Csevegő

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.25. 00:10:39

igazuk is volt, mivel te szánt szándékkal azért írtál így, hogy trollkodj, így hiába nem volt szabályzatellenes, hogy kínai karakterekkel írsz, mégis rejtett provokálás volt.

míg ezzel szemben akik kisbetűvel írunk, vagy akiknek rendezetlen az írásképe, azok nem azért csinálják, hogy a határokat feszegessék vagy másokat idegesítsünk vele.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.24. 23:52:31

Semmi bosszú nem volt benne, távol áll ez tőlem. Szimplán a logikai menetét nem értettem. Az elvvel volt a bajom. Volt pár ember, aki kisbetűvel írt, s a szabályzatban valóban erre semmiféle kikötés nincsen, így pl ha kínaival logikailag ugyanaz alá esett legalábbis nálam. De ezt hangulatkeltőnek érezte, a "vezetés", így kaptam 1 hét szünetet, ennyi történt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.24. 23:43:11

mi is volt az ?
mikor elkezdtél kínai karakterekkel irkálni bosszúból, amiért a nyelvújító mozgalom becsődölt, mert több embert idegesített, mint ahány leszarta ? :lol:
vagy mi is volt ? :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.24. 23:29:19

én tiltva voltam, úgyhogy engem vegyetek is ki a listáról, nem tudom ki volt aki jelölt, de egészségére. :D jó dolog mindig a szavazósdi, bár 1-2 dologgal a jelöltállításoknál sem szoktam egyetérteni. :D de jó hogy megint vannak szép számmal kategóriák s jelöltek. időt meg bőven adjunk, ilyen 1 hét alatt rendezzük le dolognak nincs értelme.
miihii ha kell esetleg szavazásszámolásban megint segíteni, akkor tudsz rám számítani.

a forma nem véletlen, mai napig nem értek egyet az akkori döntéssel. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.11.24. 22:44:12

Tim írta:Jelölgessetek csak,összesíteni úgyis én fogom :-"

Kash fórumtársat most akartam jelölni,feltéve hogy nem fog több K-pop számot linkelni a zenékhez,de megelőztek..Ettől függetlenül K-pop rossz,J-pop jó,ééértem?! :D

Kivétel a Naruto bármely dala.
Tényleg, jó hogy mondod, Narutot még nem is linkeltem. :lol:
Amúgy remélem ez a félig "feketén" történő jelölgetés nem szabályellenes, mert ugye nem csak a jelöltet, hanem a jelölőt is büntetik. :mrgreen:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.11.24. 21:59:28

Stalkyard írta:Matyi mit szívtál hogy jelöltél? :mrgreen:
Töröljelek? :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.11.24. 21:52:57

Jelölgessetek csak,összesíteni úgyis én fogom :-"

Kash fórumtársat most akartam jelölni,feltéve hogy nem fog több K-pop számot linkelni a zenékhez,de megelőztek..Ettől függetlenül K-pop rossz,J-pop jó,ééértem?! :D

Kivétel a Naruto bármely dala.
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.11.24. 21:41:41

Tessék, beírtalak, küldheted a megbeszélt 15 liternyi gombakéremlevest.
Tessék:
http://mno.hu/data/users/nyokki/Consomme/cons1.jpg" target="_blank
Kicsit megpenészesedett a felszíne, meg eléggé áttetsző lett, de az íze még mindig oridzsinále. :lol:

Nehéz lesz szavazni, sok jelölt mindegyik kategóriában...Kiváncsi vagyok a végeredményre.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.11.24. 21:29:22

Matyi mit szívtál hogy jelöltél? :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.24. 20:49:07

Nem vezetünk be egy olyan kategóriát, ahol lehetne egy kicsit trollkodni? :lol: Olyan unalmas így, hogy még egy kategóriába se lett jelölve Torghelle, Raúl Albiol, vagy éppen Masi. :mrgreen:
Kash írta:Azért remélem hogy valaki beajánl. 8)
Tessék, beírtalak, küldheted a megbeszélt 15 liternyi gombakéremlevest. 8)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.11.24. 20:40:06

A másik részhez meg csak annyit, h kérlek ne gondolkodj, abból még jó nem származott :mrgreen: (Ezt a jótanácsot a nők sem szokták megfogadni... :P ) Ahogy GT is megfogalmazta, van, aki 5-6 lehetőséget is megadott a szavazáshoz, az meg már száraz matek, h nem fog tudni mindre szavazni is. Uh ne keress összefüggést, csak szépen sodródj az árral és egyelőre adj meg opciókat, ha még mindig lenne olyan, ami nem szerepel a listán, aztán majd amikor aktuális lesz, add le a dobogós helyezéseket. Ne keress kihívást magadnak (és nekünk) azzal, h túlgondolod ezt a nagyon egyszerű dolgot, ami az Év savazása ;)
Rengeteg kérdést vet föl bennem az egész szavazás, és mivel először veszek rajta részt, sok dolog furának tűnik, ami tulajdonképpen természetes. Emlékszem a legutóbbin a 9. helyen végeztem a tizes listán, úgy, hogy nem is tudtam róla sokáig. Az mondjuk "bundának" számít, ha irok egy PÜ-t Tim-nek, hogy írja be a nevem a jelöltek közé!? Na meg nekem még mindig ittvan Kanty, és Marley. :mrgreen:
Azért remélem hogy valaki beajánl. 8)
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.11.24. 19:56:03

Taibi írta:
(Illetve érthetetlen számomra, hogy az Év tehetsége kategóriába hogy kerülhetnek be olyan nevek, mint pl Matuidi, Alaba, Gündogan, stb, akik már évek óta a nemzetközi futball elismert részei.)

Egyébként örülök, hogy idén is van Év szavazása, mindig jó szórakozás! :)
Szerintem is jó ez a szavazás, egyébként azt én sem értem hogy az ilyen "Matuidik" hogyan merülhetettek fel. :mrgreen: Nekem még pl.James Rodriguez hiányzott ebben a kategóriában, Draxler az rendben is lenne de pl.Gündogan ő már tényleg nem kezdő tehetség. :wink: Összességben jó ötlet az egész. =D> Minden kategóriája tetszik.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.24. 18:40:58

Kash írta:Nekem 2 dolog fura ebben az egész szavazásban.
Az egyik az, hogy még mindig nem vagyok a jelöltek között (Év fórumozója)
A másik az, hogy azok, akik megadják a jelöltjeiket, azok nyilván azokra fognak szavazni, akiket jelöltek. (Pl miihii megadja jelöltnek Tim-et, VEB-et és soadrolit, miért szavazna pl rám?)
Tehát a szavazást idő előtt lelehetne zárni, csak az egész problémát az oldja meg, hogy miihii törli a hsz-eket a jelöltállításban, és így nem lehet visszakeresni, és nem lehet összesíteni. (Jól emlékszem, hogy az előző év fórumozója szavazásnál hármat lehetett megadni? Gondolok itt már a szavazásra, nem a jelöltállításra)
Nekem meg az fura, h ez neked miért fura? :D
Miután itt összefuttattad az emberek nyálát a szájukban a gombakéremlevessel, aminek azóta sem árultad el a receptjét, így kétlem, h bárki is szívesen jelölne. Max Tim, akivel hajlandó vagy megosztani az ételedet, de ő meg a jelek szerint annyira a hatása alá került a levesnek, h azóta sem járt itt, továbbra is csak otthon kushad és nézi a hangokat.

A másik részhez meg csak annyit, h kérlek ne gondolkodj, abból még jó nem származott :mrgreen: (Ezt a jótanácsot a nők sem szokták megfogadni... :P ) Ahogy GT is megfogalmazta, van, aki 5-6 lehetőséget is megadott a szavazáshoz, az meg már száraz matek, h nem fog tudni mindre szavazni is. Uh ne keress összefüggést, csak szépen sodródj az árral és egyelőre adj meg opciókat, ha még mindig lenne olyan, ami nem szerepel a listán, aztán majd amikor aktuális lesz, add le a dobogós helyezéseket. Ne keress kihívást magadnak (és nekünk) azzal, h túlgondolod ezt a nagyon egyszerű dolgot, ami az Év savazása ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.11.24. 16:44:11

soadroli írta:
shutterisland írta:engem ki jelölt az év fórumozója jelöltjei közé ? :lol:
Szerintem én. És engem? :D
Cica. :oops: :-" :-$


:mrgreen:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.24. 15:32:32

shutterisland írta:jól esik egyébként, csak nem szeretek olyan "versenyben" indulni, amit biztosan nem nyerek meg.
nem vagyok elég aktív és neymart is többre tartom, mint pedrot. :mrgreen:

picit furcsálltam, sosem éreztem egyébként elismerve, hogy jókat írok, hasznosakat, érdekeseket vagy ilyesmi.
Ki mondta, hogy jókat, hasznosakat, érdekeseket írsz?

:mrgreen:

Neymart többre tartod, mint Pedrót, ráadásul még Deulofeut is szereted, ez megbocsáthatatlan bűn ebben a közösségben. :mrgreen:

De ha hárman is jelöltünk, az nem lehet véletlen. :)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.11.24. 15:29:54

shutterisland írta:jól esik egyébként, csak nem szeretek olyan "versenyben" indulni, amit biztosan nem nyerek meg.
nem vagyok elég aktív és neymart is többre tartom, mint pedrot. :mrgreen:

picit furcsálltam, sosem éreztem egyébként elismerve, hogy jókat írok, hasznosakat, érdekeseket vagy ilyesmi.
Nem is ezért írtalak be személy szerint, csak nem jutott eszembe más.. :wink:






:mrgreen: :mrgreen:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.24. 15:25:53

jól esik egyébként, csak nem szeretek olyan "versenyben" indulni, amit biztosan nem nyerek meg.
nem vagyok elég aktív és neymart is többre tartom, mint pedrot. :mrgreen:

picit furcsálltam, sosem éreztem egyébként elismerve, hogy jókat írok, hasznosakat, érdekeseket vagy ilyesmi.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.11.24. 15:23:01

Gareth Tello írta:
shutterisland írta:engem ki jelölt az év fórumozója jelöltjei közé ? :lol:
Jelen. :D
Megkérhetem miihiit, hogy vonja vissza a jelölést, ha gondolod. :mrgreen:

szerk.: Roli, ketten jelöltük shuttert? Még jobb. :mrgreen:
Hárman.. :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.24. 15:21:01

shutterisland írta:engem ki jelölt az év fórumozója jelöltjei közé ? :lol:
Jelen. :D
Megkérhetem miihiit, hogy vonja vissza a jelölést, ha gondolod. :mrgreen:

szerk.: Roli, ketten jelöltük shuttert? Még jobb. :mrgreen:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.11.24. 15:20:36

shutterisland írta:engem ki jelölt az év fórumozója jelöltjei közé ? :lol:
Szerintem én. És engem? :D
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.24. 15:09:27

engem ki jelölt az év fórumozója jelöltjei közé ? :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.11.24. 15:06:11

Kash, mit keresnél te ott? :mrgreen:

Amúgy én nem azokra fogok szavazni akiket jelöltem, csak beírtam őket, mert szerintem ott a helyük. :D

Természetesen magamat teszem az első 3 helyre. :mrgreen:
Bár, ennél a rangnál nincs is jobb. :lol:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.24. 14:52:57

Kash írta:Nekem 2 dolog fura ebben az egész szavazásban.
Az egyik az, hogy még mindig nem vagyok a jelöltek között (Év fórumozója)
A másik az, hogy azok, akik megadják a jelöltjeiket, azok nyilván azokra fognak szavazni, akiket jelöltek. (Pl miihii megadja jelöltnek Tim-et, VEB-et és soadrolit, miért szavazna pl rám?)
1. Akkor jelöld te magadat. :lol:
2. Így van, én például neveztem hét vagy nyolc fórumozót erre a díjra, szóval nyilvánvalóan mindannyiukra szavazni fogok, rád viszont nem. :mrgreen: (Amúgy igen, három emberre lehet szavazni.)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.11.24. 14:48:23

Nekem 2 dolog fura ebben az egész szavazásban.
Az egyik az, hogy még mindig nem vagyok a jelöltek között (Év fórumozója)
A másik az, hogy azok, akik megadják a jelöltjeiket, azok nyilván azokra fognak szavazni, akiket jelöltek. (Pl miihii megadja jelöltnek Tim-et, VEB-et és soadrolit, miért szavazna pl rám?)
Tehát a szavazást idő előtt lelehetne zárni, csak az egész problémát az oldja meg, hogy miihii törli a hsz-eket a jelöltállításban, és így nem lehet visszakeresni, és nem lehet összesíteni. (Jól emlékszem, hogy az előző év fórumozója szavazásnál hármat lehetett megadni? Gondolok itt már a szavazásra, nem a jelöltállításra)
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.24. 13:48:45

Taibi írta:Lenne egy apró észrevételem(?):
Van pár név (pl Ribery, Reus), akik az Év középpályása és az Év támadója kategóriában is jelölve vannak. Szerintem csak az egyik helyen kellene szerepelniük (véleményem szerint támadók), mert így meg fognak oszlani a rájuk érkező szavazatok.
:)

(Illetve érthetetlen számomra, hogy az Év tehetsége kategóriába hogy kerülhetnek be olyan nevek, mint pl Matuidi, Alaba, Gündogan, stb, akik már évek óta a nemzetközi futball elismert részei.)

Egyébként örülök, hogy idén is van Év szavazása, mindig jó szórakozás! :)
Egyelőre csak bemásolgattam a jelölteket, de majd később még át lesz nyálazva részletesebben, mert ilyen Gündogan félék már um. túlkorosak, uh ki lesznek véve, ahogy majd pl az Évfórumozójánál is megnézem a tiltottak listáját.

Addig meg így hagyom, h addig se legyenek újraírva ;)

Azért köszi az észrevételt!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt