NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.30. 19:46:29

"Itt egy olyan idézet volt, amelyet a Ferencváros szurkolók miatt kellett kivennem".
Tévedsz, nem ezért kellett kivenned. Hanem azért, mert túlment a jóízlés határain. Nekem sem tetszett, pedig engem nem lehet Fradi-drukkerséggel vádolni. Na jó, félig-meddig igen. Hiszen Édesanyám a Fradinak szurkol. :lol:
A másik idézet pedig helyesen: "Rómát látni, és meghalni!"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2008.03.30. 19:48:24-kor.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.30. 19:44:25

Pesten is cirkuszt csináltak a Fradi drukkerek, késik egy csomó vonat, és jósok rendőr is kinnt van. Minek kell cirkuszolni állandóan Fradisták???Szánalmas viselkedés...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2008.03.30. 19:43:27

Szandi írta:
Oleguer írta: Fradi meccsen soha, és nem is leszek. Pont a balhék miatt. :wink:

Akkor meg milyen alapon nyilatkozol? Gondolkozz! (bocs, naiv


Elhiszem Franknak pl amit saját szemével látott. És nem akarok úgy járni mint az a Szolnok szurkoló.
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.03.30. 19:41:34

Oleguer írta: Fradi meccsen soha, és nem is leszek. Pont a balhék miatt. :wink:

Akkor meg milyen alapon nyilatkozol? Gondolkozz! (bocs, naiv kérés)

Aláírásod továbbra is tűrhetetlen.

thx Tamás
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.30. 19:39:31

Szandi írta:Nyugodj le oleguer és változtass az aláírásodon, mert szánalmas.

Hány Fradi meccsen voltál kint életedben? :twisted:
Csatlakozom a kérésedhez Főnökasszony!
Én sem komálom a Fradit, de ilyen aláírást nem engednék meg magamnak! Sajnos, Oleguer kollégánknak nem ez az első ilyen húzása! Tartsuk tiszteletben minden klub szurkolóját, mert csak felesleges vitáknak adunk táptalajt.
Kép
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2008.03.30. 19:39:04

Szandi írta:Nyugodj le oleguer és változtass az aláírásodon, mert szánalmas.

Hány Fradi meccsen voltál kint életedben? :twisted:
Fradi meccsen soha, és nem is leszek. Pont a balhék miatt. :wink:
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.03.30. 19:36:27

Nyugodj le oleguer és változtass az aláírásodon, mert szánalmas.

Hány Fradi meccsen voltál kint életedben? :twisted:
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2008.03.30. 19:34:45

real_funghi írta:Na ne túlozzuk már el ezt a balhé-dolgot... Nem is volt balhé. Családok is voltak kint, szoktak is lenni mindig. Ha balhéznánk, akkor az nem így nézne ki.

A csapatról nem tudok a jóízlés határain belül nyilatkozni...
Persze, ha valaki saját szemével látja... Akkor ő van vagy rosszul lát? :roll:
Vagy a fradistáknak az ilyen kis dolog felsem tűnik? :oops:
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
real_funghi

2008.03.30. 19:33:51

Na ne túlozzuk már el ezt a balhé-dolgot... Nem is volt balhé. Családok is voltak kint, szoktak is lenni mindig. Ha balhéznánk, akkor az nem így nézne ki.

A csapatról nem tudok a jóízlés határain belül nyilatkozni...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.03.30. 19:27:03

Frank Rijkaard írta:Az utcán a sok okos megint csinálta a fesztivált... Pl. volt egy srác Szolnok mezbe, sétált a haverjával, erre odaléptek hozzá, és kapott egy kumma nagy öklöst... A srác felállt, kérdezte miért, erre az öt pesti ott feszített meg ijesztgette szegényt... ...
ezen sajna nem tudok meglepődni... :?
A Fradi "szurkolók" 80-90% balhézni jár a meccsre...persze vannak kivételek...apum tesója is nagy fradi drukker,de már alig mer kijárni meccsre,pont ezek miatt...meg kellemes családi program vasárnap délután szolnokon is kimenni egy meccsre...kivétel ha a fradi ellen játszik egy csapat,mert akkor az ellen szurkolóinak is rettegniük kell...szánalmas,vicc emberek ezek....

A meccsről annyit h a szolnok megérdemelten nyert...a fraditól ha fel akarnak jutni ez édes kevés...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.03.30. 19:21:31

Ordog írta:Nem volt ez a meccs annyira katasztrófális, mint ahogy leírtad Szandi. Nem értem miért vársz ettől a csapattól hihetetlenül nagy iramot, úgy beszélsz mintha nem tudnád hány éves játékosaink vannak... Lipcsei, Lisztes, Shaw, Vincze, Mátyus, Dragóner. Nem a sebességükről híresek így 30 fölött. Ők másban jók...


Van 1 szurkolói rigmus aminek a lényege, hogy: Küzdeni Mindig, Feladni Soha!!!! Hát most is ezt kell tennünk!!! Hajrá Fradi!!
Miben jók? Nincs sebesség akkor ott van a Fradi old boys csapata. Nagyon jó kis alakulat, ott nem számít, hogy 5 perc alatt sprintelik át a pályát, itt viszont nagyon is fontos a sebesség!
Ha meg, igaz, kell a rutin, akkor ne legyen egyszerre ennyi öregember fent a pályán! Legyen egyensúly! Nem lehet a kor számlájára írni az egészet! Mindenhol legyen rutin, kicsit lassúság, hm, meg fiatalság, gyorsaság és átütőerő!


Igen, van egy szurkolói rigmus. És ez a játékosokra is vonatkozik nagyon is! Ők se adják fel ennyi szurkolói és mindennemű támogatás után. Ők feladták ma. ennyi.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.03.30. 19:18:20

Én is kintvoltam a meccsen. Hát az első félidő egyértelműen a Szolnoké volt, a Fradi a pályán se volt... A félidő végén aztán ragasztott a ballábas gyerek egy szép gólt. A második félidőben már jobban kezdtek a zöldek, de elég meddő volt az összes támadás. Aztán begyötörtek egyet, azt hittem onnantól vége, minimum kettővel nyer a Fradi. De a gyerek elindult a félpályától, senki se támadta, nem tudták leszerelni 5en, elég poén volt :lol: ő kipasszolta a jobbszélre, ott pedig akkora gólt ragasztott a gyerek a jobbfelsőbe, amilyet nem minden nap látni :shock: A végén a szolnoki kapus nagyokat védett + a fradi kihagyott egy pár helyzetet.
Az utcán a sok okos megint csinálta a fesztivált... Pl. volt egy srác Szolnok mezbe, sétált a haverjával, erre odaléptek hozzá, és kapott egy [auto_cenzúra] nagy öklöst... A srác felállt, kérdezte miért, erre az öt pesti ott feszített meg ijesztgette szegényt... Egyébként ez a Fradi rémgyenge volt, azt hittem sokkal jobb játékra képesek... Az az arab gyerek elöl, Remili asszem, kegyetlen jól tolta az első félidőben, össze-vissza szivatta a védelmet. Viszont amíg ilyen szintű játékosok húzhatnak Fradi mezt, mint Vasas, addig senki se csodálkozzon, annak idején az nb3as Szegedbe nem kellett...
Így elég nehéz lesz a feljutás, de nem lehetetlen, szerintem a Fradi még innen is behúzza...
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.03.30. 19:08:49

Nem volt ez a meccs annyira katasztrófális, mint ahogy leírtad Szandi. Nem értem miért vársz ettől a csapattól hihetetlenül nagy iramot, úgy beszélsz mintha nem tudnád hány éves játékosaink vannak... Lipcsei, Lisztes, Shaw, Vincze, Mátyus, Dragóner. Nem a sebességükről híresek így 30 fölött. Ők másban jók...

9 meccset lehoztunk zsinórban 9 győzelemmel. Most itt volt egy nagyon fontos meccs, ahol jobbak voltunk a Szolnoknál, ha a helyzetek számát nézzük, csak hát ugye nem lettek kihasználva, mert Ndjodo vmi iszonyat gyenge napot fogott ki :? A Szolnok tulajdonképpen 2 valamire való akciójából gólt szerzett, ezt hívják Kifogástalan helyzetkihasználásnak... Sajnos kikaptunk, pedig egy X, de még egy fradi győzelem is reálisabb lett volna.

Pech hogy pont most sikerült kikapnunk 9 győzelem után :evil:

Nem az a megfelelő hozzáállás amit leírtál, hanem az, hogy van még hátra 10 meccs és ezeknek úgy kell nekimenni, hogy mindet meg kell nyerni!!! Minden meccsen a lehető legtöbb szurkolónak kell kint lennie és buzdítani a csapatot... Én is így fogok tenni, mint eddig is ezután is kimegyünk a táborba és rekedtre ordítjuk magunkat, kiszurkoljuk a győzelmeket.

Nagy lépést tettünk hátra, de még nem vesztettük el a feljutás reményét. 10 forduló!!! hangsúlyozom 10 forduló!! ez murva sok még!


Van 1 szurkolói rigmus aminek a lényege, hogy: Küzdeni Mindig, Feladni Soha!!!! Hát most is ezt kell tennünk!!! Hajrá Fradi!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.30. 18:49:40

Főnökasszony!
Ne mondj ilyet, hisz úgyis kimész. Ez így van rendjén. De, ha nem szeditek össze magatokat, akkor nem lesz Hali-Fradi rangadó jövőre az NB1-ben. Bár, ma mi is döntetlent játszottunk Barcson, így is 6 ponttal megyünk a Pápa előtt. Felcsút csak 3 ponttal van mögöttünk, de az a világ megcsúfolása lenne, ha egy tanya feljutna az első osztályba.
HAJRÁ HALI!
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.03.30. 18:35:24

Ez a hétvége tényleg kész. Végem van. Amilyen jó volt a múlt hét, annyira trutyi ez.
Milyen meccs volt már! Direkt felkeltem, hogy megnézzem, erre tessék.
Sztem Dzsodó is harmatgyenge volt. Miket hagyott már ki? Amikor bal külsővel elpörgette vagy én nem is tudom meg a másik félidőben mikor azt a kihagyhatatlan úgy találta el. Borzasztó! Ez az kapus gyerek is azt se tudom mi a neve hát ez is förtelmes volt. Ok, lehet, hogy a gólokról nem tehetett, mondjuk az elsőnél a sorfalat úgy felállíthatta volna, hogy legalább a rövidet fogják normálisan, de pl amikor odagurult hozzá egy labda ő meg valahogy kisarkazta szögletre hát el sem hiszem!
Meg ez az iram! Ez nem is iram ez komolyan el sem hiszem, hogy ilyen megengedett az ún. sztár fradistáknál. Nem hajtottak! Olyan öreguras papafocit mutattak be ez ááá nem találok rá szavakat! Ment a Szolnok 1-gyel és akkor is ott hátul tötyörögtek tologattak húzogattak. Nem volt egy normális megindulása egyiknek sem. Egy egészséges sprintet nem vágtak ki! Alapozás után mindegyiknek végig kellene pörögnie az egész meccset! Vérlázító, felháborító, hihetetlen. Nem is érdemlik meg. 6000 szurkoló kíséri el őket idegenbe a kétezres jegyárak mellett és ők egy ilyennel viszonozzák! Az összes dugja be a fejét egy nagy fazékba és ne húzza ki vagy 2 hétig :!: :twisted:
Tavaly mi volt? Az volt a kérdés, hogy mekkora gólkülönbséggel verjük a mezőnyt, meg mindenhol az volt a téma, hogy vereség nélkül jutunk fel...pfff...Én már akkor is kész voltam, de az az idei szezon. Minden megvan, itt ez a balek angol, aki még hisz az egész magyar fociban, befektet, ígér, stadion, játékosokat hoz, és tessék.
Nem az a szörnyű, hogy mondjuk tavaly nem jutottunk fel, vagy a tabella, hanem a játék! Ami nincs, és a hajtás, ami szintén nincs! Egy ember, aki felveszi magára a Ferencváros címeres mezt, az tegye ki a tüdejét a pályára és a végén hordágyon hozzák le, és mikor a meccs végén belenéz a tükörbe, mondja azt, hogy igen, én mindent megtettem. Kikapni lehet szépen is. Csak nekünk még ez sem megy.
BL...Fradi a BL-ben. Hát persze.... Örülök, ha meglesz a feljutás. Vajmi kevés esély van rá.
Idén már nem megyek több meccsre. Undorító bagázs elegem van az egészből.


szerk: 2. gól...Ilyen a világon nincs...az a kölyök úgy vezethette végig a labdát ahogyan csak akarta. Mintha nem is lett volna védelem. NEVETSÉGES!
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2008.03.30. 16:00:38

kovinho írta:Itthon vagyok, szerencsére nem lett semmi bajom. Érdekes kis meccs volt, bár a Fradisták gondolom annyira nem élvezték. Hihetetlen sok helyzetet hagytak ki, főleg a Ndjodo. Rohadt gyenge a Fradi. Mi meg azt kell mondjam, jól játszottunk. Két hatalmas gólt lőttünk. Összeségében iksz lett volna a reális eredmény. Rendbontás érdekes volt, jöttek a terminátorok, sztem ez felért egy kis provokációval is.

És most megyek Olaj meccsre nemsoká. :)

Szerk: Ja, és Rézsó kumma nagyokat védett... :idea:
Szép volt Szolnok! Irány az NB1. Sokunknak szereztetek szép perceket :wink: Asszem a lényeget ki is emeltem. Remélem most nem fogják szétverni fél Szolnokot.
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.03.30. 15:31:07

Itthon vagyok, szerencsére nem lett semmi bajom. Érdekes kis meccs volt, bár a Fradisták gondolom annyira nem élvezték. Hihetetlen sok helyzetet hagytak ki, főleg a Ndjodo. Rohadt gyenge a Fradi. Mi meg azt kell mondjam, jól játszottunk. Két hatalmas gólt lőttünk. Összeségében iksz lett volna a reális eredmény. Rendbontás érdekes volt, jöttek a terminátorok, sztem ez felért egy kis provokációval is.

És most megyek Olaj meccsre nemsoká. :)

Szerk: Ja, és Rézsó kumma nagyokat védett... :idea:
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.03.30. 15:29:16

Van még 10 meccs. No para, kell a 30 pont és meglesz a feljutás... Ezt a Szolnokot is 2-3 góllal kellett volna vernünk, ha a helyzeteket nézzük. Miket hagytunk ki te jóóóéggg :(((

Meglesz a feljutás még így is, nem lehet kérdés...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.30. 15:12:45

Huh.. rég néztem már Fradi meccset, de ez hihetetlenül elkeserítő... nemtudom mi lesz így...
A rendbontás meg teljessen fölösleges, szánalmas amiket művelnek néha a szurkolók, remélem nemlesz semmi komoly incidens.
Azért Hajrá Fradi!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.03.30. 14:50:23

ez a hétvége.... ez kész :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

hogy a [auto_cenzúra] lehet ennyi helyzetet kihagyni...:? :? :cry: :cry: :cry: :cry: :?
Kovi remélem nem lesz semmi bajod visszafele. Gondolom lesz pár részeg őrült állat... :evil:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.30. 14:42:16

2-1-re nyert a Szolnok... :evil: Egyedül Ndjodo játéka értékelhető, de elég nagy ziccereket hagyott ki. :roll:

Ez a rendbontás viszont nem kéne. :roll:
in to exile
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2008.03.30. 13:31:13

Valami bűn gyenge ez a "rangadó",mondjuk mit várjunk egy nb2-es meccstől :D
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.03.30. 12:30:57

Fél órán belül kezdődik a sok mindent eldöntő rangadó!!!!!

Szolnok-Fradi... ANnak ellenére hogy Szolnokra megyünk, mintha otthon lennénk a 6000 szurkoló miatt:DDD

Gyerünk srácok, legalább ti szerezzetek egy kis örömöt, ha már a Barca nem tudott. C'MOOOOOOOOON!!!!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.03.28. 20:30:45

el fuero írta:
Orodg írta:(Bár hozzá kell tenni, hogy a MÁV is kap nem keveset a jegyek eladásából)
Azt csak hiszed :D nem kell jegyet venni. Max, ha tényleg megállítanak akkor visszaszoktam menni és veszek a gépes automatóból egy nyudíjas(90%os) jegyet. Visszafele meg végképp nem kell jegy. Soha nem jön kaller.
Látszik, hogy még nem voltam idegenbeli túrán... Itt lenne az ideje bepótolni :DD Bár nekem faterom után amúgyis ingyenes a vasúti közlekedés:)
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.03.28. 20:24:12

Drigo írta:Nem, talán a rendőri biztosításra kell a lóvé, meg az anyagi kár rendezésére...
Erről csak ennyit:
"- Az MLSZ kiemelt biztonsági kockázatúnak minősítette az összecsapást, ez azt jelenti, a rendőrség közfeladatot lát a találkozó biztosítása során, s ezért nem kell külön fizetni klubunknak - felelte érdeklődésünkre a MÁV-Mondi klubigazgatója, Tóth Dénes." (forrás: ftc.hu)


Orodg írta:(Bár hozzá kell tenni, hogy a MÁV is kap nem keveset a jegyek eladásából)
Azt csak hiszed :D nem kell jegyet venni. Max, ha tényleg megállítanak akkor visszaszoktam menni és veszek a gépes automatóból egy nyudíjas(90%os) jegyet. Visszafele meg végképp nem kell jegy. Soha nem jön kaller.
Válasz küldése