Serie A / Coppa Italia

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2022-23-as idényt?

A szavazás 2022.11.01. 06:21:35-kor befejeződött.

AC Milan
3
60%
Juventus
1
20%
Inter Milan
1
20%
Napoli
0
0 szavazat
AS Roma
0
0 szavazat
Más csapat, leírom kommentben:
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.31. 16:56:07

Bob_Marley írta:Inter erősödött
tegnap este be is bizonyították :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.31. 16:11:23

Antonio Candreva will be in Milan tomorrow to take his medical for Inter. In total Inter will pay Lazio €25M. (via Gazzetta)

Antonio #Candreva made the most open crosses among the midfielders in each of the last 3 Serie A campaigns (264, 185, 212).

Napoli gyengült, Inter erősödött, meglehet célozni az ezüstöt. Reálisnak tűnik, hogy odaférjen az Inter.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.21. 23:22:04

Szélen már nem nagyon van neki hely. Valami ilyesmi lehet majd a kezdőjük. A szélekre direkt beírtam az alternatívákat is és hát látszik, hogy max akkor lesz ott hely ha Lichtsteinert vagy Evrat partvonalon kívülre állítja Allegri. Nem tudom, hogy mennyire tud a srác védekezni, de ugye a 3-5-2-ben a szélsőknek is rendesen részt kell venniük a védekezésben, nem hiába nem védekezni is képes támadókat játszat ott Allegri hanem támadó szellemű védőket.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.21. 22:59:04

Japp, o lenne az. Szelso elvileg o is, csak ugy mint Pjaca, a Juve meg tudtommal 352-t jatszott eddig, szoval erdekes lenne, ha o is menne.. 433-ba Dybala kozepen szerintem nem megoldas, max ugy, mint Leo volt Pep alatt.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.21. 22:44:58

palesz77 írta:A hirek szerint ajanlatot tettek Gabigolert is, ha mi nem adjuk meg erte a 18 milliot - Neymar ugy hozadeka, hogy azonos aron mienk lehet egy licit eseten -, akkor mehet is oda. Nem tudom milyen jatekos, de nekem valamiert nagyon olyan erzesem van vele, hogy csak fustje van..
Róla van szó ?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.21. 22:34:58

A hirek szerint ajanlatot tettek Gabigolert is, ha mi nem adjuk meg erte a 18 milliot - Neymar ugy hozadeka, hogy azonos aron mienk lehet egy licit eseten -, akkor mehet is oda. Nem tudom milyen jatekos, de nekem valamiert nagyon olyan erzesem van vele, hogy csak fustje van..
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.21. 22:16:43

hank1ee írta:
A Juventus úgy építkezik most már évről évre, hogy ne csak a hazájában maradjon versenyképes, hanem Európában is, amíg a Scudettókat nagy lépéselőnnyel húzogatják be. Ilyen kerettel az elődöntő megint simán benne lehet - a nyolc szerintem alap -, akkor lesz majd kisebb bajban a Juve, mikor Chielliniéket kell pótolni.

Nekem Dybala játéka nagyon tetszik amúgy, klasszis lehet belőle.
A szokásos védősorból egyedül Barzagli idős (35) Chiellini 31 míg Bonucci 29. Ez így annyira nem vészes főleg úgy nem, hogy a kiöregedő Barzagli helyére hozták Benatiat illetve ott van a csapatban Rugani aki egy 21 éves olasz tehetség és elég nagy jövőt jósolnak neki. Pár éven belül majd Buffont kell pótolni plusz Alves (33) és Evra (35) az a két játékos aki rendesen benne van a korban. Viszont ezzel a Pogba transzferrel egy ideig nem lesznek gondban hacsak nem költik el olyan okosan a pénzt mint ahogy a Liverpool szokta :D .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.07.21. 22:09:09

Alfa írta:A Juventus baromi okosan és viszonylag olcsón igazol idén. Megszerezték 32 milláért Pjanicot ingyen Alvest aztán Benatiat kölcsönbe kapták és végül most egy nagy tehetséget igazoltak. Eddig is erős csapatuk volt, de most baromi sokat erősödtek úgy, hogy jelentős távozó egyedül Pogba lesz aki ennyi pénzért a hülyének is megéri. Ha ezt a 100-110 millát okosan elköltik akkor simán esélyesek lehetnek a BL döntőre is.
A Juventus úgy építkezik most már évről évre, hogy ne csak a hazájában maradjon versenyképes, hanem Európában is, amíg a Scudettókat nagy lépéselőnnyel húzogatják be. Ilyen kerettel az elődöntő megint simán benne lehet - a nyolc szerintem alap -, akkor lesz majd kisebb bajban a Juve, mikor Chielliniéket kell pótolni.

Nekem Dybala játéka nagyon tetszik amúgy, klasszis lehet belőle.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.21. 21:58:31

A Juventus baromi okosan és viszonylag olcsón igazol idén. Megszerezték 32 milláért Pjanicot ingyen Alvest aztán Benatiat kölcsönbe kapták és végül most egy nagy tehetséget igazoltak. Eddig is erős csapatuk volt, de most baromi sokat erősödtek úgy, hogy jelentős távozó egyedül Pogba lesz aki ennyi pénzért a hülyének is megéri. Ha ezt a 100-110 millát okosan elköltik akkor simán esélyesek lehetnek a BL döntőre is.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.20. 10:28:11

áh majd ezt is ráfogja bielsára :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.20. 01:05:57

PCsabi írta:A La Gazzetta dello Sport híradása szerint totális érdektelenség övezte a Lazio labdarúgócsapatának bérletárusítását az első napon: hétfőn mindössze 11 szurkoló gondolta úgy, hogy szezonbelépőt vált kedvencei meccseire.
Nem meglepő. Lotito ezzel a Bielsa-üggyel és az azt követő reakcióival végleg lejáratta magát, és a saját talpnyalóit is.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.07.19. 21:56:13

A La Gazzetta dello Sport híradása szerint totális érdektelenség övezte a Lazio labdarúgócsapatának bérletárusítását az első napon: hétfőn mindössze 11 szurkoló gondolta úgy, hogy szezonbelépőt vált kedvencei meccseire.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.14. 17:17:28

Most meg Benatia...
Juve igencsak belelendült, nem semmi csapat lesz, én BL elődöntő környékére várom őket, feltéve ha nem kapnak megint egy Bayernt rögtön a nyakukba.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.14. 16:26:20

egy olyan országban, mint Olaszország, az emberek tisztelik a törvényt.
Khmm....Azért ésszel. :D A Camora jót nevet.

Juan Jesus meg tényleg jó volt, hülyeség volt eladni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.14. 15:24:12

albicelesteX írta:Roma leigazolta Juan Jesus-t az Intertől...nem nagyon követtem az Inter meccseit.Milyen játékos ez a brazil fiú? :D
Átlagtól jobb, de nem kiemelkedő. Inter jó hülye volt amúgy hogy eladta, egyike volt annak a pár játékosnak akiknek jelentett vmit a címer.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2016.07.14. 14:41:19

Roma leigazolta Juan Jesus-t az Intertől...nem nagyon követtem az Inter meccseit.Milyen játékos ez a brazil fiú? :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.14. 13:48:19

benatia :arrow: juve :arrow: kb 20 millió

lazio-bielsa saga vol. 34 :lol:

„A Roma igazgatója, Walter Sabatini felhívta Bielstát, és telebeszélte a fejét azzal, hogy bennem nem lehet megbízni, mert nem teljesítem az ígéreteimet, ezért tartsa távol magát a Laziótól” – mondta Lotito, miután kiderült, hogy Bielsa nyomozásba kezdett, és öt beígért átigazolásból egyik ügyében sem tettek lépést a klub vezetői.


„Nagyon sajnálom a Lazio szurkolóit. Napról napra Lotito sületlenségeit kell hallaniuk, ennél jobbat érdemelnek. Lotito megnyilvánulásain csak nevetni tudok, minden hónapban kitalál egy jó viccet” – mondta James Pallotta, a Roma elnöke.

Lotito Bielsát perrel fenyegette.

„Ez nem az argentin pampa, egy olyan országban, mint Olaszország, az emberek tisztelik a törvényt. Bielsa hat autót és hat telefont kért a családjának, továbbá ötcsillagos hotelszobát és az első osztályra szóló repülőjegyet – mondta Lotito. – Aztán idejön, hogy vegyek harmincmillió euróért védőt meg ötvenmillióért másik játékost. Semmi köze ahhoz, hogy mennyit költünk játékosokra.”


:D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.07.09. 17:22:35

Bob, köszi a hosszú választ :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.08. 21:52:28

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Telles szerintem nagy igazolás volt
visszament a galatába nem?
#-o És tényleg csak kölcsönben volt....Na ezért nehéz követni ki hol merre, annyi a kölcsön. Akkor oda is kéne ember....Tisztára abban hitben voltam, hogy tavaly az utolsó másodpercekben igazolták és nem kölcsönbe. Bezzeg Felipe Meloért fizettek. :D

Ráadásul ahogy olvasom a Porto fogja leigazolni.....

Nagatomo is játszott, megnéztem 19-18 arányban volt kezdő Nagatomo-Telles. De szerintem a brazil jobb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.08. 21:33:25

Bob_Marley írta:Telles szerintem nagy igazolás volt
visszament a galatába nem?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.08. 20:43:58

Csak annyit fuznek hozza, hogy amennyire kovettem a meccseket, Nagamoto volt a kezdo rendre, o Mancini hazikedvence. pedig amugy a csavo Serie B szint, komolyan.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.08. 20:36:31

Handanovic
Dambrosio-Murillo-Miranda-Telles
Medel-Melo
Brozovic-Perisic
Icardi-Jovetic

Padon: Llajic, Kondogbia, Jesus, Nagatomo, Palacio, Biabiany, Éder

Ez azért változó, mert Éder, Kondogbia, Llajic is kezdők, váltogatják egymást. Melo-Jovetic helyett Kondogbia-Eder, Perisic/Brozovic helyett Llajic vagy ugyanúgy Eder.

Twitteren szoktam néha olvasni kik jöhetnek, annyira nem szoktam belemélyedni. :D Majd ha befejeződik az átigazolás, főleg hogy Olaszországban kölcsön adnak és vesznek egy csapatnál 20 játékost, próbáld követni. :D Akiket írtam nevek merültek fel, Candreva, Berard pl .

Jhv szerintem feltétlen kéne, Dambrosio nem megoldás, Santon sose volt (vinné is valamelyik angol). :D Belül jó a csapat, s Jesus is betud ugrani. Telles szerintem nagy igazolás volt, Nagatomo padra jó. Medel mindenes, fontos láncszem, Melo hülye. :D De őt kedveli Mancini, Kondogbia hiába nagy kedvencem, eddig csalódás. A szláv szekció, szerbekkel horvátokkal elég jó és Éder is. Egy szélső nem lenne rossz jobb oldalra, 4-3-3ban is játszik Mancini. Palaciot meg mint írtam felejtsük el. :D

Icardit sokan vinnmék, de szívesen maradna, kéne is hogy maradjon. :D

Kb ennyi, felmerültek nevek, legfőképp jobb oldali szekcióban, hátvéd, szélső. Banega meg tök jó lesz, mert mehet majd Jovetic helyére is akár, aki sokszor visszalép és inkább 4-2-31 az a 4-4-2. Ott meg támadó középpályára Banega eltotyog még. :D

Nem rossz az Inter, de nincs olyan vezér a védelemben mint mondjuk Koulibaly Nápolyban, olyan tényleg mindenes mint Jorginho szintén Nápoly, na meg ugye Higuain is kétszer annyit lőtt mint Icardi. Ezért mondom, hogy jobb a Nápoly, mert minden egyes szekcióban van kiemelkedően jó játékosa, ami az Internek nincsen. Icardi, Jovetic, Llajic, Brozovic stb lehetne, de még nem teljesen az. Harmadik körül mondom az Intert, de az se rossz, nem két évre terveznek remélem a kínaiak. :D Indulásnak meg már elég szép előrelépés ha visszatér az Internazionale a BL-be.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.07.08. 20:02:49

visca el barca írta:Drámai fordulatok történtek a Serie A-ban szereplő Lazio háza táján. A római klub mindenben megegyezett Marcelo Bielsával, a klub leendő vezetőedzőjével, aki alá is írta szerződését, és szombaton érkezett volna az olasz fővárosba, hogy munkába álljon. A 60 éves argentin szakember azonban nem landolt a reptéren. A Sky Sports és a SportsMediaset egybehangzó értesülései szerint Bielsa meggondolta magát és nem utazott el Olaszországba, az utolsó pillanatban visszautasította a Laziót. A hírt azóta a klub is megerősítette.
Tipikus olasz foci :lol:

Bob, nagyon le vagyok maradva az Inter-rel, segíts :D Hogy néz ki jelenleg a kezdő + cserepad? Kik jöhetnek (látom írtad, hogy kéne RB ill. támadók is felmerültek), kik mehetnek? Melyik posztokra kéne erősíteni?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.08. 19:26:03

Veidt_madridista írta:
Bob_Marley írta: Inter jövő évi kerete? Tavaly jött pénz, erősíteni remélem most is tudnak, BL-t jó lenne megcsípni. Amúgy meg gondolom a szokásos olasz módi ezer kölcsön játékos fog jönni és elmenni.
Keret kb brutal jo, sztem Juventus mogott masodik legerosebb. Raadasul Mancini meg az uj kinaiak nem csipik egymast, meg a vegen levaltjak, jon egy ertelmes edzo, az Inter meg BL helyre kerul.
Szerintem meg egy Napoli kerete jobb, több a kiemelkedőbb játékos. Volt idő mikor az Inter vezetett, de szétestek, ebben valóban benne lehet Mancini is, de összességében azért vannak lukak ebben a csapatban. Zabaletáról volt szó, jhv nagyon kéne. Candreva, Berrardiról is volt szó meg ugye Gabriel Jesus itt is felmerült. Banega jó igazolás volt.
Nem mondanám brutál keretnek, de ígéretes játékosok vannak, de Palacio, Biabiany embereket ellehetne már felejteni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.08. 14:51:58

lehet bielsa titokban oda is aláírt :lol: első lazio-inter meccsen felgyújta az irriducibili :mrgreen:

Bielsa megkapta ama játékosok listáját, akiket a klub kiszemelt magának a nyári átigazolási időszakra erősítés gyanánt, és azt is mondták neki, hogy már folyamatban van a szerződtetésük. A szakember, biztos ami biztos, elkezdett utánanézni az ügyleteknek, és miután az ötödik klubtól is azt a választ kapta, hogy a Laziótól bizony senki sem érdeklődött náluk, megelégelte a helyzetet, és meggondolta magát.

jól írta veidt, lotito is egy nagy kókler, igazi olasz klubtulaj :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése