Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.27. 14:08:24

remélem azért annyit feltételeztél rólam, h tudom, h most tétmeccsük lesz ;)
általánosságban beszéltem sajnos :?
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.03.27. 14:01:28

Fecooo írta:a madridi játékosok felmentést kaptak a keddi barátságos meccs alól Löwtől...

VdB ilyenre miért nem képes? :roll:
Ha a jelenről van szó akkor azért mert tétmérkőzés vár a spanyolokra. De gondolom a szuperkupás mehikós sörmeccsre utaltál, az viszont tényleg érthetetlen.

Amúgy nem ártana ha megvalósulna ez a sztrájk. Nem csak a válogatott szünet utáni formánk miatt, hanem ránk is férne egy kis pihenés mivel elvileg ezek a következő meccsek:

Villarreal - Barcelona 4/3/11
Barcelona - Shakhtar 4/6/11
Barcelona - Almeria 4/10/11
Shakhtar - Barcelona 4/12/11
Real Madrid - Barcelona 4/17/11
Barcelona - Real Madrid 4/20/11
Barcelona - Osasuna 4/24/11
Real Sociedad - Barcelona 5/1/11

Kezdjük ott hogy goal.com-ról másoltam, nem 100%, már csak azért sem mert "tippeltek" még időpontot is nem csak dátumot.

Az első kétséges ugyebár. Nah de azt nem tudom elképzelni hogy vasárnap(04/10) toljuk az andalúzok ellen, és kedden este már Donyeckben visszavágót játszunk... Szóval gondolom szombaton lesz a bajnoki.

Nem is ez a lényeg hanem az hogy elég nehéz sorozatunk jön, ugyanis 3 "döntőt" játszunk egymásután, egyet sem hazai pályán: Donyeckben, Madridban illetve Valenciában.

Szóval legyen sztrájk :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.27. 13:47:17

a madridi játékosok felmentést kaptak a keddi barátságos meccs alól Löwtől...

VdB ilyenre miért nem képes? :roll:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.03.23. 20:12:34

Bár jót mosolyogtam Preciado ténykedésén, az a véleményem, hogy azért ez így mégsem járja. :) Az lenne ennek a vége, hogy nekünk is visszanyalna a fagyi, azt meg ne akarjuk már. Úgy jó, ha minden csapatnak van 2 napja minden meccs között. A Real is túloz, hogy pénteken akar játszani, a Gijón is, hogy direkt köcsögöl. Aurea mediocritas: szombaton játsszanak aztán csókolom...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.03.23. 20:07:49

daffy írta:
kennyke04 írta:Lehet rosszul látom, de a véleményem tartom így is. Vasárnap, hétő 48óra, kedden játszotok, a kötelező időintervallum megvan. A péntek egy jobb opció lenne lehet, de ha a Gijon köti az ebet a karóhoz, a szövetség nem fog változtatni... És a elsősorban Preciado szvsz José miatt fog is k*csögölni...
annyira azért nem török össze miatta. a tottenhamet így is verni kell,már csak azért is,mert rajtam kívül mindenki szerint jobb,mint a milan-lyon kettős(halkan jegyezném meg,hogy a spurs otthon nem talált kaput a milan ellen)
nem tör össze senki-semmi és nemis nevesítettem senkit a dolog miatt, hanem csak olvastam a fórumot, ahol szidják Preciado-t agyba főbe, csak nem értem min csodálkoznak. T'ham ellen az lesz a döntő, hogy kitudja kihasználni jobban a rohanást. Angoloknak ez az alapstílusuk, hetente játszanak ilyen ellenfél ellen, ez lehet a fő erényük. Ti is imádtok rohanni, szerintem nagyon rossz százalékban hozzátok ki, az ilyen 3 v 3 szitukat, de mégis az a fő érv mellettetek, hogy jobbak vagytok egyénileg. Csapat szinten nem biztos, de egyénileg minden poszton jobbak vagytok és ez már az a szakasz, hogy elég csak 1 villanás is.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.03.23. 19:49:34

Azért végül meglepődnék, ha nem lenne időpontváltozás. Például aligha utasítanának vissza Gijónban egy kisebb adományt, hogy ők is áldásuk adják, ez meg éppenséggel nem szabályellenes. Ettől még úgy is a minősíthetetlen Mediapro dönt a szövetség bólogatásával.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.23. 19:39:23

kennyke04 írta:Lehet rosszul látom, de a véleményem tartom így is. Vasárnap, hétő 48óra, kedden játszotok, a kötelező időintervallum megvan. A péntek egy jobb opció lenne lehet, de ha a Gijon köti az ebet a karóhoz, a szövetség nem fog változtatni... És a elsősorban Preciado szvsz José miatt fog is k*csögölni...
annyira azért nem török össze miatta. a tottenhamet így is verni kell,már csak azért is,mert rajtam kívül mindenki szerint jobb,mint a milan-lyon kettős(halkan jegyezném meg,hogy a spurs otthon nem talált kaput a milan ellen)
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.03.23. 19:29:28

Lehet rosszul látom, de a véleményem tartom így is. Vasárnap, hétő 48óra, kedden játszotok, a kötelező időintervallum megvan. A péntek egy jobb opció lenne lehet, de ha a Gijon köti az ebet a karóhoz, a szövetség nem fog változtatni... És a elsősorban Preciado szvsz José miatt fog is k*csögölni...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.23. 19:22:23

kennyke04 írta:Most olvasgattam épp a másik oldalon a híreket, és hát elég mókás következtetésre jutottam. Ugyebár emlékszünk, a No. 1 azon beszólására, hogy ellenünk mindenki a 2. sort dobja harcba, itt elsősorban a Gijonra utalva, így hát Preciado-val keletkezett egy kis konfliktusa... És akkor jön most a kis "visszanyalafagyi" effektus, mivel a Real már pénteken szeretne játszani a Gijon ellen, de Preciado egyáltalán nem akarja ezt és valljuk be, nekik szinte tényleg mindegy lenne, de ha már keresztbe tehet nekik, akkor miért ne :) megy is odaát a fröcsögés ezért, csak ilyenkor kéne eszükbe jutni, amikor éltetik az Isteni José-t, hogy mekkora csávó, hogy mindenkit szétolt, hogy ez a hátulütője... ilyenkor meg megy a pislogás, hogy "de miért ilyen váza bárki ellenünk?" talán az ilyen apróságok miatt...
nem élteti senki mou-t a beszólásai miatt,ezt rosszul látod.
más bajnokságokban meg tudják oldani,hogy egy bl-ben szereplő csapatnak ne kelljen 48órán belül 2 meccset játszania,spanyolországban miért nem lehet. mindezek ellenére nem lehet kifogás egy esetleges bl kudarc miatt. arról nem is beszélve,hogy a bajnokságban már nincs miért hajtani,így nyugodtan pihenhet az alap kezdő
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.03.23. 19:07:56

Most olvasgattam épp a másik oldalon a híreket, és hát elég mókás következtetésre jutottam. Ugyebár emlékszünk, a No. 1 azon beszólására, hogy ellenünk mindenki a 2. sort dobja harcba, itt elsősorban a Gijonra utalva, így hát Preciado-val keletkezett egy kis konfliktusa... És akkor jön most a kis "visszanyalafagyi" effektus, mivel a Real már pénteken szeretne játszani a Gijon ellen, de Preciado egyáltalán nem akarja ezt és valljuk be, nekik szinte tényleg mindegy lenne, de ha már keresztbe tehet nekik, akkor miért ne :) megy is odaát a fröcsögés ezért, csak ilyenkor kéne eszükbe jutni, amikor éltetik az Isteni José-t, hogy mekkora csávó, hogy mindenkit szétolt, hogy ez a hátulütője... ilyenkor meg megy a pislogás, hogy "de miért ilyen váza bárki ellenünk?" talán az ilyen apróságok miatt...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.03.23. 11:04:54

Nem értem, hogy a madridiaknak miért áll szándékukban sorfalat állni. :lol:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.23. 10:41:50

Módosulhatnak a 30. forduló időpontjai

>>Cikk<<

Van egy furcsa érzésem ezzel a hírrel kapcsolatban, de ha elmondom, minden Madridista üldözési mániával fog megbélyegezni. :D
Kép
Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.03.23. 09:23:06

cronaldo spanyolországban, madridban akkora flesht kap, hogy nem csodálkozom azon, hogy azt hiszi magáról, tőle forog a világ... angliában azért korántsem volt ennyire elbillenve magától, igaz, ott fergusson elég kemény kézzel fogja a gyerekeket. mondjuk murinnyót sem tartom jelentéktelenebb edzőnek, szal ha nem áll be a sorba ez a túlértékelt bzi, akkor előbb vagy utóbb akár le is koccoltathatják onnan a gyereket. mondanám ezt, ha egy "normális" brigádról lenne szó.
de ez a realmadrid, úgyhogy, ha ilyen marad a szitu, vagy még súlyosabb, akkor természetesen majd az edző köszön el.

Krojf írta:Komáim!
Készülök írni a spanyol szövetségnek, hogy az áprilisi bajnoki 'clásico-t Japán számára ingyen és élőben biztosítsák egyfajta ajándékként és gyógyírként a rengeteg fájdalomra és lelki sebre.
A meccset így mindenki láthatná a japán állami televízióban és nagy körítést lehetne csinálni neki!
Szerintetek volna ennek realitása???
K.
hát Koma, ez szép ötlet, de nem gondolnám, hogy pont erre lenne szükségük, amikor keresik a családtagjaikat, meg úgy általában az életük megmaradt részeit, plusz ott ketyeg a nyakukon pár felrobbanni készülő a-bomb... annál sokkal összeszedettebb emberek a japánok, hogy meccset nézzenek ilyenkor, legalábbis a rendszeresen kijárkáló haverom ilyennek mutatta be őket. mondjuk én is magasról ívelném le, ha nagyságrendekkel komolyabb problémáim lennének, mint egy akármekkora találkozó. szerintem a klasszikus bevétele sokkal jobban esne nekik, ez ügyben kellene esetleg írni!
a teniszezők már ráindultak erre a dologra, legalábbis djokovics és nadal szervez egy focimeccset, aminek a bevétele megy a japánoknak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.03.23. 09:08:23

Kép
Kép
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2011.03.22. 22:53:04

Lionel85 írta:Ezt én sem értem. Most az volt a baja a baromnak, hogy nem neki adta le a labdát Marcelo, hanem a töröknémetnek? Nem hinném, hogy ennyire kicsinyes lenne...
Azért ne barmozzunk le senkit,ha meg is érdemelné.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.03.22. 21:58:58

madridista ide jön, és finoman elmondja hogy a jm-nek igaza van, és hogy mi ne verjük magunkat mert amit állítanak az igaz!
Na ez az abszolut pofátlanság :evil:
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.03.22. 17:18:12

Már linekeltem alább, és igen. Ronaldo tizenegyest reklamált, mivel a gólt megelőzően volt valami szitu. És ezt a reklamálást a gól után sem hagyta abba, ezt Benzema nehezményezte, ezért mutogatott. Mourinho meg a honfitársának mondta, hogy maradj csendbe. Plusz, még a cserenél is sűrgette Roncikát.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.22. 16:11:48

Nekem inkább az a sokatmondó amit benzema csinált a gólörömnél.
0:10-nél:
http://www.youtube.com/watch?v=ecpSjewu ... re=related

Lehet, hogy csak én képzelem be de neki is elege volt Cé-ből.
Forca Barca!!!!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.03.22. 10:09:00

Lionel85 írta:CR - Mourinho az Atlético ellen

>>Cikk<<

Úgy látom, nem az volt a gond, hogy nem ő kapta a labdát, hanem CR a bíróra nehezményezett az elmaradt büntető miatt. Így azért nem súlyos a helyzet, bár tényleg egy tahó és a csapattársa ünneplése helyett reklamált.
Úgy gondolom minden normális játékos örül, ha a csapata gólt lő (még madridban is). De neeem, hisztikének még ilyenkor is játszania kell az eszét. Gyönyörű egy ember...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.22. 09:26:29

CR - Mourinho az Atlético ellen

>>Cikk<<

Úgy látom, nem az volt a gond, hogy nem ő kapta a labdát, hanem CR a bíróra nehezményezett az elmaradt büntető miatt. Így azért nem súlyos a helyzet, bár tényleg egy tahó és a csapattársa ünneplése helyett reklamált.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.03.21. 13:50:37

MessiFan írta:
Fernando írta: Nem azért de ezt az Özil lövést mellre vettem volna, vállal föl és kifejeltem volna a kapus helyében. De ez én vagyok. :twisted:
Nem is tudtam hogy 230 centi vagy :D
Na jó a mellrevétel lehet nem lenne meg, de viccet félretéve nem volt egy védhetetlen löket.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.03.21. 13:21:34

Fernando írta: Nem azért de ezt az Özil lövést mellre vettem volna, vállal föl és kifejeltem volna a kapus helyében. De ez én vagyok. :twisted:
Nem is tudtam hogy 230 centi vagy :D
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.03.21. 13:19:36

levproff írta:Figyeljétek végig Benzemát és Mourinhot, kicsit kezd elegük lenni:


http://www.youtube.com/watch?v=PCho3XPY ... re=related

És ahogy olvasgatom a szurkolóknak is kezd már sok lenni.
Nem azért de ezt az Özil lövést mellre vettem volna, vállal föl és kifejeltem volna a kapus helyében. De ez én vagyok. :twisted:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.21. 13:15:05

Ezt én sem értem. Most az volt a baja a baromnak, hogy nem neki adta le a labdát Marcelo, hanem a töröknémetnek? Nem hinném, hogy ennyire kicsinyes lenne...
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése