Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7442
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.20. 02:53:19

Eusebionak már B-csapatnál is többször kifelé állt a rúdja, szóval nem hiszem, hogy rá esne a választás. HTC viszont tényleg jó megoldás lehetne kár hogy a neve még nem merült fel.

Bárki is lesz az új edző, a legnagyobb gond az lehet, hogy mire megjön nem marad sok idő az előszezonból.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.20. 01:44:21

Rosell a a beszédében kihangsúlyozta,hogy már a jövőhét elején bejelentik az új edzőt...Alias már megvan...Nyílván egyrészről fel voltak készülve ha esetleg ez lesz,másrészt hamarabb tudták mint közölték...

Amúgy egészen a mai napig senki semmit nem tudott erről...Márpedig sztem ha egy éppen vmelyik klubbot irányító edzőről lenne szó,akkor tuti kiszivárgott volna vmi...

Innetől vagy szabad edző jön...Vagy belső ember veszi át...

Rijkaard Laporta embere volt,Rosell nem fogja visszahozni...Amúgy is vannak jobb alternatívák...

Heynckes real edző is volt,ő vert meg minket tavaly 7-0ra...Rosellt ismerve ez kizáró ok...Sztem nem is vállalná...

Sztem vagy Bielsa,vagy belső ember...
Korábban beidézték ide hogy nem a 2 segédedző közül lesz vki...

Innetől vagy Eusebio Sacristan,a B gárda edzője...Ami a marha kényelmes megoldás lenne...

Vagy Bielsa...Ami kockázatosabb,kérdés mennyire tartaná meg a Barca szisztémát...Na őt aztán pont hogy nem lehet irányítani...Sztem kezdő lépésként kirúgná Pedrot,meg Valdest...Megjegyzem nem mintha sírnék...De akárhogy is,tevékenysége hamar maga után vonzaná további igazolások szükségességét,amit nem tudom Rosellék akarnának e...Plusz közel nem biztos hogy annyira értékelné hogy ki katalán ki nem,meg az utánpótlásra sem feltétlen számítana...Szal sok baj lehet vele...És őt kordában tartani meg nem lehet...Amúgy zseniális fazon,de kérdés hogy ezek miatt hogy vállna be itt...

Amúgy ez az összes külsős edzőnél komoly probléma lehet...Aki nem a Barca ideológián szocializálódott,ott egyből nagy változások lehetnek...AMit nem biztos hogy akarnak,és közel nem biztos hogy jól sülne el...

Ha vmi komolyabbat váltani akarunk Bielsa kell...De persze nagy váltásba nagyon bele is lehet bukni...Kérdés hogy kell e váltani...Vagy csak a szintet kell visszaemelni a korábbira...

Amúgy ha nem,és nekem ez a tippem,Eusebio Sacristan lesz az új edző...

Azt hogy ténylegesen mi lesz kiderül,mint ahogy az is hogy jó vagy rossz lesz e...Hát nem egyszerű szezonnak nézünk neki,közel nem ideális,dehát a foci sok minden elképzelhetetlent tud produkálni...Pl a kirúgott Ancelotti segédedzője Di Matteo a balhé évében Blt nyert a Chelseavel...Jah hopp amúgy pl ő is szabad...Nem merült fel,de mindíg lehetnek meglepik... :D De legjobb példa Pep 6/6 első évben...innetől bármi lehet...De igazából Tito épüljön fel,a legfontosabb ez most...A többi "csak" foci,nem élet-halál kérdése azért...De persze Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.20. 01:10:06

titonak jobbulást, inkább ne nyerjünk semmit a következő évben, de gyógyuljon meg és tőlem jöhet vissza akármikor ismét egy rekord bajnokságot tolni.

bielsa, laudrup, frank de boer, nekem közülük kell valaki, barca kompatibilis arcok, ha ők nem, akkor jöjjön inkább a rubi srác.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.07.20. 01:07:22

Luis Enrique és Frank de Boer korábban a kedvenc játékosaim közé tartoztak. a hollandot preferálom inkább, szép munkát végez az ajaxnál, és ha jól tudom a holland válogatott mellett is dolgozott/dolgozik. egyúttal az ajax utánpótlását is meg lehetne csapolni.:)

Titonak erőt és kitartást, mert úgy tűnik komolyabb a dolog, mint amit kifele kommunikáltak.
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2013.07.20. 00:50:28

Én nem tudom hogy miért, de most mégjobban fáj Abidal elküldése. Mekkora erőt adott volna a csapatnak és Titonak?! Nem mondom, hogy Abit a kispadra, de szerintem a játékosok elképesztően megtörtek most. Se Tito, se Abi, se Pep... ez még nekem is rossz, nemhogy nekik.....
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.20. 00:41:09

Henk Ten Cate csak nekem jutott eszembe? :-k
Abi & Tito
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.07.20. 00:30:51

Capon írta:
Szóval én ezért 80%ot látok rá, hogy nem a mostani stábból kerül ki az edző.
The announcement of the new coach of Barcelona would take a few days because he could at this moment be coaching another team. [rac1]

