Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2016.04.15. 12:35:51

Undorító ez a BL sorsolas. Akkora bundáskenyér. A Reálnak feltűnően évek óta tartó kedvező mákos sorsolása. Reménykedem hogy Pellegrini csapata kicsit megszorongatja a margitot. Ha nem akkor gyakorlatilag vörös szőnyegen sétálnak a döntőbe.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.04.15. 12:34:06

A szerdai meccs után végre sikerült lenyugodni, erre jön egy ilyen sorsolás. Komolyan mondom ennél feltűnőbben már nem is lehetne csinálni. Mikor kihúzták a cityt, már csak az volt a kérdés, hogy a másik ágon ki kezd otthon. :evil:

Akárki is lesz az ellenfelük, teljes szívemből kívánom, hogy most ők bukjanak el a 93. percben. [-o<
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 12:30:36

Rivaldo11 írta:Nagy meglepetésnem történt, kb ez volt várható. :lol: Ennek a madridnak a négyben sem lenne helye, erre döntőznek, ahol ugye egy meccsen bármi lehet... :lol: Mindegy. Ha megnyernék, akkor az picit hasonlítana 2012-re. Akkor a Chelsea sikerénél lehetett érezni ennyire, hogy a Bl győztes messze nem Európa legjobb csapata.
Logika befigyel:
sorsolás előtt: Kapjuk meg a Roma/Wolfsburg/Cityt, mert ők a legkönyebbek, őket simán elverjük

Sorsolás után: Itt nincsen már könnyű ellenfél, nem szabad senkit sem alábecsülni, nagyon erős ez a Roma/Wolfsburg/City...

:D

Nincs azzal bajom hogy a Real Bl-t nyer, azzal van a bajom hogy AHOGYAN...Sorra mázlis sorsolás, végig a legkönyebbeket kapják 1-2 kivétellel, mi meg szívunk a legkeményebb ellenfelekkel akiket csak kaphatunk..Dehát ugyanannyit ér egy Arsenal-Atleti-Bayern ágon döntőbe jutni mint egy Roma-Wolfsburg-City ágon...
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2016.04.15. 12:29:10

nzxtpo írta:
daffy írta: Vagy egy Pep jelenlegi és következő csapata meccset. Bőven van keresnivalója a city-nek,sőt. Megverték a PSG-t is és a Real azért messze nem annyira jó.
Ezt te sem hiszed el, ugye? :) A lehető legoptimálisabb ellenfél két meccsen a City, még ha könnyűnek ez sem lesz az.

Az Atletico-Bayern párosra nagyon kíváncsi leszek, hogy mire mennek egymással. Remélem Pep talál ellenszert, ha már mi nem tudtunk.
Így van, le sem kell játszani... A Citynél motiválatlanabb, gyámoltalanabb csapat nincs ebben a mezőnyben, sima kettős real győzelem.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 12:25:14

Nagy meglepetésnem történt, kb ez volt várható. :lol: Ennek a madridnak a négyben sem lenne helye, erre döntőznek, ahol ugye egy meccsen bármi lehet... :lol: Mindegy. Ha megnyernék, akkor az picit hasonlítana 2012-re. Akkor a Chelsea sikerénél lehetett érezni ennyire, hogy a Bl győztes messze nem Európa legjobb csapata.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 12:20:00

Azért a tavalyi Juventus, és a mostani City között óriási különbség van...Komolyan aki látta a PSG elleni meccseket szerintem sírva fakadt, hogy mekkora hibákat követnek el a csapatok...

A Juventusban volt egy nagyon nagy szintű szervezettség, míg a mostani City meg inkább no comment...Ha őket kaptuk volna az Atleti ellen akkor a mostani hullámvölgyben lévő csapat is simán oda-vissza verte volna őket..

Bírom ezeket a szövegeket h nincs itt könnyű ellenfél meg blabla, nade akkor miért akarták annyira Wolfsburgot, meg most a Cityt?!

Komolyan mennyi múlik a szerencsén...Mi hullámvölgyben kapunk egy Atletit aki legesélyesebb h kiejt minket, Real Madrid meg kap egy Roma-Wolfsburgot úgy hogy kb Roma kiejthette volna őket ha kicsit ügyesebb annyira gyengék voltak akkor...
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.04.15. 12:18:36

daffy írta: Vagy egy Pep jelenlegi és következő csapata meccset. Bőven van keresnivalója a city-nek,sőt. Megverték a PSG-t is és a Real azért messze nem annyira jó.
Ezt te sem hiszed el, ugye? :) A lehető legoptimálisabb ellenfél két meccsen a City, még ha könnyűnek ez sem lesz az.

Az Atletico-Bayern párosra nagyon kíváncsi leszek, hogy mire mennek egymással. Remélem Pep talál ellenszert, ha már mi nem tudtunk.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.04.15. 12:18:08

daffy írta:
hedora írta:Úgy néz ki: A jóIsten is, Real BL serleget akar :)
Vagy egy Pep jelenlegi és következő csapata meccset. Bőven van keresnivalója a city-nek,sőt. Megverték a PSG-t is és a Real azért messze nem annyira jó.

Így hogy a Real még a hazai 2. meccset is kibungizta.... bár legyen IGAZAD!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.15. 12:12:35

hedora írta:Úgy néz ki: A jóIsten is, Real BL serleget akar :)
Perez akar nem a Jóisten!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.04.15. 12:06:48

hedora írta:Úgy néz ki: A jóIsten is, Real BL serleget akar :)
Vagy egy Pep jelenlegi és következő csapata meccset. Bőven van keresnivalója a city-nek,sőt. Megverték a PSG-t is és a Real azért messze nem annyira jó.
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.04.15. 12:04:59

Úgy néz ki: A jóIsten is, Real BL serleget akar :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.15. 11:57:04

palesz77 írta:Ekkora futballélményt én nem tudom mikor kaptam utoljára - 0-4 -, eszméletlen volt.. Hatalmas meccs, örülök a Pool győzelmének, megérdemelték. Nero te meg megkaptad a választ most, Klopp ennyivel jobb.. :D 0-2-ről és 1-3-ról megfordították, ennél többet mondani se kell.

Can amúgy piszok jó volt szerintem ma, egyre jobban megszeretem az embert. Meg a walesi Pirlot is, nem nézek minden Pool meccset, de azt az embert rosszul beszállni még nem láttam. Grat a csapatnak, ez nagybetűs foci volt ma. Cou meg ma gyengébb volt, de csak odaverte döntő pillanatban..
Én csak azt sajnálom, hogy EL meccs volt a tegnapi, igy talán nem maradt meg annyira a közemlékezetbe, pedig megérdemelné.
Én a Dortmundnak szurkoltam, előttük is le kalappal, ők is kellettek ahhoz, hogy ilyen hatalmas meccs legyen.

A Liverpoolnak meg óriási taps jár, edzőstül, szurkolóstul, mindenestül. Megfigyeltem, hogy amikor két gólos hátrányban voltak, a szurkolók akkor is ugyanúgy buzdítottak, énekeltek, és talán nem véletlen, hogy 2004 után ismét ők álltak fel szinte lehetetlennek tűnő helyzetből. Meg Klopp is vadállat, rajta sem látszódott, hogy egy percig is feladta volna. =D>

Én innentől nekik szurkolok, már csak azért, mert ez az egyetlen reális esélyük, hogy jövőre is európai kupasorozatban szerepeljenek.

A sorsolás meg tényleg vicc... nem szeretem a Cityt, sőt, kifejezetten antipatikusak számomra, de most teli torokból fogok szurkolni nekik. :evil:
DEHÁÁÁT A CITYT NEM SZABAD LEBECSÜÜÜLNI!!!!!
Itt már nincs gyenge ellenfél mindenki tudja ezt aki ért a focihoz...
Elvégre egy City ugyanolyan erőt képvisel mint egy Barca,Bayern,vagy akár Atleti.... :lol: =D>


(irony alert)
Jó, mondjuk tavaly a Juventust is a többség simának a gondoltak, mégis legyakták őket. Hátha most is lesz meglepi. Persze nem túl meggyőzőek Agüerojék, de a Realtól sem vagyok elájulva, egyelőre meg tudtak verni minket a Klasszikuson, mikor pocsék formában voltunk, meg nagy nehezen továbbmentek a Wolfsburgon.

Remélem Touré úgy játszik majd, mint fénykorában, és Agüero jó napokat fog ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.04.15. 12:08:17-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 11:52:52

visca el barca írta:és még azt is volt pofájuk meghúzni hogy a visszavágót otthon játsszak :lol:

(recrea a sört remélem megiszod este helyettem)
DEHÁÁÁT A CITYT NEM SZABAD LEBECSÜÜÜLNI!!!!!
Itt már nincs gyenge ellenfél mindenki tudja ezt aki ért a focihoz...
Elvégre egy City ugyanolyan erőt képvisel mint egy Barca,Bayern,vagy akár Atleti.... :lol: =D>


(irony alert)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.15. 11:49:43

és még azt is volt pofájuk meghúzni hogy a visszavágót otthon játsszak :lol:

remélem az angliában élő haverom megjátszotta a william hillnél (ott mindenre lehet fogadni), egy 10x oddsot biztos kaszált vele

(recrea a sört remélem megiszod este helyettem)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2016.04.15. 11:53:01-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 11:49:19

Naháát, ki gondolta volna?!....
"Szerencse"!!!

Hihetetlen hogy képesek egy Roma-Wolfsburg-City ággal döntőbe menni....


Mit is mondtam úgy 1-2 hónapja?
Hogy attól tartok, hogy minket valahogy a legnehezebb sorsolással elintéznek, hogy mihamarabb megkapjuk azt aki pont kiejthet minket, Real meg besétál a legkönyebb sorsolással a döntőbe...

Grat.... =D>
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2016.04.15. 11:46:43

Ahogyan az várható volt:
Man city vs royal margit
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.04.15. 11:46:12

''sorsolás'' ''szerencse'' ''véletlen'' #-o
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 11:28:27

Kash írta:Végülis mi egész szezonban god mode-ban toltuk és kiestünk a negyeddöntőben mert túlhajtottuk magunkat, a balett meg szép csöndben bekullogott az elődöntőbe, és még a bajnokságban is a nyakunban lihegnek...Azért el kellene gondolkodni, hogy milyen stratégiát választunk, mert a madrid a pokolból a mennybe jutott kis túlzással, a szerencsés sorsolástól eltekintve, végülis megverték a Sevillát és minket is, pedig itt is 2 vesztes meccs volt megjósolva nekik.

Lemondok az elveimről és a jövőben én is a gyönge csapatokért fogok imádkozni, hogy mi kapjuk őket, mivel a balett most a 21. század best csapata mert bejutottak az elődöntőbe tök lájtos csapatokon keresztül, belőlünk meg viccet csinál minden sportoldal meg kb mindenki, aki nem Barcás, mert kiestünk az Atleti ellen miközben a világ futballját oktattuk szinte egész évben. Ezek szerint nincs szükség arra, hogy Európa top csapatait verjük azért, hogy mi legyünk a legjobbak, a balett erre a legjobb példa. Vicceske azt látni, hogy úgy kezelnek minket mint a bohócokat, meg rímelős versikéket írnak, amelyek minden esetben valahogy így kezdődnek: "tehén fekáliája, kiesett a Barca" meg így "Ec-pec kimehetsz, kiesett a Barca".
Nagyon felháborító meg egyben humoros is az egész, ami velünk történik.


Tényleg szánalmas ez....Eddig minden Real Madridtól független sportoldal oda-vissza volt tőlünk, most meg úgy csinálnak viccet a csapatból, mintha hazai 8-0-ról hozta volna az Atleti vissza úgy hogy 7 öngólt rúgtunk és ők meg találtak egyet maguktól, és minden csapat legalább egyszer BL címet védene...

Hol lehet am fogadni a sorsolásra hogy ki kit kap? (SZERK: Beten pl lehet.2.90-es oddsok)
Le mernék fogadni hogy a Real a Cityt kapja, és így döntőben lesznek egy Roma-Wolfsburg-City ágon, mikor szerintem a mi sorozatunk keményebb volt már a legjobb 16 között mint nekik az elődöntőben...Persze ugyanúgy BL-t ér ha egyetlen jó meccset kell játszaniuk, mint az ha valaki a legkeményebb ellenfelek ellen jut be a döntőbe...
Persze hajtják a Barca ellenesek hogy mindenkit le kell győzni ha valaki BL-t akar, de mégis ők imádkoztak a Wolfsburg/Benfica kettősért...

De nagyot nevetnék, ha megkapná a Real az Atletit és kiejtenék őket is, de ilyenről álmodni sem érdemes, úgyis City-Real lesz belőle.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.04.15. 01:54:41

Végülis mi egész szezonban god mode-ban toltuk és kiestünk a negyeddöntőben mert túlhajtottuk magunkat, a balett meg szép csöndben bekullogott az elődöntőbe, és még a bajnokságban is a nyakunban lihegnek...Azért el kellene gondolkodni, hogy milyen stratégiát választunk, mert a madrid a pokolból a mennybe jutott kis túlzással, a szerencsés sorsolástól eltekintve, végülis megverték a Sevillát és minket is, pedig itt is 2 vesztes meccs volt megjósolva nekik.

Lemondok az elveimről és a jövőben én is a gyönge csapatokért fogok imádkozni, hogy mi kapjuk őket, mivel a balett most a 21. század best csapata mert bejutottak az elődöntőbe tök lájtos csapatokon keresztül, belőlünk meg viccet csinál minden sportoldal meg kb mindenki, aki nem Barcás, mert kiestünk az Atleti ellen miközben a világ futballját oktattuk szinte egész évben. Ezek szerint nincs szükség arra, hogy Európa top csapatait verjük azért, hogy mi legyünk a legjobbak, a balett erre a legjobb példa. Vicceske azt látni, hogy úgy kezelnek minket mint a bohócokat, meg rímelős versikéket írnak, amelyek minden esetben valahogy így kezdődnek: "tehén fekáliája, kiesett a Barca" meg így "Ec-pec kimehetsz, kiesett a Barca".
Nagyon felháborító meg egyben humoros is az egész, ami velünk történik.
Kép
Tromort77

2016.04.15. 00:00:23

https://streamable.com/fce5 Nem semmi védés volt.

Klopp:"I've told my players not to touch the This Is Anfield sign until they win something. It's a sign of respect."

Nem lehet nem kedvelni ezt az embert.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.14. 23:36:59

Sevilla-Bilbao tizik. EL-ben 4/4 győzelem a Sevilla tiziből. :D

Hosszabbításban kapufa, gólvonal mentés úgyhogy Murphy törvénye hogy ennyi lehetőség után a Bilbao fog tovább menni.

Portugália nem éppen gazdag ország, Ferreira két öngólt is lőtt, véletlen? :D Csak hogy tovább szőjem az összeesküvéseket mára.

Benat...Nagyon jó kis játékosnak tartom, de ezt szörnyen rúgta.

És ilyet se sűrűn látni, kisebb csetepaté a két csapat között a tizenegyesek közben. :D

Sevillaval nem lehet bírni, megint megfogják nyerni. Ha nem és esetleg Pool akkor:
zola8787 írta:Bl-t nyeri a City, az EL-t a Pool, én meg majd kussolok :lol:
5 angol a BL-ben. :D
Kép
Kép
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.04.14. 23:34:48

Óriási meccs volt!! Viszont azt nem értem, hogy a németeknek 1-3nál miért kellett menni a negyedikért?! Kicsit okosabbak, elkezdik lasztit tartogatni és ott vannak 4 között.
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.14. 23:31:09

Komoly csapat ez a Dortmund is. :D Mondjuk óriási comebacket nyomott a Pool, talán az egyik legjobb meccs volt amit valaha láttam.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.14. 23:22:42

Liverpool’s four goals came from their only four shots on target in the entire game.

Szeretem a Poolt és örülök is neki, németek ellen ráadásul, de hogy a viharba lehet leadni ekkora előnyt? Ilyet még mi se tudunk. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2164
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.04.14. 23:16:19

Ez valami varázslatos volt. Úgy örültem a végső gólnak, mint ahogy nagyon ritkán teszem. Nem semmi ez a hangulat, összetartás és kitartás. Ezek miatt sokszor jobb angol focit nézni, függetlenül a játék szépségétől. A hangulat, az iram s a küzdés fantasztikus. Remélem megnyeri a Pool.
més que un club
Válasz küldése