Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.20. 11:45:00

JOseppe írta:Szerintem Klopp óriási húzás lenne Zubiéktól, csak most ott is folynak a nagy átalakítások Dortmundban.Igy persze az valószínűsithető hogy marad, de nem lenne azért rossz hogyha ő érkezne mégis. :P Bár azt sem tudjuk hogy ő rá gondoltak e Rosselék egyáltalán. :oops:
Miért jó egy német eleve? Egyátalán nem ismeri a klubbot, a taktikát, ide nem lehet csak úgy átjönni egy teljesen más szisztémával.

Vagy ismeretlen játékretszert kéne játszania, vagy belefulladnánk a változásokba.

Divat Edző értem, de baromira nem a mi emberünk.

Bielsa már talán...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.20. 11:38:05

Nézve az elmundot és a többi spanyol oldalt, jelenleg ezt a Martinót tartják a legesélyesebb jelöltnek. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.20. 11:33:18

Mikaos írta:Szerinted. Szerintem van még pár alternatíva.
Pl.?
Vagy most arra gondolsz, hogy előhúzzák a kalapból a Bunyodkor Taskent edzőjét, és ő majd csodát tesz, mert nem sztáredző, és nekünk az működik?

Pep, Tito azért váltak be a Barcának, mert évek óta ebben a szisztémában dolgoztak, Pep a játékosok egy részével még együtt is játszott, pontosan tudták, mit kell csinálniuk. Kívülről éppen ezért pont annyira felesleges egy nem sztáredzőt idehozni, mint Mourinhot.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.20. 11:23:16

sjd írta:
Mikaos írta:Nem azt mondom, hogy egy sztáredző megbukna nálunk, de úgy megy a(z alaptalan) sírás-rívás a sztáredzők után, hogy az valami egészen félelmetes.
Az első felével egyetértek, de mielőtt alaptalan lesz a sírás-rívás, nézd meg kik a sztáredzők alternatívái: Roura...Rubi...Eusebio
Szerinted. Szerintem van még pár alternatíva. De biztos, hogy a klub még ennél is többet tud, és ez a lényeg.
sjd írta:De tényleg valaki olyan kéne, aki azért tud a Barcában dolgozni, és nem az lesz, hogy a saját koncepcióját próbálja a csapatra erőltetni, a saját kiskedvenceivel.
Az a legfontosabb szerintem, hogy ne rúgja fel a tradíciókat sem viselkedés, sem taktika szempontjából. Tőlem jöhet az illető Timbuktuból is, vagy lehet a legnagyobb sztáredző is. De azt továbbra sem értem, hogy miért a sztáredzőktől várják a csodát. Azok után, hogy Rijkaard, Pep és Tito mit tettek le az utóbbi években, nem hiszem, hogy annyira félni kellene egy számunkra ismeretlen kvalitású edzőtől.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.20. 11:22:33

sjd írta: Százszor inkább egy Klopp vagy egy Bielsa.
Szerintem Klopp óriási húzás lenne Zubiéktól, csak most ott is folynak a nagy átalakítások Dortmundban.Igy persze az valószínűsithető hogy marad, de nem lenne azért rossz hogyha ő érkezne mégis. :P Bár azt sem tudjuk hogy ő rá gondoltak e Rosselék egyáltalán. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.07.20. 11:23:28-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.20. 11:22:13

Abból kiindulva, hogy napokon belül kinevezik az új edzőt, szerintem mindenképpen olyan ember kerül a csapat élére, amely jelenleg munka nélkül áll. Pl ilyen Bielsa, vagy az ex-Barca tréner Raijjkard is. Nem hiszem hogy akármelyik csapattól ilyen gyorsan tudnánk igazolni.
így szerintem szabadúszó érkezik. esetleg a házon belüli megoldás, amire sok esélyt nem látni. Legalábbis a klub is tudja hogy ez nem egészen jó megoldás... JR. után ez nem lehet kérdéses.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.20. 11:15:10

Mikaos írta:Úgy látom, a fórumozók egy része tényleg nem látta (vagy fogalma sincs), hogy mi történt az elmúlt 10 évben a Barca-ban. "Megsúgom": NEM SZTÁREDZŐK által vertük péppé az egész világot éveken keresztül.
Szerintem Mourinho-t még dobjátok be a jelölt listátokra, hisz ő a legnagyobb ász!
Nem azt mondom, hogy egy sztáredző megbukna nálunk, de úgy megy a(z alaptalan) sírás-rívás a sztáredzők után, hogy az valami egészen félelmetes.
Az első felével egyetértek, de mielőtt alaptalan lesz a sírás-rívás, nézd meg kik a sztáredzők alternatívái:
-Roura (ezt gondolom nem kell magyarázni, az eredmények magukért beszélnek)
- Rubi (két hete hoztuk ide, ennyi köze van a Barcához)
- Eusebio (az utóbbi évek egyik legerősebb Barca B-jével sem tudta megközelíteni LE teljesítményét - ráadásul LE a Barca B szárnyalása ellenére is befürdött egy nagycsapatnál)

Százszor inkább egy Klopp vagy egy Bielsa.
De tényleg valaki olyan kéne, aki azért tud a Barcában dolgozni, és nem az lesz, hogy a saját koncepcióját próbálja a csapatra erőltetni, a saját kiskedvenceivel.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.20. 10:58:49

A lehető legrosszabb hír.
Már a tavalyi ligában is úgy érte el a 100 pontos és 115 gólos rekordokat, illetve a BL és kupa-elődöntőket, hogy egész szezonban problémákkal küzdött. Azt kívántam, bárcsak lenne egy teljes szezonja - nem lett volna kétségem afelől, hogy 1000%-os Barca-dominancia lett volna, főleg Neymar-ral együtt.
Gyógyuljon meg minél hamarabb!

Úgy látom, a fórumozók egy része tényleg nem látta (vagy fogalma sincs), hogy mi történt az elmúlt 10 évben a Barca-ban. "Megsúgom": NEM SZTÁREDZŐK által vertük péppé az egész világot éveken keresztül.
Szerintem Mourinho-t még dobjátok be a jelölt listátokra, hisz ő a legnagyobb ász!
Nem azt mondom, hogy egy sztáredző megbukna nálunk, de úgy megy a(z alaptalan) sírás-rívás a sztáredzők után, hogy az valami egészen félelmetes.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.20. 10:56:16

Nagyon sajnálatos hír de az emberi élet fontosabb a focinál!
Mielőbbi gyógyulást kívánunk neki innen is! Sajnálom emberileg mert rosszat nem lehetett rá mondani! Az ami történt megtörtént!

Remélem leküzdi a betegséget , mert innen haramadjára felállni már ku..va nehéz!!

Kitartást és jó egészséget neked!
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2013.07.20. 10:49:40

http://www.mundodeportivo.com/20130720/ ... 00668.html Allitolag felvettek vele a kapcsolatot mar o egyengette messit gyermekkoraban.
Barca Barca Baaarca
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.20. 10:46:53

AVB felejtősnek tűnik, azt nyilatkozta, hogy sajnálja Titót és jobbulást kíván neki, illetve hogy sem ő, sem Bale nem fogja elhagyni a Spurs-t a nyáron.

A Marca szerint a Barça felvette a kapcsolatot Gerardo "Tata" Martinóval, aki korábban a paraguayi válogatottnál is dolgozott.
ricko17
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.05.13. 17:16:02

2013.07.20. 10:19:38

Nagyon sok név elhangzott már itt a fórumon, mindnek megvan az előnye és hátránya is. Részemről örülnék egy olyan edzőnek, aki valamelyest követi ezt a filozófiát, azonban nem baj, ha teljesen új elemeket is helyez a játékba. Nemzetközi szinten ezt a játék már sajnos kevés, bárki bármit mond. Tapasztalt remek edzőkkel álltunk szemben idén és erősebb játékosállománnyal, akik képesek voltak a csapat motorját leállítani. Új elemek kellenek, mert a csapat magja megmaradt és túlzottan sablonosan játszották ezt a játékot.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.07.20. 10:10:29

Mancinit nagy valószínűséggel...akkor sokan eret vágnak, ebben egészen biztos vagyok.:)

kell az új impulzus, egy új szemlélet, mert a régi már nem az igazi. külső embert igazolnék, aki jobban ki tudná aknázni a keretben rejlő lehetőségeket. Tito nem tudta kihozni a játékosokból ami bennük van, kínszenvedés volt a tavaszi szezon. 2-3 bravúros meccsen kívül mélyen tudásuk alatt teljesítettek a játékosok. nem volt megfelelő rotáció, gyakorlatilag ugyan az a kezdő 11 lépett pályára minden fontos meccsen, még akkor is, ha nem működött. a bayern elleni totális tehetetlenség, ami a kispadról érkezett bizonyította, hogy kevés ide Vilanova. ő is lefagyott, ahogyan az egész csapat. kell egy vezér, amilyen Pep is volt. a barca kötelékébe tartozó edzővel nem leszünk előrébb ez egészen biztos.

