Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.25. 18:36:59

Szerkesztettem és találtam képet, nagy a kontraszt a bevételek aránya között és nem gondolom hogy pl több Bournemouth mezes ember van Ázsiában és mégse olyan brutálisan kevesebb arányosan mint egy Betis-Barcelona összehasonlítás. És direkt Betist írtam, akik egy tradicionális klub, Sevilla egy fontos város Spanyolországban. A rendszer nem fair, én is erről pofázok itten. :D Egységesebben és egyenlőbben kell elosztani a pénzeket.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.25. 18:29:01

A több pénztől még nem lesz megoldva semmi. Az önmagában nem fog fejlődést hozni. Annyi, hogy akkor a Valencia nem pár milláért vesz a ligán belülről játékosokat hanem már a kicsiktől is 10 milliókért vásárolnak. De a pénz önmagában nem hoz színvonalat és jobban eladhatóságot. Senki szerint sem fair ez a rendszer. De megfordítva fair az, hogy kb a két nagy hozza a liga bevételének a 60%-át és amit ők hoznak azt másoknak adnák? Atma szépen feljött, de kínában hány Atma mezest látsz? Hágy Getafe mezest? Hány Real mezest? Szép dolog az egyenlőség csak baromira nem egyenlők a klubbok reklámértékei sem. A távolságok túl nagyok, ezt aláírom.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tromort77 2016.06.25. 18:39:18-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.25. 18:28:42

Hát de be is szerzik, nagy mezszerződés is most jön.

A teljesítmény meg most is honorálva van, hiszen kapnak így pénzt a nemzetközi szereplésért. És a bevételek nagy részét amúgy is ez képezi meg az abból adódó jogdíjak. Viszont a bajnokság meg "mindenkié" és nem a Barcelona-RM párosé.

És mi a mérce, mert az hogy bekerülhetsz kisfiam ha jól játszol ez nekem elég tág. Ezek az alsócsapatok is jók, s vannak játékosaik, de pont amiatt hogy nincs elég pénzük el is vesztik ezeket a játékosokat. Tehát ha a jó helyzetben lévő klubok a mérce, akkor meg legyen két csapatos bajnokság, mert lehetetlen azt elérni, de nem tudom elfogadni pl ezt az összehasonlítást:
https://pbs.twimg.com/media/CjXyQd7UUAA5sA0.jpg
És természetesen beszéljünk arányokról, mert ez ki lett vesézve hogy mások a bevételek, de nonszensz, hogy miket kapnak a nagyok még a középcsapatokhoz képest is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.06.25. 18:33:40-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.06.25. 18:16:09

Bob_Marley írta:
Tromort77 írta:A spanyol foci eléggé pénztemető, azért ott is elég jellemző a mutyi, szóval én azt sem gondolnám feltétlen, hogy a több pénz segítene. Nyílván segítene de nem hozna akkora haszont. Annyi pénz meg nincs, hogy nézhetővé lehessen tenni kisebb csapatokat is. Én csak ezt mondom. Továbbá akkor a Barca-Real duóval lenne kiszúrva. Ami meg kockáztatná a nemzetközi szereplést. A La Liga-nak meg fontosabb az, hogy az a pár csapata komoly erőt képvisel.
Jó hát ezek mind feltételezések, ahogy részemről is, de a Barcelona-RM meg máshonnan is betudja szerezni ezeket a pénzeket. És mondjuk ebből a szempontból meg pl visszalehet csatolni a 2000-res évekre mikor a gyengébb csapatok nem voltak ennyire leszakadva gazdaságilag és mégis ugyanúgy nyertek a spanyolok nemzetközileg, de mellette eladható volt egy alsócsapat is, mert jó játékosaik voltak. Múltkor LG-vel ezt beszéltük, de nyilván most meg a nagyok sokkal erősebbek, de ha maga marketingről beszélünk a bajnokság eladhatóvá tételének alappillére, hogy a gyengébb csapatok nézettsége is növekedjen. Ez szerintem kardinális, s pofátlan módon sok pénzt kap a két nagy. De ne is csak a kicsikről beszéljünk, egy Valencia-Atletico-Sevilla-Bilbao stb csapatok is nemzetközi szinten aprópénzt kapnak a TV jogdíjakból.
Helyezés alapján kell(ene) a pénzeket osztani. Ezt beszéltük már talán egy hónapja, ez tiszta üzlet, teljesitmény alapján kell a pénzeket osztani, és ebben a 2 nagy messze a többi felett áll. Most talán az tico feljött, ezt aláirom. De ott a nézettség... Adjunk több pénzt a kicsiknek, hátha többen nézik majd őket. Ez szerintem forditva müködik. Ha majd jól játszasz kisfiam, bekerülsz a keretbe, és nem forditva.
"be tudná szerezni a pénzt máshonnan"
Szerinted, ha igy lenne, nem szereznék be már most?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.25. 18:04:54

