Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.11.17. 18:57:33

Ez a félidő nagyon szép volt, hihetetlen látni, hogy milyen gyorsak vagyunk, agresszívek, passzolunk is, lövünk is...le a kalappal Egervári előtt!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.29. 23:20:15

Bányász írta:Azért volt ott nekünk egy Brazilia meg egy Uruguay elleni elég kemény meccsünk a döntő előtt.Gondolom elég fáradtan álltak neki a meccsnek.

Egyébként (és most biztos én leszek a hülye meg "a milyen magyar vagyok") de sztem már marha unalmas ez...
60 évvel ezelőtt volt az a meccs.És még mindig születnek róla cikkek stb stb.Közbe mondjuk az NSO-t szerintem szinte csak olyanok olvassák akiknek még a szülei sem éltek akkor...de ugyan ez van a 6-3-mal is...
Ez tény, de hát valamire kell vernie magát a magyarnak is, ha másra nem tudja. Ez mentalitás kérdése.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.10.29. 18:15:50

Azért volt ott nekünk egy Brazilia meg egy Uruguay elleni elég kemény meccsünk a döntő előtt.Gondolom elég fáradtan álltak neki a meccsnek.

Egyébként (és most biztos én leszek a hülye meg "a milyen magyar vagyok") de sztem már marha unalmas ez...
60 évvel ezelőtt volt az a meccs.És még mindig születnek róla cikkek stb stb.Közbe mondjuk az NSO-t szerintem szinte csak olyanok olvassák akiknek még a szülei sem éltek akkor...de ugyan ez van a 6-3-mal is...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.29. 15:42:36

messideco írta:És majdnem meg is volt...
Puskás lőtt egy állítólagos lesgólt, de a németek egyik gólja előtt akadályozták Grosicsot a védésben, így azt a gólt nem kellet volna megadni.

A futball egyik legnagyobb igazságtalansága ez.(plusz az idei Vb-döntő :x )
Bocs az offért. Miért volt igazságtalan az idei VB döntő? Azt ne mondd már, hogy ezek a félvérek jobban megérdemelték volna...

És, hogy ne legyen off:

Sose értettem ezt a doppingolt nem doppingolt dolgot. Ha egy csapat ennyire jobb a másiknál (a csoportkörben rommá vertük őket), akkor egyszerűen nem számíthat ennyit egy szer. Nem hinném, hogy kétszer olyan erősebbek, okosabbak, gyorsabbak lettek tőle. Azt a döntőt meg kellett volna nyernünk és pont.

Persze a mai dopping más. Ma már szinte mindenki ugyanúgy készül, közel ugyanazok a teljesítőképességek határai, itt a nüanszok fontosak.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.10.29. 15:06:46

messideco írta:És majdnem meg is volt...
Puskás lőtt egy állítólagos lesgólt, de a németek egyik gólja előtt akadályozták Grosicsot a védésben, így azt a gólt nem kellet volna megadni.

A futball egyik legnagyobb igazságtalansága ez.(plusz az idei Vb-döntő :x )
Először is, üdv mindenkinek. Hosszú kihagyás után visszatértem. :P A témát illetően, engem is nagyon tud dühíteni ez, hiába hogy nagyon rég volt és nem is éltünk még akkor, de ez fájó emlék marad számomra. Talán kicsit hasonlíthatjuk Trianonhoz, de nem akarok témát váltani a fociról. Sajnos ez van, abban az évszázadban sok igazságtalanság történt velünk, magyarokkal. :?
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.10.29. 14:51:35

Lionel85 írta:Na kérem, doppingoltak a németek 1954-ben!

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... n-2050283/

Jó tudni, hogy mi tisztán játszottunk a drogosok ellen úgy, hogy még 2-0-ra is vezettünk a döntőben. Így aztán érthető a nagy talpraállás. Csak az fáj, hogy már nem vehetik el ennyi év távlatából a világbajnoki címüket. Ezt sajnos a pályán kellett volna a magyaroknak megszereznie.
Ha jól tudom, abban az időben nem számított doppingnak az a szer, tehát nem doppingoltak... Az alap, hogy csalással nyertek, de nem ez volt a csalás. Ha rosszul tudom akkor elnézést, de mi magyarok és az eégsz világ is tudja, hogy abban az időben Magyarország volt a világ legjobb futball válogatottja, tök mind1 a statisztika :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.26. 19:46:14

És majdnem meg is volt...
Puskás lőtt egy állítólagos lesgólt, de a németek egyik gólja előtt akadályozták Grosicsot a védésben, így azt a gólt nem kellet volna megadni.

A futball egyik legnagyobb igazságtalansága ez.(plusz az idei Vb-döntő :x )
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.26. 19:42:46

Na kérem, doppingoltak a németek 1954-ben!

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... n-2050283/

Jó tudni, hogy mi tisztán játszottunk a drogosok ellen úgy, hogy még 2-0-ra is vezettünk a döntőben. Így aztán érthető a nagy talpraállás. Csak az fáj, hogy már nem vehetik el ennyi év távlatából a világbajnoki címüket. Ezt sajnos a pályán kellett volna a magyaroknak megszereznie.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.10.25. 15:40:46

Kinéztem a Magyarország - Moldova U-19es meccsre.Büntetés volt.Egy félidőt bírtam.Hideg is van meg a meccs is gyenge.

1-0ra vezetnek a moldávok egy lesgyanús góllal.Ami igazán szomorú,h iszonyat ötlettelen a játékunk és kb esélyünk se volt az első félidőben gólt szerezni.Pedig ez a moldáv csapat se túl acélos...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2010.10.13. 19:17:05

FtcSikiHun írta:A védelem is elég gyenge volt, egyedül Vermes játéka tetszett, bár Laczkónak is volt pár jó felfutása, vagy éppen szerelése.

Elek sem volt rossz, főleg, az utolsó fél órában. Az a megindulás, testcsel, passz...zseniális.Királynak hál' istennek nem volt dolga. :D
A védelemből sikerült kiemelned a leggyengébben muzsikáló játékost...

Vermes kritikán aluli volt, szinte minden támadás az ő oldalán futott az ellenfél részéről, nagyon látszott, hogy fizikálisan nem rossz, de gyorsaságban, illetve fejben harmatos. Ha nincs Gerának a rengeteg visszafutása, ami pont Vermes marhaságai miatt nélkülözhetetlen volt, tuti többet kapunk, Tegyék vissza baromi gyorsan Lázárt, mert Vermes a magyar bajnokságban elvan, itt meg az veri meg, aki akarja.

Lipták valóban jó volt, rengeteg szép szerelés, sok támadást akasztott meg, tegnap jobb volt, mint Juhász. Laczkón pedig érződik, hogy tényleg benne van a játék, védekezésben folyamatosan javul, a támadásokat pedig ezen a szinten teljesen jól segíti.

Elek viszont valóban nagyon jó volt, az első félidőben Vadóczcal ketten jól szűrték a támadásokat, sok labdaszerzés, míg a második félidő derekától remek megindulásokkal, labdakihozatalokkal vétette észre magát.

Nyilván nem egy világbajnoki teljesítmény volt, de végre győztünk egy nálunk esélyesebb csapat otthonában tétmeccsen. Erre pedig időtlen idők óta nem volt példa (a dánok elleni meccsnek az előző szériában semmi tétje nem volt). Felesleges Aranycsapatot idéző játékot várni, de a haladás jelei szemmel láthatóak
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.10.13. 18:21:04

lehet, hogy már írták előttem, de nekünk a harmadik hely a cél, a második csak álom. és ezzel a győzelemmel nagyot léptünk a dobogós helyért. ha harmadikok leszünk, akkor a következő selejtezőn a harmadik kalapból kerülünk ki, szóval egyel előrébb, magyarul egyel kevesebb erős ellenfél. csak szépen fokozatosan.

koman pedig szenzációs, meccsről meccsre a legjobbunk kábé. és végre egy csatárunk is van, aki normális, yeah.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.10.13. 17:28:57

Kicsit megkésve reagálok az "értékelési anomáliákra". :)

Egyrészt nem tagadhatom, hogy tegnap nagyon feldobott a győzelem, másokat meg lehet, hogy nem annyira. Azt viszont lehiggadva is tartom, hogy a csapat technikás játékosokból áll, az edző egységes taktikát alakított ki, illetve az akarás is megvolt, hiszen az utolsó percben szereztük meg a győzelmet. Számomra a legnagyobb érték az volt tegnap, hogy nem azon kezdtünk sopánkodni, hogy miért nem adtak meg egy szabályos gólt, hanem megnyertük a meccset. Az utolsó percekben már próbáltam megfogalmazni magamban, hogy mit fogok majd a fórumra írni, és akkor azt gondoltam: les vagy nem les, nyerni kellett volna. És végül nyertünk is. :D

Tehát nem igazán értem a sopánkodókat. A jogos kritikának mindig helye van, a fejlődés lehetőségét mindig keresni kell, de annak nincs értelme, hogy siratjuk a magyar focit. Tudjuk hol vagyunk, és tudjuk, hová akarunk eljutni. Lehetségesnek tartom, hogy sikerül kijutnunk a 2012-es EB-re.

Optimista oldalról persze nekem is észre kell venni, hogy ez csak egy tétmeccs volt - ahogy Rivaldo11 írja. Még sokkal nehezebb meccsek is várnak ránk. A további eredményekhez még keményebb és megfeszítettebb munkára van szükség, de már épül a vár. Csak merni kell magasra törni. :)

Hajrá Magyarország!
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2010.10.13. 16:29:42

sjd írta:
zsuni írta: Taktika semmi természetesen, a nagy Egervári az égvilágon semmit sem talált ki, csak van 2 jó formában lévő fiatal játékosa, és egy nagyon jó kis balszélsöje. ennyi.
Ha csak annyival többet csinál Koemannál h behívja Szalait meg Komant a válogatottba, részemről már megérte
Lipták, Elek, Vermes, Koman, Szalai. Hol voltak eddig. Csak Egervári vette észre, hogy ők is magyarok és játszhatnak a válogatotban. De ha nem is ő vette észre legalább volt annyira vagány hogy be merte tenni a válogatottba a 20 éves embereket.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.13. 15:46:55

Most komolyan emberek! :roll: Mit vártatok? Egy előre nehéz meccsnek ígérkező találkozóra két csatárral, atom támadófocival felfutó válogatottat? Akik úgy passzolnak, mint bármelyik spanyol csapat a bajnokságban? Megjegyzem, mi egy szerintem megfelelő taktikával léptünk pályára, stabil védekezésünk volt, ami idegenben teljesen jó. A probléma ott kezdődött, amikor a finnek is ugyanazzal a taktikával álltak fel, mint mit. Azzal léptek a pályára, hogy majd mi támadunk és nyernek két kontrából. Amúgy rémlik nekem egy hasonló szituáció, nem is olyan régről, amikor mind a két csapat védekezett. Igazán jó meccseket játszott akkor a két fél. A legjobb csapatok is bénáztak. Ez a mostani VB első csoportköre volt! Csak ott nem volt meg a váltás, ami nálunk megtörtént.

A szünetben egyébként annyi változott, hogy a nálunk gyengélkedő Rudolf helyére bejött Koman, aki a forintos labdáival már játékot is teremtett. Az első félidő tényleg rossz volt, de ott pusztán kontrákra rendezkedtünk be. A másodikban meg volt jó néhány elég stabil támadás, szép kombinációkkal. Akkor már támadóbban léptünk fel, váltottunk, és bejött.

Aki meg nem lát fejlődést játékban, annak ajánlanám a meccs ismétlésének megtekintését, mert akkor úgy látszik nem látta rendesen a higgadt labdakihozatalokat, a nyugodt megindulásokat, a viszonylag sokat mozgó támadóbb játékosokat és a zárt védekezést. (Jobb oldalon gyengék vagyunk, szinte az összes támadásuk ott törte fel a védelmünket, ehhez képest Lipták nagyon sokszor tökéletesen segített ki.)

Mit akartok még emberek? Néha, amikor hárman rontanak a labdás magyar védőre, akkor ne felívelje, hanem körömpasszokkal hozzuk ki, ahogy még a Barca sem tudja?

Nem volt tökéletes a játékunk, de nagyon sok fejlődés van. És még mindig van előre út. :) Én személy szerint várom már Németh-et, aki Komannal csodákra képes és nagyon jó labdákat tud ő is osztani. Szalai meg lehet majd az elsődleges gólvágónk. :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.13. 15:14:18

zsuni írta: Taktika semmi természetesen, a nagy Egervári az égvilágon semmit sem talált ki, csak van 2 jó formában lévő fiatal játékosa, és egy nagyon jó kis balszélsöje. ennyi.
Ha csak annyival többet csinál Koemannál h behívja Szalait meg Komant a válogatottba, részemről már megérte
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.10.13. 14:51:13

Nem volt ez olyan rossz :wink:
Az első félidőről nem érdemes beszélni, mert az tragédia volt.
A második félidőben bejött Koman-habár annak nem örülök, hogy Rudolf helyére, de már mindegy-aki felpörgette a meccset, küzdött a labdáért, jó passzokat adott. Ki is ugratta Ádámot, aki belőtte, habár kellett hozzá Jaaskaleinen, aki nagyon rosszul jött ki. És végre tudtunk győzni az utolsó percekben. Hihetetlen! Még ma is akkora öröm volt bennem, pedig nem a svédeket vertük meg, vagy a hollandokkal ikszeltünk le. És nagyon jó volt, hogy nem ívelgettünk fel, hanem szépen építettük fel a támadásainkat.
Ami nem tetszett: Az 1 csatár. Rudolfot fel kellett volna tolni csatárnak, Szalai hiába rohangált, nem tudott odaérni mindenhova elől. Gera...na Huszti Szabinak teljesen igaza volt a levelében. Amikor ő lemondta a válogatottságot, fél évre eltiltották, most meg visszajött Gera egyből csk szalag, amit inkább megérdemelné nálam Király, Juhász vagy éppen Dzsudzsák. Gera semmivel sem jobb, nem volt 3 értelmes passza, mondjuk hátul volt 1-2 szép szerelése.A védelem is elég gyenge volt, egyedül Vermes játéka tetszett, bár Laczkónak is volt pár jó felfutása, vagy éppen szerelése.

Elek sem volt rossz, főleg, az utolsó fél órában. Az a megindulás, testcsel, passz...zseniális.Királynak hál' istennek nem volt dolga. :D
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.10.13. 14:39:20

zsuni,neked meg olyan pesszimizmus,meg lenézés jön át minden kommentedből,hogy az szörnyű,te tudsz valaminek örülni is?
csak kérdezem.
persze, az eredménynek tudok örülni. csak eleget néztem már ezt a magyar romhalmazt, hogy tudjam ez semmi. az olaszok elleni 2-2 után volt az hogy na végre valami, elkezdtem reménykedni, aztán nagy lebőgés. persze addig is csak lebőgés volt.
ezért örülök az eredménynek, csak a látványnak nem, mert ez mindig is igy volt. elcsiptünk valami jo szériát, vagy egy csapatot eredményben, jöttek a bizakodások, hogy na ez a kapitány [auto_cenzúra] összerakta a csapatot, és konkrétan mindig az lett a vége hogy megalázták a válogatottat.
köszönöm ebböl nem kérek. majd örülök ha 3.-ok lesznek.
de amig ezek az emberek vannak ott fent, akik most, addig ugyanaz lesz. hiába Koman, Szalai, Gulácsi, satöbbi.
socio66

2010.10.13. 13:46:17

culinho írta:Ezer éve nem néztem válogatot meccset, de San Marino után tegnap 10 perc erejéig bekapcsolódtam az első félidőbe. Engem teljesen kiborított, hogy nem merünk mit kezdeni a labdával, a kapus és a védők csak belerugnak egy nagyot, aztán reménykedünk, hogy majd lesz valami.
nem hiszem el hogy ennyi negatív,hozzád hasonló ember van. nézd már meg a teljes meccset,ne csak 10 percet..és számold már össze hány céltalan felívelés volt,egy kezed elég lesz,de lehet hogy sok is.
a mai fociban,egy erős ellenfél ellen azt kell játszani,amit tegnap játszottunk,türelmesen,szépen labdázni,amikor meg van hely mert támad az ellenfél,akkor jöhetnek a kontrák.
pontosan ezt csináltuk tegnap,okosan szépen kivártunk,aztán a finnek beleszaladtak a késbe.
a világon szinte bármelyik,tőlünk sokkal erősebb csapat is ezt játszotta volna itt.
de persze nekünk Magyaroknak ez nem elég,elvégre mi vagyunk Európa császárai,halomra verjük a soros ellenfeleket..
nem tudom,honnan ezek a nagy elvárások,meg miért nem lehet már semminek sem örülni.
zsuni,neked meg olyan pesszimizmus,meg lenézés jön át minden kommentedből,hogy az szörnyű,te tudsz valaminek örülni is?
csak kérdezem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.13. 13:36:18

Zozzy 5 írta:A hibákat egy meccsen mindig észre kell venni eredménytől függetlenül, meg kell vizsgálni és el kell gondolkozni, hogyan lehetne kijavítani. Viszont a magyar válogatott mostani helyzetében, különösen egy ilyen győzelem után a hibák tényének közlése a játékosok felé nem lehet szemrehányó stílusú, mert most az nem vezet sehova. Ezért az olyan véleményeket itt, akik a hibákra hegyezik ki mondandójukat tévesnek érzem. Hegyezze ki Egervári normális stílusban a következő meccs előtti felkészülés során, miután gratulált a tegnapiért.
Szerintem az eredményt mindenki elismerte, s örül is neki!És beírom mégegyszer Finnország 64 Mo 51 a Fifa világranglistán!Ez csak a papíron erősebb ellenféllel szemben idegenben!És nagy vakítás, hogy javult a játék szerintem, de ettől függetlenül egy szikra felcsillant, s ilyenkor mindenki bizakodik!Azért itt vannak még húzós meccsek!Természetesen Hollandia ellen 0 pont a realitás!Oké bármi megtörténhet, kiállítás a hollandoknál vagy bbármi, de az papíron 0 pont!Moldova idegenben....húzós, svédek itthon meg pláne!Az viszont tényleg "előre lépés" lenne, ha 3ikok lennénk, bár az nem azt jelenti, hogy 3ik kalapba kerülünk automatikusan...Csak a köv EB selejtező sorsolásnál, ha jól tudom!De így is maradnak azok a problémák amik már jó ideje vannak, s semmi nem változik!És lehet írni, hogy pesszimista vagyok, vagy hogy nem értékelem a sikereket, de már nem tudok "hinni" a csodákban!Mivel a focink tudja mindenki milyen problémákkal küzd amiket néha elhomályosít egy-egy ilyen eredmény, majd jön a valóság!És tudom sokan írják más fórumon is, de tegyük fel 2ik vunk, s akarunk egy Jugo-t megint!Akkor én labdaszedő voltam az Üllőin, s soha életemben nem voltam annyira csalódott mint akkor!Ráadásul mostmár kiemelt PO van, szval még "makkolni" sem tudnánk....Kár ezen vitázni, szerintem semmi javulás nincsen, s a sokat kritizált Koeman is hozott ilyen eredményeket!Na de majd márciusban okosabbak leszünk!Hajrá fiúk ettől függetlenül
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.13. 13:18:22

Mikaos írta:
Kalap1988 írta:Miért nem te vagy a válogatott edzője, akkor több taktika lenne :D Emlékeztek egy bizonyos Koemanra. Na vele még nem lenne 6 pontunk se az biztos.
Ezt vele kapcsolatban pont rosszul hoztad fel, mert Koeman a legsikeresebb kapitányunk volt az utóbbi 24 évben, ha a pontokat nézzük... :)
Valóban, ettől függetlenül van egy olyan érzésem, hogy most még sem ment volna pl a moldávok, vagy a finnek ellen. Nagyobb meccseket, mint ez a finn volt, vele nem nyertünk. Főleg nem az utolsó percben. A 6 pontunk lehet meg lenne. Esetleg 7. 9-re fogadni mernék, hogy nem.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.13. 13:15:52

Rivaldinho írta:
Kalap1988 írta:Gera hajt az idősebbek közül, ezen kár vitatkozni. Juhász a védelem esze és ereje, szintén hajt. A többiek pedig a kezdőből nem idősek. Nem véletlen, hogy a fiatalok kezdenek... Mattheus-nál lehet küzdés volt, de nem emlékszem így megnyert meccsre.
Pont a legjobbakat emelted ki... Gera hiába hajtott, akkor egy rakás sz.r volt tegnap (is), ugyanúgy ahogy Juhász, és Laczkó! A védelem annyira rossz volt, hogy kár szavakat pazarolni rá. Ennek ellenére örülök, hogy nyertünk.. De csak azért, mert a mi csoportunkba van a 3 leggyengébb Európai válogatott kis túlzással.. Mert ha egy ilyen finn csapat nem tudta kihasználni a régen látott sza.r védelmünket, akkor még nálunk is rosszabbak... Elkeserítő.. Nagyon csalóka, hogy van 9 ponk.Mert ilyen rossz válogatottat mint a tegnapi, nem sokszor látni.. Hiába az akarás, ha nyögés a vége. Egervárit se tartom sokra. A tegnapi védelmet 1-1be ki kéne penderíteni!
Csak a küzdésről és a hajtásról beszéltünk, semmi másról. Úgy hogy nem emeltem ki rossz embert. Valóban nem volt jó a játék tegnap, de végre így is tudtunk nyerni. Ez a profi mentalitás eddig hiányzott.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.13. 13:05:08

A hibákat egy meccsen mindig észre kell venni eredménytől függetlenül, meg kell vizsgálni és el kell gondolkozni, hogyan lehetne kijavítani. Viszont a magyar válogatott mostani helyzetében, különösen egy ilyen győzelem után a hibák tényének közlése a játékosok felé nem lehet szemrehányó stílusú, mert most az nem vezet sehova. Ezért az olyan véleményeket itt, akik a hibákra hegyezik ki mondandójukat tévesnek érzem. Hegyezze ki Egervári normális stílusban a következő meccs előtti felkészülés során, miután gratulált a tegnapiért.
Avatar
bando8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2006.02.11. 18:47:45

2010.10.13. 12:57:43

elég durva hozzászólások vannak ebben a topicban... a kapitány számon kérése, a játék leszólása stb... egy idegenbeli győztes mecccs után egy nálunk magasabban jegyzett csapast ellen... nevetséges aki azt mondja h elég lett volna egy védekező középpályás, mert nem tudtunk volna annyi labdát szerezni és még jobban beszorultunk volna. meggyőződésem h akkor nem is nyertük volna meg a meccset. nevetséges aki azt mondja h jobb játékot várt, idegenben játszottunk és stabilan védekeztünk és jól használtuk ki a lehetőségeinket elől. konkrétan így kell idegenben játszani.
fel kell fogni h a magyar válogatott nem a barcelona, úgy tűnik itt pár embernek ez nem megy. inkább örülnötök kellene a győzelemnek és annak h az előző évekhez képest most látni a csapatban biztató jeleket.
azt is fel kell fogni h ez a csapat nem esélyese a továbbjutásnak a 4dik kalapból sorsolták ide... legyen a célunk a harmadik hely, mert az a reális előrelépés a csapat számára. és erre az idegenbeli bravúrral esély is van.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.10.13. 12:29:58

Lionel85 írta:
antiimperialista írta:Lionel85, szerintem csak provokálni akarsz, ha nem, akkor viszont szomorú, hogy ennyire nem érted a focit...
Kit akarnék mégis provokálni? :D Téged? :D Ugyanmár! Egyszerűen azt nem értem, hogy mindenki támadófocit ígért, ehelyett egy erősen döcögő meccset kaptam. Hogy nem értek a focihoz? Lehet. Nem lehet mindenki olyan agytröszt mint te...
örüljünk, faze, h nyertünk végre egyszer tétmeccsen, nem tom hány év után
a csapat nagy része, hálistennek, nem nb1-ben küszködik, hanem kint lelkileg is nevelik (lásd Dzudzsi 94. perc)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.10.13. 12:09:21

ezen a meccsen "elvileg" meg kellett volna égnünk, ehhez képest nyertünk egy a 95. percben rúgott góllal. innentől engem nem annyira érdekel, h nem oxival passzolgattak egymásnak a srácok, maximálisan elégedett vagyok a játékkal és az eredménnyel is. az meg pláne tetszik, h a jelek szerint a brigádból egyikük sincs elszállva, a helyén tudják kezelni az eredményeiket.
csak így tovább!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése