Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.09. 19:18:34

Bányász írta:Di Maria roppant komoly egyensúlyzavarokkal küzd. :D
csak nem arra gondolsz,hogy ülve elesett? :D
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.09. 19:16:37

Di Maria roppant komoly egyensúlyzavarokkal küzd. :D

És ennek ellenére is tud azért focizni valamennyire.Ez szép. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.09. 19:14:35

soadroli írta:Na a real megkapta 2. büntetőjét :lol:
De hogy mi a f**ért kellett ezt is Kaká rúgja? Mikor látszik, hogy Higunak nagyon hiányzik egy gól a formába lendüléshez.... :roll:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.09. 19:14:05

soadroli írta:Na a real megkapta 2. büntetőjét :lol:

Mondjuk ez kamu volt... mária arra várt h hozzáérjenek, megtörtént, és már fetrengett is.
No mindegy, ettől függetlenül megérdemelten vezetnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.04.09. 19:12:34

Na a real megkapta 2. büntetőjét :lol:
Kép
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.09. 19:05:53

daffy írta:
haszi írta: Szövegértelmezés!!!
A 4-3-3-at próbálja ki... Mivel lehet, hogy az lesz, csak a kulcsjátékosokkal kiegészülve...
szóval akkor lófszt se próbálgat,mert a játékosok nincsenek a helyükön,így semmit nem tudunk meg a meccs után. casillas,ramos,dm és higu van a helyén az alap csapatból. ebből mi derül majd ki?
Ez a próbálgatásos szöveg, csak a Marca részéről volt írva, akik a legerősebb kezdő 11-et várták, szóval így, hogy ez nem következett be, értelmét vesztette a "próbálgatás"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.09. 19:01:49

haszi írta: Szövegértelmezés!!!
A 4-3-3-at próbálja ki... Mivel lehet, hogy az lesz, csak a kulcsjátékosokkal kiegészülve...
szóval akkor lófszt se próbálgat,mert a játékosok nincsenek a helyükön,így semmit nem tudunk meg a meccs után. casillas,ramos,dm és higu van a helyén az alap csapatból. ebből mi derül majd ki?
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.09. 18:59:35

daffy írta:
haszi írta: Te miről beszélsz? Ki mondta, hogy ezzel a kezdővel állunk ki? Vagy Pepe vkp lesz? Ez csak pihentetés miatt van így, ha Benz is 100-as lesz akkor a maiak közül max 4-5-en ha kezdenek... :roll:
nem olyanról volt szó,hogy mou megnézi,mit tud ez a csapat? mármint hogy kipróbálja a barca előtt?
egyébként simán el tudom képzelni,hogy pepét otthagyja,csak a védelem kiegészül.
A Marca szerint a portugál edző a 4-3-3-as felállást szeretné tesztelni
Szövegértelmezés!!!
A 4-3-3-at próbálja ki... Mivel lehet, hogy az lesz, csak a kulcsjátékosokkal kiegészülve...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.09. 18:49:03

haszi írta: Te miről beszélsz? Ki mondta, hogy ezzel a kezdővel állunk ki? Vagy Pepe vkp lesz? Ez csak pihentetés miatt van így, ha Benz is 100-as lesz akkor a maiak közül max 4-5-en ha kezdenek... :roll:
nem olyanról volt szó,hogy mou megnézi,mit tud ez a csapat? mármint hogy kipróbálja a barca előtt?
egyébként simán el tudom képzelni,hogy pepét otthagyja,csak a védelem kiegészül.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.09. 18:45:55

daffy írta:ha a barca ellen kiállunk pepével,mint vkp,akkor felteszem az életem a barcára...
(...)
jövő hétvégén ezzel a kezdővel egy izzadságmentes 0-4+2 piros lap. :roll:
Te miről beszélsz? Ki mondta, hogy ezzel a kezdővel állunk ki? Vagy Pepe vkp lesz? Ez csak pihentetés miatt van így, ha Benz is 100-as lesz akkor a maiak közül max 4-5-en ha kezdenek... :roll:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.09. 18:40:37

ha a barca ellen kiállunk pepével,mint vkp,akkor felteszem az életem a barcára... pepe meglendíti a lábát és ha az ellenfél megijed és elhúzza az övét vagy otthagyja a labdát,akkor pepe szerel. ha az ellenfél nem retten meg,akkor pepe piros. ez ma 2x fordult elő,de a barca ellen...
higuain és dm annyira idegesítően ostobán játszanak. higany mit művelt ziccerben? megkapja,van 3-4 lépés előnye. megvárja még utoléri a védőt és kiszorított helyzetből belebssza a kapusba. dm pedig jópár hete böki a szemem. viszont ilyet még nem tapasztaltam,hogy ennyire idegesítsen egy játékos(pedig pepét is nézem).
jövő hétvégén ezzel a kezdővel egy izzadságmentes 0-4+2 piros lap. :roll:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.09. 18:33:26

Pepe... :lol:

Szerencse,h nem találta el rendesen Toquerot... :D
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.09. 18:19:03

Idióta kapus megnyerte a madridnak a meccset. egyszer átléptek a félpályán, aztán összehoz nekik egy tizit...bravó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.04.09. 18:09:09

Most, h a Bayern vitte a mixem, nem reménykedem a real sikerben látva ezt a kezdőt.

Gonosz leszek, de számunkra pozitív lenne, ha a Bilbao gólt szerezne, beállna Ronaldo és rásérülne a húzódására.Nem kívánom, de annyival is könyebb lenne nekünk. ( Ha már sok madridista annyira sajnálta, h Ramos nem törte el Messi lábát ősszel )
Kép
socio66

2011.04.09. 17:22:08

érdekes kezdő,el tudnék viselni egy pontvesztést részetekről.
:)
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.09. 17:17:32

na végül az AS-nak lett igaza...
A Real Madrid hivatalos kezdőcsapata: Casillas; Ramos, Garay, Albiol, Pepe, Arbeloa; Lass, Granero; Kaka, Di María, Higuaín.
Erre azért nagyon kíváncsi vagyok, ezek miatt:
1. 4-3-3
2. Pepe vkp
3. Higuaín és Kaká formája

szerk:
Azért nem semmi tagok vannak a padon
Cé, Xabi, Özil, Marcelo, Canales, Ade, Carvalho
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára haszi 2011.04.09. 17:24:00-kor.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.09. 10:08:29

MessiFan írta:
LM10 írta:Ronaldo és Marcelo sem fog kezdeni a Bilbao ellen, állítja az AS. Mourinho úgy döntött, mindketten a padon fognak kezdeni, helyüket Granero és Arbeloa veszi át. Továbbá Carvalho is pihenni fog, őt Albiol helyettesíti majd.

Igaz, hogy sérültek voltak, de a Tottenham ellen már kezdők voltak. Ez már nagyon arra hajlik, hogy kezdik feladni a bajnokságot.
:lol: Jó is lenne :D
Szerintem a 3 játékos közül az egyik biztosan a pályán lesz. (szvsz Ronaldo). Gondolom csak pihentetni akarja őket a klasszikusra mert nemrég nyilatkozta hogy hullafáradtak a játékosai.
Ellenben Karanka (másodedző) mondta, hogy a végsőkig akarnak küzdeni a bajnoki címért, amíg esély van rá és a mai Marca szerint pedig mind Marcelo, mind pedig Ronaldo is kezdő lesz ma délután + lehet ha Higuaín - Adebayor duóval kezdünk :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.04.09. 10:07:20

Gauchomester írta:Most olvastam a főoldalon a cikket, miszerint buta kampányt indítottak a klub vezetői a klasszikusok előtt. Teljes mértékben egyetértek, nagyon nagyot lehet ilyenkor koppanni. De Guardiola remek "filozófus", (Ibra után szabadon). Aki az 5-0-ból indul ki, rosszul teszi. Nagyon kemény 4 meccs lesz. Ma viszont van egy olyan megérzésem, hogy 10 pontra nő a különbség a két csapat között.
Én is olvastam ezt a cikket, és nagyon szomorú lettem tőle. Hogy néhány szurkolóval elszalad a ló, az nem újdonság, de hogy már a Barca vezetősége sem tudja helyén kezelni a dolgokat, az elfogadhatatlan számomra. Ha már arcoskodni akarunk, legalább várjuk meg, h jövünk ki elkövetkezendő 4(6) El Clasico-ból, és ha esetleg jól, akkor majd lehet keménykedni(bár sztem akkor sem kéne.) De ha ne adj isten az ellenkezője következik be ennek, akkor az 5-0-s jóslások, meg azok a "vicces" plakátok igen kellemetlenek lehetnek majd számunkra. Csak remélem, h ez a lenéző, elbizakodott magatartás a játékosokra nem ragadt át, mert akkor valóban nagy koppanás lesz.

Sok mindenben különbözött a galaktikus Real ettől a Barcától, de abban nem, h agyonajnározta őket a média, + megvolt a lenéző, felsőrendűbbnek érző magatartás. Remélem nem ugyanaz lesz vége ennek a csapatnak is, vagyis remélem nem a saját segge szippantja majd fel.

Komolyan mondom, egyáltalán nem bánnám, ha bajnoki meccsen vmilyen szinten megégnénk egy kicsit a Real ellen(legyen mondjuk egy x), h helyrekerüljenek a dolgok, és a kupában és a BL-ben aztán úgy álljunk hozzá, ahogy kell.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.09. 09:38:30

LM10 írta:Ronaldo és Marcelo sem fog kezdeni a Bilbao ellen, állítja az AS. Mourinho úgy döntött, mindketten a padon fognak kezdeni, helyüket Granero és Arbeloa veszi át. Továbbá Carvalho is pihenni fog, őt Albiol helyettesíti majd.

Igaz, hogy sérültek voltak, de a Tottenham ellen már kezdők voltak. Ez már nagyon arra hajlik, hogy kezdik feladni a bajnokságot.
:lol: Jó is lenne :D
Szerintem a 3 játékos közül az egyik biztosan a pályán lesz. (szvsz Ronaldo). Gondolom csak pihentetni akarja őket a klasszikusra mert nemrég nyilatkozta hogy hullafáradtak a játékosai.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.04.09. 09:36:24

Most olvastam a főoldalon a cikket, miszerint buta kampányt indítottak a klub vezetői a klasszikusok előtt. Teljes mértékben egyetértek, nagyon nagyot lehet ilyenkor koppanni. De Guardiola remek "filozófus", (Ibra után szabadon). Aki az 5-0-ból indul ki, rosszul teszi. Nagyon kemény 4 meccs lesz. Ma viszont van egy olyan megérzésem, hogy 10 pontra nő a különbség a két csapat között.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.04.09. 09:29:36

Ronaldo és Marcelo sem fog kezdeni a Bilbao ellen, állítja az AS. Mourinho úgy döntött, mindketten a padon fognak kezdeni, helyüket Granero és Arbeloa veszi át. Továbbá Carvalho is pihenni fog, őt Albiol helyettesíti majd.

Igaz, hogy sérültek voltak, de a Tottenham ellen már kezdők voltak. Ez már nagyon arra hajlik, hogy kezdik feladni a bajnokságot.
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.08. 16:22:49

fcbarca10 írta:
margarin írta:Mourinho intelligens ember aki él-hal a labdarúgásért ,amíg ő ott van Madridban, addig elképzelhetetlennek tartom hogy a játékosai szándékos sérüléseket okozzanak.Persze vigyázni kell mert nem minden az edzőn múlik!

"Messit előbb utol kellene érniük,de erre vajmi kevés az esélyük" :)
Ez nem egy megbeszélt taktika, hogy lerúgják...
Ramos, Pepe, Arbeloa stb képes rá, hogy megint lerúgják Messit, mint anno novemberben.
Nem egy megbeszélt taktika ,de ha van rá lehetőség akkor sok csapat megtenné!
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.08. 15:39:11

jelwaz írta:...
reális a 100%os mérleg,csak furán hatott az a tottenhames rész.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.04.08. 15:10:00

daffy írta:a fradival nem akarod megveretni a realt? a tottenham az el-re se lenne esélyes. a többit nem kommentálom,mert kitiltanak.
mellesleg a szervezettséggel egyetértek,de ne várd,hogy egy ilyen fogalmazás után pacsizzanak veled a forumerek :wink:
Nem arról van szó, hogy a Tottenhamet esélyesebbnek, jobbnak látnám, mint a Real Madridot. Egyértelműen a Realnak kellene továbbmennie, de én a Tottenhamnek szurkolok. Mit csináljak, én olyan Barca drukker vagyok, aki utálja a Real Madridot, és mindig ellene drukkol. És igen, nagyon jó lenne, ha a Fradi megverné a Real-t. Meg a Nyírpusztakotkodács FC is. Meg a helyi futball klub 5-6 évesekből álló korosztályos csapata. Egyszerűen nekem mindegy ki az ellenfele, csak győzzön. Még az se motivál, hogy 2-vel több klasszikus lenne. Azt se bánnám, ha soha többet nem látnék klasszikust, azon okból kifolyólag, hogy a Real Madrid kiesik, és a másodosztályban ragad. Egyszerűen szélsőséges Barca drukker vagyok, de azért szerintem nem szoktam itt erőltetni a nézeteimet. Én csak azt gondolom, hogy, ha a Barca mentálisan jól áll hozzá (külön-külön, és összességében is) a 4 klasszikushoz, akkor abszolút reális, hogy 100%-os legyen a mérlegük. Aztán persze lehet, hogy valamelyiken nem jön ki a lépés, azért nem tudnék haragudni, csak azért, hogy ha a hozzáállásban látnék flegmaságot, nagyképűséget, motiválatlanságot vagy akármi hasonlót. Azt hiszem a 2-2-es mérleg a realra nézve lenne hízelgő.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.08. 14:42:18

jelwaz írta:Olvasok itt, olvasok, és értelek is titeket, meg a nagy számok törvénye, de...
Én azt gondolom, hogy a Real Madridot most 4-ből 4-szer el kell verni. Egyszerűen a hócipőm tele van már azzal, hogy a madridisták itt pofáznak arról, hogy mennyire nincs szerencséjük, meg mi mekkora mázlisták vagyunk. Csak az nem jut az eszükbe, hogy mikor mi annyira harmatgyengék voltunk, mint ők, akkor nem nem volt elég az arcunkat kirakni a pályára a 2. helyért. Másrészről kevesen látják, hogy a majmok ürülékdobolása is szervezettebb, mint amit ezek művelnek. Nem mellesleg meg nem a pályán akarnak minket elintézni, hanem azon kívül. Erre csattanós válasz lenne 4-szer elpicázni őket. A saját becsületünkért is tartozunk ennyivel.
Ráadásul szerintem ez akár tartósan be is tehetne a Real Madridnak. Nehezen képzelem, hogy egy ilyen történelmi szégyent Crinya elviselne, esetleg a távozásának az oka is lehetne, ugyanígy Murinhonál. Mondjuk csak spekuláció. És még bízom benne, hogy Tottenham-Barca lesz az elődöntőben. De, ha a Real jön, akkor nincs alternatíva, győzni kell itt is-ott is. Bajnokságbeli classico meg pillanatnyilag harmadlagos, soványka 0-1 teljesen megfelelő.
mit is mondjak... :D :D :D
el vagy kalibrálva. olvasd el a szurkolói véleményeket akár itt,akár ott a real játékáról. nagyon kéne keresnem olyan hsz-t,melyben az illető teljesen elégedett. a csapat nem nagypofájú,jelenleg tudja mindenki,hogy hol a helye. cé is kezdi befejezni a rinyálását,mert mou oda-odaszól neki. tottenham-barca: :D
a fradival nem akarod megveretni a realt? a tottenham az el-re se lenne esélyes. a többit nem kommentálom,mert kitiltanak.
mellesleg a szervezettséggel egyetértek,de ne várd,hogy egy ilyen fogalmazás után pacsizzanak veled a forumerek :wink:
Válasz küldése