Hiddink egy edzőzseni, nem tudom mi a gond vele. nyilván a chelsea keretéhez megfelelő taktikát rakott össze, ami működött a barca ellen, pedig ez a csapat akkor volt a csúcson. a szakértelmedet inkább máshol villogtasd...
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.07.20. 10:07:20

Már tegnap este olvastam a rossz hírt, de nem igazán tudtam mit írni, kellet aludni erre egyet.

Először is, ebben a sztoriban az emberi része a legfontosabb.
Biztos vagyok benne, hogy Vilanova ezúttal is sikeresen fog megküzdeni a betegséggel, ehhez sok erőt és kitartást kívánok neki!
Remélem, hogy mikor túl ezen a nehéz időszakon, vissza fog térni az FC Barcelonához valamilyen kevésbé stresszes munkakörbe.
Én örültem, hogy nem váltották le, szerettem volna látni, hogy mit nyújt egy teljesen szezon során, de sajnos az élet felülírta ezt a forgatókönyvet.

A történt másik fele a szakmai része. Nyilván nem épp a legideálisabb új edzőt keresni, mikor már megkezdődött mindenhol a felkészülési időszak, és már lezajlott egy hatalmas edzőkeringő a nyáron.
Ha hinni lehet a híreknek, és olyan edző fog érkezni, aki jelenleg is alkalmazásban áll, akkor sem tartom valószínűnek egy "sztár" edző érkezését, mert az igencsak zsebbenyúlós volna. Úgyhogy szerintem a Villas-Boas, Klopp, Pellegrini, Wenger, stb féle vonalat el lehet felejteni.
A felmerülő nevek közül véleményem szerint F.De Boer lehet a legesélyesebb, az Ajaxal amúgy is kiváló a Barca kapcsolata, illetve talán Laudrup is mozdítható egy kisebb összegért a Swanseatől.
Lejjebb írta valaki Juande Ramost, ő remek munkát végzett anno Sevillában, aztán eltűnt az orosz süllyesztőben, de ő is nyerő húzás lehetne.
Illetve, bár nem aktív edző jelenleg, de Bielsa neve is felmerült sok embernél. Óriási figura, de ugyanannyira rapszodikus is, nehéz eldönteni róla, hogy vajon egy zseni vagy egy őrült.
Kép
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.20. 10:04:12

Látom nem csak én vagyok olasz ellenes... :D Mancini jól van ott, ahol van, tökéletesen megvan a (spanyol) futball nélküle.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.20. 09:52:26

albicelesteX írta:Ha Moncsicsit hozzák ide nem nézek több Barca meccset....Nekem Klopp lenne a favoritom,de szerintem ő már nem jön így a felkészülés közepén.
Moncsicsi név kit rejt? Ha AVB-t , akkor egyetértek. Nagyon remélem hogy NEM jön. Vagy Mancini? Neki sem örülnék

Hiddink(?), Bielsa, Rijkaard, Luis Enrique.
Ebből a négyesből valaki jön, én pozitívan értékelem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2013.07.20. 10:12:19-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.20. 09:51:33

Letaglózó hír. Gyógyulj meg Tito!
Kívülről jött edzőnek nem igazán örülnék...Luis Enrique lenne a jelöltem.
Rubi lehet h. egy fiatal taktikai zseni, de igazából ez még nem bizonyított dolog...persze lehet h. nagyot tudna robbantani...meglátjuk.
Laudrup? Játékosként hűtlen volt...ennyi erővel figo is lehetne az új tréner.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2013.07.20. 09:53:31-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.07.20. 09:50:39

Ha Moncsicsit hozzák ide nem nézek több Barca meccset....Nekem Klopp lenne a favoritom,de szerintem ő már nem jön így a felkészülés közepén.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.20. 09:43:29

Bob_Marley írta:The announcement of the new coach of Barcelona would take a few days because he could at this moment be coaching another team. [rac1]

Barcelona's new coach will not be one of the two assistant coaches, but come from outside the club. Barcelona had plan B prepared. [rac1]
AVB.
Hozhatná magával Vertonghent.

Vagy ő, vagy Bielsa, Rijkaard csak akkor, ha hozza magával Henk urat is.

Ha egyikük sem vállalja el, akkor Rubi.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.07.20. 09:35:39

Ez így tegnap este elég keményen meglepett...

Teljes felépülést kívánok Titonak!

Nagyon kíváncsi lettem volna,h Neymarral kiegészülve, mit tudott volna kezdeni idén a csapattal,úgy,h végig ott van a kispadon (ne felejtsük,h az őszünk parádés volt tavaly). Viszont arra is nagyon kíváncsi leszek,h egy új edző mire megy, én legalább annyira esélyesnek érzem azt a szitut,h jobban jövünk ki belőle,mint azt,h sem.

Aminek én sem örülnék az az,h egy teljesen névtelen edző érkezne,de olasz edző se jöjjön ide.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.20. 09:27:08

Luis Enriquét elfelejtettem, hogy most ment a Celtához... bocsi, így ő valóban kilőve.
Hogy milyen nevek merülnek fel??? Hiddink??? Mit akartok itt? Antifocit? Mit játszott a Chelsea-vel??? Villas Boas??? Juande Ramos??? Pellegrini??? WTF???
Pep kidolgozott egy taktikát itt, amit évekig játszott a csapat, ezt tudják, erre képesek, ez van a vérükben! Olyan ember kell, aki nem forgatja fel a csapatot, mert a srácok azt tudják, azért jók, amit látunk évek óta!!!
Bielsa esetleg megoldás lehet, de tudjuk, hogy ő őrült és csökönyös, mint a szamár. Sztem sokkal inkább a B-ből fogják felhozni Eusebio Sacristánt, aki sztem nem lenne rossz megoldás. Ez lenne a legkisebb változás jelenleg és olyan ember ülne a padra, aki tökéletesen ismeri azt amit Barcelonában elvárnak!
Ezt tartanám a jó sorrendnek, akik közül a klub választ:
1., Eusebio Sacristán
2., Marcelo Bielsa
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.07.20. 08:26:57

gergo9 írta:Jobbulást neki. Télen meg kellett volna lépni ezt mikor első körbe ment a jenkikhez mi is előrébb lennénk és maximálisan tudott volna a gyógyulására koncentrálni.
az a rohadt rák. embert lövünk az űrbe, csúcstechnológia mindenhol, ezzel meg nem bírnak mit kezdeni
->
Dehogynem tudnak, ne legyünk naívak... de ez egy másik téma, és nagyon off lenne itt.
:?:
Remélem itt pont nem a magyar "csodára" gondoltál....
Jó szórakozást:
http://www.youtube.com/watch?v=XDCGo56998g

http://www.youtube.com/watch?v=90darP4y7sc

ON:

Csak én is remélni tudom, hogy nem házon belül oldjuk meg az edzőkérdést mert akkor sehol sem tartunk...
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.20. 07:35:55

Mindenek előtt:
Gyógyulj meg, Tito! Nekem személy szerint hiányozni fog... :(
Messa írta:Mourinho, Scolari, Ancelotti akkor mind sz@r edző?
Ööö, ja? :D Legalábbis ide nem való. Jó mondjuk mindegyiket egytől-egyig utálom, teljes szívemből, talán még Scolari-t annyira nem is, de a másik kettő... blöeh.

Amúgy sokmindenre lehetne reagálni itt a kommentekből, sokan szeretnék Kloppot, amit énis szorgalmazok. Neymar transfer mellett szerintem ez lehetne a legnagyobb húzásunk. Iszonyat jó csapatot tud kovácsolni egy marék szárított lepkéből is. Itt a Mainzra gondolok, azért a Dortmundban jóval magasabban kvalifikált játékosok rúgják a bőrt.

tot el camp facebook:
Rosell: "Az új vezetőedzőt nagy valószínűséggel a jövő hét elején nevezzük meg"

Akkor itt már vagy volt valami susmus egy elismert (valamelyik hírben felröppent) edzővel, vagy Roura lesz az. Kb. fifty-fifty. Mivel mostanában kvaszarul megy a tippmix, Rourara tippelek, hátha igazol az élet. :roll: :)
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.07.20. 07:21:51

Diego Simeone
Fecó
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2013.07.20. 07:20:59

Bízom benne,hogy ebbe a nehéz helyzetbe jó döntést hoznak a klubnál.Mindenképpen egy olyan edzőt hoznék,akinek van már respektje a szakmában és nem ilyen Roura-Eusebio féle árnyékemberekben gondolkodnak.A mostani vezetés pl. jóban van Charlie Rexach-val.Tegnap ha jól láttam,ő is ott volt a sajtótájékoztatón.Bár egy kicsit meg van rotyanva,az öreg hatalmas koponya.Olyan személy aki ismeri a klubot,a játékrendszert,a játékosok tisztelik.Egy próbát megérne szerintem.
Tito-nak meg sok erőt és kitartást!
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Lezárt