Csevegő

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.04. 16:13:57

Gareth Tello írta: Viszont az elég valószínű, hogy jövőre valahogy összehozok magamnak egy két hetes kitiltást, hogy ne nevezhessenek erre a díjra, legalább nem kell majd ennyit görcsölni a dolgon (no offense).
Újévkor nyomj be 5 db Arsenal-t fikázó hsz-t a PL topikba, aztán megoldom neked a dolgot.



Szívesen.
:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.12.04. 10:51:37

Azért azt kicsit furcsállom, hogy még mindig nem tűnt fel senkinek sem ez a hirtelen ava cserém, és az még hagyján, volt máskor is, hogy lecseréltem, de akkor is ugyanarra a japán csajra. Úgy terveztem, hogy ez az ava a szavazás végéig fent marad, engem aztán nem ver át senki.
Tudom, hogy tulajdonképpen ez egy fajta népszámlálás (Régen, a rómaiak azért tartottak népszámlását, hogy megtudják, kik adóképesek), mondjuk nálam meg sem jelenik a "donate" gomb. GT és a többiek, nyugodtan higyétek el, hogy ez még mindig csak egy játék, hát miért is ne, hiszen egy moderátor érvel mellette, neki meg ki mer beszólni?
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.04. 09:30:49

Gareth Tello írta:Annyit még a témához, hogy természetesen sosem volt és nem is lesz célom az, hogy a mennyiséget részesítsem előnyben a minőséghez képest... Nyilván mivel több témában is közvetlenül érdekelt vagyok (Spurs miatt PL-topik, zene, Barça-fiatalok, fantasy-topik, satöbbi), úgy tűnhet, (shutter kifejezésével élve) túl aktív vagyok, ha ez így van, akkor elnézéseteket kérem, de mondom, mindig a minőséget tartottam a szemem előtt elsősorban.
hattricket ne hagyd ki. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.04. 08:54:58

Annyit még a témához, hogy természetesen sosem volt és nem is lesz célom az, hogy a mennyiséget részesítsem előnyben a minőséghez képest... Nyilván mivel több témában is közvetlenül érdekelt vagyok (Spurs miatt PL-topik, zene, Barça-fiatalok, fantasy-topik, satöbbi), úgy tűnhet, (shutter kifejezésével élve) túl aktív vagyok, ha ez így van, akkor elnézéseteket kérem, de mondom, mindig a minőséget tartottam a szemem előtt elsősorban.

Viszont az elég valószínű, hogy jövőre valahogy összehozok magamnak egy két hetes kitiltást, hogy ne nevezhessenek erre a díjra, legalább nem kell majd ennyit görcsölni a dolgon (no offense). Meg nekem sem ér meg annyit ez az egész, hogy a fórum egyik felének igazságérzetét a földbe tiporjam ezzel.
sjd írta:a másik szennyesének kiteregetése
Már idén is ez megy.
:arrow:
Stalkyard írta:Pluszban valószínűleg még madridista is, csak jól álcázza magát. Azt meg mondanom se kell, hogy Real játékos van az avatarján... :lol:
:lol:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.04. 01:33:31

Aztán ha valaki egy ponttal nyer vagy 125-tel, irreleváns lényegében, a többség dönt.
ezt látjuk másképp, ennyi.

egyébként sem hiszem, hogy ebből nagy ügyet csináltunk volna, itt és a csoportban is leírtam róla a véleményemet, azt kész.
sok hozzászólás azért volt a témában inkább, mert páran azt hitték, hogy én nem bírom elviselni, hogy nem én nyerek, vagy hogy sajnálom az első helyet mástól, ezt pedig nyilván nem szerettem volna, hogy bárki is gondolja.
hiszen csak ennyit írtam :

a másik az, hogy a díjat toronymagasan bezsebelő fórumozó szerintem csak a túlzott aktivitásnak köszönheti majd ezt a laza első helyet.


