Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.03.17. 16:15:04

Na ez már beszéd, egész komoly párharcok lettek. reál végre kapott olyan bl ellenfelet aki fog kapura lőni és átlépi a félpályát, Juve formájában pedig mi is kaptunk egy komoly ellenfelet. Őszintén szólva gőzöm sincs mire leszünk képesek, ha akarunk játszani bárkit megverünk, ha nem akkor itt vége a dalnak. Jó lenne fejben összekapná magát a társaság.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.03.17. 16:14:50

visca el barca írta:most te is idejöttél provokálni mint markionni haverod? neked is pont ua. javaslom mint neki, húzzál vissza a mardidomra, ott ömlengjél, ott vevők erre, itt nem.
Jöttem provokálni? Nem is én hoztam fel a témát. Csak arra reagáltam, hogy érthető, hogy kiakadt jó pár madridsta azután a meccs után. Fordított esetben ugyanez lenne.
S.Agüero írta:Túlzás, hogy szétrúgta, de ilyen alapon Verrattinak és Meuniernek sem kellett volna befejeznie a meccset. Messze volt az az egyértelmű pirostól, ilyen kiélezett párharcban azért ritkán látunk ilyenért egyből pirosat, persze adható lett volna, de nem volt olyan egyértelmű.
Ennél egyértelműbb piros nincs. Ha Ramos csinálja ezt, akkor is azt mondom. Semmi köze nem volt a labdához, idegből ráment és rárúgott a bokájára. Vagy ott van Bale. Már a lökés előtt ki kellett volna szórni a Las Palmas ellen.
Cestus írta:Arról pl. mi a véleményed, hogy Mönjé ötször faltolta le Neymart és egy sárgát sem kapott?
Nem mindegy a szabálytalanság milyensége. Kaphatott volna sárgát, de nem volt olyan kemény azért, hogy 2 sárgával ki kellett volna állítani. Szerintem. De hagyjuk, mert nem megmondó ember akartam látni és már így is küldenek vissza a "sötét oldalra". :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.03.17. 16:05:23

Isco!

Arról pl. mi a véleményed, hogy Mönjé ötször faltolta le Neymart és egy sárgát sem kapott? Tévedések voltak ám a PSG javára is, de Real szimpatizánsként ezeket kevésbé láttátok.

Az meg megint erős kijelentés, hogy a Suarez tizi nélkül nem jutott volna tovább a Barca. Ha nem fújja be azt az esetet a bíró, befúj helyette egy másikat, vagy egy szabadrúgást, és az megy be. A PSG a védekezős, bekkelős, lerúgós játékával predesztinálta azt, hogy rengeteget fújnak majd ellenük a saját tizenhatosuk környékén vagy azon belül.

Ne feledjük, hogy a visszavágó után sokan abban is kételkedtek, hogy a Barca egyáltalán leikszel vagy becsületgyőzelmet arat a franciák felett. A Barca mégis lőtt legalább öt gólt, melyeket a másik oldal rajongói is elismertek. Innentől miért nehéz elképzelni, hogy a Barca rúgott volna egy hatodikat is, ha Suareznek nem adnak büntit? :)
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.17. 16:02:25

Túlzás, hogy szétrúgta, de ilyen alapon Verrattinak és Meuniernek sem kellett volna befejeznie a meccset. Messze volt az az egyértelmű pirostól, ilyen kiélezett párharcban azért ritkán látunk ilyenért egyből pirosat, persze adható lett volna, de nem volt olyan egyértelmű. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2017.03.17. 16:05:48-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.17. 15:59:03

IscoDisco írta:...
most te is idejöttél provokálni mint markionni haverod? neked is pont ua. javaslom mint neki, húzzál vissza a mardidomra, ott ömlengjél, ott vevők erre, itt nem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.03.17. 15:51:49

Legendinho írta:Mondanál konkrétumot is?
Neymar esete az utánrúgásért. Egyetlen egy konkrétum. Lehetne még, de a többit hagyjuk, mert nem ennyire egyértelmű mint ez, fogjuk rá, hogy védhetőek. De a Neymar-é az mi volt? Ibra törlesztésért kapott 3 meccset. Csak ő könyökölt, Neymar meg szét rúgta Marquinhos (?) bokáját. Ugyanaz volt mindkettő. Tisztán látta a spori. Ha ott kiszórja, akkor nincs csodafordítás.
Legendinho írta:Érdekes, hogy ha a 50/50 eseteket egy bíró befújja a Barcának, akkor az már uefalona, meg csalás, meg a spori megnyeri a Barcának a meccset, de mikor pl ellenünk fújnak, akkor a bírói hiba része a játéknak PSG elleni meccsen is volt nem 1 olyan eset, amikor nem fújt be ezt-azt a bíró, de az soha nincs felhozva
Nem azt írtam, hogy szándékosan csinálta, le is írtam, hogy nem direkt nyúlt bele a meccsbe. De tévedés volt, amivel eldöntötte a meccset. Ha más ellen történt volna, akkor is ugyanolyan gáz lenne. Sőt, (bár ezt úgy sem fogjátok elhinni) ha a Real-lal történt volna ilyesmi, nem lenne jó a szám íze. Nyílván örülnék neki, de ha ilyen tiszta bírói hibákkal mennének tovább, akkor nem lenne teljes az örömöm. Mint ahogy közületek is leírták páran teljesen korrekten, hogy azért nem volt ez annyira álomszerű, mint amilyennek látszott.
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.03.17. 15:00:58

IscoDisco írta:Nyílván nem szándékosan csalt a spori, de bőven benne volt a keze abban, hogy összejött az a 6-1. Játszhatott volna ugyanilyen gyengén a PSG, de ha nem nyúl bele, akkor nem szerencsétlenkedték volna össze a kiesést.
Belenyúlt? Mondanál konkrétumot is? Vagy neked az számít belenyúlásnak, ha a 50/50 eseteket befújta? Pl Suarez tizi?

Érdekes, hogy ha a 50/50 eseteket egy bíró befújja a Barcának, akkor az már uefalona, meg csalás, meg a spori megnyeri a Barcának a meccset, de mikor pl ellenünk fújnak, akkor a bírói hiba része a játéknak :D PSG elleni meccsen is volt nem 1 olyan eset, amikor nem fújt be ezt-azt a bíró, de az soha nincs felhozva :oops:
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.17. 14:57:36

Kép

:mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.03.17. 14:56:41

IscoDisco írta:
Barca333 írta:Talán így van. A Barcelonát csalózó, lenéző, szitkozódó, felháborodó hozzászólások miatt lehet, hogy más szemüvegen keresztül látom.
Mert mintha ez nem menne oda vissza. :) Elég ugye a BL sorsolásra gondolni, hogy mennyire fenn voltatok akadva. Azért remélem nem tettétek meg a Leicester-t. :) De tényleg. Egy ilyen meccs után mit vársz? Nyílván nem szándékosan csalt a spori, de bőven benne volt a keze abban, hogy összejött az a 6-1. Játszhatott volna ugyanilyen gyengén a PSG, de ha nem nyúl bele, akkor nem szerencsétlenkedték volna össze a kiesést.
Ebbe ne menjünk bele, mert akkor lesüllyedünk "arra" a szintre... egy intelligens embernek el kell tudnia fogadni a másik sikerét, ez a véleményem erről.

Juve ellen keserű lenne a kiesés a 8 között, nem mintha óriási meglepetés volna!
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.03.17. 14:48:01

Barca333 írta:Talán így van. A Barcelonát csalózó, lenéző, szitkozódó, felháborodó hozzászólások miatt lehet, hogy más szemüvegen keresztül látom.
Mert mintha ez nem menne oda vissza. :) Elég ugye a BL sorsolásra gondolni, hogy mennyire fenn voltatok akadva. Azért remélem nem tettétek meg a Leicester-t. :) De tényleg. Egy ilyen meccs után mit vársz? Nyílván nem szándékosan csalt a spori, de bőven benne volt a keze abban, hogy összejött az a 6-1. Játszhatott volna ugyanilyen gyengén a PSG, de ha nem nyúl bele, akkor nem szerencsétlenkedték volna össze a kiesést.
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.03.17. 14:36:11

IscoDisco írta: Egy oldalra gondolunk? Mert szerintem nem. :mrgreen: Én a madridomon vagyok regisztrálva, de mindig azon megy a téma, hogy mit is kéne csinálni a kerettel, hogy legyen megint játék és, hogy Zidane-nak vannak hibái bőven. Az önbizalmat azt adom. De az nem egyenlő azzal, hogy bárki is beképzelten és lekezelően írna. Szóval az egész fórum egyet ért abban, hogy valami nagyon nincs rendben. Nem tudom azokból az írásokból, hogy lehet azt kihozni, hogy el lennének/lennénk szállva, mert tényleg "mindenki" elégedetlen és a Bayerntől is fél. :-k
Talán így van. A Barcelonát csalózó, lenéző, szitkozódó, felháborodó hozzászólások miatt lehet, hogy más szemüvegen keresztül látom.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.03.17. 14:22:42

Barca333 írta:Igaza van abban, hogy a madridista magyar fórumokon nagyon is szépnek látják a saját esélyeiket, ebből kiindulva teljesen elégedettek mindennel, a játékukkal is. Az önbizalom is megvan. Itt kicsit más a helyzet, óvatosak az itteni fórumozók, amit egyébként szeretek is az Eurobarcán. Szinte kár is vitatkozni a jövőn, meg belemenni jóslásokba hogy mi lesz, ami a túloldalon folyik...
Egy oldalra gondolunk? Mert szerintem nem. :mrgreen: Én a madridomon vagyok regisztrálva, de mindig azon megy a téma, hogy mit is kéne csinálni a kerettel, hogy legyen megint játék és, hogy Zidane-nak vannak hibái bőven. Az önbizalmat azt adom. De az nem egyenlő azzal, hogy bárki is beképzelten és lekezelően írna. Szóval az egész fórum egyet ért abban, hogy valami nagyon nincs rendben. Nem tudom azokból az írásokból, hogy lehet azt kihozni, hogy el lennének/lennénk szállva, mert tényleg "mindenki" elégedetlen és a Bayerntől is fél. :-k
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.03.17. 14:16:32

markionni írta:MSN: Folyamatosan ferditesz minden temaban, aztan amikor meg szamonkerik rajtad annak rendje es modja szerint nem valaszolsz soha.

Egyebkent szerintem siman tovabbmentek a szintelen szagtalan Juven, nincsen komoly meccset eldonto jatekosuk, valamint a kp-juk se olyan eros hogy felulkerekedjen a tieteken, pedig lathatoan iden a kulcs a legyozesetekhez ez volt. Ugyhogy a helyetekben en pozitivan varnam a parharcot. :)
Igaza van abban, hogy a madridista magyar fórumokon nagyon is szépnek látják a saját esélyeiket, ebből kiindulva teljesen elégedettek mindennel, a játékukkal is. Az önbizalom is megvan. Itt kicsit más a helyzet, óvatosak az itteni fórumozók, amit egyébként szeretek is az Eurobarcán. :) Szinte kár is vitatkozni a jövőn, meg belemenni jóslásokba hogy mi lesz, ami a túloldalon folyik...
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.17. 14:08:48

MSN: Folyamatosan ferditesz minden temaban, aztan amikor meg szamonkerik rajtad annak rendje es modja szerint nem valaszolsz soha.

Egyebkent szerintem siman tovabbmentek a szintelen szagtalan Juven, nincsen komoly meccset eldonto jatekosuk, valamint a kp-juk se olyan eros hogy felulkerekedjen a tieteken, pedig lathatoan iden a kulcs a legyozesetekhez ez volt. Ugyhogy a helyetekben en pozitivan varnam a parharcot. :)
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.03.17. 13:56:27

MessiNeymarSuarez írta:Nemvéletlen írtam hogy nagyon el vannak szállva maguktól. Tavaly nyertek egy BL-t nyögvenyelősen vicc úton, most egy Napoli ellen is meleg volt a pite Ramosig...

Egyik legesélyesebbek ez tény, de durva mi megy odaát..Olyanokat látok hogy majd szólnak Ancelottinak hogy B csapatot küldenek fel, hogy legalább kis esélyük legyen a Bayernéknek meg ilyenek...
Aztán simán lehet hogy tovább mennek a Bayern ellen valahogy, de ez a pökhendiség durva...

Ehhez képest mi egy történelmi tett után ijedezünk a Juventus ellen, és nem azt mondjuk hogy szanaszét verjük őket.(Persze nyilván van 1-2 kirívó eset)

RM-nak is jó lesz a menetrend:
Atleti otthon --->Bayern idegenben Bl-->Sporting idegenben-->Bayern otthon BL-ben--->otthon Barcelona ellen.
Ezek miből jönnek le? Abból, hogy mindenkinek "kikerekedett a szeme" a sorsolás után, de azért próbál pozitív maradni? Mert senki nem írt olyat, hogy a Real az egyértelmű esélyes. Inkább mindenki parázik a meccsektől és csak esélylatolgatás megy. Nem látok hurrá hangulatot, hogy oh yeah, tovább fogunk menni simán.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.17. 13:44:37

Tico sem izzad meg az elődöntőig, Leverkusen-Leicester. EL-be is elmenne ez a sorsolás... :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.03.17. 13:44:20

Az Atlético-Leicester City mi lesz?Állni fognak egymással szemben és várják hátha valaki labdához ér? :D
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.03.17. 13:13:16

EL:
anderlecht-mu
celta-genk
ajax-schalke
lyon-besiktas
Kép
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2017.03.17. 13:12:19

MessiNeymarSuarez írta:Nemvéletlen írtam hogy nagyon el vannak szállva maguktól.
MessiNeymarSuarez írta:Olyanokat látok hogy majd szólnak Ancelottinak hogy B csapatot küldenek fel
Ezeket hol látod? Ha a második mondatot le is írta valaki, tuti ironizált. A Real-Bayern BL párharc az egyik legnagyobb a BL történelmében, egy rakat nagy meccsel, kieséssel mindkét oldalon, tizenegyes párbajok, stb. Mégha egyik csapat kieső helyen lenne a saját ligájában, akkor is tartana tőle a másik, de minimum tisztelné, a szurkolók dettó.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.17. 13:02:20

kár h a bvb-monaco a mi meccsnapunkon lesz, pedig szívesen néztem volna két 26 gólos mérkőzést :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.17. 13:01:39

Kash írta:A túloldalon nagyon magabiztosak abban, hogy kiverik a Bayernt...Akkor kérdem én: Mi miért szerénykedünk folyton? :D Mi még a Leicester elleni meccs előtt is bizonytalakodnánk.
Valaki itt írta, talán miro, hogy a Barca és a Real most formát tekintve hasonlóak, amivel egyet is értek, de akkor mire fel ez a nagy magabiztosság, hogy a Real 99% eséllyel továbbjut? :D Nem különösebben zavar, csak érdekelne, hogy ennek a végtelen magabiztosságnak mi az oka, mert akkor kérnék én is belőle.

Ha mi kaptuk volna a Bayernt, én már temetném a BL-t a Barca részéről, elképesztően veszélyesek a Müncheniek és mindkét csapatnak (Barca-Real) jó oka van félni tőlük...Mondjuk a Realnak Carlo miatt egy fokkal jobban. :D
Nemvéletlen írtam hogy nagyon el vannak szállva maguktól. Tavaly nyertek egy BL-t nyögvenyelősen vicc úton, most egy Napoli ellen is meleg volt a pite Ramosig...

Egyik legesélyesebbek ez tény, de durva mi megy odaát..Olyanokat látok hogy majd szólnak Ancelottinak hogy B csapatot küldenek fel, hogy legalább kis esélyük legyen a Bayernéknek meg ilyenek...
Aztán simán lehet hogy tovább mennek a Bayern ellen valahogy, de ez a pökhendiség durva...

Ehhez képest mi egy történelmi tett után ijedezünk a Juventus ellen, és nem azt mondjuk hogy szanaszét verjük őket.(Persze nyilván van 1-2 kirívó eset)

RM-nak is jó lesz a menetrend:
Atleti otthon --->Bayern idegenben Bl-->Sporting idegenben-->Bayern otthon BL-ben--->otthon Barcelona ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.03.17. 13:02:55-kor.
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.03.17. 12:50:40

S.Agüero írta:
Barca333 írta:Úgy ébredtem ma, hogy München-Madrid lesz. A negyeddöntőben! :)
Talált, süllyedt. :D Nostradamus. :mrgreen:
Meg már zavart egy kicsit a sok Madrid-Leicesterezés.
Szerintem a túloldal megkapta a lehető legnehezebb ellenfelet, legalábbis a Bayern rögzített helyzetekben felveszi velük a versenyt, ami nélkül lássuk be, a Real idén sehol sem tartana.
A másik 2 meccs rajtunk kívül azért jó, mert az elődöntőben lehet egy picit könnyebb, de nem lebecsülendő ellenfelet kapni. :) Mondjuk az Atléticót azért elkerülném...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.17. 12:43:52

Barca333 írta:Úgy ébredtem ma, hogy München-Madrid lesz. A negyeddöntőben! :)
Talált, süllyedt. :D Nostradamus. :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.17. 12:40:02

A túloldalon nagyon magabiztosak abban, hogy kiverik a Bayernt...Akkor kérdem én: Mi miért szerénykedünk folyton? :D Mi még a Leicester elleni meccs előtt is bizonytalakodnánk.
Valaki itt írta, talán miro, hogy a Barca és a Real most formát tekintve hasonlóak, amivel egyet is értek, de akkor mire fel ez a nagy magabiztosság, hogy a Real 99% eséllyel továbbjut? :D Nem különösebben zavar, csak érdekelne, hogy ennek a végtelen magabiztosságnak mi az oka, mert akkor kérnék én is belőle.

Ha mi kaptuk volna a Bayernt, én már temetném a BL-t a Barca részéről, elképesztően veszélyesek a Müncheniek és mindkét csapatnak (Barca-Real) jó oka van félni tőlük...Mondjuk a Realnak Carlo miatt egy fokkal jobban. :D
Kép
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2017.03.17. 12:06:34

Miért beszélnek ennyit, kihűlnek/felmelegszenek a golyók :lol:
Válasz küldése