Olimpia 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted hány arany érmet fog szerezni a magyar csapat?

0-3
21
17%
4-6
53
42%
7-9
35
28%
10 vagy több
17
13%
 
Szavazatok száma: 126
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.07.26. 12:13:31

FtcSikiHun írta:http://www.nemzetisport.hu/london_2012/ ... at-2152375

-1 éremesélyes.

mi a büdös életért kell doppingolni? idióták. egy életre eltiltanám őket.
szó se volt doppingolásról az összes tesztje negatív.
Tavalyi esetről van szó,amikor egy állítólagos megbeszélt helyen és időpontban nem jelent meg. TAVALY. :roll: Az hogy az amerikai versenyzőket fegyveres őrök védik a WADA-tól az nem baj.

Fazekast is jól megvezették,olyan szerrel bukott le,amit ma már sose szedne egy atléta.
Éljen a magyar sportdiplomácia.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.26. 11:52:36

S.Agüero írta:2 nap sincs hátra és KEZDŐDIK!
bár a megnyitót magasról...
Ott művelődhetsz egy kicsit, tehát csak tessék megnézni, persze ha nincs jobb dolgod. :wink:

Doppingügyről inkább nem írok semmit, meglepődni azért nem lepődtem meg.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.26. 11:40:08

FtcSikiHun írta:http://www.nemzetisport.hu/london_2012/ ... at-2152375

-1 éremesélyes.

mi a büdös életért kell doppingolni? idióták. egy életre eltiltanám őket.
Azért doppingol ,mert mindenki doppingol, a különbség ott van h ő magyarként nem tudja megszerezni magának azt a szert amit a riválisai így ők valószínüleg nem buknak meg.
Fazekas is lebukott megin(!).. de mivel; könyörgöm stanozolollal ami egy ősrégi cucc, persze ,hogy lebukott.
Sajnos ez van elég megnézni ezeket az amerikai laborszökevényeket úszásban például..
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.07.26. 11:32:36

FtcSikiHun írta:http://www.nemzetisport.hu/london_2012/ ... at-2152375

-1 éremesélyes.

mi a büdös életért kell doppingolni? idióták. egy életre eltiltanám őket.
szinte mind doppingol. csak a többségnél nem derül ki.
Abi & Tito
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.07.26. 11:28:29

http://www.nemzetisport.hu/london_2012/ ... at-2152375

-1 éremesélyes.

mi a büdös életért kell doppingolni? idióták. egy életre eltiltanám őket.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.25. 23:46:55

2 nap sincs hátra és KEZDŐDIK!
bár a megnyitót magasról...

Ajánlom mindenki figyelmébe, minden napra külön megvannak a programok, időponttal együtt, és még oda is van írva, ha magyar is van a számban(nem az enyémben :D ) :
http://www.nemzetisport.hu/london_2012/ ... am-2126326

Szombaton őket tuti megnézem, döntőbe esélyesek:
Berki, Gyurta, Hosszú, Jakabos, Kis Gergő, Verrasztó Dávid, Cseh Laci
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.07.25. 16:10:31

Deus írta:Nem tudjátok pontosan, hogy hánykor kezdődik az Olimpia megnyitója?
Pénteken, este 10-kor.

Fél óra múlva meg az Olimpia női labdarúgó tornája veszi kezdetét. Nagyon várom a játékokat, de erre nem tudom magam rávenni, hogy nézzem. Max. a háttérben mehet. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.07.25. 16:07:37

Nem tudjátok pontosan, hogy hánykor kezdődik az Olimpia megnyitója?
KépKép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.25. 16:04:22

Már csak két nap Az Olimpiáig!
Bemelegítés, illetve ráhangolódás gyanánt:
http://galeria.sportgeza.hu/olimpia2012 ... olimpia/1]
http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/ ... it_teszel/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.24. 10:21:25

Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.23. 19:56:58

Jó, hogy ennyire optimisták vagytok, legyen igazatok. :)
Én már írtam, hogy ha hozzuk azt, amit négy éve, akkor én már elégedett leszek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.23. 18:14:07

