Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 15:25:00

Zbacsi írta:Nem tudom volt-e már: http://www.goal.com/en-us/news/88/spain ... al-madrids
Hát amit Özilről írnak az óriási! :D
(de azért a többi se felejtős)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Zbacsi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.08.19. 21:28:19

2010.11.30. 15:17:46

Nem tudom volt-e már: http://www.goal.com/en-us/news/88/spain ... al-madrids
csabooo írta:valaki egy torrentet ahonnan le tudnám tölteni a meccset ? fontos lenne...
http://skpd-hd-football.blogspot.com/
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2010.11.30. 15:15:38

valaki egy torrentet ahonnan le tudnám tölteni a meccset ? fontos lenne...
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2010.11.30. 15:15:16

Special One, 2, 3, 4, 5. :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Hangyaboy
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.11.30. 14:23:31

2010.11.30. 15:12:41

Azt imádom Pep-ben, hogy simán elnézi és elhallgatja amit Mourinho mond róla és a csapatáról a meccs előtt, igazából tényleg tojik e fejükre. Ők játszani mennek ki a pályára. JÁTSZANI! A világ legkényelmesebb állása az övé, mert a CSAPAT kitaláltatott, már évekkel ezelőtt. A klub által kinézett gyerekeket ebbe a szellembe "csak" hagyják belenevelkedni. Ő sem tud mást kitalálni, mert vele is ezt játszatták. Ezért ajánlja ezt a győzelmet (is) Cruyffnak.
Nincs titkolni valójuk. Mint mindig most is odamentek, játszottak, és ezt előre meg is mondták. Ettől olyan ingerültek Madridban. Tudták, hogy ez lesz, mármint a játékstílusunk (mi más is lehetne..?)de semmit sem tudtak tenni ellene. Ugyanakkor amíg mindenki a nagy speciális okostojástól várt valami trükkös taktikát, addig Pep meglépte az amire tényleg senki nem számított, azaz Messit visszavette a vedők darálójából, hogy ő osztogasson Xavinak és Villának.
Azért vannak nagy bajban Madridban, mert ha most elkezdik a barcelonai mintát, akkor min 10-15 év mire ez a generáció odakerül....
Ez legy az ő bajuk. Mi addig is focizzunk!!! Meg drukkoljunk!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 14:59:01

Andris írta:Gyűlnek a fegyelmi kérdések a madrid háza táján.
Az UEFA ugye ma tárgyalja az ügyüket, vagy ma hoznak döntést, a kiállítós sztori miatt.

És most ittvan Ramos is. Bár azon se csodálkoznék ha nem csak őt tiltanák el.

Egyébként nagy volt a sárga szórás is, kit tiltanak még el a Valencia ellen a védelemből ? (Ramoson kívül)
hát én a Bl esetre is adnék minimum 2 meccset.
Bár 2 oldalú a dolog: sportszerűtlen bíró nem tud egyszerűen mit csinálni...
Abi & Tito
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.11.30. 14:55:23

Andris írta:Gyűlnek a fegyelmi kérdések a madrid háza táján.
Az UEFA ugye ma tárgyalja az ügyüket, vagy ma hoznak döntést, a kiállítós sztori miatt.

És most ittvan Ramos is. Bár azon se csodálkoznék ha nem csak őt tiltanák el.

Egyébként nagy volt a sárga szórás is, kit tiltanak még el a Valencia ellen a védelemből ? (Ramoson kívül)
Pepe,Carvalho
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 14:54:19

Gyűlnek a fegyelmi kérdések a madrid háza táján.
Az UEFA ugye ma tárgyalja az ügyüket, vagy ma hoznak döntést, a kiállítós sztori miatt.

És most ittvan Ramos is. Bár azon se csodálkoznék ha nem csak őt tiltanák el.

Egyébként nagy volt a sárga szórás is, kit tiltanak még el a Valencia ellen a védelemből ? (Ramoson kívül)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.11.30. 14:51:26

Igazából Ramost nem értem.
Most az ok, hogy begőzöl, meg stb., de akkor se akarja tönkre tenni egy másik ember életét, karrierjét..
BarcaBaku
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:39:23

2010.11.30. 14:50:07

Am szerintetek el kéne azt felejteni h a Madrid végig gusztustalanul rugdosódott?
Mer azért ez elég erős oké h tisztelni kell őket meg ez meg az de ha a Real nyert volna Mourinho teljesen bealázta volna Guardiolát és a játékosokat is.
Néha azért oda kéne szólni, csak finoman :lol:
Szánalmas volt a Madrid rem ennek lesz folytatása...
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.11.30. 14:48:42

MU, Chelsea páros szerintem szintekkel felettetek jár, Inter meg mostanában ugyan gyalázatosan rossz, de még így is jobb, mint ti.
Lehet..bár én nem igy érzem.Talán max Chelseat..jó csapat a miénk,csak még kissé szedett-vedett.

Jó játszótárs volt a Madrid,max azért kapott volna kevesebbet a Chelsea\Mu\Inter
flori, mivel nem nézted vissza a hsz-eket, így nem túl korrekt kijelentened, h szánalmasak a hsz-ek...
Ismerem már ezt a fórumot,biztos volt parádé tegnap.Komolyan sajnálom a két portugált. :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.30. 14:44:15

flori, mivel nem nézted vissza a hsz-eket, így nem túl korrekt kijelentened, h szánalmasak a hsz-ek... :roll: :?

sőőőt, mondhatnám, h ez aljas feltételezés, ugyanis a modik gondosan gyomláltak, így kétlem, h "sok ordenáré" hsz-t találnál... :roll:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.30. 14:44:00

flori írta:Ami megnyugatat,hogy tegnap minden csapat kapott volna ennyit a világon.
A bajnokságok élcsapataitól , kezdve Chelsea,Mu,Milan,Inter,Videoton..
Akkor most felzaklatlak kicsit.
Szerintem a se a MU se a Chelsea, de megkockáztatom, hogy az Inter se kapott volna tegnap 5 gólt, de még 3-at se.
MU, Chelsea páros szerintem szintekkel felettetek jár, Inter meg mostanában ugyan gyalázatosan rossz, de még így is jobb, mint ti.

Ja, és szerintem nyugodtan visszaolvashatsz, ugyanis rengeteg nagyon jó elemzés született a meccsel kapcsolatban, és tuti, hogy a modik kitörölték az oda nem illő hsz-eket. :wink:

Végére egy szép idézet a népsport madridista blogjáról:

"tejfölösszájúak [auto_cenzúra] a hosszabbításban a királyi védelmet"
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.30. 14:43:16

flori írta: Ami megnyugatat,hogy tegnap minden csapat kapott volna ennyit a világon.
A bajnokságok élcsapataitól , kezdve Chelsea,Mu,Milan,Inter,Videoton..
azért szerintem a vidi zavarba hozta volna a csapatot, Alves egy ugyan olyan mezbe játszó és ugyan olyan nevű csatárral aligha tudott volna mit kezdeni.
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.11.30. 14:37:49

Grat a tegnapi győzelemhez ! Lelkierőm nincs visszaolvasni a sok gyalázó,ordenáré,néhol szánalmas hozzászólásokat.

Nem kell fényezni,ismét le lettünk focizva,CR és Mourinho is megkapta amit kivántatok neki.Momentumunk nem volt,már az első 5 percben látszódott,hogy ennek csúnya lesz a vége.

Kereshetném (lehet fogom is ) a szokásos szlengünket...

Ramos kedvenc játékosom,de tegnap borzalmas munkát végzett..(mondjuk megértem kapott otthon egy hatost,most meg ötöst..én is elfüstöltem volna.)


Ami megnyugatat,hogy tegnap minden csapat kapott volna ennyit a világon.
A bajnokságok élcsapataitól , kezdve Chelsea,Mu,Milan,Inter,Videoton..
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.30. 14:36:11

from NST:

igen, roncika... Ini neki (is) köszönheti, h teljesen zavartalanul focizhatott :D
Kép


ehhez nem kell kommentár, taktikailag agyonverte Pep Jm-et...
Kép


NST elemzés
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.11.30. 14:39:21-kor.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2010.11.30. 14:31:45

Zozzy 5 írta:a teljes pszichés összeomlást nem ramos kirohanása jelzi legjobban, hanem Carvalho jelenete, aki még egy sikeres szerelés után is szükségesnek érezte az elégtételt Messin, aki egyébként a szerelés utáni esést követően nem reklamált.

mérni lehetett kis túlzással a real játékosokból (ez különösen a védelem tagjaira vonatkozik, nem véletlen..) áradó félelmet és érezni azt, ahogy a királyiakban dolgozik a saját maguk iránti bizalom hiánya, amit a legprimitívebb emberi reakcióval, agresszióval próbáltak kompenzálni.

a nagy Pszichonak azt kellett végignéznie a kispadról, hogy játékosait a legalapvetőbb ösztöneik vezérelték. nem a taktikai vereség miatt kell itt elgondolkozni a portugálnak. hanem azért, mert miközben a sajtótájékoztatókon a pszichés fegyvertárával szórakozik úgy látszik elfelejti megtanítani játékosait az ellenfél tiszteletére és a vereségre.
ugyanakkor Guardiola sokszor üresnek látszó beszédei mögött úgy tűnik mégis sokkal több van, mint amennyi látszik.
Megspóroltál nekem ezer karaktert, teljes mértékben így láttam a dolgot én is. Carvalho jelenetében az volt undorító, h a jó szerelés után a földön fekvő Messit hergelte, aztán még hátra is könyökölt. De a vicc az egészben, h az idióta Messinek adott lapot.

Amúgy megértem az idegességüket és még az agresszivitást is, de pár dolog azért túl ment a határon. Ramos saját maga mellet a barátait szégyenítette meg, bár azt azért hozzátenném, h pl. sokszor edzésen vitatkoznak/verekednek össze csapattársak...mi ez a feszültség egy classicohoz képest. Utána egy sima sörrel meg bocsánatkéréssel el lehet intézni a dolgot. Én nem is számítok hosszabb eltiltásra, véleményem szerint felesleges is volna. Nem kell ezt túlmisztifikálni.

Szal érthető, [auto_cenzúra] érzés és baromi fárasztó mentálisan és fizikailag - tapasztalatból mondom - védekezni, futni a labda után, ezerrel koncentrálni h ne hibázzak hátul, ezért nem követem meg a Real játékosait.

Ami a a tavaszi meccsre plusz erőt adhat nekünk, az - amit Te is írtál - a Real játékosok félelme és frusztráltsága, h 5 meccs óta esélyük sincs ellenünk nyerni, és az SB-ben is simán vertük őket az elmúlt két évben, plusz ott már nekik lesz vesztenivalójuk.
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 14:23:21

culinho írta:
lui1698 írta:Lass mentette meg Messit?
http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archi ... tette_meg/
A végén mutatják Ronit, ahogy hosszú másodperceken keresztül csak néz maga elé, rágja a szája szélét. Talán ez az első alkalom, hogy valami emberi megnyilvánulást látok rajta. Kiváncsi lennék, mire gondolt.
...hogy az első dolga lesz kirúgni a menedzserét, hogy egy ilyen csapatba tudta csak betenni, és nem a Barcába :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.30. 14:19:01

a teljes pszichés összeomlást nem ramos kirohanása jelzi legjobban, hanem Carvalho jelenete, aki még egy sikeres szerelés után is szükségesnek érezte az elégtételt Messin, aki egyébként a szerelés utáni esést követően nem reklamált.

mérni lehetett kis túlzással a real játékosokból (ez különösen a védelem tagjaira vonatkozik, nem véletlen..) áradó félelmet és érezni azt, ahogy a királyiakban dolgozik a saját maguk iránti bizalom hiánya, amit a legprimitívebb emberi reakcióval, agresszióval próbáltak kompenzálni.

a nagy Pszichonak azt kellett végignéznie a kispadról, hogy játékosait a legalapvetőbb ösztöneik vezérelték. nem a taktikai vereség miatt kell itt elgondolkozni a portugálnak. hanem azért, mert miközben a sajtótájékoztatókon a pszichés fegyvertárával szórakozik úgy látszik elfelejti megtanítani játékosait az ellenfél tiszteletére és a vereségre.
ugyanakkor Guardiola sokszor üresnek látszó beszédei mögött úgy tűnik mégis sokkal több van, mint amennyi látszik.

http://www.youtube.com/watch?v=JO2EyC4tLIU
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 14:15:24

Initom írta:

Hát ha ninca Lass akkor Messi kába szilánkosra törik.
Nézzétek csak meg a videót,nagyon nagyon úgy látszik mintha Lass meg akarná menteni Messit,szándékosan csúszik be kettőjük közé.
Hálásak lehetünk neki.
Azért csak tisztázzuk, hogy Lass is elütni jött, szerencsére nem figyeltek egymásra Ramossal. Ettől függetlenül tényleg pont olyan a mozdulat, mintha önfeláldozóan beugrana.

Még egyszer, utoljára elmondom: Ne foglalkozzatok itt más fórumokkal.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 14:06:25

Andris írta:Legyetek szívesek mostmár az igényeteket is privátban elküldeni.. :roll:

Na, tegnap mikor írtam a Puyol nyilatkozatot, már-már egyetértettem azzal, hogy ami a pályán történt, maradjon is ott.
Az még hagyján hogy több válogatott társát (akiknek amúgy köszönheti a VB címét, mert egyáltalán nem játszott jól a VBn, és azóta sem) felpofozta, ellökte, de ahogy Messit szerelte. Megnézve még párszor az esetet, ebből tényleg jóval nagyobb sérülés is lehetett volna ha Diarra nem akar szintén kaszálni. Remélem ezt figyelembe veszik, amikor kiszabják a büntetését. Pepe esete ugyan durvának tűnik, de most megnézve Ramosét sokszor, ez nem egy hirtelen harag volt, hanem úgy futott oda hogy most vége Messinek, és sokkal súlyosabb kivégzést akart mint amit végül kivitelezni tudott.
Kíváncsian várom, hogy mennyire meszelik el. Ennek a gyereknek már sokszorosan halmozati büntetés járna, de valahogy néha nem veszik észre amikor henteskedik.

A őszi szezonból maradt 5 fordulóra már tuti nem engedném vissza, és akkor szerintem jószívű voltam.

Pepe valóban szerelte egyszer Messit szépen, de amúgy ő sem állt a helyzet magaslatán szinte soha. Marcelorol meg szót sem érdemes ejteni. Már nemtom kivel vitáztam itt az ő munkájuk minőségéről, de ez egy újabb, az eddigieknél jóval komolyabb strigula mindkettőjüknek, az én álláspontom mellé.
Carvalho egy barom, Arbeloa detto.
Lass legalább megmondta Mounak hogy merre hány méter.

Amíg Mourinho ül a kispadon, és vannak a pályán olyan játékosok mint Ronaldo, Ramos, Pepe, és még az a pár katona aki szó nélkül végrehajtja José undorító utasításait, addig a Madrid nem hogy szépen nem fog játszani, vagy komoly ellenfelek ellen hatékonyan, de nagy csapatként sem fogják jegyezni a világon sehol. Nem is érdemlik meg.

A mieinkről még alig írtam, de szinte felesleges is. Szinte mindenben és mindenki azt hozta, amit vártam. A különbség annyi, hogy ilyen iszonyú gyalázásra még én se számítottam. Annak ellenére, hogy hónapok óta állítom itt gyakorlatilag szinte mindenkivel szemben, a két csapat játékképe között sok szintnyi különbség van. De eredményben legalább azt hoztuk, amit vártam volna, na persze csak azért, mert 60 percnél megálltunk.

Hát ha ninca Lass akkor Messi kába szilánkosra törik.
Nézzétek csak meg a videót,nagyon nagyon úgy látszik mintha Lass meg akarná menteni Messit,szándékosan csúszik be kettőjük közé.
Hálásak lehetünk neki.
Abi & Tito
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.11.30. 14:04:54

Először is gratula a fiuknak,mert szép estét varázsoltak nekünk szurkolóknak.Másodszor pedig gratulálok Pepnek,Titonak és az egész menedzsmentnek mindazért a sokk munkáért amit belefektettek a klubba.Ez egy hihetetlen este volt!!:shock: :lol: Amit csak sajnos az árnyékoltbe, hogy az ellenfél nembirta elviselni a kudarcát és ezért mészárosként "Murinyó" módra emberrekre való vadászatott inditottak Puyiék ellen. :evil: :lol: Végig látszott hogy a magukat sportembereknek nevezző uraknál teljesen elszakadt a cérna mint pl:CR meglöki Peppet verzió,vagy Arbeloa Leot,vagy Carvalho ismétt Leótt való esett.....A Ramoshoz való esetthez pedig nincs mit hozzá füznöm,mert ezt sajnos látni kellett. :evil: :wink:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 13:54:14

Legyetek szívesek mostmár az igényeteket is privátban elküldeni.. :roll:

Na, tegnap mikor írtam a Puyol nyilatkozatot, már-már egyetértettem azzal, hogy ami a pályán történt, maradjon is ott.
Az még hagyján hogy több válogatott társát (akiknek amúgy köszönheti a VB címét, mert egyáltalán nem játszott jól a VBn, és azóta sem) felpofozta, ellökte, de ahogy Messit szerelte. Megnézve még párszor az esetet, ebből tényleg jóval nagyobb sérülés is lehetett volna ha Diarra nem akar szintén kaszálni. Remélem ezt figyelembe veszik, amikor kiszabják a büntetését. Pepe esete ugyan durvának tűnik, de most megnézve Ramosét sokszor, ez nem egy hirtelen harag volt, hanem úgy futott oda hogy most vége Messinek, és sokkal súlyosabb kivégzést akart mint amit végül kivitelezni tudott.
Kíváncsian várom, hogy mennyire meszelik el. Ennek a gyereknek már sokszorosan halmozati büntetés járna, de valahogy néha nem veszik észre amikor henteskedik.

A őszi szezonból maradt 5 fordulóra már tuti nem engedném vissza, és akkor szerintem jószívű voltam.

Pepe valóban szerelte egyszer Messit szépen, de amúgy ő sem állt a helyzet magaslatán szinte soha. Marcelorol meg szót sem érdemes ejteni. Már nemtom kivel vitáztam itt az ő munkájuk minőségéről, de ez egy újabb, az eddigieknél jóval komolyabb strigula mindkettőjüknek, az én álláspontom mellé.
Carvalho egy barom, Arbeloa detto.
Lass legalább megmondta Mounak hogy merre hány méter.

Amíg Mourinho ül a kispadon, és vannak a pályán olyan játékosok mint Ronaldo, Ramos, Pepe, és még az a pár katona aki szó nélkül végrehajtja José undorító utasításait, addig a Madrid nem hogy szépen nem fog játszani, vagy komoly ellenfelek ellen hatékonyan, de nagy csapatként sem fogják jegyezni a világon sehol. Nem is érdemlik meg.

A mieinkről még alig írtam, de szinte felesleges is. Szinte mindenben és mindenki azt hozta, amit vártam. A különbség annyi, hogy ilyen iszonyú gyalázásra még én se számítottam. Annak ellenére, hogy hónapok óta állítom itt gyakorlatilag szinte mindenkivel szemben, a két csapat játékképe között sok szintnyi különbség van. De eredményben legalább azt hoztuk, amit vártam volna, na persze csak azért, mert 60 percnél megálltunk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.30. 13:49:05

Sokan nézték a meccset. A cikk első mondatai.... :lol: :lol: :lol:
http://comment.blog.hu/2010/11/30/sokan ... _classicot
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.30. 13:46:24

Most találtam Ramosról egy kis érdekességet madridistán:

230 meccs, 92 sárga, 12 piros

Kajak nyitnia kéne egy dojot. :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Válasz küldése