Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
Avatar
Pety-d
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2008.06.13. 23:22:55
Tartózkodási hely: Közeli helyeken...

2009.08.27. 13:43:12

én múlt héten már csak 8000-ért kaptam a svéd meccsre jegyet :? a portugálra meg ha jól tudom elfogytak a jegyek! remélem nem okoznak csalódást a srácok :D
Hattrick: Retro KFC
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2270
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.25. 14:52:37

20tek írta:Van két egymás mellé szóló jegyem a Magyarország - Svédország meccsre 3000 Ft/db áron.
Akit érdekel, írjon!
Aztaa! :D Nem tudom mennyire sürgős a vétel, engem érdekelne, csak kérdés, hogy találok-e valakit, akivel szívesen kimegyek. Majd körbekérdezek több embert, de sztem nagy eséllyel megvenném. :D Amúgy hova szól?
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2009.08.25. 14:04:13

Van két egymás mellé szóló jegyem a Magyarország - Svédország meccsre 3000 Ft/db áron.
Akit érdekel, írjon!
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.08.13. 11:07:45

Maradjunk annyiban, ha Torghelle nem lenne, most már csak matematikai esélyünk lenne kijutni a vb-re...
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.13. 10:35:21

Sanyit páros lábbal vágnám ki a válogatottból. Teljesen haszontalan, hiába az oroszlán szív ha egy labdát nem tud átvenni, ha egy egészségeset nem tud belerúgni a labdába. Kíváncsian várom, hogy Koeman mit fog lépni az ő ügyében, szerintem marad minden a régi.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.08.13. 10:11:45

Nekem csak annyi a véleményem a tegnapi meccsről, hogy aki ennyi helyzetet hagy ki, ráadásul ordító helyzetet, az ne reménykedjen még X-ben sem.

Nem tudok mást mondani. A focit gólra játsszák, mi pedig alkalmatlanok voltunk 1et is kihasználni a sok helyzetből.

Egyszerű ez :wink:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.13. 09:58:57

Itt egy idézet egy másik fórumról, ami jól összefoglalja a lényeget csatárkérdésben:
"a tegnapi meccsről annyit,hogy egy barátságos meccs volt. Nyerhettünk is volna,a helyzeteink megvoltak,de nem jött össze a gól. Thorgelle szokásos kritizálása divatos dolog,pedig teljesen felesleges. Priskin beállásával sem lett jobb a támadójátékunk;pedig azért negyed órát kapott.. A többi fiatal csatárunkat keresztbe lenyelte volna a román védelem. Szóval jelenleg fizikálisan egyedül Priskin és Thorgelle azok,akik számításba vehetők. Ehhez képest azért Sanyi többször helyzetbe tudott kerülni erőszakosságával;na meg,hogy Chivu végig a nyakán lógott,azért jelzett valamit..."
19
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.13. 08:50:53

bojanfan írta:én addig nem nézek további válogatott meccseket, amíg ez a szerencsétlen torghelle ott van a kezdőbe. ezt a szintet a nagymamám is megüti, pedig már járókerettel tolja az öreglány. gyepesről nem is beszélek.
ez a 4-2-3-1 semmire nem jó.
nem kell félni, nem fogunk kijutni a VB-re. ha mégis akkor leszpom magam a kossuth-téren.
:)
Nem a kedvencem Torghelle, de ha jól emlékszem, góljai vagy 9 pontot hoztak a konyhára. Amíg jól teljesít, indokolt hogy kezdő legyen. Megdolgozott érte.
Rivaldo-A Legnagyobb.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.13. 08:05:11

bojanfan írta:én addig nem nézek további válogatott meccseket, amíg ez a szerencsétlen torghelle ott van a kezdőbe. ezt a szintet a nagymamám is megüti, pedig már járókerettel tolja az öreglány. gyepesről nem is beszélek.
ez a 4-2-3-1 semmire nem jó.
nem kell félni, nem fogunk kijutni a VB-re. ha mégis akkor leszpom magam a kossuth-téren.
:)
Nem hát. Thorgellével teljesen egyetértek, mit tud az? Gyepes meg...
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.08.13. 08:02:05

én addig nem nézek további válogatott meccseket, amíg ez a szerencsétlen torghelle ott van a kezdőbe. ezt a szintet a nagymamám is megüti, pedig már járókerettel tolja az öreglány. gyepesről nem is beszélek.
ez a 4-2-3-1 semmire nem jó.
nem kell félni, nem fogunk kijutni a VB-re. ha mégis akkor leszpom magam a kossuth-téren.
:)
♥fcbarca.♥
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.12. 22:46:54

kanty írta:Most, h jól
áll a magyar válogatott a csoportban, mindenkinek fejébe szállt a dicsőség, reáisan kellene nézni a dolgokat :wink:
Jaaaj, ezt nem kellett volna... Elég sokat kaptam már a válogatottól, sajnos több rosszat, mint jót :( Azért hadd legyenek már minimális elvárásaim a társasággal szemben :wink: Esetleg a divatszurkolóknak szállhatott fejébe a dicsőség a selejtezőbeli helyezésnek köszönhetően, akinek van agya, és használja is, az tudja, most jön a neheze...
19
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.08.12. 22:37:49

Heeeyyyyy!

Nem láttam a meccset,mert most értem haza,mennyi lett az eredmény ? és egy kis rövid összefoglalót valaki írna légyszí nagyon fáradt vagyok...

Köszike :twisted:
Barça,Barça,Baaarça!!!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.12. 22:37:44

Balinho írta:
Melkor írta:torghelle katasztrófa
Ezzel viszont nem értek egyet állandóan harcban állt 3 védővel a nyakán, minden párbajba belement, sokat meg is nyert közülük, volt egy két labdája aminek szeme volt, sajnos ha nincs elég középpályástámogatás akkor az egy szem center max ennyire elég...
Végre valaki :) Aki nem játszott egy szem csatárt nagypályán, az soha nem is fogja megérteni, mekkora [auto_cenzúra] az a poszt egy ilyen rosszul játszó középpálya előtt. Sanyi ma még igen sokat ki is hozott ebből a szituból.
19
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.12. 22:28:47

Idézem pár hónapos véleménem: Koeman még semit sem bizonyított. Nem is értem miért erőlteti még haknimecsseken (hazai pályán, kész vicc) is ezt az alapvetően védekezésből, gyors kontrákból, és ívelgetésekből álló játékot, ami egy meccsenként rendre két-három kapitális szarvashibát elkövető védelemre, és egy Torghellére épül...

Hogy ebből tisztes helytállás legyen a tétmeccseken, ahhoz a játékosok erőnlétének rohamos javulására, egy nagyon jó napot kifogó áldozatkész CSAPATRA, és egy pocsékul játszó ellenfélre lesz szükség.

Koemannak még adok két mérkőzést, ha nem tud szakítani ezzel a felfogással, s amíg jóformán fogalma sincs a játékosai állapotáról, addig én bízni sem tudok benne.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.08.12. 22:27:03

Arról a Vanczákról beszélünk, aki jobblábas?
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2270
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.12. 22:26:24

Negatívum: Gyepes nem tud játszani. Egy rakás barna cuccos. Bután, lassan és pontatlanul játszik. Bodor játékintelligenciája nagyon alacsony, szinte soha nem oda passzolt, ahova vártam. (a Barcában kb 90%-ban oda passzolna, ahova várom...) Sanyika meg húzzon el a francba, mert teljesen veszélytelen volt, amit csinált kcs létére egyedül!!! Vadócz meg rengeteget hibázott, ez nem lesz így jó. Azon kívül nem volt összeszokva a védelem, minden kifejelt labdát a 16-oson belül megszereztek a románok, a gól is ilyenből született. :roll: Sajnos Huszti sem volt most olyan, mint amilyen tud lenni, pedig tőle sokat várnék.


Pozitívum: Dzsudzsák játéka tetszett, elég veszélyes volt, aszon kívül gyorsan játszotta meg a labdát és rendesen széthúzta a teret. Egy-két hasonló társsal elég jó lenne a kp... Rudolf lényegesen veszélyesebb volt, mint Torghelle, ez csak kis pozitívum, de legalább azt lehet tudni, hogy nem Sanyika a legjobb csatár MO-n. Gera most jól játszott, csak kicsit pontatlan volt többször is, de rajta látom, hogy rendesen lát a pályán, nem csak rugdossa össze-vissza. A 2. félidőben egyértelműen ő jelentette a legnagyobb veszélyt a románokra, még ha csak közvetve is.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2009.08.12. 22:25:01

antiimperialista írta:Hát ez undorító volt. Mi szarok voltunk, a szőröstalpúak meg hozták a gusztustalan, senkiházi stílusukat.
A 3 szlovák senkiházi is hozzátette a magáét a meccshez.
Ne is mondd, nagyon felbasztam az agyam én is. Minden lendületes támadásunknál szabálytalankodtak, ölték a focit, a 2. félidőben mocskosul húzták az időt, állandóan fetrengtek kihasználva, hogy ez nem tétmeccs. De épp azért, hogy a tiszta játékidőben több legyen mint 15 perc a szlovák parasztnak nem lett volna szabad hagynia hogy csinálják... Amúgy Vanczák aki ballábas mif*sznak játszott jobbekket??? Az utolsó 10 percre miért nem lehetett 2 középcsatárral játszani? Áh nem is idegesítem magam.
Melkor írta:torghelle katasztrófa
Ezzel viszont nem értek egyet állandóan harcban állt 3 védővel a nyakán, minden párbajba belement, sokat meg is nyert közülük, volt egy két labdája aminek szeme volt, sajnos ha nincs elég középpályástámogatás akkor az egy szem center max ennyire elég...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.12. 22:22:55

antiimperialista írta:
kanty írta:Azért nem volt ez olyan undoritó :wink: csodát senkitől se kell várni :wink:
Csoda lett volna hazai pályán megverni egy tartalékos román csapatot? Nem hinném...
DE ez a tartalékos csapat még igy is jobb, mint a magyar :cry: Most, h jól
áll a magyar válogatott a csoportban, mindenkinek fejébe szállt a dicsőség, reáisan kellene nézni a dolgokat :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.12. 22:15:42

kanty írta:Azért nem volt ez olyan undoritó :wink: csodát senkitől se kell várni :wink:
Csoda lett volna hazai pályán megverni egy tartalékos román csapatot? Nem hinném...
19
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.08.12. 22:14:36

Nem tudom mit vártok ettől a csapattól!remélem most már mindenki belátja hogy ebből nem lesz EB!Se Portugál se Svéd verés!És jöhet ide Koeman jöhet bárki...Egyszer a kézi edzőm mondta a magyar labdarúgással kapcsolatban,hogy ha egy birkanyáj nem jó, nem azt adja ami elvárható akkor nem a juhászt fogják elzavarni!
Kép
bty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.07.01. 18:31:07

2009.08.12. 22:11:22

Hát figyeljetek ez elég [auto_cenzúra] volt de többet nem vártam az év elején egy bari meccstől a második félidőben jobbak voltunk ez tény és egy X-et megérdemeltünk volna ez is tény az még megértem hogy a király visszajött mert sokat segithet a másik két kapusnak tapasztaltaival talán de hogy a fehér csaba meg a gyepes mit kees megint itt az nem tudom megérteni kiörrgedtek már és rosszul is játszottak vannak náluk jobb fiatalabbak akiket ki lehetett volna probálni helyettük szerintem ez a két legnagyobb hibája eddig koemannak
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2009.08.12. 22:09:03

torghelle katasztrófa. szégyen, hogy ez az ember az első számú csatárunk. ahogy az is szégyen, hogy priskinnek 15 perc jár a bizonyításra a helyén. lehet, hogy ez már lerágott csont, de sírni tudnék, amikor látom, hogy többet van lesen és többet szabálytalankodik mint ahányszor megjátssza a labdát. ő a random tényező, koeman abban reménykedik, hogy a 90 perc alatt egyszer jó irányba pattan róla a labda, és akkor hátha lesz valami.
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.12. 22:07:36

antiimperialista írta:Hát ez undorító volt. Mi szarok voltunk, a szőröstalpúak meg hozták a gusztustalan, senkiházi stílusukat.
A 3 szlovák senkiházi is hozzátette a magáét a meccshez.
Annyira ideges vagyok, szívesen elbeszélgetnék most Koemannal, mert jópár döntésével nem értettem egyet.

Ez a mai szenvedés csak arra volt jó, hogy ne legyen nagy az arc a fontos meccsek előtt.
A második félidőben jobban játszott a magyat csapat, de ez igazán helyzetekben nem mutatkozott meg.

Elég unalmas mecs volt.Romániának volt egy helyzete :arrow: gól.

Azért nem volt ez olyan undoritó :wink: csodát senkitől se kell várni :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.12. 22:02:14

Hát ez undorító volt. Mi szarok voltunk, a szőröstalpúak meg hozták a gusztustalan, senkiházi stílusukat.
A 3 szlovák senkiházi is hozzátette a magáét a meccshez.
Annyira ideges vagyok, szívesen elbeszélgetnék most Koemannal, mert jópár döntésével nem értettem egyet.

Ez a mai szenvedés csak arra volt jó, hogy ne legyen nagy az arc a fontos meccsek előtt.
19
Válasz küldése