Csevegő

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.23. 15:42:31

S.Agüero írta: Ádám, te vagy az? :lol:
http://youtu.be/UjqC3bDTvTg" target="_blank
Gareth Tello írta: Ha ennyire kíváncsiak vagytok, akkor majd keresek valamilyen képet magamról, bár szerintem az utolsó, amit csináltak rólam, az a szalagavatómon készült több mint egy éve. :lol:
Lásssssuk!
palesz77 írta:Kétség sem férhet hozzá miért is GT lett az év fórumozója.. :mrgreen:
Gareth Tello a Szuperkupa topicban a meccs előtt írta:
Tello-tripla, easy win. :mrgreen:
Nemsemmi, grat.. =D>
Csak lopja a dumámat.
:roll: :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2014.01.23. 01:59:01

Szeretnék én is gratulálni GT kollegának, mindenképpen megérdemli!





Na de elég lesz a fényezésből, még a végén a végén tényleg elhiszi, hogy megérdemelte. :roll: :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.01.22. 23:56:45

Kétség sem férhet hozzá miért is GT lett az év fórumozója.. :mrgreen:
Gareth Tello a Szuperkupa topicban a meccs előtt írta:
Tello-tripla, easy win. :mrgreen:
Nemsemmi, grat.. =D>
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.01.22. 22:58:13

sjd írta:
messideco írta:Gratula GT bá, akinem még a civil nevét sem tudom...
Lehet, hogy azért nem tudjuk, mert valójában mihii kamu-nickjéről van szó, és ezzel akarta bebiztosítani az idei "Év fórumozóját", hogy még csalásnak se tűnhessen. Na meg így éli ki az olyan bizarr fétiseit, mint a dubstep, a Spurs meg a madridom.hu szeretete. :twisted:
Emelem kalapom Dani, átlátsz a vakablakon :oops:

Töredelmesen bevallom, h tényleg karmolom a dubstepet, nagyon nagy kedvencem a San Antonio és valójában tulajdonosként én neveztem el az oldalt, így az egyetlen ember vagyok, aki valójában elmondhatja magáról, h a madridom. (Arról már nem is beszélve, h épp tárgyalásokat folytatok ByeAlex úrral egy ütős kis slágerről, a címe: Madridom. )

:mrgreen:

GT-nek pedig grat, abszolút megérdemelte a győzelmet! Miután megszámoltam a pénzt.... izé, a szavazatokat, láthatóvá vált, h kiváló és meglepően tehetős tagja a társadalmunknak, mint ahogy ezután én is 8)
Szép volt, többet nem jö.... ööö, akarom írni, szép volt, gyere holnap is :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.22. 18:21:38

S.Agüero írta:Erre azért csak nem reflektált. Múltkor is valahogy kibújt ez alól. Valami van e mögött. :mrgreen:
Ádám, te vagy az? :lol:
Nem, valójában ez vagyok:
KATT :mrgreen:

Ha ennyire kíváncsiak vagytok, akkor majd keresek valamilyen képet magamról, bár szerintem az utolsó, amit csináltak rólam, az a szalagavatómon készült több mint egy éve. :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.01.22. 18:12:07

Game90 írta:GT, ha már 1. lettél, akkor egy képet igazán benyomhatnál magadról a Portrék topikba :)
Erre azért csak nem reflektált. Múltkor is valahogy kibújt ez alól. Valami van e mögött. :mrgreen:
Ádám, te vagy az? :lol:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.22. 12:58:28

Gareth Tello írta:Amúgy veb, nem osztunk ki mi ketten valami posztumusz tiszteletdíjat sörvirslinek? :lol:
jaj nem köszi, már igy is le lettem hulyézve, h ki mertem állni szegény gyerek mellett :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.22. 12:46:15

Köszi szépen, srácok, meg vagyok 6va ( :mrgreen: ). Bár nem érdemeltem meg, de hát megfelelő mennyiségű pénzzel mindent el lehet érni. Szóval ne lepődjetek meg, ha a törzstagok közül páran eltűnnek majd két-három hétre, aztán a Maldív-szigetekről posztolgatnak majd képeket. :mrgreen:

És természetesen gratula a többi helyezést elérő fórumernek is! :wink:

Megnéztem egyébként, hogy nézne ki az Év Csapata a szavazatok alapján:
Neuer - Lahm, Hummels, Dante, Alaba - Schweinsteiger, Busquets, Ribéry - Messi, Ibrahimovic, Ronaldo.

Korrekt eredmény született a legtöbb helyen, bár a legjobb igazolásnál szegény Chiriches egy pontja nem néz ki túl jól. :lol:

Bartra meg két kategóriát is nyert.
visca el barca írta:év golja h hogy nem zlatan vs anglia lett? emlékeim szerint arra rengeteg szavazat érkezett, de a listán sem látom.

én viszont nem gratulálok GT-nek, rohadj meg! :lol:
Köszönöm, viszont kívánom. :twisted:

Egyébként Zlatan még 2012-ben rúgta azt a bizonyos gólt (novemberben talán), ezért nem is volt jelölve.

Amúgy veb, nem osztunk ki mi ketten valami posztumusz tiszteletdíjat sörvirslinek? :lol:
sjd írta:Lehet, hogy azért nem tudjuk, mert valójában mihii kamu-nickjéről van szó, és ezzel akarta bebiztosítani az idei "Év fórumozóját", hogy még csalásnak se tűnhessen. Na meg így éli ki az olyan bizarr fétiseit, mint a dubstep, a Spurs meg a madridom.hu szeretete. :twisted:
Nem rossz teória, de van benne egy hiba, mégpedig az, hogy nem miihii-ről van szó. Gondolkodj, sjd! Ki az a moderátor, akit már többször is szóba hoztak kamu-nickek kreálásával? :-k :twisted:
zola8787 írta:A másik pedig, hogy sajnálatból szavaztatok rá, hogy legalább itt nyerjen egy olyan személy, akinek köze van a Tottenham-hez :twisted: :lol:
:lol:
Bárcsak a Premier League játékvezetői is így gondolkodnának. :mrgreen:
messideco írta:Gratula GT bá, akinem még a civil nevét sem tudom... =D> Csak annyit, hogy minden téren majdnem rossz az ízlése :mrgreen:
Bezzeg ha lenne facebookom... :mrgreen: Egyébként Ádám. :)

Hát igen, a Spurs-szel meg a dubsteppel sokaknál elástam magam, ahogy látom. :lol:
ferninho írta:szóval egy olyan ember lett az Év Fórumozója, akit jobban érdekel a másik oldal
Ez mondjuk nem olyan meglepő, mivel valójában madridista vagyok, erre már többen is rájöttek. :-k :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.22. 11:04:00

év golja h hogy nem zlatan vs anglia lett? emlékeim szerint arra rengeteg szavazat érkezett, de a listán sem látom.

én viszont nem gratulálok GT-nek, rohadj meg! :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.01.22. 09:11:54

Lehet, hogy azért nem tudjuk, mert valójában mihii kamu-nickjéről van szó, és ezzel akarta bebiztosítani az idei "Év fórumozóját", hogy még csalásnak se tűnhessen. Na meg így éli ki az olyan bizarr fétiseit, mint a dubstep, a Spurs meg a madridom.hu szeretete.
:lol: :lol: :lol:

Más:
Én is Gratuznék GT-nek, én is azok közt voltam, akik 1. helyre tették. (Pedig én nem szeretem se a Dup vagy milyen steppet, a tottenham-et sem, sőt, még a Madridom.hu-t is útálom)
Ami engem illet (És ez rendkivül érdekes dolog ám) tavaly a 9. helyen zártam, idén a 8. vagyok, ha ezt így folytatom, 7-8 év múlva 1. helyezet leszek.
Majd érdekelne valami az okostelefonokkal kapcsolatban, de ezt majd az offban. :D
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.01.22. 01:33:20

ferninho írta: én is szeretnék neki gratulálni és hogy egy érdekes infóval álljak elő a madridomra GT 2013.04.17-én regisztrált és nálunk azóta 2641 hozzászólást írt , míg azóta ide az eurobarcára csak 2293 kommentet írt :mrgreen:
De akkor a lényeg, hogy nálatok is a mennyiséget részesíti előnyben a minőséggel szemben. :mrgreen:
messideco írta:Gratula GT bá, akinem még a civil nevét sem tudom...
Lehet, hogy azért nem tudjuk, mert valójában mihii kamu-nickjéről van szó, és ezzel akarta bebiztosítani az idei "Év fórumozóját", hogy még csalásnak se tűnhessen. Na meg így éli ki az olyan bizarr fétiseit, mint a dubstep, a Spurs meg a madridom.hu szeretete. :twisted:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.01.22. 00:56:05

ferninho írta:
bence-barca írta:
Elsősorban szeretnék GTnek gratulálni az első helyhez!! =D> Mondjon akárki akármit, szerintem megérdemelted
én is szeretnék neki gratulálni és hogy egy érdekes infóval álljak elő a madridomra GT 2013.04.17-én regisztrált és nálunk azóta 2641 hozzászólást írt , míg azóta ide az eurobarcára csak 2293 kommentet írt :mrgreen:
szóval egy olyan ember lett az Év Fórumozója, akit jobban érdekel a másik oldal Kép

amúgy csak azért írtam, hogy lássátok, hogy neki még a madridistákra is van elég ideje és energiája, nem csak itt alkot, meg ha már megnéztem ezt a "rendkívül érdekes" adatot gondoltam már le is írom.
Gratulálok én is GT-nek, viszont fennakadásaim vannak a szavazás tisztaságával...

ferninho statisztikája teljes mértékben arra utal, hogy GT egy beépített tégla és mikor megtudja, hogy nyert, a madridosok jöhetnek egy Eric Cartman féle nyenyenyenye-hehehehe-vel.
A másik pedig, hogy sajnálatból szavaztatok rá, hogy legalább itt nyerjen egy olyan személy, akinek köze van a Tottenham-hez :twisted: :lol:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.22. 00:44:45

Gratula GT bá, akinem még a civil nevét sem tudom... =D> Csak annyit, hogy minden téren majdnem rossz az ízlése :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.22. 00:23:19

bence-barca írta:
Elsősorban szeretnék GTnek gratulálni az első helyhez!! =D> Mondjon akárki akármit, szerintem megérdemelted
én is szeretnék neki gratulálni és hogy egy érdekes infóval álljak elő a madridomra GT 2013.04.17-én regisztrált és nálunk azóta 2641 hozzászólást írt , míg azóta ide az eurobarcára csak 2293 kommentet írt :mrgreen:
szóval egy olyan ember lett az Év Fórumozója, akit jobban érdekel a másik oldal Kép

amúgy csak azért írtam, hogy lássátok, hogy neki még a madridistákra is van elég ideje és energiája, nem csak itt alkot, meg ha már megnéztem ezt a "rendkívül érdekes" adatot gondoltam már le is írom.
madridista
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.01.21. 23:05:32

GT, ha már 1. lettél, akkor egy képet igazán benyomhatnál magadról a Portrék topikba :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.21. 22:51:52

Elsősorban szeretnék GTnek gratulálni az első helyhez!! Mondjon akárki akármit, szerintem megérdemelted
szerintem senki nem mondott olyat, hogy ne érdemelné meg, és ne lehetne ő az első.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.21. 22:20:48

Nos, látom megszülettek a végeredmények, csak 1-2 hozzászólás.

Elsősorban szeretnék GTnek gratulálni az első helyhez!! =D> Mondjon akárki akármit, szerintem megérdemelted mint a hszeid minőségében, mint mennyiség, amit elsősorban arra értek sokszor te hoztad le elsőként az infókat külső oldalakról legyen az 'hazai' hír vagy egyéb futballvilági. (Mondjuk a Spursos infoktól megkímélhetnéd a közönséget :mrgreen: )

Amit furcsállok végeredményeket látva, h Ribery indulhatott a legjobb kp és támadó versenyben is. JObb lett volna, ha erre valaki odafigyel, hogy csak egyikbe szálljon harcba.
Másik amit nem értek, h Bartra miért lett az év felfedezettje. Őszintén mondva ő csak igazán ősszel robbant be, nem úgy mint Varane vagy Pogba akik egész évben teljesítettek. Meg nem is olyan szinten robbantott Bartra, hogy az egész futballvilág elismerését kivívja, őt inkább csak itt köreinkben fedezték fel.
De talán ennyi elfogultság talán belefér, ahogy elnézem a többi versenyszámban korrekt eredmények születtek. :)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.12.24. 14:37:48

S.Agüero írta:
fanbarca írta:Most látom, hogy lezárult a szavazás... nekem 1 hétig nem volt netem, eredetileg a végéig akartam várni, így meg lecsúsztam..oh. :(
Szerintem még ma le lehet adni a voksokat. :wink:
de le vannak zárva a topicok..
més que un club
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.24. 14:25:19

fanbarca írta:Most látom, hogy lezárult a szavazás... nekem 1 hétig nem volt netem, eredetileg a végéig akartam várni, így meg lecsúsztam..oh. :(
Szerintem még ma le lehet adni a voksokat. :wink:
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.12.24. 14:21:28

Most látom, hogy lezárult a szavazás... nekem 1 hétig nem volt netem, eredetileg a végéig akartam várni, így meg lecsúsztam..oh. :(
més que un club
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.12.23. 18:58:27

Mivel egy kicsit elszaladt az időm mostanában, így nem sokat voltam jelen, ezért még nem lett lezárva a Szavazás. Holnapig még van ideje, ha szeretne még szavazni valaki, aztán bezár a bazár és jön az összesítés.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.12.15. 10:11:43

Alaposan leült a dolog, nem nagyon fog megizzasztani a szavazatszámlálás, az tuti :)
Még van egy hét rá, uh aki tervezi, nyugodtan tegye meg tétjeit ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.07. 20:34:47

Olyan szavazás miért nincs,hogy ki a legunszinpatikusabb a fórumon? Végre valamiben első lehetnék! :mrgreen:
Utoljára óvodában volt első valamiben; a kiscsoportban én kaptam el elsőnek a bárányhimlőt... :P
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.04. 16:42:07

sjd írta:Ó, ez még semmi ahhoz képest, amilyen kompromittáló dolgokat én itt meg fogok osztani a következő évi kampányidőszakban. Nem akarok spoilerezni, de sikerült lefotóznom néhány köztiszteletben álló fórumozót miközben nem adják át az ülőhelyüket különböző tömegközlekedési eszközökön. És ez még csak a kezdet. Mindenesetre annyit elmondhatok, hogy a kiszivárogtatásnál én is a mennyiséget fogom szem előtt tartani a minőséggel szemben. :mrgreen:
:evil: :mrgreen:
Nem mondod... Ez azért durva.
(Megjegyzem, sikerült néhány meglehetősen érdekes képet készítenem rólad a tegnapi Nemzet Közi Nyelv Tannáci Találkózo-n, szóval csak óvatosan a beszólásokkal.)
Game90 írta:Újévkor nyomj be 5 db Arsenal-t fikázó hsz-t a PL topikba, aztán megoldom neked a dolgot.



Szívesen.
:mrgreen:
Nem is rossz ötlet, köszi szépen. 8)

Mondjuk azt is megcsinálhatod majd, hogy minden magyarázat nélkül kidobsz innen, miután tavasszal elverünk titeket az észak-londoni derbin. :mrgreen:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.04. 16:31:47

Gareth Tello írta:
sjd írta:a másik szennyesének kiteregetése
Már idén is ez megy.
Ó, ez még semmi ahhoz képest, amilyen kompromittáló dolgokat én itt meg fogok osztani a következő évi kampányidőszakban. Nem akarok spoilerezni, de sikerült lefotóznom néhány köztiszteletben álló fórumozót miközben nem adják át az ülőhelyüket különböző tömegközlekedési eszközökön. És ez még csak a kezdet. Mindenesetre annyit elmondhatok, hogy a kiszivárogtatásnál én is a mennyiséget fogom szem előtt tartani a minőséggel szemben. :mrgreen:
Lezárt