La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
13
72%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
5
28%
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.25. 19:56:11

Ha ez a piros marad, kikapcsolom a meccset... Gil Manzano. Kegyetlen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2023.02.25. 19:47:58

Eddigi játéka alapján ne jöjjön (amúgy sem).
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.25. 19:42:34

Cseri írta:
2023.02.25. 19:35:34
Esetleg nézi valaki a két madrid meccsét? A leendő csoda csatárunk(Carrasco) , hogy nyomja?
Kb fél órát láttam belőle, azalatt volt egy veszélyesen kanyarodó szabadrúgása, más nem maradt meg, persze lehet, hogy épp nem voltam itt. Az látszik, hogy a munkája jó, tehát ilyen szempontból beleillik a felfogásba, csereének szerintem elmenne, csak hát szerintem még a mostani Fati is lenyomja gólveszélyességben. Remélem, nem itt köt ki, ennél sokkal szívesebben látnk itt valami Okafor kalibert, ha nincs többre pénz.

Innen inkább hoznám Molinát a leglyukasaabb posztunkra. Nem reklamál, teszi a dolgát, nem extra, de elég biztos.

Amúgy megmondanám, hogy hajrá Atleti, van remény, csak a Reál megint megérkezett abba az élethelyzetbe mostanság, hogy mindegy mi van, úgyis megnyerjük valahogy, ráadásul maga a játékuk is javul, és a két fontos játékosuk, Vini és Valverde formája is visszatért kb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.25. 19:35:34

Esetleg nézi valaki a két madrid meccsét? A leendő csoda csatárunk(Carrasco) , hogy nyomja?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.25. 12:36:10

Elche-Betist nem nézte valaki? Én csak olvasom, hogy jó nagy balhé volt. :D
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.02.19. 15:11:30

bence0330 írta:
2023.02.19. 09:05:21
Végülis a tegnapi második félidőjük is nagyon erős volt, még akkor is, ha az Osasuna is lőhetett volna 1-2 gólt, de Vini amiket kihagyott, az nekünk is becsületünkre vált volna.
Még 0-0-nál az Osasunának volt egy kapufája és 2-3 olyan helyzete, amikkel vezethettek volna, és ha akkor beállnak a kapu elé, bajban lehetett volna a Real. Persze sok a volna, de ezt a Realt páran még el fogják kapni szerintem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.19. 09:05:21

Sinya22 írta:
2023.02.19. 08:39:06
bence0330 írta:
2023.02.18. 21:51:46
Nekünk az 1-0-áink is olyanok, hogy az ellen legtöbbször örül ha egyszer eljut a kapunkig, mi meg kihagyunk 5 ziccert meg 7 másik helyzetet, a Madriddal meg rendre pariban vannak a középcsapatok.
Ez mondjuk jó nagy ferdítés, a Getafe a Soci és a Girona ellen is a szerencsének, meg Stegennek köszönhetjük, hogy nem lett megfordítva egyik sem.
Igen, ezért írtam, hogy legtöbbször, a meccsink többségén. :) Általánosságban sokkal jobban uraljuk a meccseinket. Az RM is van, hogy durungol. Végülis a tegnapi második félidőjük is nagyon erős volt, még akkor is, ha az Osasuna is lőhetett volna 1-2 gólt, de Vini amiket kihagyott, az nekünk is becsületünkre vált volna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.02.19. 08:39:06

bence0330 írta:
2023.02.18. 21:51:46
Nekünk az 1-0-áink is olyanok, hogy az ellen legtöbbször örül ha egyszer eljut a kapunkig, mi meg kihagyunk 5 ziccert meg 7 másik helyzetet, a Madriddal meg rendre pariban vannak a középcsapatok.
Ez mondjuk jó nagy ferdítés, a Getafe a Soci és a Girona ellen is a szerencsének, meg Stegennek köszönhetjük, hogy nem lett megfordítva egyik sem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.18. 21:51:46

A Reál ma is csak rutinnal fog nyerni, ha nyer, az első félidőben az Osasuna volt a jobb csapat... egyre durvább a játékbeli különbség a mi és az ő meccseik többsége között. Nekünk az 1-0-áink is olyanok, hogy az ellen legtöbbször örül ha egyszer eljut a kapunkig, mi meg kihagyunk 5 ziccert meg 7 másik helyzetet, a Madriddal meg rendre pariban vannak a középcsapatok.

Persze ettől még elveszíthetjük a bajnokságot, de egy pontozásos versenyben szerintem már többel mennénk, mint 8 pont.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.18. 12:10:26

Troym írta:
2023.02.18. 11:55:46
Javier Tebas (La Liga President): "We will continue to try to appeal Gavi's registration. We will go to court to try to appeal it. We are against Gavi's registration."

Az öregbe rendesen beleállt a fing. Már csak amiatt is legyünk bajnokok, hogy ennek a szerencsétlennrk kelljen átadnia az aranyérmeket a sok jótettje után .
Levarrhatta az Asszonyt valami culé, vagy valami fóbiája lehet az ipsének, mindenestre megérne neki egy terápiát.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.18. 11:55:46

Javier Tebas (La Liga President): "We will continue to try to appeal Gavi's registration. We will go to court to try to appeal it. We are against Gavi's registration."

Az öregbe rendesen beleállt a fing. Már csak amiatt is legyünk bajnokok, hogy ennek a szerencsétlennrk kelljen átadnia az aranyérmeket a sok jótettje után .
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.02.08. 20:42:37

bence0330 írta:
2023.02.07. 23:01:01
Azért mégiscsak megérdemel egy említést, Inaki Williams 251 zsinórban lejátszott meccs és kb 6 év után a hétvégén kimaradt sérülés miatt. Egészen döbbenetes. Mivel ki is kaptak, el lehet mondani, hogy az elmúlt hat évben minden nélküle lejátszott meccs vereségbe torkollott, úgyhogy nagy szükség van rá.
Nézegetve az eredmények.com-ot, akad még egy-két érdekesség a Liga-ban... :)
Az utolsó 10 meccsen a Barca mögött a Rayo szerezte a legtöbb pontot, 3. pedig a Mallorca! :) A két Real csak a ezután következik...
Az utolsó 5 hazai meccsen a Mallorca-val azonos az eredményünk, 4W 1D, Real Madrid itt még a harmadik.
Vendégként a Barca 5 győzelemmel a legjobb, viszont a Real Madrid csak 7., 2 győzelemre 3 vereség jutott!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.07. 23:01:01

Azért mégiscsak megérdemel egy említést, Inaki Williams 251 zsinórban lejátszott meccs és kb 6 év után a hétvégén kimaradt sérülés miatt. Egészen döbbenetes. Mivel ki is kaptak, el lehet mondani, hogy az elmúlt hat évben minden nélküle lejátszott meccs vereségbe torkollott, úgyhogy nagy szükség van rá.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.07. 15:07:34

Az, hogy most a PL és a La Liga erőviszonyokban hogy nézne ki ahhoz az kellene, hogy a jogdíjak elosztásában és az FFP-ben sem legyen változás. Amíg ez nincs így beszélni is felesleges erről.

Azért a Realnak mákja is volt hétvégén. Ha a Valladolid nem embereli meg magát ennyire a Soci ellen a madridiak inkább hátrafelé tekingethettek volna, mint felénk.
Forca Barca!!!!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2023.02.06. 13:33:48

bence0330 írta:
2023.02.06. 09:44:53
herlius írta:
2023.02.05. 21:52:54
Abszolút nem érdekelnek a statisztikák, azt meghagyon az unatkozóknak. Engem egy dolog érdekel, hogy mennyire szórakoztat, amit látok. Másrészt a PL csapatok brutális gazdasági fölénye sem túl vonzó számomra. Abszolút nem tudok azonosulni a mindenkit erőből felvásárolunk típusú politikájukkal. Úgy nem nehéz minden statisztikát vezetni, hogy az olajsejkek összerabolt vagyonából minden épkézláb focistát felvásárolnak. A cselezési statisztikák pedig lehet hogy jól néznek ki, de furcsa módon a PL-ben vitézkedő cselgépek a PD-be kerülve rejtélyes módon hirtelen elfelejtenek cselezni (lásd pl. Coutinho). Vajon nem azért, mert a spanyoloknál a védők is fineszesebbek és nem ülnek fel bármilyen trükknek? Mellesleg mi van, ha éppen Pep hatására kezdett el minden csapat védekező felfogásban játszani? A Pep-féle Barca ellen egyetlen fegyver vált be hellyel-közzel: a masszív védekezés. Sokszor még a Real is ezt játszotta ellenünk.
Áthoztam, hogy ne legyen off. Szerintem a beszélgetés nem is a minőségről szólt csak, mert a spanyol kiscsapatok pénz híján nyilván minőségi védekezéssel maradhatnak csak fent, azt okosan is csinálják, eköré szerveződnek. Hanem a látványosságról, ami meg pont az okosan védekező stílus miatt veszik el. Innentől kezdve szerintem mindegy, miért van sokkal több csel, sokkal több gól, sokkal nagyobb sebesség az angol ligában, a lényeg, hogy van, és ez nagyon meglátszik a nézettségen is. A szenvedős meccseket egy nép nem fogja megnézni, a sokgólos, cseles, pörgős meccseket meg igen. És ezért is maradunk le egyre jobban tőlük, mert ott a bevételek miatt egyre nagyobb pénzek foroghatnak. A bevételek meg nem véletlenül sokkal nagyobbak. Lehet mondani, hogy hype, de nem fogsz tudni eladatni valamit semmilyen hype-al, amit amúgy az ember nem akar megnézni. A PL-meccseket az emberek meg akarják nézni, a LL meccseket meg a két nagy kivételével nem. Teljesen érthető sajna, csak ez egy ördögi kör, emiatt sündisznóznak a kiscsapatok, emiatt lesz még kevesebb a nézettség, és emiatt lesz még nagyobb a szakadék a két liga között... :(
Amúgy Cou sosem volt cselgép, meg igazán klasszikus szélső sem, csak mi ezeket vártuk tőle, és csodálkoztunk, hogy nem ment. De még ha az is lett volna, nem feltétlenül a spanyol csapatok védekezésére kellene ráhúzni (amivel amúgy egyetértek), a mi stílusunk és a mi csapatunknál lévő jellegzetesen nagy nyomás is elég komoly szerepet játszik egy játékos, főleg egy szélső befuccsolásában. Traorét pl. ez nem érdekelte, és pont ugyanúgy agyonvert mindenkit a szélen fél évig, mint a PL-ben.
A spanyol kiscsapatokat akkor sem nézte senki, amikor a PD kb. 10 évvel ezelőtt a csúcson volt. Sajnos ez a spanyol bajnokság sajátossága, hogy kevés kivételtől eltekintve gyakorlatilag 2-csapatos házibajnokság. Ez pedig minden szegmesben lecsapódik, kezdve a nézettséggel, a marketing-értéken keresztül a versenyképességig. Ez nem a védekezőbb felfogás hozadéka, sokkal inkább fordítva. Az Atletico pl. vajon miért annyira népszerű a nézhetetlen, brusztolós focijuk ellenére? A PL egyszerűen sokkal jobban eladható brand és pénzügyileg is jobb befektetés. Ha egy milliárdos megvesz egy kiesőjelölt PL-csapatot, akkor abból jó eséllyel 2-3 éven belül bajnok-kupa-esélyes csapatot tud csinálni (lásd legfrissebb példa: Newscatle). A PD-ben erre a Real-Barca kettős mellett gyakorlatilag semmi esély, csak a pénzt emészti fel. Remek példa erre a Malaga pár évvel ezelőtti sztorija. A Real-Barca páros mellett egyszerűen eltörpül a többi csapat brand-értéke, ami egyszerűn sokkal nehezebben eladhatóvá tesz egy klubbot a nagyközönség számára. Angliában egy kiesőjelöltnek is olyan történelme van (bajnoki címekkel, kupákkal), ami eleve sokkal eladhatóbb branddé teszi az adott csapatot. Másrészt, bár a két ország adótörvényeit nem ismerem, de gyanítom, hogy ez is közrejátszhat abban, hogy a befektetők számára most vonzóbb a PL. Arról nem is beszélve, hogy az angol bajnokság eleve előnyösebb helyzetben van a média-megjelenés szempontjából is, márcsak a nyelvi korlátok hiánya miatt is. Egy amerikai néző pl. sokkal hamarabb tud azonosulni egy Liverpool-lal vagy egy MU-val, hiszen saját közegének érzi ezeket a klubbokat, márcsak a nyelvi kötődés miatt is (nyilván kell azért a jó játék is ehhez). Az amerikai médiapiac pedig az internetes felületekkel megspékelve hatalmas húzóerő a mai világban.
Amúgy pedig Traoré szvsz pont nem egy jó példa. Hihetetlenül egydimenziós játékos, aki szinte csak a sebességéből él. Nem véletlen, hogy a PD-ben 2-3 hét alatt kiismerték a játékát, onnantól pedig totál betli volt a srác.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.06. 09:44:53

herlius írta:
2023.02.05. 21:52:54
Abszolút nem érdekelnek a statisztikák, azt meghagyon az unatkozóknak. Engem egy dolog érdekel, hogy mennyire szórakoztat, amit látok. Másrészt a PL csapatok brutális gazdasági fölénye sem túl vonzó számomra. Abszolút nem tudok azonosulni a mindenkit erőből felvásárolunk típusú politikájukkal. Úgy nem nehéz minden statisztikát vezetni, hogy az olajsejkek összerabolt vagyonából minden épkézláb focistát felvásárolnak. A cselezési statisztikák pedig lehet hogy jól néznek ki, de furcsa módon a PL-ben vitézkedő cselgépek a PD-be kerülve rejtélyes módon hirtelen elfelejtenek cselezni (lásd pl. Coutinho). Vajon nem azért, mert a spanyoloknál a védők is fineszesebbek és nem ülnek fel bármilyen trükknek? Mellesleg mi van, ha éppen Pep hatására kezdett el minden csapat védekező felfogásban játszani? A Pep-féle Barca ellen egyetlen fegyver vált be hellyel-közzel: a masszív védekezés. Sokszor még a Real is ezt játszotta ellenünk.
Áthoztam, hogy ne legyen off. Szerintem a beszélgetés nem is a minőségről szólt csak, mert a spanyol kiscsapatok pénz híján nyilván minőségi védekezéssel maradhatnak csak fent, azt okosan is csinálják, eköré szerveződnek. Hanem a látványosságról, ami meg pont az okosan védekező stílus miatt veszik el. Innentől kezdve szerintem mindegy, miért van sokkal több csel, sokkal több gól, sokkal nagyobb sebesség az angol ligában, a lényeg, hogy van, és ez nagyon meglátszik a nézettségen is. A szenvedős meccseket egy nép nem fogja megnézni, a sokgólos, cseles, pörgős meccseket meg igen. És ezért is maradunk le egyre jobban tőlük, mert ott a bevételek miatt egyre nagyobb pénzek foroghatnak. A bevételek meg nem véletlenül sokkal nagyobbak. Lehet mondani, hogy hype, de nem fogsz tudni eladatni valamit semmilyen hype-al, amit amúgy az ember nem akar megnézni. A PL-meccseket az emberek meg akarják nézni, a LL meccseket meg a két nagy kivételével nem. Teljesen érthető sajna, csak ez egy ördögi kör, emiatt sündisznóznak a kiscsapatok, emiatt lesz még kevesebb a nézettség, és emiatt lesz még nagyobb a szakadék a két liga között... :(
Amúgy Cou sosem volt cselgép, meg igazán klasszikus szélső sem, csak mi ezeket vártuk tőle, és csodálkoztunk, hogy nem ment. De még ha az is lett volna, nem feltétlenül a spanyol csapatok védekezésére kellene ráhúzni (amivel amúgy egyetértek), a mi stílusunk és a mi csapatunknál lévő jellegzetesen nagy nyomás is elég komoly szerepet játszik egy játékos, főleg egy szélső befuccsolásában. Traorét pl. ez nem érdekelte, és pont ugyanúgy agyonvert mindenkit a szélen fél évig, mint a PL-ben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.02.05. 18:04:50

Csikorog a gépezet. Még pár ilyen meccs, és Ancelotti a tervezettnél hamarabb mehet nyugdíjba.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.02.05. 17:20:41

Sevillát általában verni szoktuk, pláne otthon. Remélem, ma is így lesz. Mostanság vhogy behúzunk minden meccset a bajnokságban, folytassuk ezt a szép hagyományt ma este :mrgreen:
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.05. 16:39:12

Úgy látom a Real nekünk dolgozott, remélem este ott leszünk fejben is és tökéletesen befejezzük a munka ránk eső részét.... :twisted:
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2023.02.05. 16:08:40

bence0330 írta:
2023.02.05. 15:54:46
Nem ártott, kicsit félek a Sevillától, formába kerültek, és azért nem rossz csapat ők most sem. Legrosszabb esetben is marad az 5 pont. :) De persze lenne 8-re növelni...
Ugyan nyertek az utolso 4-bol 3-at, de azokat a meccseket pont az utolso 3 helyezett ellen. Idegenben a Gironatol mar kikaptak 2-1-re, eleg nagy csalodas lenne az x is szerintem.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2023.02.05. 15:58:50

Mikor maskor nem forditja meg a meccset a Real, mint amikor epp fogadok rajuk. Na jo nem vagyok szomoru :mrgreen:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.02.05. 15:57:55

bence0330 írta:
2023.02.05. 15:54:46

Ja, Valverde párja ha jól tudom, elvetélt, és a VB kezdetétől árnyéka önmagának, ő cipelte a Madridot a hátán ősszel.
Vinire mondjuk gusztustalanul rá is vannak szállva... nem csodálom, hogy idegesek, 29 szabálytalanságnál tart a Mallorca, az azért elmebeteg szám.
Jobbak voltak a második félidőben, de helyzetekben ez kevéssé mutatkozott meg a büntetőn kívül. A Mallorcának iss volt egy ziccere még.
Nekem kimaradt teljesen ez a Valverde sztori, akkor viszont nem is tudom, hogy mit keres a pályán. Nyilván ez egy komoly dolog, ha emiatt nem teljesít akkor ennek nem sok értelme van, de gondolom beszéltek vele erről a klubnál, hogy akar-e pihenőt.

Azt én megértem Vininél hogy sokat kap, ez tény, én ezzel nem vitatkozom. De fejben ez akkor is gyengeség, ezzel bárki le tudja szedni a pályáról, 1 rúgás, és onnantól kezdve nem is koncentrál már a játékra. Technikailag top a csávó, fejben viszont rendkívül kevés így.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.05. 15:54:46

Sinya22 írta:
2023.02.05. 15:45:49
Már nem nézem a 2. félidőt, de teljesen szét vannak hullva, ahogy láttam Valverde aki azért alapvetően jó játékos, finoman szólva sincs jó formában, a 3 öreg nélkül nincs meg az a faktor sem, hogy a halálból is bármikor megfordítják, akár 2 gólról is.

Vinicius meg technikailag rengeteget fejlődött, de fejben annyira gyenge, hogy sosem tud húzóember lenni. Kb a 3. percben odaléptek neki, és támadja a bírót egyből, majd ezt megtette még jó párszor. Ennyire hamar kihozni valakit a sodrából, nem is tudom láttam-e ilyet valaha.
Ja, Valverde párja ha jól tudom, elvetélt, és a VB kezdetétől árnyéka önmagának, ő cipelte a Madridot a hátán ősszel.
Vinire mondjuk gusztustalanul rá is vannak szállva... nem csodálom, hogy idegesek, 29 szabálytalanságnál tart a Mallorca, az azért elmebeteg szám.
Jobbak voltak a második félidőben, de helyzetekben ez kevéssé mutatkozott meg a büntetőn kívül. A Mallorcának iss volt egy ziccere még.

Nem ártott, kicsit félek a Sevillától, formába kerültek, és azért nem rossz csapat ők most sem. Legrosszabb esetben is marad az 5 pont. :) De persze lenne 8-re növelni...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.02.05. 15:49:17

Tetszik ez a Madrid. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.02.05. 15:45:49

bence0330 írta:
2023.02.05. 15:16:01
Főleg, hogy sérült az utolsó perces nyerőemberük, és Modric is pihen...

Közben megjött a segítség :D (De még ez sem volt elég, pedig jó büntető volt.)
Már nem nézem a 2. félidőt, de teljesen szét vannak hullva, ahogy láttam Valverde aki azért alapvetően jó játékos, finoman szólva sincs jó formában, a 3 öreg nélkül nincs meg az a faktor sem, hogy a halálból is bármikor megfordítják, akár 2 gólról is.

Vinicius meg technikailag rengeteget fejlődött, de fejben annyira gyenge, hogy sosem tud húzóember lenni. Kb a 3. percben odaléptek neki, és támadja a bírót egyből, majd ezt megtette még jó párszor. Ennyire hamar kihozni valakit a sodrából, nem is tudom láttam-e ilyet valaha.
Válasz küldése