Labdarúgó-Európa-bajnokság 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki nyeri az idei EB-t?

Spanyolország
118
56%
Hollandia
12
6%
Németország
51
24%
Olaszország
8
4%
Anglia
3
1%
Portugália
3
1%
Franciaország
9
4%
Más
7
3%
 
Szavazatok száma: 211
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.17. 11:00:50

Tud valaki mondani egy olyan oldalt, ahol azok a keretek vannak fent, amik már véglegesek? Mezszámokkal meg ilyenekkel együtt gondolom.
Esetleg a 27 fős bő keretek is jók.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.17. 10:07:20

Anno egyetértettem VDB-vel Raul mellőzését tekintve, de erre az EB-re kivinném. Játékban van és jó formában.

Villa sérülés, Pedro, Torres botrányos forma. Azt gondolom, Ini, Xavi, Silva megoldja a nagy részét, olyan csatár kell, aki érti a játékukat és keményen beveri a helyzetet, Raul sztem ilyen, plusz tipikusan az a center, akinek a tökéről is bepattan a labda.
Vélemény?

Amikor a jelenlegi Real és Barca játékosok alkotják a válogatott gerincét, számolni kell velük esélyesként. Ott is lesznek az elején, biztos vagyok benne.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.17. 07:18:46

Holland keret:

A 27-es lista: Ibrahim Afellay (Barcelona), Vurnon Anita (Ajax), Mark van Bommel (AC Milan), Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart), Wilfred Bouma (PSV), John Heitinga (Everton), Klaas Jan Huntelaar (Schalke´04), Luuk de Jong (FC Twente), Nigel de Jong (Manchester City), Siem de Jong (Ajax), Tim Krul (Newcastle United), Dirk Kuyt (Liverpool), Jeremain Lens (PSV), Adam Maher (AZ), Joris Mathijsen (Málaga), Luciano Narsingh (sc Heerenveen), Robin van Persie (Arsenal), Arjen Robben (Bayern München), Stijn Schaars (Sporting), Wesley Sneijder (Inter), Maarten Stekelenburg (AS Roma), Kevin Strootman (PSV), Rafael van der Vaart (Tottenham Hotspur), Ron Vlaar (Feyenoord), Michel Vorm (Swansea City), Gregory van der Wiel (Ajax) en Jetro Willems (PSV).

Hiányolom de Vrijt, a többi nagyjából oké, ill. Emmanuelson kiesése meglepetés.
Szerintem Bouma, Siem de Jong, Maher és Lens nélkül kezdjük meg a tornát.

Amúgy Huntelaar gólkirályi címére fogadtam, 20-szoros pénzt adnak érte :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.16. 17:31:27

Bob_Marley írta: És rögtön Francia-Angol lesz az első meccs a csoportban :D 2004 is ilyen volt, az akkori eredmény most is jó lenne :D
Az biztos, nem volt gyenge meccs, bár most is olyanok lennének. De nekem az az egész EB egy óriási dolog volt, akkor kezdtem el focit nézni. Az angol-horvát meccs volt az első, amit végignéztem. Jó kis kezdés volt (4-2) :P Azóta töretlen a rajongás a játék iránt. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.16. 17:25:01

Hm, így elnézve a francia keretet, hát tényleg nem gyenge. Ez alapján bármit elérhetnének, de igazából a keretükkel sosem volt nagy probléma, még is sokszor beégtek az utóbbi években, tehát egyelőre nem tudom hová tenni őket.

Angoloknál viszont még a keretet sem érzem erősnek. Tele van túlértékelt emberekkel. Nagyon meglepődnék, ha vmit fel tudnának majd mutatni.
Bob_Marley írta:Ukrán-Svéd-Angol-Francia csoport sem lesz egyszerű.J

És rögtön Francia-Angol lesz az első meccs a csoportban :D 2004 is ilyen volt, az akkori eredmény most is jó lenne :D
A svéd csapat már messze nem olyan jó, mint a 2000-s évek közepén, elején. Az ukránok meg hiába vannak otthon, szvsz úgy járnak mint 4 éve az osztrák-svájci duó. Bár örülnénk, ha valahogy az angolok kipenderülnének, és a franciákért sem ejtenék könnyeket.

A francia-angol meccsen én is galloknak szurkolok, mivel ők semlegesek, Anglia pedig a legutáltabb csapat számomra.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.16. 17:04:20

Oroszoknál valóban nagy változás nincs a keretben, ahogy 4 éve most is remélem meglepetést tudnak okozni.
Franciáknál meg Gourcuff kezdő lehet Cabaye helyett, de van variációs lehetőség bőven, csatársorban Remy is bekerülhet, vagy Valbuena visszavontan és 4-5-1ben Nasrival és Valbuenaval Benzema mögött, szóval remek kis francia csapat van végre kialakulóban, én nagyon szorítok nekik, azért ez az Ukrán-Svéd-Angol-Francia csoport sem lesz egyszerű.Jó kis EB-nek nézünk elébe, részemről francia, spanyol szimpátiával :D

És rögtön Francia-Angol lesz az első meccs a csoportban :D 2004 is ilyen volt, az akkori eredmény most is jó lenne :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.05.16. 16:50:49

Nincs nagy meglepetés az oroszoknál. Kérdéses, ki fog Arshavin mellett elől kezdeni? Kerzhakovra tippelnék, Zenitbe évek óta szórja a gólokat. Dzagoev meg könnyen lehet az EB felfedezettje. A csoportból illene továbbmenniük, utána szerintem kipottyannak, mivel a B csoportból német, holland továbbjutást várok. Nem is tudom, melyiknek örülnék jobban?! orosz-német párharc elég pikáns lenne, már csak a történelmi múlt miatt is, meg a németeket mindig öröm kiejteni, ha valami csoda történne. A holland-orosznál meg tuti lenne egy kedvencem a 4 között :)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.16. 16:42:16

Anglia 23-as kerete:

Kapusok: Robert Green (West Ham United), Joe Hart (Man. City), John Ruddy (Norwich City)
Védők: Glen Johnson (Liverpool), Phil Jones (Man. United), John Terry (Chelsea), Joleon Lescott (Man. City), Gary Cahill (Chelsea), Ashley Cole (Chelsea), Leighton Baines (Everton)
Középpályások: Theo Walcott (Arsenal), Stewart Downing (Liverpool), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal), Steven Gerrard (Liverpool), Gareth Barry (Man. City), Frank Lampard (Chelsea), Scott Parker (Tottenham), Ashley Young (Man. United), James Milner (Man. City)
Támadók: Wayne Rooney (Man. United), Danny Welbeck (Man. United), Andy Carroll (Liverpool), Jermain Defoe (Tottenham)

Franciaország 26-os kerete, szóval 3 ember kimarad:

Kapusok: Cédric Carrasso (Bordeaux), Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marseille)
Védők: Gaël Clichy (Manchester City), Mathieu Debuchy (Lille), Patrice Evra (Manchester United), Laurent Koscielny (Arsenal), Philippe Mexes (AC Milan), Adil Rami (Valencia), Anthony Réveillere (Lyon), Mapou Yanga-Mbiwa (Montpellier)
Középpályások: Yohan Cabaye (Newcastle), Alou Diarra (Marseille), Yoann Gourcuff (Lyon), Florent Malouda (Chelsea), Marvin Martin (Sochaux), Blaise Matuidi (Paris SG), Yann M'Vila (Rennes), Samir Nasri (Manchester City), Franck Ribéry (Bayern München)
Csatárok: Hatem Ben Arfa (Newcastle), Karim Benzema (Real Madrid), Olivier Giroud (Montpellier), Jérémy Ménez (Paris SG), Loic Rémy (Marseille), Mathieu Valbuena (Marseille)

Kiemeltem azokat, akik nálam a kezdők lennének (angoloknál én bepróbálkoznék egy 4-2-3-1-gyel, bár valószínűleg úgyis 4-4-2 lesz és akkor Parker helyett Defoe/Welbeck lesz a kezdőben).

Angoloknál nálam Chamberlain (tényleg hatalmas tehetség, de neki még túl korai ez, bár még mindig hamarabb tenném be őt a csapatba, mint Milner-t/Downing-ot)) -> Adam Johnson, Carroll -> Crouch, Welbeck -> Sturridge, Richards-ot is vittem volna, Rio Ferdinand-ot a balhé miatt nem, de kimaradt Carrick is. Downing-ot meg magyarázza már meg nekem valaki... De legalább Heskey kimaradt \:D/ :mrgreen: Rooney eltiltásáig meg Defoe-t játszatnám, ő sem az igazi, de még mindig jobb, mint a másik kettő. De ez az angol keret nagyon gyenge.

Franciáktól meg meglepetést várok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.05.16. 16:51:29-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.15. 21:23:57

kilibarca írta:Nem tudom mennyi idős vagy de róluk csak hallottál Arsavin, Pavljucsenko ,Pogrebnyak ,Zsirkov ,Akinfejev. Nem rossz csapat ez egyenlőre még nem tudom kinek fogok szorítani az EB persze a spanyolokon kívül ,bár a realos különítményt utálom úgy ahogy van . Szóval inkább választok egy "kis " csapatot aki meglepetést okozhat.
Én pont így vagyok ezzel, a válogatottnak Ramosék miatt nem szurkolok. Ellenben, ahogy 2008-ban, most is éppen az említett oroszok mellett teszem le a voksot.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.15. 21:17:23

Kash írta:Ittvan az Oroszok kerete is, mondjuk azon nem lepődtem meg, hogy senkit nem ismerek...

http://www.hatharom.hu/article/bae966-a ... sz-keretet
Nem tudom mennyi idős vagy de róluk csak hallottál Arsavin, Pavljucsenko ,Pogrebnyak ,Zsirkov ,Akinfejev. Nem rossz csapat ez egyenlőre még nem tudom kinek fogok szorítani az EB persze a spanyolokon kívül ,bár a realos különítményt utálom úgy ahogy van . Szóval inkább választok egy "kis " csapatot aki meglepetést okozhat.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.15. 21:16:53

Kash írta:Ittvan az Oroszok kerete is, mondjuk azon nem lepődtem meg, hogy senkit nem ismerek...

http://www.hatharom.hu/article/bae966-a ... sz-keretet
Pedig a 2008-as EB-kerethez képest nem sok változás van. Mondjuk én Kolodint hiányolom nagyon, a bombái szórakoztatóak voltak. :)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.15. 21:02:05

Ittvan az Oroszok kerete is, mondjuk azon nem lepődtem meg, hogy senkit nem ismerek...

http://www.hatharom.hu/article/bae966-a ... sz-keretet
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.15. 19:39:37

socio66 írta:nem olyan rossz keret az, bár a szokásos portugál lyukak megvannak, nincs klasszis kapus és befejezőcsatár, sőt nekem az edzővel kapcsolatban is vannak kétségeim.
az ő sorsuk egyébként hamar el fog dőlni, ha továbbjutnak a csoportjukból, akkor a torna egyik esélyesévé lépnek elő, viszont ha könnyűnek találtatnak, akkor rögtön mehetnek haza.
nekem igazán nincs velük bajom, fiatalok, gyors, attraktív focit tudnak játszani, de valahogy sosem tudják átlépni az árnyékukat, kicsit nekem a 'régi' spanyolokra emlékeztetnek, talán ha leesne nekik egy győzelem valamelyik tornán, az sokat jelentene pszichésen.
Mondjuk én a selejtezőkön nem követtem a játékukat de az utolsó VB-n és EB-n mindent játszottak, csak attraktív focit nem. :roll: 2006-ban még úgy ahogy, de igazából 2004 lehetett volna az ő nagy évük, az volt a nagy generáció, szép, és eredményes játékot játszottak, de otthon illet volna megverniük a görögöket.
Amúgy számomra semleges csapat. Nem tartom őket gyengének, de ebből a csoportból még nekik is túl nagy feladat lehet a továbbjutás. Hatalmas igazságtalanságnak tartom, h a német, holland, portugál csapat egy csoportba került, és a dánok sem rosszak amúgy, más csoportból akár ők is továbbjuthattak volna, innen aligha. Annyi szerepük lehet, h aki ellenük nem tudja behúzni, az bajba kerül.
socio66

2012.05.15. 10:26:19

nem olyan rossz keret az, bár a szokásos portugál lyukak megvannak, nincs klasszis kapus és befejezőcsatár, sőt nekem az edzővel kapcsolatban is vannak kétségeim.
az ő sorsuk egyébként hamar el fog dőlni, ha továbbjutnak a csoportjukból, akkor a torna egyik esélyesévé lépnek elő, viszont ha könnyűnek találtatnak, akkor rögtön mehetnek haza.
nekem igazán nincs velük bajom, fiatalok, gyors, attraktív focit tudnak játszani, de valahogy sosem tudják átlépni az árnyékukat, kicsit nekem a 'régi' spanyolokra emlékeztetnek, talán ha leesne nekik egy győzelem valamelyik tornán, az sokat jelentene pszichésen.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.15. 09:15:28

Ha ez a Prtugál csapat megnyeri az EB-t, akkor szó-szerint megeszem a kalapom, és erről videót is küldök :lol: :
http://www.hatharom.hu/article/df73d0-c ... eb-re?eb=1
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.14. 15:47:26

http://oranje.blog.nepsport.hu/archives ... Kereteles/

Bloggertársammal alkottunk egy kis elmélkedést Hollandia előzetes keretéről.
"And my heart will leave you never."
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.05.08. 17:16:44

A Podolski ellen irányuló megjegyzéseim, állításaim a válogatott vonatkozásában 2010-től értendőek. Előtte akkor figyeltem Podolskira, amikor Klose ékpárja volt (Klinsmannál). Akkor persze fosta a gólokat, hiszen alapvetően csatár.
De aztán kikerült a szélre (a válogatottban), ahol nem mutatott semmi értékelhetőt, néha azért talált így is egy-egy gólt, na meg ő lőtte a tizenegyeseket... :lol:

De lehet, hogy csak én vagyok túl ellenséges; azt javaslom, térjünk vissza Podolskira még kétszer: egyszer az EB után, majd még egyszer egy év múlva, ha már lezúzott egy szezont az Ágyúsoknál.

De azért jósolok: A németek megnyerik az EB-t, de nem Podolskinak köszönhetően (kivéve, ha döntő helyzetben értékesít egy büntetőt, vagy ilyesmi; tehát értsd: nem ő lesz a torna legjobbja); az Arsenalnál pedig attól függ a sorsa, hogy marad-e van Persie: ha igen, akkor Podolski megy ki a szélre szívni, ha nem, akkor van Persie helyén nem lesz rossz, de nem lesz annyira jó, mint Kölnben (az pedig szerintem esélytelen, hogy van Persie jelenlegi teljesítményét hozza)...

De majd meglátjuk...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.08. 16:59:51

kurdt írta:[
...
íhát én spec nem a KÜlnre értettem :lol:
Szerintem válogatottban is lövi a gólokat... elmúlt évben nem ment neki, de azért akkor is lődöste... A pozicíjóa meg nem nagyon tudom hol van, rég láttam válogatott meccset. De mindenesetre, ha úgy van, ahogy mondod (majd most figyelek rá az EBn), akkor legközelebb mér lehet én is számon fogom kérni a kerettagságát :D De én azt mondom tud ő jól játszani a Nationalelf ben! :) De nyilván poszttól függően...
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.05.08. 16:45:11

bence-barca írta:
kurdt írta: Személy szerint Khedirát, sőt még Podolskit is páros lábbal vágnám ki ebből a csapatból, mert Khedira finoman szólva is pótolható, akárcsak Podolski, utóbbi ráadásul a válogatottban sokkal inkább hátramozdító, semmint hasznos elem...
Hát Podolskit nem értem. Amíg lövi a gólokat (és már pedig lövi...) addig miért kéne ki tenni a csapatból? Szerintem egy szerencsétlen labdábabotló Gomeznél jobb... mm több oldalúbb... Müller sosem vt egy nagy szám. Szóval szerintem ott a helye. Főleg addig, amíg termeli a gólokat.
Főleg Kloseval érdemes még játszatni.
Szerintem ebből a keretből még mindig Klose a legjobb csatár.
Lövi, lövi...Kölnben.
A válogatottban viszont abszolút használhatatlan. Nem ugyanazon a poszton játszik, mint a Kölnben. Mégpedig azért, mert arra a posztra van jobb ember (Müller, Özil, Klose, Gomez, attól függően, hogy melyiket vesszük Podolski posztjának).
A bibi viszont ott van, hogy arra a posztra is van jobb ember, ahol játszik (pl. Reus, Götze, illetve a keretből is kimaradó Marin is ide tartozik). Elismerem, hogy Kölnben jó, de ott rá épül az egész csapat. A Bayernben is lehetett látni, hogy "láncszemként" már nem tud annyira jól teljesíteni, ez látható a válogatottban is (akkor volt ott jó, amikor két csatárral játszottak), és szerintem ez lesz az Arsenalban is.

De Löw nagyon szereti Podolskit, úgyhogy hiába ugatok én innen... :lol:

Mellékszál, de a német válogatott tele van ilyen "vagy-vagy játékosokkal", akik vagy csak a klubjukban, vagy csak a válogatottban teljesítenek jól:
Gomez és Podolski a válogatottban gyengék, klubjukban jók; Khedira például pedig csak a válogatottban teljesít elfogadhatóan...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.08. 15:47:09

Hát gyerekek, ez a spanyol válogatott így számomra már nem az a spanyol válogatott. Számomra kb ez akkora csapás, mintha madridistaként Casillas maradna le az eb-ről. Az sem az a csapat lenne úgy már.
Bár ha jól tudom azért az utóbbi időkben már nem játszott minden meccsen, de nekem borzasztóan hiányozni fog.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.08. 15:43:34

„Carles Puyol nagyon értékes srác, tegnap este felhívott. A labdarúgás ilyen, az ő sérülése óriási kiesés számunkra. Attól függetlenül, hogy felborítja a terveimet vagy nem, ő egy karizmatikus és nagyon fontos figura, aki egy lépésre volt a századik válogatottságától. Nagyszerű srác, nagy kár, hogy ezt történt vele" – mondta Vicente del Bosque a Marca napilap honlapjának.

nso
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.08. 15:41:41

LG írta:
Lionel85 írta:Annyira azért van bő, minőségi kerete a spanyol válogatottnak, hogy Villát és Puyolt tudják helyettesíteni. Pótolni nem, de a helyükre beugró játékosok sem kutyaütőek. Nagy mértékben ezzel nem csökkentek az esélyeik.
Puyolról annyit, h mind az EB, mind a VB győzelemben komoly szerepe volt. Tavalyi szezonban, mikor voltak sérülései, sokkal többször botlottunk akkor, ha ő nem játszott. A játékát nehéz pótolni, a személyiségét, karizmatikusságát lehetetlen. Velük egyik ikonjukat vesztették el a spanyolok, nem tudom ki fogja helyettesíteni, de fel kell kötnie a gatyáját.

Villa pótlása is problémás lehet. Főleg, ha Torres úgy játszik majd, ahogy általában az elmúlt 3 szezonban, illetve ha Llorentéről kiderül, h mégsem akkora ász.
Puyol szerintem is pótolhatatlan. NAgyon sajnálom szerencsétlent.. Utolsó nemzetközi tornája lett volna :-(

Villa sokkal inkább pótolható szerintem, mint Puyol.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.08. 15:24:48

Lionel85 írta:Annyira azért van bő, minőségi kerete a spanyol válogatottnak, hogy Villát és Puyolt tudják helyettesíteni. Pótolni nem, de a helyükre beugró játékosok sem kutyaütőek. Nagy mértékben ezzel nem csökkentek az esélyeik.
Puyolról annyit, h mind az EB, mind a VB győzelemben komoly szerepe volt. Tavalyi szezonban, mikor voltak sérülései, sokkal többször botlottunk akkor, ha ő nem játszott. A játékát nehéz pótolni, a személyiségét, karizmatikusságát lehetetlen. Velük egyik ikonjukat vesztették el a spanyolok, nem tudom ki fogja helyettesíteni, de fel kell kötnie a gatyáját.

Villa pótlása is problémás lehet. Főleg, ha Torres úgy játszik majd, ahogy általában az elmúlt 3 szezonban, illetve ha Llorentéről kiderül, h mégsem akkora ász.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.08. 15:21:01

Lionel85 írta:Annyira azért van bő, minőségi kerete a spanyol válogatottnak, hogy Villát és Puyolt tudják helyettesíteni. Pótolni nem, de a helyükre beugró játékosok sem kutyaütőek. Nagy mértékben ezzel nem csökkentek az esélyeik.
Szerintem meg nagyon meg fogja érezni a hiányát a válogatott. Nem csak nálunk hanem ott is igazi vezére a csapatnak, és egy vezér mindig hiányzik, különösen egy ilyen nagy tornán.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.08. 15:01:16

lluisllach89 írta:
ferninho írta:
??? :lol:

Casillasról beszélsz?
esetleg Xabi Alonsoról?

és Ramos meg Arbeloa is nyert már jópár dolgot...

nem is értem ez hogy jött össze, főleg ezután a szezonotok után...
miután kb max egy kupáét húzhatnak be a Barca játékosai, majd biztos nem rakják oda magukat...
Ramos meg Alonso biztos megelégedett a 2 guys 2 cups átlaggal. Amúgy ez lehet a 4. kupánk, kívéve ha madridista időszámításban számolod. Akkor ti sikeresek is vagytok.
ferninho!!
Szerintem itt húzd meg a vonalat és ne válaszolj erre!
Elnézést kérek tőled lluisllach89, de nagy butaság amit írtál. Főleg amit ezelőtt, h nem lesznek motiváltak, meg, h ellentétek...
Lezárt