:lol:
Mindegyik világversenyt nézem : úszás, vízilabda, kézilabda, kajak-kenu-ból. :P
Szóval ezeket azért valamennyire ismerem. :D
A 4 sportág egyikéből lehet többet láttam már, mint te. :D
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.07.23. 17:50:54

S.Agüero írta: Többit meg annyira nem ismerem. :)


U.I.: Hétvége jó lesz: Olimpia, F1, Barca :D
Ezeket sem :D

és az NB 1-et kifelejtetted. :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.23. 16:48:56

Huhh, ennyi aranyunk biztos nem lesz, amennyit Markó gondol. :D
Az meg hogy kézisektől egy meglepetés aranyat várunk... hát...
Attól még, h most megvertük Szerbeket, Franciákat, azért még ilyet ne várjunk. Már nálam az is meglepetés lesz, ha továbbjutunk a csoportból.
Szerintem csoportban/negyeddöntőben kiesünk.

6-8 aranyérem között várok, ebből vagy 3-3-at úszás ill kajak-kenuból.
Többit meg annyira nem ismerem. :)

Vízilabdához meg bocs, ezt benéztem, h fiatal a csapat. Vodafon kupán hallottam, h miénk a legidősebb. :D

4 nap!
Úgy várom már, mint egy El Classicot, vagy a karácsonyt. :D

U.I.: Hétvége jó lesz: Olimpia, F1, Barca :D
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.07.23. 15:20:35

Mezner2 írta:
És lenne még egy kérdésem,tudom nem egyszerű előre tippelni.De játéknak jó :D Hány aranyérmet vártok az olimpián a magyar csapattól,és azokat kitől???
Mindig túl bizakodó vagyok, meg optimista, ez msot sincs másként. két hete ezen agyalok, és a következőre jutottam:

1. Berki Krisztián
2. Janics Natasa
3. Janics Natasa-Kovács Katalin
4. Kozák Danuta
5. Vajda Attila
6. Férfi vízilabda vagy női vízilabda válogatott, mindkettő nem hiszem, de hátha
7. Gyurta Dániel
8. Hosszú Katinka
9. Pars Krisztián
10. Sidi Péter
11. egy meglepetés: bírkózás, cselgáncs, kézilabda, mégegy kajak-kenu, vagy ha a jó Isten is úgy akarja, akkor Cseh Lacika :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.07.23. 15:13:14

FtcSikiHun írta: Mit szeretnél tudni? :)

A csoportba együtt vagyunk Koreával, Dániával, Spanyolországgal, Horvátországgal és Szerbiával.

Korea kötelező, Szerbiát másfél hete vertük meg felkészülési meccsen Szerbiába 2-vel. Nem erős csapat, az EB 2. helyüket nagy részben a bíróknak és a hazai pályának köszönhetik.
Spanyolországgal a januári EB-n döntetlent játszottunk, és nem vennék mérget rá, hogy lazára vették a meccset.
Dánia elég erős csapat, ők nem hiába EB győztesek, de szerintem ha Mikkel Hansent ki tudjuk fogni, akkor simán meglehet, főleg, hogy a dánok általában a végére lendülnek bele, mi az elején szoktunk, ezért szerencse, hogy az első meccs velük lesz.
Horvátországot szerintem nagyon régen vertük meg, és úgy érzem nem is fogjuk őket most. Habár egy páran kezdenek onnan kiöregedni, még mindig van utánpótlásuk, pont annyi amennyi kell.
A csoportból 4en mennek tovább, tehát Koreán kívül valakit még meg kell fogni. Aztán ha elkerüljük Izlandot, akár a döntőig is mehetünk, persze attól függ, hogy a húzóemberek- Császár, Perez, Nagy Laci, Fazekas-fogják-e bírni a terhelést. Az előnye a csapatnak, hogy nagyon jó az összhang, és egy meccsen bárkit eltudunk csípni. Lásd az EB-n spanyolokkal X, franciákat vertük, akárcsak tegnap 1-el.

Szerény véleményen szerint olyan régóta egyben van ez a csapat, hogy megérdemelnének már egy érmet. Jó sorsolásnak, és jó kondíciónak köszönhetően ott lehetünk a legjobb 4-ben is akár.

22.én még Londonban játszunk a brittekkel egy meccset, aztán 29.én kezdetét veszi az Olimpia.

Szólj ha valami különösebb kérdésed lenne, vagy ha kíváncsi lennél még valamire. :)
Minden tekintetben kielégítette a válasz az igényeimet :D köszönöm a válaszokat :wink: neked is csababarca.

És lenne még egy kérdésem,tudom nem egyszerű előre tippelni.De játéknak jó :D Hány aranyérmet vártok az olimpián a magyar csapattól,és azokat kitől???

1.Berki
2.Vízilabda csapat
3.Pars Krisztián
4.Kovács Kati - Janics
5.egy meglepetés a birkozóktól
6.K-4 női
7.Vajda Attila
8.Lepjenek meg a kézis fiúk...hátha :P
5
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.07.23. 14:21:48

FtcSikiHun írta:
2012. július 29., 22:15: Magyarország-Dánia
2012. július 31., 12:15: Dél-Korea-Magyarország
2012. augusztus 2., 15:30: Horvátország-Magyarország
2012. augusztus 4., 22:15: Magyarország-Spanyolország
2012. augusztus 6., 10:30: Magyarország-Szerbia

és két meccsért maximum 4 pontot osztanak. :)

a többivel nagyrészt egyben értek!

Jah,valahol azt olvastam,hallottam,de akkor mégse.
Igen,azt elnéztem,szóval akkor a kettő papíron gyengébb ellen kell majd a 4 pont :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.07.23. 14:20:10

csababarca írta:ha jól tudom a Szerb-DK kettőssel kezdünk,jó lenne 6 ponttal nyitni.
2012. július 29., 22:15: Magyarország-Dánia
2012. július 31., 12:15: Dél-Korea-Magyarország
2012. augusztus 2., 15:30: Horvátország-Magyarország
2012. augusztus 4., 22:15: Magyarország-Spanyolország
2012. augusztus 6., 10:30: Magyarország-Szerbia

és két meccsért maximum 4 pontot osztanak. :)

a többivel nagyrészt egyben értek!
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.07.23. 14:15:06

Mezner2 írta:Engem a kézis fiúk esélyei érdekelnének,valaki olyantól aki figyelemmel követte őket az elmúlt időszakban,vagy ha azt nem is,de nem csak a neveket ismeri,hanem az ellenfelek erősségét is .
Előre is köszönöm.
Itt a csoportbeosztás.
A csoport: Franciaország, Svédország, Izland, Nagy-Britannia, Argentína, Tunézia
B csoport: Spanyolország, Horvátország, MAGYARORSZÁG, Szerbia, Dánia, Dél-Korea


Látható,hogy a mienk lényegesen nehezebb csoport.
Spanyolország: erős csapat,hosszú paddal,világklasszisokkal,de talán a stílusuk feküdhet nekünk, utóbbi években azért ki-ki meccseket is játszottunk velük.
Horvátország: ugyanaz mint a spanyol válogatott,talán mostmár kicsit gyengébb,de nem lehet megítélni,őket is meg lehet szorítani,de papíron jobbak nálunk.
Dánia: hát ők is papíron jobbak,főleg az utóbbi 1-2 évben értek el egy magasabb szintet,skandináv kézilabda nem nagyon fekszik nekünk,de bármi lehet.
Szerbia-DélKorea: őket feltétlen meg kell verni,ha akarunk valamit. DélKorea nyitott védekezése nem a legkedvezőbb,okozhatnak kellemetlen perceket,de nyerni kell. a szerbek legutóbbi döntőzése ne tévesszen meg senkit,hazai pályán extrát nyújtottak,náluk jobbak vagyunk szvsz.

Ami segíthet nekünk,hogy a Dán-Horvát-Spanyol 3as körbeveri egymást,mi az egyiküket,plusz a Szerb-DK kettőst megverjük,és akkor 2.-3. helyen tovább lehet menni.
De minden meccs nehéz lesz,ha jól tudom a Szerb-DK kettőssel kezdünk,jó lenne 6 ponttal nyitni.
Nehéz lesz továbbjutni,de nem lehetetlen. ha úgy játszunk ahogy tudunk,és lesz szív,akkor nem lesz itt baj,egyenes kiesésben meg bármi lehet. Mondjuk a másik csoportból a franciákat egy esetleges továbbjutást során jó lenne elkerülni,illetve Izland se kellemes ellenfél nekünk. de ha továbbmegyünk és nem ezt a két ellenfelet kapjuk,akkor simán elődöntőzhetünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.07.23. 14:07:40

Mezner2 írta:Engem a kézis fiúk esélyei érdekelnének,valaki olyantól aki figyelemmel követte őket az elmúlt időszakban,vagy ha azt nem is,de nem csak a neveket ismeri,hanem az ellenfelek erősségét is .
Előre is köszönöm.
Mit szeretnél tudni? :)

A csoportba együtt vagyunk Koreával, Dániával, Spanyolországgal, Horvátországgal és Szerbiával.

Korea kötelező, Szerbiát másfél hete vertük meg felkészülési meccsen Szerbiába 2-vel. Nem erős csapat, az EB 2. helyüket nagy részben a bíróknak és a hazai pályának köszönhetik.
Spanyolországgal a januári EB-n döntetlent játszottunk, és nem vennék mérget rá, hogy lazára vették a meccset.
Dánia elég erős csapat, ők nem hiába EB győztesek, de szerintem ha Mikkel Hansent ki tudjuk fogni, akkor simán meglehet, főleg, hogy a dánok általában a végére lendülnek bele, mi az elején szoktunk, ezért szerencse, hogy az első meccs velük lesz.
Horvátországot szerintem nagyon régen vertük meg, és úgy érzem nem is fogjuk őket most. Habár egy páran kezdenek onnan kiöregedni, még mindig van utánpótlásuk, pont annyi amennyi kell.
A csoportból 4en mennek tovább, tehát Koreán kívül valakit még meg kell fogni. Aztán ha elkerüljük Izlandot, akár a döntőig is mehetünk, persze attól függ, hogy a húzóemberek- Császár, Perez, Nagy Laci, Fazekas-fogják-e bírni a terhelést. Az előnye a csapatnak, hogy nagyon jó az összhang, és egy meccsen bárkit eltudunk csípni. Lásd az EB-n spanyolokkal X, franciákat vertük, akárcsak tegnap 1-el.

Szerény véleményen szerint olyan régóta egyben van ez a csapat, hogy megérdemelnének már egy érmet. Jó sorsolásnak, és jó kondíciónak köszönhetően ott lehetünk a legjobb 4-ben is akár.

22.én még Londonban játszunk a brittekkel egy meccset, aztán 29.én kezdetét veszi az Olimpia.

Szólj ha valami különösebb kérdésed lenne, vagy ha kíváncsi lennél még valamire. :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.07.23. 13:47:35

Engem a kézis fiúk esélyei érdekelnének,valaki olyantól aki figyelemmel követte őket az elmúlt időszakban,vagy ha azt nem is,de nem csak a neveket ismeri,hanem az ellenfelek erősségét is .
Előre is köszönöm.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.07.23. 13:08:49

Srácok, ha OLIMPIA, akkor igenis az első számú esélyesek vagyunk. Kb erről szólt az elmúlt évtized, ha nem több. Lehettek a 4 év alatt fájó vereségek máshol, főleg a Szerbektől, de az Olimpián mindenkinek ott lesz a fejében,hogy ezek a Magyarok mindenre képesek itt, és őket kell legyőzni aki akar valamit. Nem kis lélektani előnyünk lesz bárki ellen, + ennek a keretnek tényleg az utolsó alkotása lehet.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.07.23. 12:02:23

HAnonymus írta:Na végre, olyan szól hozzá aki érti is! Köszi!
Ha rám értetted akkor szívesen :D
Egyébként a Szívós Marcira megéri odafigyelni,OB1ben már mintegy 4-5 éve vitathatatlanul a legjobb játékos,a válogatottban mégis rendre leblokkol,ez lesz az első olimpiája de már 30éves,ég benne a bizonyítási vágy,van egy olyan érzésem,hogy ő lehet a mérleg nyelve,gyors,kreatív,jó lövő,és imád egyéni akicót indítani,a nagy darab védőket szétforgatja mint a szélen mint második centertként...
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.07.23. 11:52:34

Na végre, olyan szól hozzá aki érti is! Köszi!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.07.23. 11:42:29

S.Agüero írta:
Lui írta:Kérdezném, hogy mennyire lehet most reális esélye a győzelemre a csapatnak?
Szerintem nem sok. Már a csoportból sem lesz könnyű továbbjutni. Szerbia, Montenegró, ők jobbak perpill, mint mi. Aztán ott van USA, kb ugyanolyanok és a Románok sem rosszak. Nagy Britannia gyenge.
Gondolom 4 csapat jut tovább mindkét csoportból. Reálisan a 3-4. helyre érhetünk oda a csoportba, de ha minden összejön talán még meglehet a második, akár az első hely, de erre nem sok esélyt adok.
Ha továbbjutunk, után összekerülhetünk, valószínűleg a Horvát/Spanyol/Görög/Olasz négyes egyikével. Jó lenne, nem a horvátokkal vagy a spanyolokkal.
Tehát véleményem szerint az elődöntő a reális.
A csapat nagy része fiatal, nincsenek szerintem eléggé összeszokva, következő Olimpián több esélyt látok a győzelemre.
30-40%-nál nem adnék többet a győzelemre.
Remélem kielégítő válasz/vélemény volt. :)
:wink:

Butaság,butaság hátán,kezdjük az elején :D
A mi csapatunk átlagéletkora TORONYMAGASAN az egyik legnagyobb,és mintegy 10 éve játszanak együtt,ha ez nem elég az összeszokáshoz akkor semmiolyan színtű olimpiai rutinnal rendelkezünk,mint egy másik csapat sem,és ez [auto_cenzúra] fontos,nagyon sokan leblokkolnak ekkora eseményeken,még a világsztárok is. Montenegró és Szerbia,egyik sem egyértelműen jobb mint mi,nagyon sok fog múlni a játékvezetői felfogáson,engedik-e a brusztot,ha igen nehezebb lesz de nem lehetetlen.
Azt kell látni,hogy védekezésben rohadt sokat fog számítani,hogy kizárólag magas emberek alkotják a csapatot,ez a blokkoknál oriási segítség,ha a kapusunk tudja(valszleg Szecska),hogy neki elég a kapu 40%át betakarni,az óriási plusz lökés neki.
A fórunk nagyon jó,már nem a kihasználása,de minden fóron belül volt a felkészülés során,4-5 lövőhelyzet,amit az olimpián ki is fogunk használni,most van az élesítés időszaka(bár nem ilyen szinten,de korosztályos válogatottban velünk is így volt,egy hét egy vízilabda felkészülésben rohadt sok idő,élesednek a játékosok ennyi idő alatt is.) Az elmúlt 3 év az altatás időszaka volt,semmit nem mutattunk meg szinte az ellenfeleknek abból amit játszani fogunk,pl. nehogy azt higyje bárki,hogy fóroknál mindig befogjuk játszani a falba,láttam pár edzést a szigeten,4-2ből 3-3nál rengetegszer vállalja el a kapás oldalunk,amit meccsen be sem mutattak.Bal kezeseink a világ legjobbja még mindig,Kiss,Madaras elképesztő.Mi vagyunk a favoritok idén is,a rutin mellett meglepő módon még a gyorsaság a fő erényünk,hihehetetlen fordulékony a csapat,3.negyedben rendre szétfogják úszni a darabos Szerbeket amiből vagy a gól vagy a fór fog következni.
A lényeg a blokkok és a fórkihasználás lesz,ha ez a kettő összeáll akkor JAJ a világnak......
Amerika nem jelent valós fenyegetést,mivel olyan játékot játszanak ami átmenet a brusztos szovjet játék és az attraktív magyar között,de egyiket sem űzik hibátlanul. :lol:
Lezárt