Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.05. 22:21:32

atek írta:Fernando: félre érted egy picit, azért magyar, mert úgy érzem a szívüket lelküket kiadták a srácok a pályán, és mégis a balszerencse ismét útunkat állta, mint a történelem során jó párszor, "balsors akit régen tép" :(
Hát igen. Így értem. Csak én ezt a kifejezést sokaktól hallottam, negatív értelemben, olyan értelemben amit leírtam. Akkor neharagudj, hogy félreértettelek.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2009.09.05. 22:19:41

A magyar válogatott mai játékát egy szóval össze lehet foglalni, siralmas.
Sok negatívumot el lehetne mondani a meccsel kapcsolatban, de egyszerűen nincs értelme. Ennyit tudunk.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.09.05. 22:19:40

Sírok, sírok, sírok... :arrow: :cry: :cry: :cry:

Na de mindegy felejtsük el ezt a borzalmat... Oda-vissza verjük a Portugálokat!!! :wink: :twisted: :twisted: :twisted: És, ott leszünk a VB-n!!!
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.09.05. 22:19:34

Fernando: félre érted egy picit, azért magyar, mert úgy érzem a szívüket lelküket kiadták a srácok a pályán, és mégis a balszerencse ismét útunkat állta, mint a történelem során jó párszor, "balsors akit régen tép" :(
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.09.05. 22:18:09

Barcaman14 írta:A portugálok ellen szívni fogunk ez tuti. Most ikszeltek szóval nekik 3 pont vagy semmi ellenünk. És ha felpörögnek nem lesz esélyünk. Portugáliában úgy szint :? Be kell látnunk, hogy még nem áll készen a csapat a vb-re. És ezt nem csak azért írom, mert most kikaptunk a svédektől. Már az előtt is így gondoltam, amikor megvertük Albániát és Máltát. Akkor sem játszottunk jól. Nincsen stílusunk. De remélem azért Koeman folytathatja az elkezdett munkát akkor is, ha nem jutunk ki a vb-re. A folyamat elkezdődött, csak még nagyon az elején járunk. Be fog érni a holland mester munkája ebben biztos vagyok. Csak az a baj hogy a magyar ember nem a türelméről híres :?
Hát igen, csak már most hallom páraktól, hogy Koeman így meg úgy, Várhidi ugat, hogy ez az Ő munkája, stb.

Minden kétkedőnek jelzem: nem találta fel a spanyol viaszt egyik edző sem. Erre a keretre és erre a játékosállományra ez a játékrendszer az egyetlen, ami beválhat. Koeman viszont a kötelezőket kipipálta és olyan csapategységet adott, ami nagyon ritka. Jó edző, morálban és hozzáállásban egy magyar edző nem ér a nyomába. És nekünk először ez kellett a nyomorunkba.

Nem is tudom miért várt mindenki továbbjutást ennyire biztosan. A realitás sosem azt mutatta, hogy innen mi kijutunk, aztán bumm. Mindenre van esélye mindenkinek, de a realitás erősebbnek tűnik ismét.

Ma egy X volt az előzetes reális várakozás, akik nagy mellénnyel a győzelemről regéltek, csak altatták a csapatot és a szurkolókat.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.05. 22:16:56

Bobberto írta:
Végre egy értelmes hsz. Kb nem sk közünk volt a meccshez és az sors igazságot szolgáltatott. Ibra tényleg csak tette a dolgát oszt ennyi mi meg hibáztunk.. nem is keveset..
így van, nem is haragszom rá, de ez már sok,hogy így kapunk ki, nyertek volna 3-0ra,és kész. Gerát meg felesleges bűnbaknak beállítani,mert nem lőtte rá,hanem passzolni akart, inkább Tímár, azt hiszem ő volt, aki enyhén rosszul helyezkedett,és így került Ibrahoz. Babos jól jött ki, óriási pechje volt, Zlatannak meg mákja, ez van :? .

azért idéztelek,mert ok,a sors végülis a meccsen jobban játszó mellé állt, pár éve amikor szintén Ibra vert meg minket óriási bombával,akkor a sors hol volt? ez tud zavaró lenni, hogy amikor úgy tűnik,h végre mi jövünk ki "győztesen" egy am számunkra tré teljesítmény után,akkor jön a sors, ha meg kellene,h jöjjön a javunkra, sehol sincs. mennyi de mennyi ilyen volt.

fájó nagyon, de tény,h lefociztak minket, 3percig volt lendület a játékunkban, +az egyenlítő gól után, közte 3szor eldönthették volna a svédek,és ugye jött a sors.... :(
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.05. 22:16:03

gekkodan írta:
Fernando írta:...
Fernando!

Pont Hajnalt ültetném a padra. Sosem mutatott még egy töredéket sem abból a válogatottban, amit a klubjában nyújt. Zéró volt ma is.

Ideje Buzsákynak játszani.
Igen ebben lehet valami, de szerintem más felállásban ő is meg tudna újulni. Nézz pl Dzsudzsákra. Mostse csinált sokat. Egy-két elfutás meg rossz beadás, meg lövés. Ellenben a PSV-ben... Szenzációsat nyújt. Az az igazság, hogy nagy kihatással vannak egymásra a játékosok teljesítménye.
Mikaos írta:Ez annyira magyar...
Ebben az eseményben benne van egész eddigi történelmünk sorsa, legyen az foci, vagy éppen a magyar állam története: egy és ugyanaz.
Te se mondod komolyan. :lol: Mi az, hogy "ez annyira magyar". Már több embertől hallom, itt is... Gondolom arra gondolsz, hogy mekkora buták a magyarok. Vagy ilyen csak velünk történhet meg... Hát ezt én így a saját magyar nevemben kérem ki. Bárkivel megeshet. És ami nem mellékes megérdemelt volt. A történelmes részhez meg annyit: az inkább 1-0, 1-1, 1-2 lenne.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.09.05. 22:15:18

A portugálok ellen szívni fogunk ez tuti. Most ikszeltek szóval nekik 3 pont vagy semmi ellenünk. És ha felpörögnek nem lesz esélyünk. Portugáliában úgy szint :? Be kell látnunk, hogy még nem áll készen a csapat a vb-re. És ezt nem csak azért írom, mert most kikaptunk a svédektől. Már az előtt is így gondoltam, amikor megvertük Albániát és Máltát. Akkor sem játszottunk jól. Nincsen stílusunk. De remélem azért Koeman folytathatja az elkezdett munkát akkor is, ha nem jutunk ki a vb-re. A folyamat elkezdődött, csak még nagyon az elején járunk. Be fog érni a holland mester munkája ebben biztos vagyok. Csak az a baj hogy a magyar ember nem a türelméről híres :?
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
nagyi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009.06.14. 22:21:33
Tartózkodási hely: Tököl City

2009.09.05. 22:13:39

albicelesteX írta:
Fernando írta:
Egyetértek!Ívelni 160 cm-es emberekre 2 méteresek között teljesen agyatlan!Ezt a Torghellét meg már régen le kellett volna írni!Ahogy te is említetted és felsoroltad a neveket azokból valakit megpróbálni vagy esetleg többett is erre lettek volna a barátságos meccsek Erwin!A felsorolt játékosok közül szerintem bármelyik többet tudna hozzátenni a játékhoz mint Sanyi!
Sándor nm csinált semmit..többször láttam, ahogy elvesztette a labdát megállt és csoválta a fejét...ezt én is tudnám csinálni, akár lehetnék válogatott is :D itt az ideje hogy egy ifjú titán vegye át a helyét.
"Bσтι, вσтι, мα∂яι∂ιѕтα qυι ησ вσтι!"
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.09.05. 22:12:14

dehogy "bűnös" ibrahimovics, csakhát ő rúgta a gólt, amivel megégtünk ismét. mindegy.
annyi, h rossz megélni, h 78 percig közünk sincs a meccshez, aztán mégis, ennek ellenére a legeslegvége előtt másfél másodperccel benyelünk egy ilyen balfallosz gólt. efölött nehezen tudok napirendre térni, mégha csak az ertéel által kissé mesterségesen felturbózott száz év után a vbre kijutós hangulatom is van/volt...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.09.05. 22:10:51

Mikaos írta:Ez annyira magyar...
Ebben az eseményben benne van egész eddigi történelmünk sorsa, legyen az foci, vagy éppen a magyar állam története: egy és ugyanaz.
pont ugyanerre gondoltam én is!
egyébként tényleg megérdemelték a svédek, mintha a pályán sem lettünk volna, beívelésekkel értelme nem volt próbálkozni, földön meg szinte meg se próbáltuk...úgy érzem gera nagyban benne volt ebben a második gólban, ha kapura lövi, vagy legalább egy értelmes beadással próbálkozik akkor nem kontráznak le minket. ő volt a leggyengébb a mai nap szvsz
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.09.05. 22:08:05

[quote="Fernando"][/quote]

Egyetértek!Ívelni 160 cm-es emberekre 2 méteresek között teljesen agyatlan!Ezt a Torghellét meg már régen le kellett volna írni!Ahogy te is említetted és felsoroltad a neveket azokból valakit megpróbálni vagy esetleg többett is erre lettek volna a barátságos meccsek Erwin!A felsorolt játékosok közül szerintem bármelyik többet tudna hozzátenni a játékhoz mint Sanyi!
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.09.05. 22:07:27

Hát hihetetlen, hogy ilyen vége lett a meccsnek, nagyon sajnálom a csapatot.

Nem értem, Gera miért játszotta végig a meccset, ő volt a leggyengébb a csapatban, szerintem Gyepes pedig a legjobb volt nálunk.

Ha azt az utolsó ziccert Gera nem beadja, hanem kapura lövi, és még ha mellé is megy, ment volna vele az idő, hátha lefújta volna...

Na mindegy, ezt még lehetne folytatni, hogy mi lett volna, ha...

De nincs értelme.

Ez van. Nincs szerencsénk. Portugál meccs is 1-1 lett :cry:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.05. 22:04:46

Ez annyira magyar...
Ebben az eseményben benne van egész eddigi történelmünk sorsa, legyen az foci, vagy éppen a magyar állam története: egy és ugyanaz.

Teljesen reális eredmény született, bár nagyon bosszant, hogy az utolsóutániutániutáni percben egy gyermeteg hibából kaptuk a gólt. Az egész meccs alatt látszott, hogy melyik a profi csapat, és ezt tükrözi az eredmény is.
Most őszintén: 10 percig jól játszottunk - ezért nem adnak VB-helyet. (Halkan jegyzem meg, hogy igazából nem is tudom, mire kaptuk a 11-est.)

Amúgy meg nem kell keseregni: portugálokat ide-oda meg kell verni :) Akkor tényleg elhiszem, hogy jobbak vagyunk. Máltát és Albániát könnyű volt megverni 4-szer, de sajnos az a probléma, hogy csak most jönnek a nagyok, és ezek közül a svédek voltak talán a leggyengébbek. (Bár én azt mondom, hogy Portugália ellen legalább nem kell 1,90 magas hústornyok ellen küzdeni.)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.09.05. 22:03:26

Fernando írta:...
Fernando!

Pont Hajnalt ültetném a padra. Sosem mutatott még egy töredéket sem abból a válogatottban, amit a klubjában nyújt. Zéró volt ma is.

Ideje Buzsákynak játszani.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.09.05. 22:02:59

Miért Ibra a bűnös??? :lol: Ne röhögtessetek már!A Sahtar tudott védekezni egyébként!Ennek a csapatnak esélye nem volt a győzelemre ezzel a játékkal!A végén 92:40-nél miért kell fejnélkül előre rohanni???
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.05. 22:01:55

Nem. Ez így nem fog menni. Ha most kijutnánk akkor azt csak szerencsével érhetjük el. Szerencsénk viszont már kint nem lenne Afrikában. Azért meg, hogy végigverjen minket mindenki nem látom értelmét kijutni. Majd, ha egy ütőképes csapatunk lesz esetleg. Egy normális 4-4-2-es felállásban, vagy egy 4-3-3-asban lehet el tudnánk valamit érni. Nem értem Erwin Koemant sen. Ugyanazokat a játékosokat játszatja mint az elődei. Szerintem egy önálló gondolata nincs annak az embernek. Gera jobb oldali középpályás? Picit érdekes. Mi a franc ez a 4-6 felállás? Csatár nélkül megyünk ki a pályára? Beívelésekkel játszunk, Huszti és Hajnal fejét keresve??? Ez így nem fog menni emberek. Ébredjünk már fel. Hol van Németh Krisztián? Aki talán már megérdemelné, hogy tagja legyen a csapatnak, de ott van még Szalai, Priskin, Tisza Tibi, Ferenczi soroljam még?

-----------------Fülöp-----------------
Szélesi--Vanczák--Juhász--Bodnár

----------------Vadócz----------------

------Hajnal--------------Huszti------

----Gera------Németh--Dzusdzsák-
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.05. 22:01:33

Teljesen megérdemelten nyertek a svédek :cry:
Ez a magyar válogatott nem érdemelte meg, h pontot szerezzen :cry: Fájó ezt leirni, de sajnos ez az igazság.
Szerencsénk volt a bűntetővel, mert akcióból reggelig sem szereztünk volna gólt.

Hátúl nagyon sok volt a hiba. Majd minden egyes labdát középre fejeltek ki a a védők :arrow: számos svéd helyzet.
Elől pedig nem volt semmi elképzelés, csak az ivelgetések mentek egész végig. Dzsudzsákon kivül senki sem mert felvállalni az egy-egyeket.
A csapat nagy része bátortalanul játszott.

Ibra meg ismét bizonyitotta, h mitől hatalmas. Egész végig alig csinált valami, a végén meg vág egy gólt. Ennyi
:cry:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.09.05. 22:01:29

Csank Jani bölcsen kijelenti a meccs után, hogy mindig X-et érzett, kár, hogy egész héten 2 gólos győzelemről ugatott, még ma is a Nemzeti Sportban.

Amúgy meg no comment. Beszívtuk, pech, ez van. Nem érdemelték meg a srácok, mert a végére egészen szépen kompenzálták az akarásukkal azt a tényt, hogy pályán sem voltunk 75 percig.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.09.05. 22:01:16

elprat írta:
Boixos írta:ibrahimovics, anyádtól kezdve most az összes női felmenőd csuklik.
ilyen egyszerűen nincs, és ezek szerint mégis van.
Nana, nemonnyá' olyat!Nem a nőnemű felmenők tehetnek róla.....vágod?
Nem csak erős 4ed órán keresztül voltunk a pályán, volt előtte még "pár" perc....

Heroikus uccsó 15 perc és k@rva nagy szívás...no comment gyerekek :shock:
leszaarom.
de had idegeskedjek már egy kicsit.
kösz.
PUYOL-XAVI-INIESTA
rivaldo23
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.08.25. 17:18:57

2009.09.05. 22:00:43

Hát ilyen szánalmasan is csak ez a csapat tud kikapni... Nem vártam pontot asvédek ellen de így még fájóbb...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.09.05. 22:00:27

Egyértelműen a svédek érdemelték a győzelmet. Érdekes gól volt Ibrától, egyszerűen mákja volt.

A magyar válogatott focija az valami rémálom. Úgy focizunk mintha rongybabák lennének... Svédek meg viszont betonkemények. Egy műeséssel harcoltunk ki a 11est, mert nem bírtak lőni egy normális gólt. :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2009.09.05. 22:01:28-kor.
KépKép
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2009.09.05. 21:58:33

Boixos írta:ibrahimovics, anyádtól kezdve most az összes női felmenőd csuklik.
ilyen egyszerűen nincs, és ezek szerint mégis van.
Nana, nemonnyá' olyat!Nem a nőnemű felmenők tehetnek róla.....vágod?
Nem csak erős 4ed órán keresztül voltunk a pályán, volt előtte még "pár" perc....

Heroikus uccsó 15 perc és k@rva nagy szívás...no comment gyerekek :shock:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2009.09.05. 21:56:34

Tudtam,hogy az a zsiroshajú fogja rúgni a gólt.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.09.05. 21:56:21

Ez olyaan szánalmas hogy nemtudom eldönteni hogy sírjak vagy nevessek-e. kezdedtől fogva nem volt esélyünk a vbre meg amúgyse. De azért így kikapni.. Szégyen. Nem baj az a lényeg hogy a Loki meg a Barca jól teljesítsen. A válogatott 1 kalap [auto_cenzúra] szóval.. Nem is érdekel annyira.
Válasz küldése