Labdarúgó-Európa-bajnokság 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki nyeri az idei EB-t?

Spanyolország
118
56%
Hollandia
12
6%
Németország
51
24%
Olaszország
8
4%
Anglia
3
1%
Portugália
3
1%
Franciaország
9
4%
Más
7
3%
 
Szavazatok száma: 211
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.05.06. 20:35:16

óóóó, je 8)

Örülök ennek a topicnak!


VIVA ESPANA!!! 8)
KépKép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.06. 20:28:35

ÓÓ topic :D

Még eldöntöm, hogy kinek szurkolok, minden bizonnyal az angol-német-olasz hármasból fog kikerülni :mrgreen:

Nagyszerű torna lesz, hajrá Hollandia!
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21172
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.06. 14:48:00

Érdekes egy VB lehet. A németeket most nagyon erősnek érzem, még erősebbnek mint 2010-ben, nekik is szurkolok. Az a baj, h bitang nehéz a csoportjuk, ha meg akarják nyerni minden meccsen maximálisan oda kell magukat tenni, és attól tartok így a végére el fognak fogyni. :(

Spanyolok még mindig jók, de pl. probléma lehet náluk a csatárkérdés megoldása. A legnagyobb kérdés az lehet náluk, h a legnagyobb klasszisok, akik mint mondatták a Barcában és a Realban játszanak, és igen nehéz szezon van mögöttük mennyire tudják felszívni magukat. Ha sikerül, megnyerhetik. Remélem most nem fog.

A hollandokkal is számolni kell. Bár gyengébb csapat, mint a német vagy a spanyol, egy meccsen simán fordulhat a kocka.

Az olaszokra kíváncsi leszek, őket azért sosem szabad leírni, még ha nem is tartoznak most a legfőbb esélyesek közé.

Portugáloknak sztem ha a csoportból tovább akarnak egyáltalán menni, akkor szükségük lesz egy nagyon jó CR-re.

Angolok sztem most hozzák a szokások égést, a franciák nem tudom, de remélem ők is.

Én sem égek vmi nagy EB lázban, de egyelőre még a közelgő államvizsgáknál tovább nem nagyon látok. :cry: Utána nyilván megjön majd a kedvem.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.06. 14:44:05

Bár az én érettségi szünetembe szólna bele az EB. Még egy német győzelmet és Gomez aranylabdát is elviselnék érte. :D

Miért került veszélybe a megrendezése, vki elmondhatná vagy linkelhetne vmit róla?!

Én a spanyoloknak szurkolok és sztem ők is nyerik. Minden európai játékos ki van facsarva, nemcsak ők.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.05.06. 14:34:34

Fogalmam sincs, hogy ki fogja nyerni, a spanyoloknak szurkolok nagyon már csak a Barcás skacok miatt is és remélem a lengyelek hazai pályán odateszik magukat! :wink: Ilyen ultrasereggel, hazai pályán illene odaverni egy jó nagyot az EB-nek! :) Jó lenne, ha legalább a legjobb négy közé belőnék magukat! :wink:

A szavazáson meg egy "Más" opciót meg lehetett volna adni.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.06. 14:24:51

Én sem égek túl nagy EB-lázban, de azért remélem hogy rendben lezajlik és nem kerül sor halasztásra.

A 3 legnagyobb favorit Hollandia, Németo illetve a Spanyolok. Xaviékban még mindig benne van egy nagy siker, de nehezen tudom elképzelni hogy zsinórban háromszor ugyanaz a válogatott nyerjen nagy tornát. Plusz van egy olyan érzésem hogy nyögvenyelős EB lesz ez nekik. De elsősorban nekik szurkolok!

Mint meglepetéscsapat örülnék a Cseheknek, 2004-ben szerettem meg őket, úgyhogy drukkolok nekik!

Akik viszont (sajnos) szerintem jók lesznek azok az olaszok és az angolok. Utóbbiaknál minden torna előtt nagyok az elvárások, na majd most stb.. De most hogy Hodgsonnak nem lesz túl sok ideje, szerintem senki nem hiszi el hogy itt maradandót alkotnak. És érzésem szerint pont ezért lehetnek jók.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.06. 14:22:49

lluisllach89 írta:Arra utaltam hogy itt sincs bronzmeccs, bár mindkét elődöntő vesztese tudtommal eb-ken 3.-nak minősül.
:shock:
Akkor igazad volt. :lol:

de igazából én is csak egyedi rangot szeretnék. ja már van. :mrgreen:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.05.06. 14:17:13

