NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.11.07. 08:52:56

rivaldo23 írta:http://www.7side.hu/?action=article&mz_ ... art_id=206

Ajánlom mindenki figyelmébe!!!
Szerk: Még mindenek előtt leszögezném: Nekem a Fradival semmi bajom. Nekem a szurkolótáborával van.


És? Az hogy tegyük fel ezek amiket itt leírt az illetékes, ezek a dolgok igazak, még nem jogosítják fel a drágalátos Fradi szurkolókat arra, hogy úgy viselkedjenek ahogy. Ez nem az első, és sajnos nem is az utolsó eset, hogy nem bír magával a csürhe. Engem nem érdekel hogy ki mit mond, az a rész, aki ezt csinálta, az számomra nem más, mint egy nagy csürhe. A kopasz-kigyúrt, és a vékony-énvagyokavagánycsávómerkimegyekfradimeccsrebalhétcsinálni szurkolók nem valóak a Fradi meccsekre. Máshol is vannak ilyenek, de máshol legalább nem hallani arról, hogy probléma lenne velük. Nem nagyon hallani randalírozó Debrecen szurkolókról pl.

De hát nem baj. Csinálják csak nyugodtan. Engem igazán nem zavar. Csak az, hogy végre volt (van?) esély a magyar foci legproblémásabb szurkolótáborának a kiiktatására az új Fradi-stadion beléptetőrendszerével...de nincsenek angolok :arrow: nincs pénz :arrow: nincs új stadion :arrow: nincs beléptetőrendszer :arrow: a csürhe vergődik tovább
Kép
rivaldo23
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.08.25. 17:18:57

2009.11.06. 23:26:14

Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.06. 22:38:15

Boixos írta:én meg igazából azt sajnálom, h a magukat a Ferencváros elkötelezett vezetőinek nevező emberek megfosztják a szurkolókat a Ferencvárostól, és egy harmadosztályú szarkupacot akarnak elfogadtatni velük...

jó lenne ha a helyettes úr legalább annyira aggódna a Klubért, mint amennyire a Bence - egyébként valóban gyönyörű - góljáért teszi.
Egyetértek. Ellenben a szurkolói kultúra ettől még a béka s*gge alatt van. Én már jó ideje azért nem járok ki az üllői útra, mert 1: nincs futball, 2: vannak helyette viszont a játékosokkal cimboráló esetleg őket terrorizáló, összeállításba belepofázó falloszok, akiket ha én vezető volnék, úgy vágnék ki a pálya közeléből, hogy azt örökre megemlegessék. ( no persze ehhez nem ártana megfelelő törvényi háttér).
Egyébként az meg tényleg felháborító, hogy ezek a majmok kikkel akarnak itt babérokat aratni. Förtelem a játékoskeret, a szurkolóknak tényleg meglenne minden alapjuk ahhoz, hogy kultúrált kereteken belül demonstrálják, mennyire nem érzik ezt a szedett vedett csapatot igazi Ferencvárosnak.
A lényeg: A lelátón, és a játékoskeretben is hatalmas tisztogatásra van szükség.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.11.06. 20:49:08

persze, ha onnan nézzük a dolgot, ahonnan te is, akkor tényleg érthetetlennek és feleslegesnek tűnik ez az egész paláver.
ezzel csak annyi a probléma, h az angolok teljesen mást mondtak az elején, és mostanra abszolút nem látszik, h bármit is komolyan gondoltak volna a nagy tervekből. nem akarom magamat ismételni, de például a mai sportban is olvasható egy interjú két gyerekkel a 16ból, akik ugyanazt mondogatják, amit én is pár napja.
komolytalan ez az egész, ahogy a Fradit kezelik, és ez rendkívűl sok embernek piszkálja a csőrét.
nagyon nem szeretem a különböző összeesküvés-elméleteket, de lassan már én is hajlamos vagyok azt hinni, h emögött az egész szitu mögött lehet, h egy jól megszervezett ingatlanügylet figyel, és éppen ott tartunk, h az ezt esetlegesen akadályozó Klubot tüntetik el az útból. alig van normális futballista a csapatban, ezredrangú, egylábú külföldiekkel rakják tele a brigádot, a főnökök mást sem csinálnak, csak a kurváikkal foglalkoznak, például a berki is többet szerepel a bulvármédiában azzal, h éppen most melyik celebpennával futkározik, mint azzal, h mit tett fradiügyben, ha balhé van senki sem csinál semmit, hadd tiltsanak, legalább lehet erre fogni az invesztálások elmaradását, szal ezek így együtt nem mutatnak vmi kellemes perspektívát.

