Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.16. 15:20:41

Távozik a spanyol Celta Vigo vezetőedzői tisztségéből Luis Enrique, aki elmondása szerint nagyszerűen érezte magát a klubnál, és bár biztos benne, hogy jobb eredményt is el tudtak volna érni, így is büszke a teljesítményükre. -nso
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.14. 17:26:41

Mr. Cesc írta:Ez engem kimondottam sokkolt, mikor ma elolvastam!


Tata Martino mégis marad Spanyolországban!
.
.
.
.
.
.
Na mindenki nyugodjon meg, csak Malagába megy :lol:

Gerardo “Tata” Martino az előzetes hírekkel ellentétben várhatóan még hagyja el Spanyolországot, de korábbi ígéretének megfelelően feláll a Barcelona kispadjáról és nem tölti ki opciós szerződésében szereplő egy éves lehetőséget. A maradás oka a Malaga megkeresésének köszönhető, ahonnan Bernd Schuster egy év után várhatóan távozik. A német szakembert az Eintracht Frankfurt hívja haza a Bundesligába így a megüresedő kispadot foglalhatja el az argentin szakember.
Jo is lesz neki ott, egy kozepcsapat kispadjan. :mrgreen:

Tul nagy falat neki ez a Barcelona.
Kép
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.14. 17:12:08

Ez engem kimondottam sokkolt, mikor ma elolvastam!


Tata Martino mégis marad Spanyolországban!
.
.
.
.
.
.
Na mindenki nyugodjon meg, csak Malagába megy :lol:

Gerardo “Tata” Martino az előzetes hírekkel ellentétben várhatóan még hagyja el Spanyolországot, de korábbi ígéretének megfelelően feláll a Barcelona kispadjáról és nem tölti ki opciós szerződésében szereplő egy éves lehetőséget. A maradás oka a Malaga megkeresésének köszönhető, ahonnan Bernd Schuster egy év után várhatóan távozik. A német szakembert az Eintracht Frankfurt hívja haza a Bundesligába így a megüresedő kispadot foglalhatja el az argentin szakember.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.14. 16:32:07

LM10 írta:Mindent elmond szerintem, hogy Valdés a levelében mindenkinek megköszönt mindent, de Martino még elvétve sincs a levélben...
Szerintem nem mond el semmit. Szűk 6 hónapot játszott az edzősködése alatt, mindezt akkor, amikor már nyilvánvaló volt, hogy a szezon végén távozik. Martino aha akart volna se tudott volna már semmit hozzátenni Valdés teljesítményéhez, s fél év alatt meg nem meglepő, hogy nem lopta be magát úgy a szívébe, mint Rijkaard, Guardiola vagy épp Tito tették azt 4-5 év alatt.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.05.14. 16:15:17

Mindent elmond szerintem, hogy Valdés a levelében mindenkinek megköszönt mindent, de Martino még elvétve sincs a levélben...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.14. 15:25:50

etooka9 írta:Remelem nem lesz annyira toketlen, hogy hatodjara is ugyanazzal a taktikaval allunk ki. Nem bannam, ha huzna valami varatlant az oreg (amit ketlek). :roll:
messi a kapuba, tello jobb bekk, pinto b2b :lol:

ugyan már, mindenki tudja h pintyő, adriano, masch, piqué, alves, xavi, busi, ini, pedro, mesi, as kezdő lesz. más nem is lehetne.

aztán majd ha ég a ház akkor xavi-cesc, meg pedro-tello csere lesz :D ha meg véletlenül jól állunk akkor xavi-song.

kb ennyi a taktikai repertoár :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.14. 15:14:35

Deptusac írta:"A 0-0-ás eredményt a többi csapat végeredményének fényében kell értékelni. Úgy hittük, hogy egy döntetlennel nem érhetünk célt, de úgy megyünk neki az utolsó fordulónak, hogy mégis van esélyünk. Kötelességünk lesz nyerni az Atletico ellen a Camp Nouban." - nyilatkozta Tata Martino az Elche elleni mérkőzés után."

Úgy látom a nagy többségnek tetszik ez a "beszéd".
Nekem nem tetszik!
Kivétel nélkül minden meccs előtt azt olvastuk, hogy nagyon nehéz mérkőzés vár ránk. Ugyan már! Nem lehet minden meccs nehéz egy csapatnak, amelyik bajnokságot akar nyerni!
Aztán: "A 0-0-ás eredményt a többi csapat végeredményének fényében kell értékelni."
Nem igaz!! Ezek szerint, ha a Madrid (bármelyik) kikap 4 góllal, akkor örüljünk, hogy mi csak hárommal kaptunk ki? Szerintem ha ilyesmi bekövetkezik abból nem szabadna elégedettséget "nyerni". Ugyanigy a 0:0 sem ok az elégedettségre, pláne ne mondja ezt az, aki felelős azért, hogy Pedrot ennyit kellett a pályán látnunk, vagy aki megengedi, hogy Alves egyáltalán átmehessen az ellenfél térfelére.
Igen sajnálatos, hogy ezt az embert edzőként Spanyolországban alkalmazták, és még sajnálatosabb, hogy a sima modorával ilyen sokakat megtéveszt még a mai napig is. Szakemberként bármelyik spanyol élvonalbeli edző jobb munkát végzett nála.
Paraguay, Brazília esetleg Argentína az ő világa. Oda való és, ha valóban annyira intelligens, mint amilyennek látszik, többé ki sem mozdul abból a világból.
Teljesen jogos, én személy szerint már el se olvasom ezeket a sablonnyilatkozatait. Ugyanúgy beszél, ahogy a csapathoz nyúl, hozza a betanult sémát, nem változtat rajta. Egy nagy klubnál többé nem tudnám elképzelni, és nagyon remélem, hogy tényleg távozik, és ezt már a hétvégén bejelentik.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.14. 13:31:09

Remelem nem lesz annyira toketlen, hogy hatodjara is ugyanazzal a taktikaval allunk ki. Nem bannam, ha huzna valami varatlant az oreg (amit ketlek). :roll:
Kép
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.05.12. 13:16:37

"A 0-0-ás eredményt a többi csapat végeredményének fényében kell értékelni. Úgy hittük, hogy egy döntetlennel nem érhetünk célt, de úgy megyünk neki az utolsó fordulónak, hogy mégis van esélyünk. Kötelességünk lesz nyerni az Atletico ellen a Camp Nouban." - nyilatkozta Tata Martino az Elche elleni mérkőzés után."

Úgy látom a nagy többségnek tetszik ez a "beszéd".
Nekem nem tetszik!
Kivétel nélkül minden meccs előtt azt olvastuk, hogy nagyon nehéz mérkőzés vár ránk. Ugyan már! Nem lehet minden meccs nehéz egy csapatnak, amelyik bajnokságot akar nyerni!
Aztán: "A 0-0-ás eredményt a többi csapat végeredményének fényében kell értékelni."
Nem igaz!! Ezek szerint, ha a Madrid (bármelyik) kikap 4 góllal, akkor örüljünk, hogy mi csak hárommal kaptunk ki? Szerintem ha ilyesmi bekövetkezik abból nem szabadna elégedettséget "nyerni". Ugyanigy a 0:0 sem ok az elégedettségre, pláne ne mondja ezt az, aki felelős azért, hogy Pedrot ennyit kellett a pályán látnunk, vagy aki megengedi, hogy Alves egyáltalán átmehessen az ellenfél térfelére.
Igen sajnálatos, hogy ezt az embert edzőként Spanyolországban alkalmazták, és még sajnálatosabb, hogy a sima modorával ilyen sokakat megtéveszt még a mai napig is. Szakemberként bármelyik spanyol élvonalbeli edző jobb munkát végzett nála.
Paraguay, Brazília esetleg Argentína az ő világa. Oda való és, ha valóban annyira intelligens, mint amilyennek látszik, többé ki sem mozdul abból a világból.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 02:39:28

etooka9 írta:
Pedro a kezdoben? hat a palinak annyi koze volt a meccshez, mint nekem innen a tv elol. Meg a hulye is latja, hogy 0 a teljesitmenye majdnem az egesz szezonban. ](*,)

És kit tettél volna a helyébe?
Tellot?? Vagy Iniestat egy Elche ellen? Én se vagyok oda a szezonban nyújtott teljesítményéért (és finom voltam), de 15 gólt csak összeszerencsétlenkedett.
Sok mindent össze lehet szedni róla a meccs után, de a kezdő összeállítását nem. Láttad kik voltak a padon?
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.11. 22:30:28

Jól kihasználtuk a kínálkozót, Tata bácsi! De ezt kb az összes játékos topicjába be lehetne írni, Alvesébe 48-as betűmérettel, aláhúzva pl.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.11. 21:11:59

ozsimiki írta:Nem kell itt nagy taktikai mesékbe belemenni, tök egyszerűen látszik,h egy full átlagos edző a pali.

Egy jó,sikeres edzőnek az egyik legjellemzőbb tulajdonsága,h egy szürkébb félidő után, a szünetben kielemezve azt, változtatásokat mutat,és a 2.félidőre látszik is ebből valami. Namármost a szezon egyik részében sem volt ez jellemző a csapatra...sőt csak tovább folytatódott a tanácstalanság,vagy ült le a játék.
Teljesen egyetertek. Mindig ugyanugy nyul bele a meccsbe, ugyanazokat a csereket hajtja vegre. Nemtud valtoztatni a felidoben szinte semmit. (nem a mai meccsen, hanem amiota ittvan)

Pedro a kezdoben? hat a palinak annyi koze volt a meccshez, mint nekem innen a tv elol. Meg a hulye is latja, hogy 0 a teljesitmenye majdnem az egesz szezonban. ](*,)
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.05.11. 21:11:11

Viszlát, Tata! Köszönünk mindent, reméljük, LE legalább kitalál majd valamit. :roll: A "tanulóév" kifejezéshez csak annyit, hogy ez igaz volt, nem kell mindenféle noname edzőt igazolni... #-o
Na jó, kicsit kemény voltam! :D
Martino nem Barca szint, de egy Bilbaonál elnézném. Ez volt első Európai éve, itt taktikázni kell, nem a csodát várni.
Mindenesetre sok szerencsét kívánok neki, de alaposon benne volt ebben a szezonban. :evil:
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.11. 21:08:41

Mára se tudott egy kisebbet se rántani a csapaton. Abszolút semmi, teljes 0. Egyrészt szerintem kifogunk kapni jövő hétvégén, másrészt ha véletlen bajnokok leszünk, akkor sem szeretném hogy véletlenül is itt maradjon. Bárki, BÁRKI! jöhet a helyére.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.05.11. 20:56:07

Nem kell itt nagy taktikai mesékbe belemenni, tök egyszerűen látszik,h egy full átlagos edző a pali.

Egy jó,sikeres edzőnek az egyik legjellemzőbb tulajdonsága,h egy szürkébb félidő után, a szünetben kielemezve azt, változtatásokat mutat,és a 2.félidőre látszik is ebből valami. Namármost a szezon egyik részében sem volt ez jellemző a csapatra...sőt csak tovább folytatódott a tanácstalanság,vagy ült le a játék.

Tudom,h nem futhat a játékosok helyet,de ezek a szituk is mutatják,h vagy teljesen letolják mit mond,akkora tekintélye van, vagy nem is tud semmit sem hozzátenni.

szerencsére nagyon úgy néz ki,h koccol, akkor is ha bajnokok leszünk. (talán akkor visszakapjuk 07et...igaz sajnos a rossz Madridiak kárára)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 20:46:41

MQuC írta:Nervo!

Mondjuk azért a képen az látszik inkább, hogyan viselkedhet otthon az asszonnyal. Ebből én nem szűrök le semmit. Az eredményei alapján viszont igen. Az, hogy kire nézel fel, kinek adsz a szavára, az egyáltalán nem függ attól, hogy valaki üvöltözik-e veled, vagy sem. Hitelesnek kell lennie az embernek, korrektnek és intelligensnek, hogy valaki felnézzen rá. Ez még egy tök nulla értelmi szintű játékosnál is így van szerintem.
Ezt már én is sokszor felvetettem. Nem attól lesz valaki jó edző, jó motivátor, hogy őrjöngve rohangál az oldalvonal mellett. Pep-től érdekes ilyet soha nem láttam, a motiválással pedig éveken át semmi gond nem volt. De lehetne még itt sorolni az elit edzőket. Lippi, Hiddink, Ancelotti, wenger stb. sem azok az idegbetegek, a tudásuk viszont megkérdőjelezhetetlen vagy Ferguson, aki egy legenda, előfordult, hogy néha kicsit vehemensebb volt, de általában elvolt a kis hubba-bubbájával.

Lehet, hogy pont az ellenkezőjét váltaná ki a játékosokból ez a habitus.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.09. 11:54:30

Nervo!

Mondjuk azért a képen az látszik inkább, hogyan viselkedhet otthon az asszonnyal. Ebből én nem szűrök le semmit. Az eredményei alapján viszont igen. Az, hogy kire nézel fel, kinek adsz a szavára, az egyáltalán nem függ attól, hogy valaki üvöltözik-e veled, vagy sem. Hitelesnek kell lennie az embernek, korrektnek és intelligensnek, hogy valaki felnézzen rá. Ez még egy tök nulla értelmi szintű játékosnál is így van szerintem.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.05.09. 11:45:04

Boixos írta:...
egyébként létezik, h egyes edzők ennyire nem gondolkodnának, és azt az egy verziót erőltetnék, amit ismernek, még akkor is, ha az már nem minden esetben működik? mondjuk enrique is ilyen lenne? gondolom, ezen a szinten különösen szükséges, h képezzék magukat, nem hiszem el, h nem látják azt, h változtatni kell bizonyos dolgokban, ha sikeresek akarnak lenni.
nem túl szerencsés, ha enrique is ilyen "betonagyú" lenne...
ezt azért rendbe tenném, mert erősen félreérthető, úgy néz ki, mintha az öregre vonatkozna elsősorban, pedig nem neki szántam.
az érdekelne, h jogosak-e azok a félelmek, h enrique is ugyanazt a játékot erőltetné-e, amivel a közelmúltban sikeresek voltunk, de már kiismerték és vannak olyan brigádok, akik hatékonyan tudnak ez ellen játszani, vagy hajlandó és képes is lesz bizonyos dolgokon változtatni? mondjuk a felállt, "buszparkolós" brigádok ellen évek óta nem tudunk mit kezdeni, azt is meg kellene oldani, de ez a tiki-takás bugi sem biztos, h szerencsés úgy, h pl xavi, aki ennek az egésznek az egyik alapja, talán már túl van a pályája zenitjén.
remélem, nem evidensen az a pálya, h ha barca, akkor tikitaka? ha mégis, akkor tikitakázva nem fogunk odaérni sehova sem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.08. 22:41:04

Bob_Marley írta:Én nem temetném az öreget, mert szerintem nem egy teljesen elveszett emberke, mint például a cikk beállítja (maga a fogalmazás mód is alacsony színvonalat tükröz szvsz), de úgy érzem megtört és nem tudja elviselni a ránehezedő nyomást. Sajnálnám őt, viszont LE-t meg nagy szeretettel fogadnám.
Persze, nem ő volt a fő probléma itt messze, ő igazából szenvedő alanya ennek az egész sztorinak. A klasszikus rossz ember, rosszkor, rossz helyen. Egy sok problémával küzdő, átalakítandó, leszálló ágban lévő Barcához került.
Még akkor is igaz, hogy nem rajta múlt elsősorban ha én úgy gondolom hogy egyébként nem igazán a megfelelő típusú edző volt ehhez a csapathoz.
Bárki jött volna mindenkinek gondjai lettek volna, azt gondolom Luis Enriquének is lesznek, ez egy hosszú folyamat lesz amíg a csapat visszakerül a csúcsra, gyakorlatilag egy új csapatot kell felépíteni alighanem új taktikai elemekkel, játékrendszerrel, szóval ez nem úgy lesz az 100%, hogy jön Enrique és majd onnan minden szép és jó.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.08. 22:23:32

Alapkezdő erőltetésben meg benne volt, hogy nagyon nem volt választani való. Tipikus eset, hogy ha van eredmény akkor remek ha nincs akkor meg hülye. Sérültek is voltak, illetve a nyomás akkora volt rajta, hogy nincs akkora szava, hogy megmerje húzni és mondjuk leültessen valakit a padra, vagy mint Pep egyszer csak betegye Tellot kezdőbe egy Real ellen. És itt nem a vezetőkről van szó, a közvélemény minden. Én nem temetném az öreget, mert szerintem nem egy teljesen elveszett emberke, mint például a cikk beállítja (maga a fogalmazás mód is alacsony színvonalat tükröz szvsz), de úgy érzem megtört és nem tudja elviselni a ránehezedő nyomást. Sajnálnám őt, viszont LE-t meg nagy szeretettel fogadnám. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.08. 21:57:57

Alves már Pep és Tito alatt is folyamatosan ívelgetett hasonló hatékonysággal, ezt Tata-ra verni enyhén elfogultság. Song kitűnően játszott, amikor pályán volt!? Wtf Inkább úgy fogalmaznék voltak jó meccsei. De inkább kevesebb, mint több.

Mindemiatt Neymar semmit nem fejlődött az elmúlt évben a Barcelonában, 9 gólja és 9 gólpassza elég messze elmaradt a várakozásoktól. Még nagyobb baj, hogy a temérdek elhibázott ziccere miatt meccsek mentek el rajta."
Ez is korrekt.
Az enyhén szólva is túlzás, hogy Neymar semmit sem fejlődött. Ez is inkább rosszindulat, mint tény. Még azt is az edzőre kenik, hogy rengeteg elhibázott ziccere van!? Ez korrekt??

Van valamennyi igazság abban a cikkben. Amit Xaviról írt abban egyetértek és az alap kezdő erőltetésével is hellyel-közzel, de azt se felejtsük el, hogy ősszel rendesen forgatta a csapatot. Csak éppen mindenki egy fél szezonnal számol Tata esetében. Na ez az ami nem korrekt.

Nem akarom védeni Martinot, de az azért neki is kijár, hogy igazságosak legyenek vele szemben és ne ferdítsenek, azt pedig pláne el lehet várni, hogy ne mindenért őt hibáztassák.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.08. 21:37:18

visca el barca írta: a szőke szikla kellene ide, ő csak elordítaná magát hogy 'cesc!!! hát mé nem váltotok zmeg, hát te menj oda ő jöjjön ide' egyből megszűnne a tilitoli és átmennénk ramboba.
Kép
Ilyen ember kellene a mi motiválatlan kis csapatunknak. :mrgreen: :mrgreen: Kíváncsi lennék ha ő lenne a boss, akkor messi mennyit sétálna egy meccsen. :lol:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.05.08. 21:19:19

sztem is rendben van a cikk, olyan tényeket írnak, amikkel hülyeség lenne vitatkozni. az öreg sajnos ennyit tud itt európában, ezért nem lett volna szerencsés még egy évet adni neki, jobb ha inkább most letiplizik, ez van. azokat pedig legszívesebben utána rúgnám, akik annak idején úgy döntöttek, h idehozzák.
egyébként létezik, h egyes edzők ennyire nem gondolkodnának, és azt az egy verziót erőltetnék, amit ismernek, még akkor is, ha az már nem minden esetben működik? mondjuk enrique is ilyen lenne? gondolom, ezen a szinten különösen szükséges, h képezzék magukat, nem hiszem el, h nem látják azt, h változtatni kell bizonyos dolgokban, ha sikeresek akarnak lenni.
nem túl szerencsés, ha enrique is ilyen "betonagyú" lenne...

a szikla biztos megoldaná a szitut, ha játszani nem is tudnának a zsugások, sztem egy hónap alatt folyékonyan megtanulnának összetett mondatokkal magyarul káromkodni, mint annak idején a fener játékosai, akiket Mezoli effendi edzett még a nyolcvanas években. :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.08. 21:07:38

visca el barca írta: a szőke szikla kellene ide, ő csak elordítaná magát hogy 'cesc!!! hát mé nem váltotok zmeg, hát te menj oda ő jöjjön ide' egyből megszűnne a tilitoli és átmennénk ramboba.
Ezen a hozzaszolason ket perce sirok, oriasi. :lol: Amugy teljesen egyetertek, csak sajnos mar kb 95%, hogy LE jon. Tata pedig bucsuzhatna egy bajnoki cimmel. :wink:
Kép
BarcaFan2002
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.04.17. 09:20:35

2014.05.08. 20:24:59

Szerintem is(helye közel) korrekt cikk. Kezdjük ott,hogy azt a kezdőcsapatot erőltette ránk a nagy meccseken tavasszal, amellyel tavaly még a rém gyenge Milan is kis híján kivert minket(tulajdonképpen egy kapufán múlott),ráadásul semmi újat nem hozott. Egyszerűen nem voltak normális elképzelései. Az,hogy meghonosította nálunk a meccsenkénti 60 beadást,attól még nem lesz a csapat sikeresebb, mondom ezt úgy,hogy azért nem hülyeség, mert azért egy-egy lepattanó labda képes veszélyt kelteni, plusz kitudja,hogyan pattan a labda(lásd Villareal),de azért nem kéne túlzásba vinni. Alapból azonban nem hozott semmi újat, megpróbálta felhasználni Tito és Pep taktikáját, szegénynek még ez sem nagyon sikerült. Ráadásul jól láthatóan a játékosokat se tudja rendesen kezelni.Ami számomra am is nagy kár,hogy egész Európában nekünk van az egyik legerősebb baloldalunk,ehhez képest ezzel sem csinált semmit. Ide nyáron új edző kell,és igazolások,mert szerintem nem szabad neki megadni a lehetőséget, motiválni nem tud és taktikailag is gyenge. Jó példa erre speciel a cikk is, hiszen az Atleti ellen is lejátszotta szinte ugyanazt 5ször, és láthattuk,hogy hányszor jött be. Lehet ,hogy emberileg szimpi,de ez ide kevés. Mou különösen,de még Pep sem annyira szimpi emberként mint ő,csak hát ők azért korunk legjobb edzői(na persze nem az elmúlt 2 év alapján).
Lezárt