Arra utaltam hogy itt sincs bronzmeccs, bár mindkét elődöntő vesztese tudtommal eb-ken 3.-nak minősül.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.06. 14:15:06

lluisllach89 írta:
Messa írta: angolokat 3. helyre várom.
Kash mindenkit összezavart :mrgreen:
Nem,bízom Hodgsonban, az elmúlt 1-2 világversenyen rendre leszerepeltek, én most valamiért meglepetést várok tőlük.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.05.06. 14:13:21

Messa írta: angolokat 3. helyre várom.
Kash mindenkit összezavart :mrgreen:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.06. 14:12:22

Úgy látom, hogy többen is gondolkodnak hasonlóan, mint én. Nekem már a 2008-as EB is félig-meddig csalódást keltő volt, bár ott azért még a csapatok nagy része próbált focizni. A 2010-es VB viszont egyértelműen gyenge volt, az egész a defenzív hozzáállásról szólt, meg kb. 4 csapatról, akik próbáltak becsülettel helytállni. Nem várom annyira az EB-t, főleg hogy érettségi szünetem lesz és tanulni is kell mellette, meg egyébként is kicsit kiábrándultam a világfutballból azt látva, hogy olyan csapat kerülhet a BL döntőjébe, mint a Chelsea...
De cáfoljanak rám! Favorit csapatom nincs, Ramos meg hasonló szerzetek miatt nem szurkolok a spanyoloknak, én csak azt kívánom, hogy izgalmas legyen. Meg természetesen a Barca játékosai teljesítsenek jól, ugyanakkor legyen idejük pihenni is a nyáron.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.06. 14:04:29

socio66 írta:a legutóbbi világesemény, a vébé kiábrándító volt, defenzív játék a kisebb csapatóktól, fáradt, fásult sztárok a nagyoknál, nagyon gyenge volt az egész.
ezek után bennem most nincs meg a gyermeki lelkesedés,
azért remélem pozitívan csalódok majd, de engem most cseppet sem kap el a láz az eb közeledtével.
Teljesen így vagyok ezzel én is, amikor eszembe jut hogy hoppá nyáron eb, akkor örülök neki, de egyáltalán nem dob fel amúgy.

Spanyolok a favoritok nálam, szerintem meg is fogják nyerni, de a németeknek is lesz sanszuk rá. Aki a legnagyobb talány azok a franciák, de szerintem idén sem fognak elérni semmi kiemelkedőt, portugálok szintén. Ezt a holland csapatot én nem szeretem, az olasz meg a legellenszenvesebb csapat már jó pár éve számomra, angolokat 3. helyre várom.
Bízom VDB-ban, szerintem hozni fogják.

Szerk.: Most jut eszembe, horvátok! Valahogy mindig szimpatizáltam velük, bár őszintén szólva most a keret felével nem is vagyok tisztában.
De még a Prso, Niko Kovac, Robert Kovac, Pletikosa féle csapatról sokat mesélt apám, élőben csak párszor láttam őket játszani. Mindegy, drukkolok nekik is, mindenképpen szimpatikus csapat.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.06. 13:52:34

spanyolokat egy miatt érzem idén kicsit esélytelenebbnek:
évek óta folyamatos , hatalmas terhelés miatt.
Nagyjából ugye Real-Barca adja a válogatottat, a 2 csapat pedig hihetetlen terhelés alatt van már évek óta, és szerintem ez idén nyáron fog pukkanni egyet.
Már év közben is jöttek a sérülések, rosszabb formák, nem lehet ezt bírni.

A németek esélyesek,de remélem hogy ők nem nyernek.

Szerintem a 2 csapat után jön egy nagyobb szakadék és utána jön a többi csapat, talán a hollandok lehetnek hozzájuk a legközelebb,de ahogy Ozsi írta, ez érdekes 1 csapat, nekem sem szimpatikusak.

Így hát akkor nyerjék az angolok :D Na jó azért nem, bár ha Beckham játszana, még tudnék is nekik szurkolni. :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.06. 13:39:33

Akik semmi pénzért ne nyerjék meg: Németek,Franciák,Olaszok :D szerencsére ezek közül csak előbbinek van rá esélye. Bár szerencsére hiába hangoztatják róluk már kb 3 éve,hogy a következő világesemény legnagyobb esélyesei,és befutnak, nem tették, és remélem nem is fogják még hosszú évekig.

Már 08as EB ezüst után biztosra vették páran,h a VB-t már ez a fiatal lendületes csapat behúzza,de a spanyolok ellen ugyanannyira mentek,mint az EB-n, semmire. Remélem Iniestáéknál rendben lesz a motiváció, és VDB végre hozzá méltóan irányítja őket, akkor nem lehet gond.

Hollandokat mindig is szerettem, de vhogy ez a keret nem áll hozzám nagyon közel (Istenem hol van ez pl a 2000eshez képest,vagy akár 1998ashoz),de remélem Németeket ők is verik.

Ha meg elmaradna, eléggé ideges lennék, bár talán annyiban jó lenne,hogy nem adnák a jövőben ilyen kétes országnak/ok).
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
-senzu-
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.03.20. 21:30:03

2012.05.06. 13:38:58

remélem elmarad, eléggé betenne az államvizsgára készülésnek. jó lesz ez jövőre is, valami más országban. Ukrajna [-X
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.06. 13:38:11

egyértelmuen a spanyolok és a németek a favoritok.

elképzelni nem tudom h más nyerné meg a tornát. angolok, portugálok sehol nem lesznek, az olaszokban meg a hollandokban nem érzek túl sok erőt, viszont a blanc által irányított, fiatal, sikerre éhes galllok jók lehetnek egy elődöntőre.

meglepetés nyertes biztos nem lesz, elképzelni nem tudom azt, h ilyen görögország féle bekkelős csapat bemákoljon még egy eb-t..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2012.05.06. 13:40:15-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
socio66

2012.05.06. 13:35:01

a legutóbbi világesemény, a vébé kiábrándító volt, defenzív játék a kisebb csapatóktól, fáradt, fásult sztárok a nagyoknál, nagyon gyenge volt az egész.
ezek után bennem most nincs meg a gyermeki lelkesedés, egyébként is lehet hogy úgy alakul a nyaram, hogy semmit nem látok belőle, de most úgy érzem hogy nem is fogom sajnálni.
nincs 'csapatom' se most, a spanyolokért persze ösztönösen szorítok, de az sem igazi szurkolás, más csapatért pedig még ennyire sem, szürke nagyon a mezőny, akárcsak a klubfutball.
azért remélem pozitívan csalódok majd, de engem most cseppet sem kap el a láz az eb közeledtével.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.06. 13:33:50

Elég aggasztó hírek szállingóznak ugye,veszélyben a rendezés. Remélem azért le tudják bonyolítani és jó szórakozást nyújt a torna a nyári szünetben. Ha pedig nem,akkor majd ott lesz az olimpia :P És még annyi haszna is lehetne,h legalább kipihennék magukat a fiúk,ami égetően fontos lenne sztem.
De első körben nyomják csak le és lehetőleg spanyol sikerrel a végére.Bár pont a kifacsartságuk miatt lesz nehéz feladat ez nekik.Majd meglátjuk,mindenesetre én már nagyon várom a tornát.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.05.06. 13:32:49

Hoppáré, EB topik. 8)
Nagyon várom már a cuccot, remélem nem halasztják el. :lol:

A szavazásban a németekre tettem a voksom, de remélem nem jön be a tippem, mert továbbra sem bírom őket. Bár, legalább már tetszetős futballt játszanak. :D

A hollandoknak és a sok Barcás miatt a spanyoloknak szurkolok. :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.05.06. 13:31:54

Jó hogy az időeltolódás miatt sokat fogok látni belőle, sebaj :D

Nem érzem sajna a hollandokban a szokásos erőt, érdekelne hogy marad-e a 2 vkp-s rendszer, 1 csatárral elöl. Wesley 1 gólos talán még mindig a bajnokságban :mrgreen:

Hunti legalább jó lesz, RVP úgyis rémgyenge holland mezben.

Németek szerintem behúzzák.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.05.06. 13:28:04

Örülök, hogy ez a nyár nem unalommal fog eltelni, mint a tavalyi. Végre lesznek sportesemények rendesen (EB, Olimpia)! Csak egy dolog miatt nem örülök ennek az egésznek, hogy a fél csapatunk megint ott lesz, és kb. semmit nem fognak pihenni a nyár folyamán... bár ezt kompenzálná, ha megint Xaviék vihetnék haza ezt a szép kis trófeát. :)
Hajrá Spanyolország!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.05.06. 13:08:04

Ide jöhetnek az EB-vel kapcsolatos hsz.-ek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Slither 2012.05.06. 15:08:43-kor.
Lezárt