Barcelona's new coach will not be one of the two assistant coaches, but come from outside the club. Barcelona had plan B prepared. [rac1]

Reports in Spain are rife that Roberto Mancini and Michael Laudrup are being touted as the new Barcelona coach

Illetve az itt is említettek vannak kalapban a sajtó szerint is, tehát De Boer, LE21, Villas-Boas.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7442
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.20. 00:27:16

Nagyon sajnálom Titot, remélem mihamarabb felgyógyul és sikerül teljes értékű életet élnie.
Nem tudom mennyire számoltak ezzel az eshetőséggel a vezetésben, de biztosan nem hagyták számításon kívül. (Rubio érkezése talán nem véletlen)
Akárki is érkezik nehéz dolga lesz, nem lesz túl sok ideje. Jupp-ra vagy hasonlókra sztem nem hiszem, hogy van reális esély, én is De Boer-ban vagy Laudrupban látok fantáziát. Ha Laporta lenne azt sem zárnám ki, hgy egy szezonra Johann beugrana. Arra kíváncsi lennék.
A csapat nincs túl jó helyzetben ezzel, akárki is jön össz-vissz egy hónapja lesz megismerni a csapatot, taktikát kidolgozni stb., de azt hiszem Rouraval vagy Rubioval kezdjük meg az idényt, aztán majd a tavaszi szezonra érkezhet vki.
A legfontosabb mindenesetre hogy Tito helyre jönnön.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.07.20. 00:05:29

Poszi írta:
Sanama írta: (Egyébként kiújult a betegsége, vagy pedig keményebb kezelést fog kapni, és ezért nem marad??? - számomra a cikkből nem derül ki)
Több helyen is azt írják, hogy gégerákja van. Na mármost ezt én nem értem, ezek szerint átterjedt a daganat? Remélem csak félreírták.

Mindenesetre épüljön fel, ez most a legfontosabb! Az biztos, hogy nem marad magára, és a legjobb kezekben van!

Mérhetetlenül sajnálom, én nagyon kedveltem őt. :(
Mindenesetre komolyan aggódhatunk az életéért, hát ez még hiányzott... Csak egy gyerekes hülyeség, de tőlem bukhatunk jövőre teljesen mindent, akár 17. helyen is bent maradhatunk, csak gyógyuljon meg :(
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.20. 00:05:06

Akik szerintem szóba jöhetnek (és talán már volt előzetes egyeztetés/puhatolózás velük erre az esetre) azok Jupp, Rijkaard és Bielsa és a volt Barcások, Laudrup, F de Boer ill. Luis Enrique.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.07.20. 00:11:15-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.07.19. 23:58:53

Sanama írta: (Egyébként kiújult a betegsége, vagy pedig keményebb kezelést fog kapni, és ezért nem marad??? - számomra a cikkből nem derül ki)
Több helyen is azt írják, hogy gégerákja van. Na mármost ezt én nem értem, ezek szerint átterjedt a daganat? Remélem csak félreírták.

Mindenesetre épüljön fel, ez most a legfontosabb! Az biztos, hogy nem marad magára, és a legjobb kezekben van!

Mérhetetlenül sajnálom, én nagyon kedveltem őt. :(
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 23:57:33

Gali írta:Mégis úgy érzem, hogy Luis Enrique lesz a befutó.
mondjuk ugy, hogy az egész vezetőségnek az lenne a legkényelmesebb megoldás... haj, nem egyszerű feladat.

juppot vagy bielsát kellene győzködni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2013.07.19. 23:37:49

Titot nagyon sajnálom, de ebben a helyzetben ez a legjobb megoldás mind a klub, mind Tito számára. Az egészség ugyanis mindennél fontosabb.
Számomra nem kétséges, hogy csak "külsős" szakember jöhet számításba.
A kérdés az, hogy olyan személy legyen-e az edző aki jól ismeri a Barcát, azaz játékosként hosszabb időt eltöltött a klubnál és más csapatoknál már vezetőedzőként is letett valamit az asztalra (F. de Boer, Laudrup, Koeman, Luis Enrique), vagy teljesen "idegen" (Jupp, AVB, Bielsa) kerüljön a Barca kispadjára.
Az igazán pikáns Jupp kinevezése lenne. Ha valakit, Őt aztán igazán nem kell bemutatni. Azt hiszem rendesen gatyába tudná rázni ezt a társaságot.
Sajnos nem látok rá nagy esélyt.
Nálam aki még szóba jöhet az Frank de Boer és Laudrup. Mindekettő fiatal, kiváló játékosok voltak, és edzői kvalitásuk sem utolsó.
Mégis úgy érzem, hogy Luis Enrique lesz a befutó.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.19. 23:32:14

House írta:Attól rettegek, hogy Rourát nevezik ki... :roll:
Azért bízom benne hogy nem, mert ezt a dolgot Titoról biztos már pár napja tudják csak ma jelentették be. Így ha Rourára gondoltak volna, akkor egy füst alatt ma őt is bejelenthették volna.
Szóval én ezért 80%ot látok rá, hogy nem a mostani stábból kerül ki az edző.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.19. 23:31:24

Nagyon sajnálom, nem csak a betegség miatt, hanem mert nekem nagyon szimpatikus ember Tito, és remélem minél hamarabb meggyógyul, kitartást neki és a családjának!

Viszont.

Ezt már akkor eszközölni kellett volna, amikor elutazott New Yorkba kezelésre 1,5hónapra. Sajnos ez a betegség, nem egy tüdőgyulladás, ami után fekszik az ember 2-3hetet, és utána 1hónap múlva a régi... :( Ez benne volt a pakliban, hogy bármikor jöhet egy olyan kanyar, ami kizárja azt, hogy Tito továbbra is a kispadon ülhessen.
(Egyébként kiújult a betegsége, vagy pedig keményebb kezelést fog kapni, és ezért nem marad??? - számomra a cikkből nem derül ki)

Sportszakmai szempontból ez a dolog jó a csapat számára, rosszul hangzik, de ez van. Sajnos stabil teljesítményt nem lehet várni egy olyan csapattól, amelynek a vezére nem biztos hogy 100%osan erre tud figyelni, és mindent bele tud adni. Ugye Pep is ezért ment el, mert nem volt képes továbbra is mindent beleadni, akkor mit várjunk el Titotól? Még ha nem is gondol rá, sajnos emiatt is lehetnek álmatlan éjszakái.
De mondom még egyszer, remélem minél hamarabb felépül, és túl lesz rajta! Ez a legfontosabb.

Az új edzőre pedig nagyon kíváncsi leszek.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 23:23:15

Attól rettegek, hogy Rourát nevezik ki... :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.07.19. 22:35:33

zolcsy írta:Klopp nagyon jó lenne !
Egyetértek de nem hiszem, hogy jönne :?
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.07.19. 22:17:53

az eredmenyekre meddig kell varni egy ilyen kaliberu kezelo kozpontban?

az uj edzore kivancs leszek, kit talahatnak ilyen rovid idon belul
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1132
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2013.07.19. 22:13:13

Varatrix írta:
Robcsyy írta:De ezt már lehetett tudni a szezon végeztével, sőt hamarabb is. Így elég váratlan, hogy most küldik el...
Te tudtad hogy kiújul? Elküldték? Lemondott!
Azért ez a munka rengeteget kivesz az emberből, várható volt hogy nem fogja bírni. Teljesen osztom azok véleményét, akik szerint már januárban meg kellett volna lépni.

Na mind1, lényeg hogy felépüljön!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Robcsyy 2013.07.19. 22:28:20-kor.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.19. 22:00:17

Egyébként Tito most volt New Yorkba felülvizsgálaton ugye, max. 1-2 hete?
Akkor gondolom nem most derült ki ez a dolog reggel a kádban ülve hanem ott akkor. Így minimum már pár napja biztosan tisztában volt a vezetés a kialakult helyzettel.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.07.19. 21:54:39

Robcsyy írta:Kívánom, hogy gyógyuljon fel teljesen, aztán minden jót neki.

De ezt már lehetett tudni a szezon végeztével, sőt hamarabb is. Így elég váratlan, hogy most küldik el...
Most ujult ki a betegsege, ezt nem tudhattak a szezon vegen. Masreszt nem elkuldtek, hanem lemondott, azert nem mindegy. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.07.19. 21:53:24

Jobbulást neki. Télen meg kellett volna lépni ezt mikor első körbe ment a jenkikhez mi is előrébb lennénk és maximálisan tudott volna a gyógyulására koncentrálni.
az a rohadt rák. embert lövünk az űrbe, csúcstechnológia mindenhol, ezzel meg nem bírnak mit kezdeni
->
Dehogynem tudnak, ne legyünk naívak... de ez egy másik téma, és nagyon off lenne itt.
:?:
Remélem itt pont nem a magyar "csodára" gondoltál....
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.07.19. 21:52:54

Biztosan van B terv, mivel már nyár elején voltak olyan cikkek, hogy Pellegrininél érdeklődnek. persze lehet, hogy csak pletyka volt az egész, mindenesetre ez minimum elvárható egy ilyen kaliberű klubnál.
az, hogy jövő hét elejére bejelentik az edzőt azt jelenti, hogy van elképzelésük, és nyilván egyeztetek korábban néhány szakemberrel.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.19. 21:50:40

Robcsyy írta:De ezt már lehetett tudni a szezon végeztével, sőt hamarabb is. Így elég váratlan, hogy most küldik el...
Te tudtad hogy kiújul? Elküldték? Lemondott!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.19. 21:44:59

Nem hülye emberek ülnek ott. 100 szor okosabbak nálunk :)
Úgy gondolom fel voltak készülve erre is,és van B terv.
Abi & Tito
Lezárt