Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.15. 23:39:53

S.Agüero írta:
MessiNeymarSuarez írta:https://www.youtube.com/watch?v=e9XIRwo3FdE

0:30-tól

A sportember... :roll:
Kis túlzással ki is lehetett volna állítani. 2 látványos színészkedés, meg ez is... =D>
Persze ezekről csend lesz, míg mi kb 2 hétig témában voltunk a Valencia eset miatt...Az is röhelyes volt, de még mindig úgy vagyunk beállítva mintha csak mi színészkednénk, és Ronaldoék nem dobnák el magukat folyton, pláne ilyen helyzetben..
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.01.15. 23:36:52

palesz77 írta:
Initom írta:Real 3-5-2 es hadrendje szerintem nagyon rendben volt,köze nem volt a sevillának. ZZ kiválóan alkalmazkodott a hazaiak taktikájához erősségeihez,főleg úgy ,hogy nekik az X is jó lett volna szerintem.
Ezzel viszont nem értek egyet, vagy csak részben. A védekezés rész tényleg rendben volt, még ha a végén össze is zuhantak, de a támadás nagyon nem. Ha Kroosnak 2-3 másodperc kell, hogy megtalálja kinek adja a labdát, ott bajok vannak.. Bob szokta emlegetni, amikor 3-5-2-ért és társaiért könyörgünk a fórumon, hogy ez nem megy olyan könnyen, itt látszott is. Nagyon nem érezték a mozgásokat a Real játékosai, idegen volt nekik ez a felállás. De mondom, szigorúan támadásban, a védekezés részt jól lehozták.
Ha nagyon szigorúan nézzük ,akkor vezettek 0-1 re, az aPizjuánban bőven elég,majd pedig tökéletesen zárták a területeket továbbra is. Casemiróékat 1v1ben lehetetlen volt megverni.
Tartom továbbá,hogy a madrid ,azért játszott így mert nekik jó volt az X. Beton hátul,ha esély adódik akkor pedig verjünk egyet...és ez a 85. percig gyönyörűen működött. Nem vagyok híve az efféle célfutballnak de a sevilla ellen most működött. Ramos fejese lélektanilag taccsra vágta őket.

Ronaldot viszont sajnálom...Szegény pali magához képest szenved. Oké ellenszenves meg blabla,de hatalmas karakter,hiányozik a Ligának egy jó Ronci,aztán kövezzetek meg. Másrészről pedig az is igaz lejár az ideje és ahogy dobálja magát :lol: :lol:

Támadásban egy Modric hiányzott előrefelé,mert "szegény" a 2. félidőre szerintem elfáradhatott,mert kevésbé játszotta be a jobbösszekötőt'.
Abi & Tito
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.15. 23:35:42

MessiNeymarSuarez írta:https://www.youtube.com/watch?v=e9XIRwo3FdE

0:30-tól

A sportember... :roll:
Kis túlzással ki is lehetett volna állítani. 2 látványos színészkedés, meg ez is... =D>
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.15. 23:33:22

LG írta: Amúgy az egyik kedvenc jelenetem a mai meccsről, mikor indult volna, de Nzonzi összetörte. A testépítős topicban volt róla szó, hogy micsoda fizikuma van, ehhez képest keményebb kötésű ellenfelek ellen mindig ő húzza a rövidebbet, sosem felejtem el anno, mikor a jóval kisebb, de annál harciasabb Gattuso feltörölte vele a padlót 2007-ben.

Szép a kidolgozott izomzat, meg látványos, de csalóka is emiatt.
Egy Ronaldinho, aki nem volt olyan testtel megáldva,mint Cé, lepattintotta Gattusot vagy Terryt is éppen könnyedén.
Mutogatni jó az ilyen a strandon, meg legyantázva leszolizva vagány a Soundon, de amúgy fociban nem ezen múlik, hogy ki nyeri a párharcokat.

Ez a színészkedés meg...de védve van, mert lapot nagyon ritkán kap érte.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.15. 23:31:13

https://www.youtube.com/watch?v=e9XIRwo3FdE" target="_blank

0:30-tól

A sportember... :roll:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.01.15. 23:25:47

Viszont ha mar annyit van emlegetve jelenleg egy pitbull, hiába működött volna jobban támadásban egy Kroos Modric Kovacic, Casemiro nélkül ez a védekezés esélytelen lett volna.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.15. 23:23:08

TripleH írta:Erre a legjobb példa a francia liga, szerintem annak is kifejezetten jót tesz a Nice és a Monaco produktuma, bár Bob gondolom ennek annyira nem örülsz. :mrgreen:
Szerintem mindegy nekik, eddig a PSG nyert, most a Monaco, a Marseille helyzetét ez nem befolyásolja.. :mrgreen:
Initom írta:Real 3-5-2 es hadrendje szerintem nagyon rendben volt,köze nem volt a sevillának. ZZ kiválóan alkalmazkodott a hazaiak taktikájához erősségeihez,főleg úgy ,hogy nekik az X is jó lett volna szerintem.
Ezzel viszont nem értek egyet, vagy csak részben. A védekezés rész tényleg rendben volt, még ha a végén össze is zuhantak, de a támadás nagyon nem. Ha Kroosnak 2-3 másodperc kell, hogy megtalálja kinek adja a labdát, ott bajok vannak.. Bob szokta emlegetni, amikor 3-5-2-ért és társaiért könyörgünk a fórumon, hogy ez nem megy olyan könnyen, itt látszott is. Nagyon nem érezték a mozgásokat a Real játékosai, idegen volt nekik ez a felállás. De mondom, szigorúan támadásban, a védekezés részt jól lehozták.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.15. 23:20:59

off:Franciáknál minden csapatnak örülök, PSG-t nem szeressük. :lol:
A spanyol eddig is a legerősebb volt, minden kupaszinten a spanyolok viszik a pálmát.

Szerintem is nagyon működött a RM most, Ramos a sorsnak köszönheti, mert gyalázatos volt a mutogatása.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.15. 23:17:53

S.Agüero írta:
Ezeket amúgy ilyenkor komolyan elhiszi, hogy büntetőt fog kapni? Nevetséges ez az ember. :lol:
De volt egy ilyen az első félidőben is neki. A második után már egy sárgával igazán lehetett volna díjazni az igyekezetét.

Amúgy az egyik kedvenc jelenetem a mai meccsről, mikor indult volna, de Nzonzi összetörte. A testépítős topicban volt róla szó, hogy micsoda fizikuma van, ehhez képest keményebb kötésű ellenfelek ellen mindig ő húzza a rövidebbet, sosem felejtem el anno, mikor a jóval kisebb, de annál harciasabb Gattuso feltörölte vele a padlót 2007-ben.

És ha már itt tartunk, egyet értek Bobékkal, én is szívesen látnék egy kemény fiút a kp-n. Sokszor simán átrohannak rajtunk, ilyenkor azért nem lenne rossz, ha lenne vki, aki a nagyon ficánkoló ellenfeleket belegyalulja a földbe.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2017.01.15. 23:16:56

Alakul ez.. Realék mennek még a Valenciához, Bilbaóba és Vigóba illetve a Vrealhoz. Gijón se egyszerű terep. Tavaszra ha ügyesek és frissek maradunk akár vezethetjük is a tabellát. Viszont most nem szabad kiengedni, Luchonak tüzelni kell az arcokat és egészségesen rotálni különben megint jönnek a felesleges pontvesztések. Barca per siempre!!
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.01.15. 23:13:39

Sampaoli imádni való figura :D Olyan mint egy hiperaktív kis törpe :lol:

Real 3-5-2 es hadrendje szerintem nagyon rendben volt,köze nem volt a sevillának. ZZ kiválóan alkalmazkodott a hazaiak taktikájához erősségeihez,főleg úgy ,hogy nekik az X is jó lett volna szerintem.

Meccs egészében minden összeállt a realnak,kiváló védekezés Casemiro Ramos Nacho 10/10 es meccset hoztak... Egy dolog hiányzott ,a szerencse.

Ilyen szinten a szerencse ennyit számít. Ha a madriddal van,azt mondjuk,hogy kiváló meccset hoztak,így meg cumi van . Reméljük a forgandósága most a mi csapatunkra mosolyog rá. :wink:
Abi & Tito
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.01.15. 23:13:12

Bob_Marley írta:A kulcs egyébként sokszor a hazai mérleg és azt feltétlen védeni kell és javulni benne. És bizony a Sevilla figyelni kell, megkövezem magam, mert "leírtam" őket a szezon előtt. ENnek a fordulónak meg a Tico is örülhet, bár nekik az iksz jobb lett volna. Viszont szépen összerázódhat az eleje. Lehet nem is hármas hanem négyes futás lesz az utolsó fordulókra.
Én mondjuk örülök neki, hogy ezzel nő a bajnokság színvonala és ezzel együtt izgalmasabb meccseket láthatunk, nem tudom ki hogy van vele, de engem nem szórakoztat annyira az 1 meg 2 csapatos bajnokság. Erre a legjobb példa a francia liga, szerintem annak is kifejezetten jót tesz a Nice és a Monaco produktuma, bár Bob gondolom ennek annyira nem örülsz. :mrgreen:

Viszont remélem ez a vereség most megtör náluk valamit, mint nálunk tavasszal, reménykedni lehet.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.15. 23:07:25

Ezeket amúgy ilyenkor komolyan elhiszi, hogy büntetőt fog kapni? Nevetséges ez az ember. :lol:

Bob, nem lesz ebből semmilyen négyesfutás, Atlético 6(9) ponttal van lemaradva, fordított esetben is még azt mondanám, hogy esélyesebbek vagyunk mi, vagy a Real, hogy beelőzzék őket. Sevilla meg nem hiszem, hogy tartani fogja a lépést, de cáfoljanak rám.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.01.15. 23:06:31

lehet, hogy beelőzött a Sevilla, de szerintem ennek a Ramos fejes gólnak most sok Barca drukker ölül. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.15. 23:06:20

A kulcs egyébként sokszor a hazai mérleg és azt feltétlen védeni kell és javulni benne. És bizony a Sevilla figyelni kell, megkövezem magam, mert "leírtam" őket a szezon előtt. ENnek a fordulónak meg a Tico is örülhet, bár nekik az iksz jobb lett volna. Viszont szépen összerázódhat az eleje. Lehet nem is hármas hanem négyes futás lesz az utolsó fordulókra.
Kép
Kép
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.01.15. 23:03:36

MichaaBee írta:
Bob_Marley írta:A szerencse dologgal nem értek egyet, mert minden meccsükön végig bírták erővel és addig tolták befelé a labdákat míg be nem pattant. Ez nem szerencse kérdése. Ma viszont elfogytak, öngól és pont Ramostól padlóra vágta őket, a Sevilla meg megérezte a vérszagot.

Lejtmenet kérdésben sem hiszek, itt végig kiélezett csata várható, Sevillában ki lehet kapni és a másodikat láttam inkább, de végig úgy alakult, ahogy a Rm akarta, ez lelkileg nem fogja őket tönkre vágni szerintem. Az hogy meccs közben megrogytak nem meglepő, de elég mély a keretük és egy teszem azt otthon vereség mondjuk egy Eibartól sokkal inkább lenne olyan, hogy a sajtó is rájuk szállna.
Ezzel egyetértek. 8 pontos előnynél bocsánatos bűn Sevillában hagyni mind a három pontot, és azért írom, hogy 8, mert nem a 17. helyezett és évek óta önmagát kereső Valenciától várom, hogy majd megfogják őket... :)

Valamivel nehezebb a sorsolásuk és van miért bizakodnunk, örüljünkis ennek a mostani fordulóban hozott 3 pontnak, de a túlzott örömtől is óva intenék azért. Bár nyilván mindannyiunk lelkének jól esik valószínűleg, hogy végre visszanyalt a fagyi a hosszabbításban. :)
Láttam én már harmatgyenge Getefetől is pontot rabolni a Realtól. A Valencia remélem elkapja még őket, én már leírtam, nem olyan jó ez a Real, mint ahogy látjuk. Még a bajnokság fele hátra van, bármi lehet, nehogy a végén a Sevilla legyen a bajnok, azért most igencsak ott vannak. Nagyon visszajöttek a gyenge idének óta. Mindenesetre jót tett a bajnokságnak egy Sevilla győzelem.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.01.15. 23:02:57

TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.01.15. 23:02:08

Na, meg is jott a varvavart pontvesztes :) Orulok neki azert, nem vagyok kar orvendo, de vegre visszanyalt a fagyi, ami mar sokkal regebb visszanyalhatott volna, de jobb kesobb mint soha :D

Azert szerintem nem kell meg orommamorban elni emiatt, feljottunk rajuk 5 pontra, ugy hogy van nekik egy nehezebb sorsolas. Ezt csak azert mondom, mert kb 1, 2 hete a fel forum kuldte a csapatot melegebb eghajlatra, ezert kell vigyazni a kijelentesekkel, mert hamar fordulhat a vilag.. Kitudja kozeljovoben buknak 1,2 meccset meg, s mar is egal lehet :wink:

Es nekunk is vannak meccseink meg, s sajnos amennyire kiegyensulyozottak vagyunk, siman mi is bukhatunk a kicsik ellen is akar... De remeljuk a javulo forma kitart, es innen csak felfele visz az ut mar. A lenyeg mi nyerjuk a meccseinket, hozzuk a pontokat, akkor baj nem lehet 8)
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.15. 22:59:55

LG írta:
MessiNeymarSuarez írta:
de a Mestallába senki sem nyerni jár, és talán kezd feléledni a Valencia.
Mondjunk idén a hazai mérlegük is pocsék, méretes trágyában vannak, ma tudtak hosszú idő után meccset nyerni. De reménykedni persze lehet, majd Munir elintézi őket. :)

Ezekkel egyet értek, na meg megfeledkezünk arról az apró tényről, hogy jelenleg a Sevilla is előttünk van. Sok esély nincs rá, de ha a végén ők húznák be a Ligát, akkor alaposan át kéne értékelnünk a mai meccset. :)
Bizony ne feledjük, hogy ezzel megint elénk került a Sevilla.

Munir helyett Zazaban bíznék ha már leigazolta a Valencia. :D

Real Madrid's defeat to Sevilla is the first time they've lost to a Spanish team away from home under Zinedine Zidane.
Azért ez nem semmi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2017.01.15. 23:03:16-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.01.15. 22:57:01

Mi nyerünk az uraknál tavasszal, a Sevilla meg bajnok :D
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.01.15. 22:55:56

elfogyott végre a mákos tészta!!! tomi meg top kommentelő lesz nso-n régóta vártunk erre! innen fordítani kell nem is kérdés! =D> =D>
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.15. 22:54:41

MessiNeymarSuarez írta:
de a Mestallába senki sem nyerni jár, és talán kezd feléledni a Valencia.
Mondjunk idén a hazai mérlegük is pocsék, méretes trágyában vannak, ma tudtak hosszú idő után meccset nyerni. De reménykedni persze lehet, majd Munir elintézi őket. :)
MichaaBee írta:
Bob_Marley írta:A szerencse dologgal nem értek egyet, mert minden meccsükön végig bírták erővel és addig tolták befelé a labdákat míg be nem pattant. Ez nem szerencse kérdése. Ma viszont elfogytak, öngól és pont Ramostól padlóra vágta őket, a Sevilla meg megérezte a vérszagot.

Lejtmenet kérdésben sem hiszek, itt végig kiélezett csata várható, Sevillában ki lehet kapni és a másodikat láttam inkább, de végig úgy alakult, ahogy a Rm akarta, ez lelkileg nem fogja őket tönkre vágni szerintem. Az hogy meccs közben megrogytak nem meglepő, de elég mély a keretük és egy teszem azt otthon vereség mondjuk egy Eibartól sokkal inkább lenne olyan, hogy a sajtó is rájuk szállna.
Ezzel egyetértek. 8 pontos előnynél bocsánatos bűn Sevillában hagyni mind a három pontot, és azért írom, hogy 8, mert nem a 17. helyezett és évek óta önmagát kereső Valenciától várom, hogy majd megfogják őket... :)

Valamivel nehezebb a sorsolásuk és van miért bizakodnunk, örüljünkis ennek a mostani fordulóban hozott 3 pontnak, de a túlzott örömtől is óva intenék azért. Bár nyilván mindannyiunk lelkének jól esik valószínűleg, hogy végre visszanyalt a fagyi a hosszabbításban. :)
Ezekkel egyet értek, na meg megfeledkezünk arról az apró tényről, hogy jelenleg a Sevilla is előttünk van. Sok esély nincs rá, de ha a végén ők húznák be a Ligát, akkor alaposan át kéne értékelnünk a mai meccset. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.01.15. 22:57:39-kor.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.01.15. 22:54:10

Bob_Marley írta:A szerencse dologgal nem értek egyet, mert minden meccsükön végig bírták erővel és addig tolták befelé a labdákat míg be nem pattant. Ez nem szerencse kérdése. Ma viszont elfogytak, öngól és pont Ramostól padlóra vágta őket, a Sevilla meg megérezte a vérszagot.

Lejtmenet kérdésben sem hiszek, itt végig kiélezett csata várható, Sevillában ki lehet kapni és a másodikat láttam inkább, de végig úgy alakult, ahogy a Rm akarta, ez lelkileg nem fogja őket tönkre vágni szerintem. Az hogy meccs közben megrogytak nem meglepő, de elég mély a keretük és egy teszem azt otthon vereség mondjuk egy Eibartól sokkal inkább lenne olyan, hogy a sajtó is rájuk szállna.
Ezzel egyetértek. 8 pontos előnynél bocsánatos bűn Sevillában hagyni mind a három pontot, és azért írom, hogy 8, mert nem a 17. helyezett és évek óta önmagát kereső Valenciától várom, hogy majd megfogják őket... :)

Valamivel nehezebb a sorsolásuk és van miért bizakodnunk, örüljünkis ennek a mostani fordulóban hozott 3 pontnak, de a túlzott örömtől is óva intenék azért. Bár nyilván mindannyiunk lelkének jól esik valószínűleg, hogy végre visszanyalt a fagyi a hosszabbításban. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.15. 22:51:19

Azért ez relatív. Igenis szerencse kell ahhoz, hogy ha az előző 10 nem ment be a meccs alatt, akkor pont az utolsó lehetőség menyjen be. Persze másik szemszögből meg a 10 kihagyott helyzet a balszerencse, nem az utolsó másodperces... :D

Celta, Bilbao, stb, tiétek a pálya, szedjétek szét :D

Remélem Celta vérszagot kapott, és rájött hogy egy hasonló harcias teljesitményt felmutatva képesek lehetnek otthon bármire a Real ellen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.15. 22:49:03

A szerencse dologgal nem értek egyet, mert minden meccsükön végig bírták erővel és addig tolták befelé a labdákat míg be nem pattant. Ez nem szerencse kérdése. Ma viszont elfogytak, öngól és pont Ramostól padlóra vágta őket, a Sevilla meg megérezte a vérszagot.

Lejtmenet kérdésben sem hiszek, itt végig kiélezett csata várható, Sevillában ki lehet kapni és a másodikat láttam inkább, de végig úgy alakult, ahogy a Rm akarta, ez lelkileg nem fogja őket tönkre vágni szerintem. Az hogy meccs közben megrogytak nem meglepő, de elég mély a keretük és egy teszem azt otthon vereség mondjuk egy Eibartól sokkal inkább lenne olyan, hogy a sajtó is rájuk szállna.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése