Csevegő

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.12.03. 20:45:52

Kash írta: Egyetértek, rám nem mernek szavazni. :lol:
Tavaly sokkal nagyobb esélyem lett volna a győzelemre, nagyon aktív voltam, csak abban a naptári évben sokaknak nem a szimpátiáját, hanem az ellenszenvét vívtam ki.
Na majd jövőre. :D
Azért ne túlozz,hogy senki nem szavaz rád..Gondolkodtam egy nagyívű kampányon,aztán addig halogattam hogy most már késő.
De megpróbálom a bizonytalanokat magam mellé állítani valahogy. Mondjuk örök élet+ingyen sör?
Bár azt hiszem ezt már levédték a kétfarkúék :D
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.12.03. 20:39:57

shutterisland írta: szimpátiaszavazás. :lol:
Miért, minek kéne lennie? :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.12.03. 20:37:48

Év fórumozója:

Irigység, vagy mi beszél belőletek? Érdekes.
Mennyiség vs. minőség: hát, ha időjárás-jelentésekre vagytok kíváncsiak, akkor az idokep.hu talán megfelel...
"And my heart will leave you never."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.03. 20:35:49

ez a díj kb olyan mint az aranylaszti
szimpátiaszavazás. :lol:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.03. 20:20:21

ozsimiki írta:amúgy olyan kategória nem lesz,h az odaáti legjobb Barcás? :D (persze én nem szavaznék mert nem olvasom Hála a jó égnek aztat aaaa:D
Nem akarok erős kritikával élni, de... Azt szokták mondani, hogy a fociban az áll a kapuban, aki egy kicsit flúgos. :D Vmi ilyesmihez tudnám ezt az odaáti Barcás szavazást is sorolni. Ép eszű Barcelona szurkolót a legelső alkalommal kitiltanák onnan. :D Elég gógyi kell ahhoz, hogy a sok baromsághoz az embernek türelme legyen.

Emlékszem mikor Mourinho volt az edzőjük és elkezdte a legelső alkalommal a sajtó háborúját ellenünk, akkor felregisztráltam, hogy tiszta mederbe tegyem ott a dolgokat. Semmi különöset nem csináltam, az általános itteni vélekedést gépeltem oda be érvekkel alátámasztva. Egyből kitettek a modik, meg persze a "szurkolók nemesebbik fele" nekem esett. Azóta a fejemben van, hogy fölösleges bármit is hozzájuk szólni, mert nincs értelme. Bár amikor megverjük őket a Klasszikuson, vagy kiesnek a BL-ből, akkor sok vicceset lehet a túloldalon olvasni, azt mindenkinek tudom ajánlani. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.12.03. 20:12:20

shutter vhol értem mit akarsz közölni, de ez a díj kb olyan mint az aranylaszti, idei év teljesítményére adják:D az,h most csak a mennyiség,vagy a mennyiség+milyenség kombót is figyelembe veszik a szavazók, az már az Ő dolguk...

amúgy olyan kategória nem lesz,h az odaáti legjobb Barcás? :D (persze én nem szavaznék mert nem olvasom Hála a jó égnek aztat aaaa:D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.12.03. 20:10:20

socio66 írta:
shutterisland írta:a másik az, hogy a díjat toronymagasan bezsebelő fórumozó szerintem csak a túlzott aktivitásnak köszönheti majd ezt a laza első helyet.
Egyetértek, én is írni akartam már ezt, csak gondoltam fölösleges, úgyis félreértelmezik az emberek, ahogy most is történt.
De eddig a minőséget, és nem a mennyiséget díjaztuk ezzel a titulussal, szerintem ezt jó lenne megtartani.
Egyetértek, rám nem mernek szavazni. :lol:
Tavaly sokkal nagyobb esélyem lett volna a győzelemre, nagyon aktív voltam, csak abban a naptári évben sokaknak nem a szimpátiáját, hanem az ellenszenvét vívtam ki.
Na majd jövőre. :D
Kép
socio66

2013.12.03. 18:34:31

shutterisland írta:a másik az, hogy a díjat toronymagasan bezsebelő fórumozó szerintem csak a túlzott aktivitásnak köszönheti majd ezt a laza első helyet.
Egyetértek, én is írni akartam már ezt, csak gondoltam fölösleges, úgyis félreértelmezik az emberek, ahogy most is történt.
De eddig a minőséget, és nem a mennyiséget díjaztuk ezzel a titulussal, szerintem ezt jó lenne megtartani.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.03. 16:53:26

shutterisland írta: a másik az, hogy a díjat toronymagasan bezsebelő fórumozó szerintem csak a túlzott aktivitásnak köszönheti majd ezt a laza első helyet
Bátor vagy, hogy így le mersz oltani egy moderátort :mrgreen:
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.12.03. 16:35:42

shutterisland írta:
Én személy szerint nem bírlak megérteni. Ennyire sajnálod tőle, vagy mi?
csak értelmezni kellett volna, amit írtam.
vagy mondjuk elolvasnod a csoportban azt a posztot, ahol mindenki leírja a véleményét az idei szavazásról.
akkor láthatnád, hogy mivel nem értek egyet. :)
Értelmeztem. Reagáltam.

Én ide írtam le a véleményem, a másik meg ottvan a csoportban. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamcore 2013.12.03. 16:58:18-kor.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.03. 16:34:48

Titonál még a meghatározásnál is benne volt, hogy Tito lemondása a betegsége miatt.
lehet, de a szavazás topicjában az van megadva, hogy "tito lemondása", én csak ezt láttam, és elvonatkoztattam a ráktól, csak magát a lemondás tényét vettem figyelembe, ami egyáltalán nem csalódás számomra.

mondjuk nekem így is úgy is a 7-0 a legnagyobb csalódás, mert CSALÓDTAM a csapatban, akkorát, amekkorát még talán soha sem, feltörölték velünk a padlót.
ellenben tito betegsége nálam NEM CSALÓDÁS kategória, egyszerűen csak sajnálom őt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 16:29:42

Abidalos részt el is fogadom, de Titonál még a meghatározásnál is benne volt, hogy Tito lemondása a betegsége miatt. Idei évben egyértelműen SZÁMOMRA ez volt a legnagyobb csalódás, mert nem sportszakmai szempontok miegymás, egyszerűen a betegsége miatt kellett lemondani, s egyértelműen szerintem ez a legfájóbb idén, hogy egy ilyen betegség miatt volt kénytelen befejezni a munkát, ez holmi oda-visszavágós BL meccshez képest Ég és Föld. Mindegy valóban mezei szavazás, én is ugyanúgy leadom a voksomat, s még egyszer nem más szavazatát vonom kétségbe, csupán érthetetlen hogy egy Bl meccs hogy jön ehhez képest képbe. S nálam még Abidal elmenetele is csalódásra keltőbb volt. Óriási jelentőséget tulajdonítotok annak a 0-7nek, mondjuk az is közrejátszik, hogy nálam a BL maximum második sorozat, de inkább harmadik. De ettől függetlenül 2 meccs tényleg semmi a szememben egy ilyen dologhoz képest, ami Titoval történt, ráadásul ok-okozati, mert igaz sose tudjuk meg, de lehet nem lett volna a 0-7 sem ha nincs ez Titoval.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.03. 16:20:29

Én személy szerint nem bírlak megérteni. Ennyire sajnálod tőle, vagy mi?
csak értelmezni kellett volna, amit írtam.
vagy mondjuk elolvasnod a csoportban azt a posztot, ahol mindenki leírja a véleményét az idei szavazásról.
akkor láthatnád, hogy mivel nem értek egyet. :)

Shutter!
Rám meg senki nem szavazott,még aki jelölt a listára az sem! Az mi?!
nem értem, én alig bírtam kiválasztani a 3 embert, annyira kiegyenlítettnek érzem a mezőnyt.
van aki karakteres, van aki intelligens, van aki "jó arc", van aki egyre érettebb és fejlődőképesebb, van, aki ritkán szólal meg, de akkor oda kell rá figyelni, stb.
ezért vagyok csalódott az eredmény miatt.

Én is mindenki véleményét tiszteletben tartom, de hogy a 0-7 hogy lehet akárcsak Abidal előtt, de hogy Tito betegsége és lemondása előtt azt nem nagyon értem.
nálam például azért, mert titonál nem a betegséget vettem figyelembe (hiszen az adott volt, akkor is beteg volt és beteg is maradt volna valószínűleg, ha marad) hanem szimplán a lemondást, elvonatkoztatva az októl, és a miatt egy percig sem voltam szomorú, hogy új edzőnk lesz.

abidal elküldése meg abszolút nem csalódás, végre sportszakmai szempontokat néztek, arról nem beszélve, hogy egy monacoban még alapember lehet, semmi értelme nem lett volna azért itt tartani, hogy 10 meccsen játszon, a többit pedig a padról, vagy a lelátóról nézze végig.
máskülönben a klubnál mindig lesz neki hely, ha majd visszavonul, ahogy lett is volna.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.03. 16:18:33

Bob_Marley írta:miihii mindhárom lehetőséget be kell írni ? Ha jól tudom érvénytelen a szavazat ha nem érkezik mindhárom helyre voks.

Én is mindenki véleményét tiszteletben tartom, de hogy a 0-7 hogy lehet akárcsak Abidal előtt, de hogy Tito betegsége és lemondása előtt azt nem nagyon értem. Az idei év legnagyobb csalódása egyértelműen Tito és a vele történtek ez vitán felül áll. De mondom mindenki véleményét meghallgatom s elfogadom, bár ezen nagyon kiakadt a szemem, hogy egy nyomorék BL meccs egy ember élete, s munkássága előtt áll.

szerk: átfutottam még egyszer az információs topikot. Látom nem kell mindháromra szavazni. Ez azért nekem fura. :D
"csalódás" "rák" nekem vhogy nem összeillő fogalom. a csalódás akkor lett volna ha nem mond le, hanem elküldik, mondjuk a bl meccsre hivatkozva.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.12.03. 16:15:24

Bob_Marley írta:miihii mindhárom lehetőséget be kell írni ? Ha jól tudom érvénytelen a szavazat ha nem érkezik mindhárom helyre voks.

Én is mindenki véleményét tiszteletben tartom, de hogy a 0-7 hogy lehet akárcsak Abidal előtt, de hogy Tito betegsége és lemondása előtt azt nem nagyon értem. Az idei év legnagyobb csalódása egyértelműen Tito és a vele történtek ez vitán felül áll. De mondom mindenki véleményét meghallgatom s elfogadom, bár ezen nagyon kiakadt a szemem, hogy egy nyomorék BL meccs egy ember élete, s munkássága előtt áll.

szerk: átfutottam még egyszer az információs topikot. Látom nem kell mindháromra szavazni. Ez azért nekem fura. :D
A mondókád 1. felével nem, a 2. felével egyetértek.
Guardiola 4 évig irányította a Barcelonát, ő vitte szinte csúcsra a csapatot, vele éltünk át rengeteg jót és rosszat, minden Barca szurkoló megszerette, mindezekmellett jó ember. Ha egy ilyen ember 4 év után lemond, a sírás fojtogat, ugyanis 4 év nem száll csak úgy el...Nagyon sajnáltam, hogy lemondott. Tito nem irányította sokáig a csapatot, és bár mindig Guardiola mellett volt, sosem kapott elég figyelmet ahhoz, hogy a mostani lemondását az 1. helyre tegyem a csalódások között. Nagyon sajnálom, hisz ő is jó ember, mégsem tudtam megsiratni.
A mondókád 2. felét meg szerintem nem kell tovább ragozni, aki tudja, hogyan működik a valóságban egy adott szavazás, az tudja miért fura.

Szerk...:
Jé, tényleg, ez egy mezei szavazás. :lol: Akkor nem kell ennyire komolyan vennem... :mrgreen:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.03. 16:10:29

Shutter!
Rám meg senki nem szavazott,még aki jelölt a listára az sem! Az mi?! :D


Bob,ez egy mezei szavazás,kinek mi,én pl szakmai szempontokat néztem,nem magánéleti dolgokat. persze Titoé mindkettő,de nekem nem akkora dolog,hogy lemondott,sőt...(persze ami miatt,az szomorú)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 15:57:55

miihii mindhárom lehetőséget be kell írni ? Ha jól tudom érvénytelen a szavazat ha nem érkezik mindhárom helyre voks.

Én is mindenki véleményét tiszteletben tartom, de hogy a 0-7 hogy lehet akárcsak Abidal előtt, de hogy Tito betegsége és lemondása előtt azt nem nagyon értem. Az idei év legnagyobb csalódása egyértelműen Tito és a vele történtek ez vitán felül áll. De mondom mindenki véleményét meghallgatom s elfogadom, bár ezen nagyon kiakadt a szemem, hogy egy nyomorék BL meccs egy ember élete, s munkássága előtt áll.

szerk: átfutottam még egyszer az információs topikot. Látom nem kell mindháromra szavazni. Ez azért nekem fura. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.12.03. 15:54:17

shutterisland írta:

a másik az, hogy a díjat toronymagasan bezsebelő fórumozó szerintem csak a túlzott aktivitásnak köszönheti majd ezt a laza első helyet.
í

Én személy szerint nem bírlak megérteni. Ennyire sajnálod tőle, vagy mi?

Megértem, hogy nem kedveled, de ez a kakaskodás több, mint nevetséges...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.02. 21:31:32

Ja, az év fórumozója szavazás meg kész kabaré.
+1.
két okból.

az egyik, hogy én egyáltalán jelölve lettem, és még pontokat is kapok.
volt jó pár konfliktusom, illetve elég magamnak való a személyiségem.
ráadásul még kisbetűvel is írok. :mrgreen:

a másik az, hogy a díjat toronymagasan bezsebelő fórumozó szerintem csak a túlzott aktivitásnak köszönheti majd ezt a laza első helyet.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.12.02. 09:32:23

Felavgyok háborodva. :evil:
Nagyon nem tetszik, ahogy alakul az év támadója szavazás...Hihetetlen.
CR olyan ellenszenvet vívott ki nálam, hogy akkor sem tudnék rá szavazni, ha 3 500 euróst nyomnának a zsebembe...Ha őt teszitek a 3. helyre még csak legyintek egyet, hogy "na, igaz is...Név, harmadiknak elmegy", de csak azért, mert név! Ellenben a kapus szavazásnál meg azt nem értem, Valdés hogy kerülhetett be egyáltalán a jelöltek közé? Vannak, akik még szavaznak is rá...Próbálom tiszteletben tartani mások véleményét, de egyetlen egy olyan védésre sem emlékszem, amiről azt lehetne mondani hogy "húúúú", vagy "Aztaaaaa"...Esetleg "Úristen mekkkkkora védés!!!".
Ja, az év fórumozója szavazás meg kész kabaré. :lol:
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.30. 19:48:10

S.Agüero írta:Szavazásnál majd megint 3 jelöltet kell kiválasztani, és kapnak 1-2-3 pontot?
Úgyám ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.11.30. 16:19:37

Szavazásnál majd megint 3 jelöltet kell kiválasztani, és kapnak 1-2-3 pontot?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.25. 00:44:48

Szerintem itt be is lehet fejezni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.25. 00:28:28

inkább s tényleg s hagyjuk s aludjunk s inkább s. :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.25. 00:25:29

Nem értek egyet, s talán nem is itt kell erről beszélni. Továbbra is borzasztóan igénytelennek tartom a kisbetűs írást, s a lustaság ne továbbjának. S logikailag ugyanaz mindkettő, hogy kínaival írsz vagy sem. Nincs olyan hogy kisebb hiba vagy nagyobb hiba. Egzakt dolog volt, legalábbis véleményem szerint. S pl a mai napig nem értem pl milyen esetben lehet szólni vagy sem, de elfogadom a "vezetés" döntését, bár nem értek vele egyet.
Kép
Kép
Kép
Lezárt