ezt pedig tartom, de részemről lezárva, valóban nem érdemel ennyit ez a téma.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.04. 01:28:04

miihii írta: a vége felé aki előttem lesz a listán, elkezd váratlanul rosszalkodni, amiért begyűjti a strigulákat és sajnos megy a pihi. Tiltott meg ugye nem nyerhet.
Tényleg kár, hogy nem jelöltük és szavaztuk meg sörvirslit :mrgreen:

Mindenesetre legalább néhány hétig egyedül tiéd lesz a fórum. :mrgreen:

Jövőre amúgy meg kéne ezt csinálni rendesen, kampányidőszak, ígérgetés, rosszabb-a-fórum-mint-4-éve, a másik szennyesének kiteregetése, szavazók utaztatása stb.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.12.04. 01:09:42

sjd írta: Valld be, hogy csak savanyú a szőlő: ha idén is elcsalod a szavazást, most már rád lesz sütve, hogy csak a mennyiség miatt nyertél. :mrgreen:
Mi az h HA elcsalom? Naná, h elcsalom :mrgreen:

A stratégia már meg is van:
a vége felé aki előttem lesz a listán, elkezd váratlanul rosszalkodni, amiért begyűjti a strigulákat és sajnos megy a pihi. Tiltott meg ugye nem nyerhet. És ez egy hatalmas véletlen lesz, mindenki legnagyobb meglepetésére :mrgreen:

A mennyiség mellett nem elhanyagolható a hsz-számom se! 8000 felett már nemhogy rohadtul igazam van a vitákban, de másfeles szorzóm van a szavazásnál 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.04. 00:58:39

Stalkyard írta: marad sörvirsli
Róla tudom, hogy olyan szerény, önbizalomhiányos és visszahúzódó, hogy biztosan nem fogadná el a díjat, szóval eleve ki is hagytam az összeállításból.
miihii írta:...
Valld be, hogy csak savanyú a szőlő: ha idén is elcsalod a szavazást, most már rád lesz sütve, hogy csak a mennyiség miatt nyertél. :mrgreen:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.12.04. 00:22:05

Bekapcsolódnék, mint szervező :D

Bob!

Azért nem lett kötelezve a top3, mert ez egy szimpla játék, semmi több. Nem fogok kötelezni senkit semmire, plusz én is gondba voltam pár résznél, h dobogót írjak. Asszem egyiknél nem is lett annyi. Nem hiszem, h ez nagy ügy, tényleg egy játék.

Fórumerhez:

Tényleg azt gondoltam, h ez csak egy sima játék lesz mindenkinek, poénból megcsinálja, megnézi h mik lesznek, aztán kalapkabát. De neeeeem, itt még ebből is vitát kell generálni, mert azt szeressük :D

Engem pl. tökre hidegen hagy, h ki miért épp arra szavaz, akire. Nem mindegy?
Nyilván egyfajta szimpátiaszavazás, mivel az :D
Egyértelmű, h nem fogok olyanra szavazni, akit nem bírok valamiért, de nem fogok nyektetni másokat, h miért szavaznak rá. Főleg nem azt matekozni, h miért is teszik.

Ez a túlzott aktivitás dolog olyan, h nekem aztán írhat napi 25 post-ot is olyan, akinek nem jön be a stílusa, amit ír vagy akármi... Nyilván jobban megmarad az emberben az, aki sokat ír, így szem előtt van. De ha nem begyere az emberke, akkor pont h ellenérzést válthatna ki, ergo nem szavaz rá az állampolgár.

Akárki is nyeri, nem érdemtelenül teszi, miután abban egyetértek, h nagyjából kiegyenlített a mezőny sztem is. Aztán ha valaki egy ponttal nyer vagy 125-tel, irreleváns lényegében, a többség dönt. És azért, mert nálam pl az első 10-12 hely igen szoros lenne, ha ennyit kellene írnom, az nem azt jelenti, h nem lóghat ki valaki is az összes szavazat alapján.

Nem is értem ez miért okoz problémát... Ha két emberke szavazata 50-50 pontot érne és azzal nyer valaki, akkor megértem, de mindenkié ugyanannyit számít. Ha valakit sokan jelölnek, nyilván nem véletlen, lévén vélhetően szimpatikus a felhasználó az embereknek. Ha pedig így van, akkor nyerjen akár nagy fölénnyel is, nem hiszem, h ezen problémázni kell. Rohadtul nem számít, h valaki azért szavaz rám, mert szereti a sok 'i' betűt a nickemben vagy pont ezt utálja, ezért nem, esetleg másra azért, mert 63-szor annyit írt. Egészségére. JÁTÉK!!!

Aztán ha most akkora cécó, h HA most mennyiség miatt nyer vki (ha már így meg lett állapítva ez, bár elég meredek, h kb ketten bedobták ebbe a skatulyába a szavazást és akkor az már úgy is van...), akkor jövőre neki lehet futni mindenkinek, nyomatni a post-okat zsákszámra, aztán ki fog derülni valóban elég e ennyi hozzá vagy azért kell e elégséges felvevőközeg is mellé... Ha olyanokat, megfelelő stílusban ír az ember, tuti meglesz. Aztán akkor lesz egy szoros verseny és nyerjen a jobb. Vagy több :mrgreen:

+1
Őszintén, miután az a nagyképű hülyegyerek meg tudta nyerni tavaly, nem mindegy idén ki nyeri és miért? :mrgreen:

Végszó:

Egy szónak is 100 a vége, rohadtul el tudja venni az ember kedvét a hasonló kezdeményezésektől, h a még ezt sem tudjuk egy játéknak felfogni és egymásnak kell esni...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.12.03. 23:23:16

sjd írta: szóval akkor marad Kash.
Khm... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

marad sörvirsli
Game90 írta:
sjd írta:GT dubstepet hallgat
Illetve Spurs-ös.
:mrgreen:
Pluszban valószínűleg még madridista is, csak jól álcázza magát. Azt meg mondanom se kell, hogy Real játékos van az avatarján... :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.03. 23:08:08

Kash írta: Game90:
Köszi a szavazatot. :D
Mint Tim-nek is említettem, mindenki aki szavaz rám, kap egy kis finomságot. Hogy mit, azt az apróbetűs résznél elolvashatjátok. :D
Nem szeretem a gombát.
sjd írta:GT dubstepet hallgat
Illetve Spurs-ös.
:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.03. 22:59:17

Gareth Tello írta: Tényleg, most, hogy mondod... Pedig én is gondoltam rá, csak aztán valamiért elfelejtettem jelölni. :?
Elindítjuk akkor különdíj kategóriában :D
Gareth Tello írta:No mindegy, Kash megnyeri, Miksiné életműdíjat kap, aztán jó lesz.
Amúgy pont most gondolkodtam el azon, hogy aki egy életműdíjat megérdemelne, az ferninho. Azért nem kis művészet madridistaként összehozni 1000+ hsz-t, úgy, hogy nem tiltják és nem is adja fel. :D (Na meg ő nem a filmes topikban sunyulva hozta össze a hsz-ei 99%-át, mint Remy :P )
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.03. 22:54:21

Kash írta:Amúgy, nem én voltam az, aki szét spamelte a fórumot? :lol:
Dehogynem. You spam a lot.
sjd írta:GT dubstepet hallgat
Pont egy dubstep-szám pörgött, amikor olvastam a hsz-t, szóval ez betalált. :lol:
sjd írta:én pl. Chino-ra nyomtam volna egy szavazatot az elmúlt évben feltűntek közül.
Tényleg, most, hogy mondod... Pedig én is gondoltam rá, csak aztán valamiért elfelejtettem jelölni. :?

No mindegy, Kash megnyeri, Miksiné életműdíjat kap, aztán jó lesz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.03. 22:51:36

Kash írta: Amúgy, nem én voltam az, aki szét spamelte a fórumot? :lol:
Meggyőztél, akkor mégiscsak én érdemlem meg.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.12.03. 22:50:07

szóval akkor marad Kash. Úgyhogy tessék rá szavazni, hogy méltó helyre kerülhessen a díj!
Lehet az 5 literes tartályt 10-re kell lecserélni. :mrgreen:
Amúgy, nem én voltam az, aki szét spamelte a fórumot? :lol:
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.03. 22:45:56

Na, elmagyarázom röviden, hogyan lehetne igazságosan kiosztani az év fórumozója díjat: moderátor ne nyerhesse (milyen hülyén néz az ki, hogy Blatter kioszt magának egy Aranylabdát?), 5000 hsz alatt ne lehessen (aktivitás ugye, meg ne azt szavazzuk meg, aki az elmúlt egy évben spamelte tele a fórumot), veb ékezetek nélkül ír, shutter kisbetűvel ír, GT dubstepet hallgat, Deus túl sok gifet használ, kanty ty-vel írja a nevét (és állandóan megpróbál kioktatni minket, hogy pedig nem), messideco szereti Woody Allent, bence-barca még nem látta a Shop-stopot, Matyi.... nem is kell semmit mondanom :mrgreen:, szóval ennek fényében egyértelmű, hogy csakis én nyerhetem meg igazságos körülmények között.

Ja bocs, én meg egy rohadt nyelvtannáci megmondóember vagyok, és azt meg nem szeressük, szóval akkor marad Kash. Úgyhogy tessék rá szavazni, hogy méltó helyre kerülhessen a díj! :wink: :mrgreen:

(Amúgy kicsit sajnálom, hogy nem figyeltem a jelölésnél, mert bizony a veb által említett két ember nagyon hiányzik, meg komolyra fordítva a szót, én pl. Chino-ra nyomtam volna egy szavazatot az elmúlt évben feltűntek közül. Sebaj, majd jövőre.)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.12.03. 22:41:39

Tim írta:
Kash írta: Egyetértek, rám nem mernek szavazni. :lol:
Tavaly sokkal nagyobb esélyem lett volna a győzelemre, nagyon aktív voltam, csak abban a naptári évben sokaknak nem a szimpátiáját, hanem az ellenszenvét vívtam ki.
Na majd jövőre. :D
Azért ne túlozz,hogy senki nem szavaz rád..Gondolkodtam egy nagyívű kampányon,aztán addig halogattam hogy most már késő.
De megpróbálom a bizonytalanokat magam mellé állítani valahogy. Mondjuk örök élet+ingyen sör?
Bár azt hiszem ezt már levédték a kétfarkúék :D
Azt még én sem merném állítani, hogy senki sem szavaz rám, így utólag is köszönöm a szavazatod. :D Majd küldök postán valami finomat :wink: . 5literes tartályban főzött gombakrémleves megfelel?

Game90:
Köszi a szavazatot. :D
Túl sokat töltök mostanában idegen nyelvű oldalakon, lehet romlik a fogalmazási készségem.
Mint Tim-nek is említettem, mindenki aki szavaz rám, kap egy kis finomságot. Hogy mit, azt az apróbetűs résznél elolvashatjátok. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kash 2013.12.03. 22:46:42-kor.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.12.03. 22:38:12

Bob_Marley írta:Game-t pl tavaly is ezért nem írtam, mert ha szimpátia alapján döntenék ott lenne, de gyakorlatilag 4 topikban mozog (zene-USA-fantasy-PL) s nem túl aktív.
Nem is kell a szavazatod :mrgreen:

Amúgy az az igazság, hogy bőven elég ez a 4 topik nekem :)
Gareth Tello írta:Egyébként szívesen visszavonom/visszavonatom a jelöltségem év fórumozója-ügyben, ha ezzel közmegelégedést váltok ki.
Nem kell, csak a szavazataidat kapja meg shutter. Vagy Kash. Vagy én.
Tim írta:Mondjuk örök élet+ingyen sör?
Ingyen sör jöhet.
Kash írta: Egyetértek, rám nem mernek szavazni. :lol:
Tőlem azért kaptál egy 1. helyet :wink: 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.03. 22:05:59

Mondjuk tényleg fura, hogy szimpátia vagy nem szimpátia szavazás. Nálam egyértelműen az fog dönteni, kinek értékelem a munkásságát (első és harmadik már megvan, de 22ig van idő szavazni sosem volt kapkodós fajta. :D ) , aktív-e vagy sem, sokrétű stb. Game-t pl tavaly is ezért nem írtam, mert ha szimpátia alapján döntenék ott lenne, de gyakorlatilag 4 topikban mozog (zene-USA-fantasy-PL) s nem túl aktív. De az is igaz mint az összes többire, hogy szubjektív, s mindenki az alapján dönt, amilyen értékrendeket tart szem előtt.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.03. 21:50:44

visca el barca írta:a két legnagyobb trollt viszont hiányolom :lol: (gt tán' tudja kikre gondolok :lol: )
Naná :lol: De Stalkyardnak is jók a megérzései. :mrgreen:
shutterisland írta:nem tudom, szerintem itt nem a szimpátia kellene legyen a lényeg.
például sjd-vel sokat martuk egymást, de ő és matyika között döntöttem el a harmadik helyet, amit azért adtam végül matyinak, mert nagyon sokat fejlődött a fórumozása.
Szerintem nem is azon van a lényeg a legtöbb esetben. :) Nekem is volt hét-nyolc jelöltem arra a három helyre (te is ott voltál közöttük), aztán hosszas mérlegelés után döntöttem el végül a sorrendet, szigorúan a fórumozók itteni tevékenységét vizsgálva, attól függetlenül, hogy ki mennyire szimpatikus egyébként (nem mintha amúgy lenne olyan itt, akit kifejezetten nem kedvelek). Sokan szavaztak, akik értelmes, normális, elismert tagok, nem hiszem, hogy náluk pl. a szimpátia olyan fontos tényező lenne. :)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.03. 21:42:36

Irigység, vagy mi beszél belőletek?
miért lennénk irigyek ?
engem hót nem érdekel, hogy 2. vagy 5. vagyok, tudom jól, hogy ilyen habitussal, és azzal, hogy belemegyek a bulikba, sokaknál alapból elveszíteném a szavazatot.
mint írtam korábban, csodálkozom rajta, hogy ennek ellenére is sokan értékelik a "munkásságomat", és jól is esik.

ez az egész nem erről szól, de nem is olyan komoly dolog, hogy firtassuk olyan sokáig.
talán még be sem írtam volna ide, ha kash hozzászólásának apropóján nem áll rá a kezem a billentyűzetre.

Stalkyard írta:
shutterisland írta: szimpátiaszavazás. :lol:
Miért, minek kéne lennie? :lol:
nem tudom, szerintem itt nem a szimpátia kellene legyen a lényeg.
például sjd-vel sokat martuk egymást, de ő és matyika között döntöttem el a harmadik helyet, amit azért adtam végül matyinak, mert nagyon sokat fejlődött a fórumozása.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.12.03. 21:33:01

Azt mondjuk még mindig nem tudom, hogy én mit keresek ott. :mrgreen: És még szavazatot is kaptam, ezt már végképp... :lol: Megmelengettétek vele a kicsi szívemet, félreértés ne essék, de tényleg gőzöm sincs hogy jövök én ebbe a mezőnybe.

Magam helyett simán benevezném sörvirslit, ha lehet.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.03. 21:15:51

az év forumozaja az egyetlen kategoria ahol nem szavaztam... szívem szerint mindenkit megdícsérnék, olyan ügyesek voltatok idén. :D

a két legnagyobb trollt viszont hiányolom :lol: (gt tán' tudja kikre gondolok :lol: )
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
socio66

2013.12.03. 21:09:46

:)
Nem kell mártírkodni, ez egy vélemény volt, ami a legkevésbé sem ellened szól természetesen, én azt jegyeztem meg, hogy eddig más elvek alapján lett megszavazva a díj, és az nekem jobban tetszett.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.03. 20:48:35

Egyébként szívesen visszavonom/visszavonatom a jelöltségem év fórumozója-ügyben, ha ezzel közmegelégedést váltok ki.
Lezárt