Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2016.08.21. 15:24:29

ez a spíler tv már most látszik, hogy vicc...

egyrészt a sportklub egyik "legjobbját" igazolták át, hethéssyt (nála csak léderer vagy világtalan petike lettek volna bénábbak :D ), másrészt a meghívott "szakkommentátor" sem épp echte magyar, szóval még a magyar beszéd is igencsak nehéz ennek a csávónak :D

igazi élmény hallgatni :D
Tromort77

2016.08.20. 21:27:30

Arsenal top csapat, ha akar valamit akkor igenis kellene erősíteni. Ha a Palace ki tud adni ennyi pénzt fizetni akkor nekik bele kellene hogy férjen egy kicsit több. Azért vannak jó csatár opciók.

Arséne Wenger: "I would say that spending is not in itself a quality. I'm fed up of responding to the same thing. What matters to me is when you have a club with 600 employees you have the money to pay them at the end of the month."

Mintha ez az ő feladata lenne vagy egy igazolás veszélyeztetné a klub jólétét. Röhejes miket tud nyilatkozni a témában. Kedvelem mint edzőt de a saját makacsságától szenved.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.08.20. 19:02:48

Látva Benteke árát, azért megértem Wenger-t, hogy nem vesz csatárt...

Pool-nak komoly védelme van, az Arsenal B-től kaptak hármat, most meg a Burnley-től kettőt. Mondjuk legalább Moreno nem kezdett, vele négyet kaptak volna :mrgreen: Amúgy most nézem, hogy 81%-os labdabirtoklásuk volt :shock: Erre még Xavi is csettintett volna.

Arsenal meccstől se várok sokat, Ox és Walcott egyszerre a pályán, sok kreativitás lesz... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.20. 17:57:27

Hát ez elég gyér volt. Henderson mellett biztos vagy Grujic vagy Can lenne nálam a kezdő a következő meccsen - inkább a német -, ezt a Lallana-Cou-Firmino-Wijnaldum 4-est így szerintem nem kéne erőltetni, túl egysíkú velük a csapat. Origit se hagynám ki, bár Stu se rossz, de nálam a belga előrébb lenne. Klopp meg szokásos rangadó utáni formát hoz, ezt úgy látszik a PL-ben nem tudja kinőni.. :D

Batshuayi előző meccsen 5 percre állt be, gólpasszt adott, most 15 percre, 1 gól és 1 kapufa. Kezdésnek nem rossz.. :D
Tromort77

2016.08.20. 17:23:07

palesz77 írta:Csak cserélnék Klopp helyében.. A másodikat látom csak, de eddig ez semmi, megint jön a 'távolról rálövöm, ha nincs más" megoldás sokaktól. Hendo egyszer betette Sturridgenek mélységből, de amúgy csak lövöldözés megy. Lallana szerintem labdába se ért nagyon eddig, vagy csak a stream minősége rossz. De Coutinhoék se jobbak. Hendo mellé hátra kéne Can, előre Mané és Origi, hátha lesz valami változás. De ez így nem lesz meg X-re se jelen állás szerint.
Na végre jön Origi!!!
Mané egyébként sérült.
Coutinho kb 6 lövésnél tart eddig, egyik se talált kaput. De azért próbálkozik.
Lallana kifejezetten aktív volt az első félidőben, volt pár szép megmozdulása. Tette középre a labdákat, próbálta bejátszani, csakhát Sturridge mindig a 16oson kívülről indult.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.20. 17:14:31

Csak cserélnék Klopp helyében.. A másodikat látom csak, de eddig ez semmi, megint jön a 'távolról rálövöm, ha nincs más" megoldás sokaktól. Hendo egyszer betette Sturridgenek mélységből, de amúgy csak lövöldözés megy. Lallana szerintem labdába se ért nagyon eddig, vagy csak a stream minősége rossz. De Coutinhoék se jobbak. Hendo mellé hátra kéne Can, előre Mané és Origi, hátha lesz valami változás. De ez így nem lesz meg X-re se jelen állás szerint.
Tromort77

2016.08.20. 15:42:07

Iheanacho nagyon tehetséges és még sok ilyen tehetség van azon az akadémián. Guardiola alatt szerintem előfog jönni onnan pár név. Mert majd most kezdenek beérni a pár éve tett ifi vásárlások.
Sterling meg a Pool-ban is zseniális volt, csak a váltás és a transfer értéke elég nagy nyomást helyezett rá, de kezd visszatérni az önbizalma. Még mindig mocskosul fiatal.

Sérültnek nem sérült. Múlt héten is játszott 20 percet meg sok portál a kezdőbe várta, főleg Mane kiesésével. Szerintem szimpla taktikai döntés.

Szerk: Az bekezdés volt. :D

Szerk2: Eléggé szét van esve a Pool. A Burnley meg baromi keményen büntet.
Henderson nem vkp, nem is értem miért ott játszatja, főleg úgy, hogy mellette nincs másik kp igazából. Mert Wijnaldumnak nincs posztja, ott van mindenhol de közben sehol se. Hendi egyszer került a tizenhatos elé és rögtön gyönyörűen bejátszotta Sturridgenak. Ott kellene segítenie a támadásokat, nem hátul lennie.

A Coutinho-Wijnaldum-Firmino-Lallana négyes totálisan kioltja egymást. Coutinho meg hozza a szokásos egy jó meccs után rém gyenge meccset.

Innen nehéz lesz pontot szerezni, de nem lehetetlen, de az biztos, hogy változtatni kell valamit.

Nolito has scored more goals in three games (3) than compatriot Jesús Navas has in the past two seasons combined (2) :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.20. 15:28:33

Iheanacho elég okos megoldásokat választott a 2 gólnál, a gólpassza is szép volt - bár ott előtte szerencsétlenkedett egyet még -, itt a végén meg baromi szépen engedte el, az volt a kulcs. Kellemes meglepetés nekem a gyerek. Sterling szintén, baromi jól tolta a rossz döntései ellenére is, ott volt mindenhol, szerelt, támadott - félelmetes sebességgel -, és még a végén is volt szíve leadni. Eddig úgy tűnik, hogy Pep rá nagyon jó hatással lesz, lehet megtanul nem lehajtott fejjel focizni még a végén..
Tromort77 írta:Engem is meglep, hogy Can nem kezd, de tetszik. :twisted:
Erről amúgy nem olvastál semmit? Van valami különösebb oka? Sérülés vagy bármi?
Tromort77

2016.08.20. 15:16:49

Pedig már bíztam a Silva gólpasszban, erre hosszan veszi át. #-o :D

Oscar az előszezonban elég jól muzsikált. Elvileg Conte-t is meglepte, hogy mennyire jól. Nem írnám le.

Engem is meglep, hogy Can nem kezd, de tetszik. :twisted:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.20. 15:11:25

Tromort77 írta:Más elgondolás nem lehetett mögötte. #-o
Akkor megnyugodtam.. :D

Origi csak padon, de majd cserekent golt szerez.. :D Can meg ma se kezd, orulhetsz. :(

Chelseanel meg a palya kozepen a Matic-Kante duo fog kezdeni, az azert buntetni fog asszem. Elottuk meg Oscar jatszik majd, tulcsordul a kreativitas..
Tromort77

2016.08.20. 15:05:54

#LFC team v @BurnleyOfficial: Mignolet, Clyne, Lovren, Klavan, Milner, Henderson, Wijnaldum, Lallana, Firmino, Coutinho, Sturridge

Moreno ki is került. Milner lesz a bal bunkós.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.20. 15:00:04

Nem fogadtunk Ibrahimovicról, mert kanty nem jelentkezett Game meg szintén 20 alá mondta.

Szerintem a City behúzza ezt a bajnokságot hiába kell összeálljanak, minőségileg övék a legjobb csapat és a többieknél mind új edző van és idő kell míg összeállnak így ez sem szól mellettük.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.08.20. 14:58:27

Kb arra, hogy előtte is volt egy kétes eset meg a City is kapott már egyet. :D Más elgondolás nem lehetett mögötte. #-o

Navas sose volt ennél több, csak régen megvolt a sebessége.

De Guardiolanak is feltűnt mert lehozta gyorsan. :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.20. 14:55:16

Tromort77 írta:A csávó jól tolta a fáról. :lol:
Az mekkora bejátszás volt :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.20. 14:41:02

Aki rajon, hogy a Stoke mire kapott 11-est, az ne habozzon megosztani.. :D

Sane ha hozza magat, akkor par het alatt kiszoritja Navast, eleg egyszeru emberunk. A masodik felidoben kb csak megakadtak rajta a tamadasok.
Tromort77

2016.08.20. 14:13:18

O Captain! My Captain! :D
Agüero. 8)

Joe Gomez-nek ínszalagszakadása volt egy u21-es válogatott meccsen még október környékén. Azóta abból felépült de egy hónapja összeszedett egy achilles-ín problémát bár elvileg már közel van a visszatéréshez. Remélem komolyan fog vele számolni Klopp. Hihetetlen nagy tehetség.

A csávó jól tolta a fáról. :lol:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.20. 13:53:19

Joe Gomezzel mi van amugy? Tavaly nagyon bekezdett szezon elejen balhatvedben, aztan annyi remlik, hogy nem is latom mar a palyan..

Meccs nem rossz eddig, Sterling jobbnak tunik eddig, mint a VB-n. A Stoke eleinte nsgyon alarendelt szerepet jatszott, de kezdenek eledezni, eleg kiegyenlitett lett a parharc. Meg ja a City is probal csak iranyitani, de a Stoke hamar kapu ele er.

Egy pasi a stadion melletti fa tetejerol nezi a meccset.. :lol:
Tromort77

2016.08.20. 13:34:09

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ ... anchester/ Itt van egy rakat sd stream.

A fantasy csapatom reméli, hogy Origi kezd. :D

Klopp nagyon szabadkozik, hogy ő elégedett Moreno-val. Támadásba jól szokott belépni, úgy néz ki ez elég neki.

Na igen, szerintem Hectorral se lennének előrébb. :D

Amúgy Gundogan és Sane is tegnap kezdtek el edzeni, szóval még lesz pár hét mire bevethetőek lesznek.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.20. 13:21:13

A múltkori Spíler TV-s link nincs meg valakinek véletlenül? Az jól ment múltkor is a gyenge netemen..

szerk.: Közbe megvan. Akinek kéne:
http://freestreamtv.us/sportll.php
Tromort77 írta:Nem fog oda már érkezni senki sem. Leiva-t is marasztalta Klopp. Bőven elegen vannak. :D
Ja, tudom, még Grujic is ott van, ha meg Hendot elkerülik a sérülések, akkor még sokan is vannak kb - én még abban is bízok, hogy Ejaria néha feljöhet, de nem sok esélyt látok rá. Ezt már csak megszokásból írtam.. :D Kíváncsi leszek a mai kezdőre amúgy, lesz-e Origi vagy Sturridge, a középpályán kik játszanak majd, stb. Remélem jó meccs lesz, igyekszem nézni.
Tromort77 írta:Sajnos úgy néz ki, hogy Moreno helyére se érkezik senki, ami szerintem elég szomorú.
Én ezt amúgy nem is értem.. Nem találnak normális balhátvédet, vagy mi? El nem hiszem, hogy Kloppék elégedettek vele.. Hectorról cikkeztek rengeteget, de semmi konkrétum azóta se. Nem mintha az EB-n nyújtott teljesítményével ő olyan meggyőző lenne.. :D
Tromort77 írta:kell idő amíg összeállnak de szerintem a többi csapatnak még nagyobb a hátránya.
Mondjuk ebbe lehet valami.
Tromort77

2016.08.20. 12:57:50

Nem fog oda már érkezni senki sem. Leiva-t is marasztalta Klopp. Bőven elegen vannak. :D
Sajnos úgy néz ki, hogy Moreno helyére se érkezik senki, ami szerintem elég szomorú. Én Ricardo Rodríguez-t annyira megnézném ott. Bár ő szerintem alapból nagyon kinőtte már a Wolfsburgot. De ez csak képzelgés.

Benteke-t sajnálom. Sok sérüléssel is bajlódott, nem is igazán tudta beverekedni magát a kezdőbe, hiányzott a folytonosság, aztán Klopp focijába pedig végképp nem illett. A Palace játéka ideális lesz neki. Ha elkerülik a sérülések akkor nagyon jó szezonja lehet.

Azért ez a City keret baromi erős angol viszonylatban, kell idő amíg összeállnak de szerintem a többi csapatnak még nagyobb a hátránya.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.20. 12:32:33

Gyásznap a Poolnál, mindössze 27+5 millió FONTÉRT a Pool eladta Bentekét a Palacenak.. :cry: Ebből a pénzből jöhetne is Dahoud vagy Brozovic. :mrgreen:

Közben City kezdő:
Caballero; Zabaleta-Otamendi-Stones-Kolarov; Navas-De Bruyne-Fernandinho-Silva-Sterling; Agüero
TripleH írta:Gündi twiterre már csapott ki képet, hogy edzett vagy mi. :D
Na, az szuper, bennem valamiért októberi visszatérés volt. Bár ahogy nézem, még nem teljes értékű munkát végzett, de talán meglesz a visszatérés október előtt is.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.20. 10:29:08

palesz77 írta: José focija egy "ébredező" Pep ellen nem biztos, hogy vesztes lesz. Mondom ezt úgy, hogy még nem láttam egyik csapat meccseit se, csak összefoglalókat, de szerintem ahhoz, hogy egy rangadón is hatásosan játssza a City Pep fociját, még idő kell. Főleg úgy, hogy Gündi akkor még sérült lesz, pedig szerintem neki elég fontos szerepe lesz.. Aztán lehet tévedek, remélem, de én nem idén várom tőlük a robbantást.
Gündi twiterre már csapott ki képet, hogy edzett vagy mi. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.20. 10:05:28

Bob_Marley írta:Ibra meg halad, hogy azt az "álom" húszas határt elérje. :D
A Bajnokságban kell a 20 gól, vagy egész szezonban? :D
Messias2 írta:Szeptember 10.
Jegyezd meg ezt a dátumot. Ekkor fogja őket "beárazni" Pep. :D
José focija egy "ébredező" Pep ellen nem biztos, hogy vesztes lesz. Mondom ezt úgy, hogy még nem láttam egyik csapat meccseit se, csak összefoglalókat, de szerintem ahhoz, hogy egy rangadón is hatásosan játssza a City Pep fociját, még idő kell. Főleg úgy, hogy Gündi akkor még sérült lesz, pedig szerintem neki elég fontos szerepe lesz.. Aztán lehet tévedek, remélem, de én nem idén várom tőlük a robbantást.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.20. 05:36:16

Legyen kiélezett jó kis bajnokság és menetelhetnek is felőlem Európában az angolok (minden németet nyugodt szívvel ejthetnek ki) , de csak addig, amíg nem találkoznak spanyolokkal. :D Unja a fene ezt, én maximálisan élvezem, hogy a spanyolok oda-vissza verik Európát és ne is érjen véget soha. 8)

Ibra meg halad, hogy azt az "álom" húszas határt elérje. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.19. 23:11:26

Én remélem, hogy mind az 5 nagycsapat idén letud tenni végre valamit az asztalra, kezd unalmas lenni, h 4-5 valamire való csapat van Európában, a többi meg csak arra jó, hogy meglegyen az elődöntőig/döntőig a meccsszám a bl-ben.
Válasz küldése
cron