Labdarúgó-Európa-bajnokság 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki nyeri az idei EB-t?

Spanyolország
118
56%
Hollandia
12
6%
Németország
51
24%
Olaszország
8
4%
Anglia
3
1%
Portugália
3
1%
Franciaország
9
4%
Más
7
3%
 
Szavazatok száma: 211
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.28. 20:24:37

Game90 írta:Spanyolok középpályán rendesen el vannak eresztve, védelem is úgy-ahogy okés, de a csatároknál lehetnek problémák. De Gea-t és Soldado-t vittem volna, Puyol és Villa sérüléséért nagy kár, simán a kezdőben lettek volna. De még így is az egyik legnagyobb esélyesek, de ehhez az is kéne, hogy Del Bosque elfelejtse a 4-2-3-1-et és átálljon 4-3-3-ra, de erre nincsen sok esély, pedig megnéznék egy ilyen kezdőt: Casillas - Ramos, Javi Martinez, Piqué, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Mata/Cazorla, Llorente, Silva/Fabregas. Aztán ez helyett majd lesz egy Arbeloa, Xabi, Torres-féle kezdő...
Én is pont ezen gondolkoztam a napokban, hogy milyen erős lenne a spanyol válogatott 4-3-3-ban. :) Aztán teljesen meglepett, hogy Soldado például kimarad. Meg Adrián. (Tegnap még játszottak...) Meg Muniain. Vagy hogy José Enrique hogyhogy nem fér be még mindig. Persze ha eddig nem hívta az öreg, nem fogja kivinni az Eb-re, de igazából Juanfran és Alba is kényszerhátvéd, azért hátul nincs nagy merítés, hogy ennyire hanyagoljon Del Bosque.

Érdekel, hogy mire mennek a spanyolok, nem tudom kié lesz majd a góllövő cipő, talán Llorrentében tényleg bízhatnak. Pedro már csak taktikai okokból is befér, Lahm mellé oda lehet rakni, ő futkározik vele kilencven percet. Plusz ő a fontos gólok embere, bár idén nem futott nagy szezont, de hát megcsinálta ezt Zidane is 2006-ban, hogy egy kevésbé jó klubszezon után oktatott a VB-n. Ha Torres ismét felsül, az elég kellemetlen lesz... oké, a VB előtt sérült volt, de most kapott lehetőséget, és a szezon végén villantott pár életjelet.

Egyébként nem mindegy ki a harmadik számú kapus? :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.28. 20:19:17

Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2012.05.28. 20:12:11

Barcaman14 írta:A 23 fős német keret:

Kapusok: Manuel Neuer (Bayern München), Tim Wiese (Werder Bremen), Ron-Robert Zieler (Hannover )

Védők: Holger Badstuber (Bayern München), Jerome Boateng (Bayern München), Benedikt Höwedes (Schalke), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Philipp Lahm (Bayern München), Per Mertesacker (Arsenal), Marcel Schmelzer (Borussia Dortmund)

Középpályás: Lars Bender (Bayer Leverkusen), Mario Götze (Borussia Dortmund), Ilkay Gündogan (Borussia Dortmund), Sami Khedira (Real Madrid), Toni Kroos (Bayern München), Thomas Müller (Bayern München), Mesut Özil (Real Madrid), Marco Reus (Borussia Mönchengladbach), Andre Schürrle (Bayer Leverkusen), Bastian Schweinsteiger (Bayern München)

Csatár: Mario Gomez (Bayern München), Miroslav Klose (Lazio), Lukas Podolski (1. FC Köln)

Iszonyatosan erős ez a német keret, jelenleg én őket tartom a legnagyobb esélyeseknek a spanyolok előtt!

Az angol keretben is változás. Barry megsérült, nem megy az EB-re hasfelszakadás miatt, a helyére Phil Jagielkát hívta be Hogdson.
jól van, azért akad benne német is.. ha nem is sok..
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.28. 19:54:59

A 23 fős német keret:

Kapusok: Manuel Neuer (Bayern München), Tim Wiese (Werder Bremen), Ron-Robert Zieler (Hannover )

Védők: Holger Badstuber (Bayern München), Jerome Boateng (Bayern München), Benedikt Höwedes (Schalke), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Philipp Lahm (Bayern München), Per Mertesacker (Arsenal), Marcel Schmelzer (Borussia Dortmund)

Középpályás: Lars Bender (Bayer Leverkusen), Mario Götze (Borussia Dortmund), Ilkay Gündogan (Borussia Dortmund), Sami Khedira (Real Madrid), Toni Kroos (Bayern München), Thomas Müller (Bayern München), Mesut Özil (Real Madrid), Marco Reus (Borussia Mönchengladbach), Andre Schürrle (Bayer Leverkusen), Bastian Schweinsteiger (Bayern München)

Csatár: Mario Gomez (Bayern München), Miroslav Klose (Lazio), Lukas Podolski (1. FC Köln)

Iszonyatosan erős ez a német keret, jelenleg én őket tartom a legnagyobb esélyeseknek a spanyolok előtt!

Az angol keretben is változás. Barry megsérült, nem megy az EB-re hasfelszakadás miatt, a helyére Phil Jagielkát hívta be Hogdson.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.27. 20:20:39

Hollandok legalább az Anita/Emanuelson kettős egyikét kivihették volna. Egyébként nem rossz ez a keret, Mathijsen esetleges kiesésével azért lehetnek gondjaik hátul, de elől rengeteg variációs lehetőségük van.

Spanyolok középpályán rendesen el vannak eresztve, védelem is úgy-ahogy okés, de a csatároknál lehetnek problémák. De Gea-t és Soldado-t vittem volna, Puyol és Villa sérüléséért nagy kár, simán a kezdőben lettek volna. De még így is az egyik legnagyobb esélyesek, de ehhez az is kéne, hogy Del Bosque elfelejtse a 4-2-3-1-et és átálljon 4-3-3-ra, de erre nincsen sok esély, pedig megnéznék egy ilyen kezdőt: Casillas - Ramos, Javi Martinez, Piqué, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Mata/Cazorla, Llorente, Silva/Fabregas. Aztán ez helyett majd lesz egy Arbeloa, Xabi, Torres-féle kezdő...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.05.27. 19:55:33

Navassal és Llorrentével maximálisan egyet értek. Sőt utóbbit a kezdőbe várom. Pedro egy erős kérdőjel! Negredot és Torrest viszont én simán otthon hagytam volna. Soldado és Adrian pedig jöhetett volna.

A kezdővel kapcsolatba az az érzésem hogy Ramos, Piqué belső kettős, balon Alba. Viszont jobbra Del Bosque érzésem szerint Arbeolát teszi a neve miatt, de nálam viszont Juanfran játszana.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
socio66

2012.05.27. 19:47:14

soldado-t én is sajnálom, jobb szezonja volt mint pedro-nak és negredo-nak együtt, mégsem mehet.
az biztos, hogy ha nem jönnek majd a gólok, ezt a döntést egyből előveszik.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.27. 19:42:11

Varatrix írta:
Köszi!
Am nem tudom hogy ez felmerült már e, de Soldadot hiba otthon hagyni. Ha nem sérült nem értem miért.
La Liga - Spanyol Bajnokság & a Válogatott
Ebben a topikban van róla téma és Soldado nem csak neked szúrja a szmed :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.05.27. 19:28:47

bence-barca írta:
Varatrix írta:Spanyoloknál mikor lesz utazó keret hírdetés?
Kapusok: Iker Casillas (Real Madrid), Victor Valdés (Barcelona), Pepe Reina (Liverpool)
Védők: Álvaro Arbeloa (Real Madrid), Juanfran (Atlético Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Gerard Piqué (Barcelona), Raúl Albiol (Real Madrid), Javi Martínez (Athletic Bilbao), Jordi Alba (Valencia)
Középpályások: Sergio Busquets (Barcelona), Xabi Alonso (Real Madrid), Xavi Hernández (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Santi Cazorla (Málaga), Juan Mata (Chelsea), David Silva (Manchester City), Cesc Fabregas (Barcelona)
Támadó: Jesús Navas (Sevilla), Pedro Rodríguez (Barcelona), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Fernando Torres (Chelsea), Álvaro Negredo (Sevilla).

Ma volt! Vmelyik topikban már beszéltünk is róla, de most nem vágom melyikben. :)
Köszi!
Am nem tudom hogy ez felmerült már e, de Soldadot hiba otthon hagyni. Ha nem sérült nem értem miért.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.27. 19:21:21

Varatrix írta:Spanyoloknál mikor lesz utazó keret hírdetés?
Kapusok: Iker Casillas (Real Madrid), Victor Valdés (Barcelona), Pepe Reina (Liverpool)
Védők: Álvaro Arbeloa (Real Madrid), Juanfran (Atlético Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Gerard Piqué (Barcelona), Raúl Albiol (Real Madrid), Javi Martínez (Athletic Bilbao), Jordi Alba (Valencia)
Középpályások: Sergio Busquets (Barcelona), Xabi Alonso (Real Madrid), Xavi Hernández (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Santi Cazorla (Málaga), Juan Mata (Chelsea), David Silva (Manchester City), Cesc Fabregas (Barcelona)
Támadó: Jesús Navas (Sevilla), Pedro Rodríguez (Barcelona), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Fernando Torres (Chelsea), Álvaro Negredo (Sevilla).

Ma volt! Vmelyik topikban már beszéltünk is róla, de most nem vágom melyikben. :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.05.27. 19:02:42

Spanyoloknál mikor lesz utazó keret hírdetés?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.27. 18:54:47

Engem nagyon hidegen hagy, ki mit érdemelne meg (ez meg akkora szubjektív dolog mint a ház, miért is érdemelnék meg? Csalás miatt nem nyertek EB-t 4 éve? Vagy 2 éve VB-t? Vagy 2002ben VB-t? NEM,hanem mert volt náluk jobb csapat)

nagyon remélem,hogy most se nyernek semmit a németek,de az olaszok,és a franciák sem. Remélem Spanyol-Holland döntő lesz ismét a VB döntő után, akkor már nem járhatok nagyon rosszul. Jelenlegi játékoskeretek miatt Spanyoloknak drukkolnék, ellentétben pl 1998-2004es holland csapattal szemben, mert ott egyértelműen Oranje!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.27. 17:46:03

Legyen egy német-olasz/ angol döntő. Azért ők, mert őket kicsit sem sajnálnám :lol:
Spanyolokat csak a Barcasok miatt és rossz lenne őket látni, h szomorúak. De mindenképp németeknek kell nyerni!
Nagyon megérdemelnék már ezt, utóbbi világversenyeken mindig dobodósok vtak, most itt az idő, h legtetejére álljanak.
A legszebb az lenne, ha egy Schweini góllal! :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.27. 17:45:46

Barcaman1993 írta: Casillas-Ramos, Piqué, Javi Martinez, Alba-Xavi, Busquets, Iniesta, David Silva-Pedro, Llorrente
Tuti 2 vkp-val fognak játszani megint (Busi, Xabi). Illetve szerintem PEdro helyett Torres lesz.
Gyengének érzem sajnos :/
(hozzáteszem, hogy nem butaságnak érzem a 2 vkp játszatását egyszerre, csak a "mester"-nek így tetszik)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.27. 17:43:38

Barcaman1993 írta:
A VB-n 4-2-3-1et játszottak, az EB-n volt 4-4-2. Nem hiszem, h Del Bosque változtatna és az Alonso-Busquets vkp kettőst megbontaná.

Torres? Talán azért, mert az egyetlen a jelenlegi keretből a csatárok közül, aki a válogatottban eddig letett valamit az asztalra. Pedro sem futott valami nagy szezont őt is behívta.

Nincs gond ezzel a kerettel, egyedül annyi, h halomra nyertek magukat az elmúlt években.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.27. 17:42:53

Jó látni hogy nem csak én gondolom hogy a Németek nyerik. Jó lenne egy Spanyol-Német döntő, bár én akkor szomorú lennék ha bejönne a tippem.
A spanyol gárdának elképesztő középpályája van és a védelme igaz nem tökéletes, de nem marad el a többi csapatétól + ott van a kapuban az egyik legjobb kapus. Támadósor érdekes lesz, ha betudják lőni a helyzeteket nem lesz gond, mert helyzetek biztosan lesznek bőven, hiszen annyi lehetőség van a középpályán hogy ihaj-csuhaj.
Ini, Xavi, Cazorla, Silva, Mata mind olyan kreativitást adhatnak a csapatnak mint semelyik másénak.
Egyébként hány válogatott játékosunk lesz? 7? Thiago is beférne.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.27. 17:33:30

Most nézem a spanyolokat és hát, ez nevetséges. A kp-t leszámítva egyik posztot sem értem.
Kapus: Casillas, Valdes OK. De Reina mi a rézsüs nyüstöt keres ott? Elképesztő, hogy milyen gyönge volt idén, bár nála sokkal gyengébbek is kerültek be ebbe a csapatba.
Védelem: 1 kezemen meg tudnám számolni, hogy Raul Albiol mennyit játszott idén a Realban erre válogatott ez is... Nevetséges.
Csatárok: A szerencsétlen, hülye fél évente 1 gól lövő Torres bekerült. Mellé pedig a nagy meccseken rendre betliző Alvaro Negredo is... Ezt ki érte? Adrian Lopez és Soldado meg kikerült. Végülis nem kell gólt lőni. Azért kíváncsi leszek, hogy Torres, vagy Llorrente mit alkot, majd ebben a rendszerben, de nem lepődnék meg, ha gyíkok lennének.

El vagyok keseredve, mert ez nagyon gyenge. Ráadásul Thiago is lesérült, aki azért sztem szélsőként kiváló csere lehetett volna. A felállás sztem pedig 4-4-2 lesz, a VB-n is így nyomták és most néztem a felkészülési meccset, ahol szintén. Tehát mondjuk egy ilyet el tudnék képzelni:
Casillas-Ramos, Piqué, Javi Martinez, Alba-Xavi, Busquets, Iniesta, David Silva-Pedro, Llorrente

Talán ez még nem is olyan gyenge, de ki fog gólt rúgni? Aztán mi van, akkor ha vki lesérül?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.05.27. 17:08:39

messideco írta:Bukás lesz ennek a vége :cry: A válogatást elb-ta az öreg szvsz.
Örök optimista vagyok, bízok a srácokba, ha a dánokat sikerül megverni, meg lesz a továbbjutás! :wink: Egy dán-német továbbjutást előbb eltudnék képzelni, mint hogy a portugálok bármelyik helyen is továbbmenjenek, ha még is sikerül nekik, én fogok először elnézést kérni.
bence-barca írta:Nem ismerem nagyon, valaki tud róla véleményt?
Psvbe tolja, idei volt az első felnőtt szezonja az Eredivise-be :D Támadásokat jól tudja segíteni, a védőmunkája lesz érdekes, mennyire fogja jól megoldani a feladatát mondjuk egy CR, Silva, Arshavin ellen.
Mathijsen :? Tökön szúrom magam, ha ki kell hagynia az EB-t...
Tocy írta:Ne haragudj meg, de hogy mondhatsz ilyet, hogy kikaptunk? Amikor a holland csapatról írsz? Te holland vagy? Klubnál ez persze másképp van, de egy ország válogatottjánál mégis hogyan írhatsz ilyet? Ez nekem nonszensz...
Nem nekem írtad, de azért reagálnék rá :)
Furán hangzik tényleg, én is próbálom kerülni az ilyen kijelentéseket. Nem vagyok holland, semmi közöm a hollandokhoz, de még is magaménak érzem az Oranjet. Valószínűleg azért mert kisgyermek korom óta imádom őket, s mert sajnos nem volt részem még a magyaroknak drukkolni EB-n, VB-n.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.27. 16:36:18

VictorValdes19 írta:
Egyedül a védelem nem tetszik, Boulahrouz, Bouma mit keres ott? Helyettük inkább Anita és Emanuelson kellett volna. Willems nagyon ügyes srác, de kicsit merésznek érzem, hogy egy 94-es születésű srác töltse be a mostani EB-n a balhátvéd posztot.
wtf? :shock:
Mintha én mennék egy EB re... azért ez nem semmi lehet a srácnak. Nem ismerem nagyon, valaki tud róla véleményt?

Afellaynak meg szerencséje van, h behívták a semmire. Nála még Torres is többet tett. Persze, Afellay nem tudott bizonyítani, de azért ez is érdekes...Ő is a nevére kapta meg...Remélem EBje jól fog sikerülni, ha már a hollandoknak nem fog menni :twisted:

http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012 ... se-2134599
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.27. 16:35:56

messideco írta:Bukás lesz ennek a vége :cry: A válogatást elb-ta az öreg szvsz.
Amúgy a tegnap kikaptunk a bolgároktól 2-1-re.Szép.
De ez jó jel, mert 88-ban is így alakult a felkészülés, és aztán európa bajnoki győzelem lett a vége :D
Ne haragudj meg, de hogy mondhatsz ilyet, hogy kikaptunk? Amikor a holland csapatról írsz? Te holland vagy? Klubnál ez persze másképp van, de egy ország válogatottjánál mégis hogyan írhatsz ilyet? Ez nekem nonszensz...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.27. 16:25:38

Bukás lesz ennek a vége :cry: A válogatást elb-ta az öreg szvsz.
Amúgy a tegnap kikaptunk a bolgároktól 2-1-re.Szép.
De ez jó jel, mert 88-ban is így alakult a felkészülés, és aztán európa bajnoki győzelem lett a vége :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.05.27. 16:17:33

Hollandia végső kerete:

Kapusok: Tim Krul (Newcastle United FC), Maarten Stekelenburg (AS Roma), Michel Vorm (Swansea City AFC)
Védők: Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart), Wilfred Bouma (PSV Eindhoven), John Heitinga (Everton FC), Joris Mathijsen (Málaga CF), Ron Vlaar (Feyenoord), Gregory van der Wiel (AFC Ajax), Jetro Willems (PSV Eindhoven)
Középpályások: Mark van Bommel (AC Milan), Nigel de Jong (Manchester City FC), Stijn Schaars (Sporting Clube de Portugal), Wesley Sneijder (FC Internazionale Milano), Kevin Strootman (PSV Eindhoven), Rafael van der Vaart (Tottenham Hotspur FC)
Csatárok: Ibrahim Afellay (FC Barcelona), Klaas-Jan Huntelaar (FC Schalke 04), Luuk de Jong (FC Twente), Dirk Kuyt (Liverpool FC), Luciano Narsingh (sc Heerenveen), Robin van Persie (Arsenal FC), Arjen Robben (FC Bayern München)

Egyedül a védelem nem tetszik, Boulahrouz, Bouma mit keres ott? Helyettük inkább Anita és Emanuelson kellett volna. Willems nagyon ügyes srác, de kicsit merésznek érzem, hogy egy 94-es születésű srác töltse be a mostani EB-n a balhátvéd posztot.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.05.27. 13:43:45

Del Bosque is leszűkítette a keretét.Amit nem értek az Soldado kihagyása.Torres meg ott van....
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.25. 21:42:02

#-o köszi a tájékoztatást :)

mellesleg a bilbaoból sokaknak helye lenne idén a spanyol válogatottban.
Bár a többség még az u21 be játszhat...
Abi & Tito
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.25. 20:11:42

kanty írta:http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012 ... re-2133933

19 évesen a negyedosztályból az EB-re. Milyen arcot vághatott a srác, amikor felhívták és szóltak neki, h "öcsi jössz az EB-re." :D

Az angolok kapus szinten azért már évek óta elég rosszul állnak. A másik véglet a spanyol válogatott, ahol van egy Casillas, Reina, Valdes, DE Gea négyes.
Gyakorlatilag szerintem lesz egy ingyen jegye az angol válogatott minden meccsére, mert még ha arra is kerülne sor, hogy nem az első számú kapus véd, akkor is csak második a sorban, és vannak előtte. De lehet, hogy egyszer majd ő lesz az első számú, és megdönt valami olyasmi rekordot, hogy ki szerepelt legtöbb világversenyen.
Lezárt