és bárhogyan is nézzük, motiváció sincs jelen pillanatban.
Pontosan leírtad a gondolataim! És ijesztő a helyzet. Egyszerűen hiába mondjuk, hogy labdabirtoklás, meg antifoci stb. Dobálózhatunk ilyen szavakkal, de amíg csak lötyögünk a pályán egy döntőben, addig nem lehet azt várni, hogy majd nyerünk. Nyerhettünk volna persze, de most nem nyertünk. Cét se kell szidni, hétvégén nálam a meccs embere volt Real részről, és Casillas után most is őt tenném a 2. helyre.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.04.21. 00:15:16

Rivaldo11 írta:
Charlie írta:Mintha az Inter elleni meccset láttam volna megint. Ezek a gyökök összehozzák ugyanezt a futballt még 2*90percen át simán.
C.
egyszerű a képlet: Már a bernabeuban úgy kell felmenni, h. eldöntjük a továbbjutást. Ha így lesz, nem kérdés, h. továbbmegyünk. Mondom: Aki látta a Gijon elleni meccset, az igazolhatja, hogy kb így játszottak. Kiscsapatként vertek meg ma minket.
Mi pedig kiscsapatnak néztük őket. A komplett első félidőben, és Madridban is javarészt. Tartalékoltunk volna, ehelyett felemésztették az erőnk és a mentalitásunk. 5 félidő, melyből egyetlen egy során működött az alapvető filozófia: mi irányítunk, mi játszunk. Jelenleg sok mindent mondhatunk, de a Madrid érdemei elvitathatatlanok. A saját házunk táján kell kapirgálni.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.04.21. 00:13:48

Gratulálok a Realnak!
Lehetne sokat beszélni a meccsről, a bíróról, a szerencséről stb. de úgy vélem felesleges. Nagyon szomorú vagyok, de azért elismerésem a Realnak, ahoz képest, amilyen deffenzív játékosok voltak a pályán, elég jól támadtak.
Amit nagy negatívum volt nekem, az a lassúság! Nem is bosszantom magam azzal, hogy szélen 1v1et nem játszuk meg erőből soha, de a tiki-taki lassú volt. Remélem Pep helyre rakja a fejeket.
1 csatát elvesztettünk, de "háborút" még nem!

Hajrá fiúk, fel a fejjel!
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:13:30

torrestoni írta:Azért kár elhallgatni, hogy mélységesen gyengék voltunk egy kupadöntőhöz. Kijött az egész éves robot, hasztalan, folyamatos állandó kezdőcsapat használata, no meg a rövid kispad. Fizikálisan már képtelen voltunk felvenni a harcot, és azt gondolom, mentálisan sem. Nagyon sajnálom, böszmeség azt mondani, hogy a Spanyol Kupa nem volt fontos. És ha valamikor, akkor most már minden téren ott az előny a Madridnál. Egyedül a csapatjáték maradt, de az önmagában kevés, ha a többi fronton alulmaradunk.

Nincs könnyedség, nincs megfelelő mentalitás, nincs elég mélységű keret és bárhogyan is nézzük, motiváció sincs jelen pillanatban.
Ha ez igaz, akkor mi a véleményed a 2. félidőben látottakról? Még így is egyértelműen felülmúltuk őket.
Vagy akkor a madrid játékáról hogy vélekedsz? :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.21. 00:12:09

Barca_10 írta:Csak én vettem egyébként észre,hogy Arbeloa miért maradt fent végig a pályán?Pepe még határeset,de Arbeloa.. :evil:
Én is, de én Pepét is leküldtem volna. Mint ahogy adtam volna színészkedésért sárgát Mascheranonak és lehet, hogy Villának is.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:11:49

Charlie írta:Mintha az Inter elleni meccset láttam volna megint. Ezek a gyökök összehozzák ugyanezt a futballt még 2*90percen át simán.
C.
egyszerű a képlet: Már a bernabeuban úgy kell felmenni, h. eldöntjük a továbbjutást. Ha így lesz, nem kérdés, h. továbbmegyünk. Mondom: Aki látta a Gijon elleni meccset, az igazolhatja, hogy kb így játszottak. Kiscsapatként vertek meg ma minket.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2011.04.21. 00:11:12

15 éve vagyok Barca drukker és sok mindent megéltem, de teljesen természetes, hogy egyszer minden sorozatnak vége lesz.

A Madrid megérdemelten nyerte a döntőt, még akkor is, ha ezt a nézhetetlen focit adták elő.

A Barca magát hibáztathatja, totyogós, alig mozgós, kényelmes "futballt" mutatott ma úgy, hogy közben többen nagyon gyenge teljesitményt nyújtottak.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.21. 00:11:00

Gratulálni illene,de mihez?Ehhez a kamu győzelemhez.Olyan idegbeteg vagyok.Nem hiszem el.Megyek aludni.Ne kételkedjetek egy percig se a BL-ben is ez lesz.Hol vagytok MADRIDISTÁK???Ezt a madridot szeretitek??
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.04.21. 00:10:17

Azért kár elhallgatni, hogy mélységesen gyengék voltunk egy kupadöntőhöz. Kijött az egész éves robot, hasztalan, folyamatos állandó kezdőcsapat használata, no meg a rövid kispad. Fizikálisan már képtelen voltunk felvenni a harcot, és azt gondolom, mentálisan sem. Nagyon sajnálom, böszmeség azt mondani, hogy a Spanyol Kupa nem volt fontos. És ha valamikor, akkor most már minden téren ott az előny a Madridnál. Egyedül a csapatjáték maradt, de az önmagában kevés, ha a többi fronton alulmaradunk.

Nincs könnyedség, nincs megfelelő mentalitás, nincs elég mélységű keret és bárhogyan is nézzük, motiváció sincs jelen pillanatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2011.04.21. 00:11:49-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2011.04.21. 00:09:43

"A reális eredmény 4:1, 4:2 lett volna"

Te mit néztél? Én ezen az 1 tetves gólon csodálkoztam, ha 2 lett volna, az csoda!
Én amig Mou a Madrid edzője, El Clasico-t nem nézek! Ez a szombat utáni szerda végleg eldöntette velem, mert normális futballt csak akkor látunk, ha valamelyik csapat rúg 3-4 gólt gyorsan és kiüti a másikat :evil:
94:39 6 - 1
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.04.21. 00:09:12

Sokkal jobban akart nyerni akart a Real, mint a Barca... Harminc perc focival és egy ilyen Villával pedig lehetetlen volt megverni ezt a Madridot. Csak maguknak köszönhetik a vereséget.
Di Maria pedig eszméletlen volt... :/
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2011.04.21. 00:08:18

Sajnálom a vereséget, de ilyen a foci! Remélem a bl-ben továbbmegyünk! A Madrid ugyanazt játszotta, mint szombaton, csak jobban! Nekünk meddő a támadójátékunk! Nem akarom bántani Villát, de mindegy lett volna, ha én állok ott helyette a pályán. Küzd, hajt, de gyenge!!! A Bl-ben nem is játszatnám. Inkább Iniestát tolnám feljebb, vagy kezdetném Affelayt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.21. 00:07:27

ozsimiki írta:GRT az első félidőért a Madridnak, valamint ahhoz, hogy ők kihasználtak egy helyzetet, mi pedig nem, azaz grt a kupához!

a bíró ezt az 1 perces hosszabbítást komolyan gondolta? Ha 5-öt tesz rá, az is kevés. NEM EMIATT KAPTUNK KI,de az ilyesmik számomra érthetetlenek voltak mindig is, majd akinek lesz kedve, számolja meg a 15ből mennyit állt a játék, sérülés, és cserék miatt. 5nél többet. 121.ben lefújta.

Ennek ellenére az első bekezdés miatt nyert a Madrid, nem az utolsó miatt.

CR bődületes mennyiséget futott ma, elképesztő fizikai ereje van neki, 90-110. percben is olyan gyors mint az elsőben.

Előző klasszikuson eldőlt a bajnokság ide, itt eldőlt a kupa oda, 3.on lehet eldől a Bl amideoda? D:

és ami mindennél fontosabb:

FORCA BARCAAA!!!

szerk: azért kicsit gonosz is leszek, az megint jellemző Jose-ra,hogy mennyire tiszteli a hagyományokat...Casillas véd. Miközben hagyományosan a 2.számú kapusé a kupa sorozat, mi tartottuk ehhez magunkat két éve is, most is. Jose-t semmi sem érdekli, csak az eredmény, amíg ilyen edző lesz a Madrid élén, addig nem lesz Real, a Real.

Jóéjt
Tökéletesen leírtad!
Én is annyit tudok hozzátenni minden elismerés a RM-é, de a "háború" folytatódik!
Kép
Kép
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.04.21. 00:06:50

Magunkat vertük meg.Illetve Casillas minket..ufó,vagy nem tudom micsoda,de ember ilyeneket nem véd.
Meccsről:Az undorító bunkerfoci nyert.Elképesztő.Szenzációsan játszottunk a 2.félidőtől kezdve, és erre kikaptunk.Most akkor verhetik a nyálukat a madridisták,hogy jobbak voltak,meg hogy Roncika jobb mint Messi stb.Ami még nagyon bökte a csőrömet, hogy miután Roncika befejelte a gólt a kommentátor fényesre nyalta neki,mintha olyan fantasztikusan játszott volna az egész meccsen,közben a hiba nélkül végigjátszó Mascheranoról egy szót sem szólt.

Csak én vettem egyébként észre,hogy Arbeloa miért maradt fent végig a pályán?Pepe még határeset,de Arbeloa.. :evil:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
wessel
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009.05.28. 20:48:50

2011.04.21. 00:06:03

Grat a Madridnak.

Hát sajnos ez igy alakult, majd legközelebb jobban sikerül!
Egy a lényeg: Visca el Barca! Visca Catalunya!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wessel 2011.04.21. 00:06:59-kor.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2011.04.21. 00:05:10

Mintha az Inter elleni meccset láttam volna megint. Ezek a gyökök összehozzák ugyanezt a futballt még 2*90percen át simán.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.21. 00:05:05

GRT az első félidőért a Madridnak, valamint ahhoz, hogy ők kihasználtak egy helyzetet, mi pedig nem, azaz grt a kupához!

a bíró ezt az 1 perces hosszabbítást komolyan gondolta? Ha 5-öt tesz rá, az is kevés. NEM EMIATT KAPTUNK KI,de az ilyesmik számomra érthetetlenek voltak mindig is, majd akinek lesz kedve, számolja meg a 15ből mennyit állt a játék, sérülés, és cserék miatt. 5nél többet. 121.ben lefújta.

Ennek ellenére az első bekezdés miatt nyert a Madrid, nem az utolsó miatt.

CR bődületes mennyiséget futott ma, elképesztő fizikai ereje van neki, 90-110. percben is olyan gyors mint az elsőben.

Előző klasszikuson eldőlt a bajnokság ide, itt eldőlt a kupa oda, 3.on lehet eldől a Bl amideoda? D:

és ami mindennél fontosabb:

FORCA BARCAAA!!!

szerk: azért kicsit gonosz is leszek, az megint jellemző Jose-ra,hogy mennyire tiszteli a hagyományokat...Casillas véd. Miközben hagyományosan a 2.számú kapusé a kupa sorozat, mi tartottuk ehhez magunkat két éve is, most is. Jose-t semmi sem érdekli, csak az eredmény, amíg ilyen edző lesz a Madrid élén, addig nem lesz Real, a Real.

Jóéjt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2011.04.21. 00:09:19-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:04:36

Andris írta:Annyit tudok csak hozzáfűzni, hogy legkevésbé sem érdemelte meg a madrid. mást nem igazán, ez volt a legkevésbé fontos, de azért kár érte.
a második félidőtől valami gyönyörűen játszottunk :)
a 2. félidő nagyon tetszett nekem is, és úgy gondolom, hogy ez bőven elég lesz a 2 meccs alatt a BL-ben. A reális eredmény 4:1, 4:2 lett volna, a madrid kiscsapatként futballozott, semmivel sem jobban, mint pl. a Gijon.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.04.21. 00:03:50

Grat az Inte... ő Madridnak. Tavaly ugyanezt csinálta Mourinho, öli a játékot 1-1 csöves kontra. Ismét nyert az antifoci.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.21. 00:03:34

Grat a Madridnak! De ezért a BL-ben elégtételt kell vennünk! :D :twisted:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:02:42

Annyit tudok csak hozzáfűzni, hogy legkevésbé sem érdemelte meg a madrid. mást nem igazán, ez volt a legkevésbé fontos, de azért kár érte.
a második félidőtől valami gyönyörűen játszottunk :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.20. 20:45:56

A kezdőnk úgy ahogy van jó! :) Mascheranonak kell majd figyelnie nagyon középen, nehogy elkapja a hév.
Biztos vagyok benne hogy ha a legjobb arcunkat tudjuk ma mutatni, és kellőképpen felpörgünk a meccsre, amire Pep a garancia, akkor nincs esélye a Realnak! Iszonyatosan nehéz meccs lesz, és aláírnék már most egy szoros győzelmet, de legalább ennyire ott van bennem az az érzés, hogy ma nagyon jó lenne megsemmisíteni a Madridot! :twisted:

Jó szurkolást mindenkinek! Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.20. 20:13:01

Lionel85 írta:
Leomessi14 írta:Marca szerinti kezdo:

Pinto-Dani-Masch-Pique-Maxwell-Busi-Keita-Xavi-Iniesta-Messi-Villa

:roll:
El Mundo Deportivo szerint:

Pinto, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Xavi, Busquets, Iniesta, Villa, Messi y Pedro vagy Keita


Keita kezdésénél természetesen Iniesta lesz a balszélső. A balhátvédre meg merek esküdni, hogy Adriano lesz, Maxwell kicsit el lett feledve, de nem is bánom, most Adriano lendületesebb. Pep szerintem az utolsókig sakkozik majd.
Adrianonak máris jobban örülnék :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.20. 20:10:10

Leomessi14 írta:Marca szerinti kezdo:

Pinto-Dani-Masch-Pique-Maxwell-Busi-Keita-Xavi-Iniesta-Messi-Villa

:roll:
El Mundo Deportivo szerint:

Pinto, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Xavi, Busquets, Iniesta, Villa, Messi y Pedro vagy Keita


Keita kezdésénél természetesen Iniesta lesz a balszélső. A balhátvédre meg merek esküdni, hogy Adriano lesz, Maxwell kicsit el lett feledve, de nem is bánom, most Adriano lendületesebb. Pep szerintem az utolsókig sakkozik majd.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése