Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2007.09.08. 21:47:00

"A törökök elleni szerdai találkozó egészen más lesz, hiszen sok a beteg a keretben. Priskin már a meccs előtt jelezte, hogy rosszul van, a belső védők pedig a szünetben csak feküdtek" - mondta a kapitány.
forrás: index.hu

Ez valamelyest magyarázatot ad a 2. félidei védelem pocsék teljesítményére.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2007.09.08. 21:45:59

nah én is írok ide valami okosat.

igen voltak kihagyások hátul. kaphattunk volna 3-4 gólt lazán.
de az előre játék terén sztem jók voltunk. ami meglepett vanczák a balon, szélesi a jobbon többszőr jól lépett be a támadásokba.
sok labdát szereztünk a középpályán.
feczesint meg páran szapultátok. hát kiharcolt egy tizit. adott egy majdnem gólpaszt (Hajnal mitt hagyott ki) és még helyzetbe is került. sztem ez elfogadható egy csatártól.
fizikális téren és összpontosításban van mit fejlődni.
és mindent elmond egy fontos tény: angol, spanyol, és olasz első ligában nincs magyar játékos :!:
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.09.08. 21:41:06

varga tamás írta:Moldva-Törökország 2-2. Ez se nekünk kedvez.
Ez nem jött be mert Máltával nyomták!!!!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.09.08. 21:35:41

Moldva-Törökország 2-2. Ez se nekünk kedvez.
Kép
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2007.09.08. 21:29:42

Asys írta:Shandor hozzászólásához:

A kommunista blokkbeli futbbalisták alázatosságával és világlátásával kapcsolatban:

a Varsói szerződé országainak sportolói egytől eggyig beépített KGB, GRU és SZPECNAZ ügynökök és tisztek voltak akiknek a feladata a kémkedés felderítés stb és egyéb feladatuk volt a sporteredmények elérése mellett!

Ez alól kivételt csak Magyarország és az NDK képezett!!!
Köszönöm a pontosítást. Egyébként én leginkább Magyarországra gondoltam, csak nem hangsúlyztam ki.
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2007.09.08. 21:28:36

Kiváncsi vagyok h a törökök ellen idegenbe mire leszünk képesek.
Forza Lazio!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.09.08. 21:07:32

nem volt ez olyan rossz. az olaszok elleni gála után várható volt, h lesz némi "csikorgás" a fogaskerekekben, mert mindenki bizonyítani akar majd, plusz úgy lettek futtatva a srácok némely médiaszereplő részéről, mintha nem világbajnokot vertek volna egy barátságos meccsen, hanem egy világbajnokságot nyertek volna meg, ilyenkor törvényszerű némi visszaesés. mindezek ellenére meglett a meccs, ami öröm! ha minden tétmeccsünket így hozunk 1-0kra, a kutyát nem érdekelné, h hogyan jött össze.
negatívumként talán csak a védelmet mondanám, most nulla volt. ha nincs fülöp marci és a szerencse, akkor megégünk. de mák is kell ehhez a bugihoz. feczesin ezen a meccsen sztem nagyon sz.ar volt, neki inkább az való, h beálljon a 80. percben, aztán vki rárúgja a zsugát a lábára és onnan bemenjen, aztán lehessen ünnepelni. ez a gyerek ennyit tud, jobb lenne a helyén vki mást játszatni.
összeségében jó volt brigád, a későbbiekre nézve nem rossz alap ez.
gratulálok a srácoknak!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.09.08. 20:58:06

Ott voltam! 8) Bosnyákok felgyújtottak egy széket :roll: Nagyon jó volt,megint!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.09.08. 20:56:23

Asys írta:Shandor hozzászólásához:

A kommunista blokkbeli futbbalisták alázatosságával és világlátásával kapcsolatban:

a Varsói szerződé országainak sportolói egytől eggyig beépített KGB, GRU és SZPECNAZ ügynökök és tisztek voltak akiknek a feladata a kémkedés felderítés stb és egyéb feladatuk volt a sporteredmények elérése mellett!

Ez alól kivételt csak Magyarország és az NDK képezett!!!
Nem bántva, mert tisztelem: Nemere=Novák.
Kép
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2007.09.08. 20:20:30

Morminho írta:
varga tamás írta:Talán, mert emlékszem Vaduzra, Rabotnicskire, Ciprusra, Máltára, Luxemburgra, Montenegróra, Jugoszláviára szb. Talán, mert én nem látom azt a hatalmas előrelépést, amit Ti láttok, ill. látni véltek.
Na már most, az ugye oké h kikatpunk Máltától meg hasonlók, de szted az nem nagy előrelépés h az a válogatott aki kikap Máltán, az megveri a bosnyákokat? Nincs itt nagy előrelépés, de az első és a második mondatod teljesen más, mintha 2 különböző ember írta volna 2 hsz-be
Ez igaz , én nem akarlak leszolni vagy valami , de néha akkora hüjeségeket mondasz , hogy csak nézek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.08. 20:01:32

Szerintem igenis van előrelépés. Talán kicsit jobban akarnak a srácok. Többet JÁTSZUNK passzokkal. Nem csak ivelgetünk. Bár a helyzetkihasználásunk még mindig GYATRA. Ha fülöp nem véd ekkorákat, és a bosnyákok nem hagynak ki a vége felé 2 100%-os helyzetet, akkor most nem örülnénk. Legalább 3 golt kellett volna lőnünk... :? De én ...
"optimista vagyok.. ezúttal.... IS " :lol:
Kép
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.09.08. 19:59:55

Shandor hozzászólásához:

A kommunista blokkbeli futbbalisták alázatosságával és világlátásával kapcsolatban:

a Varsói szerződé országainak sportolói egytől eggyig beépített KGB, GRU és SZPECNAZ ügynökök és tisztek voltak akiknek a feladata a kémkedés felderítés stb és egyéb feladatuk volt a sporteredmények elérése mellett!

Ez alól kivételt csak Magyarország és az NDK képezett!!!
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2007.09.08. 19:56:46

varga tamás írta:Talán, mert emlékszem Vaduzra, Rabotnicskire, Ciprusra, Máltára, Luxemburgra, Montenegróra, Jugoszláviára szb. Talán, mert én nem látom azt a hatalmas előrelépést, amit Ti láttok, ill. látni véltek.
Na már most, az ugye oké h kikatpunk Máltától meg hasonlók, de szted az nem nagy előrelépés h az a válogatott aki kikap Máltán, az megveri a bosnyákokat? Nincs itt nagy előrelépés, de az első és a második mondatod teljesen más, mintha 2 különböző ember írta volna 2 hsz-be
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2007.09.08. 19:13:13

varga tamás írta:Svájcnak is ennyi volt az átlagéletkora, és mégis: a VB-n megnyerték a csoprtjukat, és csak büntetőkkel maradtak alul Ukrajnával szemben. Ghána átlagéletkora sem emelkedett nagyon eölé, és a VB-n csodákat művelt.
Svájc. Mivel a foci a pénzről szól, és nekik van elég, így a helyzetük egyértelmű. Nekik csak akarni kell, a hátteret lényegesen könnyebben meg tudják teremteni (támogatók, pályák, szakemberek, utánpótlás, stb)

Ghána. Mint a többi afrikai országban, ott is egyedüli kitörési lehetőség a sport. (mint régen a volt kommunista blokkban. Az akkori sportolók szerintetek miért voltak annyira alázatosak? Mert csak így láthattak világot..)

Ezek is tények.

És az is, hogy mostantól nem jobb a magyar labdarúgás, de legalább van egy kis örülnivalónk. Legalább egy kicsit örüljünk neki.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.09.08. 19:05:12

Ki beszélt itt hatalmas előrelépésről? Tamás, Te nagyon értelmes ember vagy, de túl sokszor fordul elő az, hogy nagyon elveted a sulykot. Olyan túlzásokba esel, amiket már a fanatizmussal sem sem lehet magyarázni. Kár, mert, mint mondtam, az átlagnál sokkal értelmesebbnek tartalak.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.09.08. 19:01:27

Los!
Nem tudom, talán mert nem látok mindent olyan vegytiszta optimizmussal, mint mások. Talán, mert a grafitot nem látom gyémántnak. Talán, mert az elmúlt 20 év magyar valósága túlzott mód realistává, és kellően ódzkodóva tett - ha magyarfociról van szó. Talán, mert emlékszem Vaduzra, Rabotnicskire, Ciprusra, Máltára, Luxemburgra, Montenegróra, Jugoszláviára szb. Talán, mert én nem látom azt a hatalmas előrelépést, amit Ti láttok, ill. látni véltek.
Rivaldo11!
Igazad van, nem viccelek, ritkán szoktam. Az élet nem vicces, mint ahogy amagyarfoci helyzete sem vicces. Aki annak látja, az vak, vagy elfogult. A [auto_cenzúra] nem tudom csokoládénak látni, nem is akarom.
Miki!
Nem fogalmaztam pontosan: érdekel más emberek véleménye, de ha észérveket nem találok, akkor nem tudom magamat meggyőzni. Arra pedig nincs észérv, hogy ma nem érdemeltünk győzelmet. Arra sincs, hogy igenis gyengék vagyunk. Az meg, hogy 22 év a válogatott átlagéletkora? Nagy kunszt. Svájcnak is ennyi volt az átlagéletkora, és mégis: a VB-n megnyerték a csoprtjukat, és csak büntetőkkel maradtak alul Ukrajnával szemben. Ghána átlagéletkora sem emelkedett nagyon eölé, és a VB-n csodákat művelt. Soroljam még a példákat? Felesleges. A tényeimlehetnek jeléntektelen kis pontok, de tények, és az adatok, a számok, az eredmények ezt támasztják alá, nem a Ti igazságotokat. Szerintem.
Kép
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2007.09.08. 18:52:08

Morminho írta:Tamás neve alá odaírhatjuk h az Eurobarca mindenben hibát kereső, örök pesszimistája :D
Ha nyertünk volna 10-0-ra az is [auto_cenzúra] és kevés lenne.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.09.08. 18:51:49

a védelem az úgy gyenge, ahogy van.
a két bunkó mintha a pályán sem lett volna... Vanczák és Szélesi helyett
nagyon gyorsan keresni kellene embereket, mert így csak a szerencse és Fülöp mentheti meg a csapatot a további góloktól.
Vaskó kérdőjel, talán ő még tudja hozni az itt elvárható szintet, csak a gyorsaságán kellene fejleszteni valamit (Juhásszal együtt).

egyébként megérdemelten győztek a srácok, nem kell itt szerencséről és meg nem adottakról beszélni...
Gera a 2. félidőben überprofi volt, jó neki az a poszt, régóta vártam, hogy a csatár mögött játszhasson.
Fece is elég kétarcú zsugás, a labdát jól tartja, de néha eszméletlen amatőr dolgokat művelt. de neki van még ideje.

szép volt fiúk!
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2007.09.08. 18:42:23

varga tamás írta:Egy jól játszó bosnyák válogatott elen a harmatgyenge játékot produkáló magyar csapt érdemtelen győzelmet aratott. Nekünk volt 3-4 helyzetünk, nekik hat...
Szvsz meg éppen játékban múltuk őket felül. Normális, kidolgozott akciójuk egy, azaz egy volt! Most lehet mondani, hogy
1. nem kaptak meg egy tizenegyest (sőt 2-t, mer ott volt a kezezés is, de akkor nekünk is járt volna még egy)
2. volt 3 100%-os ziccerük(de nem rúgták be azokat)
3. Fülöp is nagyott védett 3x (azért áll ott, nem?!)
DE!
Sokkal, hangsúlyozom sokkal több olyan szituáció adódott a magyar válogatott előtt, amelyekből nagyobb határozottsággal többet is értékesíthettünk volna. Dzsudzsák lövései, Gera lövései és megindulása, Hajnal befutása, Feczesin lövése a két védő közül, pontrugások esetén is veszélyesek voltunk..

Én csak GRATULÁLNI tudok a csapatnak, hiszen hajtottak, küzdöttek, helyenként jól is játszottak. Kellenek az ilyen győzelmek, hogy hitet szerezzen ez a fiatal csapat (átlagéletkor:22).
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2007.09.08. 18:40:44

Nyertünk! Nekem tetszett a mérkőzés. Jól játszottunk, néhol egész ötletesen, és szervezetten, bátran, önfeledten stb. Persze vannak hibáink és lesznek is, de a lelkesedés mindezek felett áll. Kezd összeállni ez a Várhídi csapat. Remélem továbbra is ily dinamikával focizunk és fejlődhetünk.
Bízok benne, hogy a törökök ellen is partnerek leszünk a játékban, és megszorongatjuk válogatottjukat.

Szép volt fiúk! Hajrá Magyarország!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.09.08. 18:39:09

Tamás!

Miért van az, hogy a te hozzászólásaid 80%-a vitákból és kötözködésből áll? Persze ez a fórum lényege, de te meg a fehérre is azt mondod, hogy fekete.
in to exile
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2007.09.08. 18:33:24

Tamás neve alá odaírhatjuk h az Eurobarca mindenben hibát kereső, örök pesszimistája :D
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.08. 18:30:11

Aki azt várja, hogy ebből a kakiból, amiben még mindíg benne vagyunk, pár hónap alatt ki tudunk mászni úgy, hogy vezető pozíciókban még mindíg kis vérszívó patkányok vannak, az szerintem ne is üljön le válogatott meccset nézni, mert kénytelen lesz csalódni...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.09.08. 18:27:24

varga tamás írta: Másrészt: eddig sem érdekelt mások vélemeénye, csak abban az esetben, ha igazságtartalma volt, ill. olyan ténnyel tudott előállni, ami helytálló volt.
Akkor a tiéd nem igazán érdekel,mert teljesen felesleges mutatókkal jössz,amikor játékban simán fölöttük voltunk....a te tényeid kis jelentéktelen pontok....szerintem. ill ahogy látom,nem csak szerintem :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.08. 18:25:32

antiimperialista írta:
varga tamás írta:Egy jól játszó bosnyák válogatott elen a harmatgyenge játékot produkáló magyar csapt érdemtelen győzelmet aratott. Nekünk volt 3-4 helyzetünk, nekik hat...
Ne viccelj már, játékban messze a bosnyákok fölé nőttünk, helyzetünk is több volt, majd nézd meg a kapuralövések számát...
Az a baj, hogy nem viccel. Komolyan gondolja. Csak nem értem, miért kell ennyire makacsul ragaszkodni ahhoz, hogy gyengék voltunk. :lol:
Valószinüleg nem ismeri labdarúgásunk helyzetét. Márpedig ehhez kellene igazítani a mindenkori igényeket.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése