Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.12.03. 11:17:44

Tobias88 írta:Szép is lenne ha kiesnének. Mondjuk én jobban örülnék, ha nem csak a bajnoki visszavágón vernénk meg őket, hanem ezen kívül még 4 meccsen a kupában és a bl-ben :D

Vesznek tőlük 5-6 fiatalt az akadémiáról 1-2 millió euróért és kész is, nem óv a Cádiz.
Ilyen Ödegárd féléket? Szerintem nem kell a Cádiz-nak egy Madrid fiatal sem :D
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.12.03. 11:07:15

trey88 írta:Osasuna kizárásakor óvott az ellenfél, vagy automata kizárták őket?
Óvtak, óvni kell. Három lehetőség van jelenleg:
- Nem óv a Cádiz, mert vesznek tőlük pár fiatalt milliókért - lefizetés
- Az óvás miatt nem zárják ki a Madridot, kap egy 3-0át a Cádiz - kivételezés (nem lenne meglepő)
- Óvás utáni kizárás, hiszen gólt is lőtt Csevisev - pénzügyileg nem éri meg
94:39 6 - 1
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2015.12.03. 10:41:23

Osasuna kizárásakor óvott az ellenfél, vagy automata kizárták őket?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.12.03. 10:38:26

Amin jót röhögtem a football manager-ben is ha rámész egy játékos adatlapjára szépen hozza, hogy melyik sorozatban mennyi sárgája van, van e el van e tíltva stb. Úgy látom a játék készítői túl logíkusan gondolták mert ez egyes nagy csapatoknál nincs nyílvántartva! :D
Kép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.03. 09:42:36

Tobias88 írta:
palesz77 írta:Fun fact: Cheryshev tavaly Piquerol gyujtotte be a 3. sargajat..
Az érdekes lenne, nem is játszottunk egymás ellen. Az Atma kiverte a Madridot, mi meg az Atma-t
a Villarealban volt kölcsönben tavaly...ott szedte össze
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.12.03. 09:32:46

Szép is lenne ha kiesnének. Mondjuk én jobban örülnék, ha nem csak a bajnoki visszavágón vernénk meg őket, hanem ezen kívül még 4 meccsen a kupában és a bl-ben :D

Vesznek tőlük 5-6 fiatalt az akadémiáról 1-2 millió euróért és kész is, nem óv a Cádiz.
palesz77 írta:Fun fact: Cheryshev tavaly Piquerol gyujtotte be a 3. sargajat..
Az érdekes lenne, nem is játszottunk egymás ellen. Az Atma kiverte a Madridot, mi meg az Atma-t

Re: Jah, hogy nem is a Madridban volt tavaly. Így akkor okés.
94:39 6 - 1
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.12.03. 07:13:33

A Madrid gondoskodik róla , hogy vidáman es könnyedén induljon a Barca szurkolók reggele ,szakadok :lol: . Viszont szerintem nem lesz ebből semmi mert Perez papa okosba elintézi es átutal egy vagy akár több millát a Cadiz számlájára es ők ezt nagy valószínűséggel el is fogjak fogadni (hibáztatni őket ezért nem nagyon lehetne ).De aztán lehet megis megóvják a meccset kiváncsi vagyok , hogy mi lesz az ügy vége :D .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.12.03. 01:16:49

Ciki.
Ha fizetnek havi 5ezer Eurót, akkor én szívesen számon tartom náluk a sárga lapok alakulását, nem lehet egy nagy was is das, és garantálom több ilyen hiba nem lesz :)
Ilyen egyszerű dolgot elszabni.
Most a kérdés, hogy a Realra is ugyan azok a szabályok vonatkoznak-e mint a többiekre, illetve van-e az a pénz...?
Elég nagy mostanában a fejetlenség a fehér sarokban.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
wessel
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009.05.28. 20:48:50

2015.12.03. 00:38:59

"A Real Madridnál vizsgálják a lehetőséget a büntetés elkerülése érdekében és a 112.-es szabályra hivatkoznának, miszerint az első három forduló után automatikusan törlődnek a lapok. (A mai a negyedik forduló volt a kupában.) Ugyanakkor ez a szabály csak azokra a csapatokra vonatkozik, amelyek a selejtezőkörökben kezdik a kupaszereplést, így kizárólag a harmad- és negyedosztályúakra. Ennek alapján a Real Madridot biztosan kizárják a Copa del Rey 2015/16-os kiírásából."
MR. TROMORT777

2015.12.02. 23:49:14

Legújabb magyarázat, hogy a 3. kör után csak a sárgákat törlik el, maga az eltiltást nem, Szóval nem játszhatott volna.

Szerk: Az Osasuna-t idén zárták ki ugyanezért, nem tavaly.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.02. 23:46:16

FB-on lehet olyan hirt olvasni, hogy nincs is olyan szabaly, szoval 5. fordulat az ugyben, lehet megis szabalytalan volt Cheryshev jateka.. :D Kivancsi leszek a vegere, szerintem 3-0 oda, azzan kesz.

Nero: Vegevel egyetertek.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.02. 23:38:30

Sajnos korai volt az öröm, elvileg már nincs érvényben az eltiltása. Piqué hatalmas fazon, de remélem soha még csak a közelébe se kerül a csapatkapitányi karszalagnak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MR. TROMORT777

2015.12.02. 23:34:02

Tavaly az Osasuna-t ugyanezért kizárták, szóval ha a Cadiz óvni fog, akkor valószínűleg ez vár rájuk is. Cadiz-nál már jelezték, hogy óvni fognak a meccs után. Kíváncsi leszek. Legrosszabb esetben is 3-0-t kell adnia A Cadiz-nak.

Redditről kedvenc komment egy Real szurkolótól: Ha lett volna Casillas-unk Ő úgyis kiszivárogtatta volna 6 órával korában a kezdőt és nem történik ez...

:D
Hihetetlen, Piquenek meg duplán pacsi! Sírok ettől a sztoritól. :D :twisted:

Szerk: Akkor benéztük, de jó tudni, hogy Ők is benézték, mert ott is nagy volt a félelem, ezért kapták le gyorsan a pályáról.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MR. TROMORT777 2015.12.02. 23:43:11-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.02. 23:21:19

Mayoral pedig a padon se lehetne, a Juvenil Copa donton kiszortak tavaly. Szoval 2 emberrel is buktak. Cadiz ovni fogja a meccset, lehet kizaras lesz tenyleg.

Fun fact: Cheryshev tavaly Piquerol gyujtotte be a 3. sargajat.. Ki masrol..:D O meg mar aktivizalta is magat Twitteren termeszetesen..

szerk.: Van valami szabaly elvileg, hogy 4. kor utan torlodnek a sargak, szoval elvileg az orosz legalisan jatszott. Mayoral viszont meg mindig necces elvileg.. De o kizarast tuti nem er.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2015.12.02. 23:14:00

Gareth Tello írta:COPE claiming Real Madrid have broken the rules by fielding Cheryshev as he should be serving a ban. Cheryshev's ban relates to a suspension he received while on loan at Villarreal.


Érdekesen hangzik, de nem hiszem, hogy ennyire amatőrök lennének a
Madridnál. :D
Pedig a kommentátor is eléggé emlegeti a szitut, meg a real kispadján is beszari hangulat kerekedett. :D
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.02. 23:12:18

"A második félidőből alig 50 másodpercet láthattunk és Benitez cserére szánta el magát. Cheryshev lecserélése nem véletlen, vélhetőleg jogosulatlanul lépett pályára. Ez hatalmas baki, szinte az összes spanyol sportoldal ezzel a hirrel foglalkozik. Akár a csapat kizárásával is végződhet a történet."


ASDASD :mrgreen: :mrgreen: =D>

Amúgy valaki azt írta, hogy Benitez már egyszer játszott ilyet, hogy 4 olyan játékost nevezett akiket nem szabadott volna, és kizárták a csapatát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2015.12.02. 23:15:04-kor.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.02. 22:36:01

COPE claiming Real Madrid have broken the rules by fielding Cheryshev as he should be serving a ban. Cheryshev's ban relates to a suspension he received while on loan at Villarreal.

Érdekesen hangzik, de nem hiszem, hogy ennyire amatőrök lennének a Madridnál. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.02. 18:14:24

Capon írta:Pep első évében volt ilyen sérüléshullámunk, sőt még rosszabb, nem egyszer a kezdő 11 kiállítása is problémát jelentett.
Ha jól emlékszem akkor nem izomsérüléseink voltak hanem szinte mindenki dértérülésen esett át. Utána újítottunk az edzésen és sikerült is maximálisan orvosolni a problémát.
Bl döntőben jó kis védelmünk volt emlékszem, Sylvinho balbekk, Puyi jobboson, Touré középső védő.. :D Aztán micsoda meccset lehoztak, Sylvihno még megkerülőst is betolt a gólvonalon emlékszem - mit megadnék egy ilyen csere balbekkért jelenleg. Hál istennek amúgy "csak" hátul voltunk komoly gondban emlékeim szerint, a támadórészlegből Henry sérült le szezon elején, meg Ini is volt kicsit, de aztán ott onnantól elkerült minket a baj.
noname írta:Ha valaha lesz olyan csapat, ami eséllyel védi meg a BL-címet, az a mostani Barca. Remek kémia, remek játék, téli frissítések. Továbbá a csapat bizonyította h le tud küzdeni minden akadályt.
Én is most nagy esélyt látok rá, legfőképp azért, mert a tavaly tavaszi játékunk még nem volt a csúcsra járatott "Lucho Barca" szerintem. Az a mostani, ahol a középpálya is összeállni látszik, és a trió még összeszokottabb - amihez Messi sérülése is kellett szerintem, Suárez és Neymar most hangolódtak totál egymásra.

Nyilván tavaszig még millió dolog változhat, még ha te pont azt is írtad, hogy nem látsz rá esélyt..:D De München is gálázott 2 éve folyton ősszel, aztán Bl-re elfogytak, nálunk is beüthet rossz forma addigra, de most én is nagyobb esélyt látok rá, mint bármikor máskor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.02. 18:00:50

noname írta: Ha valaha lesz olyan csapat, ami eséllyel védi meg a BL-címet, az a mostani Barca. Remek kémia, remek játék, téli frissítések. Továbbá a csapat bizonyította h le tud küzdeni minden akadályt.
Legyen igazad.
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.02. 17:42:00

A Real hengerek rendszerint addig tartanak, amíg szembe nem jön egy összeszedettebb csapat. :lol:

Persze, kapja Neymar, csak Messi ne. Hozzáteszem szerintem Suarez jobb volt tavaly, mint Neymar. A csapatnak mindenképp fontosabb Suarez. Ezért is érdemelte meg a jelölést. Suarez gólokat lő, lefoglal stabilan 2-3 embert és gyakorlatilag body-guard-ot játszik Messinek és Neymarnak. Ezért is sajnálatos h nem jelölték. :|

A csapat idén már átesett a mélyponton. Tudom h egyesek szeretnek vészmadárkodni, de felesleges. A realitás azt diktálja, hogy ez a 6 pont előny csak nőni fog. Lehet mondani, hogy mindig közbe jöhet vmi, de mi??? Mi jönne mégis közbe? Sérüléshullám? Az már megvolt, le volt sérülve a 2 első számú kapitány, de sérült le a 4. számú is. Rafinha szezonjának akkor lett vége, amikor épp kezdett belejönni, SR is akkor sérült le pár meccsre, amikor a csapat legjobbja volt, Vermaelen úgyszintén. Mi lehet ennél rosszabb? Lesérül Messi? Neymar mumpszos lesz és kb 2-3 kiló mínusz izommal nyomja le az első hónapot? Hasonlóan állunk, mint tavaly szezon végén. Akkor is egyszerűen nem láttam h ki verhetné meg a csapatot. Se a kupa, se a BL döntőn nem izgultam. Egyszerűen ezt diktálta a logika. Hasonlóan most is. Egyszerűen nem látom, hogy mi lenne az, ami akkora törést okozna a csapatban, hogy komoly visszaesés legyen. Maximum súlyos betegséget tudok elképzelni(abból viszont kapott a csapat bőven mostanában) vagy egy súlyos Suarez sérülést, aki viszont kkb annyira sérülékeny, mint Puyol fénykorában. Értsd: nekimegy a kapufának, akkor a kapufát kell kicserélni.

Ha valaha lesz olyan csapat, ami eséllyel védi meg a BL-címet, az a mostani Barca. Remek kémia, remek játék, téli frissítések. Továbbá a csapat bizonyította h le tud küzdeni minden akadályt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.12.02. 17:30:52

Chino írta: Az a baj, hogy nem csak ők. Vagy nem tudom, hogy baj-e, de Messinek szinte az egész idei teljesítményét elfelejtik az őszi két hónap miatt. Ezért furcsa az Aranylabda, mert hajlamosak a tavaszi szezont elfelejteni.
Tegnap például odakapcsoltam a harmadik félidőre vagy mire a sport tv-n és 4-ből hárman Neymarnak adnák a lasztit. #-o Csak néztem. Ahhoz képest a sérüléséig Messit nyalta körbe mindenki és nem alaptalanul, mert egyértelmű vezére volt a csapatnak és az ősz se úgy indult, hogy a brazil lesz az eesélyesebb.
Szelektív a memóriája sokaknak, na meg ugye már csak heccből is Neymart mondanak, nehogy már Messit keljen.
Chino írta:...a sérülések is jöttek idén. Nem tudom melyik szezonban szenvedtünk ennyivel.
Pep első évében volt ilyen sérüléshullámunk, sőt még rosszabb, nem egyszer a kezdő 11 kiállítása is problémát jelentett.
Ha jól emlékszem akkor nem izomsérüléseink voltak hanem szinte mindenki dértérülésen esett át. Utána újítottunk az edzésen és sikerült is maximálisan orvosolni a problémát.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.02. 16:37:05

MessiNeymarSuarez írta: Amúgy vicces, hogy míg pl túloldalon akik tavasszal szídták ezerrel Neymart, azok most mind sorra azt mondják,hogy Neymar érdemelné a lasztit(vagy azt h CR), nyilván tudják hogy Roni most esélytelen, és ha már nem ő akkor lényeg hogy bárki csak ne Messi kapja .
Egyetlen egy embert mondj aki a túloldalon azt írta, hogy Cé érdemelné az aranylabdát, az meg hogy mindenki Neymarnak az is bullshit. Ne ferdítsünk már ennyire.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.02. 16:16:56

MessiNeymarSuarez írta: Amúgy vicces, hogy míg pl túloldalon akik tavasszal szídták ezerrel Neymart, azok most mind sorra azt mondják,hogy Neymar érdemelné a lasztit(vagy azt h CR), nyilván tudják hogy Roni most esélytelen, és ha már nem ő akkor lényeg hogy bárki csak ne Messi kapja .
Az a baj, hogy nem csak ők. Vagy nem tudom, hogy baj-e, de Messinek szinte az egész idei teljesítményét elfelejtik az őszi két hónap miatt. Ezért furcsa az Aranylabda, mert hajlamosak a tavaszi szezont elfelejteni.
Tegnap például odakapcsoltam a harmadik félidőre vagy mire a sport tv-n és 4-ből hárman Neymarnak adnák a lasztit. #-o Csak néztem. Ahhoz képest a sérüléséig Messit nyalta körbe mindenki és nem alaptalanul, mert egyértelmű vezére volt a csapatnak és az ősz se úgy indult, hogy a brazil lesz az eesélyesebb.

A Realt viszont sokan leírják, és hozzáteszem szerintem elég rosszul teszik. Amilyen hirtelen elkezdtünk ilyen focit játszani, úgy eshetünk vissza is. A Fifa-vírusról nem is beszélve, ami tavaly ugyan elkerült minket, de semmi garancia nincs, hogy ez így lesz ebben a szezonban is. Ahogy a sérülések is jöttek idén. Neem tudom melyik szezonban szenvedtünk ennyivel. Mondjuk abban bízhatunk, hogy Arda és Vidal miatt nem fogunk teljesen elfáradni tavaszra, és Messi is felpörög, de minden fronton még csak most jjön a neheze.
A Real-nál pedig van annyi klasszis, hogy ha formába jönnek, akkor képesek hengerelni, addig pedig sz@rul játszva, de hozni az eredményeket.

Én is örülök, hogy eléggé a padlón vannak mentálisan, taktikailag és fizikailag is, de szerintem csakn idő kérdése, hogy ez változzon.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.02. 01:12:16

Ezt mikor nyilatkozta és hol?
Mert akárhogy gondolta, elég nagy fricska :lol:
Ezek után lehet kijárnak majd a madridosok Porto meccsre is külön hogy kifütyüljék szegényt.
:twisted: :D

Amúgy szerintem a 7-0-s videó hatalmas lett, kis humorérzékkel nem nehéz értékelni :lol:


Szerintem eléggé vicces, hogy Ronaldonak kitalálnak mindig valami külön díjat :mrgreen:
2013-ban " legértékesebb játékos díj", most meg ez.. :lol:

Komolyan, 2013-14-ben 1 spanyol trófeával szinte minden díjazott Real Madridos volt,
most meg mikor a Barcelona megnyerte a bajnokságot, és a kupát is egyben, ugyanannyi Barcást díjaztak, mint Realost, LFP logic :lol:

De mindegy, nem sajnálom tőlük, Cuncus nyerhet még 5 különdíjat is egyszerre minden évben, meg minden egyéni díjat, amíg a Barcelona viszi el sorra a klubtrófeákat :lol:

Amúgy vicces, hogy míg pl túloldalon akik tavasszal szídták ezerrel Neymart, azok most mind sorra azt mondják,hogy Neymar érdemelné a lasztit(vagy azt h CR), nyilván tudják hogy Roni most esélytelen, és ha már nem ő akkor lényeg hogy bárki csak ne Messi kapja .
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.12.02. 00:37:11

TripleH írta:2-3 hónap alatt milyen kupát lehet nyerni?:D
:D végigolvastam de csak az maradt meg, hogy amit Neymar véghez vitt, ahhoz Cuncinak 5-6 év kellett.

De akkor nem értem mire gondolt, nem hiszem, hogy pont Portugáliából szólogatna be Cuncinak, vagy mégis?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése