Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.16. 13:11:29

A válogatott érdeke az is, hogy a világ élvonalába tartozó csapatok elleni barátságos meccseken minél jobban szerepeljen, az ezeken szerzett pontok sokat érhetnek a világranglistán, a mindenkori világversenyek előtt ugyanis ez alapján készülnek a kiemelések. "Az én kapitánykodásom alatt 28 helyet léptünk előre a világranglistán, ennek köszönhetően kerültünk az ötödikből a negyedik kalapba. Ez szerintem egy olyan fontos szempont, amiről nagyon kevés szó esik."
Ja...ebben az egyben jó volt Várhidi, tudott barátságos meccseket nyerni :mrgreen: Ettől függetlenül tétmeccsen a 3-0-s vereség volt az alap, lehetett akár Moldova is az ellenfél. Sokra megyünk a 4. kalappal, ha az elsőbe lennénk, akkor se jutnánk ki. Koeman nem sokkal jobb, de ő vele legalább a gyengébb csapatok nem töröltetik fel velünk a padlót. Az utóbbi években nekem leginkább Matheus munkássága tetszett. Lehet szidni, h edzőként ő sem tudott maradandót alkotni sehol, de az a meccs a svédek ellen, ahol Ibra intézett el a végén, ahogy akkor játszottunk, az mindent megért! Meg eleve a selejtezők végére nagyon feljavultunk. Nagy csalódás volt, h nem maradt. Utána jött Bozsik, aki mindent tönkretett, és addig soha nem látott szintre süllyesztette a csapatot. És aztán amikor már azt hittük, h nincs lejjebb, akkor jött Várhidi....Koemannal legalább stabilizáltuk a helyünket, sőt, kis javulás is van, mert a kötelező meccseken nincs szégyen legalább.

DE ha vki inkább a barátságos meccseken elért sikereket, és tétmeccseken való teljes szégyent választja, hát legyen...

Ettől függetlenül, van, amiben igaza van a bajcosnak, csak egy ilyen ember számomra elveszti teljesen a hitelét.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.07.16. 12:49:34

Ma délután aki teheti, szorítson a Magyar Válogatottnak, hiszen 16.30-tól Svájc ellen sorsdöntő mérkőzést játszik a legjobb nyolc között bibionéban. Amennyiben összejön a bravúr, egyrészt megdől egy több mint negyven esztendős rekord, másrészt a srácok kvalifikációt szereznének a VB-re is!

Már eddig is óriási tettet hajtottak végre, a tegnapi, hellének elleni meccs káprázatos volt. Viszont az a hihetetlen erő, amivel őrizték az előnyt, bizony ma nagyon jó lenne. Ugye a csoportkörben csúnya vereség lett a vége, de nem lehetetlen feladat. Bízzunk benne, hogy sikerül egy szép eredmény, s a még nagyobb siker!
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.14. 12:10:46

messi70 írta:http://www.uefa.com/trainingground/gras ... oplay=true mar ideje az a jo isten adja azt hogy tehetseges szivvel lelekkel focizo fiatalokat adjanak a magyar nemzetnek'''
A Puskás topikba már belinkeltem.
Kép
Kép
Kép
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.07.14. 12:05:02

http://www.uefa.com/trainingground/gras ... oplay=true mar ideje az a jo isten adja azt hogy tehetseges szivvel lelekkel focizo fiatalokat adjanak a magyar nemzetnek'''
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.07. 22:25:27

Barcaforever2626
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.03.27. 22:27:01
Tartózkodási hely: Nemetorszäg

2010.06.07. 19:36:10

sziasztok..Most van idöm egy kicsit kommentälni a Hollandia ellen törtenteket..Mint mär a Nemetek ellen is megirtam,ez egy VICC!!Kiröhögtetjük magunkat az egesz vilägon..Erre a holland marhära,meg birkäk terelgeteset sem biznäm,nemhogy egy foci välogatottat..A jätekosok több mint a felet pedig meg a focitol is elkene tiltani..En nem tudom miert kell ezt favorizälni???torgelle,huszti..es tärsai.stb..en nem tudom ki lät ebbe fantäziät??vagyis jobban mondva kinek az erdeke ez??mert nem hiszem el,hogy normälis hozzäertö ember a nemetek utän felküldte volna ezeket az embereket..Dzsudzsi,Juhäsz,Fülöp:ezeken az embereken kivül egy välogatott szintü jätekosunk nincsen,kiveve a fiatalokat..Ha a u20-at egy az egybe kiälitanäk,szebb eredmenyt ernenek el,de meg az is lehet hogy egy grundrol beälitott focicsapat is.Nemhogy tudäs,de egy csep lelkesedes sincs ebbe a szegyen csapatba..Gera mellözese meg egyenesen nevetseges,mert fontosabb egy ilyen Elton itt lete mint ez a holland eddzö,mint egy klasszis focista .szänalom..mit akarunk mi a következö selejtezökön??minden meccsen megtömnek minket mint a libät,ha nem vältozik valami.meg ilyet nyilatkozni,hogy a fiuk többsegben teljesitettek az elväräsokat..hät ez nem semmi,..elsüllyednek szegyenemben..
"Ebben a csapatban az emberi érték ugyanannyira fontos, mint a futballtudás." -PIQUE
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.07. 00:16:26

Barcaforever írta:
Fernando írta:Mai meccs-ről semmit nem érdemes nyilatkozni, mondani. Egy barátságos meccs. Lehet, hogy mi sem vettük olyan véresen komolyan, meg alapból, ha reálisan nézzük akkor ennyi van köztünk kb a hollandokkal. Jobb taktikával lehetett volna 3-1, de itt gyökeresen kell változtatni sokmindenben.
Sztem rossz oldalról közelítetted meg a meccset.Egy barátság, tét nélküli meccsen nem volt nálunk 15 percet a labda, úgy, h a hollandoktól senki se hozott ki magából 60-70%nál többet, nehogy úgy járjon, mint Robben.A magyar válogatott évek óta, a barátságos meccseken játszik a legjobban, mert az ellenfél új embereket,taktikát próbál, meg am is a nagyszerű selejtezők miatt, csak itt van esélyük a sajátékosoknak kitünni.

A fő kérdés, számomra, h mi lesz a holland-magyar vége, ha tétje is lesz és nem fogják vissza magukat a Vb miatt? :roll: Itt tartunk, ennyit érnek a fiúk.
Azért mi se vagyunk annyira buta büdös favágó magyarok, hogy valakinek is csak véletlen sérülést okozzunk. Egy Torghelle eset volt ami tényleg durva volt, de ezen kívül szerintem mi is üvegként kezeltük őket. Kapus poszton nincs probléma Fülöp-pel, de őszintén szólva nagyon remélem, hogy idővel Gulácsi fog védeni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.07. 00:04:26

Fülöp ebben a válogatottban még mindig bőven a magasabb szintű játékosok közé tartozik. Nemzetközi szinten egy jó erős közepes kapus. Az más kérdés, hogy a hollandok ellen, mint mindenki más is, mentálisan teljesen szétesett. Jobb azért ő annál, ha nem is egy új Olikahn.
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2010.06.06. 23:40:20

ab1daL írta:
xavee6 írta:Perrero!

Fülöpöt te kapusnak nevezed? Nem tudom, én nemhogy fantáziát nem látok benne...egyenessen a kapus poszt megszégyenítőjeként tartom számon. Hasonló kaliber mint Torghelle és aki ilyen emberekkel számol egy nemzeti csapatban, annak nincs helye semmilyen kispadon. A többi névvel viszont egyetértek! Legyünk mi is kerettagok! :)
Ezért igazolta le (ha 3 meccsre is) a City. :wink:
Vagy csak azért,mert nem volt más szabad kapus a piacon?És ő volt a kisebbik rossz?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.06.06. 23:25:26

xavee6 írta:Perrero!

Fülöpöt te kapusnak nevezed? Nem tudom, én nemhogy fantáziát nem látok benne...egyenessen a kapus poszt megszégyenítőjeként tartom számon. Hasonló kaliber mint Torghelle és aki ilyen emberekkel számol egy nemzeti csapatban, annak nincs helye semmilyen kispadon. A többi névvel viszont egyetértek! Legyünk mi is kerettagok! :)
Ezért igazolta le (ha 3 meccsre is) a City. :wink:
Avatar
xavee6
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.06.05. 12:58:55

2010.06.06. 23:19:26

Perrero!

Fülöpöt te kapusnak nevezed? Nem tudom, én nemhogy fantáziát nem látok benne...egyenessen a kapus poszt megszégyenítőjeként tartom számon. Hasonló kaliber mint Torghelle és aki ilyen emberekkel számol egy nemzeti csapatban, annak nincs helye semmilyen kispadon. A többi névvel viszont egyetértek! Legyünk mi is kerettagok! :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.06.06. 15:47:09

Shandor írta:
Jason írta:http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... m-2031464/
A koeman szimpatizánsoknak ez egy öröm hir sztem. :shock: :!:
Az igazi botrány számomra most már nem is az 1-6, hanem a cikk megnyitásakor megjelenő kép: most komolyan, a magyar válogatott játékosai így viselkedtek a Himnusz alatt? Keresztbe (Gulácsi) meg csípőre tett kéz (?)? Semmilyen büszkeség nincs az arcokon, semmilyen átszellemültség. Egyedül Koman Vladimir viselkedik számomra megfelelően. Nem magyarországi magyarként neki talán még jelent is valamit a válogatottság..
SZÉGYEN!
Jó észrevétel,Shandor!
Ilyen apróságok is tökéletesen mutatják,h mennyire veszik komolyan ezt az egészet...
[-(

A cikkből:
"– Ahhoz, hogy kettőt előrelépjünk, néha vissza kell lépnünk egyet."

Nekem úgy tűnik inkább a sztep,h kettőt hátra,helybejárás,kettőt hátra, felet előre,majd elölről...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2010.06.06. 18:41:41-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2010.06.06. 15:26:10

Jason írta:http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... m-2031464/
A koeman szimpatizánsoknak ez egy öröm hir sztem. :shock: :!:
Az igazi botrány számomra most már nem is az 1-6, hanem a cikk megnyitásakor megjelenő kép: most komolyan, a magyar válogatott játékosai így viselkedtek a Himnusz alatt? Keresztbe (Gulácsi) meg csípőre tett kéz (?)? Semmilyen büszkeség nincs az arcokon, semmilyen átszellemültség. Egyedül Koman Vladimir viselkedik számomra megfelelően. Nem magyarországi magyarként neki talán még jelent is valamit a válogatottság..
SZÉGYEN!
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.06.06. 15:00:03

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... m-2031464/
A koeman szimpatizánsoknak ez egy öröm hir sztem. :shock: :!:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
wyatt
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.01.14. 00:30:49

2010.06.06. 14:49:53

Néztem én is tegnap! Vezettünk, de már akkor mondtam, hogy kitömnek minket! BohócoK!!!!! Koeman-nal az élen!!! Mindegy, Kisteleki beleírt egy 300 millás záradékot neki, ha elküldik! Felőlem azért mehetne! Az u20-as válogatottra kellene szerintem is építeni, egy két idősebbel kiegészítve! Ezt a szintet ők is hoznák! Ez igaz az Nb1-re (bohócliga) is! Nyugodtan játszhatnának a 18 éves magyar fiatalok az afganisztáni, bantu, máltai.... senkik helyett! Bár, úgy nehezebb kiszedni a pénzt a csapatokból! A kapusaink meg...... hihetetlen, artista mindegyik!!!! Ja, a hitegetésből, a nulla teljesítmény menedzseléséből viszont világbajnokok lehetnénk!!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.06. 14:48:11

socio66 írta:Fa.ért kellett nekünk ez a holland,mintha olyan gazdagok lennénk..Vicc.
Sajnos inkább túl gazdagok vagyunk... A sírás-rívást mindig hallani, de amikor több millás végkielégítések vannak évek óta mindenhol, akkor nehezen tudom elhinni a pénzhiányt. Igenis, gazdagok vagyunk, mert a pénzszórás állandóan megy.
Az egyetlen dolog, amiért nem örülök Koeman-nak, az a fizetése. A többit nem tudná sokkal jobban csinálni bármelyik kollégája, ugyanis nincs miből dolgozni: pocsék alapanyagokból nem lehet jót főzni. Most lehet itt elemezni, hogy Juhász miért játszott vkp-t...de ezek teljesen lényegtelen kérdések, a "fától nem látni az erdőt"-eset.

Nagyobb probléma, hogy egy-egy jó eredménytől mindig eltelünk, lásd olaszok elleni barátságos meccs, németek elleni barátságos meccs, stb (csupa komoly tétmeccsek ugyebár). És hajlamosak vagyunk ilyenek után túl sokat várni a csapattól, pedig nem szabadna. Persze vannak évszakos csodák (Görögország), de ez nem lehet reális cél, ehhez sok minden dolognak kellene klappolnia egy időben, de nem is tartósak ezek a sikerek.
Az U21 válogatottunk sikere is szerintem valamennyire megtévesztő: van pár húzóember, akiket majd be lehet építeni a felnőttekhez, de nem szabad túl nagyokat álmodnunk. A javulásban mindenesetre én is bízom...egy kicsit. De az nem a szövetségi kapitányon fog múlni, ahogy volt ez az utóbbi 24 évben is.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.06.06. 14:39:20

Semmi elképzelés, semmi lélek, nagy nulla az egész.
Sajnos válogatott szinten ugyanott tartunk, mint tíz évvel ezelőtt. Hiába próbáljuk elhitetni magunkkal ennek az ellenkezőjét. Körül kell csak nézni, hogy mennyi esélyük lesz az őszi selejtező csoportunkban.
Folyamatosan nagyképű külföldi bohócokkal próbálkozunk (Koemanra ez a lekezelő falcolás hatványozottan igaz), akik semmi eredményt nem tudnak felmutatni.
Jól lehúznak (Kistelekinek külön gratuláció a szerződéshosszabbításért...phaszzz), utána meg az arcunkba vágják, hogy örüljünk, hogy neki köszönhetően ennyi meg annyi reklámot meg ilyen-olyan ellenfeleket kaptunk. Nincs igazán tisztában azzal, hogy ki van kiért.
Emellett nagyjából 5 játékos van a keretben, aki már évek óta rejtély, hogy mit keres ott.
Ennyi erővel simán játszhatna az U20-as csapat Egervári Sanyi bácsi irányításával, kiegészülve a Juhász-Dzsudzsák duóval.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.06.06. 14:39:18

Fernando írta:Mai meccs-ről semmit nem érdemes nyilatkozni, mondani. Egy barátságos meccs. Lehet, hogy mi sem vettük olyan véresen komolyan, meg alapból, ha reálisan nézzük akkor ennyi van köztünk kb a hollandokkal. Jobb taktikával lehetett volna 3-1, de itt gyökeresen kell változtatni sokmindenben.
Sztem rossz oldalról közelítetted meg a meccset.Egy barátság, tét nélküli meccsen nem volt nálunk 15 percet a labda, úgy, h a hollandoktól senki se hozott ki magából 60-70%nál többet, nehogy úgy járjon, mint Robben.A magyar válogatott évek óta, a barátságos meccseken játszik a legjobban, mert az ellenfél új embereket,taktikát próbál, meg am is a nagyszerű selejtezők miatt, csak itt van esélyük a sajátékosoknak kitünni.

A fő kérdés, számomra, h mi lesz a holland-magyar vége, ha tétje is lesz és nem fogják vissza magukat a Vb miatt? :roll: Itt tartunk, ennyit érnek a fiúk.
Kép
socio66

2010.06.06. 13:47:07

Aki nem veszi észre, hogy a holland és német illetve a magyar válogatott között min. 3 gólos különbség van az nézzen más sportágat!
És?
Érdekelte ez mondjuk a Szlovéneket,mikor Oroszországgal játszottak pótselejtezőt? Ott is megvolt ez a különbség,mégis kiba.ták őket.
Manapság már mindenki meg tud verni mindenkit,sorra jönnek a meglepetések és nézd már meg,hány olyan csapat készül a vébére,akik semmivel sem jobbak nálunk keretileg és anyagilag.
Mentálisan rendbe kellene tenni a játékosokat és valami értelmes taktikát kellene rászabni a csapatra,ami mondjuk nem három védekező középpályással való játékot jelent sorsdöntő meccsen,hátrányban..
Koeman meg menjen a fenébe,ordító baromságokat csinált,bőven rászolgált a menesztésre a gyámoltalan taktikájával,a fogalmatlan cseréivel,meg a játékosok teljesen logikátlan ide-oda helyezésével..
A fizetésének a töredékéért eldolgozott volna még Várhidi,akivel legalább valami megmozdult,aki mert fiatalítani,ígéretes játékosokat hozott be,elindultunk egy úton.
Fa.ért kellett nekünk ez a holland,mintha olyan gazdagok lennénk..
Vicc.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.06. 12:58:14

1. minimum 4 olyan poszt van, ha nem 5, ahol nem hogy nemzetközi szintű, de magyar válogatott szintű játékosunk sincs. Juhász mellett nincs belső védőnk, Boci szépen beleszokott az NB1-be meg a Deep Club-os bulizásokba Debrecenbe; Vanczák még hagyján. Van két balszélsőnk, amelyikből csak Dzsudzsák tud jól teljesíteni. Meghatározó irányítónk nincs, elől meg Sanyi a legjobb csatárunk.

2. Erwin meg már csak azért is takarodjon el, hogy ne szedjen ki több pénzt a kasszából a SEMMIÉRT, másrészt meg Gera talán elgondolkodna a visszajövetelen, ha egy új edző normálisan leülne vele beszélgetni...

A tegnapi meccs meg szívszaggató volt...
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.06.06. 02:05:51

Fernando írta:Mai meccs-ről semmit nem érdemes nyilatkozni, mondani. Egy barátságos meccs. Lehet, hogy mi sem vettük olyan véresen komolyan, meg alapból, ha reálisan nézzük akkor ennyi van köztünk kb a hollandokkal. Jobb taktikával lehetett volna 3-1, de itt gyökeresen kell változtatni sokmindenben.
Te végülis miről beszélsz? Nem érdemes semmit mondani egy barátságos meccsről? Hát pont az a léynege hogy élesben elemeznek a szakemberek meg a média. Pont az a lényege h ezeket kell megbeszélni.

Azt nem tudom ki mennyire vette komolyan, de az biztos hogy Dzsudzsák és Juhász komolyan vették. A többiek tényleg kérdésesek.

És megint nem értek egyet a realitás mondatoddal. EZ NEM REALITÁS. Hisz ha az lenne akkor a nagycsapatok mindig 5-öket lőnének a közepes csapatok ellen, (mint mi) és 10eket a kis csapatoknak(pl Málta).

Csak hogy nem ez van. Az a büdös nagy igazság hogy AZ EGÉSZ VILÁG MEGTANULT VÉDEKEZNI. Csak mi nem. A Zöld foki szigetek nem kap gólt! Alavetően bármely közepes válogatott ha beáll bekkelni akkor nem tud nagy zakót kapni. Ez ténykérdés, mert ha 11 kiváló atlétát jó taktikával felküldesz, akkor azok legalább annyira mindenhova odaérnek h a lövésbe beledobják magukat.

Ez az edző gáz! A taktika gáz. A szélsővédők meg siralmasak.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.06. 01:09:38

Mai meccs-ről semmit nem érdemes nyilatkozni, mondani. Egy barátságos meccs. Lehet, hogy mi sem vettük olyan véresen komolyan, meg alapból, ha reálisan nézzük akkor ennyi van köztünk kb a hollandokkal. Jobb taktikával lehetett volna 3-1, de itt gyökeresen kell változtatni sokmindenben.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.05. 23:23:50

Mikaos írta:
d írta:Nem azt mondom, hogy nem haladtunk rossz irányba, de az időszakos optimizmusaink általában egy-egy rossz formájú nagy csapat elleni barátságos meccsre, vagy egy szerencsés sorsolás utáni jó helyezésre szokott épülni. Aztán jönnek az erős csapatok és a hidegzuhany.

A szövetségi kapitány személye az utolsó, akivel foglalkozni kell ha a magyar focit javítani akarjuk.
Erről van szó. Volt már itt mindenféle "Mágus" és más csodálatos edzők, de valahogy mégsem sikerült semmi komolyat művelni. Ennek ellenére továbbra is megy a "váltsuk le az edzőt"-szlogen :D
Jó, én tőlem is mehet Koeman és jöhet a nagy képességekkel bíró X-edik Kovács József is... majd ő biztosan csodát tesz ebből :)

A legegyszerűbb dolog mindig az edzőt szidni. Ez így megy nálunk 24 éve - és csak nem tanulunk belőle!!! Ez a magyar virtus, nem lehet mit tenni. A probléma gyökere helyett a probléma felszínével foglalkoznak az emberek.
Ami engem illet: én már Várhidit sem küldtem volna el. Emberileg kb 0, de volt valamilyen fejlődés, amit Koeman első néhány meccsein még láthattunk is. Aztán beérett a holland munkája és itt tartunk. Én sem vagyok alapvetően a gyors edzőváltás mellett, de most a játékunk távolról sem fejlődik. Engem nem érdekel, ha az első 20 tétmeccsünkön csúnyán kikapunk, ha közben látok fejlődést meccsről meccsre. Akkor úgy fogom érezni, hogy van értelme kimenni a 21. meccsre, mert van rá esély, hogy a fejlődés olyan mértékű lesz addigra, hogy nyerünk. De itt romlás van, nem fejlődés. Egy olyan embert/rendszert szeretnék, aminek látom a végén a lehetőséget egy legalább középerős válogatottra. Ennek első lépéseként a fiatalítást látom (nem feltétlenül U21-esekkel) 1-2 mostani jó játékos megtartásával. Ez nincs meg jelenleg, a játékrendszerünk sem mutat fejlődés reményre okot, úgyhogy felőlem Koeman mehet isten hírével. Én egy magyar szakembert támogatok, mint ahogy azt tettem régebben is. :)
Válasz küldése