mindezektől függetlenül remélem, a közeljövő történései rámcáfolnak...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.05. 10:37:32

Boixos írta:én meg igazából azt sajnálom, h a magukat a Ferencváros elkötelezett vezetőinek nevező emberek megfosztják a szurkolókat a Ferencvárostól, és egy harmadosztályú szarkupacot akarnak elfogadtatni velük...
Feljutottatok az 1.osztályba. Mit lehet még várni? Ilyen nincs sehol, hogy 2.osztályú csapat az élre tör, és harcol a bajnoki címért.
Nem lehet csak úgy szórni a pénzt, a tulajdonos nem azért vesz meg egy klubot, mert annyira imádja, és annyira unatkozik, és annyira nem tud mit kezdeni a pénzével :) Ez egy vállalkozás, és nem lehet hirtelen 100milliókat kidobálni. Egyelőre megfelel még bőven a "harmadosztályú szarkupac", majd egy ez évi 6-7-8. hely, s esetleg egy kupadöntő után jövőre lehet nagyobbakat álmodni, tervezni...és költeni: jobb játékosokra.

Mi ez a türelmetlenség? 2 évig a 2.osztályban volt a csapat, mi kéne még most hirtelen?
De mondom, amióta tudom az eszemet, a fradi-szurkolóknak mindig az aktuális vezetéssel van a bajuk :) Tök mindegy, hogy magyar az illető vagy külföldi...
Amíg pedig állatok járnak ki a meccsekre (az a kb. 200 ember), addig ne is várjon senki se focit. Milyen alapon várna? Számít egyáltalán a foci azoknak az "embereknek"?

szerk.: azt gondolom tudod, hogy Albert Flóriántól kezdve az összes nagy fradista nyílt levélben tiltakozott az ilyen viselkedés ellen.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.11.04. 20:40:17

én meg igazából azt sajnálom, h a magukat a Ferencváros elkötelezett vezetőinek nevező emberek megfosztják a szurkolókat a Ferencvárostól, és egy harmadosztályú szarkupacot akarnak elfogadtatni velük...

jó lenne ha a helyettes úr legalább annyira aggódna a Klubért, mint amennyire a Bence - egyébként valóban gyönyörű - góljáért teszi.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.04. 14:35:12

"Igazából azt sajnálom, hogy Tóth Bence 25 méterről egy elképesztően nagy gólt lőtt szabadrúgásból, ez volt pályafutása első találata az élvonalban. Ezek, a magukat Fradi-szurkolóknak nevező emberek megfosztották ettől. Ezeknek az embereknek köze sincs Ferencvároshoz, ne is akarják látni a zöld-fehér színt"
Szerintem ez egy tökéletes nyilatkozat. Egyébként a vezérigazgató-helyettes mondta. Ennél jobban nem is lehetne érzékeltetni a jelenlegi helyzetet.

Tipikus az az eset, amikor annyira ostobák valakik, hogy nem képesek felmérni a madár-agyukkal, hogy mennyi kárt okoznak a klubnak, a klub hírnevének, a klub labdarúgóinak, a múlt nagy focistáinak.
És szerintem azért nem képesek ezt felmérni, mert valószínűleg nem a foci / klub miatt mennek ki a meccsekre alapból. Közük nincs a focihoz, és valszeg életükben nem rúgtak még labdába (konkrétan, és átvitt értelemben is!!!).
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.03. 21:42:19

De azt sem mondhatod, hogy ezek az emberek a klubbot segítik, sőt mi több kiállnak a klub mellett bármi is legyen (habár az elsők közé várta őket a vezetőség, de ilyen kerettel csak álomnak lehetne ezt nevezni). Szerintem egyrészt a szövetségnek kellene határozottabban eljárnia ilyen ügyekben és a másik az lenne, hogy a Fradi és a szurkolói kilökik maguk közül az ilyen "szurkolónak" nevezett embereket.

Most őszintén: hogy jönnek most ők ahhoz, hogy kényük és kedvük szerint a meccset befolyásolják és megmondják, hogy na most akkor is vége lesz a meccsnek?

Hidd el nem magával a klubbal van bajom csak egyszerűen a klubhoz kötődő bizonyos szurkolóktól van elegem akik ezt megteszik (és nem feltétlenül a Fradinál van ilyen, de bárki bármit mond velük van a legtöbb baj) és nem tesznek ellene semmit.

Szerintem jogos az ilyen szintű felháborodás, mivel ők nem népszerűsítik sem a klubjukat sem a Magyar focit se (mert lehet akármilyen ratyi még így is kitermelünk olyan játékosokat akik a nemzetközi szinten is megállják a helyüket és ők is itt kezdték). Nem konkrétan ez az egy ügy miatt háborodnak fel sokan miattuk, hanem azért mert ez már sokadjára megismétlődik és nem úgy tűnik, hogy a klub akarna tenni ellene (duma az van a részükről, na de tett az már kevesebb - sajnos)... :roll: :(
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.11.03. 21:20:14

semmi olyan nem történt, ami miatt ennyire ki kellene akadnia a közvéleménynek. jó, bedobáltak pár cuccot, pár fáklya is érkezett, de senki sem mászott be a pályára, egy vendégjátékost (vagy sajátot) sem vertek meg (mint mondjuk az uppe-videoton meccsen), max durva kifejezéseket kiabáltak. jön itt az üldözési mániájával és a "halálfélelmével" az aczél is, amikor tízméteres körzetében nem volt senki sem?! NEM AKAROM VÉDENI a balhés gyerekeket, de ez a szitu megint olyan szinten fel van fújva, h vmi eszméletlen! ugat mindenki, h húezekagyökérfradistahuligánok de ettől függetlenül egy nyomorult intézkedést, vagy hova gondolok! - törvényt nem volt képes hozni senki sem azügyben, h ezeket az ilyen jellegű kilengéseket kezelni tudják! húsz-huszonöt éve ugyanezek a bugik mennek kint, de azóta sem történt semmi sem!
ezek után miről beszélnek? mit várnak? min csodálkoznak?

ez az egész szitu kizárólag arra jó, h az mlsz részéről ismét rúghassanak egyet a Fradin, a Klub vezetői pedig moshassák magukat, h azért nem vesznek normális zsugásokat, mert a "balhék" miatt nem akar idejönni senki sem.
ha ez így folytatódik, előbb vagy utóbb el fog tűnni a Fradi a süllyesztőben, és ezért nem feltétlenül a magukon uralkodni nem tudó dobálózós gyerekek lesznek a felelősek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.11.03. 20:39:21

Itt ba...hatják a pénzbüntetést és a pályabezárást. Amíg ezeket a szurkolókat ki nem tiltják, a helyzet változatlan lesz.
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.03. 20:21:24

Bár utálom a fagyit, a pénzbüntetést sokallom, vagyis inkább nem tartom korrektnek, h az állat szurkolók miatt a klub van büntetve. Persze abba is van valami, h a klubnak kéne kiszűrni a saját szurkolói közül a csürhét, de ez nem egyszerű. A zárt kapus meccsek viszont jogosak, abból kellett volna több!!!
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.11.03. 19:38:10

Keveslem a büntetést, korábban is voltak ilyen balhéaik. Tanulni kénne a dolgokbol , már rég cselekedni kellet volna , nem tették most válalják érte a felelőséget.
Visca El Barca
Kép
socio66

2009.11.03. 19:35:05

kamaj írta: Ti hogy látjátok?
Itt nem a szövetségnek kell intézkednie,hanem a klubnak.
Ki kell szűrni a huligán elemeket,beléptető kapukat,vagy szurkolói kártyákat hozni,vagy akármit,amivel meggátolják a balhékat.
Ez az első lépés.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.03. 19:32:47

"Példás büntetés"
Hááát nem tudom, nekem nem tűnik olyan soknak. Szerintem itt komolyabb büntetés kellett volna, mert hogy ettől azok az emberek nem fognak rosszabbul járni akik tették ezt az is tuti és hogy ezek után se lesz változás (hacsak a Fradi maga nem tesz valamit) az is biztos - sajnos. :roll: :(

Ti hogy látjátok?
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
bati1989
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2007.07.11. 11:44:11
Tartózkodási hely: Hernád, Gyál

2009.11.02. 12:51:05

Nem ez a helyes megoldás a szurkolóktól, de ez már nevetséges amit a Fradival művelnek! Davisont végre felállították a padról, erre kit neveznek ki helyette? Azt a Short-ot aki előszőr játszani jött volna ide :lol: de rájött, hogy azért 40 évesen még ez a szint is sok neki, de McCabe bácsi nem akarta munkanélkül hagyni, úgy gondolta, hogy akkor legyen a vezető edző!Remek! :wink: Olyan játékos nem is került szinte ide aki pénzbe került volna, csak a "hálózatból" kertültek ide, a kínai 2. osztályból, valamint angol 4. meg 5. ligából! Ez is remek! Közben meg bajnoki címet meg BL indulást igérgetnek...! :evil:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.02. 09:38:59

Nem az angolokra kellene építeni,hanem a magyarokra. A Fradinak csapatszinten utánpótlásnevelésben kell először fejlődni,aztán kezdhetnek valamit.Mert azzal,hogy angol 5ödosztályba nem való angolok jönnek ide meg olyan afrikaiak,akik még hazájukban sem vinnék sokra,azzal nem megyünk semmire. Nem mondom,hogy csak magyar játékosok kellenek,de azért nézzünk már körül...
Én úgy hallottam, h ezek az afrikaik pénzügyileg jó befektetések. Nagyon olcsón megveszik őket, lejátszanak 1-2 szezont pl. magyar, szlovák meg hasonló ganaj bajnokságokban, aztán el lehet őket adni nyugatra, alacsonyabb osztályú bajnokságokba jó pénzért.
Pl. nálunk itt van a DAC. Kweukét eladták 1M euróért, és azért egy ilyen szintű csapatnak igen nagy pénz.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.11.01. 22:55:46

barca52 írta:Ne haragudj, de ne légy komolytalan. A Fradi NEM az NB II-be való. A Fradi a magyar labdarúgás szerves része, akárcsak az Újpest vagy az MTK, és igenis szükség van a Fradira. Egy jó Fradira. Én akármennyire is utálom az Újpestet, soha nem kívánnám nekik, hogy essenek ki, mert imádom végigizgulni ezeket a rangadókat.
Abban viszont egyetértek, hogy szánalmasak azok az emberek, akik csak a balhé miatt mennek ki egy meccsre. Ezeket az embereket ki kell szűrni, és ha minden igaz, tavasszal megtesszük az első lépéseket efelé. Remélem, az angolok maradnak, és télen MINŐSÉGI játékosokat hoznak, mert ide csak azokat a nyomorékokat hozták, akik még a Sheffield Utd-be sem fértek be...Sajnos az NB I-ben már nem működik a "Ferenczinek felíveljük, aztán majd lesz valami" taktika. Szerintem egy magyar, támadó felfogású szakembert kéne leültetni a kispadra, nem nulla elképzeléssel rendelkező idiótákat. Télen kezdjük meg a csapatépítést, maradjunk bent, és két-három év múlva nyerjünk bajnoki címet. Én ezt kérem karácsonyra! :lol:
Ne haragudj,de szerintem egy ilyen csapatnak,mint a Fradi,ami körül csak a baj van,semmi köze az NBI-hez. Felőlem az Újpest is visszamehet az NBII-be mert kb egy kategória. Az a csapat,amelyik nem képes megfékezni a szurkolóit,az nem való az első osztályba.Itt nem 1-1 balhéról van szó. Több évtizede így van. Nem hiszem el,hogy szezonok sora alatt nem lehet kiszűrni azt a kb 20-30 renitens szurkolót,akik az ilyeneket szítják. Videó felvételek alapján egy profi klub ezt meg tudja tenni. Ha ez sem használ,akkor meg a rendőrségre kell őket bízni.
Ezt szerintem meg lehet tenni...
Nem az angolokra kellene építeni,hanem a magyarokra. A Fradinak csapatszinten utánpótlásnevelésben kell először fejlődni,aztán kezdhetnek valamit.Mert azzal,hogy angol 5ödosztályba nem való angolok jönnek ide meg olyan afrikaiak,akik még hazájukban sem vinnék sokra,azzal nem megyünk semmire. Nem mondom,hogy csak magyar játékosok kellenek,de azért nézzünk már körül...
Az egész magyar foci példát vehet a Debrecenről. Szerintem.
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.01. 22:32:58

socio66 írta: Remélem minél hamarabb kivonulnak az angolok és a Fradi mehet vissza az NB II-be,oda valóak.
Ne haragudj, de ne légy komolytalan. A Fradi NEM az NB II-be való. A Fradi a magyar labdarúgás szerves része, akárcsak az Újpest vagy az MTK, és igenis szükség van a Fradira. Egy jó Fradira. Én akármennyire is utálom az Újpestet, soha nem kívánnám nekik, hogy essenek ki, mert imádom végigizgulni ezeket a rangadókat.
Abban viszont egyetértek, hogy szánalmasak azok az emberek, akik csak a balhé miatt mennek ki egy meccsre. Ezeket az embereket ki kell szűrni, és ha minden igaz, tavasszal megtesszük az első lépéseket efelé. Remélem, az angolok maradnak, és télen MINŐSÉGI játékosokat hoznak, mert ide csak azokat a nyomorékokat hozták, akik még a Sheffield Utd-be sem fértek be...Sajnos az NB I-ben már nem működik a "Ferenczinek felíveljük, aztán majd lesz valami" taktika. Szerintem egy magyar, támadó felfogású szakembert kéne leültetni a kispadra, nem nulla elképzeléssel rendelkező idiótákat. Télen kezdjük meg a csapatépítést, maradjunk bent, és két-három év múlva nyerjünk bajnoki címet. Én ezt kérem karácsonyra! :lol:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.11.01. 22:07:40

There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.01. 21:46:56

martin120 írta: Nem tom te is ilyen nyugodt lennél ha ezt csinálnák a kedvenc csapatódal?Hogy a legnagyobb múltú Magyar csapat kieső helyen áll é BL-t ígértek!És NB3-as szintű senkiháziak viselik a Fradi mezt.
Őszintén: így mit értek el ezek az emberek?

Emiatt jobb lesz a csapat teljesítménye? -> Nem

Félni fognak a játékosok a saját szurkolóiktól? -> Igen

Akar valaki a Fradiba menni? -> Biztos, hogy jobban elgondolkodnak.

Én nem hiszem, hogy ilyesmik megoldások lehetnek ilyen problémákra. Le kell mondatni a vezetőséget, ha nem tetszik ez, na de nem úgy, hogy közben mások szórakozását teszik tönkre. Most nem csak a vezetőséggel, hanem magával a csapattal valamint a Fradi névvel játszottak azok a szurkolóknak nevezett valakik aki ezt tették a meccsen.
Én már a Loki elleni meccsen is azt mondtam, hogy ilyen embereknek nem szabad a pálya közelében sem lennie és most megint ezt bizonyították.

Kérem miért nem áll ki a Fradi ezek ellen az emberek ellen és miért nem küldik melegebb éghajlatra őket? Mert ne mondja senki, hogy nem tudják kik voltak ezek az emberek. Szerintem nagyon is jól tudják kik ők, de tenni ellenük nem tettek semmit és félek ezek után se fognak. Szégyen, hogy ilyen megtörténhet és szégyen az is, hogy ez ellen nem fognak semmit se tenni (max büntetés a csapatnak, de nem azoknak akik ezt tették...)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.01. 21:14:25

martin120 írta:Nem tom te is ilyen nyugodt lennél ha ezt csinálnák a kedvenc csapatódal?Hogy a legnagyobb múltú Magyar csapat kieső helyen áll é BL-t ígértek!És NB3-as szintű senkiháziak viselik a Fradi mezt.
Érdekes...amióta az eszemet tudom: a Fradinál mindig baj, hogy az épp aktuális elnökség "mit csinál a kedvenc csapattal" :)
Az a probléma, hogy nem lehet 95/96-bóll megélni. (És egyébként ez igaz az egész magyar válogatottra, csak ott 86-ig kell visszamenni).

1. Azt mondod, kieső helyen vagytok, és BL-t ígértek az emberek.
2. Én meg erre azt mondom, hogy ezzel a botránnyal nem kieső helyen vagytok, hanem kiestek - kizárnak titeket.
Melyik a jobb?
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.11.01. 21:11:02

Nem igaz hogy nem tudnak rendet tartani a szurkolók közt.......
Az én véleményem az hogy kell a Fradi az NB1-nek, de most komolyan meg kell büntetni és felfüggesztettbe pedig súlyosabb büntetéseket kilátásba helyezni.
A mostani lehet zártkapus meccsek, pénzbüntetés stb.
A súlyosabb pontlevonás, pl mostantól számított 1.-ért három 2. hat 3.ért pedig kilenc pont mínusz. Egyszer csak vége lesz.
A videók alapján pedig örökös eltiltás az illetékeseknek.
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.01. 20:49:25

socio66 írta:
Ez szánalom.
Mindenki,aki részt vett és vesz ezekben az akciókban,egy börtönbe való senkiházi.
Remélem minél hamarabb kivonulnak az angolok és a Fradi mehet vissza az NB II-be,oda valóak.


Nem tom te is ilyen nyugodt lennél ha ezt csinálnák a kedvenc csapatódal?Hogy a legnagyobb múltú Magyar csapat kieső helyen áll é BL-t ígértek!És NB3-as szintű senkiháziak viselik a Fradi mezt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.11.01. 15:17:45

Ezért sem nézek magyar focit pl... A színvonal nem méltó a múltunkhoz, és ez meg szánalom! Nem értem erre mi szükség :cry: Ezek egyike sem a fociért megy oda, hanem hogy a tömeget feluszítva verekedhessen! Nem is bírtam végignézni... Én szégyenlem magam komolyan! Ezért nézek Spanyol focit, ott legalább nem értem mit szitkolódnak... Meg ott a TÖMEG a játék szeretetéért megy ki, itt viszont ahogy látom a cél a hőzöngés és a rendbontás. Elszomorító - tisztelet a kivételeknek!!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.11.01. 14:59:35

Én nem vagyok egy nagy magyar foci drukker, de kb. ez jellemzi az egészet. Botrány, balhék, szánalmasabbnál szánalmasabb emberek, nagyon kíváncsi vagyok majd a büntetésre, ahogy ezek a "szurkolók" is ordibálták, SZÁNALMAS! Nem ez a módja, a vélemény kinyilvánításra, kritikán aluli..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése