Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.04.23. 14:49:40

Martino is érzi, hogy nem boldogul a csapattal, a nyilatkozataiból is egyértelműen kitűnik.
Simeonét egyáltalán nem szeretném edzőnek, nem Barca stílus.
Klopp lenne a legjobb (vagy Heynckes), de ő meg attól tartok nem jön.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.22. 21:28:20

Ha megnyerjük innen a bajnokságot és a vezetőség nem tudja elcsábítani se Kloppot se Simeone-t akkor szerintem marasztalni fogják Tatát.
Simeone-t egy dolog miatt lenne jó idehozni:elmondaná a játékosoknak,hogy az ötösön kívül is szabad kapura lőni! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.04.22. 18:39:11

Chino írta:Több olyan újítást is "beépített" a csapat játékába, ami korábban egyáltalán nem volt jellemző és hiánycikk volt. Azért látszott, hogy nem taktikai analfabéta, mert a nagy csapatok ellen azért túlnyomórészt hatékony stratégiát alkalmazott.
Amit említettek előttem is, neki sikerült megoldani azt a Messi-függőséget ami tavaly, de még Pep alatt is jellemezte a csapatot. Az előző szezonban, ha az argentín nem úgy játszik és nem hozza folyamatosan a meccseket az aranyérem közelébe se kerültünk volna. Ez akkor mutatkozott meg a legjobban, mikor a Bolha kidőlt a sorból. Láttuk mi lett.

A Bl-kiesést és a bajnokságbeli fiaskót nem varrnám a nyakába. Ez igazán egy dolgon múlott. Nem a rossz védelmen vagy a motiválatlanságon. Egyedül a helyzetkihasználásunk érthetetlen hanyatlásán. Az Atletico ellen az első meccsen, ha nem is döntöttük volna el a továbbjutást, de minimum két gólos előnnyel kellett volna Madridba utazni, mert a lehetőségek adottak voltak. A Granada ellen is, ha csak a helyzeteink harmadát belőjük zakót kaptak volna. A baszkok ellen is majdnem ráfáztunk erre. Ez ellen mit tud tenni. Az oldalvonal mellől nem rúghatja be.
Szerintem még egy évet mindenképp megérdemel, mert egy a tavalyinál erősebb csapatot tudott építeni, ami azért még minden sorozatban az esélyesek közé számít, pedig épp hogy beesett a szezonkezdet előtt, igazolások 0.
Simeonet viszont nagyon nem szeretném itt látni. Lehet hogy jó motivátor stb., de neki egy Atletico a tökéletes csapat, nem ugyanaz a kettő. Az Atma ugyanolyan, mint ő játékosként. Attól, hogy hangosan tud ordítani a partvonalról még nem biztos, hogy boldogul ilyen sztárokkal, a taktikai részébe pedig szerintem beletörne a bicskája.

Az ilyen AVB-k meg Rudi Garcia-k inkább kerüljék el a klubot.
+1:)
Én annyit tennék hozzá, h erélyességet várnék még tőle,mert részemről nagyon úgy tűnik, h meg van kötve sok mindenben a keze mind szurkolói, mind vezetői oldalról!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7448
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.22. 18:27:50

Több olyan újítást is "beépített" a csapat játékába, ami korábban egyáltalán nem volt jellemző és hiánycikk volt. Azért látszott, hogy nem taktikai analfabéta, mert a nagy csapatok ellen azért túlnyomórészt hatékony stratégiát alkalmazott.
Amit említettek előttem is, neki sikerült megoldani azt a Messi-függőséget ami tavaly, de még Pep alatt is jellemezte a csapatot. Az előző szezonban, ha az argentín nem úgy játszik és nem hozza folyamatosan a meccseket az aranyérem közelébe se kerültünk volna. Ez akkor mutatkozott meg a legjobban, mikor a Bolha kidőlt a sorból. Láttuk mi lett.

A Bl-kiesést és a bajnokságbeli fiaskót nem varrnám a nyakába. Ez igazán egy dolgon múlott. Nem a rossz védelmen vagy a motiválatlanságon. Egyedül a helyzetkihasználásunk érthetetlen hanyatlásán. Az Atletico ellen az első meccsen, ha nem is döntöttük volna el a továbbjutást, de minimum két gólos előnnyel kellett volna Madridba utazni, mert a lehetőségek adottak voltak. A Granada ellen is, ha csak a helyzeteink harmadát belőjük zakót kaptak volna. A baszkok ellen is majdnem ráfáztunk erre. Ez ellen mit tud tenni. Az oldalvonal mellől nem rúghatja be.
Szerintem még egy évet mindenképp megérdemel, mert egy a tavalyinál erősebb csapatot tudott építeni, ami azért még minden sorozatban az esélyesek közé számít, pedig épp hogy beesett a szezonkezdet előtt, igazolások 0.
Simeonet viszont nagyon nem szeretném itt látni. Lehet hogy jó motivátor stb., de neki egy Atletico a tökéletes csapat, nem ugyanaz a kettő. Az Atma ugyanolyan, mint ő játékosként. Attól, hogy hangosan tud ordítani a partvonalról még nem biztos, hogy boldogul ilyen sztárokkal, a taktikai részébe pedig szerintem beletörne a bicskája.

Az ilyen AVB-k meg Rudi Garcia-k inkább kerüljék el a klubot.
Forca Barca!!!!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.22. 13:54:49

Lehet őt szidni és talán van némi alapja is de azért sztem csinált pár nagyon pozitív dolgolt, pl: A csapat nem nagyon szenvedte meg Messi hiányát (amikor sérült volt), Neymart jól beépítette a csapatba, Alexisből és Pedroból kihozta az állatot(jó értelemben). Szerintem ez az egy év nem volt olyan rossz (habár még nincs vége)....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.22. 13:17:21

Állitólag a Boca Juniors szivesen látná a Tatát. Valahogy jobban is eltudom képzelni, valamelyik Dél-Amerikai klubbnál, vagy esetleg, Latin-Amerika egyik országának válogatott edzőjeként. De biztos, csak azért, mert mielőtt idejött nem is hallottam róla. :oops:

Amúgy én nem őt teszem felelőssé, a vezetőség sokkal inkább bűnös mint ő. Martino megpróbált, amit engedtek neki, persze neki is vannak rossz döntései, de hát első Európai évében megkapta a Barcát.
Igazából semlegesek az érzéseim, ha marad nem bánom, egy évet adnék még neki mindenképp, az esetleges erősítésekkel, ha meg megy, azt sem bánom, de a jelöltek közül ha jönne valaki, velük sem garantált a siker, de valakit hozni kell.
Viszont, ha jön valaki akkor az, Luis Enrique lesz, esetleg Valverde.
Egy biztos, jövőre kellene már végleg új szisztémával is próbálkozni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7448
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.21. 17:27:55

Bob_Marley írta: A mag adott, én hiszek benne, hogy ez a problémákkal teli év miatt is került gödörbe a gárda lelkileg. Egy két frissítés (szerintem Rafinha-Deu-KH-Kapus) elég lenne, nagy kapkodásokba nem lehet belemenni érzésem szerint.
+1
Azt, hogy miért nem igazolt védőt nem neki kellene felróni. Nem nyár elején érkezett nem ismerte még igazán a csapatot és nem hiszem hogy olyan szabad kezet kapott volna. Arról nem is beszélve, hogy jötte Neymar egy vagyonért, pénzt nem csináltunk senkiből, honnan lett volna anyagi forrás. Ha visszagondolunk az utóbbi évekre, soha nem voltunk igazán eleresztve ilyen téren. Még ha sikerült volna hozni 10-15 millióért hozni is valakit több, mint valószínű, hogy egy másodvonalas játékos lett volna. Akkor meg azon pörögne mindenki, hogy inkább nem is kellene senki.
Ráadásul jöttek a balhék a vezetőségben amik szintén kihatottak az edzőre, játékosokra.

Ezt a jöjjön 6-7 ember hülyeséget hagyjuk már. Nem így kell felépíteni egy csapatot, főleg nem újítani. Nyaranta bőven elég 2-3 ember. Még most is. Komolyan van aki elhiszi, hogy ha hozunk egy Kloppet meg jön 7 ember és hurrá minden meg van oldva.

Egy Rafinha, minőségi kh és egy kapus (esetleg Deu) egy nyárra reális és elég is lehet, őket is be kell építeni, ha új edző érkezik pláne plusz feladat. Utána jöhet a többi problémás hely.

Én marasztalnám Tata-t, de aztán ki tudja mi lesz. Nem tudom ki lenne jó utód, egy Luis Enrique vagy Klopp féle. Nagy kérdés a jövő eldönti mi lesz. Viszont ha nem is nyerünk semmit számomra egy olyan szezon nem lehet hatalmas kudarc, ahol oda-vissza vertük a Realt. :)
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.21. 16:17:03

visca el barca írta:sergi "oldalpassz" roberto
:mrgreen:

Egyébként egyetértek, kicsit több változtatásra van szükség szerintem is, mint amit Bob felvázolt (kezdve például Alvessel), de tárgytalan a dolog, ha nem törlik el az átigazolási tilalmat. Ebben az esetben egyébként nem feltétlenül küldeném el Tatát, ha nem tudunk igazolni, és ugyanezzel a kerettel (mínusz Valdés, Pinto, Puyol) vágunk neki a következő idénynek, akkor a trófeák szempontjából gyakorlatilag nem sokat számít, hogy Tata ül a kispadon, Guardiola, Mourinho vagy Matyi.

Ha eltörlik a tilalmat, akkor viszont esetleg támogatnék egy edzőváltást, Luis Enrique lenne talán a legjobb választás a mostanában szóba került nevek közül.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.21. 16:01:14

Bob_Marley írta:(szerintem Rafinha-Deu-KH-Kapus) elég lenne
a kh meg megsérül az első edzésen, ugyan ott leszünk mint idén. :lol: rafinha meg deu nem nagy változtatás, kb annyit fognak játszani mint sergi "oldalpassz" roberto meg tello.

itt a kezdőből a kapuson kívül legalább 3 embert cserélni kell ahhoz h vmi változás legyen. martinoval a nyilatkozatai alapján az viszont nem lesz. tipikusan "adjunk mindenkinek még 1 esélyt" típusú edző, nem mer semmi váratlant húzni. még akkor sem ha ég a ház.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.21. 15:10:35

Abszolút deja vu érzésem van az egésszel kapcsolatban. Hasonló mint a 90-es évek közepén, egyszer csak megszűnik a Dream Team, mély kátyú óriási nyomás stb. Szerintem Tata megérdemelne még egy évet, jöhet bárki a kérdés csak az van eredmény vagy nincs, akik azt hiszik idejön Klopp és majd jippiájé lesz, az szerintem elég optimista kijelentés. Anno Van Gaal is egy keménykezű remek szakemberként jött ide, aztán a közeggel nem bírt. Jönne a német (vele együtt a fritz játékosok....anno hollandok) hatalmas nyomás lenne rajta. Tata is szerintem ezért rotál kevésbé mostanában, mert kényszerhelyzetben van. Ha már váltás, akkor LE-t tudnám elképzelni, nyáron is őt jobban szerettem volna, neki mint volt játékosnak lenne olyan szava a sajttóban a szurkolók az elnökség felé, hogy lehetne építkezni. A mag adott, én hiszek benne, hogy ez a problémákkal teli év miatt is került gödörbe a gárda lelkileg. Egy két frissítés (szerintem Rafinha-Deu-KH-Kapus) elég lenne, nagy kapkodásokba nem lehet belemenni érzésem szerint.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.21. 15:09:14

Boixos írta:még mindig őrá "haragszom" a legkevésbé az egész brigádból.
úgy néz ki, bartoék mindenképpen maradni akarnak, innentől tök mindegy, h martinoval vagy mással folytatjuk a bugit, mert a vezérkar összetétele "garancia" a szr döntések meghozatalára.
ezzel együtt valszeg elküldik, ezzel is lehet majd virítani, amikor a "radikális" változtatásaikat akarják igazolni...
csak a wartburgot lecserélik egy daciara abban semmi radikalis nincs. csak abban az esetben marasztalnám ha nem tudnak egy IGAZI EDZŐT hozni a helyére.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1814
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2014.04.21. 15:07:12

Tata a hírek szerint távozik. A megfelelő edző kiválasztása kulcs kérdés lesz a következő évekre,valami azt súgja,hogy a következő idény vízválasztó lesz a jövő szempontjából,hogy középszerbe süllyed a csapat vagy visszakapaszkodik az Őt megillető helyre. Kapásból nem tudnék olyan edzőt mondani,aki elérhető,van tapasztalata, támadó focit játszat,"van töke",taktikailag képben van és kiváló "motivátor" is. Még szerencse,hogy ez nem is az én dolgom. :D De ezektől a nevektől,mint pl. a villásbolhás, kiráz a hideg.A felmerült nevek mellett,amelyeket már Visca is említett, talán elgondolkodnék Roberto Martinezen az Evertontól, vagy Rudi Garcian a Romától?!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.21. 14:52:48

még mindig őrá "haragszom" a legkevésbé az egész brigádból.
úgy néz ki, bartoék mindenképpen maradni akarnak, innentől tök mindegy, h martinoval vagy mással folytatjuk a bugit, mert a vezérkar összetétele "garancia" a szr döntések meghozatalára.
ezzel együtt valszeg elküldik, ezzel is lehet majd virítani, amikor a "radikális" változtatásaikat akarják igazolni...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.21. 14:05:08

ha csak valverde/LE/paco/FDB félékre futja (mint ahogy a hirek szolnak) inkább maradjon. azokkal se leszünk sokkal előrébb.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.04.21. 13:38:57

Amikor kinevezték akkor is tök feleslegesnek gondoltam...hát most is azt mondom hogy nem neki való az európai foci, mert eddig se tett le semmit az asztalra. Egy edzőnek tekintélye kell hogy legyen az öltözőbe és azon kivül is, mentálisan tudja felkavarni az álló vizet az öltözőben akár a meccseken. Egy karakterikus edzőre van szükség aki mer kockáztatni ha kell lehozza Messit ha rosszul játszik. Xavit is már rég leültetném a padra ez az oldalra adogatós passzaival nem jutunk előre. Próbáljuk meg Fabregast a helyén. Neki kellene megtalálni a helyét. Tata csatárt játszat vele..
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.21. 13:12:49

Én továbbra is azt mondom, hogy adnunk kéne neki még 1 évet, feltéve, ha ő is maradni akar. Az idei problémák legfőbb forrása nem ő. Lehet, hogy nem nyújtott kiemelkedőt, de nem is volt könnyű dolga, kudarcot pedig nem vallott szvsz. Sokkal inkább a vezetőségre lehet ezt rásütni, mert idén nem Tata gyengeségei rajzolódtak ki, hanem az, hogy vérfrissítés kell a keretnek.
Nem tömeges vándorlások kellenek, de be kell tömni a lyukakat és frissíteni kell 1-2 helyen.
Az edzői poszton pedig jobb az állandóság, mert az sem egészséges, ha minden idényben új tréner ül a kispadon. Pláne, hogy Tata nem egy kutyaütő, akit bottal kell elzavarni, mert kizárólag rombolt a csapaton idén. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.04.21. 13:02:07

"Na ezért sajnálom Tatát, mert ezt a bandát újra felpörgetni 6-7 új emberrel lehet csak. Kellenek az új arcok. Tudom meg volt a lehetősége, és nem igazolt. De kérdem én, kinek lett volna mersze a világ legjobb csapatából lecserélni 7 embert? Ha meghúzza és nem jön össze, akkor most azt mondják, hogy tönkretett egy felépített csapatot. Tehát szerencsétlen ebben a helyzetben maximum szép lehet, de okos nem. "

Na azért a 7 ember lecserélése és az egy szem Neymar leigazolása között még sok más variáció is létezik. Pl. legalább egy középhátvédre és egy támadó középpályásra is szükség lett volna.... Nem minden fekete vagy fehér! - Tata felelőssége ebben a kérdésben egyértelműnek tűnik.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.21. 12:46:55

Én arra leszek kíváncsi ha behúzzuk a bajnokságot akkor marasztalják-e? :roll:
Ha nem igazolhatunk akkor szerintem felesleges mert ő ebből a keretből sajnos valószínű nem tud többet kihozni viszont 6-7 új emberrel azért megnézném mit tud az öreg.
A Real ás Mancity oda-vissza verésével minden esetre nálam mindig is a kedvenc edzők között lesz! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.21. 12:04:56

Én annyi hibát tudok felróni neki, hogy ősszel rengeteget rotált, ment is a játék, aztán a téli szünetben kijelentette, hogy fontos címekért fog küzdeni a csapat tavasszal és a rotálás is kevesebb lesz. Így Songot, Tellót, Montoyát, Pedrót vagy Sergi Robertót becsapta, amíg mindegyiknek volt valami jó momentuma ősszel, tavasszal csak a padon voltak. Pedig jobban forgatva a csapatot a sérülések esélyét is lehetett volna csökkenteni. A másik hiba, hogy neki kellett volna a motiválást elvégezni, ez nem sikerült. Viszont tényleg meg volt kötve a keze. Ha cím nélkül maradunk idén, kevés esélye lesz a maradásnak. Vagy magától mond le, vagy a vezetőség küldi el. Személy szerint én marasztalnám.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.21. 10:19:34

Én személy szerint sajnálom Tatát. Tudom voltak taktikai hibái, de kinek nem!? Pepnek is voltak, de azt a csapat mindig kijavította, már az adott meccsen belül is sok esetben. Azt azért hozzátenném, hogy ember legyen a talpán aki ebből a mondjuk ki, egy kicsit elfáradt, elkényelmesedett bandából, sérülésekkel tűzdelt idényből többet ki tudott volna hozni. Mindig azt mondják, hogy az edző megálmodja, a játékosok meg kiviszik a pályára. Nem hiszem, hogy Tata azt álmodta meg, hogy nem kell futni, meg nem kell küzdeni. Én megértem a játékosok oldaláról is, mert nem lehet mindig 100 fokon égni, főleg úgy nem, hogy mindent megnyersz többször is. Na ezért sajnálom Tatát, mert ezt a bandát újra felpörgetni 6-7 új emberrel lehet csak. Kellenek az új arcok. Tudom meg volt a lehetősége, és nem igazolt. De kérdem én, kinek lett volna mersze a világ legjobb csapatából lecserélni 7 embert? Ha meghúzza és nem jön össze, akkor most azt mondják, hogy tönkretett egy felépített csapatot. Tehát szerencsétlen ebben a helyzetben maximum szép lehet, de okos nem. Sajnálom ha elküldik, mert sosem tudjuk meg mire lenne képes egy friss csapattal, de ez az én véleményem.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.21. 09:00:53

Nagy kő esett le a szivéről, ez tisztán látszott, Messi gólja után. Ő sincs kellemes helyzetben, ahogy a játékosok sem. Végre nyert a csapat, most kicsit lehet pihenni a következő meccs előtt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.20. 23:55:54

Andris írta:Az a mosoly.... :D
Megérdemelte már szegény Tata,amennyit bántották az elmúlt egy hét miatt. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.20. 23:05:50

Az a mosoly.... :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.04.20. 07:29:07

,,Nem gondolom, hogy a kor miatt szükséges lenne egy mélyebb megújítás a Barçánál."
Azért azt nem gondolom, hogy egy 30 valahány éves puyi és xavi helyetesitésére elég lenne az általa felsorolt játékosoknak a [kizárólagos] szerepe. Mert be kell vallani hogy igenis Puyi,Pinto,Xavi,Alvés fölött eljárt az idő és utódlásra lenne szükség. Egy "normális" jobbhátvéd,középhátvéd, valamint kapusok nélküli csapatnál azért mégis csak mély megújitásra lenne szükség szerintem. A csapat motiválatlanságáról akkor még nem is beszéltem, de legalább már addig eljutottunk hogy elismerte hogy ő is részben benne van. [Ez figyelemre méltó,szép gesztus volt.]
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.04.18. 21:44:46

Az FC Barcelona vezetőedzője és elnöke jövő héten leül tárgyalni egymással szemtől-szemben.

A vezetőség azt szerette volna, hogy a következő idényben is Gerardo 'Tata' Martino irányítsa a Barcelonát. Azonban a Bajnokok Ligája kiesés, a bajnoki címért folyó versenyből való kiesés, valamint a Király-kupa kudarc miatt úgy döntöttek Bartomeu-ék, hogy a következő idénytől új szakembernek kell majd irányítania a klubot.

A 'Mundo Deportivo' értesülései szerint a jövő héten személyesen is találkozni fog egymással Josep Maria Bartomeu és Gerardo 'Tata' Martino, és a találkozó során a klub elnöke közölni fogja az argentin szakemberrel, hogy az idény végén távoznia kell a kispadról.

Bartomeu egyébként Andoni Zubizarretaval és Jordi Mestrevel is le fog ülni tárgyalni, hogy megvitassák azt, ki legyen a csapat edzője a következő idényben.


http://www.viscaelbarca.hu/altalanos/ma ... lalkoznak/" target="_blank
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Lezárt