Tromort77 írta:A spanyol foci eléggé pénztemető, azért ott is elég jellemző a mutyi, szóval én azt sem gondolnám feltétlen, hogy a több pénz segítene. Nyílván segítene de nem hozna akkora haszont. Annyi pénz meg nincs, hogy nézhetővé lehessen tenni kisebb csapatokat is. Én csak ezt mondom. Továbbá akkor a Barca-Real duóval lenne kiszúrva. Ami meg kockáztatná a nemzetközi szereplést. A La Liga-nak meg fontosabb az, hogy az a pár csapata komoly erőt képvisel.
Jó hát ezek mind feltételezések, ahogy részemről is, de a Barcelona-RM meg máshonnan is betudja szerezni ezeket a pénzeket. És mondjuk ebből a szempontból meg pl visszalehet csatolni a 2000-res évekre mikor a gyengébb csapatok nem voltak ennyire leszakadva gazdaságilag és mégis ugyanúgy nyertek a spanyolok nemzetközileg, de mellette eladható volt egy alsócsapat is, mert jó játékosaik voltak. Múltkor LG-vel ezt beszéltük, de nyilván most meg a nagyok sokkal erősebbek, de ha maga marketingről beszélünk a bajnokság eladhatóvá tételének alappillére, hogy a gyengébb csapatok nézettsége is növekedjen. Ez szerintem kardinális, s pofátlan módon sok pénzt kap a két nagy. De ne is csak a kicsikről beszéljünk, egy Valencia-Atletico-Sevilla-Bilbao stb csapatok is nemzetközi szinten aprópénzt kapnak a TV jogdíjakból.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.25. 16:24:41

A spanyol foci eléggé pénztemető, azért ott is elég jellemző a mutyi, szóval én azt sem gondolnám feltétlen, hogy a több pénz segítene. Nyílván segítene de nem hozna akkora haszont. Annyi pénz meg nincs, hogy nézhetővé lehessen tenni kisebb csapatokat is. Én csak ezt mondom. Továbbá akkor a Barca-Real duóval lenne kiszúrva. Ami meg kockáztatná a nemzetközi szereplést. A La Liga-nak meg fontosabb az, hogy az a pár csapata komoly erőt képvisel.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.25. 16:11:53

Tromort77 írta:Egy szóval nem mondtam, hogy a spanyol rendszer jó, sőt. De a különbségeket látni kell, ha csak olyan egyszerű statot nézünk mint átlag nézettség a stadionokban is kijönnek a külöbségek. A PL-ben 3 csapat kivételével(ha az utolsó szezont nézzük) mindenki 25 ezerres átlagot hoz, míg spanyolban erre dúrván 7-8 csapat képes. Spanyolban 8 csapatnak is az átlag nézőszáma kevesebb 20 ezernél. Angliában ez a szám 1. Egyetlen egy csapat van 20 ezres átlag nézettség alatt. Ez persze a stadionban lévő nézettség, de ez is megmutatja mekkora különbségek vannak. Ha a TV-s piacot nézzük, a PL a világ nagyrészén eladható. Ázsia, Amerika hatalmas piac. Míg a spanyol bajnokság ennyire nem eladható. Nem is tudom hol olvastam, hogy van olyan ország aki nem is veszi meg az egész Liga jogait, csak az 5-6 nagyobb spanyol csapatét. Nem eladható egy Getafe-Málaga meccs. Míg a számok alapján igenis eladható egy Swansea-Everton. Ez a fő különbség a pénzekben és ettől egységes az elosztás, mert mindenki hoz bevételt. Spanyolban ez nem így van. Azt is mondhatnánk, hogy spanyolban mindenki annyit kap amennyit érdemel. Akármennyire is nem fair mondat, de gazdaságilag valahogy így néz ki. Brexit ide vagy oda, a PL nem fog változni. Ezért mondom mindig, hogy gazdaságilag dübörög a bajnokság, hiába a sportszakmai gyengélkedés.
Ez rendben, de szerintem ok-okozati tényező. Kisebb csapatoknál kevesebb pénz, kevesebb ütőképes játékos, kevesebb néző. Főleg a spanyolok sokkal inkább érzelemdúsak és nem megy ki ha pl rossz idő van, ha gyenge a csapat. Az angolok tradicionálisabbak és bármi van, élet-halál a saját csapatod sorsa. De pont hogy ha több pénzt kapnának a kicsik kiegyenlítődnének akár a nézőszámbeli különbségek is, mert nem kéne eladni minden játékost az alsóházi együtteseknek. A saját egyéni bevételek nem változnának és egy Barcelona, RM ugyanúgy kitermelné a szponzori pénzeket, de maga a Liga bevételeiből pofátlanul sokat kapnak, pedig pont hogy rá vannak utalva a többiekre is, mert nélkülük nincs bajnokság, nem 20 csapat esetén kevesebb meccs, kevesebb bevétel, kevesebb "fakó" játékos kölcsönben. Én legfőképpen a kis csapatokról beszélek, akik igenis nehéz helyzetben vannak Spanyolországban és ennek az egyik fő oka, hogy nem kapnak pénzt a TV bevételekből. És pont hogy úgy gondolom, hogy ha nagyobb bevétel lenne akkor jobb játékosokat tudnának venni, nem csak kölcsönbe kapnának a nagyoktól, akár új stadionba fektethetnének, vagy legalább felújítanák és egyenes arányosan jobban eladhatóbbá is válna pl az általad említett Getafe-Malaga meccs is.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.25. 16:04:09

visca el barca írta:
már miért ne változna? hiába hoztad fel a svájci példát, hogy majd úgy alakítják a dolgokat, hogy a pl-re ne legyen kihatással, ezt régen is megcsinálhatták volna, mégsem tették.
De szerinted miben fog változni a helyzet? Eddig az Unió-t egy jó dolognak tartották ami hasznos és mivel szavuk is volt, nem kerestek más megoldásokat. A mostani Unió nem tetszik nekik ezért kilépnek, de ettől nem dől össze a világ. Tehát nem értem mi változna. Mindenki erről beszél, hogy milyen játékosok nem kaphattak volna engedélyt de ez a saját törvényük. Ezen úgyis változtatni fognak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.25. 15:59:28

Tromort77 írta:Brexit ide vagy oda, a PL nem fog változni.
már miért ne változna? hiába hoztad fel a svájci példát, hogy majd úgy alakítják a dolgokat, hogy a pl-re ne legyen kihatással, ezt régen is megcsinálhatták volna, mégsem tették.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2016.06.25. 15:45:02

Egy szóval nem mondtam, hogy a spanyol rendszer jó, sőt. De a különbségeket látni kell, ha csak olyan egyszerű statot nézünk mint átlag nézettség a stadionokban is kijönnek a külöbségek. A PL-ben 3 csapat kivételével(ha az utolsó szezont nézzük) mindenki 25 ezerres átlagot hoz, míg spanyolban erre dúrván 7-8 csapat képes. Spanyolban 8 csapatnak is az átlag nézőszáma kevesebb 20 ezernél. Angliában ez a szám 1. Egyetlen egy csapat van 20 ezres átlag nézettség alatt. Ez persze a stadionban lévő nézettség, de ez is megmutatja mekkora különbségek vannak. Ha a TV-s piacot nézzük, a PL a világ nagyrészén eladható. Ázsia, Amerika hatalmas piac. Míg a spanyol bajnokság ennyire nem eladható. Nem is tudom hol olvastam, hogy van olyan ország aki nem is veszi meg az egész Liga jogait, csak az 5-6 nagyobb spanyol csapatét. Nem eladható egy Getafe-Málaga meccs. Míg a számok alapján igenis eladható egy Swansea-Everton. Ez a fő különbség a pénzekben és ettől egységes az elosztás, mert mindenki hoz bevételt. Spanyolban ez nem így van. Azt is mondhatnánk, hogy spanyolban mindenki annyit kap amennyit érdemel. Akármennyire is nem fair mondat, de gazdaságilag valahogy így néz ki. Brexit ide vagy oda, a PL nem fog változni. Ezért mondom mindig, hogy gazdaságilag dübörög a bajnokság, hiába a sportszakmai gyengélkedés.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.25. 15:28:19

Azért Angliában sem annyit kap egy Norwich mint egy Chelsea. Nyilván több a bevétel is, piac miatt stb, de a spanyol meg aztán totál átbillent arra, hogy a két nagy elviszi a zsé nagy részét.....Most nem találom, de tavaly szerintem linkeltem hogy az Atletico kapott annyi pénzt harmadikként mint egy angol majdnem kieső....vicc!!!! Igenis sokkal igazságosabban kellene elosztani a pénzeket a La Ligán belül is, vagy akkor még inkább ráállni a piacbővítésre és még több korai meccs, több kínai partner bevonása, nyitni Ázsia felé. A Brexit úgymond jól jön most a spanyoloknak, mert az angol kluboknál várhatóan kevesebb bevétel lesz.

És mint lejjebb írták pont ez hogy a spanyol kicsik rossz helyzetben vannak, s ezen változtatni kellene. Pl ugye a tavalyi Elche eset, vagy előtte Mallora csődbe menetel, de Alaves is stb, stb. Ezek nagyon komoly gondok és egyik oka ennek, hogy nem kapnak elég pénzt a TV bevételekből.
Kép
Kép
Kép
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.06.25. 15:22:55

Tromort77 írta: Fair-nek nem fair, de müködő rendszer. Arról nem is beszélve, hogy oké, hogy mennyit kap a Barca és a Reál, de a bevételek nagy százalékát ők is hozzák. A másodosztályban is azért kapnak annyit mert brutális nézettség van, spanyolban nincs. Ez oda vissza működik. Angliában is bárki ki ad 40 millát így elszöktek az árak, de ettől a különbségek nem csökkentek. Igazságosabb pénz elosztás kellene spanyolban, de röhejes lenne ugyan annyit adni a Reál-nak meg egy Eibar-nak, mert nyílván más számokat hoznak. A megoldás valahol félúton lenne.
Hogy ez a rendszer működőképes lenne, abban erősen kételkedek. A kis csapatok anyagi gondokkal küzdenek, a stadionok elavultak, a legjobbjaikat kénytelenek értékesíteni. A PL-ben sem úgy működik, hogy ugyanannyit kapnak a csapatok, csak nincsenek ilyen óriási különbségek.
A 2. osztály pedig itt is fellendülne, és nézettebb lenne, ha nevesebb játékosok is játszanának, de ehhez pénz kell.
Tromort77

2016.06.25. 15:05:19

tatesz1990 írta:
Szerinted ez a rendszer így jó, hogy a Barca-Real kettős még a PL topkluboknál is több bevételt könyvel el közvetítési jogdíjakból, míg a többieknél az angol 2. osztályú klubok is többet kapnak?
Az meg szerintem nem helytálló, hogy nemzetközileg gyengülnének. Az Atléico és a Sevilla is sokkal kevesebb részesedést kap ezekből a pénzekből, mégis nagyon sikeresek. Ha egyenlőbb lenne a pénzelosztás, azzal csak javulnának a klubok. A Sevilla, Valencia de akár még az Atlético szintű csapatoknak sem kellene időről időre eladniuk a legjobbjaikat pusztán a pénz miatt! Ha több erős csapat lenne, sztárokkal az imént említett csapatokban, akkor a nézettség és ezzel az eladhatóság is nőne!
Fair-nek nem fair, de müködő rendszer. Arról nem is beszélve, hogy oké, hogy mennyit kap a Barca és a Reál, de a bevételek nagy százalékát ők is hozzák. A másodosztályban is azért kapnak annyit mert brutális nézettség van, spanyolban nincs. Ez oda vissza működik. Angliában is bárki ki ad 40 millát így elszöktek az árak, de ettől a különbségek nem csökkentek. Igazságosabb pénz elosztás kellene spanyolban, de röhejes lenne ugyan annyit adni a Reál-nak meg egy Eibar-nak, mert nyílván más számokat hoznak. A megoldás valahol félúton lenne.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.06.25. 14:31:43

Tromort77 írta: PL-ben jóval több pénzt lehet elosztani. Ha spanyolban is olyan rendszer lenne azzal valószínűleg a nagycsapatok gyengülnének és az meg nemzetközi szintéren nem jönne jól. Az angol pénzekkel baromi nehéz versenyezni, emrt remekül használják ki a piacot és hiába minőségben gyengébb, mégis jobban eladható bajnokság.
Szerinted ez a rendszer így jó, hogy a Barca-Real kettős még a PL topkluboknál is több bevételt könyvel el közvetítési jogdíjakból, míg a többieknél az angol 2. osztályú klubok is többet kapnak?
Az meg szerintem nem helytálló, hogy nemzetközileg gyengülnének. Az Atléico és a Sevilla is sokkal kevesebb részesedést kap ezekből a pénzekből, mégis nagyon sikeresek. Ha egyenlőbb lenne a pénzelosztás, azzal csak javulnának a klubok. A Sevilla, Valencia de akár még az Atlético szintű csapatoknak sem kellene időről időre eladniuk a legjobbjaikat pusztán a pénz miatt! Ha több erős csapat lenne, sztárokkal az imént említett csapatokban, akkor a nézettség és ezzel az eladhatóság is nőne!
Tromort77

2016.06.25. 14:18:12

tatesz1990 írta:Megmondom őszintén én egy kicsit örülnék neki, ha nehezebbé válna a Premier Leaguebe való igazolás. Jelen állás szerint megszűnne például az a rendszer, aminek köszönhetően az Arsenal vagy a Manchester United annak idején könnyedén elvitte Fábregast, Bellerínt vagy Piquét még tinédzser korukban.
Emellett pedig, már ha sikerül Spanyolországban is bevezetni a PL-hez hasonló központilag elosztott közvetítési jogokból származó bevételelosztási rendszert, akkor az angliai viszonyok segítségével talán a spanyol játékosok zöme visszatérne a spanyol csapatokba, ezzel tovább erősítve a Ligát! :)
PL-ben jóval több pénzt lehet elosztani. Ha spanyolban is olyan rendszer lenne azzal valószínűleg a nagycsapatok gyengülnének és az meg nemzetközi szintéren nem jönne jól. Az angol pénzekkel baromi nehéz versenyezni, emrt remekül használják ki a piacot és hiába minőségben gyengébb, mégis jobban eladható bajnokság.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.06.25. 14:09:15

Megmondom őszintén én egy kicsit örülnék neki, ha nehezebbé válna a Premier Leaguebe való igazolás. Jelen állás szerint megszűnne például az a rendszer, aminek köszönhetően az Arsenal vagy a Manchester United annak idején könnyedén elvitte Fábregast, Bellerínt vagy Piquét még tinédzser korukban.
Emellett pedig, már ha sikerül Spanyolországban is bevezetni a PL-hez hasonló központilag elosztott közvetítési jogokból származó bevételelosztási rendszert, akkor az angliai viszonyok segítségével talán a spanyol játékosok zöme visszatérne a spanyol csapatokba, ezzel tovább erősítve a Ligát! :)
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.24. 22:25:29

Egyébként már gyűjtik a szavazatok az újabb népszavazáshoz, és úgy néz ki meg lesz. Nem hiszem hogy valóban megtörténik majd a kilépés.
Kép
Tromort77

2016.06.24. 22:16:53

Komoly hatása nem lesz. Minimum két év munka van(de akár is 5 is lehet ) azelőtt mielőtt ténylegesen kilépnek. Olyan lesz mint egy rossz válás, de attól mindkét félnek érdeke az együttműködés. Úgyis lesznek kompromisszumos megoldások. Lásd Svájc vagy Norvégia, nem tagok de az EFTA tagjai. Az UK is a tagja lesz biztosan.
A jelenlegi rendszerben tény, hogy sok játékos nem kapott volna játékengedélyt, de ez az UK szabálya. Úgyis eleget fognak lobbizni a csapatok, hogy ez megváltozzon. Szóval szerintem felesleges az aggódás sport szempontokból. A saját törvényeikenkell változtatniuk és ennyi az egész. Nem fognak magukkal kiszúrni. Maximum valóban kevesebb külföldi lesz az alsóbb ligákban, de nem vészesen. De az első osztályban ilyen problémák nem lesznek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.24. 20:26:36

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ok-2509243" target="_blank

érdekes, kíváncsi leszek mi lesz ha tényleg kilépnek a zunijóból.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.24. 00:13:17

Vardy hosszabbított a Leicester-rel.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.22. 00:23:14

Leicester are about to make Troy Deeney the 3rd most expensive Englishman of all time (£30m).

The world's gone mad.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.21. 18:01:32

Tromort77 írta:https://twitter.com/MailSport/status/745018427383881731

Angol sajtó gyöngyszeme a Daily Mail, Clyne-t aki egyébként parzar meccset hozott le. (7 helyzetet teremtett, levette a pályáról Weiss-t, stb) veszi elő, amiért nem esett el tizenegyesért. Ezt csak azért másolom be, hogy mindenkiben tudatusoljon mennyire egy szenylap ez a Daily Mail és semmit nem szabad komolyan venni tőlük.
Valóban jól játszott, de ha ott elesik, akkor szinte biztos befújja a tizit a bíró. Én becsülöm érte, hogy nem tette, de szerintem van olyan fórumtárs, aki ezt hibának rója fel.
Tromort77

2016.06.21. 16:18:30

https://twitter.com/MailSport/status/745018427383881731

Angol sajtó gyöngyszeme a Daily Mail, Clyne-t aki egyébként parzar meccset hozott le. (7 helyzetet teremtett, levette a pályáról Weiss-t, stb) veszi elő, amiért nem esett el tizenegyesért. Ezt csak azért másolom be, hogy mindenkiben tudatusoljon mennyire egy szenylap ez a Daily Mail és semmit nem szabad komolyan venni tőlük.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.19. 18:42:53

Vardy set to reject Arsenal & stay at Leicester. No final decision yet but favouring #LCFC. #AFC won't improve offer, pursuing other options.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.15. 21:02:30

Pedig neki nagyon örültem volna.

Arsenal are the only club to bid for Henrikh Mkhitaryan and have made a £20m offer but he wants to join Man United.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése