NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.03. 00:55:39

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/lo ... ek-2016091

Ha már magyar nem kerül a BARCÁba,akkor legalább egy BARCÁs legyen a magyar mezőnyben 8)
A srác,akiről szó van,03/04-ben játszott 9 meccsen a BARCA B-ben,1 gólos.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.02.01. 19:56:18

http://orulunkvincent.blog.hu/tags/foci ... C3%A9nelem

Ajánlom figyelmetekbe ezt az oldalt. Blogszerű site a magyar foci múltjáról. :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.01.29. 19:51:17

Katalán88 írta: http://www.youtube.com/watch?v=nzYkrPVDrL4
Azért ezt érdemes megnézni! :wink:



Szép meg jó, de ritka :? Ez csak azért volt mert a szlovákok akkor valamit csináltak, pontosan már nem tudom mit, de most meg már ugyebár Nyíregyháza-Diósgyőr, Fradi-Diósgyőr :roll:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.29. 19:40:29

Itt az egész topic arról szól hogy szarjátok a Fradit.Pedig egyes embereknek semmi köze hozzá.Még egy meccsen se volt és itt osztja az észt.
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2010.01.29. 18:14:15

Nem is vettem észre, hogy mit mondanak 1:20-nál. :shock:
Egyébként volt UTE játékos, sőt válogatott is... :x
http://www.youtube.com/watch?v=nzYkrPVDrL4
Azért ezt érdemes megnézni! :wink:
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.01.29. 17:49:34

Katalán88 írta:
FtcSikiHun írta:

Hát, most, hogy ez kiderült, én sem látnék szívesen olyan játékost egy csapatban, aki nemrég még, annak a csapatnak a sálát égeti, nem csodálom a fenyegetést, és a visszalépést sem, én is paráznék a Fradi drukkerektől :lol:


HAJRÁ FRADI!
Itt a bizonyíték! :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=NIGixMNN0Tc


Csak én tudom úgy, hogy Bori sosem játszott az UTE-ba? Akkor mit keres ott? 1:20-nál hallgasd mit mond, elég fura szerintem.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2010.01.29. 17:42:43

FtcSikiHun írta:

Hát, most, hogy ez kiderült, én sem látnék szívesen olyan játékost egy csapatban, aki nemrég még, annak a csapatnak a sálát égeti, nem csodálom a fenyegetést, és a visszalépést sem, én is paráznék a Fradi drukkerektől :lol:


HAJRÁ FRADI!
Itt a bizonyíték! :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=NIGixMNN0Tc
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.01.29. 17:29:20


Hát, most, hogy ez kiderült, én sem látnék szívesen olyan játékost egy csapatban, aki nemrég még, annak a csapatnak a sálát égeti, nem csodálom a fenyegetést, és a visszalépést sem, én is paráznék a Fradi drukkerektől :lol:


HAJRÁ FRADI!
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
socio66

2010.01.29. 17:23:55

FtcSikiHun írta:Erről pedig, hogy a szülők fizetnek... hát ez már a Fradinak szégyen :( De egyébként ezt nem is tudtam, köszi az infót :)
Ez nem meglepő.
Egerben például a világ egyik legjobb vízilabdacsapata 'működik' felnőttszinten,az utánpótlásban mégis a szülők állnak szinte mindent.
Plusz az edzéskörülmények is kritikán aluliak,pedig hát nem egy sikertelen sportágunkról beszélünk ugye.
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2010.01.29. 17:02:13

Hoppá!
http://www.pepsifoci.hu/node/52937?page=2
Más:
Nem csodálkozom Koeman véleményén a Loki pályáról... :x :?
Remélem már ez évben kész lesz a végleges terv a stadionról. Mert azt ígérték régebben, hogy alakul (sőt még képeket is mutattak, hogy fog kinézni).
http://www.pepsifoci.hu/node/52939
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.01.29. 10:30:26

bati1989 írta:Lehet a kupában állnak nem tudom nem figyelem annyira! Azt viszont személy tapasztalatból tudom, hogy nem vmi kiemelkedő a Fradi utánpótlása! Aki tehetségesebb azt elviszik az akadémiák, mivel a Fradinál minden költséget a szülőkre hárítanak nem mindenki engedheti meg magának h oda járassa a gyerekét! (miközben a tesóm edzésen vett részt akkor beszélgettem az egyik srác anyjával és mondta, h az utolsó sportszárat is és mindent, tényleg mindent a szülőkkel vetetnek meg. amikor a Fradi magazin büszkén írta h kivitték a 94-es korosztályt Sheffildbe azt elfelejtették megemlíteni h ez a szülőknek 100 000 Ft-jába került!azt mondta az az anyuka, hogy volt olyan család aki személyi kölcsönt vett fel emiatt mert nem akarta a gyerektől elvenni ezt az élményt. szóval amig nem a legtehetségesebbek játszanak ott, hanem a relatív tehetséges tehetős szülők gyermekei addig nem lesz kiemelkedő az utánpótlás sztem.)

De akkor szerintem már 10-15 évesen ha tehetségesnek látják a gyereket, már akkor el kéne vinni valami akadémiának, vagy más csapatnak, hogy ne a szülőkre háruljon az egész. Az utánpótlásunknak még egy meccsét sem láttam, de elég sok játékost hoznak fel onnan a nagy csapatba, akik viszont a kupába nagyon ügyesen játszanak. Erről pedig, hogy a szülők fizetnek... hát ez már a Fradinak szégyen :( De egyébként ezt nem is tudtam, köszi az infót :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
bati1989
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2007.07.11. 11:44:11
Tartózkodási hely: Hernád, Gyál

2010.01.29. 10:22:50

Lehet a kupában állnak nem tudom nem figyelem annyira! Azt viszont személy tapasztalatból tudom, hogy nem vmi kiemelkedő a Fradi utánpótlása! Aki tehetségesebb azt elviszik az akadémiák, mivel a Fradinál minden költséget a szülőkre hárítanak nem mindenki engedheti meg magának h oda járassa a gyerekét! (miközben a tesóm edzésen vett részt akkor beszélgettem az egyik srác anyjával és mondta, h az utolsó sportszárat is és mindent, tényleg mindent a szülőkkel vetetnek meg. amikor a Fradi magazin büszkén írta h kivitték a 94-es korosztályt Sheffildbe azt elfelejtették megemlíteni h ez a szülőknek 100 000 Ft-jába került!azt mondta az az anyuka, hogy volt olyan család aki személyi kölcsönt vett fel emiatt mert nem akarta a gyerektől elvenni ezt az élményt. szóval amig nem a legtehetségesebbek játszanak ott, hanem a relatív tehetséges tehetős szülők gyermekei addig nem lesz kiemelkedő az utánpótlás sztem.)
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.01.29. 10:05:48

bati1989 írta:Csak a Fradinak nincs olyan utánpótlása h fiatal magyarokkal megtudja oldani a dolgot...!

Akkor a kupában kik játszanak? 85%-a fiatal, és tudtommal nem állunk a kupában olyan rosszul. (Bár az egyikből kiestünk, de másikból a csoportból tovább mentünk :wink: ) Plusz azt nem értem, hogy ha ezeknek a nagy angoloknak van pénzük építeni egy stadiont, akkor azt miért nem játékosokra fektetik be? Tudom, hogy sok pénz elmegy a szurkolók rendbontására, de ha stadionra van pénz akkor legyen már játékosokra is könyörgöm... :evil:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
bati1989
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2007.07.11. 11:44:11
Tartózkodási hely: Hernád, Gyál

2010.01.29. 10:01:31

Csak a Fradinak nincs olyan utánpótlása h fiatal magyarokkal megtudja oldani a dolgot...!
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.01.29. 09:36:58

Katalán88 írta:Dragónert csak is a viselkedése miatt tiltanám el, de örökre!

A viselkedés miatt, hidd el én is :wink: Az, hogy szándékosan lekönyököl egy játékost úgy, hogy a meccset megússza és csak utólag kap eltiltást, és még (ha jól emlékszem ugyan azon a meccsen) petárdát is ad a szurkolóinak...Gyönyörű, ki kéne rúgni a francba, a FIATAL MAGYAROKRA kéne építkezni nem ilyen nevétsemtudom afrikaiakra, meg 30 éven felettiekre :wink:


Csak Ferencváros!
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2010.01.29. 06:55:28

Dragónert csak is a viselkedése miatt tiltanám el, de örökre!
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.01.28. 23:02:24

Katalán88 írta:
FtcSikiHun írta:
Katalán88 írta:Na már csak ez hiányzott...
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... k-2015369/
Szép kis hírnevet szereznek ezzel a magyarok. Fradisták... :?
U.I. Amúgy Dragóner még mit keres itt? miért nem tiltották már el őt örökre?

Hát, ha ennyi történt, akkor nem hinném, hogy a Fradisták a hibásak. Dragóner odarúgott... ez benne van a fociban, de az nincs, hogy leköpnek,lekönyökölnek egy játékost oktalanul. Ha nem tetszik nekik a szabály, akkor nem kell focizni, ennyi :wink: Azért egy felvételt megnéznék mi is történt :wink: Attól hogy Debreceni vagy (a képed alapján) nem muszáj, a Fradit "szidni" (Tudom, hogy nem szidtad, csak egyfajta megjegyzés de más szót nem találtam rá :lol: )

FERENCVÁROS MINDÖRÖKKÉ
Rendben, persze én is várom a videót! :wink:
És az is benne van a fociban, hogy szándékosan, dúrván lekönyököl egy játékost illetve petárdát visz be a stadionba a "szurkolóinak"? :roll:
DEBRECEN MINDÖRÖKKÉ

Jó, azt bevallom, hogy Dragóner egy nagyképű bunkó, és azért a petárdáért és könyöklésért, minimum 10 meccs járt volna, de most nem tehet róla, hogy egy odarúgásért (amit nem is láttunk videón, nem tudjuk milyen súlyos) verekedés keletkezett a pályán. És ha Dragónert úgy gondoltad, hogy már öreg, és azért nem kell oda, arra hoztam fel Dombit, de ha a teljesítménye miatt, akkor egyet értek veled :wink: Mióta az agyamat tudom Fradista vagyok, de ezek tények és igazságok, ezek ellen nem lehet mit tenni :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2010.01.28. 22:58:38

FtcSikiHun írta:
Katalán88 írta:Na már csak ez hiányzott...
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... k-2015369/
Szép kis hírnevet szereznek ezzel a magyarok. Fradisták... :?
U.I. Amúgy Dragóner még mit keres itt? miért nem tiltották már el őt örökre?

Hát, ha ennyi történt, akkor nem hinném, hogy a Fradisták a hibásak. Dragóner odarúgott... ez benne van a fociban, de az nincs, hogy leköpnek,lekönyökölnek egy játékost oktalanul. Ha nem tetszik nekik a szabály, akkor nem kell focizni, ennyi :wink: Azért egy felvételt megnéznék mi is történt :wink: Attól hogy Debreceni vagy (a képed alapján) nem muszáj, a Fradit "szidni" (Tudom, hogy nem szidtad, csak egyfajta megjegyzés de más szót nem találtam rá :lol: )

FERENCVÁROS MINDÖRÖKKÉ
Rendben, persze én is várom a videót! :wink:
És az is benne van a fociban, hogy szándékosan, dúrván lekönyököl egy játékost illetve petárdát visz be a stadionba a "szurkolóinak"? :roll:
DEBRECEN MINDÖRÖKKÉ
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.01.28. 22:47:45

Katalán88 írta:Na már csak ez hiányzott...
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... k-2015369/
Szép kis hírnevet szereznek ezzel a magyarok. Fradisták... :?
U.I. Amúgy Dragóner még mit keres itt? miért nem tiltották már el őt örökre?

Hát, ha ennyi történt, akkor nem hinném, hogy a Fradisták a hibásak. Dragóner odarúgott... ez benne van a fociban, de az nincs, hogy leköpnek,lekönyökölnek egy játékost oktalanul. Ha nem tetszik nekik a szabály, akkor nem kell focizni, ennyi :wink: Azért egy felvételt megnéznék mi is történt :wink: Attól hogy Debreceni vagy (a képed alapján) nem muszáj, a Fradit "szidni" (Tudom, hogy nem szidtad, csak egyfajta megjegyzés de más szót nem találtam rá :lol: )

Ui.: Dragóner mit keres ott? És Dombi vagy éppen Komlósi? És azért kapunk stadiont mert ezek az angolok tele vannak pénzzel és (remélem) komolyan gondolják azt, hogy a Fradit 3-4 év múlva a BL-be vezeti. Szerintem senki nem gondolta, hogy a viselkedésünkért vagy éppen a jelenlegi jó szereplésünkért kapunk stadiont.
:wink:

FERENCVÁROS MINDÖRÖKKÉ :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2010.01.28. 22:39:27

Na már csak ez hiányzott...
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... k-2015369/
Szép kis hírnevet szereznek ezzel a magyarok. Fradisták... :?
U.I. Amúgy Dragóner még mit keres itt? miért nem tiltották már el őt örökre?
Más: most találtam egy videót a Fradi új stadionjáról! http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-i ... nja_-31649
És most ezek kapnak egy ilyen szuper létesítményt? :x
Közben a magyar bajnoknak milyen stadionja van? ...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Katalán88 2010.01.28. 22:50:20-kor.
Kép
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2010.01.15. 11:00:38

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... k-2013442/

most eldöntheti mindenki, hogy az MLSZ vagy a csapatok tulajdonosai a hülyébbek :roll: a harmadik javaslat... Jó Isten :!: mire gondolhattak, amikor kitalálták? ennyire megkavarni? minek? és még gyökér is a lebonyolítás... azt hittem a 3 javaslat közül legalább egy értelmes lesz, erre az első megegyezik a mostnaival, a másik kettő meg szánalmas. a 2 lehetőség jót tenne viszont a bl-be bejutó csapattal (ha lesz még ilyen): az őszi szezont lehozzák vhogy és koncentrálhatnak teljes erővel a bl-re, a tavaszit meg (mert ekkorra tuti kiesnek a bl-ből) megnyerik és még esélyük van a bajnoki címre. habár, most a dvsc se áll lehetetlenül, de azért tudjuk, hogy voltak problémáik a bl miatt, állhatnának rosszabbul is, ha kicsit rosszabbul alakulnak a dolgok. a két elnökös dolog meg nem rossz, mert még egyszer ne legyen ilyen, hogy egy ilyen nyomorék kezében legyen a teljhatalom, mint Kisteleki vagy éppen Bozóky. nem a bajnokságot kellene megreformálni, hanem az MLSZ-t.
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2009.12.22. 19:59:11

http://labdarugas.vasassc.hu/news_more?news_id=1586

Na, bemutatták az új edzőt és a technikai igazgatót!
Remélem ezeknek a befektetőknek komolyak a szándékaik a Vasassal. Annak külön örülök, hogy ÁLLÍTÓLAG felakarják újítani a stadiont.... hát ráférne. :roll:. Mert az, hogy tavaly nyár végi MTK elleni meccsen, nem volt slozi... mert én még csak,csak elvégzem... na de a nők :roll: :D.

Ha Bressan, ezt az egy mozdulatot megtanítja bármelyik játékosunknak, már jó üzletet csináltunk... :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=wXlrN1Sq_cE
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2009.12.22. 16:12:47

Fernando írta:Lemondott Kisteleki. Bye bye Baby. 8)
Csak az a baj, hogy márciusban fog elmenni és addig ott fog keresztbe tenni mindenkinek ahol tud és annyi pénzt visz el amennyit tud. Na meg ki garantálja, hogy az utána következő nem az ő embere lesz? Az egész mlsz-nek köszönném meg az eddigi semmit és mehetne mindenki amerre lát. Féregtelenítést!
Forza Lazio!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.22. 15:56:39

Lemondott Kisteleki. Bye bye Baby. 8)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Z.Chris
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2009.02.15. 17:37:41
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.04. 20:35:01

Valaki nem tudna adni 1 linket ahol vissza tudnám nézni a DVSC-TEVA - MTK meccset? Nagyon fontos lenne!!!
Válasz küldése